World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

+31
barracudaz7
LASKAS
trollisok
mparmpas
BoTheGreat
gr1gorious
galanosauros
37EMA
Hit_them_HARD
Panzer82
blsbill
Rommelgr1970
astoxos_x
NIAM_NIAM
fc_rex
hoannis
TYRAELL75
Dennis20vt
falakros
gregorakis
perseas
kick1995
Gooakis
fotis12345
dimstam
Convii
imperiumgraecum
RNGD
Sanguinius
Karmar1
babis2015
35 απαντήσεις

Σελίδα 14 από 32 Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Dennis20vt Τετ Ιουλ 20, 2016 1:28 pm

Θα τα πουμε ολα αυτα οταν με το καλο θα ειμαστε στον χαρτη και παλι!Season 4
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Ιουλ 20, 2016 2:32 pm

Dennis20vt έγραψε:Θα τα πουμε ολα αυτα οταν με το καλο θα ειμαστε στον χαρτη και παλι!Season 4

Στα προϋγούμενα αν δε κάνω λάθος τσακωνόσταν με τα ελο-rating κτλ μεταξύ σας οι 1-2 ελληνικες..στο επόμενο θα τσακώνεστε και με τις ξένες..?Έχει να πέσει πολύ πασατέμπο-λιόσποροι....
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τετ Ιουλ 20, 2016 3:38 pm

Dennis20vt έγραψε:Το οτι psqd στην 2 σεζον ηρθαν και μας κλεγοταν για να μην τους βαλουμε επιθεσεις το ξερεις?Το οτι  joker παντα στον χαρτη ηταν τα π....κια μας το ξερεις?Τους βαζαμε παντα μεσα στον χαρτη γιατι δεν μπορουσαν?Επρεπε να τα ηξερες αυτα μιας και εχεις περασει και απο τις 2 αυτες ομαδες!Και οχι μονο στην 2  σεζον ησουν στους kiss- που επι 25 μερες δεν μπορουσαν να μας πεταξουν απο τον χαρτη οι wtp!Για να μην πω τι παρελαση καναμε τους M-B-Ζ την 2 ομαδα τωρα στα 8αρια  και τους ARMA που σε καθε επιθεση πηγαινε κλαρινο!
Ποια θεση 30 και 60 μου λες που βλεπεις απο το site!

Δεν σε καταλαβαίνω καθόλου. Τι με νοιάζει τι έγινε πέρυσι ή πρόπερσι;
Φέτος οι Joker που γνωρίζω καλά, μπήκαν από μόνοι τους στο χάρτη κοντά σας. Θέρισαν τους 7th , στενοχωρήθηκαν όταν σας είδαν να βάζετε άμυνα για τους 7th εναντίον τους γιατί πίστευαν ότι δεν θα εμπλακείτε σαν παλιά φιλία, το ξεπέρασαν όταν σας κέρδισαν με 10-1 και πήγαν παρακάτω χωρίς να ξαναακούσουν νέα σας. Στη μάχη τη συγκεκριμένη δεν έπαιξα, γιατί απλά δεν γούσταρα.
Και αυτά περί μαχητικότητας  και καλοκαιριού τώρα οκ, μην τα πολυλές. Στον άδειο χάρτη συμμαχία μπήκατε, παίζατε παρέα με άλλες ομάδες, φτιάχτηκε άλλη συμμαχία από την αρχή και αφού είχατε στηθεί σας πέταξαν έξω. Τι κάνατε πέρυσι πρόπερσι κανέναν δεν νοιάζει. Και το καλοκαίρι σαν όρος που ανέφερα, απο ευγένια το ανέφερα. Αν έχεις 40-50 παίχτες με 400+ randoms το μήνα, ψάξου μήπως σου λείπει κάτι ή μήπως φταίει κάτι άλλο. Όλοι κρινόμαστε από την τελευταία μας μάχη πάντως.

Το site στο οποίο αναφέρεσαι το έχεις χρησιμοποιήσει κάμποσες φορές για να διαφημίσεις την ομάδα σου σε σχέση με τις άλλες. Αλλά οκ, δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς πας να υπερασπιστείς. Τον όρο κλίκα θα υποθέσω, παρέα το λέτε μερικοί από εσάς, κλίκα το λένε οι υπόλοιποι που δεν είναι μέσα στην παρέα και μάλιστα είναι και μέλη σας. Μην με ρωτάς πως το ξέρω, μου τα λέγανε οι ίδιοι όσο ήμουν εκεί. Απλά προσωπικά δεν κάθησα να κάνω το οτιδήποτε για να μπω στην παρέα. Σε μια ομάδα, πρέπει να παίζεις με όλους και αυτό έκανα και κάνω. Μέχρι τη στιγμή που λες πάω να βρω άλλο μέρος χωρίς κλίκα κλπ κλπ. Εγώ θα μείνω σε αυτά που λέει ο Tyrael, μέτριος είμαι (χωρίς εισαγωγικά) και όλα καλά για εσάς.

Πάντως, έτσι πληροφοριακά. Πρώτα πας στο Νο Χ και μετά αποκτάς βλαντέ ύφος. Αν είσαι Χ+1 ακούγεσαι κάπως...

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Ιουλ 20, 2016 4:05 pm

@RNGD έγραψε:Τον όρο κλίκα θα υποθέσω, παρέα το λέτε μερικοί από εσάς, κλίκα το λένε οι υπόλοιποι που δεν είναι μέσα στην παρέα και μάλιστα είναι και μέλη σας.

Διάβασα σωστά?????ή μήπως κάνουν πουλάκια τα μάτια μου?????μήπως κάποιος ανέφερε τη λέξη "ΚΛΙΚΑ"??????????Μα όχι σε παρακαλώ....ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ...@RNGD..........μηΜΗΜΗΜΜΗΗΜΗΜΗ.....μην αναφέρεις τέτοιες λέξεις στην ελληνική πραγματικότητα και "ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ WOT"....!!!....δεν υπαρχει...δεν υπήρξε....και ούτε θα υπάρξει ποτέ....ο όρος ΚΛΙΚΑ....για καμία CLAN.....είναι μια φανταστική κακιά λέξη που θέλει να σπείρει τη δυχόνια στο forum αυτό και στο ελληνικό community....!!!!!

(Όποιος ξέρει κάποια ελληνική clan που να μην φτιάχτηκε απο αυτή την κακια-λέξη να μου στείλει προσωπικό μήνυμα Smile )
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τετ Ιουλ 20, 2016 4:06 pm

Οι 1821, μια χαρά παιδιά είναι

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Ιουλ 20, 2016 4:17 pm

Θες να πεις ότι υπάρχει ομάδα χωρίς ΚΛΙΚΕΣ - προσωπικά οφέλη ή βλέψεις των μελών της διοίκησης απο αυτήν? ή χωρίς προσωπικές προτιμήσεις και αδικίες..?με αντικειμενικό & αξιοκρατικό τρόπο λειτουργίας και μοιρασιάς και ανταγωνιστική δραστηριότητα σε όλα τα είδη παιχνιδιού όπως cw & stronghold τιερ 6+8+10 με μόνο σκοπό την πρόοδο της ομάδας (χωρίς φυσικά να υπάρχει σταρχιδισμός..) ???
πάω να κάνω αίτηση τώρα....!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Dennis20vt Τετ Ιουλ 20, 2016 9:47 pm

RNGD έγραψε:
Dennis20vt έγραψε:Το οτι psqd στην 2 σεζον ηρθαν και μας κλεγοταν για να μην τους βαλουμε επιθεσεις το ξερεις?Το οτι  joker παντα στον χαρτη ηταν τα π....κια μας το ξερεις?Τους βαζαμε παντα μεσα στον χαρτη γιατι δεν μπορουσαν?Επρεπε να τα ηξερες αυτα μιας και εχεις περασει και απο τις 2 αυτες ομαδες!Και οχι μονο στην 2  σεζον ησουν στους kiss- που επι 25 μερες δεν μπορουσαν να μας πεταξουν απο τον χαρτη οι wtp!Για να μην πω τι παρελαση καναμε τους M-B-Ζ την 2 ομαδα τωρα στα 8αρια  και τους ARMA που σε καθε επιθεση πηγαινε κλαρινο!
Ποια θεση 30 και 60 μου λες που βλεπεις απο το site!

Δεν σε καταλαβαίνω καθόλου. Τι με νοιάζει τι έγινε πέρυσι ή πρόπερσι;
Φέτος οι Joker που γνωρίζω καλά, μπήκαν από μόνοι τους στο χάρτη κοντά σας. Θέρισαν τους 7th , στενοχωρήθηκαν όταν σας είδαν να βάζετε άμυνα για τους 7th εναντίον τους γιατί πίστευαν ότι δεν θα εμπλακείτε σαν παλιά φιλία, το ξεπέρασαν όταν σας κέρδισαν με 10-1 και πήγαν παρακάτω χωρίς να ξαναακούσουν νέα σας. Στη μάχη τη συγκεκριμένη δεν έπαιξα, γιατί απλά δεν γούσταρα.
Και αυτά περί μαχητικότητας  και καλοκαιριού τώρα οκ, μην τα πολυλές. Στον άδειο χάρτη συμμαχία μπήκατε, παίζατε παρέα με άλλες ομάδες, φτιάχτηκε άλλη συμμαχία από την αρχή και αφού είχατε στηθεί σας πέταξαν έξω. Τι κάνατε πέρυσι πρόπερσι κανέναν δεν νοιάζει. Και το καλοκαίρι σαν όρος που ανέφερα, απο ευγένια το ανέφερα. Αν έχεις 40-50 παίχτες με 400+ randoms το μήνα, ψάξου μήπως σου λείπει κάτι ή μήπως φταίει κάτι άλλο. Όλοι κρινόμαστε από την τελευταία μας μάχη πάντως.

Το site στο οποίο αναφέρεσαι το έχεις χρησιμοποιήσει κάμποσες φορές για να διαφημίσεις την ομάδα σου σε σχέση με τις άλλες. Αλλά οκ, δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς πας να υπερασπιστείς. Τον όρο κλίκα θα υποθέσω, παρέα το λέτε μερικοί από εσάς, κλίκα το λένε οι υπόλοιποι που δεν είναι μέσα στην παρέα και μάλιστα είναι και μέλη σας. Μην με ρωτάς πως το ξέρω, μου τα λέγανε οι ίδιοι όσο ήμουν εκεί. Απλά προσωπικά δεν κάθησα να κάνω το οτιδήποτε για να μπω στην παρέα. Σε μια ομάδα, πρέπει να παίζεις με όλους και αυτό έκανα και κάνω. Μέχρι τη στιγμή που λες πάω να βρω άλλο μέρος χωρίς κλίκα κλπ κλπ. Εγώ θα μείνω σε αυτά που λέει ο Tyrael, μέτριος είμαι (χωρίς εισαγωγικά) και όλα καλά για εσάς.

Πάντως, έτσι πληροφοριακά. Πρώτα πας στο Νο Χ και μετά αποκτάς βλαντέ ύφος. Αν είσαι Χ+1 ακούγεσαι κάπως...
 
Φιλε RNGD τα πραγματα δεν τα ξερεις καλα!Με το ξεκινημα της 3 σεζον σε συνενοηση με τους joker εμεις πηγαμε αλλου και αυτοι επειδη τοτε ο Myxx ελειπε βαλαν αλλου!Μπηκαμε και οι 2 μεσα στον χαρτη εμεις σε 3 μερες πηραμε 6 περιοχες και αυτοι ξαναβγηκαν!!ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΤΟΥΣ ΔΩΣΑΜΕ ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΜΑΧΗ ΕΝΑ BID!Και τους κρατουσαμε εκει εχωντας οι joker 2 περιοχες και 10 ατομα μονο για να μπορουν να παιζουν τα cws!Μην με λες χαζα αυτες τις 2 ομαδες τις ξερουμε καλα αστο!Οι joker παντα με 1,2 δεκαδες  που μπορουσαν να παιζουν στον χαρτη πισω απο μας για να εχουν καλυψη!Οσο αναφορα την συμαχια οι joker καναν μαλακια και σε μας οταν ηθελαν τοτε να μπουνε σε αλλη και να παρουν αλλο χρωμα!Αν και τοτε εμεις αδυναμοι γιατι λειπαν πολλα ατομα λογο καλοκαιριου που ηταν σε βασικες 10αδες και παιζαμε με νεα ατομα που δεν ειχαν δεθει ακομα με τους παλιους καταφεραμε και πηραμε 10 περιοχες!Χασαμε φυσικα τις περισσοτερες φαρμαραμε οσο gold μπορουσαμε και την καναμε με ελαφρα!
Οσο αναφορα τους psqd ειναι καλλη ομαδα αλλα επειδη θελει συνεχεια να κουβαλαει μαζι της την 2 psqdx κανει χαζομαρες και χανει περιοχες!Τωρα μπορει να μην χανει γιατι βλεπω η συμαχια τους ειναι καλα εκει κατω!

Η δευτερη season επειδη δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα αλλα εχεις αποψη,ξεκινησε ΦΕΤΟΣ τον Ιανουαριο και τελειωσε Μαρτιο!Ουτε περσι ουτε προπερσι!

Επισης να σε πω οτι σαν ομαδα ειμαστε μετριοι!Αλλα γιατι ρε γαμοτο μεγαλες ομαδες θελουν να μην της παιζουν μαζι μας και παντα ψαχνουν για συμαχια? (jumbo,efe-x,gu-n,psqd) σε ειπα καποιες απ αυτες γιατι ειναι πολλες που δεν θελουν να τις παιζουν μαζι μας!Ενας λογος ειναι οτι δεν κολαμε πουθενα οποια ομαδα θελει να παιξουμε θα το κανουμε χασουμε κερδισουμε!Ο αλλος λογος ειναι οτι πολλες φορες κερδιζουμε την ομαδα που θελει να της παιξουμε!Ξερεις γιατι?Γιατι σαν ομαδα εχουμε 40 ατομα που εχουν λιωσει μεταξυ τους στα sh,cws και ξερει ο ενας τον αλλον!Ενα πραγμα που δεν το ξερεις εσυ γιατι αλλαζεις καθε μηνα ομαδα!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Ιουλ 21, 2016 12:06 am

@rngd
Το χειρότερο πράγμα στην κοινότητα του wot ειναι οτι άνθρωποι που δεν έχουν ιδεα για αυτο το οποιο μιλανε 
εκφέρουν άποψη και δημιουργούν εντυπωσεις.
Ενα ενα λοιπον.
Η kiss δεν μπήκε στον χαρτη μεσω καμίας συμμαχιας. Οι joker που αναφερεις μπηκαν στον χαρτη χωρις μαχη απο το debrecen(περιοχη των kiss) και τους παραχωρησαμε και την miskolc την επομενη για να μην ειναι με μια περιοχη.
Περι μαχητικοτητας και καλοκαιριου.
Η kiss σταματησε τα clan war στις 06/07 μετα απο αποφαση που παρθηκε σε συνελευση της clan,ενημερωσαμε τις γειτονικες ομαδες οτι σταματαμε τα clan war και βγαινουμε απο τον χαρτη και μας ειπαν να αραξουμε οσο θελουμε με 2-3 περιοχες χωρις να κανουμε μαχες και ετσι καναμε με πλανο να κανουμε leave map το σαββατο 16/07.
13/07 δεχομαστε επιθεση στις περιοχες μας και επιλεγουμε να μην τις υπερασπιστουμε εφοσον θα βγαιναμε απο τον χαρτη 2 μερες μετα.
Ποιος μας πεταξε απο τον χαρτη λοιπον?????
Η kiss εχει 30-40 παιχτες καθημερινα online αυτο μας απαγορευει να σταματησουμε τα clan war για το καλοκαιρι?
δεν ειπαμε δεν εχουμε κοσμο για να παιξουμε αλλα οτι δεν γουσταρουμε να παιξουμε clan war.

To site της wg δεν το εχουμε αναφερει ποτε για διαφημηση της ομαδας μας γιατι οι δεικτες του ειναι αστειοι.(σκεψου μονο στην θεση 30  δειχνει τους psqd στην θεση 40 τους santi και στην θεση 22 τους odium.(παλιοτερα εδινε ψηλοτερη θεση στους pnx-r απο οτι τους 3xr) .

Προσπαθεις να περασεις μια εικονα περι κλικας.
Απο ποιον απαρτίζετε αυτη η κλίκα και σε τι αποσκοπεί?
Οταν εισουν στην kiss και ειχες την θεση του fc εισουν και εσυ μελος αυτης της κλικας? και αν οχι πως σου δωθηκε η ευκαιρια να προσπαθησεις να γινεις fc σε μια clan που μόλις μπηκες και λειτουργει βαση κλικας?
Δλδ ενταξει αυτα ειναι και ντροπη να λεγοντε απο το στομα σου.

Εχεις φαει σκαλωμα με το γεγονος οτι σε αποκαλεσα μετριο fc σε μια προσωπικη συνομιλία με γνωστο ρουφιανοκομαντερ.
Πιστευεις πως δεν εχω την ικανοτητα η το δικαιωμα να κρινω εναν field commander που ειμασταν καποια περιοδο στην ιδια clan?

@babis
ποια προσωπικα οφελη μπορει να εχει μελος της διοικησης και τι βλεψεις μεσω της δημιουργιας κλικας?

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Ιουλ 21, 2016 1:51 am

Για το elo πλάκα με κάνεις ... όσον αφορά την άποψη σου περί FC ,σαφώς και έχει τεράστια σημασία , αν είσαι μέλος των KISS . Το clan λοιπόν που κακολογειτε και προσπαθείτε να μειώσετε , γιατί έπαιζα εκεί, σας έδειρε (όχι εγώ, δεν είχα παίξει καν) με 10-1. Ένα παιχνίδι σας έπαιξε και είχατε FC κάποιον για τον οποίο έχεις επίσης άποψη (lol εδώ)..
Επίσης αναφέρεστε σε Jumbo, gu-n και εγώ τώρα πρέπει να πω τι; Αυτούς τους οποίους θεωρείτε καλούς και σας τιμανε με την προσφορά συμμαχίας, το χειρότερο clan Joker με εμένα FC τους κέρδισε. Περίεργα πράγματα ε;
Αυτά περί κλίκας- παρέας  τι μου τα λες τώρα ; Αμοιβαίο συμφέρον είχε ή ομάδα σου . Εγώ έκανα την εξάσκηση μου και το παιχνίδι μου και εσείς μου πετουσατε αυτούς που δεν θέλατε να παιξετε μαζί, τις λάσπες, κατά τη γνώμη σας πάντα . Είχες άλλον ; Όχι. Είχες άλλον καλύτερο που τον άφησες στον πάγκο για εμένα ; Όχι . 
Τώρα, αν πιστεύεις ότι για ένα παιχνίδι εγώ πρέπει να κάνω μάθημα συμπεριφοράς στον κάθε Nio, κάνεις λάθος. Δεν έχω καν τη διάθεση . Επισης, αν δεν ξέρεις τι γίνεται και πώς συμπεριφέρεται ο deputy σου, σκεψου τι αξία μπορεί να έχει η άποψη σου, έξω από τους KISS . Αν ξέρεις πως είχε φερθεί και είσαι οκ με αυτό, τότε προφανώς έχουμε διαφορετική αντίληψη στον ορισμό της κλίκας. Τέλος , την άποψη σου περί μετριότητας ,την μετέφερα όπου και να πήγα . " The leader of KISS thinks i am bad in this game". Ή απάντηση είναι σταθερή..."leader of who?"
Dennis, αναφέρεσαι συνέχεια για το πόσο καλό είναι να έχεις συμμαχία με τον ένα ή τον άλλο . Προσωπικά, δεν με ενδιαφέρει με ποιον καλύτερο θα κάνω συμμαχία. Με ενδιαφέρει να τον κερδίσω . Πχ με τους EFE failαρω συνέχεια . Δεν τους θέλω για συμμάχους, να γίνω καλύτερος θέλω . Δεν είναι θέμα διαδικτυακού μίσους , είναι θέμα καλοπροαίρετου "φθόνου" το πως θα ξεγκαβωθω και γίνω καλύτερος , αν γίνω. Δεν με απασχολεί αν θα είμαι το pet-buffer των άλλων. Αυτό θα σήμαινε ότι αποδέχομαι ότι έφτασα το ατομικό μου max .

Και για να το κλείνουμε εδώ το θέμα. Αυτή είναι η "κατάρα " που έχετε περάσει στον Μπαμπη και γενικά στο greek community. Ότι εσείς είστε και άλλος δεν είναι . Και σου λέει ο Μπάμπης "ποιο ESL και τουρνουά με λέει ο RNGD, πρέπει να είσαι pro για να κάνεις αίτηση εκεί " Και φυσικά , υπάρχουν και οι ομάδες που δεν γουσταρουν ούτως ή άλλως αλλά και οι άλλοι που ψαρωνουν , πολύ κακώς βέβαια . Και όλα αυτά για να τσιμπαμε ότι παιχτουρα βγει από εκεί και να τους λέμε μετά παπαριες ότι 1-2 clans είναι και άλλος δεν είναι .

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Dennis20vt Πεμ Ιουλ 21, 2016 3:01 am

Ρε RNGD πλακα με κανεις δεν ειδες τι εγραψα ποιο πανω?Δεν σε μιλησα εγω για συμαχιες!Εχει διαφορα οταν πας εσυ σαν ομαδα  σε μια αλλη ομαδα για να τους πεις οτι θες συμμαχια και αλιως ειναι οταν ερχονται και στο ζητανε αυτοι!
Εμεις βαζαμε επιθεσεις  και περναμε περιοχες και αυτοι με τα χερια ψηλα ζητουσαν συμμαχια! LEADER OF WHO ποια ομαδα σε ειπε που παιζει μεσα στον χαρτη με τα 8αρια?LEL ρε ειλικρινα!Αυτην η ομαδα δεν βλεπει χαρτη δεν βλεπει καταταξη καθε season?Δεν βλεπει ποσες περιοχες και που ειναι ο καθενας?Γελαει ο κοσμος οκ!!
Οσο αναφορα τους kiss- δεν ειναι κλικα ειναι ΠΑΡΕΑ!Καπιοι σε αυτην την ΠΑΡΕΑ δεσαν και καπιοι οχι!Καπιοι μπορουν να παιξουν με αυτην την παρεα και καπιοι οχι!

Εγω παντως σαν FC οπως και ο nio που κακος τον ανεφερες ποιο πανω γιατι δεν ειναι παρων στην συζητηση δεν ψαχνουμε παιχτες που θα εχουν 3000wn8 οπως ειπες ποιο πανω!Σιγουρα παιζει καποιο ρολο αλλα σαν fc και επειδη παντα μηλαμε μεταξυ μας για καθε παιχτη της ομαδας μπορω να σου πω οτι εχουμε βγαλει παρα πολλους παιχτες ακυρους που ειναι πανω απο 2000wn8 για τον τροπο παιχνιδου που θελουμε εμεις να παιζουν οι παιχτες των kiss- στα  sh,cws!Σε αλλες ομαδες μπορει να ειναι πεχταραδες οχι ομως στον τροπο που θελουμε εμεις να παιζουν!Γιατι το ειχες ανεφερει σε παλιοτερο ποστ οτι εμεις διωχνουμε παιχτες που τους θεωρουμε ακυρους και πανε σε αλλες ομαδες και ειναι παιχταραδες!Ναι οκ αλλα οχι σε μας!

Τις 10 περιοχες που πηραμε τις πηραμε απο παιχτες που εχουν μεσο ορο 1500-1600 wn8!Καποτε σε ειχα πει για τους 1821 οτι ειναι καλη ομαδα και εχουν εμπειρους παιχτες!Δεν το πιστεψες!Εγω με τον nio με τετιους παιχτες οπως στην 1821 πηραμε 10 περιοχες!Γιατι ειναι εμπειροι παιχτες και ακουν!Νεοι ακομα στην ομαδα αλλα οταν με το καλο ξαναμπουμε στον χαρτη θα ειναι ετιμοι!Βγηκαμε απο τον χαρτη λογο καλοκαιριου επειδη δεν εχει κανεις ορεξη απο τους fc να παιξει cws!

Και οπως ειπες για να κλεισει το θεμα στο greek community ναι εμεις μονο ειμαστε και οι GRBB!Πως να το κανουμε δηλαδη ρε γαμοτο μονο αυτες οι 2 ομαδες παιρνουν περιοχες στον χαρτη!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Ιουλ 21, 2016 3:56 am

1ον δεν κακολογησα εγώ τους joker σε κανένα ποστ. Με την συγκεκριμένη clan παίζαμε μαζί ακριβώς γιατί τους έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση για τον λόγο ότι παρότι μέτρια clan σαν εμάς δεν φοβούνται κανέναν και παίζουν πολύ καλύτερα από ότι φαίνονται.
2ον ποιος μίλησε για elo rating? Τι σχέση έχει το elo με το clan rating που επικαλείται ως προς την θέση της clan σου 30και προς τις ελληνικές clan 100+?
Δεν έχεις ιδέα τι είναι το ένα και τι το άλλο έτσι? Ο αδαης ξερολας. 
3ον κανείς δεν αρνήθηκε ότι χάσαμε από τους joker και γιατί να μην χάσουμε κιόλας? Ή μοναδική περιπτωση που θα είχαμε κερδίσει 100% θα ήταν εάν έκανες εσύ fc αλλά δεν.....
Πάμε τώρα στα γεγονότα.
Στο περιστατικό που λες με τον νιο ειμουν και εγώ παρών όταν μετά από 7 κολλητές ήττες σε skirmish υπό την καθοδήγηση σου και με όλη την ομάδα να γκρινιάζει για σένα ανέλαβε να κάνει fc χωρίς να σε ρωτήσει .
Μιλήσαμε σου είπα ότι ήταν λάθος αλλά απλά δεν μπορούσες να το αφήσεις να περάσει έτσι. 
Την τριτοτεταρτη ομαδα σου την διναμε να παίξεις όχι γιατί δεν ήθελε κανείς να παίξει μαζί τους αλλά γιατί κανείς από τις 2 πρώτες ομάδες δεν ήθελε να παίξει με εσένα fc.
Οπότε μην μου λες για αμοιβαία συμφέροντά.
Ή kiss δεν είχε κανένα συμφέρον από εσένα παρόλα αυτά σου έδωσε την ευκαιρία να δοκιμασεις και να εξασκησεις την τέχνη του fc στην πλάτη της με την ευχή να γίνεις καλός και να βοηθησεις την ομάδα μετέπειτα.
Linatsa,sofortune,humanfactor,giotisfotolovos που τους δόθηκε ή ευκαιρία να κάνουν fc στην clan ήταν μέρος της κλικας? 
Το αν με ξέρουν σαν clan ή όχι τι σχέση έχει με το αν είσαι μέτριος fc?(εισουν καλύτερα γιατί δεν έχω ιδέα πόσο έχεις εξελιχθεί)
Ο χαρακτηρισμός μέτριος δεν βγαίνει αυθαίρετα από στόμα μου αλλά μετά απο σύγκριση με τους λοιπούς fc τους οποίους έχω συνεργαστεί.
Όταν λοιπόν εχω hami,hddarky,nio,dennis,sofortune,human factor καλυτερους από εσένα και cataphracts,cgakis,baracudaz7 χειρότερους από εσένα σαν fc ο χαρακτηρισμός μέτριος μου φαίνεται αρκετά επιεικής.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Ιουλ 21, 2016 4:04 am

Επειδή δεν είναι καλό να αφήνουμε ψεύτικες δηλώσεις να περνάνε έτσι αναπάντητες να σε ρωτησω και κάτι? Ποτέ ακριβώς κερδίσεις εσυ σαν fc τους gu-n με τους joker? Στην συμφωνημένη μάχη που σας έδωσαν τo landing?
Ποτέ είπα εγώ ότι είσαι κακός στο παιχνίδι? 
Ή μεταφραζεις το "είμαι μέτριος fc " σε thinks im bad in this game?

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Πεμ Ιουλ 21, 2016 4:41 am

apla na enimerwsw dimitri(RNGD) oti ayto peri klikas pou les sou eggyomai oti den isxyei.Irtha stous KISS persi to kalokairi.den empena teamspeak katholou ton prwto mina.Kai omws septemvri sto event me epelegan na pezw.kai oxi mono ayto apo ta 7 armata pou pirame ola kiola (T23E3) eimoun mesa.Deyteron,anelava Personel Officer giati PROSFERTHIKA na voithisw. Den eine thema klikas.eine thema kollaw i den kollaw sto klima.Eimoun k se alles clan kserw pws paei to skiniko.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Ιουλ 21, 2016 7:59 am

@TYRAELL75 έγραψε:@babis
ποια προσωπικα οφελη μπορει να εχει μελος της διοικησης και τι βλεψεις μεσω της δημιουργιας κλικας?

Το ότι ο καθένας θέλει να είναι αρχηγός και να κάνει κουμάντο ας πούμε σε μια ομάδα δεν είναι προσωπικό όφελος ή στόχος ή προσωπική λόξα....για να μην το πώ αλλιώς?
ειδικά στο ελλαδιστάν το φαινόμενο βρίσκεται παντού και στα πάντα...Οκ το game απαιτεί να υπάρχει commander και διοίκηση δεν θα το αναιρέσουμε κιόλας....αλλά δυστυχώς εδώ στο ελληνικό community ο ρόλος αυτός νομίζω ότι έχει ξεπεράσει τα όρια της υπερβολής και ειδικά σε σχέση με ξένες ομάδες...
Επειδή πολλές clan έχουν απόσο γνωρίζω διαλυθεί και έχουν φτιαχτεί νέες "ειδικά" με ακριβώς "αυτόν" τον τρόπο θέλω να πιστεύω ότι πανω απο το 80% των ελληνικών clan έχουν ξεκινήσει και υφίστανται έτσι...χωρίς ιδιαίτερες αγωνιστικές επιδόσεις και γνώσεις δλδ (χωρίς αυτό να είναι απαραίτητα κακό...αν γνωρίζουν έστω τα στοιχειώδη)...και ίσως οι περισσότερες μέσω κάποιας κλίκας ή μικρής παρέας που μετά ήθελε να γίνει μεγάλη ή μεγαλύτερη....
Για να μην αναφέρουμε για τις γνωστές σε όλους "πουστιές" που έχουν γίνει συχνά πυκνά λίγο πολύ στις περισσότερες ομάδες....και έχουμε ακούσει για πολλές clan..και που δυστυχώς έχουν άσχημη κατάληξη ως αποτέλεσμα για πολλούς παίχτες και φιλίες κτλ...οι γνωστοί "Κλεφταρχηγοί" που παίρνουν 20-30+ νοματέους και δρόμο...τα ξερετε αυτά πολύ καλά όλοι!!!!

Τώρα άλλο όφελος εκτός απο το να κάνεις τα δικά σου πράγματα όπως τα θές χωρίς να έχεις κάποιον άλλο πάνω απο το κεφάλι σου και να έχεις και άλλους 90 ακόλουθους στο δρόμο προς τη δόξα (λολ), δεν βλέπω και δεν μπορώ να φανταστώ κιόλας...Το μόνο ίσως άλλο όφελος είναι ότι μέσω κλίκας έχεις μεγαλύτερη ασφάλεια στο να αποθήσεις κάποιον στο να μπορεί να μπεί και να αλλάξει την κατάσταση που έχεις διαμορφώσει μεσα στην παρέα-κλίκα σου...άρα έχεις το απόλυτο control ότι και να γίνει και φυσικά δεν χάνεται η καρέκλα κανενός...(υπάρχουν και οι εκλογές βέβαια αλλά και εκεί ακόμα φαντάζομαι αυτοί που προτείνονται είναι πάντα μέσα στο κόλπο ήδη πρωτού δηλώσουν συμμετοχή....κοινώς "μιλημένοι" απο πρίν!)
Το θέμα είναι να μην είσαι τιποτένιος και τα κάνεις πο*τάνα για ένα game...αν μπορείς να έχεις μία υγιή ομάδα εξαρχής με καλή οργάνωση - στόχους και μετέπειτα και επιτυχίες τότε είσαι μια χαρά και σε καλό δρόμο...
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από galanosauros Πεμ Ιουλ 21, 2016 8:59 am

@RNGD

Θα τοποθετηθώ από όλα αυτά που είπες μόνο σε 1 περιπτώση, μιας και τα υπόλοιπα νομίζω καλύφθηκαν (αν και κακώς έγιναν θέμα εδώ μέσα και σε αυτό το thread)

1. JOKER. Πέραν όσων σου είπε ο Tyraell (για το πως μπήκαν στο Χάρτη κλπ), για την μάχη που αναφαίρεσε με 10-1, έχω μόνο να σου πω ότι, βάλαμε άμυνα στους 7th αναγκαστικά αφού ήταν μέλος της συμμαχίας και αφού πριν λίγες μέρες οι Joker βάλαν άμυνα εναντίον μας (την οποία δεν έπαιξαν, αλλά δεν έχει ιδιαίτερη σημασία αυτό) όταν εμείς τις παίζαμε τότε με τους GU-N, που τότε δεν ήταν στην κόκκινη συμμαχία. Εκείνη λοιπόν την μέρα και όταν ο Myxx είδε την άμυνα, μου έγραψε in game και μετά ήρθε από το TS μας και μου ζήτησε τα ρέστα. Του εξήγησα λοιπόν πως είχε η κατάσταση και μόνο που δεν με έβρισε μιας και θεωρούσε ότι οι GU-N τον έκαναν πρίγκηπα και εμείς πρακτικά ότι τον είχαμε το π*** μας όλον αυτόν τον καιρό. Ο MYXX θεωρούσε ότι δεν βοηθούσε τους GU-N απέναντί μας όταν τους έβαζε άμυνες εναντίον μας που δεν έπαιζε ή άμυνες εναντίον των υπολοίπων της συμμαχίας που έπαιζε κανονικά, και να σου πω την αλήθεια μου από ένα σημείο και μετά δεν είχε νόημα να ασχοληθώ περισσότερο μιας και ήταν πολύ προσβλητικός στον τρόπο που μιλούσε, του είπα απλά ότι καλό είναι να μην πουλάει τους φίλους του (αν θες λεπτομέριες του χρονικού, έλα από το TS μια μέρα να τα πούμε). Όσον αφορά την μάχη απλά χάσαμε....παίξαν καλύτερα με σωστότερο πλάνο (FC o Myxx) και κέρδισαν....so what??
galanosauros
galanosauros

Αριθμός μηνυμάτων : 50

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Ιουλ 21, 2016 9:52 am

TYRAELL75 έγραψε:Επειδή δεν είναι καλό να αφήνουμε ψεύτικες δηλώσεις να περνάνε έτσι αναπάντητες να σε ρωτησω και κάτι? Ποτέ ακριβώς κερδίσεις εσυ σαν fc τους gu-n με τους joker? Στην συμφωνημένη μάχη που σας έδωσαν τo landing?
Ποτέ είπα εγώ ότι είσαι κακός στο παιχνίδι? 
Ή μεταφραζεις το "είμαι μέτριος fc " σε thinks im bad in this game?

Αυτό εδώ το παιχνίδι δηλαδή σου μοιάζει με συμφωνημένο;

Στα καπάκια αυτό εδώ με τον owner τους Jumbo;



Πραγματικά δεν μπορώ να αντιληφθώ τον λόγο για τον οποίο πρέπει ντε και καλά να μειώσει το community έτσι όπως το έχετε καταντήσει το οτιδήποτε "μη δικό μας" σε μέτριο...

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Ιουλ 21, 2016 10:05 am

TYRAELL75 έγραψε:Στο περιστατικό που λες με τον νιο ειμουν και εγώ παρών όταν μετά από 7 κολλητές ήττες σε skirmish υπό την καθοδήγηση σου και με όλη την ομάδα να γκρινιάζει για σένα ανέλαβε να κάνει fc χωρίς να σε ρωτήσει .
Μιλήσαμε σου είπα ότι ήταν λάθος αλλά απλά δεν μπορούσες να το αφήσεις να περάσει έτσι. 
Την τριτοτεταρτη ομαδα σου την διναμε να παίξεις όχι γιατί δεν ήθελε κανείς να παίξει μαζί τους αλλά γιατί κανείς από τις 2 πρώτες ομάδες δεν ήθελε να παίξει με εσένα fc.
Οπότε μην μου λες για αμοιβαία συμφέροντά.

Πρέπει να παίζουμε σε άλλο server, 7 σερί ήττες...οκ, το έπιασα.
Την τριτοτέταρτη ομάδα μου τη δίνατε, γιατί δεν είχατε άλλο. Περιοχές που έπαιρναν οι "τρόλιες" όπως τους λέγατε είχε τύχει να χάσετε οι "πρώτες", όχι το ανάποδο. Κατά συνέπεια έχουμε άλλη αντίληψη περί αμοιβαιότητας.
Τέλος, αυτό που και λές μόνο περί ποιος θέλει να παίξει με ποιον; Είναι και ο ορισμός της κλίκας.
Εν πάσει περιπτώση, για να το κλείνουμε αυτό.
Έχετε όλοι δίκιο και για όλα. Λίγο ακόμα και θα ακούσουμε ότι οι 3ΧR τρέξανε στα 10άρια για να κρυφτούν από τους KISS κιόλας.

Υ.Γ: galane, ο Myxxx είναι εξαιρετικά ασταθής. Είναι ικανός να έχει πάρει 2-3 περιοχές με 2 ομάδες και επειδή στα καπάκια έχασε skirmish με 10 lights στη himmersdolf εναντίον 7-8 heavies , να πατήσει "leave map" γιατί η ομάδα θέλει "προπόνηση". Στη συνέχεια πάει για κανά μήνα afk και οι υπόλοιποι μαζεύουν τα σπασμένα. Αυτός ήταν και ο μοναδικός λόγος που έφυγα, με κουράζουν τα μπρος πίσω..

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Ιουλ 21, 2016 10:40 am

@rngd 
Που ακριβώς αντιλαμβανεσε ότι λέω πως οτι δεν είναι δικό μας είναι μέτριο?
Για σένα ο χαρακτηρισμός μου σαν μέτριο fc είναι την εποχή που εισουν μέλος της kiss άρα δικός μας.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Ιουλ 21, 2016 1:35 pm

καλές μάχες να έχετε, στην επόμενη φορά και πιο ψηλά και την επόμενη και παραπάνω.

Αυτό ήθελα εν γένει να περάσω στον Μπάμπη. Δεν είναι κακό η φιλοδοξία και ας φας στούκα, δεν τρέχει τίποτα.

Από όσο έχω δει, υπάρχουν μια χαρά ομάδες εκεί έξω που μπορούν, έστω και σαν χόμπυ να κατεβαίνουν CW και να παίζουν αξιοπρεπέστατα. Και δεν αναφέρομαι στις κλασσικές 2 ομάδες που γνωρίζουν ότι μπορούν. Αναφέρομαι σε αυτούς που νομίζουν ότι δεν το έχουν, εμπιστοσύνη στον εαυτό μας παραπάνω θέλει και θα έρθουν και οι νίκες

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Ιουλ 21, 2016 2:53 pm

@RNGD έγραψε:Αυτό ήθελα εν γένει να περάσω στον Μπάμπη. Δεν είναι κακό η φιλοδοξία και ας φας στούκα, δεν τρέχει τίποτα.

Συμφωνώ και γιαυτό έγραψα νωρίτερα ότι δεν με χαλάει να παίζω όλα τα tier με όλους τους αντιπάλους ασχετως αποτελέσματος, από το να είμαι σε μία clan που να έχει π.χ. συμμαχία 3 μήνες και να μην κάνει τπτ ή να παίζουν μόνο 10-15 συγκεκριμένα άτομα όποτε έχουν καμιά άμυνα....
Και επιτέλους με την kiss- και τα εσωκομματικά...τα ίδια παντού γίνονται...so what? για άλλους άλλοι είναι καλοί και άλλοι άχρηστοι...και μετά πάνε αλλού και παίζουν καλύτερα...το ταλέντο του καθενός ξεδιπλώνεται εκεί που έχει μεγαλύτερη άνεση και νώθει ελεύθερος...άμα τον αναγκάζεις ή τον περιορίζεις δε θα αποδόσει τα μέγιστα...φτιάξτε μια clan όλοι μαζί επιτέλους να πάρετε και 20περιοχές να είναι και στο top 10  μπας και φύγει η γκρίνια και η ζήλια...και μετά κάντε το και delete το ρημάδι έτσι για το γαμώτο Razz
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Ιουλ 21, 2016 3:18 pm

Δεν υπάρχει λόγος να γίνει ---1--- ομάδα. 100 παίχτες χωράνε άλλωστε.
Αυτές που υπάρχουν δεν βλέπω το λόγο να μην προσπαθούν να μπουν και να παίξουν. Άλλωστε τι είναι; Ένα ραντεβού, μπαίνεις σε κανά landing κερδίζεις συνεχίζεις, χάνεις, πας κάνεις ότι έκανες. Ομάδες υπάρχουν ήδη λοιπόν.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Κυρ Ιουλ 24, 2016 5:43 am

@RNGD έγραψε:Αυτές που υπάρχουν δεν βλέπω το λόγο να μην προσπαθούν να μπουν και να παίξουν. Άλλωστε τι είναι; Ένα ραντεβού, μπαίνεις σε κανά landing κερδίζεις συνεχίζεις, χάνεις, πας κάνεις ότι έκανες. Ομάδες υπάρχουν ήδη λοιπόν.

Ομάδες υπάρχουν...χαιρω πολύ...αλλά τί ομάδες..?είναι λίγες και αυτές ούτε στα 5 δάχτυλα...και ΟΚ (για τα ελληνικά δεδομένα καλά πάνε στα 8άρια..) καλά κάνουν και παίζουν εκεί που μπορούν και έχουν και κέρδος...ας το κάνουν και συνέχεια...δεν είναι κακό..
Δε νομίζω όμως  να έχουν φτιάξει και καμιά clan φόβιτρο μέσα στις ισχυρές ούτε θα πάνε παραπέρα, όσο και αν κάποιοι αυτό έχουν στο μυαλό τους γιατί όλο τρώγονται στο forum με τα έλο τους και το ποιός έπαιξε καλύτερα με ποιά ομάδα και ποιός έκανε την καλύτερη συμμαχία και π*παριές...
Οι ισχυροί μπορεί ένα βράδυ να παίζουν για χαβαλέ και μπορεί να χάσουν ή να κερδίσουν και 10-0 και δω το κάνετε σίριαλ...so what??

Εδώ άλλοι ανεβάζουν βιντεάκια ότι νίκησαn την "A" clan π.χ. (σε επίπεδο 3XR/OM/EFE-X / WHY κτλ) και μετά την "Β" και με σχόλια του τύπου: είναι "πελατάκια αυτοί" κτλ...και βλέπεις τους άλλους να παίζουν με "ότι να ναι setup" με premium άρματα για grind ή χαβαλέ κτλ  και συ κατεβάζεις setup με 5-6  is3 + full lightweight λες και κατεβαίνεις για clanwars...

δλδ ορισμένα δεν ξέρω αν είναι για κλάμματα ή για γέλια που ανεβάζουν μερικοί....αν έχεις κάκαλα που λένε στο χωριό μου πάνε παίξτους στα ίσια και πα΄ρτους τις περιοχές..όχι να ποστάρεις μλκίες και να το παίζεις ότι είσαι και δυνατός από ένα random strongholdάκι πέμπτη απόγευμα...γιατί αν σε βάλουν στο μάτι στο κάνουν γήπεδο ποδοσφαίρου το φρουριάκι σου...Smile
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Κυρ Ιουλ 24, 2016 11:59 pm

Δεν είναι έτσι τα πράγματα. Μία νίκη σε ένα skirmish, ακόμα και σε ένα clanwar, δεν σημαίνει ότι έγινες αυτόματα και καλύτερη ομάδα . Σημαίνει όμως ότι στη συγκεκριμένη μάχη τα πήγες καλύτερα . Όσον αφορά το set up, ας πρόσεχε οποίος βάζει "λάσπες" άρματα.
Για να πεις ότι είσαι καλύτερος από μία άλλη ομάδα , θες αρκετά παιχνίδια που να το αποδεικνύουν αυτό.
Κανείς λοιπόν όταν ανεβάζει τέτοια βίντεο δεν θεωρεί ότι είναι καλύτερος πχ από τους ΟΜΝΙ...Τι να ανεβάζει δλδ; Πως κέρδισε κόκκινο κίτρινους ;
Χθες πχ έκανα landing σε mines. Μέχρι τον τελικό το σκορ το πήγαμε από 10-1 έως 10-5 το πιο δύσκολο παιχνίδι . Στον τελικό το πήρε το game main FC και φαγαμε τρελή στούκα . Τι να ανεβάσω στο κανάλι μου πχ; Πως κέρδισα εύκολες ομάδες, με τακτικές που ήδη έχω ανεβάσει ; Θα είχε γούστο στον τελικό ίσως αν την έπαιζα εγώ και κερδίζουμε...

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Δευ Ιουλ 25, 2016 1:43 pm

@RNGD έγραψε:Δεν είναι έτσι τα πράγματα. Μία νίκη σε ένα skirmish, ακόμα και σε ένα clanwar, δεν σημαίνει ότι έγινες αυτόματα και καλύτερη ομάδα . Σημαίνει όμως ότι στη συγκεκριμένη μάχη τα πήγες καλύτερα . Όσον αφορά το set up, ας πρόσεχε οποίος βάζει "λάσπες" άρματα.
Για να πεις ότι είσαι καλύτερος από μία άλλη ομάδα , θες αρκετά παιχνίδια που να το αποδεικνύουν αυτό.
Κανείς λοιπόν όταν ανεβάζει τέτοια βίντεο δεν θεωρεί ότι είναι καλύτερος πχ από τους ΟΜΝΙ...Τι να ανεβάζει δλδ; Πως κέρδισε κόκκινο κίτρινους ;
Χθες πχ έκανα landing σε mines. Μέχρι τον τελικό το σκορ το πήγαμε από 10-1 έως 10-5 το πιο δύσκολο παιχνίδι . Στον τελικό το πήρε το game main FC και φαγαμε τρελή στούκα . Τι να ανεβάσω στο κανάλι μου πχ; Πως κέρδισα εύκολες ομάδες, με τακτικές που ήδη έχω ανεβάσει ; Θα είχε γούστο στον τελικό ίσως αν την έπαιζα εγώ και κερδίζουμε...
Μα δεν είπα εγώ να μην ανεβάζεις βίντεο με νίκες κτλ...δεν πήγαινε για σένα προσωπικά αυτό άλλωστε...εννοείται πως θα ανεβάσεις τις επιτυχίες σου στα stronghold-clanwar και δε ξέρω και γω τι άλλο, αλλά τα σχόλια όμως του τύπου "πελατάκια" κτλ σε ομάδες όπως προανέφερα δεν είναι και ότι καλύτερο...γιατί αν το πάρουν στα σοβαρά στον κάνουν σουρωτήρι μετά...φιλικά πάνταSmile
Και το θέμα που προανέφερα με τα ελο και τις συμμαχίες κτλ δε μπορω να καταλάβω γιατί τρώγεστε αφου έχετε μείνει 1-2 ομάδες μόνο και πάλι είστε αουτσάιντερ στο world map...ειναι σαν το ρητό που λέει  "της κοντής Ψ*λής, οι τρίχες της φταίνε".....τεσπά..Razz
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 14 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Δευ Ιουλ 25, 2016 4:28 pm

Κοίταξε να δεις, ο ανταγωνισμός κάποιων ομάδων είναι δεδομένος. Από κάποιους θα φτάσει και σε λάθος σημείο, δεν αφορά όλα τα μέλη αυτό όμως. Τα σχόλια τύπου πελατάκια είναι λάθος να τα κάνεις γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει στο επόμενο παιχνίδι. Στην ομάδα που είμαι τώρα, έχουν την κλασσική ασθένεια του WoT που αποκαλείται XVMίτιδα. Αν έχεις παραπάνω WN8 τότε πρέπει να κερδίσεις σωστά; Δεν πάει έτσι. Πρέπει να παίξεις σωστά για να έρθει η νίκη. Αυτό το "σωστά" στους καλύτερους παίχτες είναι πιο εύκολο να βγει κανονικά σε σχέση με τους χειρότερους. Αλλά παίζοντας σαν τρόλιας κανείς δεν μπορεί να κερδίσει.
Αλλά εν πάσει περιπτώση ρε Μπάμπη, αυτοί αν το θες μέχρι εκεί έχουν φτάσει. Από τόσες χιλιάδες ομάδες στο παιχνίδι, είναι στις πρώτες 100 περίπου. Που είναι το κακό;

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 14 από 32 Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης