World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη?

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη? Empty Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη?

Δημοσίευση από sisifos Δευ Μαρ 21, 2016 9:47 am

Τα μεγαλύτερα τιερ που έχω μέχρι τώρα είναι 3άρια. Έχω ανοίξει όλες τις γραμμές Wolfli και από Shishkin τα Eastern European MBTs, ta Fire Support Vechicles kai High Caliber Lights.
Σκέφτομαι να προχωρήσω πρώτα τα Αμερικάνικα MBTs από Wolfli. Έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο σαν πρώτη γραμμή?
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη? Empty Απ: Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη?

Δημοσίευση από kick1995 Δευ Μαρ 21, 2016 10:10 am

Το κολπο ειναι να μην ανοιγεις πολλες σειρες γιατι το παιχνιδι χρειαζεται πολλα credits για να προχωρησει....θα σου προτεινα Τ-90 kai Challenger apo ton shiskin (MBT) και ενα απο τα 2 BMP θα σοτ προτεινα το 1P......αν δεν σ αρεσουν τα MBT του shiskin ξεκινα τα Abrams η τα leopard
kick1995
kick1995

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη? Empty Απ: Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη?

Δημοσίευση από sisifos Δευ Μαρ 21, 2016 10:43 am

Ευχαριστώ για την απάντηση kick. Αυτό που δε μου άρεσε ποτέ στα Ρώσικα και στα κινέζικα άρματα και στο WoT αλλά απ' όσο βλέπω και στο AW, είναι το μικρό depression που έχουν τα πυροβόλα τους, ένα χαρακτηριστικό που εκτιμούσα πάντα ιδιαιτέρως. Γι' αυτό και δεν είναι πρώτα στην προτίμηση μου παρόλο που είναι πραγματικά θηρία.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη? Empty Απ: Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη?

Δημοσίευση από kick1995 Δευ Μαρ 21, 2016 2:21 pm

Chieftain Πυργισκος και depression δεν σε ακουμπαει τιποτα......επισης παρε τα Abrams και το Leo 
Παντως το BMP-1P που εχω εγω αν και δε εχει deprssion είναι πολύ ευκινητο ταχυβολο και με καλο πυραυλο
kick1995
kick1995

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη? Empty Απ: Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη?

Δημοσίευση από gregorakis Τρι Μαρ 22, 2016 2:21 am

... πρώτα απ' όλα να ξεχωρίσουμε κάτι, θες να παίξεις κυρίως pvp, pve ή και τα δύο εξίσου? είναι σημαντικό αυτό που σου λέω ... πχ αν σε ενδιαφέρει το pve δε χρειάζεσαι τίποτα παρά TDs (με το lav-300 κάτω από 15 kills είναι αποτυχημένη μάχη), ταχύτητα δηλαδή και dpm για να καθαρίζεις τη μάχη (τα arty είναι άχρηστα στο pve και τα αργά mbt επίσης άχρηστα σε easy & medium) ... σύντομα θα έχω όλα τα 5αρια και θα μπορώ να μιλήσω με ακρίβεια ξεχωριστά για το καθένα ... πάντως imho το AW δε θέλει πολύ ψάξιμο, είναι χαλαρό game με εντελώς arcade χαρακτηριστικά ...


... έχω ανοίξει και τα 6αρια arty lol !!! δεν τα έχω αγοράσει ακόμα βέβαια αλλά είμαι τρελός artyλεράς στο AW, έχει πολλή πλάκα το πυροβολικό (μόνο σε pvp όπως προείπα) ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη? Empty Απ: Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη?

Δημοσίευση από Convii Τρι Μαρ 22, 2016 3:15 am

Ε όλα τα περίμενα, άλλα και τον Gregoraki artylera με τίποτα !!!!

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη? Empty Απ: Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη?

Δημοσίευση από sisifos Τρι Μαρ 22, 2016 3:45 am

Thanks Greg. Θέλω να παίζω και στα δύο modes ανάλογα με το mood. Στο PVE το έχω πάρει πρέφα. Θες ταχύτητα και dpm  για να καθαρίζεισ τα bots πριν τα φάνε οι άλλοι Razz
Ποιο πολύ με απασχολεί το PVP. Όχι πως σκοπευω να ασχοληθώ σοβαρά απλά θα ήθελα να προχωρήσω κάτι που να με ευχαριστεί στο PVP και όχι να ξενερώνω μόνιμα. Επίσης με ενδιαφέρει περισσότερο η πορεία και όχι απλά το τοπ τιερ, για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Μόνος σκόπος είναι πάντα η διασκέδαση.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη? Empty Απ: Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη?

Δημοσίευση από dolofonos Τρι Μαρ 22, 2016 8:19 am

re sisife mas ebales sto tripaki. eixa apo tin arxi account alla den asxoli8ika. mpika alla xa8ika kai anamoni gia maxi asta na pane. opote to paratisa amesos
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη? Empty Απ: Ποια γραμμή να προχωρήσω πρώτη?

Δημοσίευση από sisifos Τρι Μαρ 22, 2016 9:06 am

LOL!  Είναι γιατί το WoT έχει ποτίσει το πετσί σου ρε συ, γι αυτό! Razz Razz Razz
Πέρα από την πλάκα και σε μένα όταν το πρωτοδοκίμασα, το interface και όλες αυτές οι διαφορετικότητες που έχει από το WoT (commanders, dealers, retrofits κλπ) με μπέρδεψαν και με δυσκόλεψαν. Αλλά αν ασχοληθείς μπαίνεις πολύ γρήγορα στο πνεύμα και έρχονται όλα στην θέση τους. Είναι μέχρι να ξεπεράσεις το πολιτισμικό σοκ αλλαγής από το WoT.
Όσο για τους χρόνους αναμονής έχεις ένα κάποιο δίκιο αλλά δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα. Να σου πω εγώ τα περίμενα χειρότερα. Δεν ξέρω αν είμαι απλά τυχερός αλλά σπάνια περιμένω στην ουρά πάνω από μισό λεπτό. Κάτι που δεν είναι και τπτ τρομερό αν θυμηθείς κάτι 5λεπτα που τρώγαμε στην μάπα στο WT για να μπούμε σε Realistic Battles.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης