World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

+27
TYRAELL75
taramas
imperiumgraecum
Xi@Le
tasos
JimFistikis
babis2015
dfk_7677
fotis12345
antkon
Sanguinius
PuN1Sh3R
perseas
rakomelos
Sniperas
Veyder
Tzatzikis
gkarizw
Gooakis
giorgosaxis
maravas
mparek4
gregorakis
Ultimate_Spinach
Tabula_Rasa
Oulamagos1980
DImis1987
31 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από 37EMA Πεμ Δεκ 24, 2015 7:08 am

37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από taramas Πεμ Δεκ 24, 2015 7:09 am

rakomelos έγραψε:re paides eiste allou gia allou.....afou kserete ti esti laskas ti katheste kai asxoliste....apo thn allh kserete kai ti tha pei taramas..panta me aerologies. kserw kai ksereis kai tetoia. TARAMAS o arxaioteros vlakas tou wot.......100 atoma h omada    kai ksafnika 90 kai kathe mia wra feygoun kai alloi...peite mou ston theo sas se poia omada phge o taramas kai estrwse h omada... apo palia idios kai aparalaxtos vlaxogyftos einai. prin xronia egleife ta foroum na bei sthn great. kai twra ti na sas po. as mhn to anoiksw vradiatiko. kai o allos o markdan ? xaxaxaxaxa    aytos pou einai na mas pei to ti egine? h den einai tou epipedou mas. xaxaxaxaxaxa   gelao toso poly me aytous tous typous.   lamogia tou wot pou katestrepsan to game sas.  dolofonos,cgakis,taramas,markdan,aris25,arxagelos,77cat77,kai posous allous tous exete kanei mages... MAKARI OLOI AYTOI OI ELLHNES ME TA STATS POU PEZOUN EKTOS NA MAZEYTOUN NA SAS GAM@@@@N

Χαχαχα, τώρα φοβήθηκα, για αρχή καραγκιοζάκο δείξε μας τη φάτσα σου να δούμε ποιον πρέπει να φοβηθούμε, σου δώσανε ενα βήμα να πεις κάτι εδώ μέσα και ψοφάς να σε προσέξουμε, απορώ γιατί καλείς όλους τους Ελληνες να μαζευτούν, εσύ δεν έχεις αρχίδια? ελα να μας γαμήσεις να δούμε τι παπάρας είσαι, αλλά δεν θάρθεις κοτούλα, θα μείνεις κρυμμένος μαζί με όλα τα κοτόπουλα του είδους σου.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από taramas Πεμ Δεκ 24, 2015 7:12 am

Tzatzikis έγραψε:
rakomelos έγραψε:re paides eiste allou gia allou.....afou kserete ti esti laskas ti katheste kai asxoliste....apo thn allh kserete kai ti tha pei taramas..panta me aerologies. kserw kai ksereis kai tetoia. TARAMAS o arxaioteros vlakas tou wot.......100 atoma h omada    kai ksafnika 90 kai kathe mia wra feygoun kai alloi...peite mou ston theo sas se poia omada phge o taramas kai estrwse h omada... apo palia idios kai aparalaxtos vlaxogyftos einai. prin xronia egleife ta foroum na bei sthn great. kai twra ti na sas po. as mhn to anoiksw vradiatiko. kai o allos o markdan ? xaxaxaxaxa    aytos pou einai na mas pei to ti egine? h den einai tou epipedou mas. xaxaxaxaxaxa   gelao toso poly me aytous tous typous.   lamogia tou wot pou katestrepsan to game sas.  dolofonos,cgakis,taramas,markdan,aris25,arxagelos,77cat77,kai posous allous tous exete kanei mages... MAKARI OLOI AYTOI OI ELLHNES ME TA STATS POU PEZOUN EKTOS NA MAZEYTOUN NA SAS GAM@@@@N
 πραγματικά  υποκλίνομαι που μετά από τόσα χρονια ένας βγήκε και είπε τα πράγματα με το όνομα τους. Τέτοιο τύποι σαν αυτούς που ανέφερες θέλουν αχαλίνωτο ξύλο ingame μέχρι να κάνουν leave από το wot

Εσένα κοτούλα σε περιμένω να μου στείλεις διεύθυνση, μην φοβάσαι είμαι 53 χρονών κολόγερος και έχω υπομονή σε παιδάκια σαν εσένα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από taramas Πεμ Δεκ 24, 2015 7:19 am

rakomelos έγραψε:rwta ton bambisko na deis . mia zwh ta idia. rwta ton posa xronia ta akouei ayta. kapote oloi asxoloutan me thn pnxr. zhlia kako kai ta tiayta. efyge o laskas apo ekei kai hremhsan ta paidia. stamatise na grafei o receptionist tis dekaras kai iremisan ta foroum. shmera palh ta idia. katalave to. den exoun mpesa aytoi. lamogia einai kai kseftiles tou syriza pou leei kai o allos. xaxaxaxaxa. an kai gia na po thn alitheia mou o laskas mporei na einai oti na einai alla oses fores ton exw dei etsi na neyriazei kapou prepei na exei kai dikio. kai edw pou ta leme den einai tyxaio pou efygan tosa atoma apo thn  grgb - gfa . oso katse ligo kai psakse istoriko apo olous aytous. aris25. to tsiraki tou metroman. pws legotan? kapws etsi. o taramas ????  xaxaxaxaxaxa   nomizei oti einai doloplokos kai panta milaei me psemata.   o dolofonos???  xaxaxaxaxaa   egw oti po tha ginei nomos kai apo pisw .... asta.o markdan ?????   xaxaxaxaxaxax aytos einai tou styl h eisai mazi mou h me kanenan allon. o arxigos pou perimene to wot. xaaxaxaxaxaxa ..o   laskas.????  edw gelane kai oi petres. xaxaxaxaxa  yphrethse sta tethorakismena kai nomizei oti exei parei ypourgeio sto wot. tsakwmenos me tous pantes kai vlakas apo anekathen.   eviva .....

Τώρα που το σκέφτομαι εσένα πρέπει κάπου να σε έχω βοηθήσει, γιατί μόνο οι κομπλεξικοί που έχουν έρθει σε μένα για ψυχανάλυση επιβεβαιώνουν τον κανόνα "ουδείς επικινδυνότερος του ευεργετιθέντος".

Επίσης φαίνεται οτι είσαι περαστικός και αδιάφορος γιατί αυτά που γράφεις τα βλέπουμε και γελάμε, οπως και νάχει είμαι όλος αυτιά να σε ακούσω και να με βρίσεις κιόλας όσο θέλεις αλλά να βλέπω τη φάτσα σου, αλλιώς αντε στην καλύβα σου καραγκιόζη.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από taramas Πεμ Δεκ 24, 2015 7:47 am

LASKAS έγραψε:Με βάση τα τελευταία 2 campaign είμαστε η πρώτη ελληνική ομάδα με μόνο έλληνες παίκτες στην κατάταξη και σε fame points με τεράστια διαφορά θα έλεγα χαοτική διαφορά...
140 ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Emblem_32x32 [GRBB] GREEK BLACK BERET 33,444
234 ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Emblem_32x32 [PNX-R] PhoeNiX-Rebels 18,989
283 ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Emblem_32x32 [KISS-] Kiss 16,054
από τις άλλες ελληνικές και φυσικά η clan που πήρε τα περισσότερα αρματάκια.Δεύτερο συνοχόμενο campaign που το 1 / 4 των παικτών μας κερδίζει το άρμα...Είμαστε και η νεότερη clan αφού φτιάχτηκε μόλις τον Μάιο...

Αυτή τη στιγμή για να μιλάμε με στοιχεία κιόλας και όχι απλώς να κλάνουμε από το στόμα ....με βάση και άλλες στατιστικές κατηγορίες όπως μέσο όρο wn8 της clan, αριθμός παικτών, οχυρό, χρυσός από τον χάρτη και οποιοδήποτε κριτήριο η φαντασία σας μπορεί να κατεβάσει Very Happy είμαστε ότι καλύτερο έχει να δείξει η ελληνική κοινότητα στο wot ( εκτός από το rating που η pnx είναι στην θέση 22, βέβαια θέση 22 στο rating και 234 στο campaign δεν συμβαδίζουν ).
Οπότε respect pls που κάποιος κατάφερε κάτι που να έχει νόημα και να αποδίδει....ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...

ΥΓ1.Η GRBB έμεινε άθικτη και ενισχυμένη από την πουστιά που μας πέξανε κάποιοι εξυπνάκιδες ...άλλα δεν είμαι από τα παιδάκια που ξεχνάνε εύκολα...

ΥΓ2.Ο σχεδιασμός της clan προβλέπει δεύτερη clan στο ts μας και αυτή είναι τα πράσινα μπερέ GRGB και όταν λέω εγώ κάτι γίνεται έστω και άμα μας σαμποτάρουν κάποιοι!

ΥΓ3.Καμιά φορά ο θόρυβος είναι διαφήμιση και εγώ πολλές φορές χρησιμοποίησα αυτη τη μέθοδο γύρω από το όνομα μου ή προς όφελος της ομάδας που ανήκω.ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ δεν είμαι μόνο επικοινωνιακά τεχνάματα!

Ολα καλά Κώστα, διαφήμισε όσο θέλεις την ομάδα σου, είναι δικαίωμά σου και δεν σου είπα ποτέ το αντίθετο, απεναντίας μάλιστα έχω την εντύπωση οτι ήμουν απο τους πρώτους που όποτε με κάλεσες έτρεξα να σου πώ την άποψή μου ειλικρινά και χωρίς κανένα όφελος, δεν νομίζω οτι θα το αρνηθείς.
Παρά το γεγονός οτι γνωρίζω πολύ καλά τις μεθόδους που χρησιμοποιείς και ξέρεις πολύ καλά επίσης οτι διαφωνώ, συμφωνήσαμε ενα πράγμα μεταξύ μας και το βάλαμε και γραπτώς, τα υπόλοιπα μπορούμε να τα συζητάμε ώρες και να λέμε ο καθένας την άποψή του, το γεγονός όμως φίλε Κώστα είναι οτι σου ζήτησα να μην κάνεις μαγκιές στους παίχτες που έφερα μαζί μου για δύο σημαντικούς λόγους, α) γιατί δεν ήμουν ούτε είμαι αρχηγός της ομάδας και β) γιατί όλοι ήταν αρνητικοί και μπήκα εγώ στη μέση να τους πείσω, τι έκανες Κώστα μου? απο την πρώτη μέρα κιόλας δεν προλάβαμε να μπούμε μέσα στο ts και έβαλες τον καραγκιόζη τον tabula να πατρονάρει τους παίχτες που με εμπιστεύθηκαν και ήρθαν μαζί μου, αυτό φίλε μου Κώστα δεν θα το ξεχάσω ποτέ και ξέρεις γιατί? γιατί όλοι με προειδοποιούσαν οτι θα γίνει και εγώ εμπιστεύθηκα εσένα και τον λόγο σου.
Να ξέρεις οτι εγώ ήμουν αντίθετος στο να φύγουμε γιαυτό και δεν συμμετείχα σε καμία διαδικασία, και ξέρεις γιατί? γιατί έφτυσα αίμα μόνος μου να προσπαθώ να στήσω μια ομάδα που την σαμποτάρανε όλοι και δεύτερον γιατί ήμουν περίεργος να δω μέχρι που θα φτάσεις.
Για το μόνο που εγώ στεναχωρήθηκα ήταν που δεν κατάφερα να βάλω περισσότερους μέσα στο αρματάκι, παρά το γεγονός οτι όλοι μου λένε οτι έγινε ότι καλύτερο εγώ δεν ικανοποιήθηκα, τα υπόλοιπα φίλε μου είναι λόγια του αέρα, οι ψευτιές δεν οδηγούν πουθενά, μπορεί να έχεις συσπειρώσει γύρω σου 3-4 καραγκιόζηδες με τα ψέματα αλλά πολύ φοβάμαι οτι θα καταλήξει σαν την greek- pnx-r και κλείνω λέγοντάς σου οτι γνωρίζεις πολύ καλά οτι ξέρω πολλά και έχω γραπτά απο πολλούς και εσένα μαζί, δεν έβγαλα έξω τίποτα και για κανέναν και δεν θα το κάνω ούτε και τώρα, εσύ συνέχισε να τραβάς τον δρόμο που διάλεξες και εμπιστεύσου τα κοτόπουλα που μαζεύτηκαν εδώ μέσα και ειδικότερα τον oulamago που στην επόμενη καλύτερη πρόταση (αν του γίνει βέβαια) θα σε έχει πουλήσει στο φτερό.
Εδω κλείνω γιατί δεν έχει ενδιαφέρον και θα τα πούμε στις μάχες με όποιον γουστάρει να με τρομάξει.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από taramas Πεμ Δεκ 24, 2015 7:51 am

rakomelos έγραψε:laska metaksy mas twra. den tha itheles na eisai apo mia meria na vlepeis ta moutra tou markdan kai tou tarama  twra pou kataferes kai dielises thn omada tous kai efygan tosh?
χαχαχα, τι να πω ρε μεγάλε, θέλεις να μας εντυπωσιάσεις αλλά δεν ξέρεις πως να το κάνεις έτσι? τουλάχιστον ρίξε και μια ματιά σε καμιά ιστοσελίδα να πάρεις μια ιδέα γιατί ακριβώς μιλάμε, όχι τίποτα άλλο για να μην ξεφτυλίζεσαι, αν δεν μπορείς να διαβάσεις να σε βοηθήσω δεν έχω πρόβλημα, έχουν περάσει απο μένα πολλοί μαλάκες ενας παραπάνω δεν χάθηκε ο κόσμος.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από rakomelos Πεμ Δεκ 24, 2015 7:55 am

taramas έγραψε:
rakomelos έγραψε:re paides eiste allou gia allou.....afou kserete ti esti laskas ti katheste kai asxoliste....apo thn allh kserete kai ti tha pei taramas..panta me aerologies. kserw kai ksereis kai tetoia. TARAMAS o arxaioteros vlakas tou wot.......100 atoma h omada    kai ksafnika 90 kai kathe mia wra feygoun kai alloi...peite mou ston theo sas se poia omada phge o taramas kai estrwse h omada... apo palia idios kai aparalaxtos vlaxogyftos einai. prin xronia egleife ta foroum na bei sthn great. kai twra ti na sas po. as mhn to anoiksw vradiatiko. kai o allos o markdan ? xaxaxaxaxa    aytos pou einai na mas pei to ti egine? h den einai tou epipedou mas. xaxaxaxaxaxa   gelao toso poly me aytous tous typous.   lamogia tou wot pou katestrepsan to game sas.  dolofonos,cgakis,taramas,markdan,aris25,arxagelos,77cat77,kai posous allous tous exete kanei mages... MAKARI OLOI AYTOI OI ELLHNES ME TA STATS POU PEZOUN EKTOS NA MAZEYTOUN NA SAS GAM@@@@N

Χαχαχα, τώρα φοβήθηκα, για αρχή καραγκιοζάκο δείξε μας τη φάτσα σου να δούμε ποιον πρέπει να φοβηθούμε, σου δώσανε ενα βήμα να πεις κάτι εδώ μέσα και ψοφάς να σε προσέξουμε, απορώ γιατί καλείς όλους τους Ελληνες να μαζευτούν, εσύ δεν έχεις αρχίδια? ελα να μας γαμήσεις να δούμε τι παπάρας είσαι, αλλά δεν θάρθεις κοτούλα, θα μείνεις κρυμμένος μαζί με όλα τα κοτόπουλα του είδους σου.
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA  tsantistikes ?????? se peirazoun oi alitheies mou.???? gia deikse mas prwta esy thn fatsa sou na sou deikso thn dikh mou kai meta na doume me poion tha gelasoume .  den pas na pekseis mazi me ton markdan tis papies. kai katarxhn ayta einai logia dika sou h tou markdan giath ematha oti sou leei grapse ayto kai grapse ekeino. (prwhn dikoi sas mou ta eipan.) oti les vasizete se psemata. se exoume mathei tosa xronia. axaxaaxaxaxaxaxaxa  kai oso gia tous ellhnes nai ti den katalaves se ayto pou eipa. prepei na mazeytoume oloi oi ellhnes apo ksenes omades na erthoume kai na sas kanoume na varethite na anoigete to paixnidi. na mhn ksana asxolitheite me thn ellinikh koinothta tou wot. to mono pou kaneis einai na masas kai petas malakies. exeis kanei kai exeis kanonisei polla perissotera apo osa gnwrizoun edw oi perisoteroi. (metaksy mas twra pes mou ..... sthn efere o laskas h tou thn ferate.???? ) pou einai to arxhgopoulo o markdan na vgei na mas pei kai aytos thn gnwmh tou?  EISTE MEGA LAMOGIA ...... ETSI STHN MAPA..... xaxaxaxaxaxa

rakomelos

Αριθμός μηνυμάτων : 18

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από rakomelos Πεμ Δεκ 24, 2015 8:03 am

taramas έγραψε:
rakomelos έγραψε:laska metaksy mas twra. den tha itheles na eisai apo mia meria na vlepeis ta moutra tou markdan kai tou tarama  twra pou kataferes kai dielises thn omada tous kai efygan tosh?
χαχαχα, τι να πω ρε μεγάλε, θέλεις να μας εντυπωσιάσεις αλλά δεν ξέρεις πως να το κάνεις έτσι? τουλάχιστον ρίξε και μια ματιά σε καμιά ιστοσελίδα να πάρεις μια ιδέα γιατί ακριβώς μιλάμε, όχι τίποτα άλλο για να μην ξεφτυλίζεσαι, αν δεν μπορείς να διαβάσεις να σε βοηθήσω δεν έχω πρόβλημα, έχουν περάσει απο μένα πολλοί μαλάκες ενας παραπάνω δεν χάθηκε ο κόσμος.
ela na diavasoume mazi istoselides. theleis?    http://wotcs.com/clan.php?wid=500017052    http://wotclans.net/eu/history/clan/grgb    http://www.wotinfo.net/en/clanmembers?id=500017052&server=EU   xaxaxaxaxaaxaxax vre kseftila anthrwpe pou pote den ksereis tipota kai to pezeis kamposos koita pou thn eftases kai aythn thn omada.

rakomelos

Αριθμός μηνυμάτων : 18

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από taramas Πεμ Δεκ 24, 2015 9:41 am

rakomelos έγραψε:
taramas έγραψε:
rakomelos έγραψε:laska metaksy mas twra. den tha itheles na eisai apo mia meria na vlepeis ta moutra tou markdan kai tou tarama  twra pou kataferes kai dielises thn omada tous kai efygan tosh?
χαχαχα, τι να πω ρε μεγάλε, θέλεις να μας εντυπωσιάσεις αλλά δεν ξέρεις πως να το κάνεις έτσι? τουλάχιστον ρίξε και μια ματιά σε καμιά ιστοσελίδα να πάρεις μια ιδέα γιατί ακριβώς μιλάμε, όχι τίποτα άλλο για να μην ξεφτυλίζεσαι, αν δεν μπορείς να διαβάσεις να σε βοηθήσω δεν έχω πρόβλημα, έχουν περάσει απο μένα πολλοί μαλάκες ενας παραπάνω δεν χάθηκε ο κόσμος.
ela na diavasoume mazi istoselides. theleis?    http://wotcs.com/clan.php?wid=500017052    http://wotclans.net/eu/history/clan/grgb    http://www.wotinfo.net/en/clanmembers?id=500017052&server=EU   xaxaxaxaxaaxaxax vre kseftila anthrwpe pou pote den ksereis tipota kai to pezeis kamposos koita pou thn eftases kai aythn thn omada.

χαχαχα, είσαι πολλά καντάρια γελοίος και έχω αρχίσει να καταλαβαίνω ποιός είσαι, λοιπόν καρααρχίδα επιμένεις να απευθύνεσαι σε μένα ενώ ποτέ δεν ήμουνα commander στην GREAT αλλά ούτε σε καμία άλλη ομάδα εκτός απο την ΗΕΑΤ για την οποία αν έχεις αρχιδάκια να μας δείξεις νούμερα, για να καταλάβουν μερικοί εδώ μέσα ποιος είσαι αν τολμάς έλα στο ts να τα πεις με τον μάρκο, σε περιμένει με ανοιχτές τις αγκάλες καραγκιόζη.

Και που είσαι, δεν χρειάζεται τίποτα άλλο παρά να μας δώσεις το nickname σου το πραγματικό, αν έχεις αρχίδια κάντο, δεν θα το κάνεις όμως γιατί σε περιμένει ολόκληλος λαός να σε γαμήσει ηλίθιε που θα μιλήσεις εσύ για μένα, βάλε το ονοματάκι σου εδώ μέσα για να μην πώ εγώ την ιστορία σου που τυγχάνει να την ξέρω απο πολύ παλιά.
Ελα να δούμε τι σόι παντελόνια φοράς.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από Tzatzikis Πεμ Δεκ 24, 2015 9:57 am

ταραμά όντως έχω κλάσει πατάτες από τότε που είπες πως θα με δείρεις ! Σε παρακαλώ δέξου την ταπεινή συγγνώμη μου δεν αντέχω να ζω με τον φόβο ότι θα πεταχτείς από κάποιο στενό φορώντας τις "παντελοναρες" σου και θα με κοπανήσεις. 

ps ακόμα σε κατουράω
Tzatzikis
Tzatzikis

Αριθμός μηνυμάτων : 16

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Δεκ 24, 2015 10:00 am

ο rakomelos, o tzatzikis και ο gkarizw ελάτε στο TS μας δεν δαγκώνουμε ούτε βρίζουμε σαν κάτι άλλοι.Ελάτε να μιλήσουμε πολιτισμένα αυτή τη φορά και να σας βοηθήσουμε να φτιάξετε μια ελληνική clan εσείς οι έλληνες οι παιχταράδες που παίζετε στις ξένες clan αφού αυτός είναι ο πόθος σας...γιατί φαίνεται ότι σας τσούζει πολύ η GRBB...τρομάρα σας!Γιατί όταν σας δώθηκε έτοιμη clan δεν το κάνατε???Γιατί δεν ανοίξατε μια καινούρια δικιά σας τόσα χρόνια που να σαρώσει τα πάντα???Αν και ο ένας από εσάς άνοιξε αλλά δεν πάτησε το πόδι του κανείς....

Πανίβλακες ή καλύτερα εξυπνόβλακες , κλικαδόροι, ρουφιάνοι, κομπλεξικοί τσούζει η grbb???ΟΥΤΕ ΣΤΑ STATS ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΤΕ...όχι να φτιάξετε ολόκληρη clan!!!!!!!!!Σαν τα ποντίκια έτσι ...γράφετε με άλλα ονόματα!Έλα πρώτος εσύ Σπύρο στο ts να σε περιποιηθώ ιδιαιτέρος μουνόσκυλο ε μουνοσκυλο ...
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από Veyder Πεμ Δεκ 24, 2015 10:10 am

ο rakomelos, o tzatzikis και ο gkarizw ελάτε στο TS μας δεν δαγκώνουμε ούτε βρίζουμε σαν κάτι άλλοι


Πανίβλακες ή καλύτερα εξυπνόβλακες , κλικαδόροι, ρουφιάνοι, κομπλεξικοί τσούζει η grbb???ΟΥΤΕ ΣΤΑ STATS ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΤΕ...όχι να φτιάξετε ολόκληρη clan!!!!!!!!!Σαν τα ποντίκια έτσι ...γράφετε με άλλα ονόματα!Έλα πρώτος εσύ Σπύρο στο ts να σε περιποιηθώ ιδιαιτέρος μουνόσκυλο ε μουνοσκυλο ...



Oli i paranoia se ena post.
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από Sniperas Πεμ Δεκ 24, 2015 12:08 pm

Ειλικρινά τα έχετε κάνει τόσο σαλάτα που ντρέπομαι για κάποιους που με μπλέξανε σε τούτο εδώ το χάλι. Και κλασικά κάποιοι βγάζουν εύκολα συμπεράσματα. 'Αντε να αποδείξω πως δεν είμαι ελέφαντας.

@rakomelos Θα σε παρακαλούσα να πεις ποιος είσαι ή έστω σε ποια clan είσαι γιατί βλέπω να τραβάει αυτή η ιστορία για πολλές πολλές μέρες και να συνεχίζω να είμαι μπλεγμένος. Σ'ευχαριστώ προκαταβολικά.
Sniperas
Sniperas

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από rakomelos Πεμ Δεκ 24, 2015 12:37 pm

taramas έγραψε:
rakomelos έγραψε:
taramas έγραψε:
rakomelos έγραψε:laska metaksy mas twra. den tha itheles na eisai apo mia meria na vlepeis ta moutra tou markdan kai tou tarama  twra pou kataferes kai dielises thn omada tous kai efygan tosh?
χαχαχα, τι να πω ρε μεγάλε, θέλεις να μας εντυπωσιάσεις αλλά δεν ξέρεις πως να το κάνεις έτσι? τουλάχιστον ρίξε και μια ματιά σε καμιά ιστοσελίδα να πάρεις μια ιδέα γιατί ακριβώς μιλάμε, όχι τίποτα άλλο για να μην ξεφτυλίζεσαι, αν δεν μπορείς να διαβάσεις να σε βοηθήσω δεν έχω πρόβλημα, έχουν περάσει απο μένα πολλοί μαλάκες ενας παραπάνω δεν χάθηκε ο κόσμος.
ela na diavasoume mazi istoselides. theleis?    http://wotcs.com/clan.php?wid=500017052    http://wotclans.net/eu/history/clan/grgb    http://www.wotinfo.net/en/clanmembers?id=500017052&server=EU   xaxaxaxaxaaxaxax vre kseftila anthrwpe pou pote den ksereis tipota kai to pezeis kamposos koita pou thn eftases kai aythn thn omada.

χαχαχα, είσαι πολλά καντάρια γελοίος και έχω αρχίσει να καταλαβαίνω ποιός είσαι, λοιπόν καρααρχίδα επιμένεις να απευθύνεσαι σε μένα ενώ ποτέ δεν ήμουνα commander στην GREAT αλλά ούτε σε καμία άλλη ομάδα εκτός απο την ΗΕΑΤ για την οποία αν έχεις αρχιδάκια να μας δείξεις νούμερα, για να καταλάβουν μερικοί εδώ μέσα ποιος είσαι αν τολμάς έλα στο ts να τα πεις με τον μάρκο, σε περιμένει με ανοιχτές τις αγκάλες καραγκιόζη.

Και που είσαι, δεν χρειάζεται τίποτα άλλο παρά να μας δώσεις το nickname σου το πραγματικό, αν έχεις αρχίδια κάντο, δεν θα το κάνεις όμως γιατί σε περιμένει ολόκληλος λαός να σε γαμήσει ηλίθιε που θα μιλήσεις εσύ για μένα, βάλε το ονοματάκι σου εδώ μέσα για να μην πώ εγώ την ιστορία σου που τυγχάνει να την ξέρω απο πολύ παλιά.
Ελα να δούμε τι σόι παντελόνια φοράς.
an anaferese sta palaia sokin post sou se foroum gia thymisou to peristatiko  pou egw o thodoros o strayros o kwstas kai o larson milisame otan eixes erthei sto ts mas. an thymase thn idia apopsi eixa kai me sena tote. alla meta katalavame oloi poios kai ti eisai kai ti gyreveis.  einai gnosto giath eimai tosa xronia kat epilogh mou ektos clan . se dioikisi omadas eixa apeires fores protaseis na symetexo opws kai polles protaseis na kanoume clan me aytous pou afhnes pisw kathe fora pou evazes tis spiounies sou. den apeythinome se sena epeidi eisai arxhgos kapoias omadas. gia na tis katastrepseis den xreiazete na eisai arxhgos. an me pianeis. opws na thymitho epishs kai ta sxedia sou otan mas fwnazes sthn grab. kai ola ayta ligo meta  kai ligo prin tous 7 sofous. ksereis esy. to thema HEAT asto giath ponaei kai tha eipothoun polla. oso afora thn istoria mou tha sou po oti einai polh aplh kai mikrh... tipota mprosta sou. mia zwh kragmenos tha eisai kai esy kai oi alloi poloi omoioi sou.....xaxaxaxaxaxaxaxaxaxxax   mas psarwses twra e? xaxaaxaxaxa opws eixe pei kai ena paidi tote. kala pou den se akolouthisame giath tha eixame katastrafei me sena. xaxaxaxaxaxaxax koimoisou twra ksana....

rakomelos

Αριθμός μηνυμάτων : 18

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από perseas Πεμ Δεκ 24, 2015 3:01 pm

Χρόνια Πολλά, καλά Χριστούγεννα να είστε όλοι καλά.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Δεκ 24, 2015 3:15 pm

Το τονίζω για 2η φορά, παρακαλείσθε να μην χρησιμοποιείτε υβριστικούς όρους προς τους συνομιλητές σας

Επίσης, μετακίνησα τη συζήτηση στα off-topic
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από Oulamagos1980 Πεμ Δεκ 24, 2015 3:18 pm

Ταραμά συνεχίζεις να αναφέρεσαι σε εμένα ενώ εγώ τα εχωσα στο άλλο το λαμογιο. Δεν πειράζει. Από τον Λασκα δεν θα φύγω όσο περναω καλά. Με τα παιδιά περνάμε μια χαρά και χαίρομαι να μοιράζω πουτσες στα clan war και στα skirmish μαζί τους. Βέβαια που να καταλάβεις εσύ αφού μόνο τρως τέτοιες στα clan war. Θα στο ξαναπω: θα τα πούμε στα clan war. Και κάθε πουτσα θα μπαίνει και στο φόρουμ. Καλή σου νύχτα ρεσεψιονιστακο...

Oulamagos1980

Αριθμός μηνυμάτων : 12

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από taramas Πεμ Δεκ 24, 2015 7:37 pm

Tzatzikis έγραψε:ταραμά όντως έχω κλάσει πατάτες από τότε που είπες πως θα με δείρεις ! Σε παρακαλώ δέξου την ταπεινή συγγνώμη μου δεν αντέχω να ζω με τον φόβο ότι θα πεταχτείς από κάποιο στενό φορώντας τις "παντελοναρες" σου και θα με κοπανήσεις. 

ps ακόμα σε κατουράω

Σου είπα είμαι αρκετά μεγάλος σε ηλικία (αν και το ξέρεις ήδη), το σίγουρο είναι οτι κατουράς γυναικεία, δεν θα έπρεπε να με φοβάσαι, υποθέτω οτι φοβάσαι τη σκιά σου, πρόβλημα δικό σου, καλά θα κάνεις όμως να μας κάνεις την χάρη και να κόψεις τις παπαριές, άσε τουλάχιστον αυτούς που ξέρουν και δύο πράγματα, μείνε στην ασχετοσύνη σου, τα 5 λεπτά δημοσιότητας που ανήκουν σε κάθε πικραμένο τα πήρες, αντε στο καλό τώρα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από taramas Πεμ Δεκ 24, 2015 8:01 pm

rakomelos έγραψε:
taramas έγραψε:
rakomelos έγραψε:
taramas έγραψε:
rakomelos έγραψε:laska metaksy mas twra. den tha itheles na eisai apo mia meria na vlepeis ta moutra tou markdan kai tou tarama  twra pou kataferes kai dielises thn omada tous kai efygan tosh?
χαχαχα, τι να πω ρε μεγάλε, θέλεις να μας εντυπωσιάσεις αλλά δεν ξέρεις πως να το κάνεις έτσι? τουλάχιστον ρίξε και μια ματιά σε καμιά ιστοσελίδα να πάρεις μια ιδέα γιατί ακριβώς μιλάμε, όχι τίποτα άλλο για να μην ξεφτυλίζεσαι, αν δεν μπορείς να διαβάσεις να σε βοηθήσω δεν έχω πρόβλημα, έχουν περάσει απο μένα πολλοί μαλάκες ενας παραπάνω δεν χάθηκε ο κόσμος.
ela na diavasoume mazi istoselides. theleis?    http://wotcs.com/clan.php?wid=500017052    http://wotclans.net/eu/history/clan/grgb    http://www.wotinfo.net/en/clanmembers?id=500017052&server=EU   xaxaxaxaxaaxaxax vre kseftila anthrwpe pou pote den ksereis tipota kai to pezeis kamposos koita pou thn eftases kai aythn thn omada.

χαχαχα, είσαι πολλά καντάρια γελοίος και έχω αρχίσει να καταλαβαίνω ποιός είσαι, λοιπόν καρααρχίδα επιμένεις να απευθύνεσαι σε μένα ενώ ποτέ δεν ήμουνα commander στην GREAT αλλά ούτε σε καμία άλλη ομάδα εκτός απο την ΗΕΑΤ για την οποία αν έχεις αρχιδάκια να μας δείξεις νούμερα, για να καταλάβουν μερικοί εδώ μέσα ποιος είσαι αν τολμάς έλα στο ts να τα πεις με τον μάρκο, σε περιμένει με ανοιχτές τις αγκάλες καραγκιόζη.

Και που είσαι, δεν χρειάζεται τίποτα άλλο παρά να μας δώσεις το nickname σου το πραγματικό, αν έχεις αρχίδια κάντο, δεν θα το κάνεις όμως γιατί σε περιμένει ολόκληλος λαός να σε γαμήσει ηλίθιε που θα μιλήσεις εσύ για μένα, βάλε το ονοματάκι σου εδώ μέσα για να μην πώ εγώ την ιστορία σου που τυγχάνει να την ξέρω απο πολύ παλιά.
Ελα να δούμε τι σόι παντελόνια φοράς.
an anaferese sta palaia sokin post sou se foroum gia thymisou to peristatiko  pou egw o thodoros o strayros o kwstas kai o larson milisame otan eixes erthei sto ts mas. an thymase thn idia apopsi eixa kai me sena tote. alla meta katalavame oloi poios kai ti eisai kai ti gyreveis.  einai gnosto giath eimai tosa xronia kat epilogh mou ektos clan . se dioikisi omadas eixa apeires fores protaseis na symetexo opws kai polles protaseis na kanoume clan me aytous pou afhnes pisw kathe fora pou evazes tis spiounies sou. den apeythinome se sena epeidi eisai arxhgos kapoias omadas. gia na tis katastrepseis den xreiazete na eisai arxhgos. an me pianeis. opws na thymitho epishs kai ta sxedia sou otan mas fwnazes sthn grab. kai ola ayta ligo meta  kai ligo prin tous 7 sofous. ksereis esy. to thema HEAT asto giath ponaei kai tha eipothoun polla. oso afora thn istoria mou tha sou po oti einai polh aplh kai mikrh... tipota mprosta sou. mia zwh kragmenos tha eisai kai esy kai oi alloi poloi omoioi sou.....xaxaxaxaxaxaxaxaxaxxax   mas psarwses twra e? xaxaaxaxaxa opws eixe pei kai ena paidi tote. kala pou den se akolouthisame giath tha eixame katastrafei me sena. xaxaxaxaxaxaxax koimoisou twra ksana....

Μάλιστα, εγώ εσύ ο θόδωρος ο κώστας και ο larson, δεν θυμάμαι καμία συνάντηση να έχω κάνει εγώ με τους συγκεκριμένους μόνο, πρέπει να ήταν και άλλοι, δεν μας λες και το ονοματάκι σου, τι γίνεται φοβάσαι τίποτα? 
Αυτό που παρατηρώ όμως είναι οτι έχεις κάνει μια ωραία σαλάτα με διάφορα περιστατικά και δεν βγαίνει νόημα, χρονικά τα έχεις μπερδέψει παντελώς, ομολογώ οτι αυτό μου θυμίζει εναν καραγκιόζη μεθύστακα που παρίστανε τον αρχηγό κάποτε, οπως και νάχει και για να τελειώνουμε και με σένα σε προκαλώ να μαζέψεις και οποιον άλλο θιγμένο σαν εσένα γουστάρεις να σας φιλοξενήσω στο ts μου και να τα λύσουμε όλα, θα ανεβάσω και τις μαγνητοφωνημένες συνομιλίες απο την ΗΕΑΤ να τα ακούσουμε όλοι και να δούμε επιτέλους ποιος φοράει παντελόνια εδώ πέρα γιατί έχουμε μπερδευτεί.
Σε προκαλώ ανοιχτά λοιπόν φίλε μου, να μας εξηγήσεις ποιά ομάδα κατέστρεψα εγώ και πως το έκανα, αν δεν μπορέσεις να το κάνεις σου συνιστώ να βρείς μια ωραία τρύπα να κρυφτείς, πάντως ενα είναι σίγουρο, αναφέρεις δύο γεγονότα σαν να έγιναν ταυτόχρονα και έχουν μια απόσταση δύο ολόκληρων ετών μεταξύ τους, οπότε ή άσχετος είσαι ή έχεις πνιγεί στη ρακί, δεν εξηγείται αλλιώς.
Σε περιμένω όποτε γουστάρεις.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από taramas Πεμ Δεκ 24, 2015 8:15 pm

Oulamagos1980 έγραψε:Ταραμά συνεχίζεις να αναφέρεσαι σε εμένα ενώ εγώ τα εχωσα στο άλλο το λαμογιο. Δεν πειράζει. Από τον Λασκα δεν θα φύγω όσο περναω καλά. Με τα παιδιά περνάμε μια χαρά και χαίρομαι να μοιράζω πουτσες στα clan war και στα skirmish μαζί τους. Βέβαια που να καταλάβεις εσύ αφού μόνο τρως τέτοιες στα clan war. Θα στο ξαναπω: θα τα πούμε στα clan war. Και κάθε πουτσα θα μπαίνει και στο φόρουμ. Καλή σου νύχτα ρεσεψιονιστακο...

Αντε τώρα να μας πείς πότε ήταν η πούτσα που μας έδωσες γιατι μπορεί να μας διέφυγε, εγώ απο την άλλη έχω μια πρόσφατη που σου έδωσα σε clan war, μήπως να ξεκινήσεις με αυτήν και να την βάλεις στο φόρουμ? αν θέλεις έχω το replay να στο δώσω.
Με αφήνει παγερά αδιάφορο τι θα κάνεις αγοράκι μου, έχεις μια συνέχεια στις πράξεις σου και είσαι απόλυτα προβλέψιμος, δεν είναι άγνωστες οι συναλλαγές που έχεις κάνει απλά δε νμε ενδιαφέρουν εμένα προσωπικά οπότε δεν αξίζει να αναφερθώ, βλέπω όμως οτι με αποκαλείς με την εργασιακή ιδιότητά μου, υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το επάγγελμα που κάνω? 

Ξεκινα λοιπον καραγκιοζάκο με την πρώτη πούτσα που έφαγες στα clan war που είναι και φρέσκια, έχεις μπαλάκια? αντε να σε δώ και που είσαι μην αγχώνεσαι εγώ ήμουνα ο fc και η ομάδα μου ήταν πορτοκαλοκόκκινη, αν θέλεις την βάζουμε και στο youtube, έχει μια σημασία πως ενας ρεσεψιονιστάκος με δεκα πορτοκαλοκόκκινους σου μοίρασε κουλούρια, βλέπεις εγώ δεν ανέφερα τίποτα μέχρι που μίλησες για πούτσες και μια που στην έβαλα στο στόμα είπα να το θυμηθούμε να γελάσουμε.

Αντε ρε καραγκιόζη τράβα που θα μας απειλήσεις κιόλας

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Δεκ 24, 2015 9:56 pm

perseas έγραψε:Χρόνια Πολλά, καλά Χριστούγεννα να είστε όλοι καλά.

Χρόνια πολλά σε όλους και στους δικούς σας...υγεία και ευτυχία!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από theknownunknown Παρ Δεκ 25, 2015 2:23 am

LASKAS έγραψε:
perseas έγραψε:Χρόνια Πολλά, καλά Χριστούγεννα να είστε όλοι καλά.

Χρόνια πολλά σε όλους και στους δικούς σας...υγεία και ευτυχία!

εχεις βάλει και τους tarama,markdan μέσα?
theknownunknown
theknownunknown

Αριθμός μηνυμάτων : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από LASKAS Παρ Δεκ 25, 2015 2:51 am

Μην μπερδεύουμε το game με την πραγματική ζωή...οι ευχές είναι για όλο τον κόσμο φυσικά.Στο forum υπάρχει και πάντα υπήρχε η τάση να οξύνονται οι διαφορές μας στο παιχνίδι.Είμαστε όλοι άνθρωποι με τα προβλήματα μας και τα ελαττώματα μας... περνάμε την ώρα μας στο game και τρολάρουμε στο forum.Ας κάνουμε όλοι την αυτοκριτική μας πρώτα από όλα!Εύχομαι αυτοί που κάνουν ύπουλα πράγματα και με δόλο στο game να μην τα κάνουν και στην πραγματική ζωή γιατί μπροστά τους θα τα βρούνε...
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από Oulamagos1980 Παρ Δεκ 25, 2015 3:15 am

Καλά Χριστούγεννα παιδιά και χρόνια πολλά.

Oulamagos1980

Αριθμός μηνυμάτων : 12

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από 37EMA Παρ Δεκ 25, 2015 5:16 am

Xronia pola kai kala
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης