World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Free mparmpas

+26
imperiumgraecum
mparmpas
JohBolter
37EMA
patatomhden
falakros
dfk_7677
dolofonos
TYRAELL75
RNGD
Convii
gregorakis
Gooakis
antkon
Sanguinius
galanosauros
sisifos
astoxos_x
Dennis20vt
barracudaz7
taramas
perseas
Pligomenos
blsbill
Xi@Le
mementoM0ri
30 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 20 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 6:10 pm

@taramas έγραψε:δεν είχα κανένα πρόβλημα να φτιάξει την ομάδα του ο καραγκιόζης και να κάνει ότι γουστάρει, το μόνο που δήλωσα ήταν οτι επειδή ήρθε να με εκβιάσει να του δώσω την δική μου ομάδα δεν του την έδωσα, το καταλάβαμε και αυτό ή θα το κάνουμε κουραστικό το θέμα?
Αυτό που ψήφισαν τα παιδιά δεν είχε καμία σχέση με την ομάδα του καραγκιόζη, δεν δέχτηκαν να υπάρχει άλλη ομάδα στο ίδιο ts με το ίδιο όνομα, το πιάσαμε και αυτό? το όνομα ήταν το ζητούμενο, και επαναλαμβάνω εγώ προσωπικά δεν είχα πρόβλημα ούτε και στο όνομα, άντε να δούμε μπας και κατανοήσουμε τα απλά.

α)Ποιά ομάδα εννοείς να δώσεις?αυτή που δε συμμετείχες ποτέ η οποία ήθελε να στηρίξει την κύρια ομάδα και την οποία σου ζήτησα μετά απο απαίτηση όλων των παικτών και μάλιστα με το να σου πληρώσουμε τα gold????αφού ήδη την είχες χαντακώσει απτο ξεκίνημά της????

β) Ποιοί ψήφισαν και πότε???έκανες μάζωξη της clan με κοινή ψηφοφορία ή μήπως έκανες ψηφοφορία prv???λαμοοοοογιο!!!!
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από taramas Πεμ Μάης 05, 2016 6:13 pm

@ Gooakis

Δεν διαφωνώ καθόλου με τα λεγόμενά σου, συμφωνώ σε γενικές γραμμές αλλά να πώ μόνο τούτο, η PNX πολεμήθηκε απο μέσα πολύ περισσότερο απο τους απέξω, το γιατί εγώ μπορώ μόνο να το σκεφτώ, εσείς θα το ξέρετε καλύτερα, τώρα γιατί και απο ποιούς κατασκευάστηκαν οι ανύπαρκτοι εξωτερικοί εχθροί πάλι θα το ξέρετε καλύτερα αλλά και να μην το ξέρετε σκεφτείτε ποιος προσπάθησε να καλύψει τις αποτυχίες του και χρειάστηκε να ρίξει το μπαλάκι αλλού.

Οταν έγινε εκείνη η ιστορική συνάντηση για την ιδέα της PNX εγώ είχα καλεστεί να είμαι παρόν σαν commander της ΗΕΑΤ τότε που συνέπεσε με το γεγονός οτι η ΗΕΑΤ τότε ήταν η μεγαλύτερη σε δυναμικότητα ελληνική ομάδα (δεν είναι δικά μου λόγια αυτά, είναι κάποιων απο εδώ μέσα), τότε λοιπόν κατηγορήθηκα οτι δεν συνέπραξα δηλαδή δεν έβαλα την ΗΕΑΤ μέσα στην PNX, αν και εξήγησα οτι ακόμα και παρά τις αντιρρήσεις μου να ήθελα να το κάνω δεν μπορούσα γιατί δεν ήταν δική μου ομάδα, τότε δεν φάνηκε να το καταλαβαίνει κανείς, μήπως τώρα έστω και αργά το κατάλαβαν κάποιοι? δεν πειράζει κάλιο αργά παρά ποτέ που λένε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 6:16 pm

Εδώ η τρανή συμμαχία που έπιανε τη μισή Αφρική του ταραμά
Free mparmpas - Σελίδα 9 Rmmv12
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 6:24 pm

Πολυεθνικός commander...τι να λέμε....τα χρώματα είναι τα μπλέ μην τα μπερδέψει κανείς με τα πράσινα.....!!!
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 6:25 pm

Αν έχεις κανα screenshot της άλλης μισής Αφρικής καλώς....αλλιώς πες μου να ανεβάσω κιάλλο screenshot..Smile
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 6:31 pm

Σε έχω κάνει μάγκα απο χθές ακατανόμαστε...άμα θές έχω κιάλλα...απόλαυσε τις παλιες noobo-δόξες τώραSmile
Μόνο μη χαίρεσαι και πολύ.....μιλάμε για το 2ο χάρτη πάντα!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την barracudaz7 στις Πεμ Μάης 05, 2016 6:32 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : προσθήκη)
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από perseas Πεμ Μάης 05, 2016 6:44 pm

Πάντως λύθηκε μια απορία που είχα και με μπέρδευε, όταν έλεγε ο Ταραμάς ότι ήταν σε μεγάλη συμμαχία στο παρελθόν με πολλές περιοχές αισθανόμουνα ότι τα έχω χαμένα και ότι είχα διαλύψεις προσπαθούσα να θυμιθώ πότε είδα τη ΗΕΑΤ στον 1ο χάρτη να βρίσκεται σε συμμαχία με άλλες clan και να έχει περιοχές.

Ήσουν διευκρινιστικότατος barracuda ήταν στον 2ο χάρτη όταν εγώ κοίταζα τον 1ο. Ομολογώ ήταν παράληψη.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την perseas στις Πεμ Μάης 05, 2016 6:52 pm, 1 φορά
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 6:49 pm

Γιά ότι λέω είναι ακριβές και αληθές και έχω και υλικό...τώρα ο κάθε π@π@ρ@ς εδώ μπορεί να γράφει ότι γουστάρει όμως θα είμαστε εδώ να βγαίνουν οι αλήθειες στη φόρα!!!!...και επειδή το τσέκαρα προσφάτως ευτυχώς υπάρχουν βίντεο + screenshot απο 14/11/2012 από εποχές Hard 3-4 όποιος ενδιαφέρεται εδώ είμαστεSmile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την barracudaz7 στις Πεμ Μάης 05, 2016 6:51 pm, 1 φορά
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από perseas Πεμ Μάης 05, 2016 6:51 pm

Έχω να επισημάνω κάτι πολύ σημαντικό.

Το ρολόι στο forum δεν πάει καλά, βιάζεται.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Μάης 05, 2016 7:04 pm

TYRAELL75 έγραψε:@rngd 
ι διαφορα δεν ειναι μονο στο mentality μεταξύ ελλυνων και ξενων παικτών,υπαρχει διαφορά επισης στην συμπεριφορα των ελληνων παιχτων οταν βρίσκονται σε ξενη clan και σε ελληνικη.
περιγραφεις λοιπον καποια περιστατικα που σου ετυχαν στις ελληνικες ομαδες που αγωνιστικες και καποια σε ξενες.
να σε ρωτησω λοιπον αυτα που περιγραφεις οτι σου ετυχαν στους pts η στην clan που εισαι τωρα δεν σου ετυχαν στις ελληνιλες ομαδες που πουεισουν? επειδή το περιστατικο που περιγραφεις με τον mainfc που εκανε πως δεν υπαρχεοσ εγινε στην δικια μας  ομάδα να σε ρωτησω,την  συμπεριφορα που περιγραφεις στους πειρατες δεν την βρηκες εδω?τι καναμε δλδ οταν χαναμε μαχη απο κακο commanding σου?σε δερναμε?σε βριζαμε
Όχι, δεν με βρίζατε, δεν με δέρνατε. Αυτό έλειπε κιόλας. Περιοχή που να πήρε άλλος δεν έχασα. Το αντίθετο έγινε. Εκτός αν αναφέρεσαι σε skirmishes...οπότε lol.  Γιατί θες όμως να το πας στους KISS το θέμα τώρα; Αν μου καιγόταν καρφάκι για δράματα θα το έκανα τότε. Πήρα την όποια εμπειρία σαν FC πήρα, έδωσα και αυτά που έδωσα στην ομάδα (και δε νομίζω να έχασε) και κατάλαβα ότι και να αποκτήσω την top ποιότητα σαν FC και να κερδίζω συνέχεια τους WTP δεν θα είχε καμία σημασία. Γιατί εν τέλει δεν επιθυμώ να παίζω επειδή είμαι συμπαθής και κολλητός, αλλά γιατί προσπαθώ να είμαι καλός. Ο λόγος που έφυγα είναι γιατί δεν με ενδιαφέρει να παίξω για μια παρέα μέσα στην παρέα, αλλά και για τους 100. Ακόμα και για αυτούς που εσείς δεν θέλετε και τους έχετε απλά να συμπληρώνετε την 100άδα. Το μόνο που μετανοιώνω είναι τα νεύρα που έβγαζα καμιά φορά στους παίχτες για λάθη δικά τους ή δικά μου και που πλέον το έχω κόψει (μαθαίνουμε συνεχώς τι να κάνουμεWink Και έφυγα ήσυχα. Χωρίς να δημιουργήσω σε κανένα πρόβλημα. Και εν τέλει, αυτοί με τους οποίους έπαιζα μαζί, με πιάσανε και με ρώτησαν το λόγο. Όσοι ενδιαφέρονταν γιατί από το leadership δεν χέστηκε και κανένας.
Και να σου πω και κάτι; Κουβάλησα μαζί μου και το name της ομάδας που ήμουν και στην επόμενη ομάδα διαφημίζοντας τα καλά της (κατά τη γνώμη μου) σε σημείο που να δέχομαι και κριτική για αυτό. Όπως κάνω και για κάθε ομάδα που ήμουν.
Σε ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια στο επόμενο clan που πήγα, αυτά περί μετριότητας σαν FC (έτσι μου τα είπανε τουλάχιστον).
Ντόμπρα πράγματα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την RNGD στις Πεμ Μάης 05, 2016 7:11 pm, 3 φορές συνολικά

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 7:08 pm

Δεν είναι φοβερό να βλέπεις Eλληνικές επιτυχίες σε forum ξένων ομάδων όπως αυτο αντί σε forum/site Ελληνικής ομάδας??!!:
Free mparmpas - Σελίδα 9 Wk20q1
Αυτό είναι το φωτεινό παράδειγμα του να έχεις τη μισή Αφρική (και χωρίς συμμαχία) βλάξ ακατανόμαστε!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την barracudaz7 στις Πεμ Μάης 05, 2016 7:17 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : προσθήκη)
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από perseas Πεμ Μάης 05, 2016 7:15 pm

O dfk την επόχη που ο Ταραμάς ήταν commander στην HEAT έπαιζε wot ή είχε κάποια σχέση με αυτό (μάλλον όχι από αυτά που διάβασα); Και τελικά όταν ο aristodikos έφυγε από την HARD και αποφάσισε να φτιάξει όπως είπατε μια νέα HARD αλλά έφτιαξε τη ΗΕΑΤ τα 2500 gold τα έδωσε αυτός ή ο dfk;
Αν τα έδωσε ο aristodikos μαλλον θα ήρθε σε συνεννόηση με τον dfk για διαφημιστικούς λόγους αλλά και για παροχή υποστήριξης (π.χ ts) κάνω κάπου λάθος;
Απλά θέλω να δω που άνηκε η HEAT του παρελθόντως. Και πως πέρασε από τον έναν στον άλλο και στον παραάλλο.


Βλέπω βρήκες και την άλλη μισή Αφρική αλλά αυτό είναι ασήμαντο μπροστά στις μεγάλες συμμαχίες της δυτικής-κεντρικής Αφρικής.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 7:26 pm

@perseas έγραψε:O dfk την επόχη που ο Ταραμάς ήταν commander στην HEAT έπαιζε wot ή είχε κάποια σχέση με αυτό (μάλλον όχι από αυτά που διάβασα); Και τελικά όταν ο aristodikos έφυγε από την HARD και αποφάσισε να φτιάξει όπως είπατε μια νέα HARD αλλά έφτιαξε τη ΗΕΑΤ τα 2500 gold τα έδωσε αυτός ή ο dfk;
Αν τα έδωσε ο aristodikos μαλλον θα ήρθε σε συνεννόηση με τον dfk για διαφημιστικούς λόγους αλλά και για παροχή υποστήριξης (π.χ ts) κάνω κάπου λάθος;
Απλά θέλω να δω που άνηκε η HEAT του παρελθόντως. Και πως πέρασε από τον έναν στον άλλο και στον παραάλλο.

Ο dfk όπως προανέφερα ήταν commander στη Heat του Battlefield και όχι του WOT.....οπότε καμία σχέση....δεν έπαιζε καν WOT!Δε θα σου κρύψω επίσης πως για μεγάλο διάστημα είμασταν πολύ κοντά με τον @aristodikos μιας και έχουμε βρεθεί και απο κοντά αλλά μπρος στο προσωπικό συμφέρον τα μ@μησε όλα....Τα 10 ευρώ νομίζω άλλος τα έβαλε για αρχή για να ανοίξει η clan και όχι ο @aristodikos (όχι ο dfk σίγουρα!!!).... αλλά μετά κάπως τα μπάλωσε λέγοντας ότι βγήκαν μέσα απο την clan ??(δεν το θυμάμαι και πολύ καλά να σου πω την αλήθεια)...πάντως ήταν μεγάλος κλάψας-ζήτουλας...!Το teamspeak to κανόνησε ο ihad (ιωσήφ) μαζί με τον chris82 που είχαν το ιντερνετ καφέ οπότε ήρθε free για την clan μιας και οι 2 παίκτες ήταν από την αρχή μέλη στην clan!
Με άλλα λόγια ο @aristodikos δεν έσκασε φράγκο...είχε τον τρόπο του όμως να πείθει κόσμο να ακολουθήσει και να κάνει πράγματα για την clan...Wink


Έχει επεξεργασθεί από τον/την barracudaz7 στις Πεμ Μάης 05, 2016 7:40 pm, 2 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : προσθήκη)
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 8:03 pm

@taramas έγραψε:Με απλά λόγια για να κλείσουμε, την ΗΕΑΤ μου την πέταξε στη μούρη ο aristodikos χωρίς καν να με ρωτήσει αφού προηγουμένως την είχαν διαλύσει μαζί με τον baracudaz7 με τον οποίο φαγώθηκαν μέχρι αηδίας και πήγαν να συνεχίσουν τον καυγά στο άλλο παιχνίδι που έστησαν, αυτή την ανύπαρκτη ομάδα εγώ μαζί με άλλα 15 παιδιά την κάναμε την πρώτη Ελληνική ομάδα (με εξαίρεση την τότε HARD που ήταν ήδη πολυεθνική) και μετά απο αυτό επέστρεψε ο καπετάνιος να μου πει οτι έπρεπε να την παραδώσω πίσω, την συνέχεια όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να την ακούσει αλλά ολως τυχαίως κανείς δεν θέλει, τυχαίο? δεν νομίζω.
όπως ακριβώς άρχισε...εδώ τελειώνει και το ψέμα σου λαμόγιο ταραμά.............................!!!άντε το πο*λο τώρα παλιολούγκρα!!!παλιοξεφωνημένη φτερού γυναικωτή!!!ούστ!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την barracudaz7 στις Πεμ Μάης 05, 2016 8:05 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : προσθήκη)
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από taramas Πεμ Μάης 05, 2016 10:02 pm

@ dfk_7677

Εγλω όμως Διονύση δεν επιβεβαιώνω αυτά που λες και ούτε αυτά στα οποία συμφωνείς με τον ακατανόμαστο, δυστυχώς για εσάς εγώ έχω και αποδείξεις για αυτά που λέω, όποια στιγμή θέλετε μπορείτε να ακούσετε τι είπα εγώ και τί είπατε εσείς, και εξηγούμαι : 
Δεν υπάρχει τίποτα απολύτως απο αυτά που ισχυρίζεστε οτι είπα, ακριβώς το αντίθετο, 
α) δεν είπα ποτέ εγω την φράση "κακώς αφήσατε την διοίκηση σε άλλους", αυτή την φράση ακριβώς την είπε ο καραγκιόζης απευθυνόμενος στον chris82 όταν εγώ έλειπα και είναι καταγεγραμμένη, απο αυτό και μόνο το σημείο μπορεί να καταλάβει ο καθένας τι παραμύθια κατασκευάζει ο άνθρωπος αυτός και ξέρετε γιατί? γιατί δεν θυμάται ούτε τι είπε ούτε τι του είπανε.
β) δεν είπα ποτέ εγώ οτι δεν ήθελα αυτόν ή την "ομάδα" του και ούτε εξέφρασα ποτέ την επιθυμία να φύγουν, ακριβώς αυτό που είπα ήταν οτι εμένα δεν με ενδιαφέρει προσωπικά αλλά οι υπόλοιποι έχουν πρόβλημα με το όνομα και είμαι υποχρεωμένος να μεταφέρω την άποψη του συνόλου, όλα αυτά είναι καταγεγραμμένα και μπορούμε να τα επιβεβαιώσουμε όποτε θέλετε.
γ) σε όσα έχω γράψει έχω αποφύγεθ επιμελώς να χρεώσω προθέσεις σε οποιονδήποτε, βλέπω όμως ότι επιδίδεστε σε μια περιγραφή των υποτιθέμενων προθέσεών μου και αναρωτιέμαι μήπως βρισκόσασταν μέσα στο μυαλό μου.

Οσο για την κρίση σου περί του αποτελέσματος, λυπάμαι αλλά δεν έχεις καταλάβει απολύτως τίποτα, μπορεί εσύ να ήθελες να έχει η ομάδα του WOT πλήρη ελευθερία αλλά το παρεάκι που έθρεφες εκεί μέσα είχε αντίθετη άποψη.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από gregorakis Παρ Μάης 06, 2016 12:45 am

... το screenshot που ανέβασε ο barracudaz7 (που αφορά τη HARD), παρόλο που γι αυτόν αντιπροσωπεύει κάτι ένδοξο, σε μένα φέρνει μόνο μνήμες ντροπής ... και όχι μόνο σε μένα, φαντάζομαι ... είναι απλά αυτό που πάντα λέω πως δεν υπάρχει μία αλήθεια παρά ο καθένας έχει τη δική του ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από galanosauros Παρ Μάης 06, 2016 1:14 am

@RNGD.
Καλημέρα Δημήτρη.
Δεκτά αυτά που γράφεις, και δε νομίζω ότι ο Tyraell σου είπε κάτι άλλο. Απλά ρώτησε αν αυτό που γίνεται στις Ομάδες του εξωτερικού το είδες και σε εμάς, θεωρώντας ότι το είδες και νομίζω δε θα το διαψέυσεις.

Όταν έφυγες επίσης (ήρεμα και φιλικα όπως ήρθες), αν θυμάσε, 2 ημέρες αργότερα σου είχα μιλήσει εγώ. Μου είπες δυο-τρια πράγματα και κλείσαμε λέγοντάς σου καλή συνέχεια όπου να πας, και το εννοούσα.

Όσο για αυτά που άκουσες ότι είπαμε για εσένα περί μετριότητας κλπ, δεν θα απαντήσω καν γιατί τα θεωρώ γελιότητες και δεν μπορώ να κάνω τίποτε αν εσύ τα έχεις πιστέψει. Λόγια και ράδιο αρβύλα, άπειρα για τα πάντα...βλέπεις τι γίνεται εδω μέσα...

Όσον αφορά τα υπόλοιπα, να σου πω μόνο ότι παίκτες για να κάνουμε 100αδα δεν κρατούσαμε ποτέ, γιατί πολύ απλά δεν μας ενδιέφερε. Υπήρχαν account τα οποία δεν εβγαιναν, απλά και μόνο γιατί υπήρχε χώρος. Είχες φύγει, αλλά κάποια στιγμή που ήρθαν ενεργά άτομα και δεν είχαμε χώρο, τέτοια account βγήκαν απο την clan.

Συμπάθειες και ανιπάθειες ανάμεσα σε τόσα άτομα μιας clan θα υπάρχουν πάντα και είναι λογικό. Στην KISS- τουλάχιστον δεν ήρθες ως κολλήτός κανενός και ως παίκτης και FC δε μας ενδιέφερε αν κάποιος σε γούσταρε ή όχι (όπως όλους τους παίκτες της ομάδας). Έπαιζες όσο και όταν ήθελες και αυτό ήταν σεβαστό και προς τιμήν σου είτε CW είτε skirmish ως FC έκανες commanding σε οποιαδήποτε ομάδα χωρίς διακρίσεις. Smile
galanosauros
galanosauros

Αριθμός μηνυμάτων : 50

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Μάης 06, 2016 1:22 am

gregorakis έγραψε:... το screenshot που ανέβασε ο barracudaz7 (που αφορά τη HARD), παρόλο που γι αυτόν αντιπροσωπεύει κάτι ένδοξο, σε μένα φέρνει μόνο μνήμες ντροπής ... και όχι μόνο σε μένα, φαντάζομαι ... είναι απλά αυτό που πάντα λέω πως δεν υπάρχει μία αλήθεια παρά ο καθένας έχει τη δική του ...
Γιατί σου φέρνει μνήμες ντροπής;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Convii Παρ Μάης 06, 2016 2:08 am

Sanguinius έγραψε:
gregorakis έγραψε:... το screenshot που ανέβασε ο barracudaz7 (που αφορά τη HARD), παρόλο που γι αυτόν αντιπροσωπεύει κάτι ένδοξο, σε μένα φέρνει μόνο μνήμες ντροπής ... και όχι μόνο σε μένα, φαντάζομαι ... είναι απλά αυτό που πάντα λέω πως δεν υπάρχει μία αλήθεια παρά ο καθένας έχει τη δική του ...
Γιατί σου φέρνει μνήμες ντροπής;
Εεεε γιατί ??? γιατί ???

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Μάης 06, 2016 2:10 am

Convii έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
gregorakis έγραψε:... το screenshot που ανέβασε ο barracudaz7 (που αφορά τη HARD), παρόλο που γι αυτόν αντιπροσωπεύει κάτι ένδοξο, σε μένα φέρνει μόνο μνήμες ντροπής ... και όχι μόνο σε μένα, φαντάζομαι ... είναι απλά αυτό που πάντα λέω πως δεν υπάρχει μία αλήθεια παρά ο καθένας έχει τη δική του ...
Γιατί σου φέρνει μνήμες ντροπής;
Εεεε γιατί ??? γιατί ???
Something like that
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Παρ Μάης 06, 2016 2:32 am

@gregorakis έγραψε:.. το screenshot που ανέβασε ο barracudaz7 (που αφορά τη HARD), παρόλο που γι αυτόν αντιπροσωπεύει κάτι ένδοξο, σε μένα φέρνει μόνο μνήμες ντροπής ... και όχι μόνο σε μένα, φαντάζομαι ... είναι απλά αυτό που πάντα λέω πως δεν υπάρχει μία αλήθεια παρά ο καθένας έχει τη δική του ...

Όπως έγραψα στο 1ο μου post όταν φτιάξαμε την Heat φύγαμε από τις hard 2-3-4 όπου οι περισσότεροι σίγουρα περιμέναμε ή ελπίζαμε σε κάτι καλύτερο..πάντως το μόνο πρότυπο για εμάς τότε αυτό ήταν....αν θυμάμαι καλα την είχα προλαβει 8η ή 9η στην κατάταξη της WG όταν μπήκα....τώρα αν κάποιοι έζησαν κάποια πράγματα περσσότερο από εμάς & οι αναμνήσεις κάποιους τους ντροπιάζουν ή το έχουν ζήσει διαφορετικά δε μπορώ να κάνω κάτι γιαυτό..είναι απλά λυπηρό!
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από gregorakis Παρ Μάης 06, 2016 3:35 am

@Sanguinius εδώ ξεκατινιάζεται η HEAT, ας μην τους το χαλάσουμε ... "περσινά ξινά σταφύλια" δεν υπάρχει λόγος να ασχολούμαστε με πράγματα που έγιναν πριν 3 χρόνια ...


@barracudaz7 αναφέρομαι στο συγκεκριμένο screenshot και όχι στη HARD γενικότερα ... όσοι γνωρίζουν καταλαβαίνουν, για τους υπόλοιπους είναι αδιάφορο ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Μάης 06, 2016 3:37 am

gregorakis έγραψε:@Sanguinius εδώ ξεκατινιάζεται η HEAT, ας μην τους το χαλάσουμε ... "περσινά ξινά σταφύλια" δεν υπάρχει λόγος να ασχολούμαστε με πράγματα που έγιναν πριν 3 χρόνια ...


@barracudaz7 αναφέρομαι στο συγκεκριμένο screenshot και όχι στη HARD γενικότερα ... όσοι γνωρίζουν καταλαβαίνουν, για τους υπόλοιπους είναι αδιάφορο ...
As you wish
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από RNGD Παρ Μάης 06, 2016 3:38 am

galanosauros έγραψε:@RNGD.
Καλημέρα Δημήτρη.
Δεκτά αυτά που γράφεις, και δε νομίζω ότι ο Tyraell σου είπε κάτι άλλο. Απλά ρώτησε αν αυτό που γίνεται στις Ομάδες του εξωτερικού το είδες και σε εμάς, θεωρώντας ότι το είδες και νομίζω δε θα το διαψέυσεις.

Όταν έφυγες επίσης (ήρεμα και φιλικα όπως ήρθες), αν θυμάσε, 2 ημέρες αργότερα σου είχα μιλήσει εγώ. Μου είπες δυο-τρια πράγματα και κλείσαμε λέγοντάς σου καλή συνέχεια όπου να πας, και το εννοούσα.

Όσο για αυτά που άκουσες ότι είπαμε για εσένα περί μετριότητας κλπ, δεν θα απαντήσω καν γιατί τα θεωρώ γελιότητες και δεν μπορώ να κάνω τίποτε αν εσύ τα έχεις πιστέψει. Λόγια και ράδιο αρβύλα, άπειρα για τα πάντα...βλέπεις τι γίνεται εδω μέσα...

Όσον αφορά τα υπόλοιπα, να σου πω μόνο ότι παίκτες για να κάνουμε 100αδα δεν κρατούσαμε ποτέ, γιατί πολύ απλά δεν μας ενδιέφερε. Υπήρχαν account τα οποία δεν εβγαιναν, απλά και μόνο γιατί υπήρχε χώρος. Είχες φύγει, αλλά κάποια στιγμή που ήρθαν ενεργά άτομα και δεν είχαμε χώρο, τέτοια account βγήκαν απο την clan.

Συμπάθειες και ανιπάθειες ανάμεσα σε τόσα άτομα μιας clan θα υπάρχουν πάντα και είναι λογικό. Στην KISS- τουλάχιστον δεν ήρθες ως κολλήτός κανενός και ως παίκτης και FC δε μας ενδιέφερε αν κάποιος σε γούσταρε ή όχι (όπως όλους τους παίκτες της ομάδας). Έπαιζες όσο και όταν ήθελες και αυτό ήταν σεβαστό και προς τιμήν σου είτε CW είτε skirmish ως FC έκανες commanding σε οποιαδήποτε ομάδα χωρίς διακρίσεις. Smile
Οφείλω να επαναλάβω ότι μου ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΝ κάποια λόγια για εμένα, τα οποία να σου πω την αλήθεια δεν κάθησα να τα σκεφτώ, γιατί δεν ξέρω τι σκοπιμότητα μπορεί να είχαν. Flaming αν ήθελα να κάνω, είχα την ευκαιρία να το κάνω αλλά δεν ξέρω αν έχω κάτι να κερδίσω από αυτό. Δηλαδή κέρδισα και ένα skirmish με lol σχήμα κόντρα στους KISS, σιγά τα ώα.Αν θέλω να κάτσω να περιαυτολογίσω, δεν θα ψάξω να βρω καλά λόγια από αυτούς που έπαιζα παρέα, αλλά από τους αντίπαλους. Μου αρκεί που σαν FC στους GRBB ήρθαν στο TS από την WTP και συζητούσαν όταν τους έπαιξα μια φορά σε Lakeville με tactic δικιά μου, όχι παρμένη από του youtube. Θα με πεις για diplomacy ήρθαν αλλά αν το θες είχαν έρθει εκεί δαρμένοι, όχι νικητές.
Σε αυτό το thread όμως κάποιοι αναφέρθηκαν για λειτουργία και νοοτροπία clan. Εκεί κάπου έριξα και εγώ τη γνώμη μου, τίποτα άλλο. Απαντώντας σου λοιπόν, προφανώς κάτι κάνει καλά η KISS και έπαιξε πχ στο event στη θέση που έπαιξε... Το πιο καλό υποθέτω είναι ότι όσο ήμουν εκεί, δεν ήταν η "ίδια". Προσπαθούσε με λογικό τρόπο να αλλάξει ό,τι δεν της δούλευε. Και προφανώς το κάνετε προς το σωστό δρόμο. Και για αυτό υπάρχει και η βελτίωση. Αυτή τη στιγμή, γιατί για παλιότερα δε γνωρίζω 2 clans αξίζουν βάση αποτελεσμάτων, KISS και GRBB. Από άποψη μαχητικότητας και επιπέδου gameplay με βάση τους παίχτες που ξέρω ότι είναι εκεί και τον FC τους, θα είναι πολλοί καλοί οι EREKT, αλλά είναι λίγοι, παίζουν ESL αν κατάλαβα καλά και είναι καμιά 15αριά προς το παρόν οπότε δύσκολα θα αντέξουν τα attrition games σε global map. 
Clans έχει πολλά, ελληνικά ή ξένα. Τo θετικό στα εθνικά clans, είναι η παρέα. Καλοί οι ξένοι, σπάω την πλάκα μου και εκεί που είμαι, γελάμε μεταξύ μας με τα fail English μας αλλά δύσκολα μπορώ να ταιριάξω σαν κουλτούρα πχ με Φινλανδούς που είμαι τώρα, έστω και καλά παιδιά.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την RNGD στις Παρ Μάης 06, 2016 3:45 am, 1 φορά

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 9 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Dennis20vt Παρ Μάης 06, 2016 3:40 am

Ηρθε η ωρα να μιλησω μετα απο παρα πολυ διαβασμα απο τα post που εχετε κανει!Παρτε pop corn ξεκιναω!! Razz Razz

Απο τοτε που εκανα λογαριασμο στο παιχνιδι ημουν commander σε δικια μου clan επι 2 χρονια!Απο εκει περασαν πανω απο 300 ατομα τα οποια τα εδιωχνα απο την ομαδα λογο συμπεριφορας!Κουραστηκα καποια στιγμη βλεπωντας τετοιες συμπεριφορες και παιχτες που δεν ξερουν καν τι κανουν μεσα στην μαχη που δεν εχουν διαβασει για το παιχνιδι που παιζουν και γενικα δεν εχουν ιδεα!
Ειπα να δω τις ποιο δυνατες  Ελληνικες ομαδες  και να προσπαθησω να μπω σε μια απα αυτες!Φυσικα τοτε υπηρχαν 3!
KISS-
GRBB
PNX-R
Για να μην τα πολυ λεω αποφασησα μετα απο συζητιση με τον tyraell να παω στους kiss- (δεν το μετανιωσα ουτε 1 δευτερολεπτο)!
Το ιδιο κλιμα επικρατει και εδω στον ενα χρονο που ειμαι!Τι δηλαδη?Μια καλλη παρεα που παιζει ενα παιχνιδι και προσπαθει για το καλυτερο!Το καλο ειναι οτι δεν γινονται πηγαδακια μεσα στην ομαδα δεν υπαρχουν μαλωματα και γενικα επικρατει ενα καλο κλιμα!
Απο την δευτερη μερα στους kiss- με κανουν FC!Για αρκετο καιρο δεν εκανα καλλες μαχες σαν fc (εχανα περιοχες που ειχε παρει αλλος fc δεν μπορουσα να παρω ενα landing) αλλα παντα οι Commanders μου λεγανε μην σταματας προσπαθησε!
Το αποτελεσμα?Πλεον σαν fc δεν με νιαζει ποια unicom ομαδα θα ειναι απεναντι μας ο αγωνας θα ειναι 50-50 και οχι ητα οπως πριν!Αυτα οσο αναφορα τον ρολο του FC!Φυσικα για να γινει αυτο πρεπει να πεσει διαβασμα πανω στους χαρτες να δεις πολλα replays απο ητες που γιναν απο τα δικα σου λαθη,και πολλα αλλα!

Τον καιρο που ειχα φυγει απο την δικια μου ομαδα ημουν παιχτης με 24k μαχες και 1500 WN8 και βρηκα μια ομαδα που φυσικα ειχε πολλους παιχτες καλυτερους απο μενα και λογικο ειναι δεν γινεται να ειναι ολοι οι παιχτες ιδιοι!Διπλα σε καλυτερους παιχτες γινεσε και συ καλυτερος!Εγω εγινα!Υπαρχουν ομως και οι παιχτες που δεν γινοντε ποτε καλυτεροι παρα μενουν στασιμοι!Συνηθως ειναι αυτοι που παντα θα κανουν σκηνικα σε forums,site,facebook!
Ειληκρινα ποτε δεν εχω μαλωσει με Ελληνα παιχτη ανω του 1600-1700 wn8 με οσους εχω μαλωσει ειναι κατω του 1600 wn8!Τωρα θα μου πειτε γιατι το βλεπεις ετσι!Δεν το βλεπω ετσι νομιζω οτι ισχυει σε ολους αυτο!Θα μου πεις το wn8 σου λεει τι χαρακτηρας ειναι ο αλλος?ΟΧΙ αλλα κατι θα παιχτει οταν εισαι ingame εχεις 2000+ wn8 καποιος τοματας θα σου πει καποια μαλακια η θα τον πεις εσυ κατι σωστο και αυτος θα αρχιζει να βριζει!Πειτε μου οτι δεν γινετε ετσι!
Οποτε οτι γινεται ingame σε 15 λεπτα το ιδιο γινεται και εδω στο forum σε 9 σελιδες posts!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 20 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης