World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

+27
TYRAELL75
taramas
imperiumgraecum
Xi@Le
tasos
JimFistikis
babis2015
dfk_7677
fotis12345
antkon
Sanguinius
PuN1Sh3R
perseas
rakomelos
Sniperas
Veyder
Tzatzikis
gkarizw
Gooakis
giorgosaxis
maravas
mparek4
gregorakis
Ultimate_Spinach
Tabula_Rasa
Oulamagos1980
DImis1987
31 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από taramas Παρ Δεκ 25, 2015 5:58 am

Χρόνια πολλά με υγεία σε όλους και τις οικογένειές τους, οι ευχές είναι ειλικρινείς και περιλαμβάνουν όλους.

Μπορώ να μιλήσω με όλους όσους εχω και αντίθετη άποψη και μπορεί να έχω βριστεί κιόλας, το έχω κάνει πολλές φορές και δεν έχω κανένα πρόβλημα, μπορώ να ακούσω οποιαδήποτε άποψη, αυτό που δεν ανέχομαι είναι αυτούς που κρύβονται πισω απο την ανωνυμία και κατα κανόνα πετάνε λάσπη και ψέματα, με το ψέμα έχω ενα μεγάλο κόλλημα.
Είχα πάντα και έχω μια έντονη επιθυμία να προσφέρω όποια βοήθεια μου ζητηθεί σε οποιονδήποτε Ελληνα και σε οποιαδήποτε Ελληνική ομάδα, δεν έχω ποτέ επιτεθεί σε Ελληνική ομάδα και ούτε πρόκειται να το κάνω, πολλοί απο εσας το έχετε κάνει, και τέλος τιμώ πάντα αυτούς που με βοήθησαν και θα συνεχίσω να το κάνω.
Ευτυχία και υγεία σε όλους στη ζωή σας γιατί αυτό έχει σημασία και όχι το οποιοδήποτε παιχνίδι.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από imperiumgraecum Παρ Δεκ 25, 2015 6:16 am

Αυτό που, ένα ποστ πίσω, ανταλλάσσουν άπαντες χριστοπαναγίες, και 25η του μήνα είναι όλοι με την ευχή παραμάσχαλα, με ξεπερνάει  lol!
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από Tzatzikis Παρ Δεκ 25, 2015 6:18 am

taramas έγραψε:
Tzatzikis έγραψε:ταραμά όντως έχω κλάσει πατάτες από τότε που είπες πως θα με δείρεις ! Σε παρακαλώ δέξου την ταπεινή συγγνώμη μου δεν αντέχω να ζω με τον φόβο ότι θα πεταχτείς από κάποιο στενό φορώντας τις "παντελοναρες" σου και θα με κοπανήσεις. 

ps ακόμα σε κατουράω

Σου είπα είμαι αρκετά μεγάλος σε ηλικία (αν και το ξέρεις ήδη), το σίγουρο είναι οτι κατουράς γυναικεία, δεν θα έπρεπε να με φοβάσαι, υποθέτω οτι φοβάσαι τη σκιά σου, πρόβλημα δικό σου, καλά θα κάνεις όμως να μας κάνεις την χάρη και να κόψεις τις παπαριές, άσε τουλάχιστον αυτούς που ξέρουν και δύο πράγματα, μείνε στην ασχετοσύνη σου, τα 5 λεπτά δημοσιότητας που ανήκουν σε κάθε πικραμένο τα πήρες, αντε στο καλό τώρα.
 Το να τσακωθώ για ένα game irl μου φαίνεται αρκετά ηλίθιο, ποσο μάλλον με έναν 50ari οικογενειάρχη που πραφανώς έχει κάποια ψυχολογικά προβλήματα. Συνέχισε να ζεις την μίζερη ζωούλα σου , εάν βεβαια θέλεις σώνει και ντε να φας φάπες (γιατί φάπες θα φας) έλα ζάκυνθο , τώρα διευθύνσεις και ονόματα δεν είναι απαραίτητα απλά άμα φοράς παντελόνια όπως λες θα έρθεις. 

Άσε λοιπόν τα λόγια και κανε πράξεις , αλλιώς βούλωστο και τραβα στη μιζέρια σου
Tzatzikis
Tzatzikis

Αριθμός μηνυμάτων : 16

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Δεκ 25, 2015 6:52 am

imperiumgraecum έγραψε:Αυτό που, ένα ποστ πίσω, ανταλλάσσουν άπαντες χριστοπαναγίες, και 25η του μήνα είναι όλοι με την ευχή παραμάσχαλα, με ξεπερνάει  lol!
Internet...
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από theknownunknown Παρ Δεκ 25, 2015 8:20 am

imperiumgraecum έγραψε:Αυτό που, ένα ποστ πίσω, ανταλλάσσουν άπαντες χριστοπαναγίες, και 25η του μήνα είναι όλοι με την ευχή παραμάσχαλα, με ξεπερνάει  lol!

etsi einai.san tous olibiakous agwnes palia.stamatousan polemoi Razz
theknownunknown
theknownunknown

Αριθμός μηνυμάτων : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από PuN1Sh3R Παρ Δεκ 25, 2015 9:00 am

Καλησπέρα και Χρονια πολλα σε ολους.Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιοι συνεχως βαζουν στο στοματους την PNX-R.Μαλλον καποιους τους ενοχλη που ειμαστε πανω απολα μια καλη παρεα χωρις Ιστοριες και ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ.Θα παρακαλεσω να ασχολειστε με την δικια σας clan και αφήστε μας στην Ηρεμια μας.Το τι εχουμε καταφερει σαν clan είναι δικομας θεμα νομιζω και είναι πολλα και για καποιους μετα Δολοφονου εποχη η οποια ηταν μικρη.
Παιδες καλες γιορτες ................................
PuN1Sh3R
PuN1Sh3R

Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ηλικία : 54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από LASKAS Παρ Δεκ 25, 2015 10:33 am

χρόνια πολλά και σε εσένα Δημήτρη!

1)Αν διαβάσεις προσεκτικά ότι έχει γράψει ο καθένας θα βρεις τις λέξεις : GREAT, GRBB, GRGB, GROF,KISS-,HEAT,HARD, GROF, G-DOM ή GREEK, GRAB μπορεί να υπάρχουν και άλλες....δεν έγραψαν όλοι μόνο για την pnx.
2)Πως σε ένα forum που γράφει ο καθένας την παπαριά του ( μαζί κ εγώ ) θα πεις μην ασχολείστε με την ομάδα μου???!Το forum είναι ελευθερία λόγου με κάποιους συγκεκριμένους κανόνες. 
3)Όλο το forun είναι γεμάτο από σχόλια για διάφορες ομάδες του wot.Οι παίκτες οι ίδιοι παρακολουθούν τι κάνουν αυτές οι ομάδες( δεν μιλάω μόνο για την pnx ).
4)Πολλοί παίκτες έχουν περάσει από αυτές τις ομάδες και έχουν άποψη ( δεν μιλάω μόνο για την pnx )
5)Η pnx συγκεκριμένα πάντα ήταν το πρώτο θέμα στις συζητήσεις από την δημιουργία της και τις προσδοκίες που υπήρχαν ή υπάρχουν.
6)Υπάρχουν αυτή τη στιγμή 2-3 ομάδες που ξεχωρίζουν ( κακά τα ψέματα ) γιατί μετά είναι το ολοκληρωτικό χάος.Είναι λογικό αυτές οι ομάδες να είναι θέμα σχολιασμού.Ευχάριστη έκπληξη τα αρματάκια που πήρε η g-dom.

Είναι καλό που πάντα είσαι κόσμιος, ήρεμος και κρατάς χαμηλούς τόνους...αν είχα τον δικό σου χαρακτήρα πιστεύω θα τραβούσα στην ομάδα μου πιο πολλούς παίκτες.Αλλά μια ομάδα στο wot δεν είναι μυστικισμός,μασονία ή κρυφό σχολειό ο καθένας μπορεί να εκφέρει άποψη για οποιαδήποτε ομάδα πόσο μάλλον σε ένα forum.

και πάλι χρόνια πολλά υγεία κ ευτυχία σε όλους!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από tasos Παρ Δεκ 25, 2015 5:10 pm

Καλά Χριστούγεννα καλή Χρονιά σε όλους !!


tasos

Αριθμός μηνυμάτων : 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από taramas Παρ Δεκ 25, 2015 7:41 pm

Tzatzikis έγραψε:
taramas έγραψε:
Tzatzikis έγραψε:ταραμά όντως έχω κλάσει πατάτες από τότε που είπες πως θα με δείρεις ! Σε παρακαλώ δέξου την ταπεινή συγγνώμη μου δεν αντέχω να ζω με τον φόβο ότι θα πεταχτείς από κάποιο στενό φορώντας τις "παντελοναρες" σου και θα με κοπανήσεις. 

ps ακόμα σε κατουράω

Σου είπα είμαι αρκετά μεγάλος σε ηλικία (αν και το ξέρεις ήδη), το σίγουρο είναι οτι κατουράς γυναικεία, δεν θα έπρεπε να με φοβάσαι, υποθέτω οτι φοβάσαι τη σκιά σου, πρόβλημα δικό σου, καλά θα κάνεις όμως να μας κάνεις την χάρη και να κόψεις τις παπαριές, άσε τουλάχιστον αυτούς που ξέρουν και δύο πράγματα, μείνε στην ασχετοσύνη σου, τα 5 λεπτά δημοσιότητας που ανήκουν σε κάθε πικραμένο τα πήρες, αντε στο καλό τώρα.
 Το να τσακωθώ για ένα game irl μου φαίνεται αρκετά ηλίθιο, ποσο μάλλον με έναν 50ari οικογενειάρχη που πραφανώς έχει κάποια ψυχολογικά προβλήματα. Συνέχισε να ζεις την μίζερη ζωούλα σου , εάν βεβαια θέλεις σώνει και ντε να φας φάπες (γιατί φάπες θα φας) έλα ζάκυνθο , τώρα διευθύνσεις και ονόματα δεν είναι απαραίτητα απλά άμα φοράς παντελόνια όπως λες θα έρθεις. 

Άσε λοιπόν τα λόγια και κανε πράξεις , αλλιώς βούλωστο και τραβα στη μιζέρια σου

Τελικά είσαι αξεπέραστος καραγκιόζης, δεν τσακώθηκα ποτέ για ενα game ηλίθιε, έβρισες το πρόσωπό μου πανύβλακα και αυτό γίνεται μόνο ζωντανά και όχι πίσω απο την οθόνη εκτός κι αν είσαι θηλυκού γένους οπότε πάω πάσο, για να τελειώνουμε με σένα εγώ πληρώνω εισιτήρια και έρχομαι όπου είσαι (θα είναι η τρίτη φορά οπότε δεν έχω πρόβλημα), εγώ έδωσα και όνομα και διεύθυνση, αν είσαι μάγκας εδώ είμαστε, δώστα να τα εξακριβώσω και έρχομαι το συντομότερο, όσο για τις φάπες άσε να το δούμε, ποτέ δεν ξέρεις.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από taramas Παρ Δεκ 25, 2015 7:46 pm

theknownunknown έγραψε:
imperiumgraecum έγραψε:Αυτό που, ένα ποστ πίσω, ανταλλάσσουν άπαντες χριστοπαναγίες, και 25η του μήνα είναι όλοι με την ευχή παραμάσχαλα, με ξεπερνάει  lol!

etsi einai.san tous olibiakous agwnes palia.stamatousan polemoi Razz

Αλλος ενας μάγκας της οθόνης, εχει γίνει επιδημία, μήπως προβλέπεται μέσα στο σύμφωνο συμβίωσης? μετά αναρωτιόμαστε γιατί έπιασε πάτο η Ελλάδα, έλεος με τους ηλίθιους.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από taramas Παρ Δεκ 25, 2015 8:12 pm

LASKAS έγραψε:χρόνια πολλά και σε εσένα Δημήτρη!

1)Αν διαβάσεις προσεκτικά ότι έχει γράψει ο καθένας θα βρεις τις λέξεις : GREAT, GRBB, GRGB, GROF,KISS-,HEAT,HARD, GROF, G-DOM ή GREEK, GRAB μπορεί να υπάρχουν και άλλες....δεν έγραψαν όλοι μόνο για την pnx.
2)Πως σε ένα forum που γράφει ο καθένας την παπαριά του ( μαζί κ εγώ ) θα πεις μην ασχολείστε με την ομάδα μου???!Το forum είναι ελευθερία λόγου με κάποιους συγκεκριμένους κανόνες. 
3)Όλο το forun είναι γεμάτο από σχόλια για διάφορες ομάδες του wot.Οι παίκτες οι ίδιοι παρακολουθούν τι κάνουν αυτές οι ομάδες( δεν μιλάω μόνο για την pnx ).
4)Πολλοί παίκτες έχουν περάσει από αυτές τις ομάδες και έχουν άποψη ( δεν μιλάω μόνο για την pnx )
5)Η pnx συγκεκριμένα πάντα ήταν το πρώτο θέμα στις συζητήσεις από την δημιουργία της και τις προσδοκίες που υπήρχαν ή υπάρχουν.
6)Υπάρχουν αυτή τη στιγμή 2-3 ομάδες που ξεχωρίζουν ( κακά τα ψέματα ) γιατί μετά είναι το ολοκληρωτικό χάος.Είναι λογικό αυτές οι ομάδες να είναι θέμα σχολιασμού.Ευχάριστη έκπληξη τα αρματάκια που πήρε η g-dom.

Είναι καλό που πάντα είσαι κόσμιος, ήρεμος και κρατάς χαμηλούς τόνους...αν είχα τον δικό σου χαρακτήρα πιστεύω θα τραβούσα στην ομάδα μου πιο πολλούς παίκτες.Αλλά μια ομάδα στο wot δεν είναι μυστικισμός,μασονία ή κρυφό σχολειό ο καθένας μπορεί να εκφέρει άποψη για οποιαδήποτε ομάδα πόσο μάλλον σε ένα forum.

και πάλι χρόνια πολλά υγεία κ ευτυχία σε όλους!

Δυστυχώς η Ελληνική κοινότητα του wot είναι μικρή, παρά το μικρόν του μεγέθους εμφανίζονται δυσανάλογα μεγάλα προβλήματα για τους παρακάτω λόγους :
1. Ο κάθε πικραμένος προσπαθεί να επιβεβαιώσει την αξιακή του υπόσταση μέσα σε ενα παιχνίδι.
2. Πολλοί νομίζουν οτι ζούν μέσα στο εικονικό περιβάλλον ενός παιχνιδιού όπου τους δίνεται η ευκαιρία να κάνουν πράγματα που δεν τολμούν να κάνουν στη πραγματική ζωή.
3. Ο ραγιαδισμός, το γλύψιμο και όλα τα ελαττώματα της κοινωνίας μας βρίσκουν έδαφος μέσα σε ενα παιχνίδι, κάθε μέρα παρακολουθούμε και κάποιον να χέζει εκεί που έτρωγε και να γλύφει εκεί που έφτυνε, κι ολα αυτά γιατί? για μια θέση στην εικονική κοινωνία ενός παιχνιδιού, πόσο χαμηλά μπορεί να πέσει ο άνθρωπος!!
4. Είναι αδιαμφισβήτητο οτι ο καθένας δικαιούται να εκφέρει την άποψή του αλλά και να την υποστηρίξει, που είναι όμως οι απόψεις? βλέπετε εσείς καμία άποψη εδώ μέσα? είναι τόση η γελοιότητα που ακόμη και αυτοί που θέλουν να πούν κάτι με σημασία αναγκάζονται είτε να πάρουν δρόμο είτε να απαντάνε στις αρρωστημένες μαλακίες που λένε μερικοί.

Οσο επιτρέπουμε στον καθένα να επιτίθεται αδιακρίτως με ψέματα και γελοιότητες χωρίς να παίρνει ούτε την στοιχειώδη ευθύνη για τα λόγια και τις πράξεις του δεν πρόκειται να υπάρξει άσπρη μέρα, οποιος έχει κάτι να πεί που να αξίζει να βγεί με το θάρρος της γνώμης του και να το πεί και να το υποστηρίξει, έλεος με τον κάθε καραγκιόζη που πάει σε μια ομάδα και γλύφει και την επόμενη πάει σε άλλη και γλύφει βρίζοντας την προηγούμενη.
Και επιτέλους έλεος ρε Κώστα, δεν βλέπεις τι κάνεις? ακόμα και τους 2-3 φίλους που άντεξαν τον κυκλοθυμισμό σου τους έχεις διώξει, άνοιξε τα μάτια σου να δείς την πραγματικότητα, με τον ίδιο γελοίο τρόπο που πετάς λάσπη, ακριβώς με τον ίδιο τρόπο θα σου την πετάξουν οι αυλοκόλακες που έχεις δίπλα σου, και όλα αυτά για ενα γαμοπαίχνιδο, δίνεις βήμα στους ηλίθιους να προβληθούν και νομίζεις οτι έκανες κάτι? λυπάμαι αλλά ο σοφός λαός λέει "οταν σπέρνεις ανέμους θα θερίσεις θύελλες".

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από theknownunknown Σαβ Δεκ 26, 2015 1:08 am

borei kapoios na mou thimisei poses omades apodekathse o taramas?gia na strwsw thn eikona mou.oxi tpt allo.
theknownunknown
theknownunknown

Αριθμός μηνυμάτων : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Δεκ 26, 2015 1:12 am

εγώ σας φέρθηκα άψογα και εσείς φύγατε νύχτα...
Ερχονται παίκτες ΣΟΥ και μου λένε ότι όλα ήταν προσχεδιασμένα πριν από το campaign για να κλέψετε παίκτες και να έχετε παίκτες να παίξετε το campaign.Μου λένε ότι κατά τη διάρκεια του campaign μπαίνατε ήδη στο άλλο ts και σχεδιάζατε πως θα την κοπανήσετε.

Με λίγα λόγια για να μάθει και ο κόσμος ακριβώς τι έγινε, θέλοντας να ενισχύσουμε την δεύτερη μας clan αλλά και να καλυφθούν τα κενά της GREAT αποφασίσαμε να ενώσουμε αυτές τις δύο ομάδες με την σύμφωνη γνώμη των παικτών.
Έπεισα τους παίκτες της GRGB να βγουν από εκεί και να μπουν στην GREAT, επίσης παραχώρησα την διοίκηση της καινούριας clan στην GREAT και συμφώνησα και γραπτώς ότι δεν θα ασχολούμαι καθόλου μαζί τους ( έτσι και έκανα )...δηλαδή με λίγα λόγια μόνο κόλο δεν έδωσα....
Την επόμενη μέρα που τελείωσε το campaign φύγανε από το ts χωρίς να πούνε ούτε γειά και η δικαιολογία ήταν ότι οι παίκτες της GRGB ήταν νουμπάδες.Βέβαια φεύγοντας από την συμμαχία μας και το ts μας... τους παίκτες τους κράτησαν Very Happy


ΤΩΡΑ ΔΗΑΛΑΔΗ ΕΝΑΣ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΑΝ ΤΟΥ ΦΕΡΘΟΥΝ ΕΤΣΙ????

ΕΓΩ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΘΡΑΣΟΣ




Το πρόβλημα Γιώργο είναι ότι οι πράξεις μας χαρακτηρίζουν και όχι τα λόγια...Εσύ μπορείς να λες ότι θες σε όποιο ύφος θες ...οι πράξεις σε χαρακτήρισαν από μόνες τους εσένα και το άλλο το λαμόγιο,τα άλλα όλα είναι κλανιές και αέρας.

ΥΓ1. Αν κάποιος κλέβει ολόκληρες ομάδες δεν θα κλέψει και 5000 χρυσό???Μας το καταγκείλανε τα παιδιά και ήταν υποχρέωση μας να ενημερώσουμε τον κόσμο!

ΥΓ2.Δεν έκατσα να διαβάσω αυτά που γράφεις πιο πάνω γιατί ότι και να γράψεις... ότι προσπάθεια και αν κάνεις...ότι επιχείρημα και να βρεις ...δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για αυτο που κάνατε και για το φέρσιμό σας.ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ???ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΙΛΑΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ δεν υπάρχει ρητορία εδώ που να τα καλύψει ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ότι και να γράψεις!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Δεκ 26, 2015 1:55 am

Μέχρι τελευταία στιγμή προσπαθούσα να σας αλλάξω γνώμη...
Θέλεις ξένους παίκτες μας Μάρκο μου?? Βάλε...
Είναι οι παίκτες νουμπάδες Μάρκο μου??Διώξε όποιον δεν σου κάνει...

τι να πεις...δεν πρεπει να εμπιστεύεσαι κανέναν και η πολλή καλοσύνη βλάπτει!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από Ultimate_Spinach Σαβ Δεκ 26, 2015 4:10 am

Καλα κρατησε η ειρηνη για μια μερα... στο ψητο τωρα κυριοι.... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Ultimate_Spinach
Ultimate_Spinach

Αριθμός μηνυμάτων : 4

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από taramas Σαβ Δεκ 26, 2015 5:00 am

LASKAS έγραψε:Μέχρι τελευταία στιγμή προσπαθούσα να σας αλλάξω γνώμη...
Θέλεις ξένους παίκτες μας Μάρκο μου?? Βάλε...
Είναι οι παίκτες νουμπάδες Μάρκο μου??Διώξε όποιον δεν σου κάνει...

τι να πεις...δεν πρεπει να εμπιστεύεσαι κανέναν και η πολλή καλοσύνη βλάπτει!

Καλά τα λόγια Κώστα, μπορείς να "τρέξεις" όποια ιστορία θέλεις, άλλωστε μέχρι ένα σημείο κατανοώ την θέση σου, έστησες ενα ολόκληρο σκηνικό, έμπλεξες και εμένα ενώ απο την αρχή στο ξεκαθάρισα οτι δεν είμαι εγώ ο αρχηγός και δεν αποφασίζω εγώ, επέμενες όμως γιατί είχες υπολογίσει οτι θα με ακολουθούσαν.
Πριν ακόμα καν συζητήσουμε την ιδέα είχες κάνει τεράστιες προσπάθειες να πάρεις τους παίχτες που ήθελες, δεν ήρθε κανένας παρα μόνο ο καραγκιόζης ο tabula που χωρίς να πει τίποτα σε κανέναν πάτησε leave και οταν τον βρήκα μου είπε ακριβώς αυτό : "πούλησα τον λογαριασμό μου και θα μπω στην GREAT με τον δεύτερο λογαριασμό" την επόμενη μέρα ήταν μαζί σου με την υποσχετική οτι θα έφερνε τους παίχτες μας που σε ενδιέφεραν, αυτός είναι ο καραγκιόζης που έχεις μαζί σου και ΕΣΥ τον έβαλες να κάνει αυτά που έκανε απο την πρώτη μέρα που πατήσαμε το πόδι μας στο ts.
Ολοι αυτοί οι παίχτες που σε ενδιέφεραν δεν έφευγαν απ οτην GREAT γιατί δεν ήθελαν να αφήσουν την παρέα τους, έστησες ενα ολόκληρο σκηνικό ένωσης με μια ομάδα την GRGB που δεν υφίστατο καν, 65 λογαριασμοί με 48 εικονικούς και 15 παρκαρισμένους παίχτες που δεν ήξερες τι να τους κάνεις, με το καλημέρα έπεισες 7 παίχτες μας να φύγουν με την δικαιολογία οτι θα βρίσκονταν όλοι στο ίδιοι ts και δεν θα έχαναν την παρέα τους, αυτή είναι η ουσία και ειχες και την απειρία να το πώ, υπέρμετρο εγωισμό να το πώ να μου το δώσεις και γραπτώς, μου έδωσες γραπτώς τον σκοπό σου, παρα όλα αυτά εγώ σε εμπιστεύτηκα και σου ζήτησα να μην μου την φέρεις, δεν είμαι ούτε βλάκας ούτε άπειρος και σε ξέρω πολύ καλά.
Γράψε τώρα όποια ιστορία θέλεις για να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα, η αλήθεια είναι αυτή και όσοι σε ξέρουν γνωρίζουν οτι αυτές τις πουστιές τις έχεις κάνει πολλές φορές, έφτασες δε και στο σημείο να πεις οτι σου πήραμε τους παίχτες σου, ποιούς παίχτες μωρέ? τους εικονικούς λογαριασμούς? ή τους νουμπάδες που μου έλεγες να διώξω γιατί εσύ δεν ήθελες να το κάνεις? τρομάρα σου, με συμβούλευες να τους πετάξω έξω και τώρα το παίζεις και θιγμένος, και το ακόμη ποιο ωραίο είναι οτι εξακολουθείς να μιλάς για παίχτες, επικοινωνήσαμε με όλους και τους είπαμε να βγούν και να γυρίσουν πίσω εκεί που τους είχες παρκαρισμένους, οσοι δεν εμφανίστηκαν και δεν μπορέσαμε να επικοινωνήσουμε τους βγάλαμε και μετά καθησες στην υποδοχή του ts σας και τους περίμενες να τους πείς τι πούστηδες είμαστε που τους πετάξαμε έξω, τι να πώ ρε φίλε έχεις ξεπεράσει και τον αριστοφάνη.

Υ.Σ. οποιος θέλει μπορεί να έρθει και να του λύσω όποια απορία έχει, και οποιος καραγκιόζης έχει πεί εμένα λαμόγιο του προτείνω να πάρει την ομάδα του και να πάει να ενωθεί με τον φίλο μου τον Κώστα, να αποκτήσει πείρα και μετά να έρθει να τα πούμε.

Και τώρα να μου επιτρέψετε αλλά έχω άλλα σημαντικότερα πράγματα να κάνω, μπορείτε να συνεχίσετε, οποιος νομίζει οτι έχει άποψη ευχαρίστως να έρθει να με βρεί να συζητήσουμε οτι θέλει με το όνομά μας όχι ανώνυμα ούτε αδερφίστικα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Δεκ 26, 2015 7:23 am

Είστε Θεοί,σας λατρεύω <3
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Δεκ 26, 2015 10:27 am

Ζήτα συγνώμη ή πες δεν φταίω εγώ φταίει ο Μάρκος...
τα άλλα όλα είναι ανούσια που γράφεις κανείς δεν τα πιστεύει και βαριέμαι και να τα διαβάσω!Τη πουστιά την κάνατε και δεν αλλάζει κάτι...
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από imperiumgraecum Σαβ Δεκ 26, 2015 11:52 am

LASKAS έγραψε:
Την επόμενη μέρα φύγανε από το ts χωρίς ούτε γειά και η δικαιολογία ήταν ότι οι παίκτες της GRGB ήταν νουμπάδες. Βέβαια φεύγοντας από την συμμαχία μας και το ts μας... τους παίκτες τους κράτησαν 

Γιατί οι παίκτες τι είναι για να (μην) τους κρατήσουν; Ας φύγουν ιδία βουλήσει, τι είναι; Πρόβατα; Αν τους αρέσει η καινούρια clan, ας κάτσουν


Έχει επεξεργασθεί από τον/την imperiumgraecum στις Σαβ Δεκ 26, 2015 7:34 pm, 1 φορά
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από dfk_7677 Σαβ Δεκ 26, 2015 3:51 pm

rakomelos έγραψε:
taramas έγραψε:
rakomelos έγραψε:
taramas έγραψε:
rakomelos έγραψε:laska metaksy mas twra. den tha itheles na eisai apo mia meria na vlepeis ta moutra tou markdan kai tou tarama  twra pou kataferes kai dielises thn omada tous kai efygan tosh?
χαχαχα, τι να πω ρε μεγάλε, θέλεις να μας εντυπωσιάσεις αλλά δεν ξέρεις πως να το κάνεις έτσι? τουλάχιστον ρίξε και μια ματιά σε καμιά ιστοσελίδα να πάρεις μια ιδέα γιατί ακριβώς μιλάμε, όχι τίποτα άλλο για να μην ξεφτυλίζεσαι, αν δεν μπορείς να διαβάσεις να σε βοηθήσω δεν έχω πρόβλημα, έχουν περάσει απο μένα πολλοί μαλάκες ενας παραπάνω δεν χάθηκε ο κόσμος.
ela na diavasoume mazi istoselides. theleis?    http://wotcs.com/clan.php?wid=500017052    http://wotclans.net/eu/history/clan/grgb    http://www.wotinfo.net/en/clanmembers?id=500017052&server=EU   xaxaxaxaxaaxaxax vre kseftila anthrwpe pou pote den ksereis tipota kai to pezeis kamposos koita pou thn eftases kai aythn thn omada.

χαχαχα, είσαι πολλά καντάρια γελοίος και έχω αρχίσει να καταλαβαίνω ποιός είσαι, λοιπόν καρααρχίδα επιμένεις να απευθύνεσαι σε μένα ενώ ποτέ δεν ήμουνα commander στην GREAT αλλά ούτε σε καμία άλλη ομάδα εκτός απο την ΗΕΑΤ για την οποία αν έχεις αρχιδάκια να μας δείξεις νούμερα, για να καταλάβουν μερικοί εδώ μέσα ποιος είσαι αν τολμάς έλα στο ts να τα πεις με τον μάρκο, σε περιμένει με ανοιχτές τις αγκάλες καραγκιόζη.

Και που είσαι, δεν χρειάζεται τίποτα άλλο παρά να μας δώσεις το nickname σου το πραγματικό, αν έχεις αρχίδια κάντο, δεν θα το κάνεις όμως γιατί σε περιμένει ολόκληλος λαός να σε γαμήσει ηλίθιε που θα μιλήσεις εσύ για μένα, βάλε το ονοματάκι σου εδώ μέσα για να μην πώ εγώ την ιστορία σου που τυγχάνει να την ξέρω απο πολύ παλιά.
Ελα να δούμε τι σόι παντελόνια φοράς.
an anaferese sta palaia sokin post sou se foroum gia thymisou to peristatiko  pou egw o thodoros o strayros o kwstas kai o larson milisame otan eixes erthei sto ts mas. an thymase thn idia apopsi eixa kai me sena tote. alla meta katalavame oloi poios kai ti eisai kai ti gyreveis.  einai gnosto giath eimai tosa xronia kat epilogh mou ektos clan . se dioikisi omadas eixa apeires fores protaseis na symetexo opws kai polles protaseis na kanoume clan me aytous pou afhnes pisw kathe fora pou evazes tis spiounies sou. den apeythinome se sena epeidi eisai arxhgos kapoias omadas. gia na tis katastrepseis den xreiazete na eisai arxhgos. an me pianeis. opws na thymitho epishs kai ta sxedia sou otan mas fwnazes sthn grab. kai ola ayta ligo meta  kai ligo prin tous 7 sofous. ksereis esy. to thema HEAT asto giath ponaei kai tha eipothoun polla. oso afora thn istoria mou tha sou po oti einai polh aplh kai mikrh... tipota mprosta sou. mia zwh kragmenos tha eisai kai esy kai oi alloi poloi omoioi sou.....xaxaxaxaxaxaxaxaxaxxax   mas psarwses twra e? xaxaaxaxaxa opws eixe pei kai ena paidi tote. kala pou den se akolouthisame giath tha eixame katastrafei me sena. xaxaxaxaxaxaxax koimoisou twra ksana....
Για πες τίποτα για το θέμα ΗΕΑΤ που με ενδιαφέρει και μένα.
dfk_7677
dfk_7677

Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ηλικία : 46

http://httpσ://www.heat-clan.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Παλιές Ιστορίες !!!

Δημοσίευση από gregorakis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:58 am




 *** ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ***
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Δεκ 27, 2015 7:16 am

gregorakis έγραψε:


 *** ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ***
Best comment so far,hands down
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από theknownunknown Κυρ Δεκ 27, 2015 7:28 am

stop trolling and keep fighting!
theknownunknown
theknownunknown

Αριθμός μηνυμάτων : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από theknownunknown Δευ Δεκ 28, 2015 8:39 am

e mhn afhnete to thema etsi.peite tpt allo
theknownunknown
theknownunknown

Αριθμός μηνυμάτων : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ

Δημοσίευση από taramas Δευ Δεκ 28, 2015 8:49 am

χαχαχα, γιατί φύγατε ρε παιδιά, αφήσατε τον κατεστραμμένο μόνο του, κρίμα, τέλος πάντων μέρες που είναι πήγαινε και εσύ και να περάσεις καλά, έχουμε χρόνο να τα πούμε, αντε στην ευχή της παναγίας.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης