World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πώληση account

+8
sisifos
JDeviant
taramas
imperiumgraecum
dimstam
Sanguinius
gregorakis
Arxiereas_
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιαν 22, 2015 12:19 pm

taramas έγραψε:Για αυτόν που ρώτησε γιατί εχω xvm, την πρώτη φορά το έβαλα γιατί ήταν στο πακέτο των mods που χρησιμοποιώ και ήταν στην light έκδοση, παρέμεινα εκεί μέχρι πριν το προηγούμενο update στο οποίο δεν μπορούσα να βρώ κυρίως τα σκοπευτικά που χρησιμοποιώ (dikey-taipan etc) και οταν τα έβρισκα δεν μπορούσα να τα συνδυάσω μεταξύ τους, λύση βρέθηκε με το πακέτο των OMPack και παρέμεινε εκεί, με ενοχλούν τα πολλά νούμερα και κάθε φορά προσπαθώ να αφαιρώ όσα μπορώ.
Τώρα οσο για τα στατιστικά συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο, κανείς εκτός σπανίων περιπτώσεων απο τους μπλέ μωβ δεν ενδιαφέρεται για την νίκη, κυνηγάνε το dmg.
Αν ρωτήσεις ένα unicum ποιό στατιστικό είναι το σημαντικότερο,θα σου πει 2 w/r k/b
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από taramas Παρ Ιαν 23, 2015 1:25 am

2 μωβ και 4 μπλέ φίλοι μου είπαν το ίδιο : μένεις ζωντανός και κάνεις οσο γίνεται περισσότερο dmg, πιθανόν άλλοι να λένε άλλα σημασία έχει τι κάνουν στα random και εκεί η συντριπτική πλειοψηφία κρύβεται και κόβει ζημιά ή βγαίνει την κατάλληλη στιγμή για να κάνει την ζημιά, χαρακτηριστικό δε είναι οτι κανείς δεν ενδιαφέρεται να κόψει cap, δείχνει οτι δεν είναι προτεραιότητά τους η νίκη.
Οπως και νάχει τα missions εχουν αλλάξει σε μεγάλο βαθμό το παιχνίδι, πάραυτα δεν νομίζω οτι είναι λόγος αυτός για να το παρατήσει κανείς, αν έχεις καλή παρέα είναι διασκεδαστικό.

Και οπως ανέφερε και ο φίλος παραπάνω και αυτοί που λαλούν και αυτοί που χορεύουν παίζουν το παιχνίδι και δεν μένει παρα μόνο να δώσουμε ραντεβού στις κάλτσες οπως είπε και ο jeffry.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από JDeviant Παρ Ιαν 23, 2015 2:38 am

Για να σου εξηγησω την εικονα πιο πανω.. Γραφεις τοσα ποστ για την σταυροφορια του 'τα στατιστικα δε μετρανε' , μας κανεις κηρυγμα και υποδειξεις για το πως να 'ευχαριστηθουμε' το παιχνιδι , μιας και δεν ξερουμε, ... και ερχεσαι και μας παραπονιεσαι για το ποσοστο νικης σου. Και σε ρωταω .. ΓΙΑΤΙ εχεις ενεργοποιημενα τα στατιστικα του xvm ???? και απαντας για mod, αραχνες, σκοπευτικα, νυχτεριδες και 3 χορευουν...
Και επειτα μας λες οτι οι μπλε/μοβ παιζουν για το νταμαζ... ενω εσυ κυριε 48% .. μονο για την νικη.
Πεστα σε καμμια αδεια στανη αυτα φιλε μου. Μην τα γραφεις εδω γιατι τα βλεπει κοσμος.
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Ιαν 23, 2015 5:20 am

taramas έγραψε:2 μωβ και 4 μπλέ φίλοι μου είπαν το ίδιο : μένεις ζωντανός και κάνεις οσο γίνεται περισσότερο dmg, πιθανόν άλλοι να λένε άλλα σημασία έχει τι κάνουν στα random και εκεί η συντριπτική πλειοψηφία κρύβεται και κόβει ζημιά ή βγαίνει την κατάλληλη στιγμή για να κάνει την ζημιά, χαρακτηριστικό δε είναι οτι κανείς δεν ενδιαφέρεται να κόψει cap, δείχνει οτι δεν είναι προτεραιότητά τους η νίκη.
Οπως και νάχει τα missions εχουν αλλάξει σε μεγάλο βαθμό το παιχνίδι, πάραυτα δεν νομίζω οτι είναι λόγος αυτός για να το παρατήσει κανείς, αν έχεις καλή παρέα είναι διασκεδαστικό.

Και οπως ανέφερε και ο φίλος παραπάνω και αυτοί που λαλούν και αυτοί που χορεύουν παίζουν το παιχνίδι και δεν μένει παρα μόνο να δώσουμε ραντεβού στις κάλτσες οπως είπε και ο jeffry.
Τότε δεν γνωρίζεις κανένα unicum
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από taramas Παρ Ιαν 23, 2015 7:03 am

JDeviant έγραψε:Για να σου εξηγησω την εικονα πιο πανω.. Γραφεις τοσα ποστ για την σταυροφορια του 'τα στατιστικα δε μετρανε' , μας κανεις κηρυγμα και υποδειξεις για το πως να 'ευχαριστηθουμε' το παιχνιδι , μιας και δεν ξερουμε, ... και ερχεσαι και μας παραπονιεσαι για το ποσοστο νικης σου. Και σε ρωταω .. ΓΙΑΤΙ εχεις ενεργοποιημενα τα στατιστικα του xvm ???? και απαντας για mod, αραχνες, σκοπευτικα, νυχτεριδες και 3 χορευουν...
Και επειτα μας λες οτι οι μπλε/μοβ παιζουν για το νταμαζ... ενω εσυ κυριε 48% .. μονο για την νικη.
Πεστα σε καμμια αδεια στανη αυτα φιλε μου. Μην τα γραφεις εδω γιατι τα βλεπει κοσμος.

Κανονικά δεν αξίζεις απάντηση και μάλλον το καταλαβαίνεις αλλά δεν πειράζει δεν εχω τι να κάνω αυτή τη στιγμή οπότε ας σου απαντήσω.
1) προσωπικά δεν εχω κάνει καμιά "σταυροφορία" και ξέρεις γιατί? μια σταυροφορία χρειάζεται νάχει κάποιο σκοπό, αυτό που είπα είναι η άποψή μου πως εγώ βλέπω το παιχνίδι και πως εγώ διασκεδάζω στο παιχνίδι οπότε αν εσύ είσαι στόκος δεν φέρω καμία ευθύνη.
2) αν μπορούσες να κατανοήσεις την Ελληνική γλώσσα θα καταλάβαινες οτι δεν εκφράζω κανένα "παράπονο" για τα στατιστικά μου, λέω μόνο αυτό που βλέπω.
3) Δεν ανέφερα πουθενά οτι εγώ πάω μόνο για την νίκη, περιέγραψα τι βλέπω να κάνουν άλλοι οπότε μην κουράζεσαι άλλο το καταλάβαμε το κομπλεξάκι σου.

Υ.Σ. εχω ενεργοποιημένα τα στατιστικά για να βλέπω πως παίζουν οι μπλε και μωβ παίχτες, και τέλος εχω στην ignore list κάποιους σαν και σένα για να τους ξεχωρίζω οταν τους συναντώ σε random.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από JDeviant Παρ Ιαν 23, 2015 8:13 am

Εισαι πιο γραφικος και απο υποψηφιο με το κομμα του γιωργακη.
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Arxiereas_ Δευ Ιαν 26, 2015 2:09 am

Πάντως απ' όλη τη φάση WoT, αυτή ή αέναη κόντρα με τον Ταραμά θα μου λείψει περισσότερο απ' όλα...  Very Happy

imperiumgraecum έγραψε:Εγώ εχθές, μετά από ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καιρό, έκατσα και έπαιξα το T7 Combat car(tier2!!) γιατί είμουν ενα βήμα πριν το rage-selling πολλών αρμάτων μου)

Πώληση account - Σελίδα 2 1z3v39v

Στο φύλαγα φούστη  Razz
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από sisifos Δευ Ιαν 26, 2015 2:22 am

Ωωωω ρε imperium τι σου 'μελε να πάθεις! Στην έκανε ο κληρικός!!!!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από imperiumgraecum Δευ Ιαν 26, 2015 3:41 am

Πώληση account - Σελίδα 2 WTF-Cat-Clock-Surprise-MRW-Gif
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από trexas Πεμ Ιαν 29, 2015 1:58 am

Έλεος....  lol! lol!

Και έλεγα πότε θα έβλεπα πάλι κόντρα/ξεκατίνιασμα/ορθογραφικό λάθος!!!!!!

@Arxiereas είναι κρίμα να δώσεις τον λογαριασμό σου (προσωπική άποψη πάντα)... 
Πάρε μία "άδεια" από το #@&%%#παίχνιδο και χαλαρά παίζεις όποτε θες.
ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑ.......
trexas
trexas

Αριθμός μηνυμάτων : 337

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από DeadlySin Δευ Φεβ 09, 2015 3:38 am

...και σιγα το tablet. Εγω θα ζητουσα κανενα πιο καινουριο με τετοιο λογαριασμο!
DeadlySin
DeadlySin

Αριθμός μηνυμάτων : 56

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Arxiereas_ Τρι Φεβ 10, 2015 1:27 am

Arxiereas_ έγραψε:συζητάω και ανταλλαγή με tablet google nexus fhd ή κάποιο 8άρι και ό,τι διαφορά προκύψει.

DeadlySin έγραψε:...και σιγα το tablet. Εγω θα ζητουσα κανενα πιο καινουριο με τετοιο λογαριασμο!

Για 120Ε που κοστίζει ένα μετάχειρο nexus FHD δεν θα έδινα (εννοείτε) το account. 

Νομίζω σε αυτή την κατηγορία τιμής δεν έχει αντίπαλο το συγκεκριμένο tablet. Και δε χρειάζεται κάτι παραπάνω... η γυναίκα  Laughing
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από cgakis Τρι Φεβ 10, 2015 1:50 pm

μια γυναικα αρκει να φερει την καταστροφη
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Arxiereas_ Τρι Φεβ 10, 2015 11:18 pm

Χαχα Χρήστο  Very Happy

Δε φταίει το ροτβάιλερ η γυναίκα ούτε το δίνω για να πάρω τάμπλετ. Έτυχε να ψάχνω αυτή την περίοδο και είπα μήπως διευκόλυνε τη φάση.
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Arxiereas_ Δευ Μαρ 09, 2015 11:28 am

Αγαπητοί φίλοι,
με μεγάλη ανακούφιση ανακοινώνω ότι το account μου πουλήθηκε. 

Με την ευκαιρία της έλλειψης χρόνου για παιχνίδι, η πώληση ήταν το ελάχιστο που μπορούσα να κάνω ως ένδειξη διαμαρτυρίας για την κατάντια του παιχνιδιού και το ξενέρωμα που έχω φάει. Θα συνεχίσω περιστασιακά από ένα 2ο account στο οποίο θα φροντίσω μέσα από τα random να αποτρέψω οποιονδήποτε από το να δώσει το παραμικρό φράγκο σ' αυτούς τους τραγικούς τύπους, οπότε δε θα χαθούμε και από εδώ μέσα (like we care θα μου πείτε...)  Very Happy  

Θα σας παρακαλέσω μόνο αν τυχών πετύχετε σε random τον νέο κάτοχο του account μην τον αρχίσετε στα μπινελίκια γιατί είναι μικρό παιδί και σίγουρα δεν γνωρίζει γαλλικά ίδιου επιπέδου με εμένα για να σας απαντήσει  Razz
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Panoswolf Τρι Μαρ 10, 2015 12:55 am

Εγω θα πω απλα...Ότι random battles σημαίνει....random battles! Εγω δεν έχω XVM και δεν εχω ιδέα ποιος είναι κοκκινο-πορτοκαλο-μωβ...και ουτε με ενδιαφερει...Παιζω τα random με ότι μου τύχει και αν θελω καλύτερους συμμάχους παιζω ομαδικά(skirmish-team battle)και όλα καλά...
Panoswolf
Panoswolf

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Arxiereas_ Τρι Μαρ 10, 2015 2:33 am

Panoswolf έγραψε:Εγω θα πω απλα...Ότι random battles σημαίνει....random battles! Εγω δεν έχω XVM και δεν εχω ιδέα ποιος είναι κοκκινο-πορτοκαλο-μωβ...και ουτε με ενδιαφερει...Παιζω τα random με ότι μου τύχει και αν θελω καλύτερους συμμάχους παιζω ομαδικά(skirmish-team battle)και όλα καλά...
Χρόνος για clan wars ή άλλες ομαδικές δραστηριότητες δεν υπάρχει. Ένα το κρατούμενο.
Μετά από 1 μήνα αποχή έκατσα να ψιλοπαίξω. Θέλω 4k spotting damage για ένα mission. Πρόσεξε και τους χρόνους.

είμαι στο θάμνο, δεν βλέπω κάτι
Πώληση account - Σελίδα 2 Oiw2nn

προχωράω στο θάμνο, εξακολουθώ να μην βλέπω κάτι
Πώληση account - Σελίδα 2 4rxee8

Ας βγώ από το θάμνο
Πώληση account - Σελίδα 2 2hf6ypv

4" ήμουν μέσα σε θάμνο (για να μη βάλω και το χρόνο πριν το θάμνο) και δεν άναβε ολόκληρο 10άρι ΤD που στεκόταν τσολιάς ακάλυπτος ΣΤΑ 200 ΜΕΤΡΑ!!!!!! 
Μόλις βγήκα από το θάμνο άναψε και μαζί άναψα κι εγώ. ΤΙ ΧΑΡΑ! Φυσικά με μακελέψανε από το κέντρο.

Αυτό είναι που με ξενέρωσε εξ' αρχής. Η σταγόνα που ξεχύλισε το ποτήρι ήταν η παρόμοια φάση (RNG) με το WZ που έβαλα σε ένα ποστ νωρίτερα. Γιατί αυτά τα πούστικα με κάνουν να θυμώνω. Στα τέτοια μου τα στατιστικά, η μάχη κερδήθηκε, έκανα 6κ spotting dmg και 2κ+ damage αλλά δεν μου αρέσει να είμαι θυμωμένος.
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης