World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

+38
avacus
PanayiotisG
Teknoman28
imperiumgraecum
steelalive17
ChessMaster
mementoM0ri
mais13
nightwish04
mparek4
griniaris
Gathunter
Aedile
killersot
KILLER01
Quickyelder
spartakos
Marita89
iRocket
[GREEK]aris25
gr68
LASKAS
37EMA
amauro
Ghostalker
GRC_Macedonian
trexas
panoc
DocMustang
HeeroYuy997
Kostis_Larsson
taramas
dolofonos
cgakis
Founder
perseas
Sanguinius
gregorakis
42 απαντήσεις

Σελίδα 15 από 29 Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από perseas Τρι Ιαν 28, 2014 1:24 am

Προτείνω να φτιάξουμε μια νέα θεματική ενότητα ''Ελληνικές Clan που δεν επιθυμούν να συγχωνευτούν - συνεργαστούν'' ή ''Ελληνες τσακωμένοι πάντα ηττημένοι'', μάλλον θα έχει μεγαλύτερη αποδοχή έτσι θα μεταφερθούν και όλα αυτά τα post εκεί που πρέπει.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Ιαν 28, 2014 1:42 am

Εγώ προτείνω να έρθετε ts να κεράσουμε καφέ...Λάθη έγιναν αλλά κανείς δεν θέλει να συνεχιστούν!Και φυσικά είσαστε καλύτεροι και πιο οργανωμένοι...εμείς έχουμε ξεκινήσει από τον Νοέμβριο και χωρίς ακριβές μεταγραφές ( μόνο έλληνες ) Very Happy 

Ας βγει κάτι καλό από εδώ μέσα ...όχι μόνο αντιπαλότητα.Αναγνωρίσαμε την χαζομάρα μας τέλος.Ελπίζουμε σε συνεργασία με όλες τις ελληνικές clan
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από KILLER01 Τρι Ιαν 28, 2014 1:50 am

Αλλοι εχουν κομπεξ κατωτεροτητας , αλλοι γραφουν ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ, αλλοι προσβαλουν χωρις να ξερουν σε ποιον μιλανε , καποιος δεν τους νοιαζουν τα στατιστικα και παιζουν για τον χαβαλε αλλα εχουν βγαλει ενα καρο ΚΟΜΠΕΞ για αυτα , ο test server ΚΟΛΛΑΕΙ, το τ57  ΜΑΜΑΕΙ λες και εχεις hack ειναι αυτο το αρμα ,το νεο MODE στην 8.11 ΤΑ ΣΠΑΕΙ (FV VS T57 EPIC Battle) και η ζωη συνεχίζεται με ενα καρο δραμα, CLANS να ειναι προτυπα αλλα να μην ξερουν πιος ειναι ο owner , ο commader της clan να ακυρωνει τον recruiter του ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ , η σοβαρες clan να γινονται επαγγελματικες , επιτυχία να ειναι οτι εφτασε μια clan σε τελικο, ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ CLAN να μπορει να μοιρασει gold γτ τοτε οι παιχτες ειναι μισθοφοροι, να ζηταμε τα ρεστα απο τα παιδια που ειναι σε ξενες clan γιατι πηγαν εκει (λες και θα κανετε κουμαντο τους αλλους που θα πανε).....H ΗARD ξαφνικα να ειναι η χειροτερη ελληνικη clan με τον dolofono να απολογιτε γιατι σταματισε η hard μετα απο 3 ΧΡΟΝΙΑ ΖΩΗΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ(μεχρι περσυ το πασχα) λες και η αλλες clan θα κρατησουν ανταγωνιστικα (ΠΑΝΤΑ) παραπανω  Shocked  lol!  απο την HARD, ολοι να τσακονονται πιος την εχει πιο μεγαλη σαν commader ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ, να τα μαζευουν για αλλες πολιτειες και εσεις super commaders να μενετε με το πουλι στο χερι(γτ αυτο γινετε στην ουσια)  Twisted Evil ......και η ζωη συνεχιζεται
******************************************************
Το τελευτεο με τις πικρες τις καθε clan που εχει φαει στον ΧΑΡΤΗ μου αρεσε ΑΛΛΑ επιδη δεν εχω κρατησει τις πικρες απο τις clan που επαιξα (HARD,HARD3,HARD2) θα ανεβασω κατι στο οποιο δεν πηρα μερος αλλα με εκανε και καταλαβα τι σημαίνει ενωμενο ελληνικο
community
[url=Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 1382085_10201228236682932_921804587_n_zps47baa076]Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 1382085_10201228236682932_921804587_n_zps47baa076[/url]

και φυσικα θα βγειτε να πειτε τα γνωστα , σιγα δεν κανανε τιποτα μια τρυπα στο νερο ηταν , καταστρεψατε 300 clan για να το κανετε αυτο , σας εχω ικανους να πειτε οτι και εμεις το κανουμε αυτο σιγα το πραγμα και ενα καρο ΚΟΜΠΕΞΙΚΑ......αλλα η ουσια ειναι μια ΤΟ HELLENIC στον χαρτη πλεον δεν υπαρχει και ειδικα διπλα στους PTS αλλα τωρα σιγα την clan μωρε εχετε νικησει ενα σωρο εσεις σαν αυτος ενω εμεις ειμασταν συνεχεια στην ηττα  scratch  scratch  scratch  scratch  scratch  .....Καλημερα και καλα μυαλα.....ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΚΑΤΙ ΕΝΩΜΕΝΟ ΠΑΡΤΕ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΓΙΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ
KILLER01
KILLER01

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιαν 28, 2014 1:55 am

perseas έγραψε:Προτείνω να φτιάξουμε μια νέα θεματική ενότητα ''Ελληνικές Clan που δεν επιθυμούν να συγχωνευτούν - συνεργαστούν'' ή ''Ελληνες τσακωμένοι πάντα ηττημένοι'', μάλλον θα έχει μεγαλύτερη αποδοχή έτσι θα μεταφερθούν και όλα αυτά τα post εκεί που πρέπει.

Μαζί σου, το "εγώ μας" πάνω απο όλα, ας δούμε τι έγινε στο τελευταίο περιστατικό, οχι τα γεγονότα, αυτά τα βλεπουν όλοι, τις αντιδράσεις να δούμε......ο ενας λέει "ηταν λάθος, ηταν καταλάθος, δεν έπρεπε κλπ" ρίχνει τον εαυτό του εστω ενα σκαλί για να δείξει οτι τέλος πάντων δεν θα πεθάνουμε κιόλας, και ο άλλος.... απο το βάθρο του νικητή της 15λεπτης μάχης που του έκατσε γιατι αν δεν του καθότανε θα τον ψάχναμε και δεν θα τον βρίσκαμε anyway, τι λέει λοιπον? αντι να δείξει ευθέως το λάθος της περίπτωσης και ιδιαίτερα να αναδείξει το βάρος αυτών των λάθος κινήσεων γιατί αν υποθέσουμε οτι εχανε την μάχη η hardx τότε θα ήταν μια Ελληνική ομάδα έξω απο τον χάρτη και αυτό ειναι το σοβαρότερο όλων, αυτό ακριβώς είναι ανεπίτρεπτο, αντι για αυτό ξεκινάει ο τρισμέγιστος, σας κάναμε σας δείξαμε, ήμασταν ενας λιγότερος και ολα τα γηπεδικά, και ρωτώ, τι χρήσιμο έγινε? τι κερδίσαμε όλοι απο αυτή την ιστορία? 
Ετσι φίλε μου PERSEA, εδω μέσα είναι γήπεδο και απαντάμε με συνθήματα, αν θέλεις άλλο επίπεδο αλλού, οπου άλλού αλλα οχι εδω.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από KILLER01 Τρι Ιαν 28, 2014 2:08 am

[GREEK]aris25 έγραψε:to mono pou lathos kaname einai oti peksame mazi sas gia na katalavete oti i GREEK paei ston teliko kai pernei perioxes kai oxi na upotimaei tis elinikes simaxies file mou spartako.
den thelo na sas xtipiso allo apla min eiste antipathitiki kai upotimate tis alles ellinikes simaxies


Αν αυτο δεν ειναι κομπεξ τι ειναι ρε παιδεια , βαρεσατε την HARDX για να δειξετε οτι εισαστε καλυτεροι ,λετε οτι ηταν και καλα λαθος , και μετα που χασατε λετε οτι η HARDX ειναι antipathitiki kai upotimate tis alles ellinikes simaxies......ΚΡΙΜΑ
KILLER01
KILLER01

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από Marita89 Τρι Ιαν 28, 2014 2:10 am

griniaris έγραψε:καλημερα   κι  απο  εμενα,  τα     χθεσινα μηνυματα μου  τσιγγλισαν    το   ενδιαφερον   ν α    γραψω για   αυτο  το  θεμα, πργματικα    δεν   βρισκω  τον  λογο  να  συζηταει   μια  ελληνικη   clan    για    συνεργασια    πολλων   ελληνικων   clan  tην    ωρα  που   επιτιθεται   σε   landing   αλλης  ελληνικης  clan και μετεπειτα    να  δηλωνει οτι   ΔΕΝ γνωριζε ποιος  ειναι ο    owner  της  περιοχης.Προφανως και   γνωριζε ποιος  ηταν   ο   owner προφανως  και  εγινε    επιτηδες  αυτο το  landing. Η hardx  ειναι  μια  ελληνικη  clan   οπου  στην  συντριπτικη  της  πλειοψηφια  εχει   ελληνες μελη,   ανηκει   στο   κορυφαιο  ελληνικο community   σε  αυτο  το  game   και  δεν   βλεπει   εχθρικα   η  ανταγωνιστικα   καμια  αλλη  ελληνικη   clan,   ο spartakοs    ανεβασε  αυτο  το   screenshot  εχθες  για   να  δειξει   ποιες  ειναι   οι  πραγματικες  διαθεσεις  καποιων   εδω   μεσα. περιμενω  σημερα   να  αποδειχτει    οτι  το  landing  εχθες κατα  λαθος.                                                                                                                                                                                                                                                                                                          ΥΓ. 1 δεν  θυμαμαι   ο  commander   να  ζητησε  βοηθεια  στο landing  μας,                                                                                                                                                                                                                                ΥΓ.2  ΤΟ   να  κανεις   landing   σε περιοχη χωρις   να  γνωριζεις τον owner ,  μου  δινει   την  εντυπωση  κακα οργανωμενης clan.
Φιλε μου,δηλαδη ελληνικη clan εκανε landing σε περιοχη που ειχατε εσεις και ειπε οτι δεν γνωριζε οτι ο κατοχος ηταν ελληνικη clan?Ποια clan εκανε το landing?

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιαν 28, 2014 2:11 am

@killer01
Εγω δε θα σου πώ τι είναι αυτό που δείχνεις στις εικόνες, θα σου πώ μόνο οτι εκτός απο σένα που νομίζεις οτι ξέρεις τι είναι υπάρχουν και άλλοι που μπορεί να νομίζουν ή και να ξέρουν τι είναι, με απλά λόγια για να μην "χαθούμε" αυτα που δείχνεις μπορούν να ενθουσιάσουν τους μη γνωρίζοντες και μέχρι εκεί, η κάθε προσπάθεια ειναι σεβαστή και πρέπει να χαίρει εκτίμησης απο όλους απο οποιον και να γίνεται και δεν χρειάζονται screenshots με 17 περιοχές κάποια δεδομένη στιγμή με συγκεκριμένες συνθήκες που οσοι εχουν ασχοληθεί γνωρίζουν, αυτά μόνο.
Τώρα οσο για τα υπόλοιπα τα λες ο ίδιος και μάλιστα πολύ στοχευμένα, δείχνεις την HARD5, απαντάς σε κάποιους που μιλάνε για την HARDX και βρίσκεσαι στην HARD2 και ο απο πάνω απο σένα ειναι ακόμη στην HARDS, τωρα εγω εχω κομπλεξ η εσεις στραβά αρμενίσατε ο καθένας πήγε στο δικό του ξερονήσι αλλά δεν φταίτε εσείς φταίει ο διαιτητής ή το γήπεδο ήτανε ακατάλληλο.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Ιαν 28, 2014 2:11 am

εγώ έκανα μια πρόταση...σε ένα ts όλες οι clan που συμφωνούν στα βασικά Very Happy Χωρίς συγχωνεύσεις και με ξεκάθαρη συμφωνια στις μετακινήσεις παικτών για να μην έχουμε παρατράγουδα.

Τα θετικά :
A)Καλύτερη συνενόηση
Β)Αναταλλαγή τεχνογνωσίας
Γ)Μάζεμα ελλήνων παικτών που είναι σκορπισμένοι στους 5 ανέμους
Δ)Κύρος
Ε)Θα αποφεύγονται μα...κίες όπως η χτεσινή

Είναι δική μου πρόταση αυτή...όχι της clan που ανήκω.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από KILLER01 Τρι Ιαν 28, 2014 2:27 am

taramas έγραψε:@killer01
Εγω δε θα σου πώ τι είναι αυτό που δείχνεις στις εικόνες, θα σου πώ μόνο οτι εκτός απο σένα που νομίζεις οτι ξέρεις τι είναι υπάρχουν και άλλοι που μπορεί να νομίζουν ή και να ξέρουν τι είναι, με απλά λόγια για να μην "χαθούμε" αυτα που δείχνεις μπορούν να ενθουσιάσουν τους μη γνωρίζοντες και μέχρι εκεί, η κάθε προσπάθεια ειναι σεβαστή και πρέπει να χαίρει εκτίμησης απο όλους απο οποιον και να γίνεται και δεν χρειάζονται screenshots με 17 περιοχές κάποια δεδομένη στιγμή με συγκεκριμένες συνθήκες που οσοι εχουν ασχοληθεί γνωρίζουν, αυτά μόνο.
Τώρα οσο για τα υπόλοιπα τα λες ο ίδιος και μάλιστα πολύ στοχευμένα, δείχνεις την HARD5, απαντάς σε κάποιους που μιλάνε για την HARDX και βρίσκεσαι στην HARD2 και ο απο πάνω απο σένα ειναι ακόμη στην HARDS, τωρα εγω εχω κομπλεξ η εσεις στραβά αρμενίσατε ο καθένας πήγε στο δικό του ξερονήσι αλλά δεν φταίτε εσείς φταίει ο διαιτητής ή το γήπεδο ήτανε ακατάλληλο.
Ειδες που δεν ξερεις πως λειτουργει η HARD......Πρωτον Η HARD5 εχει φτιαχτει για event σαν και αυτο και ολοι οι παιχτες απο το COMMUNITY HARD που ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ μπηκαν εκει, η HARDS ειναι τα ΠΛΕΟΝ παιδεια που παιζουν WAR THUNDER-BATTLEFIELD αλλα ειναι παντα μελοι HARD , και η HARD2 εγινε HARDX..........ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΣΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΥΤΟ.........ΚΑΛΑ ΡΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΓΕΝΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΣΕ ΠΙΑ HARD EIMAΣΤΕ ΚΑΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΗ...........ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.....Η HARD ΕΙΝΑΙ COMMUNITY φιλε μου οταν μιλας για τους HARD μιλας για ολους μας τι δεν καταλαβενετε σε αυτο ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ Η HARD ΑΦΟΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΟΙ ................ΠΑΩ ΝΑ ΑΡΑΞΩ ΓΤ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΙ ΕΙΔΑ ΠΑΛΙ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KILLER01 στις Τρι Ιαν 28, 2014 2:31 am, 2 φορές συνολικά
KILLER01
KILLER01

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από KILLER01 Τρι Ιαν 28, 2014 2:29 am

LASKAS έγραψε:εγώ έκανα μια πρόταση...σε ένα ts όλες οι clan που συμφωνούν στα βασικά Very Happy Χωρίς συγχωνεύσεις και με ξεκάθαρη συμφωνια στις μετακινήσεις παικτών για να μην έχουμε παρατράγουδα.

Τα θετικά :
A)Καλύτερη συνενόηση
Β)Αναταλλαγή τεχνογνωσίας
Γ)Μάζεμα ελλήνων παικτών που είναι σκορπισμένοι στους 5 ανέμους
Δ)Κύρος
Ε)Θα αποφεύγονται μα...κίες όπως η χτεσινή

Είναι δική μου πρόταση αυτή...όχι της clan που ανήκω.
+100000
ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.......ΕΙΔΕΣ ΒΕΛΤΙΩΝΕΣΕ χααχχαχααχχααχχαχα  cheers  cheers  cheers  cheers
KILLER01
KILLER01

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από perseas Τρι Ιαν 28, 2014 2:37 am

Φίλε tarama συμφωνώ ότι εδώ δεν είναι χώρος συνθημάτων αλλά έχω μια ερώτηση που σχετίζεται κυρίως με την αντικειμενικότητα αλλά και το προσλαμβανόμενο ώφελος . Όταν λέμε ''Συγχωνεύσεις Ελληνικών Clan part 2'' τι πρέπει να πραγματεύεται αυτή η θεματική ενότητα; Προσωπικά θεωρώ ότι η ενότητα έχει ξεφύγει και δεν υπηρετεί το σκοπό της.

Αυτό που θα περίμενα είναι μια λίστα από Clan που επιθυμούν να συγχωνευτούν με καταχωρημένη τη διεύθυνση του ts τους και πάνω απ' όλα διάθεση για κουβέντα.
Έχουν μιλήσει μεταξύ τους τα μεγάλα ελληνικά clan για την περίπτωση συγχώνευσης, τις προϋποθέσεις και τα κριτήρια; Αυτό που έχω ακούσει (όχι ως φήμη) στο παρελθόν είναι εξωφρενικό, η Α clan με 85 μέλη και 4 περιοχές στο χάρτη να προτείνει σε Β clan παρέα με 10 ενεργά αλλά 50 συνολικά μέλη, συγχώνευση και η Β clan να αρνείται λόγω ιστορικότητας του ονόματός της και διάφορες άλλες μπούρδες. Οπότε όλη αυτή η διαδικασία για να συνεχιστεί απαιτεί θέληση και διάθεση τίποτα παραπάνω και αυτό δεν το βλέπω προς το παρόν.

Τα σωστά βήματα είναι:
Μιλήστε σε όλους τους commanders των ελληνικών clan για συγχώνευση.
Δείτε ποιοί ανταποκρίνονται.
Mαζευτείτε σε ένα ts ή φτιάξτε ένα ανεξάρτητο raid call και συζητήστε.
Όταν τελειώσει αυτή η συζήτηση βγείτε και ανακοινώστε τα αποτελέσματα.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιαν 28, 2014 2:50 am

KILLER01 έγραψε:
taramas έγραψε:@killer01
Εγω δε θα σου πώ τι είναι αυτό που δείχνεις στις εικόνες, θα σου πώ μόνο οτι εκτός απο σένα που νομίζεις οτι ξέρεις τι είναι υπάρχουν και άλλοι που μπορεί να νομίζουν ή και να ξέρουν τι είναι, με απλά λόγια για να μην "χαθούμε" αυτα που δείχνεις μπορούν να ενθουσιάσουν τους μη γνωρίζοντες και μέχρι εκεί, η κάθε προσπάθεια ειναι σεβαστή και πρέπει να χαίρει εκτίμησης απο όλους απο οποιον και να γίνεται και δεν χρειάζονται screenshots με 17 περιοχές κάποια δεδομένη στιγμή με συγκεκριμένες συνθήκες που οσοι εχουν ασχοληθεί γνωρίζουν, αυτά μόνο.
Τώρα οσο για τα υπόλοιπα τα λες ο ίδιος και μάλιστα πολύ στοχευμένα, δείχνεις την HARD5, απαντάς σε κάποιους που μιλάνε για την HARDX και βρίσκεσαι στην HARD2 και ο απο πάνω απο σένα ειναι ακόμη στην HARDS, τωρα εγω εχω κομπλεξ η εσεις στραβά αρμενίσατε ο καθένας πήγε στο δικό του ξερονήσι αλλά δεν φταίτε εσείς φταίει ο διαιτητής ή το γήπεδο ήτανε ακατάλληλο.
Ειδες που δεν ξερεις πως λειτουργει η HARD......Πρωτον Η HARD5 εχει φτιαχτει για event σαν και αυτο και ολοι οι παιχτες απο το COMMUNITY HARD που ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ μπηκαν εκει, η HARDS ειναι τα ΠΛΕΟΝ παιδεια που παιζουν WAR THUNDER-BATTLEFIELD αλλα ειναι παντα μελοι HARD , και η HARD2 εγινε HARDX..........ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΣΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΥΤΟ.........ΚΑΛΑ ΡΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΓΕΝΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΣΕ ΠΙΑ HARD EIMAΣΤΕ ΚΑΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΗ...........ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.....Η HARD ΕΙΝΑΙ COMMUNITY φιλε μου οταν μιλας για τους HARD μιλας για ολους μας τι δεν καταλαβενετε σε αυτο ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ Η HARD ΑΦΟΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΟΙ ................ΠΑΩ ΝΑ ΑΡΑΞΩ ΓΤ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΙ ΕΙΔΑ ΠΑΛΙ

Μπορεί ο Laskas "να βελτιώνεται" αλλά εσύ απο την άλλη εχεις τελματώσει μάλλον, ολοι γνωρίζουμε γιατι εγινε η HARD5 για ηλίθιους μας έχεις? μπορεί να μην ξέρουμε τα του οικου του καθενός και δεν έχουμε και κανένα λόγο να τα ξέρουμε αλλά τον χάρτη τον παρακολουθούμε ανελλιπώς τουλάχιστον κάποιοι απο εμάς, τωρα στο θέμα σου, δεν μας ενδιαφέρει πόσες HARD@ θα ανοίξετε ρε φίλε δεν το καταλαβαίνεις? απλά απορία μπορεί να προκαλέσει και τίποτα παραπάνω, γιατι ας πούμε δεν αλλάξατε το όνομα της HARD2 να την κάνετε HARDX? γιατί εχετε αφήσει 7-8 πόσες ειναι δεν ξέρω σήμερα κλαν ανύπαρκτες οπως ακριβώς λές και εσύ? και ποιο ειναι το community εδω? μην μου πείς τα ιστορικά μέλη, οι τιμής ένεκεν παίχτες που κάποτε έπαιζαν κλπ κλπ εντάξει εχουμε και εμείς τέτοιους και μάλιστα πολλούς, για οσους δεν ξέρουν η ΗΕΑΤ ειναι community που λές και συ με μακρά ιστορία σε πολλά παιχνίδια, αλλά στο τέλος εδω μιλάμε για το WOT και τις ομάδες που υφίστανται σήμερα, μην τρελλαθούμε κιόλας, μηπως να αρχίσω να ποστάρω κι εγώ ιστορίες με μεγάλες επιτυχίες απο το παρελθόν? τι νόημα έχει αυτό για να καταλάβουμε επιτέλους, και τέλος για να ξέρεις και να μας ενημερώσεις αν θέλεις, εγω για κάποιο χρονικό διάστημα έμπαινα στο TS της HARD2, το πρώτο πράγμα που μου είπαν τα παιδιά εκεί ήτανε οτι δεν έχουν καμμία σχέση με την HARD και είναι 2 εντελώς ξεχωριστές ομάδες, τώρα ή αυτοί ελεγαν ψέματα ή εσύ, αποφασίστε και ενημερώστε μας για να ξέρουμε με ποιον θα μιλάμε και ποιος εχει λόγο τελος πάντων.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Ιαν 28, 2014 2:55 am

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Tην Δευτέρα το βράδυ στις 03 / 02 / 2014  21.30 συγκέντρωση αρχηγών όλων των ελληνικών clan στο ts της GREEK




SERVER AD.

62.104.20.180:10016




O κάθε αρχηγός μπορεί να συνοδεύεται από ένα μόνο άτομο.

Δηλώστε μας συμμετοχή ανοίγοντας chat στον laskas μέσα στο παιχνίδι να ξέρουμε ποιοί θα έρθετε.Θα έχω το παιχνίδι συνέχεια ανοιχτό για αυτό τον λόγο.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιαν 28, 2014 3:01 am

perseas έγραψε:Φίλε tarama συμφωνώ ότι εδώ δεν είναι χώρος συνθημάτων αλλά έχω μια ερώτηση που σχετίζεται κυρίως με την αντικειμενικότητα αλλά και το προσλαμβανόμενο ώφελος . Όταν λέμε ''Συγχωνεύσεις Ελληνικών Clan part 2'' τι πρέπει να πραγματεύεται αυτή η θεματική ενότητα; Προσωπικά θεωρώ ότι η ενότητα έχει ξεφύγει και δεν υπηρετεί το σκοπό της.

Αυτό που θα περίμενα είναι μια λίστα από Clan που επιθυμούν να συγχωνευτούν με καταχωρημένη τη διεύθυνση του ts τους και πάνω απ' όλα διάθεση για κουβέντα.
Έχουν μιλήσει μεταξύ τους τα μεγάλα ελληνικά clan για την περίπτωση συγχώνευσης, τις προϋποθέσεις και τα κριτήρια; Αυτό που έχω ακούσει (όχι ως φήμη) στο παρελθόν είναι εξωφρενικό, η Α clan με 85 μέλη και 4 περιοχές στο χάρτη να προτείνει σε Β clan παρέα με 10 ενεργά αλλά 50 συνολικά μέλη, συγχώνευση και η Β clan να αρνείται λόγω ιστορικότητας του ονόματός της και διάφορες άλλες μπούρδες. Οπότε όλη αυτή η διαδικασία για να συνεχιστεί απαιτεί θέληση και διάθεση τίποτα παραπάνω και αυτό δεν το βλέπω προς το παρόν.

Τα σωστά βήματα είναι:
Μιλήστε σε όλους τους commanders των ελληνικών clan για συγχώνευση.
Δείτε ποιοί ανταποκρίνονται.
Mαζευτείτε σε ένα ts ή φτιάξτε ένα ανεξάρτητο raid call και συζητήστε.
Όταν τελειώσει αυτή η συζήτηση βγείτε και ανακοινώστε τα αποτελέσματα.

Μάλιστα, αυτό είναι ενα αρχικό βήμα για συζήτηση, θα προσθέσω το εξής σημαντικό, οπως και να το κάνουμε υπάρχουν σημερα 4-5 φτιαγμένες Ελληνικές ομάδες με τις οποιεσδήποτε επιτυχίες τους, δεν θέλω να πάω σε καμμία σύγκριση γιατί δεν έχει νόημα αλλά οποιος θέλει μπορεί να χρησιμοποιήσει τα εργαλεία που υπάρχουν στο διαδίκτυο και να βρεί ποιές είναι αυτές οι ομάδες που εννοώ, αυτές οι 4-5 ομάδες δεν μπορούν να συγχωνευτούν κατα την άποψή μου και ίσως δεν θα έπρεπε κιόλας, η κάθε μία έχει το community της που λέει ο φίλος παραπάνω, τη ιστορία και τις δράσεις της, αρα ο μόνος τρόπος για συγχωνεύσεις που μου έρχεται στο μυαλό είναι να συνεργαστούν αυτές οι 4-5 ομάδες και αφού αποδείξουν οτι η συνεργασία είναι εφικτή να στραφούν στις υπόλοιπες μικρότερες ενωμένοι χωρίς προβλήματα και να προχωρήσουν σε συγχωνεύσεις χωρίς παρατράγουδα και ιντριγκες. Τώρα θα μου πείς λίγο ονειρικό φαίνεται και θα συμφωνήσω αλλά δεν "βλέπω" τίποτα άλλο, η προσπάθεια να συγχωνευθούν ομάδες μεγαλες εκτός ή εντός παρενθέσεων για μένα μόνο έχθρες και προβλήματα θα φέρει και τίποτα καλό.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από KILLER01 Τρι Ιαν 28, 2014 3:03 am

taramas έγραψε:
KILLER01 έγραψε:
taramas έγραψε:@killer01
Εγω δε θα σου πώ τι είναι αυτό που δείχνεις στις εικόνες, θα σου πώ μόνο οτι εκτός απο σένα που νομίζεις οτι ξέρεις τι είναι υπάρχουν και άλλοι που μπορεί να νομίζουν ή και να ξέρουν τι είναι, με απλά λόγια για να μην "χαθούμε" αυτα που δείχνεις μπορούν να ενθουσιάσουν τους μη γνωρίζοντες και μέχρι εκεί, η κάθε προσπάθεια ειναι σεβαστή και πρέπει να χαίρει εκτίμησης απο όλους απο οποιον και να γίνεται και δεν χρειάζονται screenshots με 17 περιοχές κάποια δεδομένη στιγμή με συγκεκριμένες συνθήκες που οσοι εχουν ασχοληθεί γνωρίζουν, αυτά μόνο.
Τώρα οσο για τα υπόλοιπα τα λες ο ίδιος και μάλιστα πολύ στοχευμένα, δείχνεις την HARD5, απαντάς σε κάποιους που μιλάνε για την HARDX και βρίσκεσαι στην HARD2 και ο απο πάνω απο σένα ειναι ακόμη στην HARDS, τωρα εγω εχω κομπλεξ η εσεις στραβά αρμενίσατε ο καθένας πήγε στο δικό του ξερονήσι αλλά δεν φταίτε εσείς φταίει ο διαιτητής ή το γήπεδο ήτανε ακατάλληλο.
Ειδες που δεν ξερεις πως λειτουργει η HARD......Πρωτον Η HARD5 εχει φτιαχτει για event σαν και αυτο και ολοι οι παιχτες απο το COMMUNITY HARD που ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ μπηκαν εκει, η HARDS ειναι τα ΠΛΕΟΝ παιδεια που παιζουν WAR THUNDER-BATTLEFIELD αλλα ειναι παντα μελοι HARD , και η HARD2 εγινε HARDX..........ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΣΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΥΤΟ.........ΚΑΛΑ ΡΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΓΕΝΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΣΕ ΠΙΑ HARD EIMAΣΤΕ ΚΑΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΗ...........ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.....Η HARD ΕΙΝΑΙ COMMUNITY φιλε μου οταν μιλας για τους HARD μιλας για ολους μας τι δεν καταλαβενετε σε αυτο ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ Η HARD ΑΦΟΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΟΙ ................ΠΑΩ ΝΑ ΑΡΑΞΩ ΓΤ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΙ ΕΙΔΑ ΠΑΛΙ

Μπορεί ο Laskas "να βελτιώνεται" αλλά εσύ απο την άλλη εχεις τελματώσει μάλλον, ολοι γνωρίζουμε γιατι εγινε η HARD5 για ηλίθιους μας έχεις? μπορεί να μην ξέρουμε τα του οικου του καθενός και δεν έχουμε και κανένα λόγο να τα ξέρουμε αλλά τον χάρτη τον παρακολουθούμε ανελλιπώς τουλάχιστον κάποιοι απο εμάς, τωρα στο θέμα σου, δεν μας ενδιαφέρει πόσες HARD@ θα ανοίξετε ρε φίλε δεν το καταλαβαίνεις? απλά απορία μπορεί να προκαλέσει και τίποτα παραπάνω, γιατι ας πούμε δεν αλλάξατε το όνομα της HARD2 να την κάνετε HARDX? γιατί εχετε αφήσει 7-8 πόσες ειναι δεν ξέρω σήμερα κλαν ανύπαρκτες οπως ακριβώς λές και εσύ? και ποιο ειναι το community εδω? μην μου πείς τα ιστορικά μέλη, οι τιμής ένεκεν παίχτες που κάποτε έπαιζαν κλπ κλπ εντάξει εχουμε και εμείς τέτοιους και μάλιστα πολλούς, για οσους δεν ξέρουν η ΗΕΑΤ ειναι community που λές και συ με μακρά ιστορία σε πολλά παιχνίδια, αλλά στο τέλος εδω μιλάμε για το WOT και τις ομάδες που υφίστανται σήμερα, μην τρελλαθούμε κιόλας, μηπως να αρχίσω να ποστάρω κι εγώ ιστορίες με μεγάλες επιτυχίες απο το παρελθόν? τι νόημα έχει αυτό για να καταλάβουμε επιτέλους, και τέλος για να ξέρεις και να μας ενημερώσεις αν θέλεις, εγω για κάποιο χρονικό διάστημα έμπαινα στο TS της HARD2, το πρώτο πράγμα που μου είπαν τα παιδιά εκεί ήτανε οτι δεν έχουν καμμία σχέση με την HARD και είναι 2 εντελώς ξεχωριστές ομάδες, τώρα ή αυτοί ελεγαν ψέματα ή εσύ, αποφασίστε και ενημερώστε μας για να ξέρουμε με ποιον θα μιλάμε και ποιος εχει λόγο τελος πάντων.
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΠΡΩΤΟΝ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΟΣΤΑΡΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ.....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΝ ΝΟΗΜΑ  lol!  lol!  SORRY ΚΙΟΛΙΑΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΝΟΗΜΑ.....ΤΩΡΑ ΤΙ ΑΚΥΡΑ ΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.....................ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΘΑΨΕΙΣ ΤΟ ΠΟΣΤ ............WTF ΔΗΛΑΔΗ ΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ πλακα εχει εδω  lol! Αυτο που καταλαβα ειναι οτι παλι ασχολισε με το τι ΕΚΑΝΕ Η HARD ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ 7-8 CLANS ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΣΕΝΑ ΟΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ και τι δουλεια εχει με το ποστ μου και του περσεα αυτα που γραφεις.............Ο ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ..........
KILLER01
KILLER01

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Ιαν 28, 2014 3:04 am

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Tην Δευτέρα το βράδυ στις 03 / 02 / 2014  21.30 συγκέντρωση αρχηγών όλων των ελληνικών clan στο ts της GREEK




SERVER AD.

62.104.20.180:10016




O κάθε αρχηγός μπορεί να συνοδεύεται από ένα μόνο άτομο.

Δηλώστε μας συμμετοχή ανοίγοντας chat στον laskas μέσα στο παιχνίδι να ξέρουμε ποιοί θα έρθετε.Θα έχω το παιχνίδι συνέχεια ανοιχτό για αυτό τον λόγο.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από KILLER01 Τρι Ιαν 28, 2014 3:05 am

LASKAS έγραψε:ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Tην Δευτέρα το βράδυ στις 03 / 02 / 2014  21.30 συγκέντρωση αρχηγών όλων των ελληνικών clan στο ts της GREEK




SERVER AD.

62.104.20.180:10016




O κάθε αρχηγός μπορεί να συνοδεύεται από ένα μόνο άτομο.

Δηλώστε μας συμμετοχή ανοίγοντας chat στον laskas μέσα στο παιχνίδι να ξέρουμε ποιοί θα έρθετε.Θα έχω το παιχνίδι συνέχεια ανοιχτό για αυτό τον λόγο.
+10000000
KILLER01
KILLER01

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Ιαν 28, 2014 3:13 am

Παιδιά βοηθήστε να διαδωθεί...Σκοπός είναι να γνωριστούμε καλύτερα και να ανταλλάξουμε απόψεις κυρίως
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιαν 28, 2014 3:13 am

LASKAS έγραψε:ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Tην Δευτέρα το βράδυ στις 03 / 02 / 2014  21.30 συγκέντρωση αρχηγών όλων των ελληνικών clan στο ts της GREEK




SERVER AD.

62.104.20.180:10016




O κάθε αρχηγός μπορεί να συνοδεύεται από ένα μόνο άτομο.

Δηλώστε μας συμμετοχή ανοίγοντας chat στον laskas μέσα στο παιχνίδι να ξέρουμε ποιοί θα έρθετε.Θα έχω το παιχνίδι συνέχεια ανοιχτό για αυτό τον λόγο.

Κώστα,
αν δεν συμφωνήσουμε ολοι ποιο είναι το θέμα προς συζήτηση δεν βλέπω τι θα ωφελήσει μια συνάντηση, αν εξαρχής εχουμε αντιθετες απόψεις δεν θα υπάρξει εδαφος για συζήτηση και θα είναι άλλος ενας χαμένος χρόνος.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Ιαν 28, 2014 3:19 am

Το θέματα είναι πως μπορούμε να συνεργαστούμε όλοι μαζί και αν υπάρχουν αρχηγοί που θα ρίξουν το εγώ τους για να φτιαχτεί μια ομάδα πιο δυνατή...
Αν υπάρχουν άλλες προτάσεις να τις ακούσουμε...
Να δουμε αν κάποιες ομάδες συμφωνουν να μπούν τουλάχιστον στο ίδιο ts για να φτιαχτεί μια ελληνική κοινότητα παιχτών στο wot...
 και διάφορα άλλα...
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από spartakos Τρι Ιαν 28, 2014 3:23 am

taramas έγραψε:
perseas έγραψε:Προτείνω να φτιάξουμε μια νέα θεματική ενότητα ''Ελληνικές Clan που δεν επιθυμούν να συγχωνευτούν - συνεργαστούν'' ή ''Ελληνες τσακωμένοι πάντα ηττημένοι'', μάλλον θα έχει μεγαλύτερη αποδοχή έτσι θα μεταφερθούν και όλα αυτά τα post εκεί που πρέπει.

Μαζί σου, το "εγώ μας" πάνω απο όλα, ας δούμε τι έγινε στο τελευταίο περιστατικό, οχι τα γεγονότα, αυτά τα βλεπουν όλοι, τις αντιδράσεις να δούμε......ο ενας λέει "ηταν λάθος, ηταν καταλάθος, δεν έπρεπε κλπ" ρίχνει τον εαυτό του εστω ενα σκαλί για να δείξει οτι τέλος πάντων δεν θα πεθάνουμε κιόλας, και ο άλλος.... απο το βάθρο του νικητή της 15λεπτης μάχης που του έκατσε γιατι αν δεν του καθότανε θα τον ψάχναμε και δεν θα τον βρίσκαμε anyway, τι λέει λοιπον? αντι να δείξει ευθέως το λάθος της περίπτωσης και ιδιαίτερα να αναδείξει το βάρος αυτών των λάθος κινήσεων γιατί αν υποθέσουμε οτι εχανε την μάχη η hardx τότε θα ήταν μια Ελληνική ομάδα έξω απο τον χάρτη και αυτό ειναι το σοβαρότερο όλων, αυτό ακριβώς είναι ανεπίτρεπτο, αντι για αυτό ξεκινάει ο τρισμέγιστος, σας κάναμε σας δείξαμε, ήμασταν ενας λιγότερος και ολα τα γηπεδικά, και ρωτώ, τι χρήσιμο έγινε? τι κερδίσαμε όλοι απο αυτή την ιστορία? 
Ετσι φίλε μου PERSEA, εδω μέσα είναι γήπεδο και απαντάμε με συνθήματα, αν θέλεις άλλο επίπεδο αλλού, οπου άλλού αλλα οχι εδω.
Ταραμάκο δεν καταλαβαίνω ειλικρινά το κόλλημα σου.Ποτέ δεν έχω κρυφτεί μετά από μια ήττα.και δεν υπάρχει λόγος να το κάνω γιατί πολύ απλά εκεί που έχασα θα πάω και θα ξαναπαίξω μέχρι να κερδίσω.Από τα λεγόμενά σου φένεται ότι προσπαθείς να δημιουργήσεις κλίμα αρνητικό κατά της HARDX.
Απλά κανενας σας δεν έκανε σοβαρή πρόταση στην HARD για συνεργασία.Τι σε νοιάζει αν υπάρχουνε 7 ή 107 HARD?Καταλαβαίνεις οτι είσαι εκτός θέματος και γίνεσαι περίγελος.Το θέμα μας ήτανε ότι δεν γίνεται να μιλάτε για συννένωση Ελληνικών clan από την μία και από την άλλη να παίζουνε ξύλο μεταξύ τους.Αμφισβήτησε κανένας ότι δεν μπορείτε να πάτε τελικό?Μόνοι σας βγαίνετε και λέτε ότι το κάνατε επείτηδες για να μας αποδείξετε ΤΙ??????Κάτι που δεν το ζητήσαμε ποτέ.Οπότε Ταραμά άλλαξε τροπάρι.Είσαι λάθος.Δεν έχετε κανένα λόγο να μιλάτε έτσι.
spartakos
spartakos

Αριθμός μηνυμάτων : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιαν 28, 2014 3:24 am

@KILLER01

Sorry που λένε αλλά μάλλον έχεις ενα μικρό θέμα με την Ελληνική γλώσσα, δεν πειράζει, απλά δεν ξέρω πως να το αντιμετωπίσω οταν για παράδειγμα γράφω "μπορεί να μην ξέρουμε τα του οικου του καθενός και δεν έχουμε και κανένα λόγο να τα ξέρουμε" και μου λές "τι σε νοιάζει εσένα.." φυσικά και δεν με νοιάζει, διαβάζεις αυτά που γράφουμε και δεν τα καταλαβαίνεις ή δεν τα διαβάζεις και γράφεις οτι νάναι? στην τελική εδω προσπαθούμε να συζητήσουμε κάτι, θέλουμε να ξέρουμε σε ποιούς πρέπει να απευθυνόμαστε εκ μέρους της HARDX, εισαι και εσύ ενας απο αυτούς? ειναι και άλλοι? πόσοι είναι και ποιοι? να το ξεκαθαρίσουμε αυτό για να πάμε παρακάτω.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιαν 28, 2014 3:35 am

spartakos έγραψε:
taramas έγραψε:
perseas έγραψε:Προτείνω να φτιάξουμε μια νέα θεματική ενότητα ''Ελληνικές Clan που δεν επιθυμούν να συγχωνευτούν - συνεργαστούν'' ή ''Ελληνες τσακωμένοι πάντα ηττημένοι'', μάλλον θα έχει μεγαλύτερη αποδοχή έτσι θα μεταφερθούν και όλα αυτά τα post εκεί που πρέπει.

Μαζί σου, το "εγώ μας" πάνω απο όλα, ας δούμε τι έγινε στο τελευταίο περιστατικό, οχι τα γεγονότα, αυτά τα βλεπουν όλοι, τις αντιδράσεις να δούμε......ο ενας λέει "ηταν λάθος, ηταν καταλάθος, δεν έπρεπε κλπ" ρίχνει τον εαυτό του εστω ενα σκαλί για να δείξει οτι τέλος πάντων δεν θα πεθάνουμε κιόλας, και ο άλλος.... απο το βάθρο του νικητή της 15λεπτης μάχης που του έκατσε γιατι αν δεν του καθότανε θα τον ψάχναμε και δεν θα τον βρίσκαμε anyway, τι λέει λοιπον? αντι να δείξει ευθέως το λάθος της περίπτωσης και ιδιαίτερα να αναδείξει το βάρος αυτών των λάθος κινήσεων γιατί αν υποθέσουμε οτι εχανε την μάχη η hardx τότε θα ήταν μια Ελληνική ομάδα έξω απο τον χάρτη και αυτό ειναι το σοβαρότερο όλων, αυτό ακριβώς είναι ανεπίτρεπτο, αντι για αυτό ξεκινάει ο τρισμέγιστος, σας κάναμε σας δείξαμε, ήμασταν ενας λιγότερος και ολα τα γηπεδικά, και ρωτώ, τι χρήσιμο έγινε? τι κερδίσαμε όλοι απο αυτή την ιστορία? 
Ετσι φίλε μου PERSEA, εδω μέσα είναι γήπεδο και απαντάμε με συνθήματα, αν θέλεις άλλο επίπεδο αλλού, οπου άλλού αλλα οχι εδω.
Ταραμάκο δεν καταλαβαίνω ειλικρινά το κόλλημα σου.Ποτέ δεν έχω κρυφτεί μετά από μια ήττα.και δεν υπάρχει λόγος να το κάνω γιατί πολύ απλά εκεί που έχασα θα πάω και θα ξαναπαίξω μέχρι να κερδίσω.Από τα λεγόμενά σου φένεται ότι προσπαθείς να δημιουργήσεις κλίμα αρνητικό κατά της HARDX.
Απλά κανενας σας δεν έκανε σοβαρή πρόταση στην HARD για συνεργασία.Τι σε νοιάζει αν υπάρχουνε 7 ή 107 HARD?Καταλαβαίνεις οτι είσαι εκτός θέματος και γίνεσαι περίγελος.Το θέμα μας ήτανε ότι δεν γίνεται να μιλάτε για συννένωση Ελληνικών clan από την μία και από την άλλη να παίζουνε ξύλο μεταξύ τους.Αμφισβήτησε κανένας ότι δεν μπορείτε να πάτε τελικό?Μόνοι σας βγαίνετε και λέτε ότι το κάνατε επείτηδες για να μας αποδείξετε ΤΙ??????Κάτι που δεν το ζητήσαμε ποτέ.Οπότε Ταραμά άλλαξε τροπάρι.Είσαι λάθος.Δεν έχετε κανένα λόγο να μιλάτε έτσι.

Για αρχή δεν καταλαβαίνω γιατί απευθύνεσαι σε μένα, εγω προσωπικά δεν θα έμπαινα σε μάχη για περιοχή καμιάς Ελληνικής ομάδας οποια και να ήταν αυτή, αυτό που εγώ είπα είναι οτι αντί να στιγματίσεις την βαρύτητα και την σημασία που έχει μια τέτοια λάθος κίνηση που θα μπορούσε να εχει σαν αποτέλεσμα να βγεί μια Ελληνική ομάδα εξω απο τον χάρτη πράγμα που δεν πρέπει να το θέλει κανείς, αντι γιαυτό ήρθες να μας δείξεις ποιος την έχει μεγαλυτερη, επίσης οταν λές "βγαίνετε και λέτε..." εννοείς και εμένα? ειναι αξιον απορίας αυτό γιατί αν ποτέ έμπαινα εγω σε μια τέτοια μάχη (που επαναλαμβανω ειναι απόφαση αδιαπραγμάτευτη να μην το κάνω) σήμερα δεν θα είχες αυτη την εικόνα να ποστάρεις να είσαι σίγουρος γιαυτό. Και τελος ρε φίλε Δημητράκη θα σου πρότεινα κάθε φορά που κάποιος σου προσάπτει κάτι να μην βάζεις μπροστά μια ολόκληρη ομάδα και να κρύβεσαι απο πίσω, εσένα κρίνω εγώ οχι την HARDX οποτε τα περί κλίματος αστα για αλλού.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από KILLER01 Τρι Ιαν 28, 2014 3:41 am

taramas έγραψε:@KILLER01

Sorry που λένε αλλά μάλλον έχεις ενα μικρό θέμα με την Ελληνική γλώσσα, δεν πειράζει, απλά δεν ξέρω πως να το αντιμετωπίσω οταν για παράδειγμα γράφω "μπορεί να μην ξέρουμε τα του οικου του καθενός και δεν έχουμε και κανένα λόγο να τα ξέρουμε" και μου λές "τι σε νοιάζει εσένα.." φυσικά και δεν με νοιάζει, διαβάζεις αυτά που γράφουμε και δεν τα καταλαβαίνεις ή δεν τα διαβάζεις και γράφεις οτι νάναι? στην τελική εδω προσπαθούμε να συζητήσουμε κάτι, θέλουμε να ξέρουμε σε ποιούς πρέπει να απευθυνόμαστε εκ μέρους της HARDX, εισαι και εσύ ενας απο αυτούς? ειναι και άλλοι? πόσοι είναι και ποιοι? να το ξεκαθαρίσουμε αυτό για να πάμε παρακάτω.
Σεβομαι την ηλικια σου μονο γτ μαλλον πρεπει να εισαι μεγαλος σε ηλικια, απο κει και περα ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.....Μαλλον εγω ειμαι χαζος Η ΕΣΥ δεν ξερεις γραμματικη δεν εχω κατι αλλο να πω, το πιος εχει κομπεξ φαινεται στα σχολια σου,  που οπου βλεπεις ΠΑΙΧΤΗ THS HARD σου γρινανε τα ματια και γραφεις οτι θες , ακυρα πραγματα μονο και μονο ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ. Απλα να ξερεις οτι πιο πολυ γινεσαι ρεζιλι με αυτα που γραφεις......τιποτα αλλο απο εσενα ετσι και αλλιως δεν αξιζει γιατι δεν καταλαβενω σε τι συντακτικο μιλας.......ΕΥΤΥΧΩΣ τελιωνω και ενα πανεπιστιμιο.....ΚΡΙΜΑ για το community που υπαρχουν ανθρωποι commader σε clans που δεν καταλαβενουν και κρινουν ΞΕΝΑ ΣΠΙΤΙΑ......Κριμα ( και γραφουν και οτι να'ναι)...............................Παρε το ΠΟΣΤ μου παλι μηπως καταλαβεις


Αλλοι εχουν κομπεξ κατωτεροτητας , αλλοι γραφουν ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ, αλλοι προσβαλουν χωρις να ξερουν σε ποιον μιλανε , καποιος δεν τους νοιαζουν τα στατιστικα και παιζουν για τον χαβαλε αλλα εχουν βγαλει ενα καρο ΚΟΜΠΕΞ για αυτα , ο test server ΚΟΛΛΑΕΙ, το τ57  ΜΑΜΑΕΙ λες και εχεις hack ειναι αυτο το αρμα ,το νεο MODE στην 8.11 ΤΑ ΣΠΑΕΙ (FV VS T57 EPIC Battle) και η ζωη συνεχίζεται με ενα καρο δραμα, CLANS να ειναι προτυπα αλλα να μην ξερουν πιος ειναι ο owner , ο commader της clan να ακυρωνει τον recruiter του ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ , η σοβαρες clan να γινονται επαγγελματικες , επιτυχία να ειναι οτι εφτασε μια clan σε τελικο, ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ CLAN να μπορει να μοιρασει gold γτ τοτε οι παιχτες ειναι μισθοφοροι, να ζηταμε τα ρεστα απο τα παιδια που ειναι σε ξενες clan γιατι πηγαν εκει (λες και θα κανετε κουμαντο τους αλλους που θα πανε).....H ΗARD ξαφνικα να ειναι η χειροτερη ελληνικη clan με τον dolofono να απολογιτε γιατι σταματισε η hard μετα απο 3 ΧΡΟΝΙΑ ΖΩΗΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ(μεχρι περσυ το πασχα) λες και η αλλες clan θα κρατησουν ανταγωνιστικα (ΠΑΝΤΑ) παραπανω  Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Icon_eek  Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Lol  απο την HARD, ολοι να τσακονονται πιος την εχει πιο μεγαλη σαν commader ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ, να τα μαζευουν για αλλες πολιτειες και εσεις super commaders να μενετε με το πουλι στο χερι(γτ αυτο γινετε στην ουσια)  Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Icon_twisted ......και η ζωη συνεχιζεται
******************************************************
Το τελευτεο με τις πικρες τις καθε clan που εχει φαει στον ΧΑΡΤΗ μου αρεσε ΑΛΛΑ επιδη δεν εχω κρατησει τις πικρες απο τις clan που επαιξα (HARD,HARD3,HARD2) θα ανεβασω κατι στο οποιο δεν πηρα μερος αλλα με εκανε και καταλαβα τι σημαίνει ενωμενο ελληνικο
community
[url=
Enlarge this image
Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 1382085_10201228236682932_921804587_n_zps47baa076]
Enlarge this image
Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 1382085_10201228236682932_921804587_n_zps47baa076[/url]

και φυσικα θα βγειτε να πειτε τα γνωστα , σιγα δεν κανανε τιποτα μια τρυπα στο νερο ηταν , καταστρεψατε 300 clan για να το κανετε αυτο , σας εχω ικανους να πειτε οτι και εμεις το κανουμε αυτο σιγα το πραγμα και ενα καρο ΚΟΜΠΕΞΙΚΑ......αλλα η ουσια ειναι μια ΤΟ HELLENIC στον χαρτη πλεον δεν υπαρχει και ειδικα διπλα στους PTS αλλα τωρα σιγα την clan μωρε εχετε νικησει ενα σωρο εσεις σαν αυτος ενω εμεις ειμασταν συνεχεια στην ηττα  Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Icon_scratch  Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Icon_scratch  Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Icon_scratch  Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Icon_scratch  Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Icon_scratch  .....Καλημερα και καλα μυαλα.....ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΚΑΤΙ ΕΝΩΜΕΝΟ ΠΑΡΤΕ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ
KILLER01
KILLER01

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 15 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Ιαν 28, 2014 3:43 am

taramas έγραψε:ειναι αξιον απορίας αυτό γιατί αν ποτέ έμπαινα εγω σε μια τέτοια μάχη (που επαναλαμβανω ειναι απόφαση αδιαπραγμάτευτη να μην το κάνω) σήμερα δεν θα είχες αυτη την εικόνα να ποστάρεις να είσαι σίγουρος γιαυτό.

Τρέμε HaRD ....lol!  lol!  lol!

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 15 από 29 Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης