World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

+13
Kostis_Larsson
Marita89
Founder
dolofonos
gr68
katapeltadiko
dimstam
billys07
Guardianakos
imperiumgraecum
Sanguinius
mementoM0ri
LicenseToKill
17 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από HeeroYuy997 Τρι Ιουν 17, 2014 9:20 am

Παίδες θα χρειαστεί πολυ δουλειά αλλα αμα βρείτε κάποιο team-admin σαν δευτερεύον μπαίνω να helparo. Απλά υπόξνην ότι σαν admin θα πρέπει να ανακοιρίσετε νικητές και να εποικηνωνήτε με το επίσημο esl για να σας δίνει κεφάλεα για τα βραβεία των αγώνων. δηλαδή ειναι κυριολεκτικά part-time δουλειά. ¨οπως είπα αμα δηλώσετε admin team και θέλετε +1 εγλω είμαι μέσα.
HeeroYuy997
HeeroYuy997

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ηλικία : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από LicenseToKill Τετ Ιουν 18, 2014 2:28 am

HeeroYuy997 έγραψε:Παίδες θα χρειαστεί πολυ δουλειά αλλα αμα βρείτε κάποιο team-admin σαν δευτερεύον μπαίνω να helparo. Απλά υπόξνην ότι σαν admin θα πρέπει να ανακοιρίσετε νικητές και να εποικηνωνήτε με το επίσημο esl για να σας δίνει κεφάλεα για τα βραβεία των αγώνων. δηλαδή ειναι κυριολεκτικά part-time δουλειά.  ¨οπως είπα αμα δηλώσετε admin team και θέλετε +1 εγλω είμαι μέσα.

Το θέμα είναι ότι είσαι ο πρώτος κι ο μόνος έως τώρα που δηλώνει προθυμία για αυτή την δουλειά... Sad
ΑΛΛΑ ούτως ή άλλως αν δεν υπάρχει ενδιαφέρον από τον κόσμο να παίξει και δεν φτιαχτούν ελληνικές ομάδες στο ESL δεν πρόκειται να μας δώσουν το ΟΚ. Οι Ισπανοί για παράδειγμα έχουν 3-4 τακτικές ομάδες στα international τουρνουά Go4WoT κλπ 3on3, 1on1 και ενώ έχουν ενδιαφερθεί δεν τους διοργανώνουν ESLspainWOT. Οπότε για αρχή πρέπει να μάθει κι ο κόσμος ότι υπάρχει αυτό το ανταγωνιστικό κομμάτι (ESL), να αρχίσει να συμμετέχει για να έχουμε διαπραγματευτική ισχύ κι έπειτα να αιτηθούμε της ESLgreece για section του WOT. Δεν ξεχνάμε φυσικά το admin-team.
Ο χρόνος θα δείξει, αλλά να ξέρεις δεν βρήκα τουλαχιστον εγώ το ενδιαφέρον που περίμενα από το community, οπότε μην περιμένεις πολλά.
LicenseToKill
LicenseToKill

Αριθμός μηνυμάτων : 21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από billys07 Τετ Ιουν 18, 2014 12:55 pm

Απο μερος μου εχω κανει Application για Admin στο ESL για το WoT αλλα ακομα δεν υπαρχη απαντηση απο μερος τους!
billys07
billys07

Αριθμός μηνυμάτων : 259

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενδιαφέρον για ένταξη του WOT στο ελληνικό section του ESL

Δημοσίευση από dfk_7677 Τρι Αυγ 05, 2014 1:56 am

billys07 έγραψε:Απο μερος μου εχω κανει Application για Admin στο ESL για το WoT αλλα ακομα δεν υπαρχη απαντηση απο μερος τους!

Αν και η απάντηση έρχεται 2 μήνες μετά, προφανώς η αίτησή σου παραμένει αναπάντητη διότι δεν υπάρχει (στελεχομένο τουλάχιστον) section στο Ελληνικό ESL. Για να γίνει κάτι τέτοιο, θα χρειαστούν:

  1. Κάποιος να το αναλάβει. Αυτός θα πρέπει ήδη να έχει εμπειρία στο ESL ως admin και από ότι ξέρω ο παρόν Head δεν διατίθεται να το κάνει ο ίδιος.
  2. 2-3 λοιποί admin που θα εκπαιδευτούν (σαν κι εσένα).
  3. Ικανός αριθμός ομάδων να ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν σε μια προσπάθεια είτε σαν το go4wot είτε σαν κάποιου είδους πρωτάθλημα.
  4. Με δεδομένα τα παραπάνω ενδεχομένως η WG να σπονσοράρει με gold μια τέτοια διοργάνωση.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την dfk_7677 στις Τρι Αυγ 05, 2014 1:57 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ορθογραφικό λάθος)
dfk_7677
dfk_7677

Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ηλικία : 46

http://httpσ://www.heat-clan.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης