World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

+31
barracudaz7
LASKAS
trollisok
mparmpas
BoTheGreat
gr1gorious
galanosauros
37EMA
Hit_them_HARD
Panzer82
blsbill
Rommelgr1970
astoxos_x
NIAM_NIAM
fc_rex
hoannis
TYRAELL75
Dennis20vt
falakros
gregorakis
perseas
kick1995
Gooakis
fotis12345
dimstam
Convii
imperiumgraecum
RNGD
Sanguinius
Karmar1
babis2015
35 απαντήσεις

Σελίδα 13 από 32 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 32  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από dimstam Κυρ Ιουλ 17, 2016 3:03 am

Το να γυροφέρνει δεν είναι πάντα κακό.
Το να γυροφέρνει όμως και να καταλήγει σε προσβολές, αυτό είναι άσχημο.
Διαβάζω το forum εδώ π'αρα πολύ καιρό και η προσβολή πίσω από μια οθόνη πάει σαν πολυβόλο.
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Κυρ Ιουλ 17, 2016 4:29 am

dimstam έγραψε:Το θέμα ξεκίνησε με τα cheats που είναι γεμάτο το παιχνίδι και το έχετε φτάσει όπου τον βολεύει τον καθένα σας. 
Είναι δύσκολο δλδ να καταλήξετε και να παραδεχτείτε κάποιοι πως τα γαμημένα cheats , xvm , my ego και λοιπές δυνάμεις, έχουν γαμήσει το παιχνίδι και έδιωξαν αλλά και διώχνουν παίχτες, όλων των χρωμάτων και ικανότητας?
Ο καθένας τα λέει με τον τρόπο του, αλλά είπαμε το ρεζουμέ είναι η διασκέδαση και η wargaming που στον βωμό του warpack κλπ κλπ καταστρέφει ένα ομολογουμένως ωραίο παιχνίδι. 
Πως λοιπόν ένας παίχτης να θελήσει να μάθει το παιχνίδι καλύτερα 'οταν συμβαίνουν όλα τα παραπάνω?

Οι ίδιοι οι παίχτες χαλάνε το παιχνίδι και όχι η εταιρεία.
Είτε πρόκειται για τον κόκκινο παίχτη που καμπάρει στον ίδιο βράχο εδώ και 3 χρόνια, είτε για τον "καλό" στατιστικά παίχτη με κάποιο μεσαίο άρμα, που σπαμάρει για βοήθεια, πας εσύ με το βαρύ και αργό να νοηθήσεις και αν έρθουν 3 άρματα σε παρατάει και ψοφάς σαν τον τρόλια. Δεν φταίει η εταιρεία που ο κακός παίχτης (ανεξάρτητα από τα στατιστικά του) χρησιμοποιεί τον συμπαίχτη του σαν κάλυψη όταν αυτός είναι χαμηλά στα HPs ενώ ο ίδιος παίζει με θωρακισμένο άρμα και δεν έχει φάει ούτε ένα shot. Τουλάχιστον εμένα, με ενοχλεί πιο πολύ όταν βλέπω κάτι τέτοιο από καλό (στατιστικά) παίχτη παρά από τον κακό (στατιστικά) παίχτη γιατί υποτίθεται ο "καλός" πρέπει να γνωρίζει καλύτερα.
Και αυτά τα βλέπεις από την πλειοψηφία των παιχτών, διότι θα κάνεις τον "καλό Σαμαρείτη" για 1000-5000 randoms; Κάποια στιγμή έρχεται η ώρα που λες "γάμησε το, παίζω για την πάρτη μου στα randoms".
Σε κάποιες στιγμές τα mods μπορούν να είναι ενοχλητικά οκ, για εμένα προσωπικά όχι τόσο όσο η ίδια η συμπεριφορά των παιχτών.

Τέλος, ακόμα πιο ενοχλητικό είναι το γεγονός, ότι οι κακοί "στατιστικά" παίχτες, μπορεί να καμπερώνουν στον ίδιο βράχο εδώ και 3 χρόνια, αλλά πλέον αυτός ο βράχος γράφει το όνομα τους επάνω και δια της εμπειρίας ξέρουν εκεί που είναι και παίζουν σωστά. Με πιο απλά λόγια, αν πάρεις μια ομάδα του σήμερα με 1000 WN8 και τους ρίξεις να παίξουν εναντίον μιας ομάδας του 2013 με 1000 WN8, η ομάδα του σήμερα θα δείρει ανελέητα την παλιά ομάδα. Πολύ απλά, το επίπεδο των παιχτών σε αυτό που κάνουν, έχει ανέβει για όλες τις κατηγορίες στατιστικών.

Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι είναι καλό και ελκυστικό gameplay για τον αντίπαλο. Εν τέλει, αυτός που θέλει τη βελτίωση την πραγματική, θα την βρει.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Κυρ Ιουλ 17, 2016 4:34 am

dimstam έγραψε:Το θέμα ξεκίνησε με τα cheats που είναι γεμάτο το παιχνίδι και το έχετε φτάσει όπου τον βολεύει τον καθένα σας. 
Είναι δύσκολο δλδ να καταλήξετε και να παραδεχτείτε κάποιοι πως τα γαμημένα cheats , xvm , my ego και λοιπές δυνάμεις, έχουν γαμήσει το παιχνίδι και έδιωξαν αλλά και διώχνουν παίχτες, όλων των χρωμάτων και ικανότητας?
Ο καθένας τα λέει με τον τρόπο του, αλλά είπαμε το ρεζουμέ είναι η διασκέδαση και η wargaming που στον βωμό του warpack κλπ κλπ καταστρέφει ένα ομολογουμένως ωραίο παιχνίδι. 
Πως λοιπόν ένας παίχτης να θελήσει να μάθει το παιχνίδι καλύτερα 'οταν συμβαίνουν όλα τα παραπάνω?
Από που βγαίνει το συμπέρασμα ότι το wot χάνει παίχτες?
Φυσικά και κανενας δεν υποστηρίζει οτι το aimbot πρέπει να επιτρέπετε και ολοι συμφωνούμε οτι πρεπει η wg να βρει εναν τροπο να  μην εχει τετοια mods το παιχνιδι.
Η διαφωνια μας ειναι οτι την διασκεδαση σου δεν την χαλαει το aimbot γιατι δεν ειναι τοσο τρομακτικό οσο το παρουσιάζετε.
Εαν ενας παιχτης λοιπον θελει να γινει καλος δεν τον σταματαει το aimbot.
Αυτο πού τον σταματαει ειναι οτι νομιζει οτι ειναι ηδη καλος και δεν υπαρχει λογος να βελτιωθεί μιας και τα ξερει ολα ,αλλα απλα η υπαρξη αυτων τον cheats στο game δεν του επιτρεπουν να φτιαξει τα στατιστικα που ανταποκρινονται στην ικανοτητα του.
Σημερα κατηγορήθηκα οτι εχω aimbot απο παιχτη γιατι του περασα 4/5 βολες στο E50 του με το obj140 απο τα 50 μετρα.
Εκει λοιπον ειναι η διαφωνία μου στο οτι το παρακάνετε .

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Dennis20vt Κυρ Ιουλ 17, 2016 4:54 am

babis2015 έγραψε:
@Dennis20vt έγραψε:Ας γραψω και εγω μετα απο πολυ καιρο εδω στο forum αν και  βλεπω οτι δεν αλλαξε τιποτα!

Τεσπα για να κλεισω και να πω σε αυτους που γκρινιαζουν οτι υπαρχουν χαλια παιχτες,μετριοι,καλοι, και πολυ καλοι παιχτες!Πως να το κανουμε!Ξερω αρκετους χαλια παιχτες ξερω αρκετους καλους παιχτες και ξερω αρκετους παιχτες που απλα κανουν οργια μεσα στην μαχη!
Όπως το άνοιξες έτσι το έκλεισες...αερολογίες κάργα και ουσία μηδέν (0)...αυτά που λες τα ξέρουμε ήδη..Μιας και έθιξες τα των clans και clanwars...έχει καμία σχεση το ένα με το άλλο (τα random δλδ???)....?

και τι θές να πείς ότι πρέπει να είναι ο άλλος αποίκο κάθε βράδυ 3-5 ώρες για να ανεβάσει μια γραμμή ή να μάθει και να ευχαριστηθεί το παιχνίδι και θέλοντας και μή να τρώει και στη μάπα την προσωπική γνώση-λόξα του κάθε κομάντερ??? 
και στην τελική ποιό το νόημα....δλδ ή παίζεις με καλή κλάν για να μαζέψεις κανα gold-XP και να ανεβάσεις άρματα (apo skirmish) ή κόβεις τις φλέβες σου με το cheatfest του παιχνιδιού στις random και σε τρώει το σκοτάδι....??
Είπα απο την αρχή μιλάμε για ράντομ και μη ξεφεύγουμε απο το θέμα...αμα σταματήσει ο καθένας να παίζει ράντομ έτσι που κατάντησε, εσύ που θα βρείς παίκτες για την ομάδα σου μετά???το σκέφτηκες καθόλου???αν δεν είναι το παιχνίδι δελεαστικό και είναι απωθητικό ποιός θα κάτσει να σου βγάλει 10αρια να παίζεις εσύ μετα με αντίπαλο την fame π.χ...??
Κλάφτα χαράλαμπε...έγραψα σε πιο παλιό πόστ ότι στο τέλος θα μείνετε όλοι σε μία ομάδα και θα ευλογάτε μόνοι σας τα γένια σας....Razz

Αερολογιες λες εσυ και εχεις κανει και 500 ποστ!Το θεμα ειναι οτι συνεχιζεις!Και εγω πανω στο θεμα ημουν και εξηγησα με λιγα λογια οτι μπορεις να μαθεις το παιχνιδι με αυτον το τροπο που σε ειπα απο πανω για να μην γκρινιαζεις για τα aimbot (μαθενεις καλυτερα το game)!Οσο αναφορα το fc εχω αποδειξει στην ομαδα που ειμαι και στους παιχτες της οτι εχω αρκετες γνωσεις πανω στο παιχνιδι και με εμπιστευονται!Εξου και οι μεγαλες νικες που εχουμε κανει και οι αρκετες περιοχες που μπορουμε να παρουμε!Επισης παντα σαν fc θα παιρνω γνωμες απο καλυτερους fc απο μενα και απο καλυτερους παιχτες απο μενα!Για να φτασω να παιρνω σαν fc μερχι και 12 περιοχες μεσα στο χαρτη με εμαθε καποιος για να το κανω που ηταν καλυτερος απο μενα σαν fc!Ενοειται πως εμαθα απο καλο fc και πηγα σε δυνατη clan!Ημουν παιχτης τοτε του 1450 και βρηκα fc του 1800 και η ομαδα ειχε μεσα δυχιλιαρους παιχτες!Εγω προσωπικα το λεω οτι απ αυτους εμαθα ποιο καλα το game και καθε μερα μαθαινω!

Με αυτη την λογικη που εχεις εσυ ποτε μα ποτε δεν προκυτε να γινεις καλυτερος παιχτης απο τι εισαι!Σου εξηγησα οτι μεσα σε μια ομαδα καλη μπορεις να γινεις καλος παιχτης ακομα και στα random επισης σου εξηγησα οτι μετα δεν θα εχεις προβλημα για τα mods που θα εχει ο αντιπαλος!Απο τι φενεται εσυ ομως δεν θες να ακουσεις εναν που σου γραφει ο οποιος εχει πειρα στο game και σου εξιγει τι παιζει!

Για ακομα μια φορα θα σου πω ας βαλουν οτι modakia γουσταρουν δεν με νιαζει αντιθετος με σενα που εχεις προβλημα επειδη μαλλον δεν ξερεις καλα το παιχνιδι γαιτι για μενα δεν παιζει ρολο!!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από gregorakis Κυρ Ιουλ 17, 2016 5:08 am

... διαβάστε λίγο πιο προσεκτικά αυτά που γράφει ο hoannis, όχι μόνο διότι έχει δίκιο αλλά κυρίως γιατί αντιπροσωπεύει τον μέσο παίκτη του WoT (ηλικιακά μόνο είναι πάνω από το όριο Wink ) ... 

... ακόμα και το πιο απλό, τσαμπέ aimbot κρατάει στο στόχαστρο το αντίπαλο άρμα ακόμα κι αν αυτό σβήσει, υπολογίζοντας την πορεία και την ταχύτητά του ... το αν θα το πετύχει είναι θέμα τύχης (διότι ο αντίπαλος μπορεί να σταματήσει ή να αλλάξει κατεύθυνση) και rng (διότι μπορεί να αστοχήσει το βλήμα) ... 

... το aimbot υπάρχει και χρησιμοποιείται ... μάλιστα κάνει δουλειά αλλά είναι ίσως το λιγότερο "χρήσιμο" cheat από τα cheats που κυκλοφορούν ... αν μου ζητούσαν να τα βάλω σε λίστα από το "αποδοτικότερο" προς τα κάτω θα ήταν: 
1ο) που σπάνε αντικείμενα στο minimap και μάλιστα προς ποία κατεύθυνση
2ο) aim assist 
3ο) tundra, αυτό που αφαιρεί τους θάμνους και όλα τα destructable πχ φράκτες
4ο) reload time και κατεύθυνση κανονιού 

... αναφέρομαι σε αυτά που όλοι έχουν ή εύκολα μπορούν να έχουν κι όχι σε περιπτώσεις όπως red dots ή lasers ... εν ολίγοις το σύνολο σχεδόν των παικτών είναι full cheats, το aim bot δεν είναι και τίποτα σπουδαίο ...

... τα cheats βοηθούν πάρα πολύ έναν παίκτη και έχουν αντίκτυπο στην εικόνα του και στα στατιστικά του ... αν κάποιος δεν το πιστεύει αυτό τότε δέχεται απλά πως τους παίκτες του 1500 wn8 που παίζουν με 3000 recent απλά τους άγγιξε το "άγιο πνεύμα" ...

@babis2015 γιατί έχεις την "καρτέλα" του eu acc ενός από τους ROX? αν θες μπορώ να σου δώσω links πολύ καλύτερων παικτών με +30k battles & +5k wn8, και μάλιστα χωρίς cheats ... οι pro παίκτες δε χρησιμοποιούν cheats ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Dennis20vt Κυρ Ιουλ 17, 2016 5:17 am

gregorakis έγραψε:
@babis2015 γιατί έχεις την "καρτέλα" του eu acc ενός από τους ROX? αν θες μπορώ να σου δώσω links πολύ καλύτερων παικτών με +30k battles & +5k wn8, και μάλιστα χωρίς cheats ... οι pro παίκτες δε χρησιμοποιούν cheats ...

Κλαμα μιλαμε ο τυπος εβαλε το signature απο αλλον παιχτη!!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από gregorakis Κυρ Ιουλ 17, 2016 5:25 am

... καλά δε νομίζω να το έβαλε για δικό του, θα ήταν σαν να βάλω στο fb μου τη φωτογραφία του brad pitt και να θεωρώ πως όλοι θα πειστούν πως είμαι εγώ ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Κυρ Ιουλ 17, 2016 5:29 am

@gregorakis έγραψε:... διαβάστε λίγο πιο προσεκτικά αυτά που γράφει ο hoannis, όχι μόνο διότι έχει δίκιο αλλά κυρίως γιατί αντιπροσωπεύει τον μέσο παίκτη του WoT (ηλικιακά μόνο είναι πάνω από το όριο WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Icon_wink ) ... 

... ακόμα και το πιο απλό, τσαμπέ aimbot κρατάει στο στόχαστρο το αντίπαλο άρμα ακόμα κι αν αυτό σβήσει, υπολογίζοντας την πορεία και την ταχύτητά του ... το αν θα το πετύχει είναι θέμα τύχης (διότι ο αντίπαλος μπορεί να σταματήσει ή να αλλάξει κατεύθυνση) και rng (διότι μπορεί να αστοχήσει το βλήμα) ... 

... το aimbot υπάρχει και χρησιμοποιείται ... μάλιστα κάνει δουλειά αλλά είναι ίσως το λιγότερο "χρήσιμο" cheat από τα cheats που κυκλοφορούν ... αν μου ζητούσαν να τα βάλω σε λίστα από το "αποδοτικότερο" προς τα κάτω θα ήταν: 
1ο) που σπάνε αντικείμενα στο minimap και μάλιστα προς ποία κατεύθυνση
2ο) aim assist 
3ο) tundra, αυτό που αφαιρεί τους θάμνους και όλα τα destructable πχ φράκτες
4ο) reload time και κατεύθυνση κανονιού 

... αναφέρομαι σε αυτά που όλοι έχουν ή εύκολα μπορούν να έχουν κι όχι σε περιπτώσεις όπως red dots ή lasers ... εν ολίγοις το σύνολο σχεδόν των παικτών είναι full cheats, το aim bot δεν είναι και τίποτα σπουδαίο ...

... τα cheats βοηθούν πάρα πολύ έναν παίκτη και έχουν αντίκτυπο στην εικόνα του και στα στατιστικά του ... αν κάποιος δεν το πιστεύει αυτό τότε δέχεται απλά πως τους παίκτες του 1500 wn8 που παίζουν με 3000 recent απλά τους άγγιξε το "άγιο πνεύμα" ...

@babis2015 γιατί έχεις την "καρτέλα" του eu acc ενός από τους ROX? αν θες μπορώ να σου δώσω links πολύ καλύτερων παικτών με +30k battles & +5k wn8, και μάλιστα χωρίς cheats ... οι pro παίκτες δε χρησιμοποιούν cheats ...

Μαρέσεις μια χαρά τα λές...και ο χοάνις και ο πανζερ επίσης...και ίσως & πολλοί άλλοι που δε γράφουν αλλά καταλαβαίνουν τι γινεται...
Να σημειλωσω κάτι στη συζήτηση...έχει μπεί όλο το παρεάκι απο την κιςς και γράφουν για fc kai clanwar και παπαριές (αν εξαιρέσω τον τυραελ ίσως που μιλάει για το θέμα...)οπότε... διαφήμιση στη σελίδα της ομάδα σας φίλτατοι...όχι εδώ...εδώ μιλάμε για συγκεκριμένο θέμα...το τι κάνετε στην ομάδα σας δεν ενδιαφέρει τον μέσο παίκτη...γιατί οι ομάδες έχουν και υποχρεώσεις...εκτός απο τα υπόλοιπα... εγώ αν μπαίνω π.χ. 2 ωρες το πρωί και 2 ώρες τα μεσάνυχτα δεν μπορώ να βοηθήσω μια ομάδα ούτε και να βοηθηθώ όμως (ούτε χρυσό θα κερδίσω ούτε θα με βοηθησεις να μάθω το παιχνίδι... ο καλύτερος fc του κόσμου να είσαι..) για εμένα προσωπικά μακάρι να παίρνει η κάθε ομάδα 20 περιοχές αλλά πιστεύω ότι σε λίγο δε θα βρίσκετε ούτε του 1000win8 ενεργούς παίκτες έτσι όπως πάει η κατάσταση για να σας βοηθάνε..προσγειωθείτε λίγο δλδ στην πραγματικότητα...
όσο για την καρτέλα @greg αφού κάποιοι επιμένουν με τα χρώματα και τα ονόματα θα βάζω και γώ απο μία καρτέλα τη μέρα ή την βδομάδα..έτσι για να έχουμε ποικιλία Smile
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Κυρ Ιουλ 17, 2016 5:39 am

@Dennis20vt έγραψε:Κλαμα μιλαμε ο τυπος εβαλε το signature απο αλλον παιχτη!!
Για να μήν παραπονιέσαι...θα σου κάνω μακαρόνια με κιμά για να φάς!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από falakros Κυρ Ιουλ 17, 2016 6:35 am

babis2015 έγραψε:μια φορά ένας πήγε να με πετάξει στο γκρεμό για να πάρει   το kill σε ένα αρτυ που είχε μείνει τελευταίο...

Λοιπόν αυτό που θέλετε είναι να ανεβάζομε replays με gameplay μέσω cheat όπως κάνει ο @RNGD με τα skirmish...αλλιώς με τα λόγια εδω πέρα άκρη δε βγάζουμε...θα φτιάξω κανάλι λοιπόν προσεχώς..να τα ανεβάζω ένα ένα για να δούμε τι μπορείς να κάνεις και τι όχι και βλέπουμε... Smile
για τον γκρεμο φαση εχει, ξερω θα ειναι παλιας εκδοσεις αλλα αν το εχεις σε βιντεο βαλτο ρε φιλε αν μπορεις για γελιο και για κλαματα μαζι


37EMA έγραψε:tha ekana doro ston proto tixonda to logariasmo mou ala pezo akoma ta karabia ( prin to pidiksoun kai afto ) molis ekana uninnstal.

to armord warfare ti lei ixa kani kapies maxes kai mou arese i kai eki aimbots kai paparies.
τα πλοια οχι ακομα, νωρις ειναι, περα του Aim assist (που ειναι με πληρωμη απ'οσο ξερω) που λογικο ειναι σαν aim-bot να ειναι διαφορετικου τυπου απο τα αρματα, λογω φυσεως παιχνιδιου, δεν εχει προς το παρον τιποτα αλλο, περα τα φυσικα μοντακια για διευκολυνση δικια μας....
πλεον 2 με 4 ωρες την εβδομαδα στα αρματα, τα πλοια ποιο ευχαριστα, και θα ειναι ακομα ποιο ευχαριστα οταν ενεργοποιηθουν η clans μεσα στο φθινόπωρο και αποστολες με 10αρια απο σεπτεμβριο....

για το Αrmored δεν ξερω αν ισχυει οτι απαγορευει η ιδια εταιρια τα monds....
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Κυρ Ιουλ 17, 2016 8:35 am

Μπαμπη , είμαι FC σε ένα από τα 3-4 καλύτερα clans γιατί έχω cheats ρε...
Και το κάνω κανά 8μηνο μόνο βρε.

Άντε φόρτωσε cheats και εσύ και φύγαμε βουρ για ΟΜΝΙ

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Dennis20vt Κυρ Ιουλ 17, 2016 1:59 pm

babis2015 έγραψε:

Μαρέσεις μια χαρά τα λές...και ο χοάνις και ο πανζερ επίσης...και ίσως & πολλοί άλλοι που δε γράφουν αλλά καταλαβαίνουν τι γινεται...
Να σημειλωσω κάτι στη συζήτηση...έχει μπεί όλο το παρεάκι απο την κιςς και γράφουν για fc kai clanwar και παπαριές (αν εξαιρέσω τον τυραελ ίσως που μιλάει για το θέμα...)οπότε... διαφήμιση στη σελίδα της ομάδα σας φίλτατοι...όχι εδώ...εδώ μιλάμε για συγκεκριμένο θέμα...το τι κάνετε στην ομάδα σας δεν ενδιαφέρει τον μέσο παίκτη...γιατί οι ομάδες έχουν και υποχρεώσεις...εκτός απο τα υπόλοιπα... εγώ αν μπαίνω π.χ. 2 ωρες το πρωί και 2 ώρες τα μεσάνυχτα δεν μπορώ να βοηθήσω μια ομάδα ούτε και να βοηθηθώ όμως (ούτε χρυσό θα κερδίσω ούτε θα με βοηθησεις να μάθω το παιχνίδι... ο καλύτερος fc του κόσμου να είσαι..) για εμένα προσωπικά μακάρι να παίρνει η κάθε ομάδα 20 περιοχές αλλά πιστεύω ότι σε λίγο δε θα βρίσκετε ούτε του 1000win8 ενεργούς παίκτες έτσι όπως πάει η κατάσταση για να σας βοηθάνε..προσγειωθείτε λίγο δλδ στην πραγματικότητα...
όσο για την καρτέλα @greg αφού κάποιοι επιμένουν με τα χρώματα και τα ονόματα θα βάζω και γώ απο μία καρτέλα τη μέρα ή την βδομάδα..έτσι για να έχουμε ποικιλία Smile

Τσαμπα χρονος 2 ποστ που εκανα!Εμεις την βλεπουμε την πραγματικοτητα εσυ δεν μπορεις να την δεις οταν παιζεις πρωινες ωρες και παρα πολυ αργα!Και οτι και να εγραψα σαν παιχτης στα εγραψα!Τεσπα η μαλακια και η ειρωνια δεν σταματαει οποτε καλλες μαχες να εχεις και ασε μας εμας να κανουμε παπαριες στο game!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Dennis20vt Κυρ Ιουλ 17, 2016 2:02 pm

gregorakis έγραψε:... καλά δε νομίζω να το έβαλε για δικό του, θα ήταν σαν να βάλω στο fb μου τη φωτογραφία του brad pitt και να θεωρώ πως όλοι θα πειστούν πως είμαι εγώ ...

Γιατι fake acc δεν εχει στο fb?Χιλιαδες!Οπως επισης εχεις χιλιαδες μαλακες που πιστευουν οτι ειναι αληθινα τα acc!Γιατι να μην εχει και ενα εδω στο forum! Very Happy Very Happy
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Κυρ Ιουλ 17, 2016 2:23 pm

Dennis20vt έγραψε:Τεσπα η μαλακια και η ειρωνια δεν σταματαει οποτε καλλες μαχες να εχεις και ασε μας εμας να κανουμε παπαριες στο game!
Ακριβώς...αντε πάλι απο κεί πού ρθες...και κόψτες πια.... κοτζαμ άντρας σε έχουν φάει..!!!Πάνε βρες καμια κοπελίτσα να φύγουν τα πολλά πολλά....καλοκαιράκι είναι!!!

@RNGD έγραψε:Μπαμπη , είμαι FC σε ένα από τα 3-4 καλύτερα clans γιατί έχω cheats ρε...
Και το κάνω κανά 8μηνο μόνο βρε.

Άντε φόρτωσε cheats και εσύ και φύγαμε βουρ για ΟΜΝΙ
πολύ ευχαρίστωε να έρθω τώρα που τα έχω φορτώσει επιτέλους θα ξεστραβωθώ μαζί σας γιατί ήμουν τυφλός τόσο καιρό Smile
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Κυρ Ιουλ 17, 2016 4:12 pm

babis2015 έγραψε:
@RNGD έγραψε:Μπαμπη , είμαι FC σε ένα από τα 3-4 καλύτερα clans γιατί έχω cheats ρε...
Και το κάνω κανά 8μηνο μόνο βρε.

Άντε φόρτωσε cheats και εσύ και φύγαμε βουρ για ΟΜΝΙ
πολύ ευχαρίστωε να έρθω τώρα που τα έχω φορτώσει επιτέλους θα ξεστραβωθώ μαζί σας γιατί ήμουν τυφλός τόσο καιρό Smile

ρίξε application

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Κυρ Ιουλ 17, 2016 8:54 pm

gregorakis έγραψε:... καλά δε νομίζω να το έβαλε για δικό του, θα ήταν σαν να βάλω στο fb μου τη φωτογραφία του brad pitt και να θεωρώ πως όλοι θα πειστούν πως είμαι εγώ ...
Οσο και να πεις λιγο μοιαζεις.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τετ Ιουλ 20, 2016 1:59 am

Για να συνεχίσω εδώ την κουβέντα περί ESL, gold και ομαδικού παιχνιδιού.

Δεν θα διαφωνήσω περί δυνατοτήτων που θα μπορούσε να έχει βάλει η εταιρεία. Θα μπορούσε να έχει πχ διπλάσιους χάρτες και να παίζεις CW στα 10αρια με ας πούμε 20 άρματα ανά ομάδα . Αλλά όντως ή εταιρεία δεν έχει συμβαδίσει την εξέλιξη των παιχτών με τη δικιά της εξέλιξη .

Όμως , το παιχνίδι είναι massive multiplay role playing game. Σε μεγάλο βαθμό λοιπόν , πέρα ας πούμε από την ικανότητα στο παιχνίδι, υπάρχει και το κομμάτι της "προσωπικότητας" του παίχτη. Αν δεις λοιπόν πχ στα 8αρια το χάρτη, τα βαλκανια έχουν γίνει κωλος 2 φορές σε αυτή τη σεζόν. Ξεκίνησε με grbb-kiss-efe κυριαρχία , είχαν πάνω από 25-30 περιοχές μαζί, πρόσθεσε και τους παραδίπλα 7th και κάτι άλλους και είχαν 4-5 ομάδες 40-45 περιοχές. Τι συνέβη λοιπόν; Εκτός από τους EFE, όλοι οι άλλοι φαγανε σκούπα από άλλη συμμαχία. Τι φταίει; Το καλοκαίρι; Η καλύτερη νέα συμμαχία; Αδιάφορο, οι παίχτες είχαν τις μάχες τους, βγαλανε και κανά gold και εν τέλει διασκέδαζαν.
Και όλα αυτά από content που έκαναν οι ίδιοι οι παίχτες.

Που θα βρεις ομάδα...2 τρόποι υπάρχουν: ή φτιάχνεις μία δικιά σου που θέλει κόπο και χρόνο, ή πας σε κάποια που εκτιμας ότι σου κάνει. Το κομμάτι της προσωπικότητας μετράει. Εγώ πχ ας πούμε, πέρυσι "επεισα" κάποιον από τους pirates mk4 να με πάρει για δοκιμή και με κράτησαν και ας είχα κανά 300αρι πιο κάτω από τα στατιστικά που θέλανε. Εκεί που είμαι τώρα, σε ομάδα που πρωταγωνιστεί στα 8αρια, μπήκα από αγγελία στο eu forum όπου είχα αναρτήσει το κανάλι μου στο youtube. Το έκανα από τρολιά και δες πως έκατσε.

Άρα, κουνήσου, κάνε κάτι...

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Dennis20vt Τετ Ιουλ 20, 2016 3:01 am

RNGD έγραψε:Για να συνεχίσω εδώ την κουβέντα περί ESL, gold και ομαδικού παιχνιδιού.

Δεν θα διαφωνήσω περί δυνατοτήτων που θα μπορούσε να έχει βάλει η εταιρεία. Θα μπορούσε να έχει πχ διπλάσιους χάρτες και να παίζεις CW στα 10αρια με ας πούμε 20 άρματα ανά ομάδα . Αλλά όντως ή εταιρεία δεν έχει συμβαδίσει την εξέλιξη των παιχτών με τη δικιά της εξέλιξη .

Όμως , το παιχνίδι είναι massive multiplay role playing game. Σε μεγάλο βαθμό λοιπόν , πέρα ας πούμε από την ικανότητα στο παιχνίδι, υπάρχει και το κομμάτι της "προσωπικότητας" του παίχτη. Αν δεις λοιπόν πχ στα 8αρια το χάρτη, τα βαλκανια έχουν γίνει κωλος 2 φορές σε αυτή τη σεζόν. Ξεκίνησε με grbb-kiss-efe κυριαρχία , είχαν πάνω από 25-30 περιοχές μαζί, πρόσθεσε και τους παραδίπλα 7th και κάτι άλλους και είχαν 4-5 ομάδες 40-45 περιοχές. Τι συνέβη λοιπόν; Εκτός από τους EFE, όλοι οι άλλοι φαγανε σκούπα από άλλη συμμαχία. Τι φταίει; Το καλοκαίρι; Η καλύτερη νέα συμμαχία; Αδιάφορο, οι παίχτες είχαν τις μάχες τους, βγαλανε και κανά gold και εν τέλει διασκέδαζαν.
Και όλα αυτά από content που έκαναν οι ίδιοι οι παίχτες.

Που θα βρεις ομάδα...2 τρόποι υπάρχουν: ή φτιάχνεις μία δικιά σου που θέλει κόπο και χρόνο, ή πας σε κάποια που εκτιμας ότι σου κάνει. Το κομμάτι της προσωπικότητας μετράει. Εγώ πχ ας πούμε, πέρυσι "επεισα" κάποιον από τους pirates mk4 να με πάρει για δοκιμή και με κράτησαν και ας είχα κανά 300αρι πιο κάτω από τα στατιστικά που θέλανε. Εκεί που είμαι τώρα, σε ομάδα που πρωταγωνιστεί στα 8αρια, μπήκα από αγγελία στο eu forum όπου είχα αναρτήσει το κανάλι μου στο youtube. Το έκανα από τρολιά και δες πως έκατσε.

Άρα, κουνήσου, κάνε κάτι...

Για τους psqd δεν λες ρε RNGD?Πρωταγωνιστουν στα 8αρια?Χμμμ!Μαλλον δεν βλεπεις καλα τον χαρτη!Μην υπερβαλεις καλλη clan αλλα οχι και τοσο!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τετ Ιουλ 20, 2016 8:47 am

Dennis20vt έγραψε:
Για τους psqd δεν λες ρε RNGD?Πρωταγωνιστουν στα 8αρια?Χμμμ!Μαλλον δεν βλεπεις καλα τον χαρτη!Μην υπερβαλεις καλλη clan αλλα οχι και τοσο!

Θέση 31 είναι στα ratings, παίζει άνετα Europa league. Και τι εννοείς "πρωταγωνιστεί"; Μέτρημα περιοχών ας πούμε; Με την ακαδημία μαζί είναι στις 9+5 περιοχές. Για μαχητικότητα βαρετά είναι αυτή τι στιγμή, ότι αντίπαλοι ήταν τριγύρω χάσανε, φύγανε.

Αυτό που απλά ήθελα να πω στον Μπάμπη είναι ότι δεν χρειάζεται να περιμένει κανένα για να κάνει κάτι ομαδικό. Μπορεί να φύγει πχ ας πούμε σαν "μέτριος" από τα ελληνικά clan όπως εγώ και να πάει στους Joker και να δέρνει κόσμο, χαλαρά, όμορφα και ωραία. Και με βάση αυτό το παιχνίδι να πάει ένα ακόμα σκαλί πιο πάνω και πιο πάνω...μέχρι να φτάσει στο ανώφλι του.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τετ Ιουλ 20, 2016 8:47 am

Dennis20vt έγραψε:
Για τους psqd δεν λες ρε RNGD?Πρωταγωνιστουν στα 8αρια?Χμμμ!Μαλλον δεν βλεπεις καλα τον χαρτη!Μην υπερβαλεις καλλη clan αλλα οχι και τοσο!

Θέση 31 είναι στα ratings, παίζει άνετα Europa league. Και τι εννοείς "πρωταγωνιστεί"; Μέτρημα περιοχών ας πούμε; Με την ακαδημία μαζί είναι στις 9+5 περιοχές. Για μαχητικότητα βαρετά είναι αυτή τι στιγμή, ότι αντίπαλοι ήταν τριγύρω χάσανε, φύγανε.

Αυτό που απλά ήθελα να πω στον Μπάμπη είναι ότι δεν χρειάζεται να περιμένει κανένα για να κάνει κάτι ομαδικό. Μπορεί να φύγει πχ ας πούμε σαν "μέτριος" από τα ελληνικά clan όπως εγώ και να πάει στους Joker και να δέρνει κόσμο, χαλαρά, όμορφα και ωραία. Και με βάση αυτό το παιχνίδι να πάει ένα ακόμα σκαλί πιο πάνω και πιο πάνω...μέχρι να φτάσει στο ανώφλι του.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τετ Ιουλ 20, 2016 10:02 am

Το μέτριος γιατί το βάζεις σε εισαγωγικά?

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Ιουλ 20, 2016 11:32 am

@RNGD έγραψε:Αυτό που απλά ήθελα να πω στον Μπάμπη είναι ότι δεν χρειάζεται να περιμένει κανένα για να κάνει κάτι ομαδικό. Μπορεί να φύγει πχ ας πούμε σαν "μέτριος" από τα ελληνικά clan όπως εγώ και να πάει στους Joker και να δέρνει κόσμο, χαλαρά, όμορφα και ωραία. Και με βάση αυτό το παιχνίδι να πάει ένα ακόμα σκαλί πιο πάνω και πιο πάνω...μέχρι να φτάσει στο ανώφλι του.
Μια χαρά τα λές..απο αγωνιστικής πλευράς ειδικά....θα προτιμούσα καλύτερα βέβαια να υπήρχε τέτοιο gameplay & attitude  σε ελληνικό clan... αλλά αντι να πληθαίνουν τέτοιες προοπτικές..μάλλον πάμε ανάποδα...οπότε καλά έκανες εσύ..
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τετ Ιουλ 20, 2016 12:32 pm

TYRAELL75 έγραψε:Το μέτριος γιατί το βάζεις σε εισαγωγικά?

Σωστά σωστά, δεν έπρεπε να έχει εισαγωγικά αυτό.
Μέτριος στους KISS μέτριος στους GRBB καλός για τους Joker Νο 60 στο server ικανοποιητικός για τους Νο30.

Τι να ξέρουν και αυτοί όμως ε;

Καλές μάχες

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τετ Ιουλ 20, 2016 12:42 pm

Υπάρχει τέτοια νοοτροπία στις ελληνικές ομάδες αλλά συγχρόνως υπάρχουν και οι περιορισμοί της κλίκας κλπ. Όπως και να έχει θέση 100-150 που βρίσκονται είναι πάρα πολύ καλά αν σκεφτείς πόσες χιλιάδες ομάδες υπάρχουν.
Απλά αν είναι να υπάρξει ελληνική ομάδα στη θέση 30-50 ας πούμε, που μπορεί να υπάρξει, δεν θα είναι από τις υπάρχουσες.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 13 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Dennis20vt Τετ Ιουλ 20, 2016 1:26 pm

Το οτι psqd στην 2 σεζον ηρθαν και μας κλεγοταν για να μην τους βαλουμε επιθεσεις το ξερεις?Το οτι  joker παντα στον χαρτη ηταν τα π....κια μας το ξερεις?Τους βαζαμε παντα μεσα στον χαρτη γιατι δεν μπορουσαν?Επρεπε να τα ηξερες αυτα μιας και εχεις περασει και απο τις 2 αυτες ομαδες!Και οχι μονο στην 2  σεζον ησουν στους kiss- που επι 25 μερες δεν μπορουσαν να μας πεταξουν απο τον χαρτη οι wtp!Για να μην πω τι παρελαση καναμε τους M-B-Ζ την 2 ομαδα τωρα στα 8αρια  και τους ARMA που σε καθε επιθεση πηγαινε κλαρινο!
Ποια θεση 30 και 60 μου λες που βλεπεις απο το site!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 13 από 32 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 32  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης