World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από Karmar1 Παρ Οκτ 07, 2016 11:10 am

Ξεκινάω που λέτε με όρεξη πρωί πρωί να βγάλω το δεύτερο ΜΟΕ στο Ε5 αφού έχω τελειώσει με τα is4+50B,
ήμουν γύρω στο 83% λέω με 5-10 μάχες avg 4000dmg το χω να τελειώνω και από εδώ να ξεκινήσω τα medιά.
Πρώτη μάχη 2 φορές ammo rack, δεύτερη τα ίδια και για να μην το τραβάω μετά από 20 μάχες και πάντα ammo rack έπεσα στο 78%, άντε πάλι από την αρχή. Το ότι ήταν όλο ήττες ούτε με ενδιαφέρει, ούτε wn8 κοιτάω ποτέ. Μου αρέσει να βγάζω MOE (έως 2 μπορώ αλλά έστω και αυτά καλά είναι).
Όπως ξέρετε παρασκευή και δευτέρα είναι free τα aimbots άρα όλοι κάνανε pen, με πέρναγε noobάκι με sta από τα διακόσια μέτρα  ενώ έκανα μπρος - πίσω - αριστερά - δεξιά - πάνω - κάτω σαν πουτάνα που Γ@μ@τε στο καπέλο και τράβαγα τα βυζιά μου, ξενέρωσα εντελώς!!

Δεν έχω πρόβλημα με τα aimbot αλλά όχι και όλοι!! εντάξει να έχει κάποιο ποσοστό αλλά σήμερα πραγματικά με τα free πιστεύω ότι πάνω από το 80% πρέπει να είχε. Πολύ ξύλο έφαγα σήμερα!!!
Karmar1
Karmar1

Αριθμός μηνυμάτων : 31

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Απ: Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από blsbill Παρ Οκτ 07, 2016 3:25 pm

ponemeni i istoria me ta mark...ftaneis 0,5% na vgaleis k meta sinomotei to simpan na peseis apo kei pou ksekinises.prosopika evgala 3 mark se 1390/mt25/t150/bulldog alla den exw antoxes na to ksanakanw.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Απ: Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από blsbill Παρ Οκτ 07, 2016 3:26 pm

kai to koryfaio eine oti akoma kai gia to 2o mark pou prospathisa sto skoda to 9ari, me 2700 average damage kai kati psilospot - kana 500ari sinithws- eine karfomeno sto 82%
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Απ: Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από babis2015 Παρ Οκτ 07, 2016 11:10 pm

Καλημέρα
@Karmar1 έγραψε:Δεν έχω πρόβλημα με τα aimbot αλλά όχι και όλοι!! εντάξει να έχει κάποιο ποσοστό αλλά σήμερα πραγματικά με τα free πιστεύω ότι πάνω από το 80% πρέπει να είχε. Πολύ ξύλο έφαγα σήμερα!!!
Καταλαβαίνεις ότι το LoL είναι λίγο σε αυτό που γράφεις έτσι....?!?

@blsbill έγραψε:ftaneis 0,5% na vgaleis k meta sinomotei to simpan na peseis apo kei pou ksekinises.
Μα γιατί αφού εγώ είμαι τρελός και το παιχνίδι δεν είναι RIGGED...ΤΣ ΤΣ ΤΣ!!! Αμάν ρε παιδιά...εσείς φταίτε που αυτοί ακόμα έχουν δουλειά....
Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Fetchimg?src=aHR0cDovLzIuYnAuYmxvZ3Nwb3QuY29tLy1rdmFINnZLM2NTQS9UdzJDc1VpNVFxSS9BQUFBQUFBQURyRS94eVZnVVc4LUt6ay9zNjQwL0dpb3JnaW9fVHNvdWthbG9zLmpwZw%3D%3D
Τσάμπα 40 σελίδες ρε γμτ Razz
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Απ: Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από babis2015 Παρ Οκτ 07, 2016 11:31 pm

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Oksa2p
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Απ: Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από Dennis20vt Κυρ Οκτ 09, 2016 2:48 am

Karmar1 έγραψε:Ξεκινάω που λέτε με όρεξη πρωί πρωί να βγάλω το δεύτερο ΜΟΕ στο Ε5 αφού έχω τελειώσει με τα is4+50B,
ήμουν γύρω στο 83% λέω με 5-10 μάχες avg 4000dmg το χω να τελειώνω και από εδώ να ξεκινήσω τα medιά.
Πρώτη μάχη 2 φορές ammo rack, δεύτερη τα ίδια και για να μην το τραβάω μετά από 20 μάχες και πάντα ammo rack έπεσα στο 78%, άντε πάλι από την αρχή. Το ότι ήταν όλο ήττες ούτε με ενδιαφέρει, ούτε wn8 κοιτάω ποτέ. Μου αρέσει να βγάζω MOE (έως 2 μπορώ αλλά έστω και αυτά καλά είναι).
Όπως ξέρετε παρασκευή και δευτέρα είναι free τα aimbots άρα όλοι κάνανε pen, με πέρναγε noobάκι με sta από τα διακόσια μέτρα  ενώ έκανα μπρος - πίσω - αριστερά - δεξιά - πάνω - κάτω σαν πουτάνα που Γ@μ@τε στο καπέλο και τράβαγα τα βυζιά μου, ξενέρωσα εντελώς!!

Δεν έχω πρόβλημα με τα aimbot αλλά όχι και όλοι!! εντάξει να έχει κάποιο ποσοστό αλλά σήμερα πραγματικά με τα free πιστεύω ότι πάνω από το 80% πρέπει να είχε. Πολύ ξύλο έφαγα σήμερα!!!

Το Ε5 συχνα παθαινεi ammorack οταν σε ριχνουν βολες στο halldown!
Να κανω τωρα μια ερωτηση και εγω με την σειρα μου!
Μηπως ησουν σε κακη μερα δεν σε ευνοισε και το παιχνιδι για να κανεις μαχες καλες?Υπαρχουν και αυτες οι μερες που απλα το κλεινεις για λιγες ωρες και μπαινεις αργοτερα!
Νομιζω συμβαινει σε ολους αυτο τουλαχιστον σε μενα γινεται!

Οσο αναφορα τωρα τα marks δεν ειναι και τοσο ευκολο να τα παρεις!Για παραδειγμα στο E5 για να παρεις το 2 πρεπει να εχεις avg damage λεω εγω 3000!Μια μαχη να κανεις χαλια σε ριχνει!Εχω παρει σε T54lt σχετικα ευκολα με παρα πολυ σποτ φυσικα σε πιστες που μπορουσα και με παρα πολυ damage σε κλειστες πιστες!Να φανταστεις στο T54lt ηθελε 3.5000 avg damage (μετραει το damage που θα κανεις και το spotting)!Εχω βγαλει και στο elc φυσικα μονο παιζωντας εκει αλλα οταν προσπαθησα να βγαλω στο  T54 το med το 9αρι ειδα οτι θελει πολυ κοπο και το παρατησα!Ειχα 3000-35000 avg damage στις 30 μαχες και δυσκολα ανεβαινε!! Smile Smile

Επισης παιζει ρολο στο ποτε θα κατσεις να βγαλεις τα marks!Τωρα που παιζουν ολοι το E5 ειναι λιγο δυσκολο γιατι το avg damage θα ειναι ψηλα!Οταν εβγαλα εγω στο T54lt ηθελε 35000 avg και μετα απο λιγο καιρο που επαιζε ενας φιλος για να το παρει ηθελε 2700!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dennis20vt στις Κυρ Οκτ 09, 2016 3:02 am, 1 φορά
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Απ: Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από Karmar1 Κυρ Οκτ 09, 2016 2:59 am

Ναι μια κακή μέρα ήταν..
Το ωραίο είναι ότι μου έστειλε ένα παιδί ingame massage, φίλε δεν υπάρχουν aimbots και hacks Sad . Η απαντησή μου; ΜΑ πως δεν υπάρχουν.. αφού είχα βάλει και γω να το δοκιμάσω και το έβγαλα Laughing

Πάντως πιστεύω ότι με τα ΜΟΕ ρίχνει και εκεί το παιχνίδι rng, παίζω το bc25ap να βγάλω το 10αρι και ήμουν 84,74 από την στιγμή που το είδα το κρατάω με το ζόρι 83.
Karmar1
Karmar1

Αριθμός μηνυμάτων : 31

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Απ: Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από Dennis20vt Κυρ Οκτ 09, 2016 3:04 am

Karmar1 έγραψε:Ναι μια κακή μέρα ήταν..
Το ωραίο είναι ότι μου έστειλε ένα παιδί ingame massage, φίλε δεν υπάρχουν aimbots και hacks Sad . Η απαντησή μου; ΜΑ πως δεν υπάρχουν.. αφού είχα βάλει και γω να το δοκιμάσω και το έβγαλα Laughing

Πάντως πιστεύω ότι με τα ΜΟΕ ρίχνει και εκεί το παιχνίδι rng, παίζω το bc25ap να βγάλω το 10αρι και ήμουν 84,74 από την στιγμή που το είδα το κρατάω με το ζόρι 83.

Οπως ειχες πει ποιο πανω ολοι σχεδον οι κακοι παιχτες το εχουν!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Απ: Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από Karmar1 Κυρ Οκτ 09, 2016 3:06 am

Εδώ βλέπεις live τα ΜΟΕ για όσους θέλουνε να ασχοληθούνε

http://www.vbaddict.net/moe-marks-of-excellence

Το Ε5 αυτή την στιγμή θέλει 3200-+

Έχω ήδη δύο σε-
t54 light
12t
13 90
50 100
is3
is4
50B
t40
t37
dicker max
t34
13 57
13 75

επόμενοι στόχοι (θα γίνει θέλει δεν θέλει Mad)
Ε5
jp e100
obj 430
obj 140

tvp 50 51 δύσκολο αλλά θα προσπαθήσω
Karmar1
Karmar1

Αριθμός μηνυμάτων : 31

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Απ: Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από Karmar1 Κυρ Οκτ 09, 2016 3:10 am

Dennis20vt έγραψε:
Karmar1 έγραψε:Ναι μια κακή μέρα ήταν..
Το ωραίο είναι ότι μου έστειλε ένα παιδί ingame massage, φίλε δεν υπάρχουν aimbots και hacks Sad . Η απαντησή μου; ΜΑ πως δεν υπάρχουν.. αφού είχα βάλει και γω να το δοκιμάσω και το έβγαλα Laughing

Πάντως πιστεύω ότι με τα ΜΟΕ ρίχνει και εκεί το παιχνίδι rng, παίζω το bc25ap να βγάλω το 10αρι και ήμουν 84,74 από την στιγμή που το είδα το κρατάω με το ζόρι 83.

Οπως ειχες πει ποιο πανω ολοι σχεδον οι κακοι παιχτες το εχουν!


αυτό είναι η βλακεία για μένα, το να βρω πχ έναν από fame μπροστά μου και να με κάνει χαρτοπόλεμο μου αρέσει και με κάνει να γίνομαι πιο καλός και να ψάχνομαι περισσότερο. Τον εγκεφαλικά νεκρό που μετά από 30κ δεν ξέρει ούτε τα βασικά mechanics το παιχνιδιού να μου τραβάει snap στο καφάλι του E5 από 250+ μέτρα εεεεε αί γαργαλίσου ρε φίλε!!!
Karmar1
Karmar1

Αριθμός μηνυμάτων : 31

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Απ: Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από Karmar1 Πεμ Οκτ 13, 2016 2:48 am

μια μέρα γεμάτη bots με 2 στις 7 νίκες αλλά..!!

εγώ το ΜΟΕ το τσίμπησα noobakia

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Shot_002
Karmar1
Karmar1

Αριθμός μηνυμάτων : 31

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Απ: Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από babis2015 Παρ Οκτ 14, 2016 12:16 am

Μπράβο μπράβο...πάντα τέτοια...βγάλε σε όλα απο 2-3 moe μπας και το πουλήσεις...Smile

στα 100έουρω το δίνει το παιδί...σχεδόν τσάμπα....και ακόμα τίποτα....και παίζει και αναγκαστικά για τα moe ενώ είναι ξενερωμένος με το game..!

κάντε ένα ψυχικό βρε παιδιά ευκαιρία είναι Smile
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Απ: Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από Karmar1 Παρ Οκτ 14, 2016 3:01 am

babis παίζω γιατί είμαι άνεργος και κάπως πρέπει να περνάω την ώρα μου όχι για να pushάρω τον λογαριασμό μου, είναι ήδη αρκετά καλώς χωρίς μάχες στα 6αρια για να ανεβάσω wn8 μπορώ και το κρατάω + ανεβάζω με τα 8αρια - 10αρια μου.




Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Image
πιστεύω να σε κάλυψα
Karmar1
Karmar1

Αριθμός μηνυμάτων : 31

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Απ: Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από babis2015 Παρ Οκτ 14, 2016 4:42 am

@karmar1 έγραψε:babis παίζω γιατί είμαι άνεργος και κάπως πρέπει να περνάω την ώρα μου όχι για να pushάρω τον λογαριασμό μου, είναι ήδη αρκετά καλώς χωρίς μάχες στα 6αρια για να ανεβάσω wn8 μπορώ και το κρατάω + ανεβάζω με τα 8αρια - 10αρια μου.
Α όλα κι όλα...καλή η αυτοδιαφήμιση που κάνεις αλλά όχι κι έτσι...είπαμε.....φίλοοοοοοοοοοοοοοος!!!
Α δεν θέλω τέτοιαααααααααααα....δεν είμαστε εδώ Μαρία Τερέζα , ούτε το φιλόπτωχον ταμείον για απόρους....τα σχόλια πέρι εργασίας-personal life  κτλ να περιττεύουν παρακαλωωωωωωωώ..!!!!Δεν μας ενδιαφέρει η προσωπική σου ζωή...αν είσαι άνεργος-πλούσιος η φτωχός....μη το συνεχίζεις, αλλιώς θα πας να κάνεις παρέα στον άλλο commander που έκραζε ο @RNGD εδω μέσα.... Twisted Evil


Επίσης να σε ενημερώσω ότι δεν είναι προσοδοφόρο επάγγελμα να φτιάχνεις λογαριασμούς στο WoT και να τους πουλάς γιατί είναι time-consuming και για 100ευρώ απολαβές δεν έχει αντίστοιχη απόδοση-αξία με τον χρόνο που σπατάλησες...οπότε...
αν έχεις 2 χέρια 2 πόδια και 2μάτια...που για να παίζεις wot έστω τα 2 πρώτα πρέπει να τα διαθέτεις αρτημέλητα θα σου έλεγα να πας να βρείς καμιά άλλη δουλειά....μπορώ να σου αναφέρω πολλά παραδείγματα όπως φαστφουντάδικα-εστιατόρια-ψητοπωλεία/καφετέριες/καντίνες/βενζινάδικα/delivery/catering κτλ....αν θες βοήθεια για περισσότερες πληροφορίες υπάρχουν αντίστοιχα επεισόδια σε εκπομπή εδώ:



Τώρα ο λογαρισμός σου είναι όντως πολύ καλός για την τιμή που το δίνεις...αντικειμενικά πάντα...αν και εξακολουθώ να πιστεύω ότι χαραμίζεις άσκοπα και χωρίς προοπτικές τον ελεύθερο χρόνο που διαθέτεις παίζοντας ένα παιχνίδι το οποίο ήδη σε χαλάει σε ορισμένους τομείς...!Υπάρχουν πολύ περισσότερα διασκεδαστικά - παραγωγικά πράγματα να κάνεις Smile

Υ.Γ ο Χαριτάτος ξέρει...Wink
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Απ: Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από Karmar1 Παρ Οκτ 14, 2016 5:12 am

Σου αρέσει να trollαρεις για να σε λένε βλάκα, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.
Karmar1
Karmar1

Αριθμός μηνυμάτων : 31

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η σημερινή μου ημέρα στο WOT Empty Απ: Η σημερινή μου ημέρα στο WOT

Δημοσίευση από babis2015 Παρ Οκτ 14, 2016 5:51 am

Ιτ ις α κρουλ γουόρλντ!sry! Evil or Very Mad Smile

"Κάνε κάτι να σωθείς όσο είναι νωρίς"... 

είδες σου φτιαξα και ρίμα...Wink

Σε αυτό το forum πηγάζει η έμπνευση...σαν ανεξάντλητη πηγή....Όλα τα χαμένα ξωτικά του κόσμου θα μπορούσαν άνετα εδώ να βρούν το σπιτικό τους Smile


Υ.Γ. Αν δίνεις μαζί με το account και τα οπίσθια του avatar, το αγοράζω εγώ το account επι τόπου...! Smile pm me!!! tongue
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης