World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

WARPACK!!!

+8
Gooakis
taramas
JDeviant
Marita89
gregorakis
Sanguinius
imperiumgraecum
TakisGoutsis
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Οκτ 08, 2014 4:10 am

Κάνει μπαμ πως δεν έχει aimbot.Όσα aimbot έχω δει στοχεύουν στα weakspots,ακόμα και όταν βλέπεις τα πλάγιο ή το πίσω μέρος ενός άρματος,το aimbot,θα κάνει reset τον στόχο σε cupola ή κάτι ανάλογο και για αυτό τον λόγο χοροπηδάει ο στόχος σαν τρελός.Κάπως έτσι την πάτησε και ο morgotz και άρπαξε το ban  στα μούτρα χωρίς λόγο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Οκτ 08, 2014 4:37 am

... δεν καταλαβαίνω τι κέρδος έχεις κάποιος από ένα aimbot ... μόνο αν κάνει καλό preaim, που δεν το νομίζω ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Οκτ 08, 2014 4:43 am

gregorakis έγραψε:... δεν καταλαβαίνω τι κέρδος έχεις κάποιος από ένα aimbot ... μόνο αν κάνει καλό preaim, που δεν το νομίζω ...
Εσύ που ξέρεις τα weakspot,δεν έχεις όφελος,ο άλλος που δεν ξέρει,θα έχει.Άσχετο,ξέρει κάποιος,πόσο κοστίζει ένα tog αν πωληθεί;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από mparek4 Τετ Οκτ 08, 2014 8:04 am

υπάρχει τέτοιο πράγμα ρε guys?  scratch
παράτησα το callofduty γιατί γινόταν χαμός από wallhack - aimbot - hack servers.
fuck... Evil or Very Mad
mparek4
mparek4

Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από TakisGoutsis Τετ Οκτ 08, 2014 10:02 am

yparxei kai douleuei kataplhktika...!
TakisGoutsis
TakisGoutsis

Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από mparek4 Τετ Οκτ 08, 2014 11:11 am

TakisGoutsis έγραψε:yparxei kai douleuei kataplhktika...!
to stanio mou mesa
mparek4
mparek4

Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από taramas Τετ Οκτ 08, 2014 12:53 pm

Η αλήθεια είναι οτι η γκρίνια της ήττας υπάρχει, αυτό όμως είναι το ένα άκρο, το άλλο άκρο είναι να πέφτεις πάνω σε ενα άρμα ιδιο με το δικό σου και να έχει το μισό loading time απο σένα, αυτό δεν είναι γκρίνια είναι cheat τελεία και παύλα.
Επειδή βλέπω οτι αναφέρθηκαν τα weak spots ειδικά απο λάτρεις των στατιστικών, θα ήθελα να μας διαφωτίσουν με τον ακριβή αριθμό των πιθανοτήτων που έχει κάποιος να πετύχει το weak spot απο απόσταση 200+ μέτρων με ενα πυροβόλο μέτριου accuracy, εγω το έχω μετρήσει στο 3,80% με τις καλύτερες προϋποθέσεις (modules, skills, perks κλπ), οταν συναντάς κάποιον που πετυχαίνει 5/5 weak spots απο τέτοιες αποστάσεις σε μία μάχη τότε πιθανόν να έχει "κάτσει" στην περίπτωση,  αν κάνει το ίδιο πράγμα σε δεύτερη και τρίτη μάχη τότε απλά παίζει cheat, οι αριθμοί λένε πάντα την αλήθεια όπως αρέσκεται να λέει ο ξερόλας.
Με μια απλή διαδικασία έχω παρακολουθήσει διάφορους παίχτες για να βγάλω τα συμπεράσματά μου, οταν δώ κάποιον που με ενδιαφέρει τον βάζω στην ignore list και τον παρακολουθώ όποτε τον συναντήσω ξανά, με αυτό τον τρόπο μπορώ να δω τι γίνεται με ενα παίχτη, επίσης είναι γεγονός οτι κάποιοι απο αυτούς απλά παίζουν πολύ προσεκτικά και δεν σπαταλάνε τις βολές τους παρα μόνο αν οι προυποθέσεις είναι ευνοικές, στις περιπτώσεις αυτές δεν μπορείς να πείς οτι είναι cheaters, απλά χρησιμοποιούν το άρμα τους με τον καλλίτερο δυνατό τρόπο.
Ενα άλλο στατιστικό στοιχείο που έχω είναι οτι οι 8/10 παίχτες με πολύ καλά στατιστικά παίζουν μόνιμα με gold ammo και μάλιστα περισσότερο με τα μικρά tier 7-8, επίσης χρησιμοποιούν συγκεκριμένα άρματα κατα το πλείστον οπως π.χ. centurion mk 7/1, AT15, E25, παλαιότερα E50, AMX1390 και σήμερα τα light.

Υ.Σ. μια που μιλάμε για performance το wotlabs εχει κολλήσει σε λάθος στατιστικά για μένα, λέτε να είναι επειδή τους ζήτησα να με κάνουν κόκκινο? το λέω γιατί ούτε ο αριθμός μαχών είναι σωστός.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Οκτ 08, 2014 1:19 pm

taramas έγραψε:Η αλήθεια είναι οτι η γκρίνια της ήττας υπάρχει, αυτό όμως είναι το ένα άκρο, το άλλο άκρο είναι να πέφτεις πάνω σε ενα άρμα ιδιο με το δικό σου και να έχει το μισό loading time απο σένα, αυτό δεν είναι γκρίνια είναι cheat τελεία και παύλα.
Επειδή βλέπω οτι αναφέρθηκαν τα weak spots ειδικά απο λάτρεις των στατιστικών, θα ήθελα να μας διαφωτίσουν με τον ακριβή αριθμό των πιθανοτήτων που έχει κάποιος να πετύχει το weak spot απο απόσταση 200+ μέτρων με ενα πυροβόλο μέτριου accuracy, εγω το έχω μετρήσει στο 3,80% με τις καλύτερες προϋποθέσεις (modules, skills, perks κλπ), οταν συναντάς κάποιον που πετυχαίνει 5/5 weak spots απο τέτοιες αποστάσεις σε μία μάχη τότε πιθανόν να έχει "κάτσει" στην περίπτωση,  αν κάνει το ίδιο πράγμα σε δεύτερη και τρίτη μάχη τότε απλά παίζει cheat, οι αριθμοί λένε πάντα την αλήθεια όπως αρέσκεται να λέει ο ξερόλας.
Με μια απλή διαδικασία έχω παρακολουθήσει διάφορους παίχτες για να βγάλω τα συμπεράσματά μου, οταν δώ κάποιον που με ενδιαφέρει τον βάζω στην ignore list και τον παρακολουθώ όποτε τον συναντήσω ξανά, με αυτό τον τρόπο μπορώ να δω τι γίνεται με ενα παίχτη, επίσης είναι γεγονός οτι κάποιοι απο αυτούς απλά παίζουν πολύ προσεκτικά και δεν σπαταλάνε τις βολές τους παρα μόνο αν οι προυποθέσεις είναι ευνοικές, στις περιπτώσεις αυτές δεν μπορείς να πείς οτι είναι cheaters, απλά χρησιμοποιούν το άρμα τους με τον καλλίτερο δυνατό τρόπο.
Ενα άλλο στατιστικό στοιχείο που έχω είναι οτι οι 8/10 παίχτες με πολύ καλά στατιστικά παίζουν μόνιμα με gold ammo και μάλιστα περισσότερο με τα μικρά tier 7-8, επίσης χρησιμοποιούν συγκεκριμένα άρματα κατα το πλείστον οπως π.χ. centurion mk 7/1, AT15, E25, παλαιότερα E50, AMX1390 και σήμερα τα light.

Υ.Σ. μια που μιλάμε για performance το wotlabs εχει κολλήσει σε λάθος στατιστικά για μένα, λέτε να είναι επειδή τους ζήτησα να με κάνουν κόκκινο? το λέω γιατί ούτε ο αριθμός μαχών είναι σωστός.
Το realoding time,την ευστοχία και τα λοιπά δεν μπορούν να την αλλάξουν με cheat,γιατί γίνονται server side,θα πρέπει να hackaρουν τον σερβερ.Οποιδήποτε aimbot και να έχει δεν πρόκειται να αποκτήσει 100% ευστοχία.Όσο για τα άρματα,φυσικά και χρησιμοποιούν τα καλύτερα άρματα στο παιχνίδι,το θέμα είναι όμως πως ξέρουν να χρησιμοποιούν τα άρματα και τα game mechanics τόσο καλά που τα op άρματα τους φέρνουν αποτελέμσατα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από taramas Τετ Οκτ 08, 2014 2:47 pm

Εχει κυκλοφορήσει τον περασμένο χειμώνα cheat με μηδενικό load time στον ρωσικό server, οσο για το αποτέλεσμα το εχω ήδη πεί, απο την παρακολούθηση διάφορων παιχτών εχω δεί την συμπεριφορά τους μέσα στα random και ομολογουμένως κάποιοι εχουν και την υπομονή γιατί δεν αρκεί η γνώση, πρέπει να έχεις και την υπομονή να εφαρμόσεις την γνώση, πολλοί απο εμάς εχουμε την γνώση και την κρίση να δούμε οτι μια κίνηση είναι θετική ή αρνητική όμως λίγοι έχουν την υπομονή να κάνουν την κίνηση την κατάλληλη στιγμή, αυτό το βλέπουμε ακόμη και στα cw.

Γενικώς για μένα υπάρχουν οι σωστοί παίχτες που παίζουν ομαδικά και άλλοι που παίζουν ατομικά και ενίοτε καταστροφικά, π.χ. το παράδειγμα του παιχταρά με το med που στήνεται πίσω απο τα αρτυ και φωνάζει στους υπόλοιπους να πάνε να σποτάρουν για να κάνει ο ίδιος dmg είναι το κλασικό δείγμα μιας μερίδας χρωματιστών παιχτών, οπως και το παράδειγμα του παίχτη ο οποίος προσφέρει τα μέγιστα στην ομάδα του προκειμένου να κατακτήσει την νίκη η ομάδα νομίζω οτι δικαιώνει το χρώμα του.

Υ.Σ. δεν ξέρω αντο έχω ξαναπεί, όμως το περιστατικό που έζησα πριν καιρό με 2 παίχτες ενα μωβ και ενα λιλά οι οποίοι σε 2 περιπτώσεις που έπαιζα με αρτυ και με καθαρίσανε μου έγραψαν συγγνώμη που δεν κατάφεραν να με προστατεύσουν, αυτό εγώ το θεωρώ δείγμα πραγματικής αξίας σαν παίχτες, τώρα βέβαια και οι δύο ήταν ξένοι, δεν γνωρίζω καμιά περίπτωση ανάλογη που να αφορά έλληνα, ούτε τον εαυτό μου δεν βάζω μέσα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από Arxiereas_ Τετ Οκτ 08, 2014 8:36 pm

Κύρια χαρακτηριστικά του warpack απ' ό,τι θυμάμαι 1 χρόνο πριν που το είχα κοιτάξει. Για ευνόητους λόγους δεν βάζω link.

- pre aim 
Κάνοντας auto aim σε άρμα που κινείται υπολογίζει μόνο του πού θα ρίξει. 

- Lazer pointers 
Αν κάποιο άρμα σε σημαδεύει σε χτυπάει (στην οθόνη πάντα) μια δέσμη lazer από την κατεύθυνσή του

-minimap
Πού βρίσκονται τα πυροβολικά (αφού έχουν κάνει την 1η τους βολή) και πού κοιτάζουν τα πυροβόλα των αντιπάλων

-Auto fire extinguishing
Αυτόματη πυρόσβεση σε όλα τα άρματα

-6th sense
6η αίσθηση χωρίς να έχει ο αρχηγός το skill

-bot program
κοιμάσαι και παίζει μόνο του

-Strategic mode
Όλα τα άρματα μπορούν να ρίχνουν σαν πυροβολικά


Προϋπόθεση ο χρήστης να έχει premium λογαριασμό(!) και να πληρώνει επιπλέον 7Ε το μήνα σε αυτούς. Η σύνδεση στο παιχνίδι γίνεται μέσω δικού τους server.

Όσο για το αν μπορεί να βελτιώσει θεαματικά την απόδοση ενός παίκτη, να υπενθυμίσω ότι είναι μια παρέμβαση στο σύστημα και όχι ο Jesus Christ

Ακόμη και αν βελτιωθεί θεαματικά όμως ένας παίκτης, σε περίπτωση που φάει πολλά report αυτό που θα κοιτάξουν είναι οι διακυμάνσεις στην απόδοσή του και αν δουν κατακόρυφη άνοδο τον στέλνουν για ban-ια
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από sisifos Τετ Οκτ 08, 2014 10:44 pm

Αν ισχύουν όλες αυτές οι δυνατότητες που λέει ο arxiereas, τότε είναι cheat του κερατά! Δε νομίζω να χρειάζεται ανάλυση αυτό. Το ότι χρεώνουν 7euros συνδρομή είναι λογικό αφού θέλουν να βγάλουν φράγκα γι' αυτό που προσφέρουν. Αυτό που με προβληματίζει εμένα είναι η προαπαίτηση που έχει για premium account, κάτι που με οδηγεί στο συμπέρασμα πως υπάρχει μια άτυπη ή και κανονική συνεργασία με την WG και αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο, οι τελευταίοι είναι για φτύσιμο!
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από TakisGoutsis Πεμ Οκτ 09, 2014 12:25 am

@sisifos
prepei na exeis premium account kai gia ena mhna kostizei 10e
TakisGoutsis
TakisGoutsis

Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από DeadlySin Πεμ Οκτ 09, 2014 2:30 am

Το εκαναν ετσι λογικα για να μην ριχνει ευκολα ban η WG στους παιχτες αυτους. Εναν free account σιγουρα τον σουταρεις πιο ευκολα.

Οπως και να εχει, το warpack ειναι για αδερφες. Ασε που με τα lazer κτλ ειναι σαν να βλεπεις star wars.
DeadlySin
DeadlySin

Αριθμός μηνυμάτων : 56

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Οκτ 09, 2014 3:34 am

Ολα αυτά που είπε ο αρχιερέας ισχύουν(τόσο τα προτερήματα όσο και τα προαπαιτούμενα). Δεν είμαι σίγουρος μόνο για το 6th sense χωρίς να το έχει ο commander, αυτό μου φαίνεται κομματάκι αδύνατο

Επίσης, μου διέφυγε αρχικώς όταν άνοιξε το thread, αλλά σύμφωνα με τους ->κανονισμούς<- του forum, AΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ:

15. Aποστολή και δημοσίευση περιεχομένου όπως πορνογραφικού, τρομοκρατικού, απειλητικού, υλικού που υπόκειται σε copyright (βλ. cracks) και παράνομου λογισμικού.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την imperiumgraecum στις Πεμ Οκτ 09, 2014 3:38 am, 1 φορά
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από Arxiereas_ Πεμ Οκτ 09, 2014 3:37 am

Μπήκα να δω τι αλλαγές υπάρχουν και παρατήρησα ορισμένες προσθαφαιρέσεις. 
Έχουν βγάλει το πρόγραμμα για botting, εκτός από πυρόσβεση δίνει και ακαριαίο repair, binoculars σε sniper mode και άλλα τα οποία κυκλοφορούν και σε standalone mods (παράνομα πάντα).

Το ότι χρειάζεται premium account ισχύει ακόμη. Για την τιμή δεν βρήκα κάτι, είχα μείνει στα 7Ε αλλά αν ο Τάκης το είδε 10 τόσο θα είναι.

@imperium
Αν καi μπαίνω στον πειρασμό να ανεβάσω screenshot από το site τους για το τι προσφέρει, θα σου πω (απ' όσα ισχυρίζονται πάντα) ότι όχι μόνο δίνει 6th χωρίς να έχεις το perk (όπως και fire ext, repair και binos) αλλά σε ειδοποιεί και ποιος σε βλέπει.

edit: Όχι μόνο κάνει pre aim, αλλά όταν τον έχεις auto aim τον άλλον σημαδεύει τα ευαίσθητα σημεία του
edit2: τον έχω διαβάσει τον κανονισμό γι΄αυτό λέω screenshot (μόνο το κομμάτι της περιγραφής) αλλά για να δεις τι ακέραιος χαρακτήρας είμαι δεν το κάνω ούτε αυτό  Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Arxiereas_ στις Πεμ Οκτ 09, 2014 3:45 am, 1 φορά
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 09, 2014 3:43 am

imperiumgraecum έγραψε:Ολα αυτά που είπε ο αρχιερέας ισχύουν(τόσο τα προτερήματα όσο και τα προαπαιτούμενα). Δεν είμαι σίγουρος μόνο για το 6th sense χωρίς να το έχει ο commander, αυτό μου φαίνεται κομματάκι αδύνατο

Επίσης, μου διέφυγε αρχικώς όταν άνοιξε το thread, αλλά σύμφωνα με τους ->κανονισμούς<- του forum, AΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ:

15. Aποστολή και δημοσίευση περιεχομένου όπως πορνογραφικού, τρομοκρατικού, απειλητικού, υλικού που υπόκειται σε copyright (βλ. cracks) και παράνομου λογισμικού.
Ενίσταμαι,αυτός που postαρε το link για την ιστοσελίδα του warpack,δεν ήμουν εγώ,μπήκε ο μικρός αδελφός μου (που δεν έχω) από το account μου (Α)
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Οκτ 09, 2014 4:26 am

Sanguinius έγραψε:
Ενίσταμαι
WARPACK!!! - Σελίδα 2 1zq8ygx
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από Gooakis Πεμ Οκτ 09, 2014 4:51 am

Μόνο σε μένα φαίνονται οι μισές "δυνατότητες" του warpack γελοίες και τρολλιά;

Strategic mode; σοβαρά; Ένα cheat φτιαγμένο αποκλειστικά για το KV2;
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από Arxiereas_ Πεμ Οκτ 09, 2014 5:34 am

Gooakis έγραψε:Μόνο σε μένα φαίνονται οι μισές "δυνατότητες" του warpack γελοίες και τρολλιά;

Strategic mode; σοβαρά; Ένα cheat φτιαγμένο αποκλειστικά για το KV2;
Όντως πολλά από αυτά είναι για τα πανηγύρια  να 'χαμε να λέμε αλλά εκείνο το 6th sense ή τα binos ή τα repair και fire ext, χωρίς να τα έχεις εγκατεστημένα (αντ' αυτού να έχεις κάτι άλλο στη θέση τους) δε νομίζω να χάλαγαν κανέναν

KV2, E100, SU 152 και ό,τι άλλο έχει δυνατή HE
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από Gooakis Πεμ Οκτ 09, 2014 5:50 am

σωστά, ε και πάλι είναι χρήσιμο για max 5 άρματα.

το 6th sense θα στο δώσουν στο 100αρισμένο crew σε λίγο καιρό, premium repair & fire ext έχεις πάρει ένα σωρό με τα missions (άσε που δε θα χεις την "έξτρα προστασία που σου δίνει το premium consumable"), το binos μου φαίνεται τρολλιά - δεν είναι client side.

γενικά το warpack εξ'αρχής απ'τη πρώτη φορά που μου δειξαν τη σελίδα του μου φάνηκε τρολλιά της WG για να βρίσκει εύκολα ποιους πάνε να cheatάρουν ή ένα ωραίο hoax για να σου κλέβουν το account. σοβαρά θα έδινε κανείς 7/10ε για να παίζει μέσω τρίτου ένα παιχνίδι και να δίνεις στοιχεία σου (αυτό με το premium account πόσο ύποπτο είναι όντως)... πρέπει να'σαι πολύ νιούμπης στα ίντερνετς για να'σαι τόσο αφελής. Τα video που κυκλοφορούν ξέρετε πόσο εύκολα γίνονται μοντάζ έτσι;
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARPACK!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: WARPACK!!!

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 09, 2014 7:25 am

imperiumgraecum έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
Ενίσταμαι
WARPACK!!! - Σελίδα 2 1zq8ygx
AXU0AXU0AXU0AXU0U0AXAXU0AXU0AU0 πρώτη φορά βλέπω αυτό το meme,έπος +1
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης