World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλως σας βρηκα!!!!

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Καλως σας βρηκα!!!! Empty Καλως σας βρηκα!!!!

Δημοσίευση από powersam21 Τρι Ιουν 16, 2015 12:18 am

Καλήμερα και κάλο καλοκαίρι σε όλους ξεκίνησα να παίζω WOT την περασμένη εβδομάδα από τα λογία ενός πολύ κάλου μου φίλου και τελικά είναι ένα παιχνίδι που μου αρέσει πολύ δεν γνωρίζω πολλά και ότι κάνω μέσα στο παιχνίδι το κάνω από δίκη μου πρωτοβουλία θα ήθελα να γνωρίσω άλλους Έλληνες παίχτες και να μοιραστούμε μαζί το παιχνίδι εάν υπάρχει κάποιο ts3 να επικοινωνήσω με κάποιον οποιδηπωτε βοήθεια δεκτή σας το username μου είναι powerasm21 ευχαριστώ.
powersam21
powersam21

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλως σας βρηκα!!!! Empty Απ: Καλως σας βρηκα!!!!

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τρι Ιουν 16, 2015 3:31 am

Καλώς ήλθες στην κοινότητά μας και καλή αρχή Smile

Eπειδή βλέπω ότι είσαι καινούριος στο παιχνίδι(μόνο 100 μάχες), σου προτείνω ανεπιφύλακτα να διαβάσεις το wiki του παιχνιδιού, το οποίο είναι κατατοπιστικότατο. Αν έχεις τυχόν απορίες από το wiki, τσέκαρε το forum του παιχνιδιού, επίσης πολύ χρήσιμο, και ίσως με πιο εκλαϊκευμένη γνώση από το wiki.

Αμφότερα προϋποθέτουν (καλή) γνώση αγγλικής, οπότε αν δεν το κατέχεις, μπορείς να στείλεις pm σε μένα(username: imperiumgraecum) ή στο φίλο Gregorakis(ίδιο ingame username)

Ως προς το ts, μπορείς να επισκεφθείς το rubic.ddns.net(ιδιόκτητο, του Gregorakis) ή στης clan μου (tss.my-eth0.de:9988, clan HAMI)
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλως σας βρηκα!!!! Empty Απ: Καλως σας βρηκα!!!!

Δημοσίευση από powersam21 Τρι Ιουν 16, 2015 11:04 am

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κάλο καλοκαίρι κιόλας!!!!!
powersam21
powersam21

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλως σας βρηκα!!!! Empty Απ: Καλως σας βρηκα!!!!

Δημοσίευση από bravensbcrew Τετ Ιαν 06, 2016 4:19 pm

kalos irthes Smile

bravensbcrew

Αριθμός μηνυμάτων : 11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης