World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PNX (Αρχείο)

+10
Kostis_Larsson
dolofonos
gregorakis
ee3509
mementoM0ri
Gooakis
LASKAS
Marita89
cgakis
taramas
14 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από taramas Τρι Απρ 01, 2014 10:09 pm

dolofonos έγραψε:Η φάτσα είναι ενός υπάλληλου της WG απ όσο γνωρίζω. Ευχαριστούμε απλά ελπίζω κάποιοι ακόμη να ακολουθήσουν το δικό μας παράδειγμα και ας ενωθούν να φτιάξουν ένα ακόμη δυνατό Ελληνικό κομμάτι.

Ξεκινώ με το σημαντικότερο, συγχαρητήρια σε όλους όσους συμμετείχαν στην προσπάθειά σας γιατί κάθε προσπάθεια έχει την αξία της, ειλικρινά το άδειασμα του χάρτη με 25 κενές περιοχές το είδαμε αλλά η χρονική στιγμή δεν μας βοήθησε αλλιώς θα είχαμε έρθει δίπλα.

Πάμε τώρα στο δευτερεύοντα, θα πρότεινα να είστε λίγο συγκρατημένοι γιατί δεν είστε και το καλύτερο παράδειγμα (τουλάχιστον μέχρι στιγμής), όπως εσείς παρακολουθείτε τα τεκταινόμενα το ίδιο κάνουμε και εμείς, ουδέν κρυφό υπό τον ήλιον, αναφέρομαι και στον φίλο laska, δώστε την ενέργειά σας να διορθώσετε τα λάθη και αφήστε τα λόγια τα μεγάλα, το λέω σαν φίλος και ξέρω οτι το πιθανότερο είναι να παρεξηγηθώ αλλά δεν με ενδιαφέρει.

Καλή συνέχεια

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από cgakis Τετ Απρ 02, 2014 1:58 am

τι ακριβως θελεις να πεις με αυτο
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από Marita89 Τετ Απρ 02, 2014 7:17 am

dolofonos έγραψε:PNX (Αρχείο) 2khphw
Αν και ακόμη είμαστε σε περίοδο προπόνησης συνεχίζουμε καλά στον ευρωπαϊκό χάρτη.
Μπραβο παιδια το clan παει τελεια!Οι FC που εχουμε ειναι οντως μαγκες.Επισης η φατσα ειναι του Serb του φοβερου και του τρομερου και ειναι aprils fool prank των wotlabs!

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Απρ 02, 2014 8:17 am

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων και επειδή αναφέρθηκε το όνομα μου από τον Γιώργο θα πω τα εξής:
1)Οτάν μπήκε στην ευρώπη ήμουν ο πρώτος που του έδωσα συγχαριτήρια και του είπα ότι το άκουσα από το ts μας που σχολιάστηκε.
2)Ο Γιώργος ο Ταραμάς είναι φίλος μου και κατά τη γνώμη μου είναι καλός γνώστης του παιχνιδιού.Έφυγα πέρσι από την Heat ( σαν φίλος ) γιατί εκείνο το διάστημα καλοκαίριαζε και δεν υπήρχε μεγάλη συμμετοχή από τους παίκτες.
3)Θα μου άρεσε ο καθένας να αφήσει στην άκρη παλιές προσωπικές κόντρες και να βοηθήσει την κοινότητα.Μαζί μπορούμε πολλά περισσότερα!Αυτό ισχύει και για εσένα Γιώργο ...δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιος που να είναι αρνητικός σε αυτή την ιδέα.

Επαναλαμβάνω ότι η κοινότητα έχει στηθεί πολύ σωστά και έχει μέλλον...αυτό που έχουν φτιάξει τα παιδιά είχα πάντα στο μυαλό μου.Τις τελεταίες μέρες δεν συμμετέχω λόγω προσωπικού προβλήματος.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από taramas Τετ Απρ 02, 2014 10:34 am

LASKAS έγραψε:Προς αποφυγή παρεξηγήσεων και επειδή αναφέρθηκε το όνομα μου από τον Γιώργο θα πω τα εξής:
1)Οτάν μπήκε στην ευρώπη ήμουν ο πρώτος που του έδωσα συγχαριτήρια και του είπα ότι το άκουσα από το ts μας που σχολιάστηκε.
2)Ο Γιώργος ο Ταραμάς είναι φίλος μου και κατά τη γνώμη μου είναι καλός γνώστης του παιχνιδιού.Έφυγα πέρσι από την Heat ( σαν φίλος ) γιατί εκείνο το διάστημα καλοκαίριαζε και δεν υπήρχε μεγάλη συμμετοχή από τους παίκτες.
3)Θα μου άρεσε ο καθένας να αφήσει στην άκρη παλιές προσωπικές κόντρες και να βοηθήσει την κοινότητα.Μαζί μπορούμε πολλά περισσότερα!Αυτό ισχύει και για εσένα Γιώργο ...δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιος που να είναι αρνητικός σε αυτή την ιδέα.

Επαναλαμβάνω ότι η κοινότητα έχει στηθεί πολύ σωστά και έχει μέλλον...αυτό που έχουν φτιάξει τα παιδιά είχα πάντα στο μυαλό μου.Τις τελεταίες μέρες δεν συμμετέχω λόγω προσωπικού προβλήματος.

Κώστα εσύ τουλάχιστον είσαι σε θέση να γνωρίζεις ότι οι προθέσεις μου είναι πάντα θετικές σε οποιαδήποτε προσπάθεια απο όποια Ελληνική ομάδα και να προέρχεται, κολακείες δεν προσφέρω ούτε παχιά λόγια, επίσης υπάρχουν φίλοι μέσα στην ομάδα αυτή μαζί και εσύ που επίσης σε θεωρώ φίλο, στους φίλους λοιπόν αν εχω μια χρήσιμη συμβουλή να δώσω θα το κάνω, στην συγκεκριμένη περίπτωση λέω απλά οτι οσα λόγια και να πείτε δεν προσφέρουν τίποτα αν δεν διορθώσετε τα προβλήματα που και υπάρχουν και βγαίνουν προς τα έξω και τα βλέπουν όσοι τα βλέπουν. 
Δεν εχω να πω τιποτα περισσότερο και σαφώς δεν πρόκειται να απαντήσω εδω μέσα τι ακριβώς εννοώ, αυτοί που τους αφορά ξέρουν ή τουλάχιστον οφείλουν να ξέρουν.
Κλείνω με την ευχή να πάνε ολα καλά και δεν εννοώ περιοχές γιατί αυτό είναι ένα αποτέλεσμα που κάθε τόσο ο καθένας μας έχει την ευκαιρία να το γευτεί, εννοώ να μείνει μια καλή παρέα, μια καλή νοοτροπία και ενα κλίμα τέτοιο που να αξίζει τα συγχαρητήρια όλων.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Απρ 03, 2014 12:49 am

μπραβο βρε γιωργο ησουν κατατοπιστικος μας τα εξηγησες παλι ολα 

"αυτοί που τους αφορά ξέρουν ή τουλάχιστον οφείλουν να ξέρουν" σε ποιους αναφερεσαι σε ξαναρωταω μπλα μπλα στον αερα για δημιουργεια εντιπωσεων οχι ή πες ή μην λες τιποτα  ολα τα αλλα ειναι σαλτσες και φτερα και πουπουλα
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από taramas Πεμ Απρ 03, 2014 6:35 am

cgakis έγραψε:μπραβο βρε γιωργο ησουν κατατοπιστικος μας τα εξηγησες παλι ολα 

"αυτοί που τους αφορά ξέρουν ή τουλάχιστον οφείλουν να ξέρουν" σε ποιους αναφερεσαι σε ξαναρωταω μπλα μπλα στον αερα για δημιουργεια εντιπωσεων οχι ή πες ή μην λες τιποτα  ολα τα αλλα ειναι σαλτσες και φτερα και πουπουλα

Οσο κι αν θέλεις να συντηρήσεις την άποψη οτι κάνω μπλα μπλα στον αέρα η αλήθεια είναι οτι δεν είχα ποτέ μα ποτέ πρόβλημα να πώ τις απόψεις μου και μόνο κοντόφθαλμοι δεν το έχουν δεί.
Τώρα για το συγκεκριμένο, είναι ορισμένα πράγματα που δεν ωραίο να λέγονται δημόσια και δεν θα το κάνω, μπορώ όμως να αναφέρω 1-2 πράγματα που ειναι γνωστά άρα δεν μπορεί να με κατηγορήσει κανείς για δόλο.

1) σε 25 μέρες άλλαξε η θέση του commander 8 φορές ενώ θα περίμενε κανείς να γίνει μία και μόνη φορά (προσωρινός & εκλεγμένος)
2) συνδυασμένες αποχωρήσεις και επαναφορές ατόμων ενίοτε συνοδευόμενες με αλλαγές στην διοίκηση

Αυτά τα βλέπουν όλοι, αν εσυ δεν τα "βλέπεις" δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο, νομίζω πάντως οτι είναι αρκετά για να δείξουν προς τα έξω μια άλλη εικόνα απο αυτήν που προσπαθείτε να φτιάξετε εδω μεσα, η πρόταση μου ήταν να διορθώσετε τα προβλήματα με τον καλύτερο δυνατό τρόπο παρά να προσπαθείτε να δημιουργήσετε εντυπώσεις, δεν είναι χαζοί όλοι όσοι είναι απέξω και σίγουρα δεν θα τους προσελκύσετε με τον τρόπο αυτό.
Δεν υπάρχει ωραία και άσχημη κριτική, υπάρχει σωστή ή λάθος, εγω προτιμώ την άσχημη και σωστή, οποιος θέλει την κρατάει και οποιος θέλει την πετάει.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Απρ 03, 2014 7:04 am

Εγώ από μέσα δεν έχω διακρίνει προβλήματα Γιώργο...Συζητώντας με παιδιά από την κοινότητα όλοι θα χαιρόντουσαν αν ερχόσουνα να βοηθήσεις!
Εγώ πρώτος αναγνωρίζω την ποιότητα της HEAT και τα επιτεύγματα της.
Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι μπορεί να γίνει κάτι παραπάνω από όλα αυτά που έχεις ήδη καταφέρει?
Γιατί να μην μεγαλώσει η παρέα?
Γιατί να πολεμάμε ξεχωριστά?

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ...ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Απρ 03, 2014 7:07 am

δεν νομιζω να αφορα κανεναν τα εσωτερικα μιας clan αν δεν ανηκει σε αυτη αλλα αφου το εγραψες... θα σου πω απλα οτι οι 2 πρωτοι μηνες ηταν μηνες προσαρμογης και γνωριμιας  και μετα θα γινονταν εκλογες. εκλογες γινανε διοικηση υπαρχει ολα τα αλλα ειναι απλα για φαγοποτι 
θα σε ρωτησω εγω γιατι να αναρωτιουνται αυτοι που λες το τι τρεχει και να μην κοιταξουν το οτι η ομαδα ειχε συνεχεις παρουσιες στον χαρτη οτι και αν γινονταν
και τελος εσενα τον αρχηγο μιας αλλης clan τι ειναι αυτο που σε κανει να το ψαχνεις 
1) σε 25 μέρες άλλαξε η θέση του commander 8 φορές ενώ θα περίμενε κανείς να γίνει μία και μόνη φορά (προσωρινός & εκλεγμένος)
2) συνδυασμένες αποχωρήσεις και επαναφορές ατόμων ενίοτε συνοδευόμενες με αλλαγές στην διοίκηση 
κανοντας αναφορα σε προβληματα (χωρις να ξερεις) μεσα σε ενα forum δημειουργωντας κακες εντυπωσεις 
λοιπαμε αλλα δεν σε πιανω
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Απρ 03, 2014 8:39 am

taramas έγραψε:
cgakis έγραψε:μπραβο βρε γιωργο ησουν κατατοπιστικος μας τα εξηγησες παλι ολα 

"αυτοί που τους αφορά ξέρουν ή τουλάχιστον οφείλουν να ξέρουν" σε ποιους αναφερεσαι σε ξαναρωταω μπλα μπλα στον αερα για δημιουργεια εντιπωσεων οχι ή πες ή μην λες τιποτα  ολα τα αλλα ειναι σαλτσες και φτερα και πουπουλα

Οσο κι αν θέλεις να συντηρήσεις την άποψη οτι κάνω μπλα μπλα στον αέρα η αλήθεια είναι οτι δεν είχα ποτέ μα ποτέ πρόβλημα να πώ τις απόψεις μου και μόνο κοντόφθαλμοι δεν το έχουν δεί.
Τώρα για το συγκεκριμένο, είναι ορισμένα πράγματα που δεν ωραίο να λέγονται δημόσια και δεν θα το κάνω, μπορώ όμως να αναφέρω 1-2 πράγματα που ειναι γνωστά άρα δεν μπορεί να με κατηγορήσει κανείς για δόλο.

1) σε 25 μέρες άλλαξε η θέση του commander 8 φορές ενώ θα περίμενε κανείς να γίνει μία και μόνη φορά (προσωρινός & εκλεγμένος)
2) συνδυασμένες αποχωρήσεις και επαναφορές ατόμων ενίοτε συνοδευόμενες με αλλαγές στην διοίκηση

Αυτά τα βλέπουν όλοι, αν εσυ δεν τα "βλέπεις" δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο, νομίζω πάντως οτι είναι αρκετά για να δείξουν προς τα έξω μια άλλη εικόνα απο αυτήν που προσπαθείτε να φτιάξετε εδω μεσα, η πρόταση μου ήταν να διορθώσετε τα προβλήματα με τον καλύτερο δυνατό τρόπο παρά να προσπαθείτε να δημιουργήσετε εντυπώσεις, δεν είναι χαζοί όλοι όσοι είναι απέξω και σίγουρα δεν θα τους προσελκύσετε με τον τρόπο αυτό.
Δεν υπάρχει ωραία και άσχημη κριτική, υπάρχει σωστή ή λάθος, εγω προτιμώ την άσχημη και σωστή, οποιος θέλει την κρατάει και οποιος θέλει την πετάει.
Ταραμα σταματα να λες βλακειες γιατι ζηλευεις.Αντι να χαιρεσαι που ενα ελληνικο clan παιζει δυναμικα Ευρωπη με περιοχες και με ομαδαρες διπλα μας(ZER0,EFE,PUR3,R1SE)εσυ προσπαθεις να υπονομευσεις το clan με εμμεσο τροπο..Δες πως να βελτιωσεις την δικη σου ομαδα και μην εισαι αρνητικος προς τους PNX.Επισης σε αυτα που γραφει ο Laskas συμφωνω σε ολα,οχι μονο για τον ταραμα αλλα ολοι πρεπει να ενωθουμε για ενα δυνατο ελληνικο community στο wot.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από taramas Πεμ Απρ 03, 2014 9:03 am

cgakis έγραψε:δεν νομιζω να αφορα κανεναν τα εσωτερικα μιας clan αν δεν ανηκει σε αυτη αλλα αφου το εγραψες... θα σου πω απλα οτι οι 2 πρωτοι μηνες ηταν μηνες προσαρμογης και γνωριμιας  και μετα θα γινονταν εκλογες. εκλογες γινανε διοικηση υπαρχει ολα τα αλλα ειναι απλα για φαγοποτι 
θα σε ρωτησω εγω γιατι να αναρωτιουνται αυτοι που λες το τι τρεχει και να μην κοιταξουν το οτι η ομαδα ειχε συνεχεις παρουσιες στον χαρτη οτι και αν γινονταν
και τελος εσενα τον αρχηγο μιας αλλης clan τι ειναι αυτο που σε κανει να το ψαχνεις 
1) σε 25 μέρες άλλαξε η θέση του commander 8 φορές ενώ θα περίμενε κανείς να γίνει μία και μόνη φορά (προσωρινός & εκλεγμένος)
2) συνδυασμένες αποχωρήσεις και επαναφορές ατόμων ενίοτε συνοδευόμενες με αλλαγές στην διοίκηση 
κανοντας αναφορα σε προβληματα (χωρις να ξερεις) μεσα σε ενα forum δημειουργωντας κακες εντυπωσεις 
λοιπαμε αλλα δεν σε πιανω

Δεν ξέρω τι να κάνω, να γελάσω ή να το πάρω σοβαρά τώρα, ανέφερα 2 πράγματα που τα βλέπουν ολοι, δεν ειναι κρυφά ούτε μυστικά ούτε τίποτα απο αυτά, πάραυτα με κατηγορείς για κουτσομπολιό, πλάκα κάνεις? που να αναφέρω και τα κουτσομπολιά δηλαδή, θα γελάσουμε, λοιπον κοίτα Χρήστο, δεν ειναι δικά μου θέματα και δεν θα ασχοληθώ εγώ, άποψη θα έχω όπως έχει ο καθένας, κάποιες φορές θα γράφω και την άποψή μου οταν πιστεύω οτι μπορεί κάτι να προσφέρει, τίποτα παραπάνω απο αυτό και φυσικά δεν απαντώ σε ηλίθιους και παπαγαλάκια σαν τον marita, σε σένα απαντώ γιατί εχω την  εντύπωση οτι παρά την εμμονή σου να βλέπεις συνωμοσίες πίσω απο τις απόψεις μου τελικά κάπου τις ακούς.
Πιστεύω να κατάλαβες οτι αυτά που εσύ θεωρείς "εσωτερικά" ειναι πράγματα που τα βλέπει ολος ο κόσμος, μην μου πείς οτι εσύ δεν βλέπεις τα γνωστά site και δεν παρακολουθείς οτι γίνεται? μην τρελλαθούμε κιόλας έτσι?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από Gooakis Πεμ Απρ 03, 2014 9:42 am

Είναι λίγο τακτική "τηλεπαράθυρου" να αναφέρεις κάτι που συνέβαινε πριν ένα μήνα σαν να συμβαίνει τώρα. Άλλαξαν commanders όσο ψαχνόταν η κοινότητα με την οργάνωση: έγιναν εκλογές, έχουν διευθετηθεί τα περισσότερα θέματα, άρχισαν οι μηχανές να δουλεύουν και το κλίμα είναι μια χαρά.

Με το να παρακολουθείς μέρα παρα μέρα και να σχολιάζεις με αυτό τον τρόπο δεν δείχνεις εικόνα καλής θέλησης μίστερ, το αντίθετο.
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Απρ 03, 2014 10:50 am

taramas έγραψε:
cgakis έγραψε:δεν νομιζω να αφορα κανεναν τα εσωτερικα μιας clan αν δεν ανηκει σε αυτη αλλα αφου το εγραψες... θα σου πω απλα οτι οι 2 πρωτοι μηνες ηταν μηνες προσαρμογης και γνωριμιας  και μετα θα γινονταν εκλογες. εκλογες γινανε διοικηση υπαρχει ολα τα αλλα ειναι απλα για φαγοποτι 
θα σε ρωτησω εγω γιατι να αναρωτιουνται αυτοι που λες το τι τρεχει και να μην κοιταξουν το οτι η ομαδα ειχε συνεχεις παρουσιες στον χαρτη οτι και αν γινονταν
και τελος εσενα τον αρχηγο μιας αλλης clan τι ειναι αυτο που σε κανει να το ψαχνεις 
1) σε 25 μέρες άλλαξε η θέση του commander 8 φορές ενώ θα περίμενε κανείς να γίνει μία και μόνη φορά (προσωρινός & εκλεγμένος)
2) συνδυασμένες αποχωρήσεις και επαναφορές ατόμων ενίοτε συνοδευόμενες με αλλαγές στην διοίκηση 
κανοντας αναφορα σε προβληματα (χωρις να ξερεις) μεσα σε ενα forum δημειουργωντας κακες εντυπωσεις 
λοιπαμε αλλα δεν σε πιανω

Δεν ξέρω τι να κάνω, να γελάσω ή να το πάρω σοβαρά τώρα, ανέφερα 2 πράγματα που τα βλέπουν ολοι, δεν ειναι κρυφά ούτε μυστικά ούτε τίποτα απο αυτά, πάραυτα με κατηγορείς για κουτσομπολιό, πλάκα κάνεις? που να αναφέρω και τα κουτσομπολιά δηλαδή, θα γελάσουμε, λοιπον κοίτα Χρήστο, δεν ειναι δικά μου θέματα και δεν θα ασχοληθώ εγώ, άποψη θα έχω όπως έχει ο καθένας, κάποιες φορές θα γράφω και την άποψή μου οταν πιστεύω οτι μπορεί κάτι να προσφέρει, τίποτα παραπάνω απο αυτό και φυσικά δεν απαντώ σε ηλίθιους και παπαγαλάκια σαν τον marita, σε σένα απαντώ γιατί εχω την  εντύπωση οτι παρά την εμμονή σου να βλέπεις συνωμοσίες πίσω απο τις απόψεις μου τελικά κάπου τις ακούς.
Πιστεύω να κατάλαβες οτι αυτά που εσύ θεωρείς "εσωτερικά" ειναι πράγματα που τα βλέπει ολος ο κόσμος, μην μου πείς οτι εσύ δεν βλέπεις τα γνωστά site και δεν παρακολουθείς οτι γίνεται? μην τρελλαθούμε κιόλας έτσι?
Ταραμα 5 περιοχες εχουμε στην Ευρωπη και δεν εχουμε αλλα chips για να διεκδικησουμε αλλες,δηλαδη τι παραπανω να πω?Φαντασου οτι μπορουμε και αλλες περιοχες στην Ευρωπη και δεν μας αφηνει το wot...Πιο πολυ δεν παει...μονο αυτο ειναι αποδειξη οτι λες βλακειες,ΤΙΠΟΤΑ αλλο.GG!

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από taramas Πεμ Απρ 03, 2014 2:08 pm

Gooakis έγραψε:Είναι λίγο τακτική "τηλεπαράθυρου" να αναφέρεις κάτι που συνέβαινε πριν ένα μήνα σαν να συμβαίνει τώρα. Άλλαξαν commanders όσο ψαχνόταν η κοινότητα με την οργάνωση: έγιναν εκλογές, έχουν διευθετηθεί τα περισσότερα θέματα, άρχισαν οι μηχανές να δουλεύουν και το κλίμα είναι μια χαρά.

Με το να παρακολουθείς μέρα παρα μέρα και να σχολιάζεις με αυτό τον τρόπο δεν δείχνεις εικόνα καλής θέλησης μίστερ, το αντίθετο.

Μην το κουράζεις μίστερ, είναι μικρός ο τόπος και όλοι "ξέρουμε" ο ένας τον άλλο, γνωρίζουμε ανθρώπους, μιλάμε καθημερινά, έχουμε φίλους και απο δώ και απο κεί που λένε οπότε τα σχόλια περι τηλεπαραθύρου είναι ατυχέστατα, περισσότερο ταιριάζουν σε αυτούς που ανακαλύπτουν την χαμένη ατλαντίδα κάθε φορά που μετακινούνται στην μια την άλλη ομάδα, εν τέλει μακάρι να είναι έτσι οπως τα λές ή αν δεν είναι μακάρι να γίνουν. Οσο για την "καλή θέληση" είτε το θέλουμε είτε όχι έχουν καταγραφεί οι καλοθελητές όπως και οι κομήτες άλλοτε θερμοί υποστηρικτές που ξαφνικά πέταξαν σαν πουλάκια, το ξαναλέω φίλε μου, είμαστε λίγοι και εχουμε καταντήσει σαν τα εν διαστάσει ζευγάρια  Very Happy


Υ.Σ κάποιος να πεί στον ηλίθιο "marita" οτι δεν ασχολείται κανείς μαζί του γιατι τρολάρει απεγνωσμένα

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Απρ 03, 2014 4:12 pm

ο κλασσικος ενοχλητικος τυπος ηρθε να κανει παλι υποδειξεις και να ξεσκεπασει τη σαπιλα της πι εν εξ... μπραβο αστυνομε σαινη!

btw μπραβο σας πεδες , αντε και καλυτερα Smile
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από ee3509 Πεμ Απρ 03, 2014 4:35 pm

χώρος για ανενεργούς παίκτες υπάρχει ? Smile

Αυτούς που παίζουν δηλαδή 10 games το σ/κ γιατί λιώνουν στην δουλειά την υπόλοιπη εβδομάδα :p
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από taramas Πεμ Απρ 03, 2014 9:55 pm

mementoM0ri έγραψε:ο κλασσικος ενοχλητικος τυπος ηρθε να κανει παλι υποδειξεις και να ξεσκεπασει τη σαπιλα της πι εν εξ... μπραβο αστυνομε σαινη!

btw μπραβο σας πεδες , αντε και καλυτερα Smile

Είσαι λάθος, φαίνεται οτι δεν παρακολουθείς τι λέω, σε ανύποπτο χρόνο είχα πεί οτι πρέπει να "φύγει η σαπίλα για να εχει ελπίδες να πάει μπροστά αυτή η προσπάθεια", ειλικρινά χαίρομαι γιατί κάποια βήματα έγιναν, ενα μέρος απο την σαπίλα εφυγε (θα είχε ενδιαφέρον να μας πεί κάποιος και το γιατί) και φυσικά αναφέρομαι σε σένα αν δεν το κατάλαβες, μένει ακόμα ενα μέρος της βέβαια αλλά ο χρόνος θα δείξει.

Υ.Σ. το εχω πεί αρκετές φορές, μπράβο στα παιδιά για την προσπάθεια που κάνουν και μπράβο σε αυτόν που άρπαξε την ευκαιρία με τις άδειες περιοχές.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από gregorakis Παρ Απρ 04, 2014 12:29 am

... νταξ είπα να μη μιλήσω, να μη μιλήσω αλλά όταν γράφονται πίπες κατ' εξακολούθηση δε μπορώ ... οι pnx πήραν το landing στην κριμέα και 2 περιοχές μετά πάνω από αυτό ... όταν οι φιλανδοί έφυγαν από το χάρτη πήραν και τις άλλες περιοχές που ήταν στην εμβέλειά τους ... χθες όπως έμαθα πήραν μάχη απέναντι στους zer0 και έχουν "συμμαχήσει" με σπουδαίες clan όπως η r1s3 ... κάποιοι όλο αυτό το μεταφράζουν ως: μπράβο σε αυτόν που άρπαξε την ευκαιρία με τις άδειες περιοχές   pale  ... 

... και θα το γράψω ωμά για να καταλάβουν όλοι τι θέλω να πω : η pnx-r είναι αυτή τη στιγμή έτη φωτός μακριά από τις άλλες ελληνικές clan κι όποιος δε το βλέπει είναι αφελής ή εμπαθής ή και τα δύο ... αν συνεχίσουν με αυτό το ρυθμό η pnx-a θα είναι σύντομα και αυτή αρκετά μπροστά από τις υπόλοιπες ελληνικές clan (δηλαδή θα "ξεπεράσουν" την greek) ... αντί λοιπόν να προσπαθούμε να βρούμε κάτι να μειώσουμε την προσπάθεια τους ας προσπαθήσουμε απλά να τους ξεπεράσουμε ... αλλιώς μπορούμε, μια και "γευτήκαμε" την επιτυχία (τρομάρα μας "επιτυχία"), να αρκεστούμε στο καλό και φιλικό κλίμα, στην παρεούλα και στη σταθερή μας διοίκηση και να αφήσουμε ήσυχους τους pnx να κάνουν αυτό που οι πραγματικές clan κάνουν ...

... και να μην παρεξηγηθώ δεν εννοώ φύγετε από τις clan σας και μπείτε στην pnx αλλά προσπαθήστε να γίνετε το ίδιο καλοί και καλύτεροι ακόμα ... όμως επιχειρήματα του τύπου: "σιγά μωρέ αυτοί μπαίνουν-βγαίνουν αλλάζουν συνέχεια αρχηγούς" ή "έλα μωρέ κάτι άδειες περιοχές πήραν, σιγά το πράγμα", δε σας επιτρέπουν να δείτε την πραγματικότητα ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από cgakis Παρ Απρ 04, 2014 1:50 am

θα πρεπει να πρωσθεσω οτι η PNX-A πηρε περιοχη απο την EFE-X και απο την RHISE εχασε την περιοχη για να δουμε λιγο καλα για τι δυναμηκοτητας clan μιλαμε

καιρος να σταματησει το νταραβερι το τι κανει η PNX η PNX κανει clan war και εχει αρκετες περιοχες και συντομα θα εχει και περισσοτερες
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Απρ 04, 2014 2:20 am

taramas έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:ο κλασσικος ενοχλητικος τυπος ηρθε να κανει παλι υποδειξεις και να ξεσκεπασει τη σαπιλα της πι εν εξ... μπραβο αστυνομε σαινη!

btw μπραβο σας πεδες , αντε και καλυτερα Smile

Είσαι λάθος, φαίνεται οτι δεν παρακολουθείς τι λέω, σε ανύποπτο χρόνο είχα πεί οτι πρέπει να "φύγει η σαπίλα για να εχει ελπίδες να πάει μπροστά αυτή η προσπάθεια", ειλικρινά χαίρομαι γιατί κάποια βήματα έγιναν, ενα μέρος απο την σαπίλα εφυγε (θα είχε ενδιαφέρον να μας πεί κάποιος και το γιατί) και φυσικά αναφέρομαι σε σένα αν δεν το κατάλαβες, μένει ακόμα ενα μέρος της βέβαια αλλά ο χρόνος θα δείξει.

Υ.Σ. το εχω πεί αρκετές φορές, μπράβο στα παιδιά για την προσπάθεια που κάνουν και μπράβο σε αυτόν που άρπαξε την ευκαιρία με τις άδειες περιοχές.
 Ωραια η σαπιλα εφυγε (εδω και 20 μερες) και η pnx παει μπροστα . Αντι απλα να πεις μπραβο παιδια που πατε τοσο καλα καθεσε και ξυνεις πληγες και προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις (ποιος ειναι ο σαπιος αραγε ?)

 btw αν θες να μαθεις τι εγινε και φυγανε μερικοι ανοιξε thread με αυτο το θεμα και θα σου πω με καθε λεπτομερια.
 σταματα ομως να κυνηγας κωλους για να μυρισεις clan-ιες εαν δε κανω λαθος εχεις δικια σου clan ασχοληθεις.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από dolofonos Παρ Απρ 04, 2014 3:47 am

Γιατί κάποιος βγαίνει από μία ομάδα δεν αφορά κανέναν εκτός τον ίδιο και τον κομάντερ της κλαν που έφυγε. Κανείς που έφυγε δεν ήταν είναι πρόβλημα ή σαπίλα. Κανείς. Γι αυτό άλλωστε έρχονται κανονικά στο τς μας. Πάμε παρακάτω. Αν και ανέτοιμη σαν ομάδα καταφέραμε μπήκαμε πήραμε "άδειες" περιοχές και τις υπερασπιζόμαστε και κάνουμε και άμυνες στους διπλανούς μας εναντίων ποιο ισχυρών κλαν και όχι μόνο αυτό μας έχουν προσεγγίσει και για κανονική συμμαχία μεγάλες και καλές ομάδες κάτι που δείχνει ότι μάλλον κάτι κάνουμε σωστά, εξάλλου αυτός ήταν ο σκοπός μας να μας μάθουν. Επίσης εκτός την R θα έχουμε αλλαγές και στους άλλους κομάντερς δεν είναι κακό αλλά μπαίνουν μετά από ψηφοφορία κανονικές διοικήσεις, μας πήρε λίγο παραπάνω απ όσο θέλαμε και περιμέναμε. Πλέον και η P θα βρει τον δρόμο τις διότι ακόμη έρχονται ολόκληρες κλαν. Όλα θέλουν τον χρόνο τους. Τέλος να πω συγχαρητήρια στους 300GR για ένα από τα μεγαλύτερα επιτεύγματα ελληνικής κλαν, μπράβο που πήραν "άδειες" και τις κρατάνε.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από taramas Παρ Απρ 04, 2014 3:57 am

@gregorakis

Συνεχίζεις να λες τις ιδιες  παπαριές οπως πάντα, και συγχαρητήρια εχω πεί στα παιδιά (ειλικρινά) και επίσης ενα μπράβο σε αυτούς που δεν φαίνονται και συνήθως δεν παίρνουν ποτέ την αναγνώριση που τους αξίζει και είναι αυτοί που κάνουν τις επιλογές και την στρατηγική στον χάρτη, σαφώς αναφερόμουν σε οποιον εκανε αυτές τις επιλογές και προσθέτω και ενα μπράβο σε αυτούς που κάνουν στρατηγική και κατάλληλες συμμαχίες.

Τα υπόλοιπα αφορούν  κάποιους που αρκούνται στην διαφήμιση και την υπερβολή και πιστεύουν οτι ολοι οι υπόλοιποι ειναι άσχετοι και πρόβατα και ως εκ τούτου αισθάνονται ικανοί να πασάρουν οτι φανφάρα τους κατέβει. Τα λέω αυτά γιατί δικαιούμαι να τα πώ για ενα συγκεκριμένο λόγο, ποτέ δεν έκανα διαφήμιση για οποιαδήποτε επιτυχία της ΗΕΑΤ μικρή ή μεγάλη και ακόμη περισσότερο ειμαι ο μόνος και το τονίζω που ειπα δημοσίως οτι ενα μεγάλο ποσοστό των επιτυχιών οφείλεται στην διπλωματία και την στρατηγική και κάποιοι θερμόαιμοι μάλιστα σοκαρίστηκαν.

Χαίρομαι που επιτέλους υπάρχουν άτομα που σκέφτονται και χαράζουν στρατηγικές και διπλωματία, η πιθανότητες να πάει καλά το πράγμα έχουν αυξηθεί αρκεί αυτα τα πρόσωπα να μην πεταχτούν στο καλάθι των αχρήστων απο τους επίδοξους περαστικούς "στρατηγούς".

Ελπίζω να έγινα κατανοητός αν και εχω την αμφιβολία.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από taramas Παρ Απρ 04, 2014 4:05 am

dolofonos έγραψε:Γιατί κάποιος βγαίνει από μία ομάδα δεν αφορά κανέναν εκτός τον ίδιο και τον κομάντερ της κλαν που έφυγε. Κανείς που έφυγε δεν ήταν είναι πρόβλημα ή σαπίλα. Κανείς. Γι αυτό άλλωστε έρχονται κανονικά στο τς μας. Πάμε παρακάτω. Αν και ανέτοιμη σαν ομάδα καταφέραμε μπήκαμε πήραμε "άδειες" περιοχές και τις υπερασπιζόμαστε και κάνουμε και άμυνες στους διπλανούς μας εναντίων ποιο ισχυρών κλαν και όχι μόνο αυτό μας έχουν προσεγγίσει και για κανονική συμμαχία μεγάλες και καλές ομάδες κάτι που δείχνει ότι μάλλον κάτι κάνουμε σωστά, εξάλλου αυτός ήταν ο σκοπός μας να μας μάθουν. Επίσης εκτός την R θα έχουμε αλλαγές και στους άλλους κομάντερς δεν είναι κακό αλλά μπαίνουν μετά από ψηφοφορία κανονικές διοικήσεις, μας πήρε λίγο παραπάνω απ όσο θέλαμε και περιμέναμε. Πλέον και η P θα βρει τον δρόμο τις διότι ακόμη έρχονται ολόκληρες κλαν. Όλα θέλουν τον χρόνο τους. Τέλος να πω συγχαρητήρια στους 300GR για ένα από τα μεγαλύτερα επιτεύγματα ελληνικής κλαν, μπράβο που πήραν "άδειες" και τις κρατάνε.

Θα συμφωνούσα μαζί σου αν διευκρίνιζες και ποιον απο τους 6-7 commanders εννοείς αλλά δεν χρειάζεται καν να απαντήσεις γιατί θα πάμε σε πραγματικά εσωτερικά θέματα και δεν ειναι δικός μου σκοπός αυτό, εγώ είπα ακριβώς αυτά που φαίνονται προς τα έξω και τα βλέπουν όλοι, τίποτα παραπάνω, να το κλείσουμε το θέμα γιατί δεν έχουμε τίποτα άλλο να πούμε, μια φράση μόνο "ουδέν κρυφόν υπο τον ήλιον" και ισχύει για όλους, αν θέλεις να το καταλάβεις εχει καλώς αν όχι πάλι το ίδιο κάνει.

Υ.Σ και φυσικά τα συγχαρητήριά μας στην 300GR και σε όλες τις ομάδες σε οποιαδήποτε προσπάθεια κάνουν, για μένα είναι αυτονόητο αλλά φαίνεται οτι πρέπει και τα αυτονόητα να τα τονίζουμε πότε πότε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από Marita89 Παρ Απρ 04, 2014 6:23 am

Θα ελεγα να σταματησουμε να ασχολουμαστε με τον ταραμα,ετσι κ αλλιως λεει πραγματα που δεν ισχυουν.Οσο του απανταμε τοσο παιρνει τροφη για να λεει βλακειες.Εγω οτι και να ακουσω απο τον ταραμα ξανα για τους PNX δεν θα το σχολιασω γιατι θα ειναι αβασιμο κατα 99,9%.Φτιαξε το clan σου ταραμα να γινει και αυτο πετυχημενο και να καταφερει να παρει περιοχη και να την κρατησει,επικεντρωσου στο να βοηθησεις το clan σου και ασε εμας να σαρωνουμε την Ευρωπη.Τα λογια ειναι περιτα πλεον. http://worldoftanks.eu/clanwars/maps/globalmap/


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Marita89 στις Παρ Απρ 04, 2014 6:36 am, 1 φορά

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PNX (Αρχείο) Empty Απ: PNX (Αρχείο)

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Παρ Απρ 04, 2014 6:33 am

Παρακαλώ να μην προβαίνετε σε χαρακτηρισμούς... και απευθύνομαι προς όλους.

Είναι πιο σωστό και έξυπνο να χαρακτηρίσετε μια συμπεριφορά ή πράξη παρά ένα πρόσωπο.

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης