World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

GREEK BLACK BERET

+6
antkon
Gooakis
Xi@Le
dolofonos
37EMA
taramas
10 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από mparmpas Δευ Φεβ 29, 2016 6:26 am

LASKAS έγραψε:Αυτό μας είπε η 3xr...ότι δεν το δίνει σε κανέναν το χρώμα.Έχεις δίκιο, τώρα το είδα και εγώ.Βέβαια η ουσία δεν αλλάζει, είμαστε σύμμαχοι και το κερδίσαμε με την αξία μας.
19 θέση για να είσαι δεν είναι άραγμα...πολεμάμε Twisted Evil 
Ρώτα την 3xr τις άμυνες που της βγάλαμε και με ποιούς...ρώτα τους wtp to 10-2 στη himesdorf και γιατί δεν τολμήσανε να ξαναέρθουν.ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΙΞΑΜΕ SIBIU & CRAIOVA χωρίς να μπορούμε να τις πάρουμε μόνο και μόνο για να κάνουμε άμυνες στους άλλους.

ΞΑΝΑΛΕΩ Η ΓΝΩΣΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ...ζήλεια για οποιαδήποτε επιτυχία του αλλουνού Very Happy

Αντί να ψάχνεις πράγματα να μειώνεις τις επιτυχίες των άλλων κοίτα να βελτιωθείς εσύ πρώτα.
kaneis megalo lathos den iparxei zilia aplos min megalopioite ta pragmata,i amines stous 3xe pou les einai mia niki me tous exnom pou den iparxoun san clan ta teleytea 2 xronia kai trwne tin mia fapa meta tin alli sto twrino global map kai mia amina vs jackal, epikalise mia niki me tous wtp eno iparxei alli clan pou tous exei reixei apeiro ksilo kai sinexizei, 19 thesy farmarontas pontous apo kathimerini amina stin himmelsdorf 90% apenanti se clan katw tou 1000wn8 kai me kathimerino farming 2-3 nikon sta 2 landing pou exete kollita.
otan les oti pexate sibiu kai craiova xwris na mporeite na tis parete katalaveneis poso meioneis to epipedo tis clan sou?omologeis oti den mporeis na ta vgaleis pera me tous aceki,jocker,tis tetartopemptes omades ton nos tous krul kai tous sulh? giati aytoi eixan ta landing ayta tis teleytees omades.
tha to ksanagrapso giati sigoura tha pareksigitho den iparxei kamia zilia apo merous mou pros ayto pou kanete apla den einai kai kati to toso tromero gia na kokoreyeste,
kathese se 4 perioxes ontoas simaxos me olous trigiro kai ean mpei kapios apilitikos xrisimopieis tous 3xr gia na min sou epitethoun.
mpravo stous diplomates pou exoun kataferei kati tetio alla mexri ekei.

mparmpas

Αριθμός μηνυμάτων : 28

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Φεβ 29, 2016 8:03 am

οκ φίλε μου ξέχασες και την GAME... δεν γράψαμε πουθενά ότι γίναμε η πρώτη clan του server αλλά ακόμα και αν γινόμασταν πάλι κάτι θα έγραφες για να μειώσεις την προσπάθεια μας.Όποτε είναι ανούσιο να ασχοληθώ κ άλλο μαζί σου.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Μαρ 02, 2016 1:33 am

thnx ...δεν είναι εύκολο.Τέτοια πράγματα πολλές φορές καταλήγουν σε << τραγωδία >>.Πήραμε ένα ρίσκο και θα προσπαθήσουμε με το κεφάλι κάτω.Για να γίνει μια καλή ομάδα δεν αρκεί να μαζέψεις ένα κάρο καλούς παίκτες.Στην παρούσα φάση τα cw είναι σε δεύτερη μοίρα όπως καταλαβαίνετε.Θα προσπαθήσουμε και ότι βγει...
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από Xi@Le Παρ Μαρ 04, 2016 3:12 am

LASKAS έγραψε:Ο ρόλος σου είναι να με προβοκάρεις για να ξενερώσεις τα παιδιά από την pnx και να φύγουνε...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΡΕ ΒΛΑΚΑ...ΕΧΩ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΒΛΑΚΑΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΥΠΟΤΙΜΑΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ ΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΒΛΑΚΑ!

μπα λασκακο, σε ενοχλέι ??? όταν τα έκανες εσυ ήταν καλά ? όταν γαμησες την προσπάθεια μας στην ΠΝΧ για να μην παω παλιότερα ήταν καλά ? Τωρα που επιασες την πολυπόθητη καρέκλα σε ενοχλεί ???

Xi@Le

Αριθμός μηνυμάτων : 17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Παρ Μαρ 04, 2016 4:33 am

καλά εσύ είσαι εκτός τόπου και χρόνου...εγώ χάλασα την pnx???Εγώ έφυγα Δεκ 2014 και η pnx λειτουργούσε μέχρι πριν λίγες μέρες.Ότι να ναι...

Αυτή η ιστορία με την καρέκλα είναι ηλιθιότητα του μυαλού σου...όσες φορές τόλμησα να συζητήσω το θέμα να μπει άλλος μου είπαν << αν βγεις από αρχηγός διαλυόμαστε >>.Μια μέρα έβαλα αρχηγό άλλον και σε 2 μέρες με ξαναέβαλε...ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΡΕ ΦΙΛΕ!Από το 2011 δεν ήμουνα ποτέ σε διοίκηση...΄όποιος έρθει σήμερα και μου ζητήσει να γίνει αρχηγός θα κάνω τούμπες και θα ξεκουραστώ, όσο είμαι κάνω την δουλειά μου όμως και νομίζω την κάνω καλά για να το θέλουν τόσο πολύ οι παίκτες.Το έχω πει πάρα πολλές φορές ότι δεν γίνεται να είμαι για πολύ καιρό γιατί είναι κουραστικό!

Για αυτό σου λέω μη γράφεις άλλες μαλ...κίες γιατί είσαι άσχετος εντελώς με τα θέματα.

[PNX-R] PhoeNiX-Rebels
Position: Recruitment officer
Joined: 2014-03-19
Left: 2014-11-26

ίσα ίσα που έφυγα για να μην δημιουργώ πρόβλημα...οπότε μην γελοιοποιήσε άλλο!Αρκετά γελοίος δεν είσαι ήδη σαν παίκτης και σαν υπόσταση?
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από Xi@Le Παρ Μαρ 04, 2016 5:43 am

τι λες ρε νουμερο που θα με πεις γελοιο σαν υπόσταση ... μιλαει ο τυπος που το μονο που κανει ειναι να παιζει wot kai na γινεται αντιπαθης οπου μιλάει ... Νουμερο ε νουμερο ..

Δεν ξερω εε μαλιστα ... πες στα φιλαρακια σου εδω περα να ανοιξουν το κλειδωμένο κομμάτι του φορουμ να μαθουν όλοι ... να μαθουν πως απετρεπες οποιονδηποτε απο το να ερθει στην PNX με τα καραγκιοζιλικια σου, να μαθει ακομα ακόμα και τα προηγούμενα σου ... Τι νομίζεις οτι όλοι τρωμε κουτοχορτο και παθαινουμε αμνησια ???

Xi@Le

Αριθμός μηνυμάτων : 17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Παρ Μαρ 04, 2016 5:54 am

Δεν έχω χρόνο να ασχολούμαι με τον κάθε τυχάρπαστο...είσαι μόνο για τρολάρισμα Very Happy
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από Xi@Le Παρ Μαρ 04, 2016 7:34 am

ειμαι μονο για να σε τρολαρω θέλεις να πεις αεργε ... Smile

Xi@Le

Αριθμός μηνυμάτων : 17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Μαρ 08, 2016 2:27 am

Μου είναι αδύνατον να απαντάω σε κάθε τρολάρισμα... Very Happy

Πραγματικά μπορώ να τα δεχτώ όλα ..εκτός ότι κάποιον κοροίδεψα ή του είπα ψέματα!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από taramas Πεμ Μαρ 10, 2016 5:50 am

Αν είχα την διάθεση να τρολάρω θα το έλεγα, δεν θα κερδίσουμε τίποτα να επαναλαμβάνουμε τα παλιά (όσο πρόσφατα και να είναι), απλά τα γεγονότα δεν σε δικαιώνουν και αν η άποψή μου επικρατούσε σήμερα δεν θα μπορούσες να αμφισβητήσεις τίποτα.
Anyway που λένε, σημασία έχει το παρόν και το μέλλον και ακριβώς γιαυτό θεωρώ οτι πρέπει να μάθουμε όλοι απο τα λάθη του παρελθόντος, με αυτή την έννοια ελπίζω να πάνε όλα καλά.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Μαρ 10, 2016 10:58 am

Tι ακαταλαβίστηκα είναι αυτά???Σου εμπιστεύτηκα την grgb εσένα κ το άλλο το λαμόγιο και τα κάνατε πουτ...άνα Twisted Evil !Απλή διαχείρηση χρειαζότανε....  Οι ισχυρισμοί ότι θέλαμε να κλέψουμε παίκτες για την bb δεν ισχύει αφού δεν πήραμε κανέναν.Στέλναμε στέλνουμε και θα συνεχίσουμε να στέλνουμε συνέχεια παίκτες από την bb στην gb...

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΤΡΟΛΑΡΙΣΜΑ????!!!!!!!!Έλεος πια...
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από Xi@Le Παρ Μαρ 11, 2016 5:11 am

αχου το το καημενο το ελαφακι ... δεν μπορει αλλο τρολαρισμα ... γιατι εχεις τιποτα καλυτερο να κανεις αεργε ? 
ΥΓ) φαντάζομαι οτι το 'Μην κανεις αυτα που δεν θελεις να σου κανουν' δεν το άκουσες ποτε?

Xi@Le

Αριθμός μηνυμάτων : 17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Παρ Μαρ 11, 2016 2:53 pm

Για το game τι να πεις???? GREEK BLACK BERET Icon_biggrin Δεν σε παίρνει...το γύρισες τώρα στους προσωπικούς χαρακτηρισμούς με επίθετα όπως << άεργος >>.Λες και ξέρεις αν είναι ο καθένας μας επιτυχημένος στη προσωπική του ζωή ή με τι ασχολείται...πραγματικά τόσο χαμηλό επίπεδο έχεις για να κρίνεις ανθρώπους στην πραγματική τους ζωή χωρίς ούτε να τους γνωρίζεις????Σε αυτό το forum ασχολούμαστε με το game και όχι με την προσωπική ζωή του καθενός!Δεν έχει καμία απολύτως σημασία αν είμαι άνεργος, άεργος, δημ. υπαλ.,πλούσιος, φτωχός, πρεζόνι, μεθύστακας, χαρτοπαίκτης, πισωγλέντης, αναβάτης,καβαλάρης, γιατρός ή μπετατζής...
Και εγώ μπορώ να ισχυριστώ ότι τον μπαίρνεις από πίσω...ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ??? GREEK BLACK BERET Icon_biggrinΛυπάμαι για το επίπεδο σου!
 
Είσαι προσωποποίηση του μέσου κομπλεξικού Έλληνα << να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα....>>, << αυτός πως τα κατάφερε? ...κάποιον έκλεψε >>. Αν γίνεται κάτι καλό ( όχι μόνο στο παιχνίδι ) όλοι οι υπόλοιποι ζηλεύουν που δεν έχουν προσωπικό όφελος...

Αφού εγώ δεν ασχολούμαι μαζί σου ( δεν υπάρχει λόγος αφού είσαι ανύπαρκτος στο game GREEK BLACK BERET Icon_smile ) ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ??? GREEK BLACK BERET Icon_biggrinΣταμάτα σε παρακαλώ αλλιώς θα συνεχίσουμε να τρολάρουμε ο ένας τον άλλον όπως το έκανες για χρόνια με τον Ταραμά.Μόνο ότι ασχολείσαι με τους άλλους και τους κρίνεις σε ένα forum, χωρίς να κρίνεις πρώτα τον εαυτό σου... εσύ δίνεις την εντύπωση ενός ατόμου που έχει αρκετό χρόνο για χάσιμο!Ο αργόσχολος που δεν ξέρει τι να κάνει και λέει ας τρολάρουμε λίγο τον Laska....Άρα ποιός έχει περισσότερες πιθανότητες να είναι ο άεργος???Εγώ ή εσύ?

Αυτή τη στιγμή υπάρχει ένα μεγάλο σύνολο καλών Ελλήνων παικτών που στηρίζει την προσπάθεια μας, λες να μετράει η γνώμη σου?Σε αυτή τη προσπάθεια συμμετέχουν 2 πρώην αρχηγοί της pnx ...δεν καταλαβαίνεις ότι γελοιοποιείσαι?
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από 37EMA Σαβ Μαρ 12, 2016 8:26 am

Aide aide anebase epipedo kai o laskas
ise sigoros pos den se lene manolio aftos girnouse kai ebaze ta rouxa to alios 
Esi den ebrizes manes kai spitia edo mesa ?
A ne tora exoume karekla exoume epipedo kai kai katalabame pos mionondas alous den kairdizoume tipota 
O Karagizis dimarxos LOL
Afta pou sou elege o Taramas ta les tora se alous bravo re mathenis
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μαρ 12, 2016 7:31 pm

Παρακαλώ τον admin να σβήσει όλα τα άσχετα post ( και τα δικά μου ) και να αφήσει μόνο ότι έχει σχέση με την ομάδα.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από 37EMA Σαβ Μαρ 12, 2016 8:13 pm

LASKAS έγραψε:Παρακαλώ τον admin να σβήσει όλα τα άσχετα post ( και τα δικά μου ) και να αφήσει μόνο ότι έχει σχέση με την ομάδα.
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από dolofonos Δευ Μαρ 14, 2016 5:10 am

Σαν να μην πέρασε μια μέρα από το ναι του χωρισμού που λέει και ένα ασμα. Λείπω 1.5 χρόνο και δεν έχει αλλάξει τιποτα........
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από Xi@Le Τετ Μαρ 16, 2016 2:32 am

LASKAS έγραψε:Για το game τι να πεις???? GREEK BLACK BERET Icon_biggrin Δεν σε παίρνει...το γύρισες τώρα στους προσωπικούς χαρακτηρισμούς με επίθετα όπως << άεργος >>.Λες και ξέρεις αν είναι ο καθένας μας επιτυχημένος στη προσωπική του ζωή ή με τι ασχολείται...πραγματικά τόσο χαμηλό επίπεδο έχεις για να κρίνεις ανθρώπους στην πραγματική τους ζωή χωρίς ούτε να τους γνωρίζεις???? ... Λυπάμαι για το επίπεδο σου!
 
LASKAS έγραψε:οπότε μην γελοιοποιήσε άλλο!Αρκετά γελοίος δεν είσαι ήδη σαν παίκτης και σαν υπόσταση?


Αχου το λασκακι, παλι το πιασαμε να λέει ψεμματα ????   
Παλι λεει αρλουμπες και δεν εχει τα @@ να αναλάβει τις συνέπειες των επιλογων του και των πράξεων του ??? πάλι κατηγορείς τους άλλους για τισ δικές σου πράξεις ... Να ξέρεις πάντως οτι η ψυχιατρική κανει θαυματα και ίσως μπορέσει κάποιος να σε βοηθήσει με τα θεματάκια σου ...  
Γουτσου γουτσου ψευτάκο ...

Xi@Le

Αριθμός μηνυμάτων : 17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Μαρ 17, 2016 12:23 am

12η clan στον server στα 8άρια!Χωρίς να θέλω να αφήσω την εντύπωση ότι << μαμάμε και δέρνουμε ...>> οι wtp προσκήνησαν σήμερα στo izmail, θα ξεχωρίσω και την νίκη με την RGT 10-0 στο Galati πριν 3-4 μέρες.
Για όσους νομίζουν ότι παίρνουμε πόντους από την συνεργασία μας με την 3xr νικώντας τους εικονικά...ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΟ ΤΣΙΠΑΚΙ πριν μας δώσουν περιοχή (επειδή και εμείς έχουμε κάνει πολλά για αυτούς ) που σημαίνει ότι δεν ανεβαίνει το ELO ούτε παίρνουμε victory points!Mόνο όταν μας βάζανε άμυνες στο buzau έγινε αυτό που ήταν η σημαία μας ,δηλαδή 3 φορές μετρημένες από τις 13 / 01.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από mparmpas Πεμ Μαρ 17, 2016 1:03 am

re laska pragmatika se gemizei na mas flomoneis sta psemata kai tis anakrivies?tis teleytees 28 meres exete kanei 7 eikonikes maxes me tous 3xr kai exete kerdisei tis 6 theleis na mas peis dld oti tis ipolipes 3 (efoson mas les oti exeis parei mono 3 eikonika) tous exeis kerdisei?

gia kane ligo tis praxeis 6 maxes epi 2500 pontakia kai 6 maxes epi 20 elo rating pou exeis kerdisei kai meta ela pes mas gia ta noumera,noumero e noumero.
Oso gia tous rgt mpravo kataferate na kerdisete mia clan aniparkti sto global map ena paixnidi apo ta 8 pou pexate,mpravo tromerh apodosh kai eis anotera pseytako

mparmpas

Αριθμός μηνυμάτων : 28

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Μαρ 17, 2016 4:55 am

όταν ο άλλος καταστρέψει το τσιπάκι μάχη δεν γίνεται, το elo δεν ανεβαίνει, ούτε παίρνεις victory points...ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΗΝ 3ΧR ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΣΙΠΑΚΙ!Σε πιάνω αδιάβαστο πάλι...
Αλλά θα σου πω και κάτι άλλο φίλε...το κόμπλεξ σου το βγάζεις μόνο με εμάς!Αν τολμήσουμε να πούμε ότι κερδίσαμε χτες την wtp και 10-0 την rgt πριν 3 μέρες ...ψάχνεις κάτι να μας μειώσεις.Γιατί δεν μειώνεις και άλλες clan που ανεβάζουν βιντεάκια συχνά πυκνά?Εμείς δεν μπορούμε να χαρούμε??????????????????????????????????????????

1)ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ GAME??? ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΧΩΣΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ FORUM! Twisted Evil
2)Την άλλη φορά μας έλεγες ότι νικάμε νουμπάδες...γιατί δεν σχολιάζεις τις νίκες μας με την wtp και το 10-0 με την rgt?
3) ΑΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΣΟΥ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ CLAN ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝΕ ΑΜΥΝΕΣ ΣΕ ΑΛΛΕΣ (πχ efe-x σε kiss -)

* 2200 η νίκη είναι ανεξάρτητα από τον αντίπαλο δηλαδή 3xr k gdom δίνουν τα ίδια victory points...7 μάχες (  6 νίκες - 1 ήττα ). 6 χ 2200 = 13200 - 2200 που και εμείς τους δώσαμε= 11000 victory points

ΒΓΑΛΕ 11.000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΤΑ 162.000 VICTORY POINTS δηλαδή 2 θέσεις πιο κάτω.

κάνε πράξεις βλάκα!!!!!!

http://worldoftanks.eu/en/clanwars/rating/season/#wot&sr_perpage=25&sr_page=0&sr_season=second_season&sr_season_level=8&sr_search=

ΟΠΟΤΕ ΣΚΑΣΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad  ΠΑΛΙΟ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LASKAS στις Πεμ Μαρ 17, 2016 5:09 am, 1 φορά
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Μαρ 17, 2016 5:08 am

ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....

ζητάω από τον admin να διαγράψει τη κάθε μαλακία του κάθε κομπλεξικού αλλιώς να μας ξεχάσετε από αυτό το forum!
Βασίλη ξεκίνα δουλειά ...τόσο γρήγορα όσο κάνεις και σε άλλες περιπτώσεις για τα φιλαράκια σου.
Η παρουσία της grbb να είναι αντάξια με την θέση της στον server...και σβέλτα!

ΥΓ Διέγραψε και δικές μου μαλακίες που παρασύρθηκα και απαντούσα στον κάθε τυχάρπαστο!

LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Μαρ 17, 2016 5:20 am

ΚΑΙ 22.000 VICTORY POINTS ( 10 ΝΙΚΕΣ ) ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ ΠΑΛΙ 17-18 ΘΕΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΑΝΤΕ ΒΛΑΚΑ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ!Καραγκιόζη κομπλεξικέ ...δεν θα μάθω ποιός είσαι?!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από mparmpas Πεμ Μαρ 17, 2016 5:44 am

loipon akou vlakako prota apo ola an den iparxei tsipaki den katagrafete san maxi opote pali parapliroforeis ron kosmo.deytero 7 maxes 6 nikes swsta ta ipologizeis giati afereis omos pontous? den xaneis pontous stin ita perneis kiollas alla ligous elo rating xaneis stin ita.opote oi fake pontoi sou einai 15000. gia to elo rating ti exeis na peis?poso elo rating sou edwsan oi 6 nikes apenanti stpus 3xr?pano apo 100 pontous sigoura.kane twra esy tis prakseis.mou zhtas na.milisw tin kiss pou anevazei videakia?an anevasei parapioimeno pseytiko videaki tha rous krakso mexri stigmis den exw kati na tous katigoriso.
eisai I ntropi ton clan stin perioxh mazi me tous efe-x.
oi monadikes clan pou enw exanan tis maxes pigan kai klaftikan stous 3xr gia na meinoun ston xarth.

mparmpas

Αριθμός μηνυμάτων : 28

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από mparmpas Πεμ Μαρ 17, 2016 6:08 am

epidi den to ida prin kai to afisa asxoliasto,nai I efe-x epexan amina stin kiss ean I kiss- kokoreytei gia to elo rating tis enw exei farmarei dwrean pontous apo ikonikes maxes me tous efe-x fysika kai tha tous krakso kai aytous.
loipon exoume kai leme simaxia me 3xr kai we trust in beer,non aggresion me wtp,pvs kai millenium, nap kai allilokalipseis me joker,aseci,7th,nos,pixel,mbz,explosion kai den.kserw gw poses alles clan I martha vourti ton ts exete ginei pantou pate kai parakalate.
gia tin niki apenanti stous wtp ti naa pw mpravo gia tous rgt ipa kerdisate tous aniparktous sto global map,giati den tous petate ekso na tous parete tin perioxi na farmarete parapano gold afou einai tou xeriou sas?giati me score 1-7 malon theorite oti einai tou xeriou sas lol.

mparmpas

Αριθμός μηνυμάτων : 28

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης