World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Reroll...αξίζει τον κόπο;

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Reroll...αξίζει τον κόπο; Empty Reroll...αξίζει τον κόπο;

Δημοσίευση από mihalis1978 Σαβ Ιαν 30, 2016 11:09 am

Καλησπέρα!! Νέος στο φόρουμ, όχι νέος στο wot. Έχω 19700 μάχες με μέτρια στατιστικά. 1188WN8 και 49.09WR. Βλέπεται ή ασχετοσυνη και ή αποχή από clan τις πρώτες 7-8000 μάχες πληρώνονται...Βέβαια πλέον διαθετω 6 tier 10 άρματα με εξαιρετικά πληρώματα και αρκετά premium. Είναι αλήθεια πως ζηλεύω τα καλά στατιστικά. Το τελευταίο διάστημα παίζω μέσο όρο 1800 με ανοδικές τάσεις 2000+, φυσικά υπάρχουν και καταστροφικές βραδιές με 1300-1400....ανεβαίνω καθημερινα, μετά από 30-40 μάχες, 1-2 μονάδες. Συνήθως 1. Και ερωτω. Αξίζει τον κόπο το ξανά μάνα από την αρχή ή άδικος κόπος για το τιποτα. Γνωρίζω πως οι δυνατότητες μου δεν θα είναι ποτέ για unicum... Θα ήθελα γνώμες παιδιά.

mihalis1978

Αριθμός μηνυμάτων : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Reroll...αξίζει τον κόπο; Empty Απ: Reroll...αξίζει τον κόπο;

Δημοσίευση από imperiumgraecum Σαβ Ιαν 30, 2016 12:09 pm

mihalis1978 έγραψε:Αξίζει τον κόπο το ξανά μάνα από την αρχή;

Aπλά όχι, θα 'ταν σαν να πέταγες ~2 χρόνια προόδου στα σκουπίδια
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Reroll...αξίζει τον κόπο; Empty Απ: Reroll...αξίζει τον κόπο;

Δημοσίευση από mihalis1978 Σαβ Ιαν 30, 2016 1:09 pm

Ή οποία πρόοδος θα αναδυκνυοταν με το reroll...λυπάμαι απίστευτα τα πληρώματα μου..σεβαστή ή γνώμη φιλέ, σε ευχαριστώ!!

mihalis1978

Αριθμός μηνυμάτων : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Reroll...αξίζει τον κόπο; Empty Απ: Reroll...αξίζει τον κόπο;

Δημοσίευση από TYRAELL75 Σαβ Ιαν 30, 2016 1:41 pm

εαν σκοπος σου στο παιχνιδι ειναι να βγεις να παιξεις σε σοβαρη κλαν και μπορεις να διαθεσεις χρηματα για convert και να.πιασεις ενα wn8 ανω του 2100 ας πουμε καντο.το ρεσετ.
αν τωρα θες να φτιαξεις τα στατιστικα σου απλα για να τα βλεπεις μεινε οπως εισαι.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Reroll...αξίζει τον κόπο; Empty Απ: Reroll...αξίζει τον κόπο;

Δημοσίευση από mihalis1978 Σαβ Ιαν 30, 2016 1:59 pm

Όνειρο απατηλό αυτό το νούμερο...

mihalis1978

Αριθμός μηνυμάτων : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Reroll...αξίζει τον κόπο; Empty Απ: Reroll...αξίζει τον κόπο;

Δημοσίευση από BoTheGreat Κυρ Ιαν 31, 2016 8:47 am

Γνωμη μου κ εμενα ειναι να οτι δε αξιζει το κοπο. Πρωτον τα στατιστικα σου δε ειναι τοσο κακα..Μπορεις να τα φτιαξεις με 2κ-3κ μαχες ακομα αφου βελτιωνεσαι. Επισης πιστευω οτι κανοντας reroll χανεις το νοημα του παιχνιδιου. Αρχιζεις και παιζεις μονο για τα στατιστικα και μετα χαλιεσαι και νευριαζεις για καθε μαχη που θα χανεις οπως καθε κλασσικος reroller. Απολαυσε το παιχνιδι και παιζε τα αρματα που σαρεσουν και θα βελτιωσεις αρκετα τα στατιστικα σου Smile
BoTheGreat
BoTheGreat

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης