World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ammo rack...

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ammo rack... Empty ammo rack...

Δημοσίευση από στελιος Τρι Αυγ 09, 2016 4:44 am

καλησπερα παιδια εχω ενα θεματακι παλια θυμαμαι οταν εκανες ammorack σε καποιον εκτοξευοτανε ο πυργισκος τωρα απλα μ βγαζει μια τεραστια φωτια σαν πυροτεχνιμα απο πανω απο το τανκς χωρις να εκτοξευτει κατι.. γτ συμβαινει αυτο?

στελιος

Αριθμός μηνυμάτων : 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ammo rack... Empty Απ: ammo rack...

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Αυγ 10, 2016 4:44 am

πρεπει να του κάνεις blow up...δεν γίνεται πάντα σε κάθε hit στο ammorack εκτόξευση πυργίσκου...αν τώρα ούτε το blow up δε βλέπεις δε ξέρω μήπως εχεις πειράξει τα γραφικά σου...στο παιχνίδι πάντως υπάρχει κανονικά το effect.
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ammo rack... Empty Απ: ammo rack...

Δημοσίευση από falakros Τετ Αυγ 10, 2016 12:03 pm

επιφυλακτικα δεν απαντουσα, αλλα ολος τυχαιος σημερα, με εκαναν ammorack στο arty και μια χαρα πετχτηκε ο πυργος, μαλλον κατι θα ειναι στα γραφικα σου οπως ειπε ο μπαμπις, αλλα να ξερεις στο laptop τα εχω low, σηκωνει γραφικα, αλλα ετσι ειχα μαθει απο ποιο πριν...........
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ammo rack... Empty Απ: ammo rack...

Δημοσίευση από astoxos_x Τρι Αυγ 16, 2016 3:25 pm

Το ammorack έχει δύο animation, ένα που εκτοξεύεται το turret, και ένα άλλο που μοιάζει με πυροτεχνήματα (έχει πιο πολύ πλάκα γιατί έχει και πιο ωραίο ήχο!). Το πότε γίνεται το καθένα θα σε γελάσω, το δεύτερο είναι πιο σπάνιο πάντως. Cheers!

astoxos_x

Αριθμός μηνυμάτων : 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ammo rack... Empty Απ: ammo rack...

Δημοσίευση από trollisok Κυρ Αυγ 21, 2016 6:43 am

ammo rack... Giphy

trollisok

Αριθμός μηνυμάτων : 9

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης