World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

+31
barracudaz7
LASKAS
trollisok
mparmpas
BoTheGreat
gr1gorious
galanosauros
37EMA
Hit_them_HARD
Panzer82
blsbill
Rommelgr1970
astoxos_x
NIAM_NIAM
fc_rex
hoannis
TYRAELL75
Dennis20vt
falakros
gregorakis
perseas
kick1995
Gooakis
fotis12345
dimstam
Convii
imperiumgraecum
RNGD
Sanguinius
Karmar1
babis2015
35 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 32 Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 32  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Ιουλ 07, 2016 6:06 am

@astoxos_x έγραψε:Όλοι με πάνω από 2κ wn8 είναι ύποπτοι μέχρι αποδείξεως του εναντίου, και προπαντώς οι s.unicums streamers με πολλά MoE όπως orzy, weenis, anfield  και λοιποί που ενω δείχνουν ότι παίζουν vanilla on stream, off stream τι κάνουν;;;; ΟΕΕΕΟΟΟ;;;;
ΚΑι ποιός τους γ*μ*ει κι αυτούς...αξία έχουν για σένα...όχι για μένα...για μένα άλλα πράγματα έχουν αξία REAL LIFE φιλαράκοοοο...βγάλε λίγο το xvm και παίξε χωρίς χρώματα να ξεκολλήσει το μυαλουδάκι σου λίγο...γιατί σε βλέπω να αλλάζεις χρώμα σύντομα...έχεις μελανιάσει...
;Oταν βγάλεις το xvm και τα λοιπά και αρχίζεις να τις ρουφάς με το aimbot χωρίς να βλέπεις χρώματα έλα πες μου ποιον ξεχωρίζεις...για μένα τα ίδια σκατά είσαι είτε εισαι ντομάτα είτε unicum αφού για να μπορείς να υπάρχεις και να είσαι στα κόλπα...στην τελική τα βάζεις και σύ....πάρτε το χαμπάρι έχετε πέσει βαθιά στο τρυπάκι....παίζετε ένα παιχνίδι που τα cheat στα high tier αγγίζουν πάνω από το 80% των παικτών...ξέρουν που πάς....τι σπας...βλέπουν πίσω απο κτίρια...με λέιζερ...πας να φύγεις με το light να αλλάξεις flank και σε sniparουν με το aimbot...βλέπουν πότε γεμίζεις και βγαίνουν και στις αδειάζουν....θες κι άλλα...έχει ξεπεράσει και το counter strike σε hack αυτό....και απο την άλλη έχεις RNG / 800 άχρηστα premium άρματα (μόνο για συλλέκτες) πίστες που δεν κάνουν για τανέα άρματα και τα tier που παίζεις.....ΘΕΣ ΚΙ ΑΛΛΑ???
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από astoxos_x Πεμ Ιουλ 07, 2016 8:20 am

Κοίτα, όχι ποιός τους γαμάει, ο άλλος βγάζει με την γκόμενά του 300-400€ μεροκάματο ημερησίως ούτε εσύ ούτε εγώ το κάνουμε αυτό. Δεύτερον, που κολλάνε τα άλλα πράγματα που έχουν αξία real life αφού μιλάμε για το game; Και για μένα έχει αξία να πίνω τον φρέντο μου στην παραλία με την κοπέλα μου και να διαβάζω μαλακίες στο wotgr.forumgreek. Ωπ σόρρυ ήδη το κάνω αυτό... Και στην τελική, αν ένας παίχτης είναι ντομάτα θα γίνει  μέχρι πορτοκαλιός αν βάλει τσιτάκια, αν είναι unicum, unicum θα μείνει (βασικά δεν θα βάλει τσιτάκια :p ). Τώρα αν θες να αράζεις γραμμές για το πόσο οι καλοί είναι τσιτεράδες, δεν μου κάνει εντύπωση, άλλωστε το έχει πει ο λαός, όσα δεν φτάνει η αλεπού.. Αυτά.. Toodles!!!

astoxos_x

Αριθμός μηνυμάτων : 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Rommelgr1970 Πεμ Ιουλ 07, 2016 11:02 am

Διάβασα το θέμα από την αρχή και σε κάποια πράγματα φαίνεται να έχεις  κάποιο δίκιο. Αλλά τέτοιοι τύποι πάντα υπήρχαν και πάντα θα υπάρχουν, σε ποιο  παιχνίδι δεν τους έχεις συναντήσει, αν έχεις παίξει CALL OF DUTY ΟΥΟΥΟΥ  άπειρους,   BATTLEFIELD, εκεί ξέρεις δεν το έλεγαν  hacks ή cheats το έλεγαν  γκλιτς ( εκμετάλλευση των «κενών» τις πίστας).  Γιατί λοιπόν το WOT να είναι εξαίρεση ειδικά μετά από 5 χρόνια.
Γνώμη μου, αφού παίζεις random όπως και εγώ (αφού η ομάδα μου δεν υφίσταται σήμερα) παίξε με ένα άρμα που σου αρέσει και να έχεις αρκετές μάχες ( 6αρι ή 7αρι ή 8αρι, δεν χρειάζεται παραπάνω) επίσης να έχεις καλό ποσοστό νικών πάνω από 50% , παίξε με αυτό.  Παράδειγμα παίζω κυρίως με το Tiger I (RELOAD  5:53), 3000+ ΜΑΧΕΣ,  56% με 57% νίκες αυτό σημαίνει ότι το 80% των μαχών είναι με 8αρια ή 9αρια (κάτι που δεν με χαλάει καθόλου αφού δεν είναι TOP TIER άρα πάω όπου θέλω) και μη ξεχνάς παίζεις random που σημαίνει  ότι δεν ξέρεις ούτε τους συμπαίκτες ούτε τους αντιπάλους,  δεν έχω mod άρα δεν ξέρω,  τι είναι οι άλλοι (κόκκινοι, κίτρινοι πράσινοι, μπλε άλλωστε δεν με ενδιαφέρει καθόλου, εγώ θα κάνω αυτό που πρέπει να κάνω αναλόγως  το map)  αν και δεν θέλει πολύ να καταλάβεις  το αποτέλεσμα της μάχης,  που θα πάει ο καθένας φαίνεται αν θα κερδίσεις ή αν χάσεις.  Αν δηλαδή πρέπει  να πάνε τα heavy δεξιά και όλοι πάνε αριστερά ε!! δεν θα κάνεις τον ήρωα να πας μόνος, εννοείται ότι είναι χαμένη μάχη αλλά δεν θα πάμε και σαν το σκυλί στα  μπέλι. Random είναι ότι κάτσει.  Μη ξεχνάς και το άλλο το Ε75 π.χ.  (και όλα τα υπόλοιπα 9αρια και 8αρια) είτε το έχει παικταράς είτε το έχει ΝΟΟΒΑΣ to E75 είναι Ε75 μαγκές  π.χ. με Tiger δεν σηκώνει.

ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ…………. ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΜΑΙ!!!

ΜΑΘΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΡΕΣ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΡΟΠΟ.
Rommelgr1970
Rommelgr1970

Αριθμός μηνυμάτων : 14

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από dimstam Πεμ Ιουλ 07, 2016 11:46 am

Η λύση είναι μια.Οταν αντιμετωπίζεις ένα παιχνίδι φουλ στο cheat, στους άσχετους, στους yolo και σε υπόλοιπους καμπεριδες ή μη και πια δεν το ευχαριστιέσαι για διάφορους λόγους, απλά unistall χωρίς φόβο και πάθος.Αν είσαι με special stats πουλάς και το account και τα οικονομάς.Αν είσαι μικρούλης απλά unistall as i said, ρίχνεις και ένα πήδουλα στην γυναίκα σου ή την κοπελιά σου να ηρεμήσεις και πας για άλλες πολιτείες (παιχνίδια).
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Ιουλ 07, 2016 11:52 am

@astoxos_x έγραψε:Κοίτα, όχι ποιός τους γαμάει, ο άλλος βγάζει με την γκόμενά του 300-400€ μεροκάματο ημερησίως ούτε εσύ ούτε εγώ το κάνουμε αυτό.
Εγώ σου είπα δεν τους έχω σαν πρότυπο αυτούς που μου έδωσες σαν παραδείγματα και δε με ενδιαφέρουν...άλλοι παίζουν να διασκεδάσουν 2-3 ώρες το πολύ όπως εγώ, άλλοι παίζουν απο χόμπι και μπορεί να είναι εκατομμυριούχοι που δεν έχουν τι να κάνουν και σκάνε τα φράγκα αβέρτα στα παιχνίδια και άλλοι μπορεί να είναι επαγγελματίες gamer καμμένοι και να το χουν επάγγελμα και να βγάζουν λεφτά....
δεν χρειάζεται να έχεις πολύ "μυαλό" για να δείς ότι το παιχνίδι έχει χαλάσει ούτε να είσαι unicum και μπλέ για να είσαι ο καλός κριτής...εσείς όμως μερικοί το πηγαίνετε στα άκρα ότι οι υπόλοιποι είναι ντομάτες και δεν ξέρουν που τους πάνε τα 4..δλδ ο άλλος που είναι 1300win8 πχ με 40000μάχες δεν ξέρει να κρίνει αν δεί το modάκι απέναντι ή δεν θα το βάλει κι αυτός αναγκαστικά για να αντιμετωπίσει τις ορδές των cheater σε καθε μάχη...??έχω αρκετά βιντεάκια απο random μάχες με μπλέ , πράσινους , κίτρινους, πορτοκαλί  παίκτες (σαν σαλάτα εποχής ένα πράμα) που παίζουν με κάτι lightweight και με μόνιμο lock target και βγάζουν τα χιλιαρικάκια για πλάκα...θα τα ψάξω να τα ανεβάσω κάποια στιγμή γιατί έχει και μερικούς έλληνάρες μέσα...που το παίζουν και παιχταράδες...αλλά το δεξί κλικ παέι σύννεφο...ασε φίλε..παλιά δουλειά...όλοι οι επαγγελματίες GAMER εδώ μαζεύτηκαν...ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧαχ

η αλήθεια είναι ότι αυτό που έπρεπε να σας νοιάζει ειδικά όσοι έχετε και clan και ασχολείστε πιο σοβαρά από το να την λέτε σε μένα να βλέπετε αυτά τα χάλια και ότι απο πορτοκαλι-κιτρινος μέχρι μπλε κτλ και τι σκατά άλλο χρώμα υπάρχει πλέον, δεν βλέπεις αυτή την "ιδιαίτερη" αξία των παικτών μέσα στη μάχη ρε παιδί μου...και δυστυχώς και αυτών που θεωρείται ότι έχουν και καλό χρώμα...βλέπεις κίτρινους -πράσινους-μπλε και οι 9 στους 10 έχουν σχεδόν την ίδια απόδοση...(για να μην σας πάω σε clanwar κτλ που έχω δεί παλαιότερα...γιαυτό ας το αφήσουμε στα random καλύτερα Smile)


@astoxos_x έγραψε:Και στην τελική, αν ένας παίχτης είναι ντομάτα θα γίνει  μέχρι πορτοκαλιός αν βάλει τσιτάκια, αν είναι unicum, unicum θα μείνει (βασικά δεν θα βάλει τσιτάκια :p ).Τώρα αν θες να αράζεις γραμμές για το πόσο οι καλοί είναι τσιτεράδες, δεν μου κάνει εντύπωση, άλλωστε το έχει πει ο λαός, όσα δεν φτάνει η αλεπού..


Και μένα πλέον αυτό το ιδιαίτερο skill ρε παιδί μου που έβλεπες παλιότερα με τα χρώματα δεν το βλέπω πλέον οπότε δεν μου κάνει και ιδιαίτερη εντύπωση πλέον με τόσους ντομάτοcum που συναντώ φορτωμένους και καμπερομένους όπως θα μου έκανε παλαιότερα...δλδ να κάτσεις π.χ. και να πείς οοοοοοοο κοίτα πως παίζει θα κάτσω παρόλο που έχασα να δω πως θα παίξει....1 στους 1000 αν τύχει και πολύ λέω απόσους βλέπεις καθημερινά...
αντιθέτως δε....μπαίνεις και βλέπεις μάχες να τελειώνουν σε 5 λεπτά...στο 1ο λεπτό να είναι 7-0 το σκορ...βλέπεις τους καλούς παίκτες (με άρματα front line) να περιμένουν να τελειώσει σχεδόν η μάχη κρυμένοι τέρμα πίσω να παίρνουν snipe χωρίς να υποστηρίζουν κανένα και να βγαίνουν τα τελευταία 2-3 λεπτά να μαζέψουν τα πτώματα....

@astoxos_X έγραψε:Και για μένα έχει αξία να πίνω τον φρέντο μου στην παραλία με την κοπέλα μου και να διαβάζω μαλακίες στο wotgr.forumgreek. Ωπ σόρρυ ήδη το κάνω αυτό...

Και γώ το ίδιο κάνω όποτε μπαίνω... αμά θες να κανονίσουμε να πάμε και παρέα...μόνο μη μου μαζέψεις τπτ unica φίλους απο δώ κλεισμένους με πατομπούκαλα απο καμια υπόγα...δεν θα πάμε για τσάι σε netcafe..Smile
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Ιουλ 07, 2016 12:32 pm

@Rommelgr1970 έγραψε:
ΜΑΘΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΡΕΣ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΡΟΠΟ.
Συμφωνώ εν μέρει..και το κάνω ήδη...
Καλωσήλθες κιόλας!

@dimstam έγραψε:Η λύση είναι μια.Οταν αντιμετωπίζεις ένα παιχνίδι φουλ στο cheat, στους άσχετους, στους yolo και σε υπόλοιπους καμπεριδες ή μη και πια δεν το ευχαριστιέσαι για διάφορους λόγους, απλά unistall χωρίς φόβο και πάθος.Αν είσαι με special stats πουλάς και το account και τα οικονομάς.Αν είσαι μικρούλης απλά unistall as i said, ρίχνεις και ένα πήδουλα στην γυναίκα σου ή την κοπελιά σου να ηρεμήσεις και πας για άλλες πολιτείες (παιχνίδια).
Δεν διαφωνώ καθόλου φίλε αλλά δεν θα κάνω όμως και τη χάρη στα κωλόπαιδα που το ρίχνουν το όλο θέμα μόνο στις ντομάτες και στους noobs..είναι πολύ απο δάυτους που καίγονται να ανεβάζουν stats και παίζουν μονίμως έτσι φορτωμένοι και μετά σε βρίζουν κιόλας και είναι προκλητικοί...!!!Χέζω ψηλά...αγναντεύω..... τους τα χώνω κιόλας...BECAUSE I CAN...YEAAHH!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Ιουλ 07, 2016 1:10 pm

babis2015 έγραψε:Τελικά είναι η πιό γαμάτη εταιρεία με το πιο "LAME" matchmaking ever...αλλά ευτυχώς "γιαυτήν"........έχει και τους πιο "ηλίθιους" supporter ever...!!!
Επειδή βαρέθηκα να κράζω μεμονομένα παίκτες/junkies που εξακολουθούν και supporτάρουν αυτά τα αίσχη (εντός και εκτός του game) αποφάσισα να δώσω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στην μεγαλύτερη εταιρεία κοροϊδίας online παικτών και φυσικά όλα τα εύσημα..!!!!!

Καλές Μάχες Προβατάκια...ΜΠΕΕΕΕΕ!!!

Αυτό εδώ είναι ένα μέρος του πρώτου σου ποστ. Και μιλάς για βρίσιμο των άλλων προς εσένα.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από dimstam Παρ Ιουλ 08, 2016 7:29 am


Δεν διαφωνώ καθόλου φίλε αλλά δεν θα κάνω όμως και τη χάρη στα κωλόπαιδα που το ρίχνουν το όλο θέμα μόνο στις ντομάτες και στους noobs..είναι πολύ απο δάυτους που καίγονται να ανεβάζουν stats και παίζουν μονίμως έτσι φορτωμένοι και μετά σε βρίζουν κιόλας και είναι προκλητικοί...!!!Χέζω ψηλά...αγναντεύω..... τους τα χώνω κιόλας...BECAUSE I CAN...YEAAHH!!!

Κοίτα πως έχει το θέμα.Δεν τους δίνεις σημασία και αστους να κουρεύονται.Τώρα αν γουστάρουν να κάνουν support ένα παιχνίδι από μια εταιρεία που τους κοροιδεύει μέσα στα μουτρα τους, δικαιωμά τους και δικό τους το πορτοφόλι. Γιατί πιστεύω πως το wot έχει πια ξεφύγει από τα όρια της ευχαρίστησης και έχει σχεδόν ξεπεράσει και τα όρια της κοροιδίας.
Οσο τους δίνεις τροφή να ασχολούνται θα το κάνουν. 
Οσο βάζεις βιντεάκια με cheats θα προσπαθούν να τα βγάλουν legal γιατί πολύ πιθανόν να τα χρησιμοποιούν και οι ίδιοι.
Πολύ πιθανον είναι να τους αρέσει το παιχνίδι παρολα τα cheats που έχει και να λένε δεν με νοιάζει που η wargaming με κοροιδεύει.Δικαιωμά τους και αυτό.
Και μένα μου άρεσε, και το παράτησα πριν χρόνια για τον λόγο των cheats που τότε δεν ήταν και πολλά.
Δοκίμασα το AW, WT, WoWs αλλά και εκεί τα ίδια σκατά.Οχι από cheats αλλά από άλλες παπαριές.
Παίζω το wow εδώ και 10 χρόνια και δεν με χαλάει που έχει sub γιατί το ευχαριστιεμαι. Από εκεί ξεκινάς πρώτα,από την ευχαρίστηση και από τι σου προσφέρει το game αναλογικά με το τι πληρώνεις.
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Σαβ Ιουλ 09, 2016 4:55 am

@dimstam 
Kanenas den suportarei thn etairia oute vgazei legal ta cheats sto game.
Apla kapioi exoun mathei na ta antimetopizoun outos oste na min epireazete i apodosi tous sto game kai kapioi alloi san rou logou sou vrikan pou na rixoun tin eythini gia tin apotixia tous.
Paratiseis to game prin 2 xronia otan ta cheats ayta itan toso ligo diadedomena pou theorountan astikos mithos.
To oti esy loipon erixes fragka sto game na agorazeis 2 premium armata kai paremines paixths ton 2 volon an maxh den exei na kanei me kanenas eidous cheats para mono me tin anikanotita sou sto game.
Kai mas les loipon oti paratises to wot kai sinexises to word of warcraft  to opio einai to kalitero paradigma paixnidiou to opio i etairia paragogis tou katestrepse kai exase to 30%-40% ton paixton kai to 90% ton hardcore gamer giati apla epelekse na kanei to paixnidi noobfriendly outososte oi ntomates na doun epitelous end game content. 
Pia ta achievent sou loipon sto wow ayta ta deka xronia pou paizeis kai tous plironeis sndromi? 
Epeza wow apo tin proti mera kai stamatisa otan mpike to cataclysm. 
Sto lich king exw reixei 11/12 heroic 25ri pre nerf kai exw reixei last vasj kai kael otan akoma itan attunment  gia na mpeis mountain hyjal.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Σαβ Ιουλ 09, 2016 5:21 am

TYRAELL75 έγραψε:@dimstam 
Kanenas den suportarei thn etairia oute vgazei legal ta cheats sto game.
Apla kapioi exoun mathei na ta antimetopizoun outos oste na min epireazete i apodosi tous sto game kai kapioi alloi san rou logou sou vrikan pou na rixoun tin eythini gia tin apotixia tous.
Paratiseis to game prin 2 xronia otan ta cheats ayta itan toso ligo diadedomena pou theorountan astikos mithos.
To oti esy loipon erixes fragka sto game na agorazeis 2 premium armata kai paremines paixths ton 2 volon an maxh den exei na kanei me kanenas eidous cheats para mono me tin anikanotita sou sto game.
Kai mas les loipon oti paratises to wot kai sinexises to word of warcraft  to opio einai to kalitero paradigma paixnidiou to opio i etairia paragogis tou katestrepse kai exase to 30%-40% ton paixton kai to 90% ton hardcore gamer giati apla epelekse na kanei to paixnidi noobfriendly outososte oi ntomates na doun epitelous end game content. 
Pia ta achievent sou loipon sto wow ayta ta deka xronia pou paizeis kai tous plironeis sndromi? 
Epeza wow apo tin proti mera kai stamatisa otan mpike to cataclysm. 
Sto lich king exw reixei 11/12 heroic 25ri pre nerf kai exw reixei last vasj kai kael otan akoma itan attunment  gia na mpeis mountain hyjal.


Αν η κουβέντα έχει πάει στο skill-WoW, τότε πραγματικά δεν έχει πιθανόν πιο χαμηλό σημείο.

Στο EVE όταν έπαιζα είχανε ένα ρητό: κάθε φορά που κάποιος παίχτης παρατάει το EVE και πάει στο WoW, ο μέσος όρος νοημοσύνης αυξάνεται και στα 2 παιχνίδια

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Σαβ Ιουλ 09, 2016 5:47 am

Kai sto xwrio mou lene ena rito 
Ida den ftanei i alepou ta kanei kremastaria

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Σαβ Ιουλ 09, 2016 5:57 am

TYRAELL75 έγραψε:Kai sto xwrio mou lene ena rito 
Ida den ftanei i alepou ta kanei kremastaria

Και αυτό το λέγανε στο EVE. "Αν δεν μπορείς να παίξεις πήγαινε στο WOW", ήταν ένα κλασσικό κράξιμο όταν γινόταν fail:p

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Σαβ Ιουλ 09, 2016 6:06 am

Den mporo na sou pw tpt gia to eve re file den exw aszolithei katholou fantazome pos esy gia na milas etsi ta exeis gamisei ola sto wow e?

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Σαβ Ιουλ 09, 2016 6:18 am

Xax.Klaiw me tin ataka tou RNGD - Ποια επιχειρήματα βρε στόχε σκοποβολής;
mpampi ta pramata eine apla file mou. ta pame kai pio prin. Ta cheat de kanoun ton nooba paikti. apo kokkinos ante na gineis portokalios. I kotsana pou erikses omws oti de vlepeis diafora anamesa sto paiksimo omws e entaksei eleos. Akoma kai elafroprasinos me prasino exoun diafora pistepse me.Aytoi pou exoun apothrasinthei ENTELWS teleytaia pantws einai oi Portokalioi. E to xoun kanei anw katw to game.i tha kamperosoun stin vasi pisw apo vraxo/spiti xoris kan na koitan mprosta i tha yolaroun san super unicum me autoclick kai tha sou pidiksoun to game.
Ta cheats panta ipirxan.isws oxi toso polla alla pistepse me otan egw den eixa kan xvm so game alloi pezan me object destruction kai tundra.prin 2 xronia.Tote omws tis modas itan na krazeis tis xryses.(panta eine sti moda vevaia san ta jeans) file mpampi.kai logo thesis kai logo xaraktira eimai panta eygenikos alla file mou poli tha thela na dw to in game profile sou kai na exw trofi gia kouventa.KANE MAS TO XATIRI


Episis. Malwnw sixna se random. Eidika to chat meta apo kapoies maxes pernei fwtia.exw tsakwthei exw blockarei exw kanei friend etsi. Ksereis mpampino pio eine to kiriotero provlima? ANTI NA KATALAVOUN TIN MALAKIA TOUS kai na doun pos epeksan kai pos tha mporousan na apofigoun to lathos tous kathonte kai sou lene ti kairo kanei sti guatemala kai poso kala kseroun na vrizoun.kai poli apla tous apantw GIAYTO FILE MOU THA EISE PANTA PORTOKALI.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Σαβ Ιουλ 09, 2016 10:43 am

TYRAELL75 έγραψε:Den mporo na sou pw tpt gia to eve re file den exw aszolithei katholou fantazome pos esy gia na milas etsi ta exeis gamisei ola sto wow e?

Όπως και στο WoT, στο EVE ήμουν μέτριος προς το καλό, φαντάζομαι ότι και στο WoW θα ήμουν μέτριος προς το καλό. Όλα τα παιχνίδια στο end game τους απαιτούν ταλέντο, αφοσίωση και προπόνηση. Σε τίποτα από αυτά τα 3 δεν υπερέβαλα ποτέ σε κανένα από αυτά τα παιχνίδια εκτός από το Bridge Commander τα παλιά τα χρόνια όπου είχα καεί τρελά.

Παρόλαυτά, το ότι πχ στο WoT και λογικά αν έπαιζα και στο WoW είμαι χειρότερος από εσένα σε κάποιους τομείς, δεν αλλάζει το γεγονός ότι το WoW σε σχέση με το EVE είναι παιδική χαρά.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από dimstam Σαβ Ιουλ 09, 2016 10:45 am

@Tyraell 
Οποιος έχει την μύγα......μυγιάζεται.Αυτό λένε στο δικό μου χωριό.
Τι δεν κατάλαβες από την λέξη cheats και δεν ευχαριστιέμαι ένα παιχνίδι?
Ολα τα άλλα τα ακούω βερεσέ και χέστηκα.
Επίσης αν νομίζεις πως θα μπω στην παιδιάστικη νοοτροπία το τι έκανα στο εκαστοτε παιχνίδια ή στο wot για να δεις αν είμαι καλός ή οχι είσαι βαθιά νυχτωμένος.
Πάντως είσαι ο μόνος που τσίμπησε και αυτό λέει πολλά.

ΥΓ έχω μια άλφα γνώμη για το wot και το majority του player base και αυτό δεν αλλάζει.
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Σαβ Ιουλ 09, 2016 11:16 am

@rngd  den mporeis na peis gia kanenas paixnidi oti se sxesy me to allo einai paidiki xara para mono ean sigkrineis sigkekrimena analoga pragmata se kathenas apo ayta.
Na sigkrineis dld tis 5 top clan se kathe game. Ean to kaneis ayto tha deis oti to players base pou tis apotelei den exei kaiegales diafores apo ekei kai pera nomizw katalaveneis oti oso pio polous xristes exei ena game toso perisoterous kakous paixtes exei kai o arithmos tous ayksanete disanaloga me ton arithmo ton neon paixton etsi? 
Kapia paixnidia loipon epidi den deinoun xwro stous kakous paixtes aytoi to paratame kai pane allou,mporei ayto na simvenei sto eve px.
Sto wow opos kai sto wot den isxeiei kati tetio distixos kai oi etairies prospathoun na kratisoun aytous tous pextes sto koino tous.
Ayto den simenei omos oti den tha vreis esy xwro sto game an eisai kalos paixths.
O dimstam exei tin entiposi pos paixoume ta idia games kai eimaste mesa oloi idioi kai isoi alla distixos den einai etsi.
Thn wra pou egw px erixna sindragosa heroic kai aytos mazeye louloudakia ekso apo to orgrimar pexame to idio paixnidi?
To.idio akrivos simvenei kai sto wot.
@dimstam 
Den tsimpisa se kati file mou exw diatiposei ksekathara tis apopsis mou opos episis kai kapia erotimata pros esena pou epilegeis na min apantiseis, na pw pos sta perisotera apo ayta pou les symfono kiolas opos px oti to wot exei kata megalo pososto kako player base. Ayto omos pou den katalaveneis einai oti esy eisai meria tou kakou aytou player base.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από dimstam Σαβ Ιουλ 09, 2016 11:31 am

Ημαρτον. Μα δεν παίζω για να είμαι. Κατάλαβες λοιπόν πόσο λάθος είσαι?Και όταν έπαιζα ήμουν σε αρκετά ικανοποιητικό για solo arty παίχτης.Το πόσο ικανοποιητικό δεν υπάρχει λόγος να το μάθεις από την στιγμή που δεν παίζω εδώ και χρόνια.
Μα και βέβαια είχα αγοράσει το premium αρμα, όπως και έβαζα και premium time.
Στα ερωτήματά σου απάντησα.
Πάντως συνεχίζεις την παιδιάστικη νοοτροπία το τι έκανες και το τι έκανα.
O dimstam exei tin entiposi pos paixoume ta idia games kai eimaste mesa oloi idioi kai isoi alla distixos den einai etsi.
Thn wra pou egw px erixna sindragosa heroic kai aytos mazeye louloudakia ekso apo to orgrimar pexame to idio paixnidi?
Δεν ξέρεις και δεν θα μάθεις τι έκανα ή τι κάνω και σε τι επίπεδο.Δεν αφορά κανέναν εκτός από αυτούς που πρέπει.
Το ότι βάζεις μια υπογραφή με χρώματα νομίζεις πως πρέπει ο καθένας να πιστέψει ότι τα χρώματα τα απέκτησες με κόπο?Και αν τα απέκτησες με τρόπο(πληρώνοντας λόγου χάρη?) να σου φτιάξουν λίγο τα stats. Αν παίζεις καιρό το wot, τότε ξέρεις πού καλά πως υπάρχουν και αυτοί.
Να σε βάλω και εγώ μέσα σε αυτην την ομάδα της πληρωμής, όπως κάνεις και εσύ, βαζοντάς με σε ομάδες χωρίς να με ξέρεις?
Μην λέμε αρλούμπες λοιπόν.
Δεν με ευχαριστούσε και το παράτησα,cheats υπήρχαν, θα υπάρχουν και θα χρησιμοποιούνται από όλους,έστω και δοκιμαστικά.Ναι και εγώ το έκανα και έχω τα αρχίδια να το λέω.
Τώρα αν ήμουν ντομάτα ή πούλπα ντομάτας η καραμωβ με 3 account και χωμένος σε clan απίστευτο και δυνατό όπως είπα και πιο πάνω δεν υπάρχει λόγος να το πω.
Οσο για το wow και το eve τα παίζω και τα 2 γιατί με διασκεδάζουν.
Οταν καταλάβετε ότι πρώτα η λέξη παιχνίδι πάει στην διασκέδαση τότε η Ελληνική κοινότητα του wot θα γίνει πολύ δυνατή.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την dimstam στις Σαβ Ιουλ 09, 2016 11:43 am, 1 φορά
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Σαβ Ιουλ 09, 2016 11:42 am

file mou se pliroforw oti diasyresai dimosiws.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από dimstam Σαβ Ιουλ 09, 2016 11:48 am

blsbill έγραψε:file mou se pliroforw oti diasyresai dimosiws.
Αν αναφέρεσαι σε μένα, αυτό είναι αδύνατον.Σε έαν forum με ένα nickname και τίποτα παραπάνω δεν διασύρεσαι, ακόμη και την μεγαλύτερη κοτσάνα να πεις.
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Σαβ Ιουλ 09, 2016 11:55 am

otan de gnorizeis kati kalo eine na apofeygeis tis ipotheseis.kai den iperaspizomai ton commander mou alloste den exei kammia anagki apo kati tetoio. Vlepw eise 41 xronwn kai kathese as poume kai les ti
ayto
Το ότι βάζεις μια υπογραφή με χρώματα νομίζεις πως πρέπει ο καθένας να πιστέψει ότι τα χρώματα τα απέκτησες με κόπο?Και αν τα απέκτησες με τρόπο(πληρώνοντας λόγου χάρη?) να σου φτιάξουν λίγο τα stats.   
akoustikes den exw na simplirwsw kati parapanw.ligo poly edw mesa kapoioi gnorizomaste.kai de prospathw na sou tin pw apla kalo tha eine gia pramata pou de gnorizoume na eimaste ligotero parormitikoi. Den eksetazoume oute poios paiktis eine kaliteros oute pios tin exei megaliterh.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Σαβ Ιουλ 09, 2016 12:07 pm

Edw loipon diafonoume sto oti pisteyeis oti eisoyn ikanopioitika kalos paixths enw stin pragmatikotita eisoyn enas kakos paixths.
16000 maxes 1000 wn8 me average tier 6 kai meso oro sta armata tou 2 voles ana maxh.
Pos akrivos na eyxaristitheis to paixnidi? 
Ean omos anti na xaneis ton xroni sou krazontas sta forum kai kinigontas fantasmata ton xrisimopiouses rwtontas kapoious kaliterous apo esena paixtes pos pezete ayto to gamopaixnido mporei kai na se eyxaristouse mias kai tha ginosoun kaliteros.
Gia to wot ekana anafora mono gia ton logo to.oti i bliizard  katafere kai ekane ena paixnidi sto opio kai i megaliteri ntomata mporei na pernaei kala kai me eyxaristiete to paixnidi giayto apla se rwtisa se ti epipedo paizeis to wow.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από dimstam Σαβ Ιουλ 09, 2016 12:09 pm

blsbill έγραψε:otan de gnorizeis kati kalo eine na apofeygeis tis ipotheseis.kai den iperaspizomai ton commander mou alloste den exei kammia anagki apo kati tetoio. Vlepw eise 41 xronwn kai kathese as poume kai les ti
ayto
Το ότι βάζεις μια υπογραφή με χρώματα νομίζεις πως πρέπει ο καθένας να πιστέψει ότι τα χρώματα τα απέκτησες με κόπο?Και αν τα απέκτησες με τρόπο(πληρώνοντας λόγου χάρη?) να σου φτιάξουν λίγο τα stats.   
akoustikes den exw na simplirwsw kati parapanw.ligo poly edw mesa kapoioi gnorizomaste.kai de prospathw na sou tin pw apla kalo tha eine gia pramata pou de gnorizoume na eimaste ligotero parormitikoi. Den eksetazoume oute poios paiktis eine kaliteros oute pios tin exei megaliterh.
χωρίς παρεξήγηση και δεσμό να έχετε και να τον υπερασπίζεσαι καλά κάνεις.
Και ακριβώς επειδή είμαι 41 προσέχω πολύ τι λέω και πως το λέω. Εσύ όμως αγαπητέ μου μάθε να διαβάζεις σωστά ta post και μην ξεχωρίζεις τις μισές προτάσεις κατά τέτοιο τρόπο που σε συμφέρουν ή κατά τέτοιο τρόπο ώστε να πεις ή να δείξεις κάτι.
(Και αν τα απέκτησες με τρόπο(πληρώνοντας λόγου χάρη?) να σου φτιάξουν λίγο τα stats. Αν παίζεις καιρό το wot, τότε ξέρεις πού καλά πως υπάρχουν και αυτοί.
Να σε βάλω και εγώ μέσα σε αυτην την ομάδα της πληρωμής, όπως κάνεις και εσύ, βαζοντάς με σε ομάδες χωρίς να με ξέρεις?)
Αυτή είναι ή σωστή πρόταση - προτάσεις.Ετσι το είπα και όχι όπως θες εσύ να φανεί πως το είπα.
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Σαβ Ιουλ 09, 2016 12:13 pm

etsi to diorthoses meta. giati ekanes edit. O mpampis xathike omws. MPAMPINO POU EISE?
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 7 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Σαβ Ιουλ 09, 2016 12:15 pm

Ma ti ennoeis se pia omada se evala? Stin omada ton kakon paixton ? Ma ayto to kserw vlepontas ta statistika sou. Den mporo na katalavo giati exete provlima na paradexete oti eiste kakoi paixtes kai afto sas kanei na min eyxaristieste to paixnidi.
Egw px stin fora kai genika sta moba eimai ntomata den mporo na ta paixw kala kai ayto exei san sinepia na min mou maresoun,ayto omos den.me.kanei oute na ta thewrw kala paixnidia oute na vrizo tous paixtes pou asxolounte me ayta.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 32 Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 32  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης