World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/

+6
Sanguinius
gregorakis
Gooakis
TakisGoutsis
imperiumgraecum
Quickyelder
10 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ Empty Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/

Δημοσίευση από Quickyelder Πεμ Μάης 14, 2015 5:42 am

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ TGsThgMΗ μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ 47J4PfZΗ μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ UK0I3YtΗ μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ QeCOoahΗ μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ J08rFgdΗ μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ 1MnaaoxΗ μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ YEp1w2Z

Δεν μπορω να ανεβασω το replay στο mywotreplays επειδη δεν δεχεται replays με το obj907 ακομη.Ισως το καταγραψω και το ανεβασω στο youtube.

Quickyelder

Αριθμός μηνυμάτων : 11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ Empty Απ: Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Μάης 14, 2015 10:06 am

Αχαχαχαχαχαχαχα αν και δεν επιτρέπει το site βρισίες, είναι τόσο γαμάτος ο διάλογός σας Laughing Laughing

Μετά από την τελευταία ατάκα έπρεπε να του πεις "kawaiidesune" Embarassed
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ Empty Απ: Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/

Δημοσίευση από TakisGoutsis Πεμ Μάης 14, 2015 11:08 am

xaxaxa..                ε_π_ι_π_ε_δ_ο
TakisGoutsis
TakisGoutsis

Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ Empty Απ: Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/

Δημοσίευση από Gooakis Πεμ Μάης 14, 2015 8:50 pm

Νταξ, πολύ βρισίδι πέφτει τελευταία, και επί το πλείστον φυσικά από νουμπάδες.

Πάει λοιπόν ο αρχινούμπαρος (nickname δε λέμε) κόβει βόλτες με το μπατσάτ στα ανοιχτά του fisherman bay κι επιστρέφει προς τα πίσω ήρωας με 70hp και 0 dmg. Και τι κάνει, αρχίζει να βρίζει εσένα που δε rushαρες μαζί του λολ, ε και σου ρίχνει και μια όταν γέμισε...

Ήταν το πρώτο μου teamkill μετά από 32k μάχες.

Ελπίζω τουλάχιστον οι clans (o συγκεκριμένος δεν είναι σε κάποια αυτή τη στιγμή) να περάσουν κάποια στιγμή στους παίχτες ότι ΔΕΝ "γαμάνε και δέρνουνε" - εκτός αν όντως μπαίνουν στο random και σείεται η 3D γης του wot, που και πάλι η μετριοφροσύνη κι η ηρεμία είναι καλό πράγμα.
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ Empty Απ: Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Μάης 14, 2015 11:29 pm

... για όλες τις μαμάδες με παρόμοια θέματα υπάρχει λύση ...

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ Tatso


... αυτή βέβαια είναι η λούμπεν εκδοχή ... αν γουστάρουμε γκλαμουριά τότε πάμε σε ακριβές λύσεις ...

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ Papakaliatis31
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ Empty Απ: Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Μάης 18, 2015 8:04 am

Αν ο τύπος έιναι sub εδω θα ήθελα να μου εξηγήσει πως ακριβως ξεπλενει ένα αιδοίο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ Empty Απ: Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/

Δημοσίευση από imperiumgraecum Δευ Μάης 18, 2015 8:56 am

Mε υποδόριο μασάζ Laughing tongue
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ Empty Απ: Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Μάης 18, 2015 2:23 pm

imperiumgraecum έγραψε:Mε υποδόριο μασάζ Laughing tongue
U0XAX0UAX0UA0AXUAU0XAUX0 θεός
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ Empty Απ: Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/

Δημοσίευση από DB9V122000 Δευ Ιουν 06, 2016 2:02 am

Gooakis έγραψε:Νταξ, πολύ βρισίδι πέφτει τελευταία, και επί το πλείστον φυσικά από νουμπάδες.

Πάει λοιπόν ο αρχινούμπαρος (nickname δε λέμε) κόβει βόλτες με το μπατσάτ στα ανοιχτά του fisherman bay κι επιστρέφει προς τα πίσω ήρωας με 70hp και 0 dmg. Και τι κάνει, αρχίζει να βρίζει εσένα που δε rushαρες μαζί του λολ, ε και σου ρίχνει και μια όταν γέμισε...

Ήταν το πρώτο μου teamkill μετά από 32k μάχες.

Ελπίζω τουλάχιστον οι clans (o συγκεκριμένος δεν είναι σε κάποια αυτή τη στιγμή) να περάσουν κάποια στιγμή στους παίχτες ότι ΔΕΝ "γαμάνε και δέρνουνε" - εκτός αν όντως μπαίνουν στο random και σείεται η 3D γης του wot, που και πάλι η μετριοφροσύνη κι η ηρεμία είναι καλό πράγμα.
μπηκε στην real- ο τυπος Razz

DB9V122000

Αριθμός μηνυμάτων : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ Empty Απ: Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/

Δημοσίευση από RNGD Δευ Ιουν 06, 2016 2:45 am

Οι REAL- είναι το μόνο ελληνικό clan το οποίο μου στέλνει σταθερά invitation κάθε φορά που φεύγω ή με kickαρουν από άλλο ελληνικό clan. Μα τόσα μέσα έξω , δεν καταλαβαίνουν ;

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ Empty Απ: Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/

Δημοσίευση από blsbill Δευ Ιουν 06, 2016 4:22 am

istories kathimerinis wot trellas.kai oi ksenoi to xoun ayto mi krazoume mono tous dikous mas. Rotaw ena Maus proxtes stin el haluf pou kathise sti vasi me 3000 hp, what on earth do you wait there? kai mou apantaei ''to f**k your mom''. o typos emeine 1 me 7 kai prolave na parei 1 shot.me 1350 wn8 den itan bot.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/ Empty Απ: Η μαμα μου θελει ψυχολογο και π..τσο :/

Δημοσίευση από falakros Δευ Ιουν 06, 2016 7:58 am

Quickyelder έγραψε:δεν μπορω να ανεβασω το replay στο mywotreplays επειδη δεν δεχεται replays με το obj907 ακομη.Ισως το καταγραψω και το ανεβασω στο youtube.
ελα ελα κανε κατι οταν μπορεις, πρεπει να το δουμε πρεπει να εχει φαση Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



imperiumgraecum έγραψε:Μετά από την τελευταία ατάκα έπρεπε να του πεις "kawaiidesune" Embarassed
καλα εκει θα το εκαιγε τον εγκεφαλο και θα ηθελε αλλαγη λαδιων Laughing



Gooakis έγραψε:Νταξ, πολύ βρισίδι πέφτει τελευταία, και επί το πλείστον φυσικά από νουμπάδες.

Πάει λοιπόν ο αρχινούμπαρος (nickname δε λέμε) κόβει βόλτες με το μπατσάτ στα ανοιχτά του fisherman bay κι επιστρέφει προς τα πίσω ήρωας με 70hp και 0 dmg. Και τι κάνει, αρχίζει να βρίζει εσένα που δε rushαρες μαζί του λολ, ε και σου ρίχνει και μια όταν γέμισε...

Ήταν το πρώτο μου teamkill μετά από 32k μάχες.

Ελπίζω τουλάχιστον οι clans (o συγκεκριμένος δεν είναι σε κάποια αυτή τη στιγμή) να περάσουν κάποια στιγμή στους παίχτες ότι ΔΕΝ "γαμάνε και δέρνουνε" - εκτός αν όντως μπαίνουν στο random και σείεται η 3D γης του wot, που και πάλι η μετριοφροσύνη κι η ηρεμία είναι καλό πράγμα.
πιστευω θα ειχε γινει μπλε και θα το ευχαριστηθηκες??? οχι να εφαγες ΒΑΝ Cool
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης