World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Απάντηση προς cgaki

+18
LicenseToKill
dimstam
dolofonos
imperiumgraecum
taramas
mementoM0ri
Ghostalker
gregorakis
perseas
billys07
fotis12345
gr68
Veyder
cgakis4
37EMA
HeeroYuy997
cgakis3
sisifos
22 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από sisifos Τετ Ιουν 25, 2014 9:02 am

Perseas είπα και άλλα, γιατί δεν τα έκανες quote? Δεν σε βολευανε? Θα σε βοηθήσω: "αλλά αυτό που εννοουσε στο θέμα με τον kosti είναι πως δεν τον ενδιαφέρει να χαιδέψει τους γνωστούς πλεον πρωταγωνιστες του φορουμ και δεν τον ενδιαφέρει αν μεινουν ή αν φύγουν" Και συμφωνώ απόλυτα μαζί του.
Επίσης είπα εγώ πουθενά ποιος είναι ο admin? Συζήτησα απλά την κίνηση του larson που έδωσε τις ip λες και έκανε κανα κατόρθωμα.

Οντως νηπιαγωγείο!

Ghostalker δε μου λες εσένα αυτός ο φίλος σου σε κουράρει? Φανταζομαι θα έχεις και έκπτωση.
Βλέπω πολλοί έχετε εμπειρία από φόρουμ μπλογκς και λοιπά, αλλά εδώ όποτε ζήτησα να ρθείτε και άλλοι να βοηθήσετε αφού δεν σας αρέσει έτσι όπως γίνεται το admin κάνατε τις κότες. Γιατί άραγε???
Οδηγείται για κλείσιμο? Δεν κατάλαβες! Για μένα έχει κλείσει ήδη. Εσείς ζητάγατε να ξανανοίξει. Και να κλεισει πάλι τι σας πειράζει? Όλο και καπου θα βρείτε να κάνετε τα κουτσομπολιά σας.

Αντε γεια σας τώρα. Θα παρακαλούσα αφού ρίξετε ότι απαντήσεις γουστάρετε και σε αυτό το ποστ να μην ξανασχοληθείτε μαζί μου γιατί δεν έχω όρεξη να ξαναμπαίνω εδώ.

Ευχαριστώ προκαταβολικά για την κατανόηση.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από Ghostalker Τετ Ιουν 25, 2014 9:23 am

Prin apo 2 xronia an thimame kala ioulios kanonizame me ton memento na ftiaksoume ena elliniko forum gia bioporistikous logous gia to wot kai eimastan stin diadikasia epilogis domain kai web host giati den eimaste erasitexnes. Ostoso tote epese stin antilipsh mas h dikh sou prospatheia kathos kai tou mymgn kai den to proxwrisame.Wstoso aneilimenes upoxrewseis authn tin periodo den mou epitrepoun na ependusw ta 200-400 euro pou xriazete ena tetoio project kathos kai na sxediaso ena kalo site, poios kserei isws argotera.
 Oson afora ton psixologo oloi xriazomaste apla an ginotan triage tha me kalousan pros to telos..,Dikaioma sou na dwseis ton kopo sou(site) opou kai me opoion tropo epithimeis.Wstoso otan mesa sto idio 24oro  to anoigeis,to kleineis, deineis ta kleidia se kapoion.Den afises se kanenan pou skeftete prin energisei to xroniko perithorio na antidrasei.Mou aresoun ta zwa kai na diadrw me auta:) alla  oxi oi kotes:/
Ghostalker
Ghostalker

Αριθμός μηνυμάτων : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από mementoM0ri Τετ Ιουν 25, 2014 9:43 am

Απορω πραγματικα με οσους ασχολουντε σοβαρα με το φορουμ , ηδη απο την αρχη του φορουμ ειχατε δωσει  μυρωδια Χριστινας Λαμπιρη , για παραδειγμα οσοι θελουν να μαθουν κατι για το γκειμ πανε στο οφισιαλ , εδω ερχοντε για το δραμα( και δοξα το θεο εχει αρκετο) και αυτο θελατε και εσεις.
 Ξαναλεω αμα θελετε σοβαρο φορουμ με σοβαρο μοντερειτινκ να πατε στο mymgn  να παρακαλεσετε τον koukounara (head admin) να σας το τρεξει , εχει και τις ακρες στο esl .
 Οσον αφορα το μεγαλο σας κομπλεξ με τα στατς , ας θυμηθουμε οταν παιζαμε μπαλα στην αλανα , τους αμπαλους τους αφηναμε εκτος η τους βαζαμε τερμα! απλως στο wot  οι αμπαλοι ειναι η πλειοψηφια.
 @ghostalker θυμησε μου τι χρωμα  βαζαμε στους εγκεφαλικα νεκρους κοκκινο ? τυχαιο ?
Αντιος σισιφε !!!
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από Veyder Τετ Ιουν 25, 2014 1:56 pm

Gia ena parama zileuo tous kokkinous. Den tous pernoun first target ta arty!!!!!
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από taramas Τετ Ιουν 25, 2014 3:27 pm

Το δράμα ξεκινάει απο την στιγμή που κάποιοι θεώρησαν οτι μπορούν να εκμεταλευτούν αυτό εδώ το forum για την αυτοπροβολή τους και το recruiting των ομάδων που στήσανε κατά καιρούς. Η δράση φέρνει αντίδραση και τα υπόλοιπα είναι ιστορία που τελικά δεν ενδιαφέρει κανέναν απο τους υπόλοιπους.
Το επίπεδο το πήγαμε εκεί που το πήγαμε όλοι μαζί, ας σταματήσουμε να ζητάμε τα ρέστα απο τους διαχειριστές, λάθη έγιναν αλλά οπως και να το κάνουμε δεν έριξαν αυτοί το επίπεδο, το ρίξαμε εμείς ολοι, ακόμη και μερικές προσπάθειες σποραδικά για να σωθεί η κατάσταση έπεσαν στο κενό, ακόμη και η περιβόητη συνάντηση όλων έγινε για να προωθήσουν κάποιοι τον εαυτό τους, ας αφήσουμε λοιπόν τα κατινιάσματα και να δούμε την ουσία να τελειώνουμε.
@ memento mori
οταν παίζαμε στην αλάνα (εγώ σε αλάνες έπαιζα σίγουρα γιατί πρν απο 35-40 χρόνια μόνο αλάνες υπήρχαν) δεν παριστάναμε τους pros γιατί δεν είμασταν, φίλοι είμασταν και έτσι παίζαμε, οποιος ήθελε κάτι παραπάνω έμπαινε σε μια ομάδα και έπαιζε και για να ακριβολογώ το γεγονός οτι έπαιζα βόλεϊ σε ομάδα δεν με εμπόδισε ποτέ να παίξω με τους φίλους μου, αρα τα χρωματάκια δεν έχουν τόπο παρα μόνο σε επαγγελματικές ομάδες, ολοι οι υπόλοιποι είναι-είμαστε παρέες.

@ veyder
Οταν λές οτι ζηλεύεις τους κόκκινους ειναι αποτέλεσμα οτι θεωρείς τον εαυτό σου pro? αστο ρε νικολάκη κάνε λίγο κράτει.

@ chostalker
Πριν πολύ καιρό σας είπα "φτιάχτε μια ομάδα να μαζευτείτε ολοι που θεωρείτε τους εαυτούς σας pros να σκίσετε τον χάρτη να σας βλέπουμε να σας χαιρόμαστε και αφήστε τους υπόλοιπους να διασκεδάσουν οπως αυτοί νομίζουν", δεν με ακούσατε και τελικά τι καταφέρατε? κάντε ενα απολογισμό να δούμε αν είστε ικανοποιημένοι.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από mementoM0ri Τετ Ιουν 25, 2014 4:13 pm

taramas έγραψε:Το δράμα ξεκινάει απο την στιγμή που κάποιοι θεώρησαν οτι μπορούν να εκμεταλευτούν αυτό εδώ το forum για την αυτοπροβολή τους και το recruiting των ομάδων που στήσανε κατά καιρούς. Η δράση φέρνει αντίδραση και τα υπόλοιπα είναι ιστορία που τελικά δεν ενδιαφέρει κανέναν απο τους υπόλοιπους.
Το επίπεδο το πήγαμε εκεί που το πήγαμε όλοι μαζί, ας σταματήσουμε να ζητάμε τα ρέστα απο τους διαχειριστές, λάθη έγιναν αλλά οπως και να το κάνουμε δεν έριξαν αυτοί το επίπεδο, το ρίξαμε εμείς ολοι, ακόμη και μερικές προσπάθειες σποραδικά για να σωθεί η κατάσταση έπεσαν στο κενό, ακόμη και η περιβόητη συνάντηση όλων έγινε για να προωθήσουν κάποιοι τον εαυτό τους, ας αφήσουμε λοιπόν τα κατινιάσματα και να δούμε την ουσία να τελειώνουμε.
@ memento mori
οταν παίζαμε στην αλάνα (εγώ σε αλάνες έπαιζα σίγουρα γιατί πρν απο 35-40 χρόνια μόνο αλάνες υπήρχαν) δεν παριστάναμε τους pros γιατί δεν είμασταν, φίλοι είμασταν και έτσι παίζαμε, οποιος ήθελε κάτι παραπάνω έμπαινε σε μια ομάδα και έπαιζε και για να ακριβολογώ το γεγονός οτι έπαιζα βόλεϊ σε ομάδα δεν με εμπόδισε ποτέ να παίξω με τους φίλους μου, αρα τα χρωματάκια δεν έχουν τόπο παρα μόνο σε επαγγελματικές ομάδες, ολοι οι υπόλοιποι είναι-είμαστε παρέες.

@ veyder
Οταν λές οτι ζηλεύεις τους κόκκινους ειναι αποτέλεσμα οτι θεωρείς τον εαυτό σου pro? αστο ρε νικολάκη κάνε λίγο κράτει.

@ chostalker
Πριν πολύ καιρό σας είπα "φτιάχτε μια ομάδα να μαζευτείτε ολοι που θεωρείτε τους εαυτούς σας pros να σκίσετε τον χάρτη να σας βλέπουμε να σας χαιρόμαστε και αφήστε τους υπόλοιπους να διασκεδάσουν οπως αυτοί νομίζουν", δεν με ακούσατε και τελικά τι καταφέρατε? κάντε ενα απολογισμό να δούμε αν είστε ικανοποιημένοι.
  Κανεις δε παριστανει τον προ (τουλαχιστον οχι εγω) αλλα οταν ακουω ανοησιες οτι τα στατς δε μετρανε πονανε τα ματια μου. Ειναι σα να μαζευσαι να παιξεις μπαλα με αντιπαλη γειτονια και να πεταχτει ο λαπας της γειτονιας και να πει οτι θελω να παιξω και εγω!!! που πας ρε λαπα? Οσο φιλος σου και ειναι μπαλα δε θα παιξει, μπορει να ερθει να δει και να κανει τον χαβα του αλλα μπαλιτσα δεν... Γιαυτο καποιες φορες πρεπει  παραδεχομαστε την ανωτεροτητα καποιων για το καλο του συνολου! 
  Οσο για το οτι τα στατς ειναι rng , καβατζα η τυχη ειναι σα να εισαι 200 κιλα κρεας να μη μπορεις να κλωτσησεις την μπαλα και λες οτι φταιει που ειναι στρογγυλη και τσουλαει ...ελεος πια δεν ειναι κακο να εισαι κοκκινος η πορτοκαλι , αλλα η λογικη λεει οτι πρεπει να γινεις και καποτε πρασινος , αν οχι ηρθε η ωρα να παιξεις κατι αλλο. 
 PeAcE
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Ιουν 25, 2014 4:48 pm

mementoM0ri έγραψε:δεν ειναι κακο να εισαι κοκκινος η πορτοκαλι , αλλα η λογικη λεει οτι πρεπει να γινεις και καποτε πρασινος , αν οχι ηρθε η ωρα να παιξεις κατι αλλο

Για μένα δεν έχει άλλο χρώμα ρε γαμώτο τελίκιασα  Sad 
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από taramas Τετ Ιουν 25, 2014 5:21 pm

@ memento mori

Η λογική η δική σου μπορεί να λέει οτι "πρέπει" να γίνεις πράσινος αλλά η πραγματικότητα λέει άλλα, αν εξαιρέσεις αυτούς που πραγματικά δεν μπορούν για διαφόρους λόγους και είναι λίγοι, οι υπόλοιποι μπορεί να έχουν άλλη λογική, διασκεδάζουν το παιχνίδι με άλλο τρόπο, μπορεί ακόμη και να τρολάρουν, αυτό δεν σημαίνει οτι πρέπει να "παίξουν κάτι άλλο", αυτός ο ιδιόμορφος ρατσισμός πρέπει να σταματήσει κάποτε, κατανοώ οτι για μερικούς που θέλουν να αποδείξουν το υποτιθέμενο μέγεθος του εαυτού τους μέσα σε ενα παιχνίδι είναι δύσκολο να συνυπάρξουν με τους κοινούς θνητούς αλλά δεν το δέχομαι. οπως επίσης δεν δέχομαι και την άποψη οτι πας παίχτης με στατιστικά είναι και μαλάκας ταυτόχρονα, και οι δύο είναι απόψεις ολοκληρωτικές έως ρατσιστικές.
ΠΑΙΧΝΙΔΙ
Η λέξη τα λέει όλα, δεν είναι ζωή, δεν είναι αλήθεια ούτε πατρίδα έθνος ή θρησκεία, ολοι χωράνε ο καθένας με τον τρόπο του, οτι πέρα απο αυτό πρέπει να σταματήσει, σε ότι επιχειρήματα έχεις εσυ και οποιος άλλος για να υπερασπίσεις τα στατιστικά σου μπορώ να σου αντιπαραθέσω τα διπλάσια γιατί μην ξεχνάς το ξέρω το παιχνίδι αρκετά καλά, ομως δεν θα είναι παρά μια κουβέντα για να περάσει η ώρα γιατί στην τελική το διακύβευμα είναι άλλο, πρόκειται για ενα παιχνίδι και τίποτα παραπάνω.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από taramas Τετ Ιουν 25, 2014 5:31 pm

Οσο για το αν μετράνε τα stats, η απάντηση είναι απλή, μετράνε σε αυτούς που τα μετράνε, αν το καταλάβουμε αυτό θα πάμε παρακάτω και το παρακάτω ειναι απλό και το έχω πεί πολλές φορές......

αφού έχετε κάποιες απόψεις και θεωρείτε οτι είστε η ελίτ του παιχνιδιού γιατί δεν μαζεύεστε ολοι οι ομοιδεάτες μαζί να χαρείτε το παιχνίδι με τον δικό σας τρόπο και να μην ενοχλείστε με την παρουσία των υπολοίπων? όσες φορές και να το πώ απάντηση δεν θα πάρω, αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι οτι κάποιοι χρειάζονται τους "λαπάδες" για να αποδεικνύουν την υποτιθέμενη υπεροχή τους, μπορεί να κάνω λάθος αλλά δυστυχώς η πραγματικότητα με δικαιώνει, τριγυρνάτε γυρω γύρω απο τους "λαπάδες" και σχολιάζετε, παριστάνετε τους καθηγητές σε άδεια τάξη και ενίοτε βρίζετε και κατηγορείτε τον πληθυσμό που δεν δέχεται τις απόψεις σας, να μαζευτείτε όμως όλοι μαζί δεν μπορείτε, γιατι δεν μπορείτε θα μας πείτε μα το μάθουμε και εμείς?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Ιουν 26, 2014 12:05 am

Δηλαδη οποιος εχει καλα στατς και τον ενδιαφερουν τα στατς πρεπει να παει να παιξει με τους ομοιδεατες του ? (GTPK logic Razz
 Δεν μιλαμε για υπεροχη, ποτε δεν ηρθα να κοκορευτω οτι εχω νορμαλ στατς, ισα ισα γελαω με αυτους που μπερδευουν τα στατς με το e-πεος τους(Βλεπε λασκα και αλλους) οπως επισης πιστευω πως τα στατς δε σε κανουν καλυτερο ανθρωπο. 
 Η ζηλεια και η εμπαθεια ομως σε κανουν χειροτερο. 
 και εδω κολλαει το:
οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
 PeAcE
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από Ghostalker Πεμ Ιουν 26, 2014 2:35 am

@taramas by kostokertziar

Egw tha dwso to ekseis paradeigmataki les kai milaw se paidi tou dimotikou mpas kai bgaloume akri. Otan loipon enas filotexnos paei se mia ekthesh zwgrafikhs  enan sugkekrimeno pinaka tha ton xazepsei gia wres giati exei to upobadro na analusei texnikh xrwmata klp.Otan enas touristas paei ston idio pinaka kai kathisei panw apo 1 lepto pera oti eine anousio auto shmenei oti mporei kai na ton peire o upnos. Ta stats profanos den exoun kamia sxesh me tin noitikh ikanotita kapoiou alla an kapoios pou exei afierwsei apeiro xrono sta tanks kai pali den exei beltiothei  profanos eine gasmas  to opoio kai pali den mas epireazei.Alla otan ena tetoio atomo arxizei kai postari astamatita se forum sxetika me to wot profanos osoi exoun to idio skeptiko me mena tha eine empatheis kai tha ton koroidepsoun.
Ghostalker
Ghostalker

Αριθμός μηνυμάτων : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Ιουν 26, 2014 4:09 am

taramas έγραψε:Οσο για το αν μετράνε τα stats, η απάντηση είναι απλή, μετράνε σε αυτούς που τα μετράνε, αν το καταλάβουμε αυτό θα πάμε παρακάτω και το παρακάτω ...

... ε λοιπόν δε νομίζω πως πρόκειται να πάμε ποτέ παρακάτω για τον απλούστατο λόγο πως ΚΑΝΕΙΣ δεν μπορεί να βγάλει κάποιο νόημα από αυτή τη φράση ... και αυτή η απάντηση είναι "απλή" ... φαντάζομαι πως αν έρθουν κι άλλα μέλη της διεθνούς μαθηματικής ακαδημίας και καταθέσουν τις απόψεις τους επί του θέματος θα έχουμε αναγούλες ...

gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από taramas Πεμ Ιουν 26, 2014 12:21 pm

Ghostalker έγραψε:@taramas by kostokertziar

Egw tha dwso to ekseis paradeigmataki les kai milaw se paidi tou dimotikou mpas kai bgaloume akri. Otan loipon enas filotexnos paei se mia ekthesh zwgrafikhs  enan sugkekrimeno pinaka tha ton xazepsei gia wres giati exei to upobadro na analusei texnikh xrwmata klp.Otan enas touristas paei ston idio pinaka kai kathisei panw apo 1 lepto pera oti eine anousio auto shmenei oti mporei kai na ton peire o upnos. Ta stats profanos den exoun kamia sxesh me tin noitikh ikanotita kapoiou alla an kapoios pou exei afierwsei apeiro xrono sta tanks kai pali den exei beltiothei  profanos eine gasmas  to opoio kai pali den mas epireazei.Alla otan ena tetoio atomo arxizei kai postari astamatita se forum sxetika me to wot profanos osoi exoun to idio skeptiko me mena tha eine empatheis kai tha ton koroidepsoun.

Ατυχές παράδειγμα γιατί η τέχνη είναι υποκειμενική, εκτός κι αν ισχυρίζεσαι οτι το wot είναι τέχνη οπότε να το δούμε αλλιώς, στο θέμα μας τώρα, κάποιοι σαν και σένα δεν θα πάψουν να θεωρούν τον εαυτό τους σαν γαμάω και τους υπόλοιπους γκασμάδες, αυτός είναι και ο βασικός λόγος που σας εχω πεί πολλές φορές.... μαζευτείτε όλοι οι γαμάω να παίζετε μαζί να χαίρεστε και να μην μας ζαλίζετε το αίσθημα, αυτό ειναι απλό ή θέλεις και επεξήγηση?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από taramas Πεμ Ιουν 26, 2014 12:26 pm

@ gregorakis

Παίζει να είσαι ο μόνος που δεν βγάζει νόημα, οσο για τα υπόλοιπα αν νομίζεις οτι μπορείς να με προκαλέσεις στην πραγματική ζωή εδώ είμαι, αν όχι τότε μείνε στα του παιχνιδιού και των stats που τα πάς καλά.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από taramas Πεμ Ιουν 26, 2014 12:33 pm

mementoM0ri έγραψε:Δηλαδη οποιος εχει καλα στατς και τον ενδιαφερουν τα στατς πρεπει να παει να παιξει με τους ομοιδεατες του ? (GTPK logic Razz
 Δεν μιλαμε για υπεροχη, ποτε δεν ηρθα να κοκορευτω οτι εχω νορμαλ στατς, ισα ισα γελαω με αυτους που μπερδευουν τα στατς με το e-πεος τους(Βλεπε λασκα και αλλους) οπως επισης πιστευω πως τα στατς δε σε κανουν καλυτερο ανθρωπο. 
 Η ζηλεια και η εμπαθεια ομως σε κανουν χειροτερο. 
 και εδω κολλαει το:
οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
 PeAcE

Εγώ δεν είπα οτι "πρέπει" αλλά αφού το θέτεις έτσι τότε απάντησέ μου εσύ παίζεις με πορτοκαλοκόκκινους? δεν νομίζω, δεν θα διακινδύνευες τα στατιστικά σου οπότε εκ των πραγμάτων ακολουθείς αυτό που είπα, αν κάνω λάθος μου το λες αλλά δεν το νομίζω.
Τα stats δεν έχουν καμμία σχέση ούτε με το πέος ούτε με την πραγματική ζωή, εχουν να κάνουν με το παιχνίδι και πως το βλέπει και το παίζει κανείς, θα συμφωνήσω οτι η ζήλεια και η εμπάθεια σε κάνουν χειρότερο άνθρωπο, ας πάρουμε λοιπόν την άποψή σου και με βάση αυτήν να δούμε τι κάνουν οι μεν και οι δε, οι ζηλιάρηδες πορτοκαλοκόκκινοι ασχολούνται με τους λιλά απο εμπάθεια, οι λιλά γιατι ασχολούνται με τους γκασμάδες που λέει ο ξερόλας? ποιό είναι το ερέθισμα? εμπάθεια? εγωπάθεια? βαρεμάρα? για πές μου την άποψή σου?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Ιουν 26, 2014 3:23 pm

Gia emena oi kokkinoi-portokali den prepei na exoun apopsi gia to game ! 
Sto katw katw ths grafhs theloun apla na pernane kala me thn parea toys , dekto kai katanohto . 
Einai sa na ertheis na mou peis pws na kanw service se omega xronografo. tha gelaw mexri methaurio.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από taramas Πεμ Ιουν 26, 2014 9:11 pm

mementoM0ri έγραψε:Gia emena oi kokkinoi-portokali den prepei na exoun apopsi gia to game ! 
Sto katw katw ths grafhs theloun apla na pernane kala me thn parea toys , dekto kai katanohto . 
Einai sa na ertheis na mou peis pws na kanw service se omega xronografo. tha gelaw mexri methaurio.

Θα διαφωνήσω, για αρχή δεν μπορεί κανείς να απαγορεύσει σε κανέναν να έχει άποψη, οτι μπορεί να είναι λάθος ή άποψή του αυτό είναι θέμα συζήτησης κατά περίπτωση, στην συνέχεια αν πάρουμε την άποψή σου θα έλεγα οτι όποιος έχει παίξει ενα αριθμό χιλιάδων μαχών έχει άποψη που και αυτή μπορεί να είναι λάθος, οπως λάθος μπορεί να χαρακτηριστεί και η άποψη κάποιου που είναι μπλε ή λιλά, πάντως το σίγουρο είναι οτι εγώ προσωπικά μετά απο 31κ μάχες και 700 clan wars και άποψη έχω και γνωρίζω πως μπορώ να φτιάξω στατιστικά, το έχω κάνει αλλά δεν με ενθουσιάζει, από την άλλη σέβομαι και την άλλη άποψη κάποιων που βάζουν τα στατιστικά σκοπό τους.
Το θέμα με τα στατιστικά το έχουμε κουράσει, αν έρθω να σου πώ πως να κάνεις σερβις σε ωμέγα χρονογράφο το πιθανότερο είναι να βάλεις τα γέλια, απο την άλλη όμως αν το WOT ήτανε θέμα δείκτη νοημοσύνης τότε το πιθανότερο θα ήταν να ήμουνα καραμωβ, η διαφορά μας είναι οτι το wot δεν είναι θέμα νοημοσύνης και εγώ δεν θα έβαζα τα γέλια με κανέναν, αυτό που θα έλεγα είναι οτι τα στατιστικά είναι πέρα ακόμη και απο τα θεωρητικά μαθηματικά και ο καλύτερος τρόπος για να πεί κανείς ψέμματα και δεν είναι μόνο δική μου άποψη αυτή ούτε την ανακάλυψα, είναι κοινή άποψη παγκοσμίως και όποιος δεν το λαμβάνει υπόψη του ή εθελοτυφλεί ή εξυπηρετεί σκοπιμότητες.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Ιουν 26, 2014 10:42 pm

... επειδή εξακολουθεί να αναμασάται το "η στατιστική είναι ο καλύτερος τρόπος να πεις ψέματα" να τονίσω για πολλοστή φορά πως ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ... για να συμβεί αυτό όμως χρειάζεσαι γνώσεις μαθηματικών γυμνασίου, μέση νοητική ικανότητα και πρόσβαση στην πληροφορία ... η WG σου παρέχει το 3ο (όχι τόσο πλήρες όσο θα έπρεπε, ικανό όμως για ακριβή συμπεράσματα), τα άλλα δύο πρέπει να τα "βάλεις" εσύ ...    
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από Ghostalker Παρ Ιουν 27, 2014 1:15 am

taramas έγραψε:
Ghostalker έγραψε:@taramas by kostokertziar

Egw tha dwso to ekseis paradeigmataki les kai milaw se paidi tou dimotikou mpas kai bgaloume akri. Otan loipon enas filotexnos paei se mia ekthesh zwgrafikhs  enan sugkekrimeno pinaka tha ton xazepsei gia wres giati exei to upobadro na analusei texnikh xrwmata klp.Otan enas touristas paei ston idio pinaka kai kathisei panw apo 1 lepto pera oti eine anousio auto shmenei oti mporei kai na ton peire o upnos. Ta stats profanos den exoun kamia sxesh me tin noitikh ikanotita kapoiou alla an kapoios pou exei afierwsei apeiro xrono sta tanks kai pali den exei beltiothei  profanos eine gasmas  to opoio kai pali den mas epireazei.Alla otan ena tetoio atomo arxizei kai postari astamatita se forum sxetika me to wot profanos osoi exoun to idio skeptiko me mena tha eine empatheis kai tha ton koroidepsoun.

Ατυχές παράδειγμα γιατί η τέχνη είναι υποκειμενική, εκτός κι αν ισχυρίζεσαι οτι το wot είναι τέχνη οπότε να το δούμε αλλιώς, στο θέμα μας τώρα, κάποιοι σαν και σένα δεν θα πάψουν να θεωρούν τον εαυτό τους σαν γαμάω και τους υπόλοιπους γκασμάδες, αυτός είναι και ο βασικός λόγος που σας εχω πεί πολλές φορές.... μαζευτείτε όλοι οι γαμάω να παίζετε μαζί να χαίρεστε και να μην μας ζαλίζετε το αίσθημα, αυτό ειναι απλό ή θέλεις και επεξήγηση?

filtate h texnh den eine upokeimenikh, asxetos ean sou aresei h oxi to opoio eine proswpiko tou kathenos, o kopos tou allou h texnikh tou klp eine antikeimenikos paragontas kai eite ksereis , exeis meletisei to antikeimeno eite DEN. Tin pektikh dunotita sto wot an thelei kapoios na to xaraktirisei texnh den uparxei epixeirima na to antikrousei kai apo ekei kai pera apla pezete h poiotita.Kai tha se parakalousa atakes tou tupou ''h texnh eine upokeimenikh' pou diabazeis se miki maous enw xezeis krata tes gia tous tuflous pou kaneis parea kai to paizeis monofthalmos.
Ghostalker
Ghostalker

Αριθμός μηνυμάτων : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από 37EMA Παρ Ιουν 27, 2014 1:19 am

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Z
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από dolofonos Παρ Ιουν 27, 2014 2:06 am

ουυυυ κακά στατς ουυυυ μακριά από εμάς.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Ιουν 27, 2014 3:30 am

taramas έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:Gia emena oi kokkinoi-portokali den prepei na exoun apopsi gia to game ! 
Sto katw katw ths grafhs theloun apla na pernane kala me thn parea toys , dekto kai katanohto . 
Einai sa na ertheis na mou peis pws na kanw service se omega xronografo. tha gelaw mexri methaurio.

Θα διαφωνήσω, για αρχή δεν μπορεί κανείς να απαγορεύσει σε κανέναν να έχει άποψη, οτι μπορεί να είναι λάθος ή άποψή του αυτό είναι θέμα συζήτησης κατά περίπτωση, στην συνέχεια αν πάρουμε την άποψή σου θα έλεγα οτι όποιος έχει παίξει ενα αριθμό χιλιάδων μαχών έχει άποψη που και αυτή μπορεί να είναι λάθος, οπως λάθος μπορεί να χαρακτηριστεί και η άποψη κάποιου που είναι μπλε ή λιλά, πάντως το σίγουρο είναι οτι εγώ προσωπικά μετά απο 31κ μάχες και 700 clan wars και άποψη έχω και γνωρίζω πως μπορώ να φτιάξω στατιστικά, το έχω κάνει αλλά δεν με ενθουσιάζει, από την άλλη σέβομαι και την άλλη άποψη κάποιων που βάζουν τα στατιστικά σκοπό τους.
Το θέμα με τα στατιστικά το έχουμε κουράσει, αν έρθω να σου πώ πως να κάνεις σερβις σε ωμέγα χρονογράφο το πιθανότερο είναι να βάλεις τα γέλια, απο την άλλη όμως αν το WOT ήτανε θέμα δείκτη νοημοσύνης τότε το πιθανότερο θα ήταν να ήμουνα καραμωβ, η διαφορά μας είναι οτι το wot δεν είναι θέμα νοημοσύνης και εγώ δεν θα έβαζα τα γέλια με κανέναν, αυτό που θα έλεγα είναι οτι τα στατιστικά είναι πέρα ακόμη και απο τα θεωρητικά μαθηματικά και ο καλύτερος τρόπος για να πεί κανείς ψέμματα και δεν είναι μόνο δική μου άποψη αυτή ούτε την ανακάλυψα, είναι κοινή άποψη παγκοσμίως και όποιος δεν το λαμβάνει υπόψη του ή εθελοτυφλεί ή εξυπηρετεί σκοπιμότητες.
 Diladi esu twra ti mas to paizeis me tis 31k maxes kai ta 700 cw? Ti mas to paizeis legontas mas oti eisai ksourafi ?
 Otan mas eleges peri diethnous mathimatikis akadimias ti ekanes? POZERA...
Edw milame gia ena game pou se auto den eisai kalos , to poso iq exeis den endiaferei kanenan edw.
 Episis oi apopsis einai san tis kolotrupides , oloi exoun mia.

Ban Hammered(10):

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Bb_04
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από Veyder Παρ Ιουν 27, 2014 3:37 am

Είμαι Pro και είμαι ο Founder. Όσο για τα arty ευτυχώς προτιμούν τον Kostolker.

Για να βλέπω άλλα 3-4 pages spam please έχω βάλει στοίχημα κρίμα να το χάσω.
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Ιουν 27, 2014 4:44 am

Veyder έγραψε:Είμαι Pro και είμαι ο Founder. Όσο για τα arty ευτυχώς προτιμούν τον Kostolker.

Για να βλέπω άλλα 3-4 pages spam please έχω βάλει στοίχημα κρίμα να το χάσω.
Kostoker tziar einai to sosto na to kaneis edit plz
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Empty Απ: Απάντηση προς cgaki

Δημοσίευση από taramas Παρ Ιουν 27, 2014 6:05 am

mementoM0ri έγραψε:
taramas έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:Gia emena oi kokkinoi-portokali den prepei na exoun apopsi gia to game ! 
Sto katw katw ths grafhs theloun apla na pernane kala me thn parea toys , dekto kai katanohto . 
Einai sa na ertheis na mou peis pws na kanw service se omega xronografo. tha gelaw mexri methaurio.

Θα διαφωνήσω, για αρχή δεν μπορεί κανείς να απαγορεύσει σε κανέναν να έχει άποψη, οτι μπορεί να είναι λάθος ή άποψή του αυτό είναι θέμα συζήτησης κατά περίπτωση, στην συνέχεια αν πάρουμε την άποψή σου θα έλεγα οτι όποιος έχει παίξει ενα αριθμό χιλιάδων μαχών έχει άποψη που και αυτή μπορεί να είναι λάθος, οπως λάθος μπορεί να χαρακτηριστεί και η άποψη κάποιου που είναι μπλε ή λιλά, πάντως το σίγουρο είναι οτι εγώ προσωπικά μετά απο 31κ μάχες και 700 clan wars και άποψη έχω και γνωρίζω πως μπορώ να φτιάξω στατιστικά, το έχω κάνει αλλά δεν με ενθουσιάζει, από την άλλη σέβομαι και την άλλη άποψη κάποιων που βάζουν τα στατιστικά σκοπό τους.
Το θέμα με τα στατιστικά το έχουμε κουράσει, αν έρθω να σου πώ πως να κάνεις σερβις σε ωμέγα χρονογράφο το πιθανότερο είναι να βάλεις τα γέλια, απο την άλλη όμως αν το WOT ήτανε θέμα δείκτη νοημοσύνης τότε το πιθανότερο θα ήταν να ήμουνα καραμωβ, η διαφορά μας είναι οτι το wot δεν είναι θέμα νοημοσύνης και εγώ δεν θα έβαζα τα γέλια με κανέναν, αυτό που θα έλεγα είναι οτι τα στατιστικά είναι πέρα ακόμη και απο τα θεωρητικά μαθηματικά και ο καλύτερος τρόπος για να πεί κανείς ψέμματα και δεν είναι μόνο δική μου άποψη αυτή ούτε την ανακάλυψα, είναι κοινή άποψη παγκοσμίως και όποιος δεν το λαμβάνει υπόψη του ή εθελοτυφλεί ή εξυπηρετεί σκοπιμότητες.
 Diladi esu twra ti mas to paizeis me tis 31k maxes kai ta 700 cw? Ti mas to paizeis legontas mas oti eisai ksourafi ?
 Otan mas eleges peri diethnous mathimatikis akadimias ti ekanes? POZERA...
Edw milame gia ena game pou se auto den eisai kalos , to poso iq exeis den endiaferei kanenan edw.
 Episis oi apopsis einai san tis kolotrupides , oloi exoun mia.

Τελικά είσαι και εσύ προβλέψιμος, εδω μιλάμε για ενα game και εσύ μας λές για ωμέγα χρονογράφους αλλά βλέπεις οτι εγώ δέχομαι οτι πιθανότατα είσαι καταρτισμένος σε αυτό και σου απαντώ, απο την άλλη δεν δέχεσαι οτι κάποιος άλλος μπορεί να είναι κάτι άλλο, ας το αφήσουμε όμως αυτό γιατί δεν ενδιαφέρει κανέναν.
Τόσο καιρό το δηλώνεις ο γαμάω με τα στατιστικά αλλά τελικά αποδεικνύεις οτι η εμπάθεια όντως χαλάει τον άνθρωπο, φυσικά και δεν ενδιαφέρει κανέναν το iq μου, έχεις την εντύπωση οτι ενδιαφέρουν κανέναν τα στατιστικά σου? 
Για να τελειώνουμε, δεν το παίζω τίποτα, είμαι αυτός που είμαι και οι αριθμοί που έδωσα είναι εύκολα προσβάσιμοι, επίσης ολοι έχουμε άποψη και εσύ έχεις επίσης, τωρα αν η δική σου άποψη είναι κωλοτρυπίδα να την χαίρεσαι και να την ξυρίζεις πότε πότε.

Ban Hammered(10):
Απάντηση προς cgaki - Σελίδα 2 Wil-e-coyote-005

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης