World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

+31
barracudaz7
LASKAS
trollisok
mparmpas
BoTheGreat
gr1gorious
galanosauros
37EMA
Hit_them_HARD
Panzer82
blsbill
Rommelgr1970
astoxos_x
NIAM_NIAM
fc_rex
hoannis
TYRAELL75
Dennis20vt
falakros
gregorakis
perseas
kick1995
Gooakis
fotis12345
dimstam
Convii
imperiumgraecum
RNGD
Sanguinius
Karmar1
babis2015
35 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 32 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Panzer82 Τετ Ιουλ 13, 2016 2:08 pm

blsbill έγραψε:kyries kai kyrioi meta apo daimoniko spot sta random, sas parousiazw....ton mpampino mas
https://wot-life.com/eu/player/necronomica666-515826481
Ότι εσύ είχες την ευκαιρία να μάθεις το game δίπλα σε καλούς παίκτες,
δεν σου δίνει το δικαίωμα να κοροϊδεύεις αυτούς που δεν είχαν ανάλογη ευκαιρία.
Και μη πεις τις ίδιες παπαριές που λένε όλοι, ότι το έμαθες μόνος σου...

Και πιο κάτω αναφέρεις ότι δεν σε ενδιαφέρουν εσένα τα stats,
αλλά παρόλα αυτά χρησιμοποιείς ότι mods υπάρχει στο game.
Και μη πεις ότι τα βάζεις για να έχεις πιο ομόρφα γραφικά...

Άσε που από την εμπειρεία μου πιστεύω ότι έχεις και aim-bot,
όπως βέβαια και η πλειοψηφία των παίκτών εδω μέσα!
Και μη πεις κανένας ότι δεν χρησιμοποιεί...
Panzer82
Panzer82

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Ιουλ 13, 2016 2:37 pm

@bisbill έγραψε:kyries kai kyrioi meta apo daimoniko spot sta random, sas parousiazw....ton mpampino mas
https://wot-life.com/eu/player/necronomica666-515826481


Ρε συ λαγωνικό Κ9 είσαι...!!!!Nα πάς να δουλέψεις στο FBI μετά το WoT (Fat Bald Idiots)...


Καλά βρε ανεπρόκοπε...αντί να κάνεις κάνα report τα botakia στο server, έψαχνες να δείς που θα βρείς το μπαμπη να παραπονιέται για τους τσίτερ στο παιχνίδι...????Ντροπή σου χαϊβάνι..WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Icon_razz




@RNGD έγραψε:Απλή λύση στο πρόβλημα:
1) Κάνει η εταιρεία ένα ωραίο διαγωνισμό για τα mods, δίνει έπαθλα σε αυτά που μπορούν να τρέχουν μια χαρά (gold κλπ). Τι είδους mods κρατάει; sound mods, skins, crosshairs εν πάσει περιπτώσει αυτά που η ίδια η εταιρεία επίσημα πλέον θα θεωρεί οκ.


Καλή η σκέψη σου αλλά ή εταιρεία προς το παρόν είναι σε φάση στην οποία δεν έχει αναγνωρίσει "επίσημα" κάποιο παράνομο mod ως τώρα....άρα παίζεις "φορτωμένος" μέχρι να ιδρώσουν και να αναγνωρίσουν κατι για αρχή....!!!!

Παρεπιπτόντως είχα ξεχάσει να αναφέρω το auto-repair στα tracks σου, που το έχει μόνο το warpack...μιλάμε και γαμώ τα mod άμα παίζεις ειδικά με γρήγορα άρματα..."σώζει ζωές"!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τετ Ιουλ 13, 2016 3:11 pm

babis2015 έγραψε:Καλή η σκέψη σου αλλά ή εταιρεία προς το παρόν είναι σε φάση στην οποία δεν έχει αναγνωρίσει "επίσημα" κάποιο παράνομο mod ως τώρα....άρα παίζεις "φορτωμένος" μέχρι να ιδρώσουν και να αναγνωρίσουν κατι για αρχή....!!!!
Παρεπιπτόντως είχα ξεχάσει να αναφέρω το auto-repair στα tracks σου, που το έχει μόνο το warpack...μιλάμε και γαμώ τα mod άμα παίζεις ειδικά με γρήγορα άρματα..."σώζει ζωές"!!!

Διαβάζω από κάποιους να λένε για το spacebar, προσωπικά διατηρώ το 5-5 το κλασσικό. Μετά από κάμποσες μάχες το χέρι πάει αυτόματα στο 5 και το spamάρεις άφοβα. Το med-kit το έχω στο 4 και επειδή είμαι τεμπέλης έχω αυτόματο πυροσβεστήρα. Και το 6 πάντως μου είναι γρήγορο.

Για την περίφημη λίστα των mods: δεν χρειάζεται με την πρόταση μου να αναγνωρίσουν τίποτα σαν "παράνομο". Αφήνεις το resmod για τον test server ώστε να μπορεί να δοκιμάζει ο κόσμος πράγματα και ενσωματώνεις στο παιχνίδι όσα mods θεωρείς "καλά". Με αυτόν τον τρόπο όλοι έχουν τη δυνατότητα να έχουν τα ίδια....Ο δε τρόπος ανταμοιβής είναι ένα θέμα που σηκώνει μεγάλη ευελιξία. Το gold τους είναι τσάμπα πάντως σαν εταιρεία

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Τετ Ιουλ 13, 2016 3:56 pm

Panzer82 - kanw stream mporeis na deis eleythera an thes ti exw panw kai ti oxi.Apo pou ksereis esy ti mods exw loipon?

episis PARAKALAW na voithisw paidia na mathoun 2-3 pragmata pou ematha k egw apo kalyterous pektes.

mpampi eimastan stin idia maxi. to replay to exw. De xreiazetai cheat gia na deis to gamimeno minimap. De xreiazetai cheat gia na pareis voli ekei pou molis exei svisei to antipalo t30. Ayta ta lew gia to filaraki sou me to T-10 (de thelw na pw onoma giati de xreiazetai).Pou mou leei sto telos eprepe leei na ertheis mazi mas ekei. Tunnel vision at its best. Tou lew mi vgeis perimene tous na erthoun, kai mou vgenei sa trollias kai tis pezei stin gwnia.Mas vgeenei E100 ston kwlo kai xampari de pire oti piga kai ton edioksa apo kei. Ola ayta loipon DEN EINAI KRAKSIMO GIA TO WN8 alla gia na doume kai 2-3 pragmata pou mas diafeygoun.Kai peite mou eseis an koroideyw i sizitaw.
gia na parw xaraktirismous opws aneprokopos-haivani apo ton mpampi pou de stamatise se oli ti maxi na spammarei sto minimap san arxistratigos kai na katigorei tous antipalous sto telos tis maxis.kai gia na petaxtei o empEiros panzer na mas pei oti xreiazomaste aimbot!!! kai xreisimopoioume OLA ta modakia.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Ιουλ 13, 2016 4:39 pm

Βρε κατακαημένε @Blsbill που κάνεις και stream...τι σχέση έχω εγώ με αυτόν που έχεις λινκάρει εδω πέρα???εεεεε??Το δεσες κιόλας σχοινί κορδόνι ότι είμαι αυτός που πόσταρες....ΧΑΑΧαχαχαΧΑΧ..Οκ!!!!Για πολλά γέλια λέμε...αυτός όντως είναι θυμωμένος για τη μάχη απότι φαίνεται στο screenshot... 

αλλά πίστεψέ με...αυτός δεν είναι απειλή για σένα,  ούτε για το "community"  της απόλυτης  "εχεμήθειας" των high class παικτών που έχετε φτιάξει  εδώ πέρα... οπότε μην ανησυχείς...


Δε θα σου χαλάσει το όνειρο που ζείς εσύ και κάποιοι άλλοι ότι δήθεν έχεις ένα χρώμα και κατηγοριοποιείσαι ως μειονότητα παιχταράδων έναντι στο χάος των online "λοβοτομημένων πιθήκων" που ανέφερε "κάποιος προλαλήσαντας"...
λυπάμαι που στο λέω αλλά θα προσγειωθείς πολύ εύκολα στην πραγματικότητα όταν πιάσεις κάτι άλλο που το gameplay "ανευ mods" δεν συγχωρείται...!!! Smile

..επίσης βλέπω ότι όλοι οι πειραγμένοι για το όλο θέμα μέσα απο την kiss είστε μαζεμένοι???
τι έγινε...?σας έκαναν κάνα ομαδικό βουντού ή μήπως κανένα report για τσιτς & έχετε μαζεψει όλα τα botakia εκει μέσα....???(..δεν μου φταίει σε τπτ η clan αλλά βλέπω ένα μεγάλο αριθμό θιγμένων παιχταράδων...σορρυ κιόλας στους υπόλοιπους)
Θα το πώ ξανά...εγώ ούτε πορτοκαλιός είμαι ούτε tomatocum & ούτε έχω ανάγκη να επιδείξω τις ικανοτητές μου σε κανένα..πέραν αυτών που έχω απέναντι στο κανόνι μου την ώρα της ηλεκτρονικής μάχης...!!!!!Επίσης ξέρω πολύ καλά τι γίνεται και πάντα ενημερώνομαι για τα τελευταία μοντς/τσιτς/πατς και ούτω καθεξής οπότε κόψτε τη μαλ*κία με τις ντοματες και το  skill κτλ...δε με αγγίζει...Θενκς!!!Smile

Υ.Γ.Δεν αμφισβητώ ότι υπάρχουν καλοί και κακοί παίκτες παικτικά...ξερόλες και ξεροκέφαλοι όμως ειδικά στην Ελλάδα περισσεύουν...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την babis2015 στις Τετ Ιουλ 13, 2016 4:47 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : προσθήκη)
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από fc_rex Τετ Ιουλ 13, 2016 11:28 pm

@babis2015
Καλημερα Μπαμπη..θα ηθελα να μου λυσεις δυο αποριες αν εχεις την ευγενικη καλοσυνη..
Κραζεις με το δικιο σου, αν και το χανεις με τον τροπο σου, ολους οσους χρησιμοποιουν μοντακια..γιατι δεν βαζεις και εσυ αφου θεωρεις οτι κανουν unbalance το παιχνιδι σου -δεν αναφερομαι σε στατιστικα και χρωματα- και καταληγεις με απειρα νευρα..να σε πιασουν και να σε τιμωρησουν δεν παιζει αφου οπως εσυ ειπες
babis2015 έγραψε:ή εταιρεία προς το παρόν είναι σε φάση στην οποία δεν έχει αναγνωρίσει "επίσημα" κάποιο παράνομο mod ως τώρα
Η προσαρμογη στην πραγματικοτητα, σε ολες τις πτυχες της ζωης, ειναι μεγαλο προτερημα. Εφοσον δεν μπορεις να εχεις το παιγνιο οπως εσυ το ονειρευεσαι και το φανταζεσαι, οφειλεις να ερθεις στα μετρα του. Ειδαλλως κλειστο και κανε κατι αλλο. btw προς αποφυγη παρεξηγησης παιζω σκετος
Προτρεχωντας εκτιμω οτι σου ειναι βολικο να μενεις σκετος ετσι ωστε να εχεις το πατημα/δικαιολογια να κραζεις οποτε χανεις. Εκτος και οταν κερδιζεις μια ομαδα με 15 μοντακια παλι κραζεις.. Question
Μια δευτερη απορια ειναι γιατι τοση επιθετικοτητα προς ολους τους αλλους..Πιστευεις οτι με χαρακτηρισμους οπως προβατα κλπ κερδιζεις κατι; Ξερεις καποιον εδω μεσα προσωπικα και σε πειραξε; Ή πιστευεις οτι με τον πολεμο που ξεκινησες στην ελληνικη κοινοτητα ολοι θα συμμορφωθουν και θα παιζουν οπως εσυ;;αντε και τα βγαλαν ολοι τα μοντ..σειρα εχει ολος ο server; Πραγματικα θελω να πιστευω οτι διανυεις την 2 δεκαετια της ζωης σου γιατι αν σφαλω πρεπει να κατσεις να σκεφτεις ορισμενα πραγματα

fc_rex

Αριθμός μηνυμάτων : 29

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Ιουλ 13, 2016 11:57 pm

fc_rex έγραψε:Μια απορια ειναι γιατι τοση επιθετικοτητα προς ολους τους αλλους..
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Πεμ Ιουλ 14, 2016 12:28 am

mallon prepei na stamatisw na asxoloumai kapou edw.Den skampazei.Kala se eipe o allos kinoumeno stoxo skopovolis. Mpampi de tha ksanasxolithw me tin parti sou.
Kai lektiki epithesi stin KISS. Tha mou peis edw tous SANTI de sevese. O mpampis kserei kalitera apo olous mas.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Panzer82 Πεμ Ιουλ 14, 2016 12:37 am

blsbill έγραψε:Panzer82 - kanw stream mporeis na deis eleythera an thes ti exw panw kai ti oxi.Apo pou ksereis esy ti mods exw loipon?

kai gia na petaxtei o empEiros panzer na mas pei oti xreiazomaste aimbot!!! kai xreisimopoioume OLA ta modakia.
Σε έχω τσεκάρει ήδη και λές αλήθεια.
Δεν φαίνεται να έχεις aim-bot.
Όσο για τα mods φαίνονται στο printscreen που παρέθεσες.

Το θέμα είναι ότι η πλειοψηφία χρησιμοποιεί aim-bot
αλλά οι ψέυτες βλέπεις δεν το παραδέχονται.
Οι μισοί βρίζουν τους άλλους που έχουν aim-bot (θέλουν να το έχουν μόνο αυτοί)
και οι άλλοι μισοί λένε ότι δεν σου προσδίδει κανένα πλεονέκτημα (αλλά συνεχίζουν να το χρησιμοποιούν).

Το πρόβλημα λοιπόν είναι ότι η WarGaming κάνει τα "στραβά" μάτια
γιατί θα χάσει την πλειοψηφία των πελατών της αν το απαγορέψει.

Το θεώρησα αθέμιτο να ποστάρεις τα stats του babis2015 γιατί η άποψη του έχει την ίδια βαρύτητα, ασχέτως stats.
Το παλικάρι περνάει την φάση με τα πολλά νεύρα.
Αν δεν κάνει uninstall το επόμενο διάστημα,
στο τέλος θα αποδεχτεί την πραγματηκότητα και θα ηρεμήσει.

Και κάτι τελευταίο..!
Μη λες ότι δεν χρειάζεσαι aim-bot.
Δεν το χρησιμοποιούν μόνο κόκκινοι και πορτοκαλί παίκτες.
Έχω δει και καλλούς παίκτες, μπλε και μωβ, να το χρησιμοποιούν.
Panzer82
Panzer82

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Ιουλ 14, 2016 2:00 am

Αυτή ή επιμονή ότι τα aimbot σου δίνουν πλεονέκτημα έλεος πια. Προσωπικά έχω χρησιμοποιήσει aimbot ,σε κάποιες λίγες καταστάσεις βόλευε (μεσαίες μακρινές βολές σε κινούμενους στόχους , από κοντά ήταν σκέτη καταστροφή. Άρα λοιπόν έφαγε delete ...
Ναι ασφαλώς και έχει κόσμο που παίζει με τέτοια ,mods, από όλες τις κατηγορίες παιχτών και από όλα τα clan.
Είναι ενοχλητικό να βλέπεις τον τρολια να το έχει αλλά εν τέλει δεν κερδίζουν τα mods.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Πεμ Ιουλ 14, 2016 2:34 am

nai apoti vlepeis xrisimopoiw to paketo Promod pou vgazei o oldskool mazi me tin Jacqueline.Pou streamaroun XRONIA.To opoio eixe ta reload timer kai itan to mono illegal pou eixe,kai to aferesan apo to paketo. To thema den eine ta stats tou mpampi.to thema eine na kseroume me pion milame.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Ιουλ 14, 2016 2:38 am

Έχω την εντύπωση πως ο blsbill δεν κυριολεκτουσε λέγοντας πως ανακάλυψε τον μπαμπη αλλά τον κλασικό ντοματο έλληνα του 0 dmg ανά μάχη που σπαμαρει το chat δίνοντας οδηγίες σε όλη την ομάδα και μολις ψοφήσει βρίζει θεούς και δαίμονες κατηγορεί την ομάδα του για άχρηστους και τους αντιπάλους για cheats.
Για τα μοντάκια που αναφέρονται νομίζω είναι τραγικό να θεωρούμε cheats το ayto repair  και τον πυροσβεστηρα καθώς απλά αντικαθιστούν τα large repair και τον αυτόματο πυρ.  του παιχνιδιου δεν επηρεάζουν τπτ άλλο δλδ παρά μόνο το πορτοφόλι της wg.
To aimbot είναι γεγονός πως χρησιμοποιείται οι ολοενα και από περισσότερους παίχτες κατα προσωπική μου άποψη κατά μεγάλο ποσοστό από κακούς παίχτες και ακριβώς για τον παραπάνω λόγο δεν επηρεάζει τόσο πολύ την απόδοση ενως καλού παίχτη στα random battles.
Προσωπικά γνωρίζω 7-8 άτομα που το δουλεύουν κανένας τους δεν είναι άνω του 1500 wn8. 
Δεν είναι εύκολο να ξεχωρίσεις μέσα σε random μάχη ποιος έχει aimbot και ποιος όχι προσωπικά έχω υποψίες βάσιμες για aimbot σε 3 περιπτώσεις μόνο μετά από 34000 μαχες.
Μία φορά που με χτύπησε στην malinovka t32 από τον λόφο τέρμα άκρη στο λιβάδι ενώ ετρεχα σποταρισμενος προς το αντίπαλο cap με το m41 και 2 φορες στην stepes σε κοντινη απόσταση στην άκρη από λοφακι που το κανόνι του αντιπάλου άρματος ανάλογα την κίνηση μου πίσω από τον λόφο ανεβοκατεβαίνει και κολαει μία στο track και μία στο cupola. Και οι 3 παίχτες αυτοί ήταν κάτω του 1000 wn8 και κατάφεραν να περάσουν μία βολη,οι δύο τελευταίοι δεν χρειαζόταν καν το aimbot για να το κάνουν. 
Δεν με ενοχλεί το aimbot ούτε το reload timer προσπαθώ να προσαρμοστω και παίζω εχωντας στο μυαλό μου ότι ο απέναντι έχει όλα τα μοντάκια. 
Μοντάκια χρησιμοποιώ και εγώ όλα τα διακοσμητικά + tundra. Το reload το είχα βάλει όταν μπηκε το pach σταμάτησε να δουλεύει μετά από 2 μέρες και cba να το ανανεωσω και το aimbot θεωρώ ότι πρέπει να είσαι μεγάλος noobas για να το χρησιμοποιήσεις και δεν θεωρώ τον εαυτό μου τέτοιο.
Θα το ξαναπω προς όλα τα παιδιά που απλά αναθεματιζουν την κατάσταση, αντί να κάνουμε όλη αυτη την κουβέντα και να σπαταλατε τόσο χρόνο σε μία ανούσια αντιπαράθεση θα μπορούσε αυτός ο χρόνος να αφιερωθεί σε ερωτήσεις και συμβουλές από καλυτερους παίχτες προς εσάς ούτως ώστε να γίνετε καλητεροι παίχτες να απολαμβανεται το παιχνίδι και να μην κυνηγατε φαντάσματα.
Ανάμεσα στα χιλιάδες ποστ σε αυτό το φόρουμ υπάρχει άραγε ένα ποστ που κάποιος να ζητά συμβουλές?

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Rommelgr1970 Πεμ Ιουλ 14, 2016 3:14 am

Η μαγκιά είναι να μην έχεις mods …………ΑΛΛΑ η μαγκιά πληρώνεται!!!!
Όπως είπε και ο imperiumgraecum υπάρχουν κάτι περίεργα αρματάκια που σου κάνουν ζημιά αλλά το θέμα δεν είναι μόνο η ζημιά αλλά το ότι σου χαλάνε το κατάλληλο εξάρτημα (ammo) την κατάλληλη στιγμή που, εσύ το φτιάχνεις ΑΛΛΑ ΩΩΩΩ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ και η επόμενη βολή χαλάει πάλι το ίδιο εξάρτημα (ammo) και στα καπάκια μιά και δεν τον παίρνει άλλο ammo (δεν μπορεί να ανατινάξει Cromwell, Tiger II με 1000 ζωή ακόμα θα ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ!!!) σου τραυματίζει τον loader. ΚΑΙ Γ……..Ω ΤΙΣ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ). Δεν έχω φωτο να το αποδείξω αλλά το έζησα πρόσφατα και κατάλαβα πολύ καλά τον Μπάμπη. Τέτοια χτυπήματα δεν έχω δει ούτε 10αρια να μου κάνουν. Δεν είναι όμως όλες οι μάχες έτσι και εγώ έχω κάνει «ΚΟΥΦΑ» με το Tiger I σε 8αρια και 9αρια αλλά ήταν μόνο ζημιά ή ερπύστρια (σπανιότερα άλλο εξάρτημα) με ζημιά ή χωρίς αναλόγως το άρμα.
Αυτό που θεωρώ παντελώς ανόητο με το παιχνίδι είναι να κάνω ζημιά σε Ε75, Μ103 obj704 ακόμα σε το Type 4 με Tiger I (χωρίς χρυσές) και να έχω εξωστράκιση στον κώλο ή στον πύργο (συνεχόμενες) ενός chaffee (και παρόμια άρματα) από απόσταση κάνω από 200 μέτρα και το τελείως ηλίθιο 7 σε black prince με Ε75 οι 5 στο πλάι (και δεν ήταν θέμα γωνίας).
Δυστυχώς στην Ελλαδίτσα μας, επειδή ο γείτονας μας έχει καλύτερο γάιδαρο από τον δικό μας ευχόμαστε να του ψοφήσει. ΑΥΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΛΑΣΙΚΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ!!!!! 4500+ ΕΤΩΝ.
Rommelgr1970
Rommelgr1970

Αριθμός μηνυμάτων : 14

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Ιουλ 14, 2016 3:36 am

Καμιά μαγκια δεν είναι το να μην έχεις μοντς ούτε να έχεις μοντς μαγκια στα online games είναι να ξεχωριζεις από την μάζα.
Όσο για τα critical hits που λες τώρα το ξέρεις προφανώς ότι μερικά άρματα είναι πιο ευαίσθητα από άλλα? Όλοι εδώ παίζουμε wot δεν μιλάμε από έξω. Ναι και μένα μου έχει τύχει να μου κάνει ο άλλος 2 συνεχόμενα critical λογικά και εγώ έχω κάνει σε κάποιον άλλο συνεχόμενα critical τι πάει να πει αυτο? 
Έχω να φύγω από ammorack πάνω από 2000 μάχες δλδ τι γίνετε οι δικές σας μάχες είναι γεμάτες από παίχτες με aimbot και εμένα με προσέχει ή wg και μου δινει καθαρούς αντιπάλους? 
Να σου θυμισω πως ακόμα και aimbot να έχεις το dispersion παραμένει οπότε είναι καθαρά θέμα rng το να πάνε 2 συνεχόμενες βολές στο ammorack σου.
Για τα bounce που λες έχει συμβεί σε όλους μας φαντάζομαι να κάνουμε bounce σε 1390 ή σε κάποιο άλλο light με δεκαρι άρμα. Τι εχεις ακούσει για autobounce angle ή για auto pen βολές? Γνωρίζεις την μηχανική των ανωτέρων?
Δυστυχώς παίζουμε ένα game που όλα εξαρτώνται από το rng (δυστυχώς για τους καλούς παιχτες) αυτό είναι ή το αποδεχόμαστε ή σταματάμε το game και πάμε για άλλα..

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Panzer82 Πεμ Ιουλ 14, 2016 4:28 am

TYRAELL75, το ποιος έχει aim-bot μέσα στις μάχες πολύ δύσκολα θα το καταλάβεις.
Αυτό το βλέπεις εύκολα μόνο στα replays, όταν είσαι πάνω από το επίμαχο άρμα.

Επίσης, γνωρίζεις μόνο παίκτες με χαμηλό WN8 να έχουν aim-bot γιατί οι άλλοι ντρέπονται να το παραδεχτούν.
Και άσχετα με τα όσα λέει ο RNGD παρατήρησα ότι όσοι έχουν aim-bot, τους έδινε κατα μέσο όρο περίπου 500 WN8.
Δηλαδή ένας παίκτης που παίζει με 2000 WN8 μετο aim-bot παίζει στα 2500 ξαφνικά...

Και να σου πω και κάτι, εφόσον η ίδια η εταιρεία δεν κάνει κάτι για αυτό το θέμα είναι λογικό ο καθένας να το χρησιμοποιεί.
Οπότε για εμένα προσωπικά δικαίωμα του καθενός να το χρησιμοποιεί, όπως κάνει και η πλειοψηφία.
Αλλά να μη κάθεται να παινεύεται και να καμαρώνει για την απόδοση του σε μία μάχη που το άρμα πυροβολεί μόνο του!

Θα κλείσω με αυτό που λες στο τέλος και έχεις απόλυτο δίκιο.
Σταματήστε να κυνηγάτε φαντάσματα.
Προσαρμοστείτε σε οποιαδήποτε κατάσταση και δείτε το ως πρόκληση
να νικήσετε μέσα στην μάχη ακόμα και αυτούς που κλέβουν με cheat mod.
Panzer82
Panzer82

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Ιουλ 14, 2016 5:20 am

Επί το πλείστον συμφωνω με αυτά που λες απλά να συμπληρωσω ότι δεν είναι θέμα να ντρεπονται γιατί μιλάω για παίχτες που τους ξέρω προσωπικά και πίστεψε με αν είχαν aimbot θα το ηξερα.
500 wn8 από το aimbot? Σε παίχτη του 2000 wn8 δεν νομίζω ότι του δινει τέτοιο μπόνους. Ισως σε παίχτες με μικρότερο wn8 γιατί κατά την άποψή μου όσο καλύτερος παίχτης είσαι τόσο λιγότερο χρήσιμο σου είναι το aimbot και αυτό το λέω βλέποντας τα replay που έχουν δημοσιοποιηθεί με παίχτες που το χρησιμοποιούν.
Στο replay παράδειγμα στην westfield αν υποθέσουμε ότι έκανα τα ίδια relocate με τον παίχτη ή μοναδική βολή που δεν θα έπαιρνα ήταν αυτή που έριξε στο άρμα εκτός draw distance αλλά θα περνούσα τις 2 βολές που έκανε bounce στο πλάι του e75 οπότε πατσι θα ήμασταν. Από όλα τα replay που έχω δει το μοναδικό που κάνει καλά το aimbot είναι το leading σε κινούμενο στόχο αυτό με λίγο εξάσκηση μπορεί να το μάθει ο καθένας αρκετά καλά γιαυτό πιστεύω πως σε έναν μέτριο και πάνω παίχτη το aimbot δεν δίνει πάνω από 2 βολές . Τώρα αυτά τα λέω σαν προσωπική άποψη χωρίς να έχω πολυψαξει το θέμα μπορώ να το κοιτάξω όμως σε παίχτες που ξέρω ότι το χρισημοποιουν και να σου πω τι διάφορες είδα.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Panzer82 Πεμ Ιουλ 14, 2016 11:05 am

TYRAELL75 έγραψε:500 wn8 από το aimbot? Σε παίχτη του 2000 wn8 δεν νομίζω ότι του δινει τέτοιο μπόνους. Ισως σε παίχτες με μικρότερο wn8 γιατί κατά την άποψή μου όσο καλύτερος παίχτης είσαι τόσο λιγότερο χρήσιμο σου είναι το aimbot και αυτό το λέω βλέποντας τα replay που έχουν δημοσιοποιηθεί με παίχτες που το χρησιμοποιούν.

Δεν τα λέω στην τύχη αυτά...
Έχω δει παίκτες του 1000 WN8, μόλις έβαζαν το aim-bot μέχρι και +1000 έπιαναν στο Recent.

Αν κάποιος τώρα παίζει με 2000 WN8 Recent και πάνω σημαίνει ότι βγάζει damage.
Που αυτό σημαίνει ότι σε αυτά τα επίπεδα κάθε βολή σου δίνει και 500 WN8.
Ε, λοιπόν, αυτή η μία βολή είναι αυτή που χάνεις συνήθως λόγω lag.
Διότι το aim-bot βλέπει απευθείας τον κώδικα και όχι απλά γραφικά.
Panzer82
Panzer82

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Ιουλ 14, 2016 12:13 pm

Δεν είναι ότι δεν θέλω να σε πιστέψω ή να σε αμφισβητησω απλά δεν νομίζω ότι ή διάφορα ενος παίχτη του 1000  wn8 με έναν του 2000 είναι ότι ο πρώτος δεν ξέρει να σημαδεύει .
Αυτή τη στιγμή όπως είναι διαμορφωμένα τα expected values για να κάνεις 2500 wn8 με ένα δεκαρι med θες πάνω από 3500 dmg εκτός αν έχεις κάνει πολλά kill. Πως ακριβώς ο παίχτης των 2 βολών ανά μάχη θα κάνει 10 βολές με το aimbot? Αφού δεν ξέρει πού να πάει στον χάρτη που να έχει γυρισμενο κανόνι και που και ποτέ πρέπει να κάνει relocate. Και δεν μιλάμε το να κάνει 3000 dmg σε μία μάχη αλλά να έχει αυτή την σταθερότητα ούτως ώστε να γίνει παίχτης του 2000 wn8.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Panzer82 Πεμ Ιουλ 14, 2016 12:37 pm

Καταρχήν, δεν χρειάζεται να το κάνεις με 10άρι άρμα το καλό WN8.
Έπειτα μη ξεχνάς ότι το aim-bot δεν σε βοηθάει απλά να στοχεύσεις.
Σου γυρνάει άμεσα τον πύργο στην καλύτερη επιλογή στόχου
και αν αργήσεις να αντιδράσεις πυροβολεί και μόνο του.

Όσο για την διαφορά που σχηματίζεται στο WN8 ανάμεσα στους παίκτες...
Ένας βασικός λόγος είναι επειδή πολλοί δεν ξέρουν τα weak spots των αρμάτων.
Ένας άλλος εξίσου σημαντικός είναι ο κακός υπολογιστής και η κακή σύνδεση.
Panzer82
Panzer82

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από falakros Πεμ Ιουλ 14, 2016 12:45 pm

TYRAELL75 έγραψε:Ανάμεσα στα χιλιάδες ποστ σε αυτό το φόρουμ υπάρχει άραγε ένα ποστ που κάποιος να ζητά συμβουλές?
οχι βεβαια κανεις, μακαρι να μπορουσα να το κανω απο την αρχη αλλα δεν εβρισκα κανεναν δυστηχως....

Rommelgr1970 έγραψε:Αυτό που θεωρώ παντελώς ανόητο με το παιχνίδι είναι να κάνω ζημιά σε Ε75, Μ103 obj704 ακόμα σε το Type 4 με Tiger I (χωρίς χρυσές) και να έχω εξωστράκιση  στον κώλο ή στον πύργο (συνεχόμενες) ενός chaffee (και παρόμια άρματα) από απόσταση κάνω από 200 μέτρα και το τελείως ηλίθιο 7 σε black prince με Ε75 οι 5 στο πλάι (και δεν ήταν θέμα γωνίας).
αλγοριθμος του σερβερ, δεν το λεω επειδη δεν το ξερεις, αλλα αναφερθηκα στον σερβερ για να πω το γνωστο μας ρητο...οτι θυματε χερεται.....LOL Very Happy

TYRAELL75 έγραψε:Για τα bounce που λες έχει συμβεί σε όλους μας φαντάζομαι να κάνουμε bounce σε 1390 ή σε κάποιο άλλο light με δεκαρι άρμα.
χαχαχα τι μου θυμησες, στα 700m λουκουμακι απο πισω και τζουφ, με παπα ειχε κοιμηθει pirat   εννοειτε με στοχευση οχι aim-bot, τεσπα ηταν να γινει,την δευτερη φορα οχι.....

Panzer82 έγραψε:1)το ποιος έχει aim-bot μέσα στις μάχες πολύ δύσκολα θα το καταλάβεις.


2)Προσαρμοστείτε σε οποιαδήποτε κατάσταση και δείτε το ως πρόκληση
να νικήσετε μέσα στην μάχη ακόμα και αυτούς που κλέβουν με cheat mod.
1) ενας εμπειρος παιχτης το καταλαβαινει, και συνηθως ο μεσος ορος ειναι στα meds, ειδικα στους γεμιστηρες, τωρα απο σχετικα λιγο μακρια πχ 100m μπορεις αναλογα την κινηση του αρματος να βλεπεις και την κινηση του αντιπαλου κανονιου....

2) εεεε τωραααα, δεν ειναι ειρωνια να νικας; τους cheat mods?? Twisted Evil μα γιατι να βγαζεις εκτος, τους μεγαλους παιχτες tongue



το aim-bot καλος η κακος σε σημαδευει αυτοματα εκτος εμβελιας, αλλα σημαδευει το κεντρο του αρματος, με λιγη τυχη για εμας να εξοστρακιζετε, με ατυχια για εμας προς αντιπαλους να μην κανουμε ζημια.........
is3 αντιπαλο arty conqueror εγω, με κλικαρι απο μακρια να με βαρεσει, και με βαρουσε μεχρι να με πλησιασει, εννοειτε οτι ηταν aim-bot αφου κουνουσα και εγω το αρμα, αποτελεσμα!!!! 1950 αποσβεση θωρακισης, μεχρι να γεμισω και να παει στο γκαραζ...... αν ο βλακας με σημαδευε καλα με στοχευση θα ειχα παει εγω γκαραζ, δεν πειραζει, το εχω και σε φωτο αλλα δεν μπορουσα να βγαλω να δειχνει το is3............

το aim-bot, ναι το χρησιμοποιω δεν το κρυβω, αλλα με βολευει ΜΟΝΟ στα arty ωστε οταν ερθουν κοντα μου, κλικαρω και οτι γινει, noobas η οχι δεν ντρεπομαι γι'αυτο..... χρησιμοποιω εκεινο που εχει ενσωματομενο στο aslain.................

καποια mods δεν ειναι και τοσο χαλια, ουτε για τον αντιπαλο, ουτε για εμας, απλα μια καλη ευκολια, σε ενδηξεις, ή στοχαστρο κτλ κτλ, λιγα ομως οχι ολα.................

και τελος μιας και λεμε ή λετε για το aim-bot, που να δειτε στα πλοια, που ειναι και με πληρωμη, στα αρματα το εχετε τζαμπα, οποτε καλα ειστε Twisted Evil

στα αρματα ειπα το <<εχετε>> γιατι προς το παρον τα αφησα, τα πλοια ειναι ποιο ευχαριστα Cool
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Ιουλ 14, 2016 12:51 pm

Αυτό που μου λες πρέπει να είναι κάποιο εξελιγμένο aimbot το οποίο προφανώς δεν γνωρίζω γιατί από όσο ξέρω το aimbot δουλεύει με δεξί click δεν πάει δλδ στην καλύτερη επιλογή στόχου αλλά στο άρμα που είναι πιο κοντά στον στόχο σου το ίδιο ακριβώς κάνει και το aim assist που σου επιτρέπει να κλειδωνεις κάποιο άρμα χωρίς να έχεις τον στόχο επάνω του.
Τώρα σοβαρά κακή σύνδεση και κακός υπολογιστής? Πόσοι είναι αυτοί δλδ το 70% των παιχτών έχουν κακό pc? 
Να είμαστε λίγο σοβαροί ο σημαντικότερη διάφορα μεταξύ ενός κακού παίχτη και ενός καλού είναι το sa όλα τα άλλα είναι λόγια να αγαπιόμαστε. Φυσικά και δεν κάνεις wn8 με δεκαριά απλά τα έφερα σαν παράδειγμα γιατί αυτά τα άρματα παίζω κατά κύριο λόγο και κάτι αντίστοιχο συμβαινει στα μικρότερα τιερ πράγμα που το βλέπω καθημερινά στα skirmish. Δλδ ότι οι κακοί παιχτες είναι καλύτεροι στα skirmish από ότι στα randoms πολύ απλά γιατί έχουν κάποιον να τους καθοδηγεί.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Ιουλ 14, 2016 2:49 pm

@fc_rex έγραψε:babis2015
Καλημερα Μπαμπη..θα ηθελα να μου λυσεις δυο αποριες αν εχεις την ευγενικη καλοσυνη..
Κραζεις με το δικιο σου, αν και το χανεις με τον τροπο σου, ολους οσους χρησιμοποιουν μοντακια..γιατι δεν βαζεις και εσυ αφου θεωρεις οτι κανουν unbalance το παιχνιδι σου 
Καλημέρα φίλε,για να σου λυθούν οι απορίες,ξεκινώντας θα σου πω ότι δεν έχω νεύρα πλέον με το παιχνίδι και τους παίκτες (παλαιότερα άνοιγα αρκετά παράθυρα μετά τη μάχη αλλά πλέον γέμισε η ignore list μου)..ίσα ίσα είμαι πολύ χαλαρος με το όλο θέμα αφού πλέον έχω σταματήσει τα random πέρα απο 1 καινούρια σειρά που ανεβάζω και αυτή στο όποτε βρίσκω χρόνο 2-3 φορές τη βδομάδα...
πάμε στο ζουμί τώρα.......

Κράζω αυτούς που ήδη γνωρίζουν ότι παίζουν ένα LAME GAME και παρόλααυτά αντί να βγάζουν το σκασμό...νομίζουν ότι κάτι κάνουν και βρίζουν ή μειώνουν τους άλλους λόγο στατς κτλ συστηματικά σε κάθε μάχη...
ΟΚ μπορεί να έχεις WIn8 (είτε κανονικό με super skills γιατί είσαι παικταράς , είτε πλασματικό με boostαρίσματα / μεθοδευμένους τρόπους/ clans /τσιτς κτλ) αλλά κανείς δε σου δίνει το δικαίωμα να μειωνεις ή να θεωρείς τους άλλους κατώτερους ή noobs επειδή απλά σε πέρασαν μια βολή και τυχαίνει να έχουν ¨άλλο χρώμα" ή στατς απο σένα....
κράζω αυτούς που δουλεύουν συστηματικά με cheat το game για τον οποιοδήποτε λόγο αυτοί έχουν...και κάνουν τον "κινέζο"..ενώ ταυτόχρονα εξακολουθούν και θεωρούν όσους δεν μπαίνουν στο ίδο τρυπάκι με αυτούς ότι είναι χειρότεροι ή noobs ή δεν ξέρω και γω τι άλλο....
Όσον αφορά το LAME GAME: το  ότι το RNG , τα mods και οι cheater κάνουν party στο game και ενώ η εταιρεία δεν κάνει τπτ, εσύ εξακολουθείς να supportάρεις αυτό το πράγμα με τα χρήματά σου...Ε ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΚΡΑΞΙΜΟ....δλδ σε κοροιδεύουν ψιλό γαζί και σύ εξακολουθείς και τα σκάς ενώ ήδη σαν εταιρεία έχει χαλάσει το παιχνίδι σε πολύ κόσμο....επειδή εσύ είσαι μαζόχας και θες να σκάς 40 ευρώ πρέπει και γώ να συνεχίζω να τρώω τις αλλαγές τους και τα νερφαρίσματά τους στη μάπα???μη τους βάζετε λεφτά και θα δείτε για πότε στρώνουν και βγάζουν και υλικό και θα ακούνε το community...
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Ιουλ 14, 2016 3:21 pm

@bisbill έγραψε:mallon prepei na stamatisw na asxoloumai kapou edw.Den skampazei.Kala se eipe o allos kinoumeno stoxo skopovolis. Mpampi de tha ksanasxolithw me tin parti sou.
Kai lektiki epithesi stin KISS. Tha mou peis edw tous SANTI de sevese. O mpampis kserei kalitera apo olous mas.
Ακριβώς εσύ είσαι μία απο τις περιπτώσεις που αρμόζει πολλά κιλά κράξιμο και θα σου εξηγήσω το λόγο παρακάτω....
Ο Κομάντερ σου πρίν 2-3 σελίδες μας έλεγε για πιξελοτά άρματα και εικονικές φαντασίες και μου λες ΕΣΥ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΠΙΞΕΛ ΑΤΟΜΑ Ή ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΣΤΑΣΗ RL ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΑΜΩ-ΠΑΙΧΝΙΔΟ....???Είσαι καλά ή μήπως να σε δεί κάνας γιατρός????
Να σεβαστώ τι... 20-30 ΑΠΛΥΤΟΥΣ Γερμανοσκανδιναυούς κοπρίτες φοιτητές και δε ξέρω εγώ τι άλλο που έχει η ΚΑΘΕ "SANTI" και η κάθε clan στο ΡΟΣΤΕΡ της???
έχεις δει σε βιντεάκια των OMNI το χτικιάρικο Nerdάκι - FC τους "genghiswolves" τι κράξιμο τρώει για τους χαρακτηρισμούς του, στα σχόλια απο κάτω, στα βιντεό του στο youtube??? 
Έχεις μπερδέψει εσύ και πολλοί άλλοι την πραγματικότητα απο την εικονική φιλαράκο..κοίτα να προσγειωθείς ομαλά γιατί είναι δύσκολοι οι καιροί...και πολυ΄φοβάμαι ότι θα προσγειωθείς απότομα στην πραγματικότητα...!!!φιλικά πάντα...!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Πεμ Ιουλ 14, 2016 4:27 pm

opws sou eipa mpampino to ligw edw.an thes perissoteri kouventa i na mou rikseis polla kila kraksimo to teamspeak mas einai anoixto.A opws kai opoiadipote voitheia gia to game an krineis fisika oti exeis na matheis kati pleon.Sinexise opws nomizeis.Mono enas mporei na ta vgalei pera mazi sou.kai aytos den einai allos apo ton mparmpa.Kai epeidi eise vathia nyxtomenos se pliroforw oti toulaxiston stous kiss to 60% einai oikogenoiarxes kai me sovaro real life toulaxiston epaggelmatika. Me ena meso oro ilikias stin clan fantazomai konta sta 32-33. Opote.tha se parakalousa na min ksananafertheis prosopika se mena edw,an theliseis kati stin diathesi sou.ton tropo ton ksereis.
a kai se meeting pou kaname den eida kanenan aplyto.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 9 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Rommelgr1970 Παρ Ιουλ 15, 2016 1:46 am

TYRAELL & FALAKRE
Κάτι έχω ακούσει για αυτά αλλά………..θεωρώ παντελώς ηλίθιο και ανόητο να έχω ένα μαχαίρι που τρυπάει σιδερένιο τηγάνι και να λυγίζει σε βούτυρο έστω και παγωμένο, εντελώς βλακώδες !!!!!

Από ότι βλέπω κάνετε χρήση MODS αρκετοί και έχω μια απορία. Πολλοί ανήκετε σε ομάδες και καλές ομάδες κατέχετε και σημαντικές θέσεις στις ομάδες σας. Έχετε οχυρά και περιοχές στα clan wars τα οποία πρέπει να υπερασπίζεστε και να επεκτείνετε. Είναι δυνατό να επιτρέπετε η χρήση mods σε τέτοιες διοργανώσεις? Εγώ τουλάχιστον ξέρω από άλλα παιχνίδια, FPS ότι απαγορεύονταν η χρήση οποιουδήποτε mod, cheat, hack, ακόμα και να εκμεταλλεύεσαι τα κενά τις πίστας που σου έδιναν πλεονέκτημα με ποινές αυστηρότατες όχι μόνο για αυτός που το χρησιμοποίησε αλλά και για την ομάδα του. Εδώ τι ισχύει δεν υπάρχουν κανόνες?
Rommelgr1970
Rommelgr1970

Αριθμός μηνυμάτων : 14

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 32 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης