World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

GRBB αλλαγη δομης?

+3
babis2015
TYRAELL75
antkon
7 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

GRBB αλλαγη δομης? - Σελίδα 3 Empty Απ: GRBB αλλαγη δομης?

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Σεπ 27, 2016 6:28 am

@RNGD

Για πες μας στους ξένους τι έκανε το account to 2013???

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/364353-e-v-o-evolution-crew-international-clan-recruiting-active-players-overall-wn7-1400/

όταν εσύ ακόμα δεν ήξερες να παίζεις το παιχνίδι, σύμφωνα με τα λεγόμενά σου???

πως στο παραπάνω link π.χ. δεν υπάρχει πουθενά το όνομά σου?και αν ήταν άλλο ποιο ήταν?

πως βρέθηκες μετά σε υποδεέστερη clan στη HELAS (λολ) ερχόμενος απο μια international clan, με περιοχες, με συμμαχία με red_S,πηγαίνοντας σε μια  που δεν είχε δει περιοχή ούτε τον αιώνα τον άπαντα, ούτε με το κυάλι?
πόσα έσκασες θα μας πείς???

(ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΦΑΠΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ!!!)
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GRBB αλλαγη δομης? - Σελίδα 3 Empty Απ: GRBB αλλαγη δομης?

Δημοσίευση από RNGD Τρι Σεπ 27, 2016 8:53 am

babis2015 έγραψε:@RNGD

Για πες μας στους ξένους τι έκανε το account to 2013???

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/364353-e-v-o-evolution-crew-international-clan-recruiting-active-players-overall-wn7-1400/

όταν εσύ ακόμα δεν ήξερες να παίζεις το παιχνίδι, σύμφωνα με τα λεγόμενά σου???

πως στο παραπάνω link π.χ. δεν υπάρχει πουθενά το όνομά σου?και αν ήταν άλλο ποιο ήταν?

πως βρέθηκες μετά σε υποδεέστερη clan στη HELAS (λολ) ερχόμενος απο μια international clan, με περιοχες, με συμμαχία με red_S,πηγαίνοντας σε μια  που δεν είχε δει περιοχή ούτε τον αιώνα τον άπαντα, ούτε με το κυάλι?
πόσα έσκασες θα μας πείς???

(ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΦΑΠΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ!!!)
Μπάμπη, το account έχει ενεργοποιηθεί αν θυμάμαι καλά το 2011. Το WoT ήταν μέχρι και το 2014 στην ουσία το παιχνίδι που έπαιζα όταν έκανα break από το EVE που έπαιζα τότε. Μέχρι και αμέσως μετά τους Helas πως τους λέγανε, το account είχε άλλο όνομα. Κάπου εκεί γύρω, δεν θυμάμαι ακριβώς, η WG είχε δώσει μία δωρεάν αλλαγή ονόματος, την οποία και έκανα 99% μετά τους Ηelas.
Το ότι ήμουν στους EVO τότε τι ακριβώς σημαίνει; Ότι πλήρωσα για να μπω; Δεν υπάρχει περίπτωση από παιχνίδι σε παιχνίδι να ξέρεις κόσμο;
Πέρα από αυτό, ασφαλώς και δεν γνώριζα το παιχνίδι τότε. Αυτό αποδεικνύεται και από την αύξηση στα στατιστικά μου από τις 14000 μάχες και μετά:
http://www.noobmeter.com/player/eu/RNGD/500554111/

Μπορείς να δεις ότι προφανώς δεν έμεινα για 2 χρόνια στους EVO, για τον απλούστατο λόγο ότι το clan δεν ήταν καν ζωντανό. Ήμουν για ακόμα μία φορά σε άλλο παιχνίδι και εδώ οδηγούσα κουρσάκια σε randoms.
Όταν είπα να κάνω πρώτο μου παιχνίδι το WoT ήταν η εποχή που πήγα αν δεν κάνω λάθος στους Helas. Εκεί είδα ότι είδα και στη συνέχεια έφυγα και πήγα πχ σε μία από τις 800 εκδόσεις των PTS. Δεν είχα καν τα στατιστικά που ζητούσαν, αλλά μιλώντας με ένα recruiter, τον έπεισα ότι μπορώ να "σταθώ", όπως και στάθηκα μια χαρά σε εκείνη την έκδοση των PTS. Εκεί κάπου Μπάμπη μου κόλλησε το μικρόβιο να δοκιμάσω να κάνω FC , όπου με χαρά το δέχτηκαν και άρχισαν να με boostάρουν οι πολλοί καλύτεροι από εμένα παίχτες. 
 Συμπέρασμα Μπάμπη..
Είσαι βλάκας

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GRBB αλλαγη δομης? - Σελίδα 3 Empty Απ: GRBB αλλαγη δομης?

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Σεπ 27, 2016 10:26 am

Μα γιατί κάτι μου λέει ότι ήσουν καραnoobas του κερατά & μέλος στην HELAS τότε...και επειδή σε είχαν ρημάξει στη φάπα πήγες και αγόρασες account απο παίκτη του οποίου η ομάδα προφανώς διαλύθηκε και μετά το πούλησε ή το παράτησε?
πως βρέθηκε απο δεκέμβρη του 13 μέχρι απρίλη του 15 ένα account του οποίου το αρχικό όνομα δεν φαίνεται,  απο την international clan  που έπαιζε πριν διαλυθεί με παίκτες άνω του 1400win8 μέχρι unicum (και φυσικά όχι noobs όπως φαίνεται και στο link που έδωσα πριν οι οποίοι τότε στεκόντουσαν με πολλές περιοχές στο χάρτη και δυνατές συμμαχίες) στη HELAS.....??
ΝΑ ρωτήσουμε μερικούς απο αυτούς που έπαιζαν τότε που κάποιοι παιζουν τώρα στους O-S-C / OMNI κτλ αν σε θυμούνται και το ατελείωτο SKILL σου??
Μπήκες στη διαλυμένη PTS εν καιρό ειρήνης που δεν έκαναν τίποτα και έμεινε ξεχασμένο το account?και να μπήκες ήξεραν ότι ήταν αγοραστό?lol

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΕΣΚΑΣΕΣ....και κράζεις άλλους.......άντε και αντίο θα σε δώ στο πλοίο!!!!!Smile
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GRBB αλλαγη δομης? - Σελίδα 3 Empty Απ: GRBB αλλαγη δομης?

Δημοσίευση από blsbill Τρι Σεπ 27, 2016 12:23 pm

eipe - to epi 2 xronia se tsexiki clan - account
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GRBB αλλαγη δομης? - Σελίδα 3 Empty Απ: GRBB αλλαγη δομης?

Δημοσίευση από antkon Τρι Σεπ 27, 2016 12:30 pm

Μπαμπη κοψε την μαλακια απο το δεξι και αρχισε το αριστερο το κουρασες και μας κουρασες  και ξερεις και κατι αλλο εκτος απο πετ του εισαι και  η μασκοτ του φορουμ αντε γιατι πολυ μας τα επρηξες  και μας γαμησες το θεμα και για να σου αποδειξω οτι εισαι και βλακας αφου λοιπον λες οτι εισαι το καλος γιατι δεν πας στην KISS η στην πρωην GRBB  και να μας ταπωσεις με την αποδοση σου οσο για τις μλκς που λες περι aimbot ο βλακας παιχτης  ειναι παντα βλακας αλλα παντα τον ξεπερναει αυτος που ξερει οτι το εχει και απλα καθεται και τρωει ξυλο

Μην απαντησεις ξερεις που σε γραφω

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 68

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GRBB αλλαγη δομης? - Σελίδα 3 Empty Απ: GRBB αλλαγη δομης?

Δημοσίευση από Dennis20vt Τρι Σεπ 27, 2016 12:39 pm

antkon έγραψε:Μπαμπη κοψε την μαλακια απο το δεξι και αρχισε το αριστερο το κουρασες και μας κουρασες  και ξερεις και κατι αλλο εκτος απο πετ του εισαι και  η μασκοτ του φορουμ αντε γιατι πολυ μας τα επρηξες  και μας γαμησες το θεμα και για να σου αποδειξω οτι εισαι και βλακας αφου λοιπον λες οτι εισαι το καλος γιατι δεν πας στην KISS η στην πρωην GRBB  και να μας ταπωσεις με την αποδοση σου οσο για τις μλκς που λες περι aimbot ο βλακας παιχτης  ειναι παντα βλακας αλλα παντα τον ξεπερναει αυτος που ξερει οτι το εχει και απλα καθεται και τρωει ξυλο

Μην απαντησεις ξερεις που σε γραφω

Ο Μπαμπης ειναι βλακας!!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GRBB αλλαγη δομης? - Σελίδα 3 Empty Απ: GRBB αλλαγη δομης?

Δημοσίευση από RNGD Τρι Σεπ 27, 2016 1:04 pm

babis2015 έγραψε:Μα γιατί κάτι μου λέει ότι ήσουν καραnoobas του κερατά & μέλος στην HELAS τότε...και επειδή σε είχαν ρημάξει στη φάπα πήγες και αγόρασες account απο παίκτη του οποίου η ομάδα προφανώς διαλύθηκε και μετά το πούλησε ή το παράτησε?
πως βρέθηκε απο δεκέμβρη του 13 μέχρι απρίλη του 15 ένα account του οποίου το αρχικό όνομα δεν φαίνεται,  απο την international clan  που έπαιζε πριν διαλυθεί με παίκτες άνω του 1400win8 μέχρι unicum (και φυσικά όχι noobs όπως φαίνεται και στο link που έδωσα πριν οι οποίοι τότε στεκόντουσαν με πολλές περιοχές στο χάρτη και δυνατές συμμαχίες) στη HELAS.....??
ΝΑ ρωτήσουμε μερικούς απο αυτούς που έπαιζαν τότε που κάποιοι παιζουν τώρα στους O-S-C / OMNI κτλ αν σε θυμούνται και το ατελείωτο SKILL σου??
Μπήκες στη διαλυμένη PTS εν καιρό ειρήνης που δεν έκαναν τίποτα και έμεινε ξεχασμένο το account?και να μπήκες ήξεραν ότι ήταν αγοραστό?lol

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΕΣΚΑΣΕΣ....και κράζεις άλλους.......άντε και αντίο θα σε δώ στο πλοίο!!!!!Smile

Έτσι για να δεις τι βλάκας είσαι.
Το account ξεκίνησε το 2011 και είχε το όνομα "gala gidas" το οποίο το χρησιμοποιούσα από το EVE και το είχα για τρολλ λόγους όπως είχα και πολλά άλλα chars με περίεργα nicknames εκεί όπως gala katsikas, tosodamoynaki,xlempoyras, kakaratzas κλπ κλπ. Μου άρεσε να ακούω τους ξένους στο EVE να προσπαθούν να προφέρουν αυτά τα nicks στα αγγλικά.

Η WG έδωσε κάποια στιγμή ένα free name change σε όλους τους παίχτες, το οποίο και χρησιμοποίησα. Πήρα λοιπόν το nickname RNGD (renegade) θυμούμενος ένα clan στο οποίο έπαιζα το 2006-2007...τους RNGD (shut up and play). Αυτό στο λέω για να σε προλάβω πριν να κάθεσαι να φαντάζεσαι σενάρια και από εκεί.

Άρα όπως καταλαβαίνεις...είσαι βλάκας Χ1.
 Αλλά ας πούμε ότι όντως αγόρασα το account. Το πήρα λοιπόν από τις 14000 μάχες ας πούμε ντομάτα όπως σου έδειξα ήδη στο προηγούμενο ποστ και το έχω πάει στο 1920 WN8 σήμερα. Και αυτό με κάποιο τρόπο με θίγει; Είσαι βλάκας Χ2

Τέλος, το τι κάνω εγώ με τα χρήματα μου...είναι φαντάζομαι δικιά μου υπόθεση φαντάζομαι ε; Αν με δεις να κλαίγομαι ποτέ και να αποκαλώ άλλους χαζούς γιατί τα δίνουν στη WG, ενώ εγώ ο ίδιος το κάνω, τότε ξαναμιλάμε.
Μέχρι τότε...και επειδή εσύ κλαίγεσαι και λες τους άλλους χαζούς που δίνουν λεφτά στη WG ενώ το κάνεις ο ίδιος...έλα για μάντεψε;;;;
Είσαι βλάκας

2ο χαρ τρικ για σήμερα Μπάμπη. Όχι ότι είναι δύσκολο. Έιναι απλή η εξήγηση:
Είμαι καλύτερος
και εσύ είσαι βλάκας

Υ.Γ: άντε πάλι πίσω στην ψύχωση σου τώρα να βγάλεις κάτι. Αλλά δεν θα βγάλεις...ξέρεις γιατί;

Γιατί είσαι βλάκας

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης