World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

+8
imperiumgraecum
perseas
gregorakis
Gooakis
Piswglenths
alhueta
DeadlySin
37EMA
12 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από 37EMA Κυρ Φεβ 22, 2015 5:29 am

Κυριακή μεσημεράκι καφεδάκι τις καλημέρες μας στο TS τις ομάδας και πάμε για την πρώτη μάχη ΚV2 για ζέσταμα MM "8αρια" GRRRR δε βαριέσαι το έχουμε συνηθίσει δυο πρώτες βολές μια χαρά σύνολο 1200+ damage Smile
η ομάδα "ρασαρη" όπως επίσης και η αντίπαλοι από την άλλη μεριά τις πίστας αποτέλεσμα μας περνούν τι βάση 2 οχτάρια και η "δικιa μας" ομάδα αποφασίζει με 5 άρματα μα ψαχνή να βρει το αντίπαλο arty Sad
ρίχνω μια "βλολι" για rseset andi για το άρμα σκότωσα 12 περιστέρια και κάτι τρυγόνια που περνούσαn εκείνη τι στιγμή πάνω από τι βάση μας ΚV2 αθάνατο εσύ και η ευστοχία σου Razz
από το τίποτα βλέπω πως κάποιος ελληνάρας (πιτσιρικάς ελπίζω από τα λεγόμενα του ) αποφασίζει να αρχίσει τα βρισίδια μέχρι και μάνα μου έβρισε δεν πειράζει λόγο δουλειάς έχω μάθει να κρατάω την ψυχραιμία μου. πήγα στο TS τις ομάδας που είναι`. για κανένα τέταρτο στο λόμπι δεν βρέθηκε κάποιος να έρθει να μου μιλήσει ( μπορεί να μην ήταν και κανένας μέσα ) "γιαφτο" στο φόρουμ.
Παρακαλώ θερμά τις διοίκησις και τους μεγαλύτερους παίχτες τις clan να μιλάτε με τους πιτσιρικάδες και να μην συμβαίνουν αυτά εγώ το θεωρώ υποχρέωση μου τι στιγμή που αντιληφθώ πως έγινα κάτι τέτοιο να μιλήσω στον παίχτη που το έκανε
Καλές μάχες να είστε καλά.

 
ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  33xats4_thΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  L8o44_th
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από imperiumgraecum Κυρ Φεβ 22, 2015 7:42 am

Καλά και εσύ παρεξηγείσαι με το παραμικρό? Aπό ένα πιθηκοειδές 266wn8? Σιγά τα πολλά που σου είπε, ούτε έναν καρκίνο δεν σου ευχήθηκε Razz Idea

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  2yn5e86
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από DeadlySin Κυρ Φεβ 22, 2015 10:04 am

Και μενα μου εχει τυχει να με βριζει Ελληνας και απλα αρχισα να τον βριζω κι εγω. Ναι, δεν ειμαι υπερανω τυπος Razz Για τον συγκεκριμενο μαλλον ειναι "αστειο" αυτο και προσπαθουσε να σε εκνευρισει.

Κατα τα αλλα, binoculars & camo net στο kv2 δεν λενε εκτος αν τα εβαλες επειδη παιζεις σπανια με αυτο και τα ειχες διαθεσιμα.
DeadlySin
DeadlySin

Αριθμός μηνυμάτων : 56

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από 37EMA Κυρ Φεβ 22, 2015 10:53 am

DeadlySin έγραψε:Και μενα μου εχει τυχει να με βριζει Ελληνας και απλα αρχισα να τον βριζω κι εγω. Ναι, δεν ειμαι υπερανω τυπος Razz Για τον συγκεκριμενο μαλλον ειναι "αστειο" αυτο και προσπαθουσε να σε εκνευρισει.

Κατα τα αλλα, binoculars & camo net στο kv2 δεν λενε εκτος αν τα εβαλες επειδη παιζεις σπανια με αυτο και τα ειχες διαθεσιμα.
Τα πετάω από άρμα σε άρμα και όπου ύπαρξη καινή θέση από το τίποτα καλύτερο νομίζω ότι είναι
Όσο για τον πιτσιρίκο διάβασε το φόρουμ και μου ανοίγει και chat στο game LOL
"Και τι θες τώρα ρε μεγάλε να βάλω τι γάτα μου να κλάψει"mou γράφει
hahahahah  lol! lol! lol! lol! lol! lol!
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από alhueta Κυρ Φεβ 22, 2015 5:58 pm

Ο συγκεκριμένος ''παίχτης'' ανήκει ή καλύτερα ανήκε μέχρι πρίν λίγο σε μας. Συγνώμη δεν ξέρω αν πρέπει να σου ζητήσω(αν και δεν είναι κακό  Very Happy ) καθότι δεν μπορούμε να ελέγχουμε τον κάθε παίχτη στο τι κάνει και πως φέρεται στα random battles.Καλά κάνεις και το αναφέρεις για να βλέπουμε με τί έχουμε να κάνουμε.
alhueta
alhueta

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από 37EMA Δευ Φεβ 23, 2015 2:04 am

alhueta έγραψε:Ο συγκεκριμένος ''παίχτης'' ανήκει ή καλύτερα ανήκε μέχρι πρίν λίγο σε μας. Συγνώμη δεν ξέρω αν πρέπει να σου ζητήσω(αν και δεν είναι κακό  Very Happy ) καθότι δεν μπορούμε να ελέγχουμε τον κάθε παίχτη στο τι κάνει και πως φέρεται στα random battles.Καλά κάνεις και το αναφέρεις για να βλέπουμε με τί έχουμε να κάνουμε.
ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  4grle0_th       ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  30ljqef_th
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από Piswglenths Τρι Ιουν 16, 2015 10:58 am

alhueta έγραψε:Ο συγκεκριμένος ''παίχτης'' ανήκει ή καλύτερα ανήκε μέχρι πρίν λίγο σε μας. Συγνώμη δεν ξέρω αν πρέπει να σου ζητήσω(αν και δεν είναι κακό  Very Happy ) καθότι δεν μπορούμε να ελέγχουμε τον κάθε παίχτη στο τι κάνει και πως φέρεται στα random battles.Καλά κάνεις και το αναφέρεις για να βλέπουμε με τί έχουμε να κάνουμε.

Λοιπόν Alhueta εσύ που ξέρεις με ποιους έχεις να κάνεις στην clan σου περιμένω να με πεις αφού δεις την φωτογραφία την απάντηση σου… O Combat Officer να βρίζει κατά την έναρξη του παιχνιδιού στο countdown
Μη φιλικά προς Hefdi (Δικαστής)…


http://postimg.org/image/4qil6m621/

Piswglenths

Αριθμός μηνυμάτων : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από alhueta Τρι Ιουν 16, 2015 8:20 pm

Μιας και δεν ειμαι πια στην διοικηση της clan δεν μπορω να πω τιποτα. Αν θες μπορεις να κανεις τα παραπονα σου είτε στον commander μεσω pm είτε στο ts της clan. 
Επισης αυτο το μη φιλικα δεν χρειαζοταν πιστευω. Μην βγαζεις ασχημα συμπερασματα για ολοκληρη την clan εξαιτιας της συμπεριφορας ενος μελους της.
alhueta
alhueta

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από Piswglenths Τρι Ιουν 16, 2015 10:52 pm

Εσύ έβγαλες συμπέρασμα ποιο πάνω από ένα Print Screen, πες μας και τώρα τα συμπεράσματα για τον συγκεκριμένο παίχτη της ομάδας σου...

Κάνε μας ανάλυση ξανά...

Piswglenths

Αριθμός μηνυμάτων : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από alhueta Τρι Ιουν 16, 2015 11:50 pm

Δεν με απασχολει το θεμα. Αν ειχες τα κακαλα να βαλεις το ονομα σου και οχι ενα nickname τυχαιο ισως να σου ελεγα την αποψη μου.
alhueta
alhueta

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από Piswglenths Τετ Ιουν 17, 2015 1:53 am

Τα κάκαλα όπως αναφέρεις θα στα δείξω στο επόμενο Wot Meeting αν έρθεις φυσικά. Ως τότε τα λέμε αρχιδάτε… και για την άποψη σου καταλάβαμε πολλοί εδώ μέσα δεν χρειάζεται να πεις τίποτα


ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  %CE%BB%CE%AF%CE%B3%CE%BF-%CE%BA%CE%BF%CF%84%CF%8C%CF%80%CE%BF%CF%85-%CE%BF-%CF%84%CF%81%CE%AD%CF%87%CE%B5%CE%B9-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%BF-%CF%80-%CE%B1%CE%AF%CF%83%CE%B9%CE%BF-48002000

Piswglenths

Αριθμός μηνυμάτων : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Ιουν 17, 2015 4:51 am

Ε ρε τσάμπα μαγκιές......

Ηρεμήστε μη σας κρεμάσω ταμπέλες

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Upl5406f03b57641
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από Gooakis Τετ Ιουν 17, 2015 8:45 am

Άντε ρε γμτ, τόσους μήνες πέφτουν βρισίδια αλλά από σφαλιάρες τίποτα, άντε να δούμε ποιος είναι μάγκας επιτέλους σ'αυτό το φλώρικο community.
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από perseas Τετ Ιουν 17, 2015 9:08 am

Ότι να' ναι γίνετε, πραγματικά γελάω.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Ιουν 17, 2015 10:18 am

... η φάτσα του μπάτσου στη φώτο του imperium είναι όλα τα λεφτά !!!
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από perseas Τετ Ιουν 17, 2015 10:22 am

Φέρνει λίγο του Τσάπλιν ή μου φαίνεται!
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Ιουν 17, 2015 10:38 am

O αστυνομικός είναι ένα κλικ πριν λιώσει στα γέλια, παίζει να κρατήσω τη φάτσα του για μελλοντικά memes Very Happy Very Happy Very Happy
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουν 18, 2015 6:08 am

Λατρεύω τα ελληνικά fora <3
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από O_Thamnakias Κυρ Ιουν 21, 2015 3:32 pm

Ρε φίλε Piswglenths γιατί δεν αφήνετε τα ψευδώνυμα και δεν αρχίζετε να ξεσκεπάζεστε σιγά σιγά γιατί όλο αερολογίες και επιθέσεις προς μία συγκεκριμένη clan γίνονται και κανένας δεν κάνει κάτι για αυτό. Πέρα από αυτό ασχοληθείτε με τα δικά σας προβλήματα και μην κάνετε επίθεση στα παιδιά τα οποία από προσωπική μου πείρα είναι καθώς πρέπει και δεν έχουν δημιουργήσει προβλήματα ούτε σε εμένα ούτε σε κανένα που ξέρω. 

O_Thamnakias

Αριθμός μηνυμάτων : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από imperiumgraecum Κυρ Ιουν 21, 2015 5:57 pm

Sanguinius έγραψε:Λατρεύω τα ελληνικά fora <3

Τα ελληνικά fora έχουν πάρει την κατηφόρα, προ πολλού
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Ιουν 22, 2015 4:08 pm

imperiumgraecum έγραψε:
Sanguinius έγραψε:Λατρεύω τα ελληνικά fora <3

Τα ελληνικά fora έχουν πάρει την κατηφόρα, προ πολλού
Ισχύει και που να μπεις στο σατανισμός και γάτες,στο facetsibook
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από Founder Σαβ Ιουν 27, 2015 3:35 am

Piswglenths έγραψε:Τα κάκαλα όπως αναφέρεις θα στα δείξω στο επόμενο Wot Meeting αν έρθεις φυσικά. Ως τότε τα λέμε αρχιδάτε… και για την άποψη σου καταλάβαμε πολλοί εδώ μέσα δεν χρειάζεται να πεις τίποτα


ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  %CE%BB%CE%AF%CE%B3%CE%BF-%CE%BA%CE%BF%CF%84%CF%8C%CF%80%CE%BF%CF%85-%CE%BF-%CF%84%CF%81%CE%AD%CF%87%CE%B5%CE%B9-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%BF-%CF%80-%CE%B1%CE%AF%CF%83%CE%B9%CE%BF-48002000

Μια υπενθύμιση για να κρατάμε χαμηλούς τόνους. Τώρα που κάθομαι και διαβάζω τα post.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από panos13 Παρ Αυγ 07, 2015 10:46 am

Καλησπερα,

Αυτον τον "παικτη" τον συναντηση πριν 2 μερες...Σιγουρα εχει καποιο κομπλεξ στην ζωη του...

https://imgur.com/a/Rxjab


Υ.Γ.Ελπισω να ειναι ενταξει.Δεν το χω πολυ ακομα με την δημοσιευση πολλαπλων εικονων.
panos13
panos13

Αριθμός μηνυμάτων : 30

https://www.youtube.com/channel/UCMgBArS-4eo6DOthNHtHf2g

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Αυγ 10, 2015 9:49 am

Gg well trolled.Μια χαρά σας τρολαρει ο τύπος και εσείς ψαρώνετε
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από panos13 Δευ Αυγ 10, 2015 9:11 pm

Sanguinius έγραψε:Gg well trolled.Μια χαρά σας τρολαρει ο τύπος και εσείς ψαρώνετε


Οπως και να 'χει,κατανταει αηδια και οχι μονο μας επριζε τα συκωτια δεν εριξε και καμια βολη!Ηταν και Ελληνας.....
panos13
panos13

Αριθμός μηνυμάτων : 30

https://www.youtube.com/channel/UCMgBArS-4eo6DOthNHtHf2g

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης