World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

+31
barracudaz7
LASKAS
trollisok
mparmpas
BoTheGreat
gr1gorious
galanosauros
37EMA
Hit_them_HARD
Panzer82
blsbill
Rommelgr1970
astoxos_x
NIAM_NIAM
fc_rex
hoannis
TYRAELL75
Dennis20vt
falakros
gregorakis
perseas
kick1995
Gooakis
fotis12345
dimstam
Convii
imperiumgraecum
RNGD
Sanguinius
Karmar1
babis2015
35 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 32 Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Σαβ Ιουλ 09, 2016 12:16 pm

Oso gia ayto pou les gia to post gia ta stats ntax imarton afou to ekanes edit

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από dimstam Σαβ Ιουλ 09, 2016 12:20 pm

Tyraell δεν είχα ποτέ 16000 μάχες
και edit γίνεται για να μην διπλοποστάρεις, για να πεις κάτι πιο σωστά κλπ κλπ.Αλλά το edit ξέρεις που έγινε και πάνω σε τι?
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Σαβ Ιουλ 09, 2016 12:28 pm

TYRAELL75 έγραψε:@rngd  den mporeis na peis gia kanenas paixnidi oti se sxesy me to allo einai paidiki xara para mono ean sigkrineis sigkekrimena analoga pragmata se kathenas apo ayta.
Na sigkrineis dld tis 5 top clan se kathe game. Ean to kaneis ayto tha deis oti to players base pou tis apotelei den exei kaiegales diafores apo ekei kai pera nomizw katalaveneis oti oso pio polous xristes exei ena game toso perisoterous kakous paixtes exei kai o arithmos tous ayksanete disanaloga me ton arithmo ton neon paixton etsi? 
Kapia paixnidia loipon epidi den deinoun xwro stous kakous paixtes aytoi to paratame kai pane allou,mporei ayto na simvenei sto eve px.
Sto wow opos kai sto wot den isxeiei kati tetio distixos kai oi etairies prospathoun na kratisoun aytous tous pextes sto koino tous.
Ayto den simenei omos oti den tha vreis esy xwro sto game an eisai kalos paixths.
O dimstam exei tin entiposi pos paixoume ta idia games kai eimaste mesa oloi idioi kai isoi alla distixos den einai etsi.
Thn wra pou egw px erixna sindragosa heroic kai aytos mazeye louloudakia ekso apo to orgrimar pexame to idio paixnidi?
To.idio akrivos simvenei kai sto wot.
@dimstam 
Den tsimpisa se kati file mou exw diatiposei ksekathara tis apopsis mou opos episis kai kapia erotimata pros esena pou epilegeis na min apantiseis, na pw pos sta perisotera apo ayta pou les symfono kiolas opos px oti to wot exei kata megalo pososto kako player base. Ayto omos pou den katalaveneis einai oti esy eisai meria tou kakou aytou player base.


Κοίταξε να δεις. Το EVE είναι το τέλος. Το βάθος του παιχνιδιού και τα επίπεδα στο οποίο μπορείς να παίξεις είναι απλά μη συγκρίσιμα μεγέθη. Τα heroics που περιγράφεις είναι πιθανώς player versus environment..Και μόνο το γεγονός ότι στο EVE όταν κάνεις κάτι τέτοιο, μπορεί ανά πάσα ώρα και στιγμή να στην "πέσει" κάποιος και το διαστημόπλοιο το οποίο χάνεις απλά...το χάνεις, δεν κάνει spawn κάπου αλλού με κάποιο penalty αλλά αυτό ψοφάει, για πάντα, τότε περιγράφουμε μια διαφορετική κατάσταση και παιχνίδι όπου το skill μετριέται με πολλούς τρόπους. Υπό αυτή την έννοια, στο EVE πχ έκανα lvl5 αποστολές duel box με afterburner bomber και assault frigate όταν άλλοι δεν μπορούσαν να το κάνουν με capital ships. Παρόλαυτά, ήμουν καλός στο παιχνίδι; Όχι, μέτριος ήμουν, καλούτσικος FC αλλά μέχρι εκεί. Αυτή τη στιγμή πχ στο EVE, η μεγαλύτερη συμμαχία (μιλάμε για 30-40 χιλιάδες χαρακτήρες, δηλαδή τουλάχιστον 15000 παίχτες) κατέρρευσε επειδή ---->1<---- παίχτης που δεν έχει ρίξει στο παιχνίδι ποτέ ούτε μία σφαίρα (αλλά είναι φανταστικός έμπορος και money maker) αποφάσισε να πληρώσει με in game credits τον μισό server ώστε να επιτεθεί στους άλλους. Έχει απλά τόσες πολλές διαστάσεις σαν παιχνίδι που δύσκολα μπορεί να συγκριθεί. Άρα, αν πάρεις τους κορυφαίους WoW παίχτες και τους ρίξεις στο EVE θα φτιάξουν λογικά μια φανταστική ομάδα όταν τους συναντήσεις σε μάχη πρόσωπο με πρόσωπο. Αυτό δεν θα έχει καμία σημασία όμως αν αυτοί οι 2000 παίχτες φάνε επίθεση από 20000 παίχτες.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Σαβ Ιουλ 09, 2016 12:35 pm

Πάντως αυτό που με κάνει εντύπωση σε όποια παιχνίδια έχω παίξει με Έλληνες, είναι η πραγματική άρνηση των "καλών" παιχτών να βοηθήσουν από τη μια μεριά τους λιγότερο καλούς παίχτες και από την άλλη μεριά η άρνηση των μετριότερων παιχτών να δεχτούν την οποιαδήποτε βοήθεια όταν και αν τους προσφέρεται.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Σαβ Ιουλ 09, 2016 12:35 pm

@dimstam 
Poses maxes exeis einai to thema? Ok den thimame kala exeis ligoteres.
To edit kserw pou egine giati diavasa to post prin to kaneis edit kai den iparxei i teleytea paragrafos alla den exw provlima me ayto sto ksanalew oute egw oute eikazw oute sykofanto para milaw vasi ton stixeion pou exw mprosta mou.
@rngd kai mono pou milas gia epikratisi vasi ton arithmon to skill pernaei se deytereyon rolo sto paixnidi file mou einai san na mou les dld oti an sou ton pesoun 10 armata sto wot kai se vgaloun apo tin maxi simenei oti den eisai kalos paixths?

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Σαβ Ιουλ 09, 2016 1:11 pm

Σημαίνει ότι το skill μετριέται με διάφορους τρόπους και ότι ένας παίχτης μπορεί να έχει διάφορους ρόλους στο παιχνίδι (όταν το παιχνίδι το ίδιο του το επιτρέπει). Το ίδιο γίνεται και στο WoT, κάνεις άμυνα για άλλους κλπ κλπ. Μπορείς να έχεις μια πολύ καλή ομάδα στην οποία την πέφτουν 3-4 μαζί. Το να βάλεις κάτω και να οργανώσεις πάντως 10000+ παίχτες και μόνο ή να έχεις στο TS 700 άτομα τα οποία ακούνε μόνο έναν, είναι από μόνο του skill.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Σαβ Ιουλ 09, 2016 2:22 pm

Μαρέσει εκεί που το πήγατε το θέμα παιχταράδες μου από την Ψαροκώσταινα... μιας και όλοι σας είσαστε ή είσασταν κάπου pro -gamers απ'ότι φαίνεται....Εγώ τι έγραψα στην αρχή όμως??... και που την πήγατε εσείς την κουβέντα???
Είπα εγώ ότι δεν υπάρχουν άχρηστοι και καλοί?και μιάς και κάποιος ανέφερε ότι οι καλοί βοηθούν αλλά οι άσχετοι δε θέλουν να μάθουν...εγώ μόνο μπινελίκια έχω δει ως τώρα sto chat in-game και τπτ άλλο...μιλάμε για το πιο toxic community ever!!!!

Δλδ θέλετε να μου πείτε ότι τα cheat πάντα υπήρχαν αλλά είσαι καλύτερος παίκτης όταν ξέρεις να τα χρησιμοποιείς προς όφελός σου καλύτερα απο τους άλλους...και αυτομάτως αυτοσυγχωρείσαι και ολα οκ?

Έχετε ιδέα πως ήταν το gameplay πριν το update με τις χρυσες και πως σκατά είναι τώρα...???το κάθε άρμα είχε ρόλο και σκοπό...τώρα που έχουν βγάλει 10σειρές  support αρμάτων κτλ και κανόνια που τρυπάνε τα πάντα τι ενδιαφέρον gameplay έχει???Να σου πώ εγώ...ποιός βγάζει περισσότερο dmg  και κατα 80% δλδ περισσότερο win8..ε αυτό και μόνο χαλάει το όλο ενδιαφέρον και το σκοπό του να παίζεις ένα game...

ΚΑι μιας και αναφέρατε και το eve καλή μ@λ*ακία κι αυτή με τα spreadsheet....Γιαυτό @RNGD το παράτησες εκείνο και ήρθες στο wot???σου λειψαν τα νουμερα και οι αριθμοί??

Σας είπα ότι το μόνο που σας σώζει είναι όσοι παίζετε με clan, τα stronghold και τα clanwar που μπορείς κάτι να βγάλεις σε χρυσό έστω και με μικρά τιερ...6-8 αλλιώς...θα είσασταν και κλαμμένοι και δαρμένοι...το random battle είναι πλέον unplayable...και unenjoyable...!!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Σαβ Ιουλ 09, 2016 2:40 pm

Καταρχάς βρε κατακαημένε, δεν υπάρχει κουβέντα. Υπάρχει η κλάψα σου σαν καλός στόχος σκοποβολής που ήσουν και το κόμπλεξ κατωτερότητας το οποίο βγάζεις.

Μιλάς για το πως ήταν το παιχνίδι πριν να μπορείς να αγοράζεις gold shells με credits και πως είναι τώρα. Έχεις την αίσθηση με κάποιο τρόπο ότι μόνο εσύ έπαιζες. Ε λοιπόν θα σου πω πως ήταν το παιχνίδι πριν για σένα.

Ξύλο έτρωγες πριν, ξύλο τρως και τώρα. καμία διαφοροποίηση, στόχος για farmάρισμα είσαι.

Από το EVE στο οποίο λες τι έχεις καταλάβει; Ότι είναι spreadsheets; Έχεις ιδέα το τι ακριβώς γίνεται εκεί στο PVP; Έχεις ιδέα τι πάει να πει fleet fights με 2000 παίχτες στο grid; Άστο καλύτερα φίλε.
Θέλει να πατάς πολλά κουμπάκια στο EVE και εσύ δεν είσαι σε θέση να τα πατήσεις στο WoT, που να πας και εκεί τρομάρα σου. Σε συμβουλεύω φιλικά να μην παίξεις πάντως γιατί οι κλαψομούνηδες εκεί δεν την παλεύουν.

Αυτά που λες περί CW, SH έχεις απόλυτο δίκιο. Ασφαλώς και μπορείς να είσαι άνετος με αυτά. Αλλά για πρόσεξε μια λεπτομέρεια: πρέπει να κερδίζεις. Κατά συνέπεια τι να τα κάνεις εσύ τα bonus όταν είσαι στη φάπα;

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Σαβ Ιουλ 09, 2016 3:11 pm

@RNGD έγραψε:θα σου πω πως ήταν το παιχνίδι πριν για σένα.

Ξύλο έτρωγες πριν, ξύλο τρως και τώρα. καμία διαφοροποίηση, στόχος για farmάρισμα είσαι.

Το καλό με τούβλα σαν κι εσένα είναι ότι όταν θολώνουν γράφουν κάτι και το δικαιολογούν με επιχειρήματα πάντα...χαχαχααχαχαχ...
Χαίρομαι που πρόλαβα το vanilla wot noobάκο μου γιατί φχαριστιόσουν κάθε άρμα και κάθε τιερ χωρίς πολλά cheat και γιατί έπρεπε να μάθεις πού να τρυπάς για να πάρεις αυτή την  πολύτιμη βολή που έκανες dmg και ας μην έβγαζες τα χιλιάρικα τόσο εύκολα...και φυσικά χωρίς το σημερινό χάλι που όπου και να βαρέσεις με χρυσές ειδικά στα χαμηλά τιερ τις περνάς (ειδικά και με τα aimbot)
Χαίρομαι που είχα κάποιους φίλους που παίζαμε μαθαίνοντας το game παρέα και φτιάχναμε platoonάκι για να διασκεδάζουμε (είτε χάσουμε είτε κερδίζουμε....είτε βγάλουμε 5000dmg είτε 0) παίζοντας wolfpack με t54 ή full meds/heavies και να   σαρώνουμε το flank και όχι να κάνουμε επιλεκτικά platoon μόνο με όσους έχουν καλό win8 ή τους έχουμε ανάγκη για να βγάλουμε την αποστολή...ξέρετε εσείς...η σπάτουλα πάει σύννεφο....ΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑ....
και μετά αφού βγεί η αποστολή ή δεν τον έχετε ανάγκη...ο ένας κοιτάει ποιος την έχει πιο μεγάλη απο τον άλλο και ποιός έχει πιο καλά στατς.....!!!Εσύ αυτό που υπήρχε προφανώς δεν το χεις δεί....φάε στη μάπα λοιπόν τη μλκια game που παίζεις τώρα και ρούφα και το αυγό!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Κυρ Ιουλ 10, 2016 12:17 am

babis2015 έγραψε:
@RNGD έγραψε:θα σου πω πως ήταν το παιχνίδι πριν για σένα.

Ξύλο έτρωγες πριν, ξύλο τρως και τώρα. καμία διαφοροποίηση, στόχος για farmάρισμα είσαι.

Το καλό με τούβλα σαν κι εσένα είναι ότι όταν θολώνουν γράφουν κάτι και το δικαιολογούν με επιχειρήματα πάντα...χαχαχααχαχαχ...
Χαίρομαι που πρόλαβα το vanilla wot noobάκο μου γιατί φχαριστιόσουν κάθε άρμα και κάθε τιερ χωρίς πολλά cheat και γιατί έπρεπε να μάθεις πού να τρυπάς για να πάρεις αυτή την  πολύτιμη βολή που έκανες dmg και ας μην έβγαζες τα χιλιάρικα τόσο εύκολα...και φυσικά χωρίς το σημερινό χάλι που όπου και να βαρέσεις με χρυσές ειδικά στα χαμηλά τιερ τις περνάς (ειδικά και με τα aimbot)
Χαίρομαι που είχα κάποιους φίλους που παίζαμε μαθαίνοντας το game παρέα και φτιάχναμε platoonάκι για να διασκεδάζουμε (είτε χάσουμε είτε κερδίζουμε....είτε βγάλουμε 5000dmg είτε 0) παίζοντας wolfpack με t54 ή full meds/heavies και να   σαρώνουμε το flank και όχι να κάνουμε επιλεκτικά platoon μόνο με όσους έχουν καλό win8 ή τους έχουμε ανάγκη για να βγάλουμε την αποστολή...ξέρετε εσείς...η σπάτουλα πάει σύννεφο....ΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑ....
και μετά αφού βγεί η αποστολή ή δεν τον έχετε ανάγκη...ο ένας κοιτάει ποιος την έχει πιο μεγάλη απο τον άλλο και ποιός έχει πιο καλά στατς.....!!!Εσύ αυτό που υπήρχε προφανώς δεν το χεις δεί....φάε στη μάπα λοιπόν τη μλκια game που παίζεις τώρα και ρούφα και το αυγό!!!

Μα ρε παιδί μου μην αυτοξεφτιλίζεσαι παραπάνω από όσο σου πρέπει. Στο λέω αυτό σαν μια πράξη ελέους. Τι να προλάβω δηλαδή πριν το 2011 που άρχισα να παίζω; Το panther II θυμάμαι ήταν top tier στα γερμανικά τότε, αρματάρα έλεγα από μέσα μου.

Οπότε βρε vlakentius Hellinicus τι ακριβώς μας εξηγείς; Το πως ήταν που έτρωγες ξύλο τότε σε σχέση με το πως τρως ξύλο τώρα; Γιατί καμία διαφορά από τότε και τώρα. Δείξε μου στα στατιστικά του account σου πως σε επηρρέασαν αρνητικά τα πράγματα που κακολογείς. Γιατί είμαι βέβαιος ότι παλιά τα πήγαινες χειρότερα από ότι στο τέλος

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Κυρ Ιουλ 10, 2016 7:26 am

Ta random unplayable DEN einai.
an einai unenjoyable kane uninstall. Otan meta to telos tis maxis mpampi stelnw se ena paixti pou me yolare gia na parei to killshot kai hanei 1800 hp kai skotonetai, kai tou lew alitheia pes mou ti katalaves mayto pou ekanes kai arxizei na sou tin leei ante vgale akri.anti na pei ekana malakia den ipologisa swsta ktlp. ANEPEIDEKTOI MATHISEWS. eyharistws na voithisw opoion pragmatika endiaferetai alla oxi.o portokalios kserei to game kalitera apo olous. Kai epeidi mpampi kai esy eise sigoura enas portokalios deikse mas to ingame nick sou kai iposxomaste oti de tha koroidepsoume stats alla tha mporesoume na sinnenoithoume pio eykola se merika pragmata.opws kai tha sou poume tin gnomi mas gia to ti kaneis lathos wste na veltiwseis ayto kai na min se noiazoun ta aimbot kai ta loipa cheats.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Κυρ Ιουλ 10, 2016 2:12 pm

@RNGD έγραψε:Το πως ήταν που έτρωγες ξύλο τότε σε σχέση με το πως τρως ξύλο τώρα; Γιατί καμία διαφορά από τότε και τώρα. Δείξε μου στα στατιστικά του account σου πως σε επηρρέασαν αρνητικά τα πράγματα που κακολογείς. Γιατί είμαι βέβαιος ότι παλιά τα πήγαινες χειρότερα από ότι στο τέλος
@bisbill έγραψε:Kai epeidi mpampi kai esy eise sigoura enas portokalios deikse mas to ingame nick sou kai iposxomaste oti de tha koroidepsoume stats alla tha mporesoume na sinnenoithoume pio eykola se merika pragmata.opws kai tha sou poume tin gnomi mas gia to ti kaneis lathos wste na veltiwseis ayto kai na min se noiazoun ta aimbot kai ta loipa cheats.
Ρε μαυτό το λογαριασμό και τα στατς έχουμε κολλήσει...και να σας το δείξω θα παίξει ρόλο όταν έχω να παίξω άρματα που μου άρεσαν 2 χρόνια επειδή το έχουν γ*μήσει το θέμα??
Εχω τιερ 10 με πανω απο 2000ζημιά μέσο όρο έχω και με 1500 και λοιπόν????
Αν παίξω καλύτερα απότι παίζω θα με σώσει απο τις ορδές των cheater και των στατ-addicts????H μήπως θα ευχαριστηθώ καλύτερα το game όταν μου έχουν νερφάρει τα αγαπημένα μου άρματα και τους έχουν αλλάξει και το στυλ παιχνιδιού....?

Uninstall πρέπει να κάνουν όλοι όσο εξακολουθούν και πληρώνουν τα 10 γ*αμημένα ΕΣΤΩ ευρώ σε μια εταιρεία που κοροιδεύει όλο το κοινό που ασχολείται με το συγκεκριμένο παιχνίδι....!!!
ΤΩΡΑ όσοι βγαζετε τα χρυσά σας και τα αρματά σας τα premium καθήστε και ευλογάτε τα γένια σας (αν και νομίζω ότι θα είστε πολύ λίγοι οι προνομιούχοι)...αφού μια χαρά περνάτε...έρχονται και οι αλλαγές & θα είστε ακόμα καλύτερα!Smile  
Οι υπόλοιποι που είναι βαθιά νυχτωμένοι ή είναι μαζοχιστές δε μπορώ να καταλάβω γιατί εξακολουθούν και σκάνε φράγκα...!!!ΞΥΠΝΑΤΕ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ είναι χειρότερο απο φρουτάκια και κουλοχέρη ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Κυρ Ιουλ 10, 2016 4:11 pm

einai ena game pou mou prosferei ATELEIWTES wres eyharistisis analogika me to poso mou kostizei.opote oxi de mporw na pw oti eine xeirotera apo ta paixnidia tzogou pou aneferes.palia eskaga polla xrimata stin WG.endiktika to xrono panw apo 200-250 eyrw.apo tote pou me dextikan oi kiss edw kai 1 xrono exw valei 40 eyrw.e 40 eyrw gia kati pou kathe mera mou prosferei diaskedasi/parea kai teamplay file mpampi einai sxedon tzampa.kai apektisa 1 premium arma dwrean.opote i kaneis esy uninstall afou den tin paleyeis,i prospathise na mpeis se mia clan pou na sou apoferei kati.
oson afora ta stats sou den eimaste edw gia na tis metrisoume.Alla to na sinexizeis na les kai na les kai na krazeis xoris na kseroume pios eise e entaksei arketa de nomizeis?
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Κυρ Ιουλ 10, 2016 4:35 pm

babis2015 έγραψε:
@RNGD έγραψε:Το πως ήταν που έτρωγες ξύλο τότε σε σχέση με το πως τρως ξύλο τώρα; Γιατί καμία διαφορά από τότε και τώρα. Δείξε μου στα στατιστικά του account σου πως σε επηρρέασαν αρνητικά τα πράγματα που κακολογείς. Γιατί είμαι βέβαιος ότι παλιά τα πήγαινες χειρότερα από ότι στο τέλος
@bisbill έγραψε:Kai epeidi mpampi kai esy eise sigoura enas portokalios deikse mas to ingame nick sou kai iposxomaste oti de tha koroidepsoume stats alla tha mporesoume na sinnenoithoume pio eykola se merika pragmata.opws kai tha sou poume tin gnomi mas gia to ti kaneis lathos wste na veltiwseis ayto kai na min se noiazoun ta aimbot kai ta loipa cheats.
Ρε μαυτό το λογαριασμό και τα στατς έχουμε κολλήσει...και να σας το δείξω θα παίξει ρόλο όταν έχω να παίξω άρματα που μου άρεσαν 2 χρόνια επειδή το έχουν γ*μήσει το θέμα??
Εχω τιερ 10 με πανω απο 2000ζημιά μέσο όρο έχω και με 1500 και λοιπόν????
Αν παίξω καλύτερα απότι παίζω θα με σώσει απο τις ορδές των cheater και των στατ-addicts????H μήπως θα ευχαριστηθώ καλύτερα το game όταν μου έχουν νερφάρει τα αγαπημένα μου άρματα και τους έχουν αλλάξει και το στυλ παιχνιδιού....?

Uninstall πρέπει να κάνουν όλοι όσο εξακολουθούν και πληρώνουν τα 10 γ*αμημένα ΕΣΤΩ ευρώ σε μια εταιρεία που κοροιδεύει όλο το κοινό που ασχολείται με το συγκεκριμένο παιχνίδι....!!!
ΤΩΡΑ όσοι βγαζετε τα χρυσά σας και τα αρματά σας τα premium καθήστε και ευλογάτε τα γένια σας (αν και νομίζω ότι θα είστε πολύ λίγοι οι προνομιούχοι)...αφού μια χαρά περνάτε...έρχονται και οι αλλαγές & θα είστε ακόμα καλύτερα!Smile  
Οι υπόλοιποι που είναι βαθιά νυχτωμένοι ή είναι μαζοχιστές δε μπορώ να καταλάβω γιατί εξακολουθούν και σκάνε φράγκα...!!!ΞΥΠΝΑΤΕ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ είναι χειρότερο απο φρουτάκια και κουλοχέρη ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!


Μπάμπη, αυτό θα είναι και το μόνο σοβαρό ποστ από μέρους μου: κανείς δεν χέστηκε για το αν είσαι καλός παίχτης ή όχι. Μην βρίζεις τους παίχτες-συμπαίχτες σε αυτό το παιχνίδι όμως.

Ειδικά όταν οι πιο πολλοί σε δέρνανε ανηλεώς επί χρόνια. Σε κάνει να δείχνεις λίγο κομπλεξικό (και βλάκα, αλλά αυτό πρέπει να το έχεις πάρει πρέφα μέχρι τώρα).

Ειδικά το κομμάτι που πριν από κάτι μήνες έγλυφες τους άλλους να κάνουν κάτι για τους ανάπηρους σαν και εσένα στο παιχνίδι επειδή "είμαστε Έλληνες" και πρέπει να κάποιος άλλος να παίξει καλά για σένα. Το γεγονός δε ότι αποκαλείς άλλους "γλύφτες", σε ξεπερνά ακόμα και σαν Μπάμπη

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από dimstam Δευ Ιουλ 11, 2016 2:54 am

Αρα αγαπητέ blsbill κατάλαβες επιτέλους πως και εγώ σταμάτησα το παιχνίδι γιατί δεν με διασκέδαζε πια και ένας λόγος ήταν τα cheats.
Και το γυρίσατε και λέγατε για κακούς παίχτες, χρωματισμούς και άλλα.
ΤΟ ρεζουμέ στην υπόθεση είναι η διασκέδαση.Εσύ την έχεις, εγώ όχι και μάλλον και ο babis. Εδώ να πω το πως διασκεδάζει κάποιος σε ένα παιχνίδι διαφέρει από κάποιον αλλον.
Ολα τα άλλα για χρωματα stats καλούς κακούς παίχτες, bad community, flamming community, κλπ τοξικά είναι να χαμε να λέγαμε.
Γιατί τουλάχιστον εγώ ήμουν σε τσουκου τσούκου ανοδική πορεία όταν το παράτησα.Με τα λιγα δεκάρια μου και έχοντας δωσει και εγώ ευρουλάκια τα οποια βέβαια ποτέ δεν μετάνοιωσα.
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Δευ Ιουλ 11, 2016 10:56 am

@dimstam έγραψε:ΤΟ ρεζουμέ στην υπόθεση είναι η διασκέδαση.

Αυτό ακριβώς είναι το όλο θέμα απο την αρχή...και αυτό θα πρέπει κανονικά να αγγίζει όλα τα είδη παικτών...
Είτε τα σκας είτε δεν τα σκας...είτε παίζεις επαγγελματικά, είτε για χαβαλέ...είτε παίζεις 10ώρες είτε μισή τη μέρα....μία εταιρεία που σέβεται τον αυτό της πρώτα απ'όλα και φυσικά μετά και τους fun της πρέπει να τους προστατεύει διαρκώς απο cheaters (και όχι να κάνει τα στραβα μάτια..) πρέπει να βγάζει συνεχώς αναβαθμίσεις του προϊόντος της και να το κάνει ακόμα πιο διασκεδαστικό αφού αυξάνεται και ο κόσμος και τα έσοδα της και φυσικά πάντα να ακούει το κοινό της...
αλλά αντιθέτως μάλλον αυτοί εχουν κλεισει και μάτια & αυτιά και μπρος στο χρήμα όλα τα άλλα είναι περιττά...!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Δευ Ιουλ 11, 2016 1:21 pm

Παρεπιπτόντως πολλές πωλήσεις λογαριασμών βλέπω στο φόρουμ...καλά πάμε μάλλον...να φανταστώ ότι είχε συναισθηματική αξία το παιχνίδι παιδιά??Razz
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Δευ Ιουλ 11, 2016 3:05 pm

babis2015 έγραψε:
@dimstam έγραψε:ΤΟ ρεζουμέ στην υπόθεση είναι η διασκέδαση.

Αυτό ακριβώς είναι το όλο θέμα απο την αρχή...και αυτό θα πρέπει κανονικά να αγγίζει όλα τα είδη παικτών...
Είτε τα σκας είτε δεν τα σκας...είτε παίζεις επαγγελματικά, είτε για χαβαλέ...είτε παίζεις 10ώρες είτε μισή τη μέρα....μία εταιρεία που σέβεται τον αυτό της πρώτα απ'όλα και φυσικά μετά και τους fun της πρέπει να τους προστατεύει διαρκώς απο cheaters (και όχι να κάνει τα στραβα μάτια..) πρέπει να βγάζει συνεχώς αναβαθμίσεις του προϊόντος της και να το κάνει ακόμα πιο διασκεδαστικό αφού αυξάνεται και ο κόσμος και τα έσοδα της και φυσικά πάντα να ακούει το κοινό της...
αλλά αντιθέτως μάλλον αυτοί εχουν κλεισει και μάτια & αυτιά και μπρος στο χρήμα όλα τα άλλα είναι περιττά...!!!

Αυτό είναι το πρώτο σοβαρό σου ποστ.
Η WG κωλοεταιρεία είναι. Τυχεροί ήταν που σκέφτηκαν να φτιάξουν ένα counterstrike με άρματα και από εκεί και πέρα κάθονται επάνω στο χρυσό αυγό και κλωσσάνε. Καμία ουσιαστική εξέλιξη σε game mechanics, μηχανή παιχνιδιού που κάνει τα PC να βογκάνε χάρτες για κλάμματα κλπ κλπ. Αλλά το παιχνίδι τρέχει εδώ και 5 χρόνια. Κυρίως λόγω της ιδέας και τίποτα άλλο. Θα περίμενα ειλικρινά να έχουν κάτι με μεγαλύτερους χάρτες, με περισσότερους παίχτες μέσα αλλά τίποτα.

Και εδώ έρχεται το δίλλημα του κάθε παίχτη: με δεδομένο ότι η WG αυτή είναι και δεν πρόκειται να αλλάξει εκτός και αν μειωθεί το εισόδημα της, ο κάθε παίχτης ατομικά τι ψάχνει να βρει στο παιχνίδι; Τον ευχαριστεί ακόμα; Έχει κάποιο κίνητρο-στόχο που τον βολεύει να παίξει;

Προσωπικά θα το είχα παρατήσει πέρυσι το καλοκαίρι. Για μένα το κίνητρο πλέον μόνο είναι το ομαδικό παιχνίδι, μπας και μάθω να γίνω FC. Τα randoms για μένα είναι θάνατος πνευματικός, αναγκαίο κακό για να έχω credits ή να grindάρω κανά άρμα. Και αυτό ακόμα σκέφτομαι να το κόψω, γιατί η κλασσική παγίδα "παίξε με σκατά lower tiers για να είσαι με Op higher tiers" είναι πάντα εκεί. Πχ μέχρι να φτάσω στο Τ50 το tier 9 αγανάκτησα τόσο πολύ που κάθομαι και το κοιτάω τώρα και δεν το παίζω καν. Είμαι βέβαιος ότι όταν το πάρω το 10άρι θα το έχουν nerfάρει όπως κάνανε και με το FOCH.

Παρόλαυτά, παίζω αναγκαστικά randoms, αλλά παίζω με συγκεκριμένο mentality. Αν αρχίσω να εκνευρίζομαι, παίζω με κανά fun tank πχ lights ή ακόμα και sky cancers ή πολύ απλά πάω και κάνω τον διαστημικό φορτηγατζή στο Elite Dangerous.

Αν έχεις σιχαθεί τα randoms, σου προτείνω σοβαρά να δοκιμάσεις κανά clan. Σου προτείνω επίσης να είναι ανταγωνιστικό αυτό το clan, να προσπαθεί να κερδίζει δηλαδή. Έχει ελληνικά clans που μπορούν να στο προσφέρουν αυτό. GRBB-KISS ή KISS-GRBB είναι αυτή τη στιγμή λίγο πιο hardcore αλλά και στους 1821 που πέρασα, τα παιδιά εκεί είναι μια χαρά ανταγωνιστικά, πολλούς παίχτες δεν έχουν μόνο. Και τους GVA που τους έπαιξα σε CW μια χαρά ήταν.

Δεν σε αρέσει να είσαι σε ελληνικό clan γιατί έχει καμιά φορά γκρίνια (ε οκ αρκετά συχνά), έχει ξένα. Ένα σωρό ξένα clan.

Δοκίμασε με λίγα λόγια τα πάντα αν σου αρέσουν τα διαδικτυακά άρματα ακόμα και αν δεις ξεραΐλα από παντού, ε τότε ίσως να είναι η ώρα να βάλεις το account για ύπνο για το μέλλον. Τα 3 accounts μου στο EVE πρέπει άνετα να πιάνουν κανά 1000άρικο άνετα. Χέστα λέω, δεν έχω δώσει τίποτα από λεφτά σε εκείνο το παιχνίδι, άστα να υπάρχουν, ποτέ δεν ξέρεις αν θα γυρίσω ή όχι.

Ακριβώς με αυτή τη λογική λοιπόν, βρίσκω παράλογο να "βρίζεις" τους υπόλοιπους που συνεχίζουν να παίζουν.
Αλλά εν τέλει η επιλογή είναι πάντα δικιά σου

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Τρι Ιουλ 12, 2016 3:13 pm

kyries kai kyrioi meta apo daimoniko spot sta random, sas parousiazw....ton mpampino mas
https://wot-life.com/eu/player/necronomica666-515826481
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Ιουλ 13, 2016 1:18 am

blsbill έγραψε:kyries kai kyrioi meta apo daimoniko spot sta random, sas parousiazw....ton mpampino mas
https://wot-life.com/eu/player/necronomica666-515826481

Πάλι καλά, τουλάχιστον είναι στον μέσον όρο, εγώ φοβόμουν για τα χειρότερα......

Για να επιστρέψουμε στη συζήτηση, αυτές τις μέρες έχω δει ζωάκια να βαράν κάτι στοχευμένες βολές με τα πιο απίθανα άρματα, άνετα μαστίγωνα aimbotάδες δημοσίως
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Τετ Ιουλ 13, 2016 1:37 am

Episis sto filaraki apo tous _GAS pou  epeze me to t-10 protithomai na tou deiksw 2-3 pragmatakia pou tha mporouse na exei apofigei saytin tin maxi kaloproereta giati pezame dipla dipla kai evlepa



eidou kai i aytou megaleiotis

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 643c84d8-4ecf-4351-a96d-869b8d82ad8a_zpsbo5x0blu
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από fc_rex Τετ Ιουλ 13, 2016 3:23 am

blsbill έγραψε:kyries kai kyrioi meta apo daimoniko spot sta random, sas parousiazw....ton mpampino mas
https://wot-life.com/eu/player/necronomica666-515826481
Πως τον βρηκες ρε θηριο;;

fc_rex

Αριθμός μηνυμάτων : 29

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Ιουλ 13, 2016 7:03 am

Eχω την εντύπωση ότι επικεντρωνόμαστε κάπως υπερβολικά στα stats του Μπάμπη, και όχι στους (μερικώς) εύλογους προβληματισμούς του σχετικά με τα αθέμιτα mods
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Τετ Ιουλ 13, 2016 11:49 am

ena tha pw.de me noiazoun ta stats apo apopsi wn8.mporoume na vgaloume 2-3 simperasmata apo to spotting i apo to armor use efficiency gia to ti kanei kapoios swsta i oxi.episis na tonisw oti to spam sto chat itan aney proigoumenou.oute me arxistratigo na epeza.kalo eine osoi den to exoun-kai kalo eine na kseroume giati eimaste capable kai ti oxi- na kratisoun xamila ti mpalla kai na mathoun 5 pragmata.giati to platoon tou mpampi me to t10 mou ekane paratirisi in game.alla me to tunnel vision pou eixe den eide 2-3 pragmatakia pou kanoun tin diafora.pros theou de lew oti eimai daskalos i polikseros.alla akoma k egw meta apo toses maxes akoma MATHAINW. rwtaw kiolas gia na mathw.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 8 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τετ Ιουλ 13, 2016 2:01 pm

imperiumgraecum έγραψε:Eχω την εντύπωση ότι επικεντρωνόμαστε κάπως υπερβολικά στα stats του Μπάμπη, και όχι στους (μερικώς) εύλογους προβληματισμούς του σχετικά με τα αθέμιτα mods

Απλή λύση στο πρόβλημα:
1) Κάνει η εταιρεία ένα ωραίο διαγωνισμό για τα mods, δίνει έπαθλα σε αυτά που μπορούν να τρέχουν μια χαρά (gold κλπ). Τι είδους mods κρατάει; sound mods, skins, crosshairs εν πάσει περιπτώσει αυτά που η ίδια η εταιρεία επίσημα πλέον θα θεωρεί οκ.

2) Σβήνει το res-mod folder αφού πλέον έχει ήδη ένα σκασμό mods και ο κάθε παίχτης μπορεί να έχει ένα παιχνίδι που μπορεί να τροποποιεί τη μόστρα και τον ήχο μέσα από ένα σωρό επιλογές. Μπορεί δε να έχει το φάκελο αυτό στον test server για να μπορεί ο καθένας να τεστάρει εκεί νέα mods (κανείς δεν νοιάζεται για cheats εκεί φαντάζομαι)

3) Επανάληψη του διαγωνισμού Νο1 γιατί ποτέ δεν ξέρεις, κάποιος μπορεί να φτιάξει κάτι ωραίο που αξίζει να μπει στο παιχνίδι. Εισαγωγή των νέων mods σε micropatch σε τακτά χρονικά διαστήματα (όποτε μαζευτούν κάμποσα ας πούμε)

4) Εισαγωγή του ESL wire ή οποιουδήποτε άλλου anticheat.

5) Κέρδος για όλους.

Έχουμε λοιπόν το ίδιο παιχνίδι, χωρίς να χρειάζεται να αναρωτιόμαστε για το τι είναι "νόμιμο" ή όχι. Η εταιρεία δίνει gold στους moders (pixels δηλαδή) , διατηρεί με αυτόν τον τρόπο το παιχνίδι ανοιχτό στα mods, το βελτιώνει αισθητικά τουλάχιστον με τσάμπα κόστος και ίσως να ακούμε καμιά φορά καμιά ιστορία για κάποιον modder που πούλησε το account με το gold που πήρε από την εταιρεία για ρπαγματικό χρήμα, που πραγματικά...ποιος χέστηκε από τους παίχτες, αλλά ακόμα και από την ίδια την εταιρεία ποιος χέστηκε...

Αυτά τα λίγα, μου μοιάζουν σαν ολοκληρωμένη λύση.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 32 Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης