World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ + ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ

+2
LASKAS
babis2015
6 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ + ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ + ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ

Δημοσίευση από RNGD Τετ Νοε 30, 2016 4:06 pm

Βλέπω έχεις ένα περίεργο συγχρονισμό επανεμφάνισης στα forum με κάτι πρόσφατα ban στο παιχνίδι. Οργισμένος όσο ποτέ; Τι έγινε αγάπη μου; Τέζα στα aimbot, τέζα στα fails στο campaign, φάγαμε και banάκι από πάνω, οπότε ήρθες να βγάλεις νευράκια στους άλλους; Κατακαημένο πιθήκι...

Κάποιος έχει μαζεμένη ζορίκλα, αλλά μη χαλιέσαι, ξέρεις εσύ. Τρέχα να θρέψεις κανά Πολωνό να αγοράσεις κανά account, χώσε και μερικά φράγκα στη WG να αλλάξεις char name....ban και full repeat από την αρχή.

Θα σου περάσει μη φοβάσαι, 6 ημέρες ban ακόμα

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ + ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ + ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ

Δημοσίευση από babis2015 Κυρ Δεκ 04, 2016 1:06 am

@rngd έγραψε:
Βλέπω έχεις ένα περίεργο συγχρονισμό επανεμφάνισης στα forum με κάτι πρόσφατα ban στο παιχνίδι. Οργισμένος όσο ποτέ; Τι έγινε αγάπη μου; Τέζα στα aimbot, τέζα στα fails στο campaign, φάγαμε και banάκι από πάνω, οπότε ήρθες να βγάλεις νευράκια στους άλλους; Κατακαημένο πιθήκι...

Κάποιος έχει μαζεμένη ζορίκλα, αλλά μη χαλιέσαι, ξέρεις εσύ. Τρέχα να θρέψεις κανά Πολωνό να αγοράσεις κανά account, χώσε και μερικά φράγκα στη WG να αλλάξεις char name....ban και full repeat από την αρχή.

Θα σου περάσει μη φοβάσαι, 6 ημέρες ban ακόμα
ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ + ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
Μες στο παραλήρημά σου και τη φαντασία σου θα σ'αφήσω να ονειρεύεσαι...  Sleep
κυκλοφορούν πολλές ιώσεις και ο πυρετός χτυπάει κόκκινα cherry οπότε ΜΠΟΜΠΟ μου περαστικά... pale
εξακολουθούμε και είμαστε φίλοι σου...το καλό σου θέλουμε....
ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ + ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ - Σελίδα 2 101ftx
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης