World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

+31
barracudaz7
LASKAS
trollisok
mparmpas
BoTheGreat
gr1gorious
galanosauros
37EMA
Hit_them_HARD
Panzer82
blsbill
Rommelgr1970
astoxos_x
NIAM_NIAM
fc_rex
hoannis
TYRAELL75
Dennis20vt
falakros
gregorakis
perseas
kick1995
Gooakis
fotis12345
dimstam
Convii
imperiumgraecum
RNGD
Sanguinius
Karmar1
babis2015
35 απαντήσεις

Σελίδα 24 από 32 Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από galanosauros Τετ Αυγ 24, 2016 8:23 am

LASKAS έγραψε:+ ότι ήρθε η δικιά μας δεύτερη clan να κάνει άμυνα στο δικό σας landing και να κάνει kills για να βγάλει mission και αντί για αυτό έγινε κανονική μάχη με την δικιά σας δεύτερη + ότι μια μέρα κάλεσα τον τυραελ να του πω ότι σας χρωστάμε μια περιοχή και θέλουμε να σας την δώσουμε πίσω και ακόμα και αυτό το πήρε στραβά + ρώτησα τον τυραέλ αν η jumbo είναι μαζί σας και μου έλεγε όχι, ούτε σε αυτό δεν μπόρεσε να είναι ειλικρινής + ότι μου είπε ότι κάναμε μια συμφωνία που πολύ κακώς άφηνε την 7nth μέσα στον χάρτη και την άλλη μέρα είχε το ίδιο χρώμα με εσάς και σας έβγαζε άμυνες...+ άλλα λέγανε οι dep. commanders που είχαμε πάντα μια καλή συνενόηση και άλλα ο commander που είχε πάντα μια αρνητικότητα...

από ένα σημείο και μετά καταλαβαίνεις ότι δεν μπορούμε να έχουμε συνεργασία παρά τις καλέ προθέσεις.Οπότε μακριά και αγαπημένα.
η jumbo δεν ήταν μαζί μας...ήταν στην συμμαχία. Με τους Jumbo αποκτήσαμε σχέσεις αφού πήραμε το χρώμα.

Για τους 7th δεν σου είπε ποτέ ψέμματα. Το χρώμα το πήραν (αφού παρακάλεσαν και εμάς και τους who), μόνο και μόνο γιατί το βόρειο εκείνο κομμάτι θέλαμε να το κλείσουμε και να μην είναι 3 και 4 άσχετες clan εκεί. Δεν αλλάζει το γεγονός αυτό την άποψη μας για τους 7th, μιας και αποδείχθηκαν για τα δεδομένα τους, τουλάχιστον ανεπαρκείς.

Οι καλές προθέσεις Κώστα δεν ήταν μονόπλευρες...
galanosauros
galanosauros

Αριθμός μηνυμάτων : 50

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από galanosauros Τετ Αυγ 24, 2016 8:28 am

LASKAS έγραψε:+ Ότι όταν ρώτησα αν θα μας επιτεθεί η efe-x τι στάση θα κρατήσετε... οι d. commanders λέγανε θα βοηθήσουμε την ελληνική ομάδα και ο αρχηγός έλεγε άλλα...

κάτσε γιατί σιγά σιγά τα θυμάμαι, και δεν φτάνουν όλα αυτά ερχότανε ο τυραελ να μας κάνει μάθημα που να έχουμε την σημαία μας.Δηλαδή εμείς είμαστε μαλάκες και χαζοί και ο τύραελ είναι ο έξυπνος, γιατί στην ουσία αυτό δείχνει η συμπεριφορά του.

ποιος Deputy σου είπε άλλο από ότι σου είπε ο Tyraell τότε??

Προσωπικά μιας και ήμουν στο TS σου όταν κάναμε την κουβέντα αυτή, θυμάμε πολύ καλά τι σου είχα πει. Και αν δεν κάνω λάθος, το ίδιο πράγμα σε είχε ρωτήσει και ο Tyraell, στο οποίο ακόμα και 3 ημέρες αργότερα δεν είχες δώσει απάντηση!!

Άσχετο....τελικά έμαθες ποτέ γιατί οι efe δεν σου επιτέθηκαν?? (ρητορικό ερώτημα)
galanosauros
galanosauros

Αριθμός μηνυμάτων : 50

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Αυγ 24, 2016 9:42 am

ας αφήσουμε τα δικά μου << παράπονα >> στην άκρη, που για κάποιους μπορεί να είναι μπούρδες από τον γραφικό Λάσκα και τις δικές σου απαντήσεις που για κάποιους μπορεί να καλύπτουν ή όχι τα δικά μου παράπονα....
Αν μπούμε στην ουσία του θέματος δεν υπήρξε καλή συνεργασία, ανεξάρτητα το ποιός έφταιγε.Μερικές φορές οι καλές προθέσεις δεν αρκούν γιατί πολύ απλά δεν δένει το γλυκό.Εγώ τον Τυραέλ τον θεωρώ μαλάκα και καραγκιόζη με το γνωστό χαρακτηριστικό της σοβαροφάνειας που διακρίνει τους περισσότερους αρχηγούς των ελληνικών ομάδων όπως markadan , amauro , aris25 και κάτι τέτοιους μόνο στα stats διαφέρει.Δεν υπάρχει καμία εμπιστοσύνη και καμία διάθεση να μιλήσουμε με άτομα που ήρθανε στο ts μας και μας βρίσανε και μας προσβάλανε μας είπανε ρουφιάνο clan κλπ ...κλπ.Όλοι οι άλλοι είναι ευπρόσδεκτοι.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τετ Αυγ 24, 2016 9:46 am

Πραγματικά τώρα ρε πανό κάθεσαι και απαντας ? Σε τι στον προφεσορα της προπαγάνδας? Αστον να λέει ότι θέλει κοροϊδεύει τον κόσμο του.
Τα μισά από αυτά που λέει να ήταν αλήθεια θα μου ήταν ιδιαίτερα αγαπητός. Τα μισά.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Αυγ 24, 2016 10:11 am

αμφισβητείς ότι μας είπες ρουφιανoκλαν???????ρε φοράς παντελόνια????????????ΤΟ ΕΙΠΕΣ Η ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕΣ???????????????????????????????????????????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Τετ Αυγ 24, 2016 10:51 am

kai meta babi thes kai sinenwsi.apo tous 15 pou sou grapsa oi misoi de miliountai me tous allous misous
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τετ Αυγ 24, 2016 11:16 am

LASKAS έγραψε:αμφισβητείς ότι μας είπες ρουφιανoκλαν???????ρε φοράς παντελόνια????????????ΤΟ ΕΙΠΕΣ Η ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕΣ???????????????????????????????????????????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Την πιθανότητα να είσαι όντως ρουφιανοclan την έχεις εξετάσει ποτέ;

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τετ Αυγ 24, 2016 11:59 am

Στο ts σας έχω έρθει 2-3 φορές μονο μετά από πρόσκληση σου.Στην συνομιλία που αναφερεσαι τώρα φυσικά και αρνούμαι πως είπα ρουφιανοκλαν. Ή λέξη που χρησιμοποίησα ήταν ρουφιανο συμπεριφορές στο global map και πώς εμείς δεν κάνουμε τέτοια πράγματα  και αναφερομουν σε εσενα φυσικά και όχι σε όλη την ομάδα.
Και εξηγούμε, επιτίθεσαι στους tryit ενώ έχεις nap μαζί τους χωρίς προειδοποίηση, στέλνει clan να επιτεθούν  στους bolt ενώ εισασταν σύμμαχοι για να μην κινηθούν εναντίων σου,ενω είσαι σε nap με τους control δίνεις landing στους lys για να επιτεθούν στους control.Γ ία μένα αυτά είναι ρουφιανιες αν εσύ έχεις άλλη άποψη δεκτό.
Πάμε παρακάτω τώρα στα υπόλοιπα που ειπες.
Με κατηγορεις ότι δεν σου είπα για τους jumbo ενώ σας είχα πει πως δεν ασχολούμαι με την διπλωματία και δεν ξέρω.μετα από ερώτηση λοιπον σου λέω πως δεν έχουμε καμιά σχέση με τους jumbo και αυτή ήταν ή αλήθεια εκείνη την στιγμη,μετα από 3-4 μέρες μπήκαν στην συμμαχία.
Λες πως ήρθα να σου κάνω μαθήματα που να βάλεις την σημαία σου.
Ή πραγματικότητα είναι πως μετά από 2 μέρες στις οποίες αρνηθηκες να μας δώσεις αμυνα επειδή είχες κλειδωμένα τσιπακια εφόσον είχες την σημαία σου στο turn των εννιά και εμείς ειμασταν στο turn των 11 ήρθα να σε ρωτησω γιατί δεν έχεις την σημαία σου δίπλα μας όπως κάναμε εμείς από την αρχή του season.
Λες πως ήρθες να μας δώσεις περιοχή και εγώ το.πηρα στραβά.ξεχνας να αναφέρει πως μία ώρα πριν είχες υποσχεθεί την ίδια περιοχή στους efe-x και πώς μου το είχαν πει και εκεί έγινε και η παρεξήγηση μας.
Φανταστείτε την έκπληξη μου όταν ενώ έχω μιλισει πριν μία ώρα με mnq και μου έχει πει ένα πλάνο να κινηθουμε μαζί νότια αφού θα του δώσουν μία περιοχή οι grbb,ε έρχεται ο λασκας και μου λέει νιώθω άσχημα που δεν σας βοηθησαμε τόσο καιρό γιαυτό θα σας δώσω μία περιοχή.(την περιοχή αυτή την ειχαμε δώσει εμείς στους grbb στην αρχή της season όταν ήταν στριμωγμένοι.
Να πάω στην προηγούμενη season που επαιζες αμυνα στους arma στο sto landing ενώ ειμασταν σε πόλεμο μαζι τους?
Στο οτι υποσχεθηκες στους joker ότι θα τους παιζουμε αμυνα στο landing τους ή εμείς ή εσείς χωρίς να μου το πεις και τελικά μας φορτωσες την άμυνα? 
Τι ακριβως λοιπόν από όσα λες παραπάνω είναι αληθεια? Κλασικός ελληνας γκεμπελισκος πες πες όλο και κάτι θα μείνει αυτός είσαι.
Ξεκινας τώρα χωρίς λόγο να ξεκατινιαζεσαι στο φόρουμ.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Dennis20vt Τετ Αυγ 24, 2016 2:00 pm

Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Αυγ 24, 2016 2:38 pm

1)και εγώ μόνο σε εσένα αναφέρομαι δεν έχω τίποτα με την kiss

2)εκτός από ρουφιάνος μας είπες ότι είμαστε clan που δεν παίζει ξύλο και κρατάμε τις περιοχές με συμφωνίες κάτω από το τραπέζι και κάτι τέτοια περίεργα...που μας προσβάλουν.

3)Εξηγήσαμε στους tryit ότι ο μόνος τρόπος να έρθουμε κοντά σε εσάς ( ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ KISS ) ήταν να πάρουμε εκείνη την περιοχή και θα γινότανε αυτό μονό για μια μέρα και το δέχτηκαν και το θέμα λύθηκε.Γιατί το sibiu δεν μπορύσαμε όλο χάναμε!



4)Στείλαμε clan να επιτεθεί στους BOLT ???ποιά?πότε?αυτό πραγματικά μου διαφεύγει Very Happy και είναι μούφα τρελή, δεν είχες τι να γράψεις και το έγραψες.


5)nap σημαίνει ότι δεν κάνεις επίθεση και κρατάς ουδέτερη στάση?κάνω λάθος?Θέλανε να πλακωθούνε μεταξύ τους, που κολάμε εμείς με control κ L1S?ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΟΥΝ ΣΕ ΕΣΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ USSR!!!!!!!!!!έτσι τους δελεάσαμε για να μην επιτεθούν σε εσάς δίνοντας τους το landing!!!!!!!!!!!Υπάρχουν μάρτυρες για όλα αυτά!Τρέχα ρώτα pohmel και wildbil τους αρχηγούς κατευθείαν!!!και disqualification οι περισσότεροι dep. ήταν μπροστά!



6)Όλα τα ξέρεις μέχρι ότι στείλαμε ομάδα εναντίον της bolt ( που είναι μύθος ) και δεν ήξερες ότι η jumbo είναι μαζί σας?????????Ο κόσμος που διαβάζει εδώ μέσα τι συμπέρασμα να βγάλει???


7)Το θεωρούσα υποχρέωση μου να σας βάζουμε άμυνες όμως αν μου το ζητάς στο τελευταίο turn πως να το κάνω??? αφού όταν οι περιοχές που έχεις είναι σε διαφορετικά turns τα τσιπάκια δεν μετακεινούνται!

CoolH efe-x και προσωπικά ο mnq μου είπε ότι την ζητήσατε ΕΣΕΙΣ πίσω την περιοχή σας.Παρόλο που είχαμε δώσει ήδη 3 περιοχές για να κλείσει η συμφωνία και να μην γίνει μπάχαλο pigeo + efe-x εναντίον μπλε συμμαχίας, κάτι που και εσάς θα σας έβαζε έναν πονοκέφαλο, αφού εγώ επίτηδες σας πίεζα να μάθω την στάση σας.Διότι όταν ξεκινάς μια συνεργασία θέλεις να ξέρεις αν μπορείς να βασιστείς στον συμμαχό σου.ΔΩΣΑΜΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ...ΠΑΡΕ ΚΟΣΜΕ!!!ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΙΣ 5 χωρίς να γίνει μάχη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


τα υπόλοιπα για άλλα season είναι στάχτη και πριν πολλούς μήνες, εδώ κοντευουμε να ξεχάσουμε τι έγινε σε αυτό και βαριέμαι να τα σχολιάσω κιόλας.Ακόμα δεν έχω γράψει πολλά για αυτό με την TOKI...
ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟ!!!Ερχεται η δικιά μας δεύτερη clan να σας βγάλει άμυνα στο landing σας και να βγάλει και την αποστολή με τα kills και συναντάει την δική σας δεύτερη και την κερδίζετε 10-1 και γελάγατε κιόλας γιατί παίζατε εσείς οι ίδιοι με δεύτερα accounts.Και όταν ρωτήσαμε γιατί δεν μας είπατε ότι εσείς οι ίδιοι παίζατε, οι απαντήσεις που πήραμε ήταν :

 α) δεν το ξέρατε???αφού το ξέρατε????!!!!!ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΡΩΤΑΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗ ΜΑΧΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ ΞΥΛΟ ΑΣ ΠΗΓΑΙΝΑΤΕ ΓΙΑ CAP έτσι κάνουν οι φιλικές clan

 β)δεν ήμασταν υποχρεωμένοι να σας το πούμε?


κάτσε ρε παιδιά έτσι γίνονται οι συνεργασίες????Να σου προτείνω χρώμα να μου λες δεν θέλω να αλλάξω για να παίζω ξύλο και την άλλη μέρα να αλλάζεις???και ο μισός χάρτης να έχει το ίδιο χρώμα WHO, JUMBO, ELSQ και δεν θυμάμαι και εγώ ποιές άλλες...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LASKAS στις Τετ Αυγ 24, 2016 2:52 pm, 1 φορά
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Αυγ 24, 2016 2:47 pm

RNGD έγραψε:
LASKAS έγραψε:αμφισβητείς ότι μας είπες ρουφιανoκλαν???????ρε φοράς παντελόνια????????????ΤΟ ΕΙΠΕΣ Η ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕΣ???????????????????????????????????????????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Την πιθανότητα να είσαι όντως ρουφιανοclan την έχεις εξετάσει ποτέ;

και εμείς ακόμα γελάμε με τη πάρτη σου που έστελνες is3 να σποτάρει Very Happy  κάνε τον βασιλιά τώρα εκεί στους τυφλούς και είναι οκ
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τετ Αυγ 24, 2016 3:00 pm

LASKAS έγραψε:
RNGD έγραψε:
LASKAS έγραψε:αμφισβητείς ότι μας είπες ρουφιανoκλαν???????ρε φοράς παντελόνια????????????ΤΟ ΕΙΠΕΣ Η ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕΣ???????????????????????????????????????????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Την πιθανότητα να είσαι όντως ρουφιανοclan την έχεις εξετάσει ποτέ;

και εμείς ακόμα γελάμε με τη πάρτη σου που έστελνες is3 να σποτάρει Very Happy  κάνε τον βασιλιά τώρα εκεί στους τυφλούς και είναι οκ



gg well played, συνέχισε να γελάς. Αυτό μπορείς να κάνεις.
Δες εδώ 2 συνεχόμενες τσόντες σερί με IS3 να spotάρουν στο 1ο και στο 2ο να κάνουν cap από έλεος. Α και όλα αυτά με 14% chance to win κιόλας.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Αυγ 24, 2016 3:06 pm

ρε super fc σε είχαμε 2 μήνες στην clan...ήταν η πιο μαύρη περίοδος που έχει γνωρίσει ποτέ η grbb!

Αυτό τώρα που ανρβάζεις replay μου θυμίζει κάτι νουμπάδες που κερδίζουν την kazna καθε Χριστούγεννα και Πάσχα και το ανεβάζουν να το θυμούνται. Very Happy
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τετ Αυγ 24, 2016 3:15 pm

LASKAS έγραψε:ρε super fc σε είχαμε 2 μήνες στην clan...ήταν η πιο μαύρη περίοδος που έχει γνωρίσει ποτέ η grbb!

Αυτό τώρα που ανρβάζεις replay μου θυμίζει κάτι νουμπάδες που κερδίζουν την kazna καθε Χριστούγεννα και Πάσχα και το ανεβάζουν να το θυμούνται. Very Happy

Οι ΚΑΖΝΑ αγάπη μου δεν τρέχουν να ζητήσουν ΝΑΡ από ομάδες του 1500 όταν τους σκουπίζουν από το χάρτη και είναι του 2000....Αυτή ήταν η "μαύρη περίοδος" που περιγράφεις και στο τελευταίο σεζόν στο πρώτο ίχνος αντίστασης από κάποιον που δεν είναι σε napfest το αποκάλεσες "καλό καλοκαίρι" για να αποφύγεις τη φάρμα αυτή τη φορά

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τετ Αυγ 24, 2016 3:23 pm

συνεχίζεις μα ψεύδεσαι??????
3) ψεμα απλα τους επιτεθηκατε ενω ειχατε nap το παραδεχτηκες και ο ιδιος οταν σου ειπα οτι εμεις δεν το εχουμε κανει ποτε ειπες και εμεις μια φορα το καναμε μονο με τους tryit.,

5) ψεμα, τους δωσατε την izmail για να επιτεθουνε στους cntrl δεν ειχανε κανεναν σκοπο να επιτεθουνε σε εμας τοτε.
η πρωτη συμφωνια σου με τους lys poy εξασφαλισε οτι δεν θα επιτεθουν στην kiss εγινε με σκοπο να προστατεψεις τον εαυτουλη σου και να μην εμπλακεις ουτε εσυ σε μαχες μαζι τους,εφοσον εαν μας επιτεθοταν να επρεπε να μας καλυψετε και το ιδιο και εμεις.

7) ποτε θελεις να ζητήσουμε αμυνα στις 6?δεν ειναι λογικο οτι θα ζητησουμε αμυνα τελευτεο turn που θα εχουμε μια εικονα το τι γινετε στον χαρτη?Δεν θα ηταν ευκολο αν απλα ειχες σημαια στο τελευτεο turn ωστε να μετακινεις division οποτε θελεις?

Coolεμεις ειπαμε στους efe οτι θελουμε την περιοχη αφου την ειχες χαρισει και στους 2 μας γιαυτο τον λογο τελικα εδωσες παραπανω περιοχες απο οτι υπολογιζες.Ολο αυτο για να αποφυγεις για αλλη μια φορα να εμπλακεις σε μαχες.

Πες μου το ονομα μιας clan που μπηκε σε landing σε ακτινα 3 περιοχων απο τις δικες σου και δεν πηγες στο ts της να συνεργαστεις η να εξασφαλισεις οτι δεν εχουν σκοπο να σου επιτεθουν.

Ολα αυτα ειναι απαντηση στο 2

Οχι οτι μας πεφτει λογος οτι γουσταρει ο καθενας κανει και οτι στρατηγικη θελει ακολουθει,
Αλλα μην κοροιδευομαστε και μεταξυ μας η τουλαχιστον κρατηστετα τα για τον εαυτο σας.
Εγω ποτε δεν ασκησα κριτικη σε εσας παρα μονο οταν εσυ ανοιγες κουβεντα περι του ζητηματος.Οταν μου λες εχουμε γαμηθει στις μαχες δεν μπορουμε να ηρεμησουμε καιμ εισαι ενα μηνα χωρις να επιτεθεις καπου ουτε να σου επιτεθει καποιος παρα μονο γραφεις αμυνες σε γειτονικα landing μου δινεις το δικαιωμα να εκφρασω την αποψη μου.

οπως και να εχει εγραψες πιο πανω οτι δεν εχεις σκοπο να συνεργαστεις μαζι μας λες και ηρθαμε εμεις να σου ζητησουμε κατι τετοιο η οτι και να ηθελες υπηρχε τετοιο ενδεχομενο.
2 μηνες σε εχω blacklist στο wot επειδη μου εγραφες αυτες τις αηδιες συνεχεια στο chat.
και τωρα τι βγηκες να πεις οτι το οτι δεν θα συνεργαστουμε ειναι δικια σου αποφαση?

Δεν εχω σκοπο να συνεχισω μια κουβεντα που εχω κοψει εδω και καιρο μαζι σου εδω στο φορουμ δεν ασχολουμαστε μαζι σου κανε και εσυ το ιδιο.
Σε ολο αυτο το ποστ αναφεραμε δεκαδες φορες την grbb χωρις να πουμε τπτ αρνητικο και εμφανιστικες εσυ βριζοντας και αναθεματιζοντας.

Καλη επιτυχια στο event να σας ευχηθω και γενικοτερα στην πορεια σας σαν clan.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Αυγ 25, 2016 6:53 am

@blsbill έγραψε:kai meta babi thes kai sinenwsi.apo tous 15 pou sou grapsa oi misoi de miliountai me tous allous misous

+1 LoL....no comments....απλά ξεχάστε το παιδιά..ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑ!!!Μόλις τελειώσει και ο μήνας πετάς και ένα delete να αδειάσει χώρο και ο σκληρός..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ!!!ΡΕ ΣΕΙΣ ΜΕΤΟΝΟΜΑΣΤΕ ΤΟ FORUM ΣΕ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ - ΔΙΑΠΛΗΚΤΙΣΜΩΝ αφού μόνο για τέτοιες περιπτώσεις γίνονται συζητήσεις...άντε και κανα καλωσόρισμα σε κανα ΔΥΣΤΥΧΟ ΝΟΥΜΠΑ που άργησε να το πιάσει....ΤΟ ΠΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΩ (ΤΟ...ΣΠΙΤΙ...OYPS...Razz)ΤΟ ACCOUNT ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ!!!

(Εν τέλει πιστεύω πραγματικά μόνο κάποιος ουδέτερος μη-αρχηγός-ελληνικής clan ίσως να έφτιαχνε μία κατάσταση τούμπανο, αλλά μαυτά εδώ που βλέπεις ποιός να μπει στον κόπο να κάνει τέτοιο εγχείρημα...θα τον φάνε τα όρνια λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε στο άψε σβήσε....!!!)
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Αυγ 25, 2016 6:58 am

@TYRAELL75 έγραψε:Καλη επιτυχια στο event να σας ευχηθω και γενικοτερα στην πορεια σας σαν clan.

LOL μετά τα ξεκατινιάσματα και τα μπινελίκια, οι ευχές και οι γλύκες σας μαράνανε..ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ..ειναι τραγελαφικό το όλο θέμα...καημένη ψαροκώσταινα τι σού 'μελλε να πάθεις....!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Αυγ 25, 2016 9:51 am

Τι ακριβώς περιμένεις Μπάμπη; 2 ομάδες που κάνουν recruiting σε αντίστοιχους παίχτες από πολύ μικρό target group Ελλήνων.
Είναι αυτονόητο ότι υπάρχουν αντικρουόμενα συμφέροντα και η κακή τύχη της μίας, είναι πρόοδος για την άλλη.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Πεμ Αυγ 25, 2016 11:35 am

egw san recruiter den exw provlima me kanenan apo tous bibides.isa isa me ton laska pezoume k kana platoon sti xasi kai sti feksi.den exoume na xwrisoume kati.apla eine diaforetiki i nootropia kai i filosofia se kathe periptwsi
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Παρ Αυγ 26, 2016 5:21 am

@blsbill έγραψε:Τι ακριβώς περιμένεις Μπάμπη; 2 ομάδες που κάνουν recruiting σε αντίστοιχους παίχτες από πολύ μικρό target group Ελλήνων.
Είναι αυτονόητο ότι υπάρχουν αντικρουόμενα συμφέροντα και η κακή τύχη της μίας, είναι πρόοδος για την άλλη.
Μου φαίνεται ότι ΓΕΝΙΚΑ το Target Group είναι "ΑΘΛΙΟ" όχι μόνο παικτικά αλλά και σε κοινωνικό επίπεδο...καθόσον υπάρχει μία κάποια ΕΞΕΛΙΞΗ (των λιγοστών 2-3 ελληνικών clan και των παικτών εντός αυτών,σε σχέση με το παρελθόν στην Ελληνική κοινότητα) , αλλά όχι ΠΡΟΟΔΟΣ... (διότι  βλέπεις ότι το 80% του κόσμου που αποτελούν τις υπόλοιπες απο αυτές τις 2 clan να είναι είτε noobs, είτε παλαιότεροι παίκτες κάτω του μέσου όρου 50% (average) που δεν ξέρουν ακόμα καλά το game και δεν ενδιαφέρονται και να το μάθουν καλύτερα ώστε να συμβάλλουν σε κάτι) και οι υπόλοιποι δε unica του εξωτερικού πέρα βρέχει..άρα...που να πάς...και τι να κάνεις??«Ματαιότης ματαιοτήτων τα πάντα ματαιότης» ..!!!
Για να εξηγήσω λοιπόν αυτό που προανέφερα για τις 2 έννοιες της προόδου και της εξέλιξης...γιατί πολλές φορές το περιεχόμενο των δύο ταυτίζεται, λανθασμένα όμως...
Εξέλιξη λοιπόν δεν σημαίνει απαραίτητα και πρόοδος...αν πάρουμε ένα παράδειγμα από την σύγχρονη τεχνολογία π.χ. όταν η Intel και η AMD κατασκευάζουν νέους επεξεργαστές δεν συμβάλλουν στην πρόοδο των υπολογιστών...απλά εξελίσσουν την υπάρχουσα τεχνολογία. Αν κάποια εταιρία κατασκευάσει έναν επεξεργαστή με διαφορετική αρχιτεκτονική η καινούρια υλικά τότε θα έχει συμβάλλει στην πρόοδο των υπολογιστών.Δηλαδή η εξέλιξη βελτιώνει την υπάρχουσα δομή, ενώ η πρόοδος οδηγεί σε νέες δομές, ανώτερες και τελειότερες από τις προηγούμενες. Μερικές φορές η εξέλιξη είναι απαραίτητη για την πρόοδο, άλλες φορές η εξέλιξη είναι τροχοπέδη (δλδ την επιβραδύνει ή την μπλοκάρει όπως στην περίπτωσή μας)

Η πρόοδος δεν είναι ένα τυχαίο γεγονός, δίχως κατεύθυνση....έχει και κατεύθυνση και τρόπο, αλλά δεν υπάρχει κάποια τελολογία.. δηλαδή κάποιος "τελικός στόχος" ο οποίος όπως και να εξελιχθούν τα πράγματα θα γίνει πραγματικότητα.
Ο καθένας μπορεί να αναζητήσει τα αίτια της μη επιθυμητής κατεύθυνσης σύμφωνα με τη δική του κρίση, όμως 2  στοιχεία είναι καταλυτικά, ο χρονικός και χωρικός ορίζοντας του κάθε παίκτη. Από τη στιγμή που οι περισσότεροι του γενικού συνόλου ενδιαφέρονται μόνο για το παρόν και τον εαυτό τους, ο στόχος της προόδου δυσκολεύει. Η πρόοδος είναι άμεσα συνδεδεμένη με τη θυσία...άρα όσο περισσότερο χρόνο αφιερώνουμε στο μέλλον και τον διπλανό/συμπαίκτη μας, τόσο πιο εύκολη γίνεται η πρόοδος, κι όσο πιο εύκολη γίνεται η πρόοδος τόσο βελτιώνεται το παρόν (..και το άμεσο μέλλον μας παικτικά)!!!

Το μέλλον του επιπέδου μας σαν κοινότητα λοιπόν, μπορούμε σχεδόν αποκλειστικά, να το ορίσουμε εμείς οι ίδιοι (αλλά βέβαια πάντοτε κάποια τυχαία γεγονότα μπορούν να συμβούν ανεξάρτητα από εμάς)...Αν κάτι έχει διδάξει η ανθρώπινη ιστορία είναι ότι καταφέραμε να σπάσουμε τα δεσμά της ζωώδους φύσης μας γιατί μπορέσαμε και λειτουργήσαμε συνεργατικά....Κατά ένα παράδοξο τρόπο όμως συνεργαζόμαστε πρόθυμα, αφού πρώτα/ήδη έχουμε επιχειρήσει την αλληλοεξόντωσή μας....

(Εν τέλει για να το πώ απλά....όταν το σύνολο είναι σκατά.... σκατά είναι και οι καλοί και οι κακοί παίκτες ως μέρος του συνόλου...γιαυτό είτε θα αγωνίζεστε για την πρόοδο ή πάμε στη ματαιότητα που ανέφερα στην αρχή...!!!)
Το νόμπελ μου το δίνετε μετά..thx!!! geek study king tongue
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από gregorakis Παρ Αυγ 26, 2016 7:05 am

... είσαι ο ίδιος άνθρωπος? εννοώ με το λογαριασμό babis2015 γράφει μόνο ένας? ενθυμούμενος τα γραπτά σου (λίγων εβδομάδων όχι παλιά) και προσπαθώντας να τα συγκρίνω με το σημερινό κατέληξα σε αυτό: 

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Elleni_menegaki

VS 

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Newego_LARGE_t_1401_106530392

... ίδιος άνθρωπος, μεγάλες διαφορές ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Παρ Αυγ 26, 2016 8:02 am

@Gregorakis έγραψε:... ίδιος άνθρωπος, μεγάλες διαφορές ...

εννοείται πως είμαι ο ίδιος και φυσικά βελτιώνομαι προς το καλύτερο πάντα Greg..Το θέμα είναι ότι εδώ η κατάσταση είναι βάλτος αδιάβατος...Συμφωνείς ή διαφωνείς?

(λολ οι φωτό είναι super!)
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από gregorakis Παρ Αυγ 26, 2016 8:27 am

... εγώ για βελτίωση δε μπορώ να μιλήσω διότι θα πρέπει πρώτα να ορίσουμε αφετηρία και κατόπιν θετική και αρνητική φορά ... πάντως η εξέλιξη είναι εντυπωσιακή για έναν άνθρωπο σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα ... για παράδειγμα από εκεί που έλεγες για hacks, στημένα παιχνίδια, εταιρία που κλέβει τους παίκτες, απάτη mm κτλ τώρα θες να φτιάξεις την υπέρ ελληνική clan και κάνεις προτάσεις για το πως μπορεί να γίνει αυτό ... και το κορυφαίο ήταν αυτό:

babis2015 έγραψε:... διότι  βλέπεις ότι το 80% του κόσμου που αποτελούν τις υπόλοιπες απο αυτές τις 2 clan να είναι είτε noobs, είτε παλαιότεροι παίκτες κάτω του μέσου όρου 50% (average) που δεν ξέρουν ακόμα καλά το game και δεν ενδιαφέρονται και να το μάθουν καλύτερα ώστε να συμβάλλουν σε κάτι ...

... αυτοί οι παίκτες που περιγράφεις σήμερα, μέχρι πριν μερικές μέρες ήταν απλώς κάποιοι, που επειδή ξεκίνησαν άσχημα και δεν έφτιαξαν από την αρχή καλά stats, το παιχνίδι τους τιμωρεί (μέσω του mm) και είναι καταδικασμένοι να παίζουν πάντα με την κακή ομάδα ...

... ίδιος άνθρωπος, μεγάλες διαφορές ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Παρ Αυγ 26, 2016 9:05 am

@Gregorakis έγραψε:... εγώ για βελτίωση δε μπορώ να μιλήσω διότι θα πρέπει πρώτα να ορίσουμε αφετηρία και κατόπιν θετική και αρνητική φορά ... πάντως η εξέλιξη είναι εντυπωσιακή για έναν άνθρωπο σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα ... για παράδειγμα από εκεί που έλεγες για hacks, στημένα παιχνίδια, εταιρία που κλέβει τους παίκτες, απάτη mm κτλ τώρα θες να φτιάξεις την υπέρ ελληνική clan και κάνεις προτάσεις για το πως μπορεί να γίνει αυτό ... και το κορυφαίο ήταν αυτό:

babis2015 έγραψε:... διότι  βλέπεις ότι το 80% του κόσμου που αποτελούν τις υπόλοιπες απο αυτές τις 2 clan να είναι είτε noobs, είτε παλαιότεροι παίκτες κάτω του μέσου όρου 50% (average) που δεν ξέρουν ακόμα καλά το game και δεν ενδιαφέρονται και να το μάθουν καλύτερα ώστε να συμβάλλουν σε κάτι ...

... αυτοί οι παίκτες που περιγράφεις σήμερα, μέχρι πριν μερικές μέρες ήταν απλώς κάποιοι, που επειδή ξεκίνησαν άσχημα και δεν έφτιαξαν από την αρχή καλά stats, το παιχνίδι τους τιμωρεί (μέσω του mm) και είναι καταδικασμένοι να παίζουν πάντα με την κακή ομάδα ...

Ε λοιπόν και σύ κιοφτές είσαι μου φαίνεται...πάντα έλεγα ότι το mm είναι rigged και επηρεάζεται απο κάποιους παράγοντες...και δεν είναι τυχαίο 100% σε προϋγούμενο post αν θυμάσαι με τα link αναλυτικά (σε αντίθεση με το πως το αφήνει η εταιρεία και κάποιοι απο εσάς τους πορωμένους με τα stats να εννοείται και να διαιωνίζεται ο όρος ντομάτα ή παικταράς....)..αυτό όμως εσύ δεν μπορείς να το αποδείξεις ότι δεν ισχύει...!!!
Πέραν του να ακούω για ντομάτες και ασχετοσύνη λοιπόν δεν είδα καμία απόδειξη..παρά μόνο λάσπη από την γκλίκα σας εδω μέσα (εσυ,ο imperium,η άλλη η "gayσα" η gothu και μερικοί της kiss..κυρίως)!Ακόμα και τότε που έγραψα αυτά ανέφερα ότι υπάρχουν πάντα άσχετοι και ντομάτες και αυτοί οι παίκτες που δεν θέλουν ποτέ να βελτιωθούν ή οτιδήποτε αλλο και υπάρχουν και άλλοι που προσπαθούν αλλά δεν μπορούν λόγο του τρόπου λειτουργίας του MM....
τώρα εσύ πας να με βγάλεις ότι λέω άλλα...?έλεος δηλαδή...και αυτό που έγραψα στο τέλος το ανέφερα ως μία γενική εικόνα του συνόλου που αποτελεί τον παρόντα βούρκο της κοινότητας..!!!
Δεν μας συμφέρει η ουσία φίλε, ξέρεις γιατί? γιατί είμαστε μέρος του βούρκου αυτού...αυτό κράτα το για σένα και για τους υπόλοιπους που κάνουν τουμπεκί ψιλοκομμένο διαβάζοντας χαλαρά τα post..χωρίς στην πραγματικότητα να βοηθούν σε τίποτα...απο λόγια και διανοούμενους έχουμε χορτάσει..Smile
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 24 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Παρ Αυγ 26, 2016 9:07 am

Μια και που με έκανες quote, θα ήθελα να σου πω Μπάμπη, ότι το γεγονός ότι πχ ο Λασκας είναι βλαχο-commander στη grbb, δεν σημαίνει ότι οι υπόλοιποι 99 εκεί είναι έτσι. Έχει παλικάρια που είναι και γαμω τα παιδιά και είναι γενικά πολύ ευχάριστο να παίζεις παρέα. Αντίστοιχα στους KISS ή ακόμα και σε εμάς στους international Joker. Τι σχέση έχω εγώ με τον Deda εκεί που είναι το παλικαράκι άγιο; Καμία..
Αυτή η γενίκευση είναι υπεραπλούστευση

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 24 από 32 Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης