World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τελικά Εγώ Είμαι Ο Κουτός ?

+17
statsforever
sisifos
Guardianakos
LASKAS
avacus
Crazy_Tiger
dolofonos
taramas
gr68
mementoM0ri
dimstam
ee3509
perseas
Ghostalker
imperiumgraecum
mapoueimai
gregorakis
21 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βγάζετε νόημα από τη φράση: " τα στατιστικά μετράνε σε αυτούς που τα μετράνε"?

Τελικά Εγώ Είμαι Ο Κουτός ? - Σελίδα 3 Vote_lcap35%Τελικά Εγώ Είμαι Ο Κουτός ? - Σελίδα 3 Vote_rcap 35% 
[ 9 ]
Τελικά Εγώ Είμαι Ο Κουτός ? - Σελίδα 3 Vote_lcap54%Τελικά Εγώ Είμαι Ο Κουτός ? - Σελίδα 3 Vote_rcap 54% 
[ 14 ]
Τελικά Εγώ Είμαι Ο Κουτός ? - Σελίδα 3 Vote_lcap11%Τελικά Εγώ Είμαι Ο Κουτός ? - Σελίδα 3 Vote_rcap 11% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 26
 
 

Τελικά Εγώ Είμαι Ο Κουτός ? - Σελίδα 3 Empty Απ: Τελικά Εγώ Είμαι Ο Κουτός ?

Δημοσίευση από Sniperas Τετ Ιουλ 02, 2014 2:25 pm

LASKAS έγραψε:Τι θα γίνει με εσένα?Θα μας αφήσεις να κάνουμε καμιά κουβέντα? Τελικά Εγώ Είμαι Ο Κουτός ? - Σελίδα 3 Icon_biggrin

Τι να σας κάνει και αυτός ο Founder. Ανοίγετε ένα topic και το τεντώνετε τόσο πολύ που αν κάποιος θελήσει να το διαβάσει νόημα δεν θα βγάλει. Ήδη σε μερικά που προσπάθησα να διαβάσω το μόνο που απόκτησα ήταν πονοκέφαλος. Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν για τα επόμενα posts.
Sniperas
Sniperas

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά Εγώ Είμαι Ο Κουτός ? - Σελίδα 3 Empty Απ: Τελικά Εγώ Είμαι Ο Κουτός ?

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Ιουλ 02, 2014 10:40 pm

Sniperas έγραψε:
... Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν για τα επόμενα posts.
... όχι βέβαια !!! εδώ δυσκολεύομαι να βγάλω άκρη σε ολοκληρωμένα κείμενα ... αν αρχίσουμε να "φιλοσοφούμε" το χάσαμε το κορμί πατριώτη ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικά Εγώ Είμαι Ο Κουτός ? - Σελίδα 3 Empty Απ: Τελικά Εγώ Είμαι Ο Κουτός ?

Δημοσίευση από Sniperas Πεμ Ιουλ 03, 2014 2:47 am

gregorakis έγραψε:... όχι βέβαια !!! εδώ δυσκολεύομαι να βγάλω άκρη σε ολοκληρωμένα κείμενα ... αν αρχίσουμε να "φιλοσοφούμε" το χάσαμε το κορμί πατριώτη ...

Δεν λέω να αρχίσουμε να το φιλοσοφούμε ούτως ή άλλως παιχνίδι είναι. Απλά ότι γράφετε εδώ στο forum καλό θα ήταν να είναι ουσιώδες. Τουλάχιστον όποιος τα διαβάζει να του μένει και κάτι γιατί το greek drama δεν λέμε να το σταματήσουμε.
Sniperas
Sniperas

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης