World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

+13
Kostis_Larsson
Marita89
Founder
dolofonos
gr68
katapeltadiko
dimstam
billys07
Guardianakos
imperiumgraecum
Sanguinius
mementoM0ri
LicenseToKill
17 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από LicenseToKill Σαβ Ιουν 07, 2014 1:45 pm

Έπειτα από μια τυχαία επικοινωνία με έναν Γερμανό παίκτη, κατά την διάρκεια TeamBattle, ενημερωθήκαμε για την ύπαρξη "εθνικών" πρωταθλημάτων 7vs7, 3vs3, 1vs1 με έπαθλα χρηματικά και in-game currency (gold). Ο άνθρωπος μας ενημέρωσε ότι πιθανόν αν αρχικά υπάρξει ενδιαφέρον από το ελληνικό community (ελληνικές clan και μεμονομένων παικτών) και εν συνεχεία βρεθούν άνθρωποι να αναλάβουν χρέη admin στο ESLgreece, τότε ίσως λειτουργήσει ελληνικό section του WOT και έχουμε κι εμείς την δυνατότητα να ανταγωνιστούμε μεταξύ μας με κέρδος έπαθλα αντίστοιχα αυτών που μπορείτε να δείτε για παράδειγμα στο WOTgermany (κάτι κουλά 200.000 gold στην νικήτρια ομάδα κλπ). Για αυτό παρακαλείστε αρχικά να δούμε πόσοι ίσως να ενδιαφέρονται για κάτι τέτοιο και μετέπειτα όσοι έχετε εμπειρία από διαχείριση forum και λειτουργίας site και ενδιαφέρεστε να το οργανώσουμε (προσωπικά δεν έχω γνώσεις αλλά διατίθεμαι να συμβάλλω όπου μπορώ).
Το μόνο που βρήκαμε ψάχνοντας πρόχειρα είναι το εξής: http://www.esl.eu/gr/faq/3361/
LicenseToKill
LicenseToKill

Αριθμός μηνυμάτων : 21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από mementoM0ri Σαβ Ιουν 07, 2014 1:53 pm

Για παραδειγμα γινεται τουρνουα  και  η Ελλαδα ειναι στους ομιλους αλλα δεν εχει παικτες ...μηπως να οργανωθούμε λιγο ?
http://www.esl.eu/eu/wot/news/242521/
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουν 07, 2014 2:51 pm

ΛΟΛ όσο υπάρχει το ΛοΛ ξεχάστε όλα τα υπόλοιπα σε αυτή την χώρα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από imperiumgraecum Σαβ Ιουν 07, 2014 5:34 pm

LicenseToKill έγραψε:έπαθλα χρηματικά

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Real-Ways-to-Make-Money-Online3
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από Guardianakos Σαβ Ιουν 07, 2014 6:24 pm

Όντως είναι σε εξέλιξη τουρνουά με έθνη.
Ενημερώθηκα απο τους συμπαίκτες μου στην KAZNA όπου με παρότρηναν να συμμετέχω ή να δημιουργήσω ομάδα αλλά ήταν αρκετά αργά...
Χρειάζεται χρόνος για training κλπ ενώ ταυτόχρονα φυσικά έπρεπε επίσης να βρω αξιόλογα άτομα για να δημιουργήσω την ομάδα αφού δεν υπήρχε(αμφιβάλλω εαν γνώριζε κανένας άλλος Έλληνας παίκτης τίποτα για το θέμα).
Δεν υπήρχε χρόνος για κανένα απο τα 2 δυστυχώς.
Guardianakos
Guardianakos

Αριθμός μηνυμάτων : 17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από billys07 Σαβ Ιουν 07, 2014 10:49 pm

εγω παντως εχω παιξει σε ESL με 2 ομαδες! Razzβεβαια ισχυει το οτι χρειαζετε χρονος για training καθημερινα με διαφορα σεναρια! και βεβαια αυτος που θα δηλωση να εχει πολλα αρματα για να υπαρχη η δυνατοτητα επιλογης...!

παντως το παραπανω League εχει ξεκινηση 1 μηνα πριν! Razz
billys07
billys07

Αριθμός μηνυμάτων : 259

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από dimstam Σαβ Ιουν 07, 2014 11:12 pm

LicenseToKill έγραψε:Έπειτα από μια τυχαία επικοινωνία με έναν Γερμανό παίκτη, κατά την διάρκεια TeamBattle, ενημερωθήκαμε για την ύπαρξη "εθνικών" πρωταθλημάτων 7vs7, 3vs3, 1vs1 με έπαθλα χρηματικά και in-game currency (gold). Ο άνθρωπος μας ενημέρωσε ότι πιθανόν αν αρχικά υπάρξει ενδιαφέρον από το ελληνικό community (ελληνικές clan και μεμονομένων παικτών) και εν συνεχεία βρεθούν άνθρωποι να αναλάβουν χρέη admin στο ESLgreece, τότε ίσως λειτουργήσει ελληνικό section του WOT και έχουμε κι εμείς την δυνατότητα να ανταγωνιστούμε μεταξύ μας με κέρδος έπαθλα αντίστοιχα αυτών που μπορείτε να δείτε για παράδειγμα στο WOTgermany (κάτι κουλά 200.000 gold στην νικήτρια ομάδα κλπ). Για αυτό παρακαλείστε αρχικά να δούμε πόσοι ίσως να ενδιαφέρονται για κάτι τέτοιο και μετέπειτα όσοι έχετε εμπειρία από διαχείριση forum και λειτουργίας site και ενδιαφέρεστε να το οργανώσουμε (προσωπικά δεν έχω γνώσεις αλλά διατίθεμαι να συμβάλλω όπου μπορώ).
Το μόνο που βρήκαμε ψάχνοντας πρόχειρα είναι το εξής: http://www.esl.eu/gr/faq/3361/
Ισχύει.Κάπου διάβασα ότι η OM πήρε 300.000 gold
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από LicenseToKill Σαβ Ιουν 07, 2014 11:58 pm

@dimstam Η OM πήρε 300.000 gold στο πρόσφατο campaign.

@βασιλάκη OK δεν ενδιαφέρεσαι πάνε διάβασε κάνα άλλο thread τώρα.

@billys07 Δεν μιλάμε για τα Go4WoT της Κυριακής. Εκεί έχουμε πάρει κι άλλοι μέρος αρκετές φορές.

@guardianakos Δυστυχώς κι εμείς αργήσαμε να το δούμε... Sad

Πάντως φαίνεται να έχετε χάσει την ουσία του αρχικού post. Μιλάμε για εσωτερικές διοργανώσεις του WOT στο greeceESL, που σημαίνει διαφορετικό prize pool από τα τουρνουά που ξέρετε μέχρι τώρα κι ίσως έχετε συμμετάσχει και ανταγωνισμό μεταξύ μας.
LicenseToKill
LicenseToKill

Αριθμός μηνυμάτων : 21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από Guardianakos Κυρ Ιουν 08, 2014 12:13 am

Αυτό που ανέφερα ήταν σε σχέση με το post του memento και συγκεκριμένα για το τουρνουά εθνών όπου μας συμπεριέλαβαν παρά το γεγονός ότι δεν έχουμε ESLGreece...
Guardianakos
Guardianakos

Αριθμός μηνυμάτων : 17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από LicenseToKill Κυρ Ιουν 08, 2014 12:22 am

Guardianakos έγραψε:Αυτό που ανέφερα ήταν σε σχέση με το post του memento και συγκεκριμένα για το τουρνουά εθνών όπου μας συμπεριέλαβαν παρά το γεγονός ότι δεν έχουμε ESLGreece...
 Ναι κατάλαβα που απάντησες! Smile
Όσο αναφορά το ESLGreece http://www.esl.eu/gr/ υπάρχει και με αρκετά games εγκεγραμμένα πλήν του WOT που κι αυτό είναι το ζήτημα της κουβέντας! Smile
LicenseToKill
LicenseToKill

Αριθμός μηνυμάτων : 21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από katapeltadiko Κυρ Ιουν 08, 2014 12:44 am

αντε να κανουμε την αρχη!οποιοσ γνωριζει σχετικα να δωσει οσες πληροφοριες μπορει.ειμαι μεσα κ εγω...
katapeltadiko
katapeltadiko

Αριθμός μηνυμάτων : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από dimstam Κυρ Ιουν 08, 2014 12:51 am

LicenseToKill έγραψε:@dimstam Η OM πήρε 300.000 gold στο πρόσφατο campaign.

@βασιλάκη OK δεν ενδιαφέρεσαι πάνε διάβασε κάνα άλλο thread τώρα.

@billys07 Δεν μιλάμε για τα Go4WoT της Κυριακής. Εκεί έχουμε πάρει κι άλλοι μέρος αρκετές φορές.

@guardianakos Δυστυχώς κι εμείς αργήσαμε να το δούμε... Sad

Πάντως φαίνεται να έχετε χάσει την ουσία του αρχικού post. Μιλάμε για εσωτερικές διοργανώσεις του WOT στο greeceESL, που σημαίνει διαφορετικό prize pool από τα τουρνουά που ξέρετε μέχρι τώρα κι ίσως έχετε συμμετάσχει και ανταγωνισμό μεταξύ μας.
Προσωπικά δεν έχασα την ουσία.Για τους ΟΜ το είπα γιατί το διάβασα χωρίς να δώσω σημασία αν ήταν ESL ή campaign διότι δεν με καίει.
Δεν ξέρω αν μπορούμε οι Ελληνες να συμμετέχουμε σε τέτοια τουρνουά για τους γνωστούς λόγους.Αλλά θα ήταν μια καλή ευκαιρία να φανούμε και εμείς διότι έχουμε πολύ καλούς παίχτες αρκεί να αφήσουμε πίσω διχόνιες και πολέμους για το ποιός έχει τα καλύτερα stats και πολλά άλλα ακόμη που αμαυρώνουν την εικόνα μας.
Γνώμη μου πάντα, πως δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι τέτοιο για τους παραπάνω λόγους.Μακάρι να διαψευτώ αλλά......
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από LicenseToKill Κυρ Ιουν 08, 2014 1:02 am

dimstam έγραψε:Προσωπικά δεν έχασα την ουσία.Για τους ΟΜ το είπα γιατί το διάβασα χωρίς να δώσω σημασία αν ήταν ESL ή campaign διότι δεν με καίει.
Δεν ξέρω αν μπορούμε οι Ελληνες να συμμετέχουμε σε τέτοια τουρνουά για τους γνωστούς λόγους.Αλλά θα ήταν μια καλή ευκαιρία να φανούμε και εμείς διότι έχουμε πολύ καλούς παίχτες αρκεί να αφήσουμε πίσω διχόνιες και πολέμους για το ποιός έχει τα καλύτερα stats και πολλά άλλα ακόμη που αμαυρώνουν την εικόνα μας.
Γνώμη μου πάντα, πως δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι τέτοιο για τους παραπάνω λόγους.Μακάρι να διαψευτώ αλλά......

Πάμε άλλη μια φορά για σένα. Δεν θα παίζεις με αντίπαλους όλο το community του WOT. Συζητάμε για να μπει το game στο ESLGreece και να παίζουμε μεταξύ μας.

ΥΓ Αν δεν σε καίει που οι άλλες χώρες έχουν εσωτερικά πρωταθλήματα με ανεξάρτητα prize pool ΟΚ άρα μην απαντάς εδώ. Σε παραπέμπω στον τίτλο του thread.
ΥΓ Αν έχεις όρεξη να αρχίσεις αυτά που έκανες σε άλλα thread με την φαγωμάρα κι εδώ σε παρακαλώ να σταματήσεις να ποστάρεις.
LicenseToKill
LicenseToKill

Αριθμός μηνυμάτων : 21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από gr68 Κυρ Ιουν 08, 2014 1:27 am

α ρε kostis_l ,mou εσβησεs το καλυτερο ποστ.Το ελεγα πωs θα ανακαλυφτει πωσ οι αλλεs  Laughing  lol! πληρωνονται
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από mementoM0ri Κυρ Ιουν 08, 2014 1:32 am

Ελα σβηστε κανας moderator το thread , οποιος ενδιαφερετε θα βρουμε καπου αλλου να το συζητησουμε.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από dolofonos Κυρ Ιουν 08, 2014 1:33 am

Πάμε από την αρχή. Εσλ ελληνικό υπάρχει ΑΛΛΑ είναι ανενεργό. Όπως είπε ο LicenseToKill η ενημέρωση ήταν ότι αν μπορείτε να βρείτε κάποιους αντμιν και έχετε κάποια δυναμικότητα μπορείτε ίσως να το ενεργοποιήσετε. Τι σημαίνει αυτό για εσάς που ζείτε Ελλάδα είναι ότι θα έχετε ανταγωνιστές ΜΟΝΟ άλλους Έλληνες παίκτες που ζούνε και Ελλάδα. Βέβαια πάμε στο κλασικό Ελληνικό κομμάτι, ότι παίζουμε απλά ένα παιχνίδι οπότε βλέπω να καταλήγει πάλι αλλού.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από mementoM0ri Κυρ Ιουν 08, 2014 1:38 am

Στο graveyard γρηγορα το thread  δεν ειστε ανθρωποι για τετοια εσεις.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από dimstam Κυρ Ιουν 08, 2014 2:24 am

@Lisencetokill δεν αρχίζω τίποτα αν κάτι δεν με έχει πειράξει.Επίσης δεν θα αναλύσω για το αν έφταιγα ή όχι.Εχει λήξει το θέμα
Επισης σε παραπέμπω στο Post του dolofonou και εκεί που λέει 
( κλασικό Ελληνικό κομμάτι, ότι παίζουμε απλά ένα παιχνίδι οπότε βλέπω να καταλήγει πάλι αλλού)
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από Founder Κυρ Ιουν 08, 2014 2:33 am

Παρακαλώ συγκεντρωθείτε στην ουσία και μην βγαίνετε offtopic για να μην κλειδωθεί το θέμα. Είναι αμαρτία.
Όποιος δεν έχει κάτι να πει και να συνεισφέρει ή δεν τον ενδιαφέρει, ας μην ποστάρει καθόλου.

Ευχαριστώ
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από Marita89 Κυρ Ιουν 08, 2014 3:16 am

Καλη ιδεα,εγω ειμαι μεσα αν το οργανωσει κανεις.Επισης δεν θελω gold ονλι γκλορι.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από mementoM0ri Κυρ Ιουν 08, 2014 4:27 am

mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Κυρ Ιουν 08, 2014 6:16 am

Ρωτάει και απαντάει ο ίδιος.... κάνας καλός ψυχολόγος ?
Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL 0efad6ad7b67d791a1c18cb1da0e9a5d

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από fotis12345 Δευ Ιουν 09, 2014 1:10 am

Πέδες  εγώ προσωπικά ενδιαφέρομαι  γεια   διαγωνισμούς οπός το ESL και έψαχνα πόλους μήνες γεια ελληνικά  τουρνουά  και  θα ήθελα να δηλώσω και εγώ με την σειρά μου  την συμμετοχή μου  και το ενδιαφέρον μου  σε όλο αυτό το θέμα τον ελληνικών τουρνουά... 
fotis12345
fotis12345

Αριθμός μηνυμάτων : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από PanKratis Τετ Ιουν 11, 2014 11:09 am

sisifos έγραψε:Παρακαλώ συγκεντρωθείτε στην ουσία  και μην βγαίνετε offtopic για να μην κλειδωθεί το θέμα. Είναι αμαρτία.
Όποιος δεν έχει κάτι να πει και να συνεισφέρει ή δεν τον ενδιαφέρει, ας μην ποστάρει καθόλου.

Ευχαριστώ

Παιδιά συγκεντρωθείτε!!! Καλά λέει ο Σίσυφος, αυτό το forum έχει ένα επίπεδο....σεβαστείτε το!

Εγώ πάντως, είμαι μέσα άμα πούμε ότι αρχίζουμε να οργανωνόμαστε  bounce 
PanKratis
PanKratis

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Ιουν 11, 2014 11:40 am

Kαλά λέει ρε παιδιά, να οργανωθούμε!

imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης