World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

+2
Kostis_Larsson
hellas_soldier
6 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από hellas_soldier Παρ Μάης 31, 2013 2:23 am

http://worldoftanks.ru/ru/news/1/8_6_common_test/ Εδώ δείχνει στο ρώσικο server το tank στο test server. http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/235069-wz-112/page__st__60 Εδώ δείχνει τα χαρακτηριστικά του tank wz-111 * Πιστεύω ότι θα είναι το καλύτερο premium tank.

hellas_soldier

Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ηλικία : 24

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Παρ Μάης 31, 2013 3:31 am

Όλα τα καινούρια premium άρματα είναι OP γιατί θέλουν να πουλήσουν... μετά αρχίζουν να τα nerfaρουν.

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Μάης 31, 2013 3:53 am

Δεν βλέπω κάτι ιδιαίτερο πάνω του γιατί να είναι το καλύτερο πρινιουμ;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από hellas_soldier Παρ Μάης 31, 2013 6:29 am

Αύτο το άρμα έχει πολύ καλό damage,είναι γρήγορο και έχει πολύ καλό armor.

hellas_soldier

Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ηλικία : 24

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Ιουν 02, 2013 4:23 pm

Kostis_Larsson έγραψε:Όλα τα καινούρια premium άρματα είναι OP γιατί θέλουν να πουλήσουν... μετά αρχίζουν να τα nerfaρουν.

ΣΥΜΦΩΝΩ

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Ιουν 03, 2013 2:41 am

hellas_soldier έγραψε:Αύτο το άρμα έχει πολύ καλό damage,είναι γρήγορο και έχει πολύ καλό armor.
Το ίδιο είναι και το ισ6 που πολλοί το κατηγορούν εγώ το βρίσκω φοβερό τανκ,προσωπικα το καλύτερο πρίνιουμ πρέπει να είναι το FCΜ μπορεί να είναι ευαίσθητο όπως όλα τα γαλλικά ,ίσως και λίγο περισσότερο,αν ξέρεις να χρησιμοποιείς την ταχύτητα και το καλό ROF γίνεται ΟΡ
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από elgato Παρ Φεβ 28, 2014 3:58 pm

παιδιά είμαι νέος παίκτης, έχω αγοράσει ένα κινέζικο 112 και μόλις μπαίνω στην μάχη με καταστρέφουν. Μπορεί κάποιος να μου δώσει οδηγίες?

elgato

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Μαρ 01, 2014 2:52 am

... ποιο είναι το όνομά σου στο παιχνίδι? ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από elgato Σαβ Μαρ 01, 2014 4:46 am

ευχαριστώ, το όνομα μου στο παιχνίδι είναι wave_hero

elgato

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από elgato Σαβ Μαρ 01, 2014 4:49 am

επίσης δεν μπορώ να καταλάβω,
 πως μου ρίχνουν από μακρυά ενώ εγώ δεν μπορώ?

elgato

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από elgato Σαβ Μαρ 01, 2014 4:52 am

επίσης στις ρυθμίσεις σκόπευσης δεν καταλαβαίνω τι είναι, το πρώτο πρόσωπο και τι το τρίτο που γράφει.

elgato

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από elgato Σαβ Μαρ 01, 2014 4:56 am

με τι τρόπο μπορώ να αγοράσω το Τ-75? γιατί βλέπω ότι είναι πρώτο στις προτιμήσεις των παικτών. Κάνει για εμένα που είμαι νέος παίκτης?

elgato

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Μαρ 01, 2014 4:58 am

... ουπς, το λάθος που έκανες λοιπόν είναι ένα: αγόρασες ένα 8αρι άρμα χωρίς να έχεις μάθει να παίζεις το παιχνίδι ... παίξε λίγο με τα μικρά άρματα και σε μερικές εκατοντάδες μάχες, όταν θα έχεις μια εικόνα του παιχνιδιού, θα δεις πως το 112 είναι ένα καλό τάνκ που θα σου εξασφαλίζει ένα εισόδημα σε credits ... και οπωσδήποτε διάβασε αυτό http://wiki.worldoftanks.com/Battle_Mechanics ... αφού "επένδυσες" σε χρήμα για το game κάνε και μια επένδυση σε χρόνο, θα σε βοηθήσει πολύ ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από elgato Σαβ Μαρ 01, 2014 5:08 am

σε ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή σου και τον χρόνο σου!! έχω πολλά ερωτήματα αλλά, καταλαβαίνω πως μάλλον δεν είναι η ώρα να μου απαντηθούν.

elgato

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Μαρ 01, 2014 5:19 am

... μα φυσικά έχεις πολλά ερωτήματα ... έχεις μόνο 108 μάχες και σκέψου πως εχθές έκανα 51 μάχες  Wink ... πάντως χωρίς πλάκα ΜΗΝ παίζεις με το 112, θα είσαι top tier και θα καταστρέφεις το παιχνίδι της ομάδας σου ... χρειάζεσαι πάνω από 1000 μάχες για να είσαι σίγουρος πως έχεις δει όλους τους χάρτες και από τις 2 πλευρές για περισσότερες από μία φορές ... είναι πολύ θετικό για σένα το γεγονός πως βρήκες το φόρουμ και ρώτησες, αυτό σημαίνει πως ενδιαφέρεσαι ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Σαβ Μαρ 01, 2014 6:24 am

elgato έγραψε:επίσης στις ρυθμίσεις σκόπευσης δεν καταλαβαίνω τι είναι, το πρώτο πρόσωπο και τι το τρίτο που γράφει.
Τρίτο πρόσωπο είναι όταν βλέπεις όλο το άρμα σου εξωτερικά,
Πρώτο είναι όταν έχεις πατήσει το "shift" ή με το ροδάκι του ποντικιού έχεις μπει στα σκοπευτικά.

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από elgato Σαβ Μαρ 01, 2014 7:37 am

Αγαπητέ φίλε, θέλω να μου πεις πιο άρμα νομίζεις ότι είναι καλύτερο για να αρχίζει κανείς το παιχνίδι, χωρίς όμως να νοιώθει ότι δεν έχει ενδιαφέρον, επίσης θα ήθελα να ρωτήσω εάν πρέπει να ακολουθείς σαν πρωτάρης τα άλλα άρματα η όχι?

elgato

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Σαβ Μαρ 01, 2014 7:48 am

Δοκίμασε όλους τους τύπους αρμάτων, με ή χωρίς πύργο, πυροβολικό και από διάφορες χώρες. Έτσι θα βρεις ποια σου αρέσουν πιο πολύ.
Έχω ακούσει ότι η Βρετανική Matilda είναι ένα καλό άρμα για αρχή μιας και συγχωρεί κάποια λάθη, δεν το έχω όμως και δεν μπορώ να είμαι σίγουρος.

Εξαρτάται ποιον ακολουθείς και που θα βρεθείς... ποτέ δεν είναι κακό να υπάρχουν αρκετά άρματα σε ένα σημείο αρκεί να κάνουν κάτι και να μην πεθάνουν πχ. 6 δικά μας από 2 αντίπαλα άρματα.

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Μαρ 01, 2014 8:26 am

... σε βρετανικά heavies θα πας, γιατί έχεις excelsior ... πάντως μείνε λίγο καιρό στο matilda είναι κάπως noob friendly ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από elgato Σαβ Μαρ 01, 2014 10:45 am

ναι σας ευχαριστώ! αγόρασα το matilda και είχα γρήγορα επιτυχία!! μια καταστροφή και σε ένα άλλο σημαντικές ζημιές.

elgato

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από elgato Σαβ Μαρ 01, 2014 11:30 am

νομίζω ότι αυτό οφείλεται στο ότι έχει γρήγορη επανάληψη βολών.

elgato

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από imperiumgraecum Σαβ Μαρ 01, 2014 12:15 pm

Πως περάσαμε από τα κινέζικα στα βρεττανικά?

Tέσπα, τα κινέζικα βαριά είναι από τα καλύτερα, το δε t9 πιστεύω είναι το καλύτερο(ίσως ελαφρώς υποδεέστερο του st-I). To μόνο πρόβλημα είναι η έλλειψη depression΄ γενικά, σε όλα τα κινέζικα, ανεξαρτήτως κλάσης, υπάρχει πρόβλημα με το depression, αλλά στα t8-9 βαριά δεν είναι τόσο αισθητό.

Πάντως να προειδοποιήσω ότι τα κινέζικα άρματα δεν χρησιμοποιούνται στα Clan wars, και είναι πολύ περιστασιακά. Επίσης απαιτεί πολλή εμπειρία(κατ' εμέ)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την imperiumgraecum στις Σαβ Μαρ 01, 2014 12:46 pm, 1 φορά
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από elgato Σαβ Μαρ 01, 2014 12:30 pm

μου έγινε υπόδειξη από έμπειρους παίκτες, γι αυτό! έχεις καλύτερη πρόταση?

elgato

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από elgato Σαβ Μαρ 01, 2014 12:32 pm

το matilda παίρνει καλύτερο εξοπλισμό και πως?

elgato

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Chinese heavy tank wz 112 (8th level). Empty Απ: Chinese heavy tank wz 112 (8th level).

Δημοσίευση από elgato Σαβ Μαρ 01, 2014 12:34 pm

εάν κάποιος γνωρίζει εάν έχουν γραφτεί οδηγίες στα Ελληνικά, παρακαλώ να μου γράψει που θα τις βρω. Ευχαριστώ!!

elgato

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης