World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ισχύς εν τη ενώσει

+26
GOGSUI
=GR=Tiger
Ghostalker
Veyder
mementoM0ri
Gooakis
Kostis_Larsson
37EMA
ee3509
Founder
HeeroYuy997
cgakis
Marita89
imperiumgraecum
Panzer82
PanayiotisG
gregorakis
amauro
LASKAS
perseas
dimstam
dolofonos
patatomhden
grekios
Sanguinius
JohnMactavish22
30 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Founder Κυρ Ιουν 01, 2014 10:16 pm

dolofonos έγραψε:Για μερικούς καλώς ήρθατε στο ιντερνέτ. Αν κάποιοι μπαίνετε πρώτη φορά σε φόρουμ δεν σας φταίει κανείς. Δεν ξέρω αν έχετε πρόβλημα με τον δολοφόνο και τον κάθε δολοφόνο αλλά μιλάτε για την PNX λες και αυτοί την αντιπροσωπεύουν. Πολύ παίζει η καραμέλα για το ρεκρούτινκ που κάνουμε. Λυπάμαι πάρα πολύ για αυτά που γράφει ο σίσιφός και σαν πρώην web team. Τι θα πει η PNX έκανε τσιφλίκι αυτό το φόρουμ??? Να αποχωρήσουν όσοι ανήκουν στην ομάδα ή σας χαλάει να γράφει ο καθένας την άποψη του? Βλέπω πολύ μεγάλο πρόβλημα σε ότι έχει σχέση με την PNX και μιλάμε για κάτι που έγινε από άτομα σαν αυτά που γράφουν εδώ , δηλ ανήκαν σε διαφορετικές ομάδες και ενωθήκαν για ένα καλύτερο αποτέλεσμα.

Dolofone σε θεωρώ έξυπνο και συγκροτημένο άτομο. Μην κάνεις το χαζό.
1) Φυσικά και μιλάμε για την PNX. Αφου κάθε θέμα που ανοιγει ο laskas και κάθε θέμα που κατακρεουργει, έχει θέμα την PNX. Εμείς γιατί θα μιλάμε, για μπουρμπούτσαλα?
2) Δεν είπα ποτέ πως η ιδέα και ο στοχος της PNX είναι λάθος. Ισα-ίσα. Ο λαθος τρόπος που ο laskas πάει με το ζόρι να το επιβάλει πηδώντας όποιο ποστ βρει, σαν να είναι ο μόνος τρόπος που μπορεί καποιος να παίξει το παιχνίδι, ενοχλεί εμένα και πολλους άλλους εδώ μεσα. Επιπλέον όποτε βρει αντιλογο όταν το κάνει αυτό βγαίνουν κάμποσοι ακόμα από την PNX για να τον υποστηρίξουν. Δεν σας βάλαμε εμεις στοχο. Εσεις γίνεστε στοχος από μόνοι σας.
3)Όχι δεν μας χαλά να γράφει ο καθένας την αποψη του. Αρκει να σεβεται και την άποψη του άλλου.
4) Όντως παίζει πολύ η καραμέλα του recruiting:
"Ρε gold περνετε?"
"Ρε premium άρμα πήρατε?"
"Ρε σε περιοχές μπαίνετε?"
"Τι ψοφιες ομάδες έχετε? Και τι χάλια αρχηγους"
"Ελατε στο μονάδικο ελληνικό gaming community να βρείτε την υγειά σας"

Αν δεν θέλετε να ακούτε σχόλια για την ομάδα σας, μαζέψτε τα μέλη σας.


perseas έγραψε:Τι σας κάνει να πιστεύετε ότι μπορεί να γίνει recruiting μέσω ενός forum και όχι απευθείας μέσω του παιχνιδιού, επίσης όταν κάνουμε recruiting δεν βγαίνουμε να το διαλαλήσουμε στις εφημερίδες ή στα forum.

Αλήθεια? και τότε αυτό που γίνετε εδώ μέσα τι είναι? Show για να γελάσουμε?. Αυτό θέλουμε και μεις! Κάντε μια ωραία παρουσίαση της ομάδας σας στο κατάλληλο θέμα, περιγράφοντας τους στοχους της, τι ζητά και τι προσφέρει και αφήστε τον καθένα να αποφασίσει αν του ταιριάζετε ή όχι.
Ας σταματήσει ο laskas να ξεσκίζει κάθε τόπικ που ανοίγει μια άλλη ομάδα εδώ με τα πιεστικά του ποστ και ας πάει στο chat του παιχνιδιού να κάνει recruiting. Να ησυχάσουμε και μεις.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από perseas Κυρ Ιουν 01, 2014 10:55 pm

Επειδή έχει χαθεί λίγο η μπάλα, δηλαδή όταν κάνει μια clan recruiting βγαίνει στα forums; Εγώ ξέρω ότι κάθε clan είχε κάποιον ή κάποιους recruiters. Αυτοί έχουν μια λίστα με τα ονόματα των παικτών που θέλουν να εντάξουν στο δυναμικό της και κάποια στιγμή της μέρας ενεργοποιούν το private channel με τον παίκτη που τους ενδιαφέρει και συζητάνε χωρίς κανένας να το ξέρει.
Επειδή εμείς αυτό κάνουμε, εσείς γενικά έχετε διαπιστώσει ότι είναι αποτελεσματικότερο το recruiting μέσω των forum;
Αν το συγκεκριμένο forum έχει πρόβλημα με ένα, δύο ή και παραπάνω μέλη της PNX αυτομάτος αυτό αρκεί να κακοχαρακτηρίσει όλους στην PNX. Αρκετά έχουν ειπωθεί και αμφότεροι χαρακτηρισμοί έχουν δωθεί αλλά όταν αυτοί θίγουν ολόκληρες ομάδες (παράβλεψη των mods) τότε η κατάσταση μπερδεύετε και σαφώς αυτό δεν το θέλει κανένας.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από LASKAS Κυρ Ιουν 01, 2014 11:19 pm

Η πλάκα είναι ότι πάντα μιλάω γενικά και ίσως σε κάποιες περιπτώσεις να αναφέρθηκα σε ολόκληρες ομάδες.Δεν είπα ποτέ εσύ Σίσιφε συγκεκριμένα ή ο τάδε παίκτης...παρατήστε την ομάδα σας και ελάτε στην pnx.ΠΩΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ ΑΥΤΟ RECRUITING ???Θα το έκανα ποτέ δημόσια????
Επίσης δεν είμαι στη διοίκηση και δεν αντιπροσωπεύω κανέναν...μόνο τον ευατό μου.Αμφιβάλω αν συμφωνεί η διοίκηση με τον τρόπο που εκφράζω τις απόψεις μου!
Οπως λέει και ο Περσέας το recruiting γίνεται πιο διακριτικά και σε συγκεκριμένα άτομα...
Γράφω αόριστα για την δημιουργία μιας δυνατής ελληνικής ομάδας.ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Founder Κυρ Ιουν 01, 2014 11:40 pm

Ρε persea με δουλευεις? Αυτό που κάνει δλδ ο laskas εδώ μέσα τι είναι? Δεν είναι recruiting? Δεν ανηκει ο laskas στην PNX? Δεν καλεί κοσμο να μπει στην PNX? Και πάει στο καλό. Αν το έκανε με σωστό τρόπο να το δεχτούμε. Αλλά όπου κι αν κοιτάξεις στο φόρουμ θα βρεις ποστ του laska που υποβαθμίζουν άλλες ομάδες και καλούν τους πάντες να ενωθούν μαζί σας.
Λες πως ενα δυο μέλη και αυτά που κάνουν εδώ δεν αντιπροσωπευουν την PNX. Οκ. Εμεις σε αυτά τα ένα δύο μέλη και σε αυτα που λένε και πράττουν αντιτιθόμαστε και αφου αυτοί έχουν διαρκώς σαν θέμα συζήτησης την PNX μιλάμε και μεις για την PNX. Δεν έχουμε κάτι με την PNX την ίδια.
Αφού λέτε πως αυτά τα μέλη δεν σας αντιπροσωπευουν αφήστε τα να τα βγάλουν πέρα μόνοι τους. Τι ανακατευεστε σε κάθε πρόβλημα που δημιουργουν αφου δε σας αφορά σαν ομάδα?
Πάτε να δημιουργείσετε την εντύπωση πως έχει δημιουργηθεί μια υπογεια σκευωρία και όλοι εδώ συνωμοτούν εναντίον της PNX.
Δείξε μου ένα θέμα που ξεκίνησε κάποιος εδώ μεσα κατηγορόντας την PNX. Και θα σου δείξω και γω δεκάδες άσχετα θέματα όπου μπηκε ο laskas και τα βίασε κανονικά προκαλώντας και διαφημίζοντας την PNX.
Δεν υπάρχει καμια μυστική συνομοσία εναντιον σας. Απλά πολύς κόσμος εδώ μπούχτησε να βλέπει ξανα και ξανά τα ίδια να επαναλαμβάνονται (κάτι που εσείς ή δε θέλετε να δείτε ή δε θέλετε να παραδεχτείτε) και ξεσπάθωσε.

Επίσης επειδή ωστόσο απάντησε και laskas.
Σας ενοχλεί η λέξη recruiting? Ωραία τότε. Ας την πούμε προκλητική και αθέμιτη διαφήμιση. Και σταμάτα να αναμασας την ίδια καραμέλα πως μιλάς για τον εαυτό σου και δεν αντιπροσωπεύεις κανένα. Στις κουβέντες σου πάντα αναφέρεις την PNX και εμείς απλά ακολουθούμε το θέμα της κουβέντας σου. Μην μιλάς για την PNX αν δεν θες να ασχολούμαστε με την PNX.
Και σου ξαναλέω για χιλιοστή φορά. Η ιδέα της μεγάλης ελληνικής ομάδας δεν με βρίσκει αντίθετο και ούτε την πολεμώ. Αντίθετα, ο προκλητικός μερικές φορές τρόπος που προσπαθείς να πείσεις τους πάντες με βρίσκει και θα με βρίσκει εντελώς αντιθετο. Αν θες να σε σέβονται εσένα και τις ιδεες σου οι άλλοι να σεβεσαι και εσύ τους άλλους και τις ιδεες τους.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Ιουν 02, 2014 12:09 am

LASKAS έγραψε:Η πλάκα είναι ότι πάντα μιλάω γενικά και ίσως σε κάποιες περιπτώσεις να αναφέρθηκα σε ολόκληρες ομάδες.Δεν είπα ποτέ εσύ Σίσιφε συγκεκριμένα ή ο τάδε παίκτης...παρατήστε την ομάδα σας και ελάτε στην pnx.ΠΩΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ ΑΥΤΟ RECRUITING ???Θα το έκανα ποτέ δημόσια????
Επίσης δεν είμαι στη διοίκηση και δεν αντιπροσωπεύω κανέναν...μόνο τον ευατό μου.Αμφιβάλω αν συμφωνεί η διοίκηση με τον τρόπο που εκφράζω τις απόψεις μου!
Οπως λέει και ο Περσέας το recruiting γίνεται πιο διακριτικά και σε συγκεκριμένα άτομα...
Γράφω αόριστα για την δημιουργία μιας δυνατής ελληνικής ομάδας.ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Για τους admin.
Δεν έχω προσωπικό όφελος αν βοηθήσετε την προσπάθεια ή όχι...πρέπει κοιτάζετε λίγο και τα κίνητρα του άλλου.
Επίσης τόσες μέρες βλέπω εδώ μέσα χυδαίες βρισιές και κανείς δεν λέει τίποτα ή την πληρώνουν μόνο συγκεκριμένα άτομα από συγκεκριμένη ομάδα.Κατά τα άλλα οι ιδέες μου σας πείραξαν και είμαι εγώ αυτός που γ@@@@ το φόρουμ...Μετά από πολλές βρισιές που έφαγα,χτες έχασα την ψυχραιμία μου έγραψα << βλακέντιε και τενεκές >>.Τι να σεβαστώ ρε??????Πιστεύεις ότι είσαι αντικειμενικός όταν κρίνεις τους άλλους???? Η πιστεύεις ότι σου ανέθεσε κανείς τον ρόλο του δικαστή???Πιστεύεις ότι σε ένα φόρουμ πρέπει να συμμετέχουν μόνο αυτοί που συμπαθείς???
Από τότε που θυμάμαι το φόρουμ υπήρχαν πάντα προσωπικές κόντρες ...από που να ξεκινήσω να γράφω ονόματα που γ@@@@ το φόρουμ....

Έχασες το έλεγχο όταν πήρες θέση και άρχισες να κατακρίνεις μια άποψη...Αν είχα παραβιάσει κάποιον κανόνα του φόρουμ από την αρχή μπορούσες να με μπανάρεις!Οταν είδα τι παίζει παραβίασα και εγώ τους κανόνες.

ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΕΩΝ????????????????????????
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από perseas Δευ Ιουν 02, 2014 12:15 am

Δηλαδή αν γράψω να μπουν όλοι στην Χ Clan να κάνουμε κάτι μεγάλο και κάτι καινούργιο κάνω recruiting; Εσύ θα είχες πειστεί επειδή το έγραψα εγώ ο τάδε που δεν είμαι ούτε καν recruiter; Και ποιός λέει ότι αυτός ή αυτοί που έχουν το δικαίωμα να σε βάλουν θα σε βάλουν επειδή στο είπε ο τάδε; Αποσυνδέστε τη δραστηριότητα τη δική μου ή οποιουδήποτε άλλου με την PNX. Ο μόνος που είναι αρμόδιος και την εκφράζει είναι ο dolofonos.
Πρέπει να ξεχωρίζουμε αυτά που πιστεύουμε ότι γίνονται με αυτά που όντως γίνονται, όσο για κατηγορίες και ειρωνείες εναντίον της PNX μάτια έχεις και βλέπεις.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από gregorakis Δευ Ιουν 02, 2014 12:23 am

"Όλοι Σήμερα Στις Οκτώ Το Βράδυ Στην Κεντρική Σελίδα Του wotgr.forumgreek.com. Θα Μιλήσει Ο Γενικός Συντονιστής Του Αγώνα Για Την Ενότητα Των Ελλήνων Παικτών Του WoT Σύντροφος LASKAS. Να Μη Λείψει Κανείς. Να Μην Αφήσουμε Τα Ξένα Μονοπώλια Να Κατακερματίζουν Την Κοινότητά Μας"

... πέραν της πλάκας πάντως, όσο εκνευριστική, αντιτουριστική και unfair αν είναι η τακτική του LASKAS, δεν είναι κακοπροαίρετη ... δεν το κάνει για να διαλύσει τις άλλες clans ούτε για να φτιάξει την pnx ... είναι ταγμένος στην προσπάθεια δημιουργίας μιας ισχυρής ελληνικής clan ... μπορεί να τον χαρακτηρίσει κάποιος ρομαντικό, αστείο, γραφικό αλλά όχι υστερόβουλο ή κακεντρεχή ... είναι αλήθεια πως θα μπορούσε να ήταν σε πολλές μεγάλες διεθνείς clans και να κερδίζει "χρυσό και δόξα" ... τώρα το ότι δε χάνει ευκαιρία να μας το τονίζει ξανά και ξανά είναι προφανώς ένα από τα κουσούρια του ... όπως και το να προσπαθεί να αποδείξει πως είναι καλύτερος παίκτης από τον bambiskos είναι ένα ακόμα κουσούρι ... είναι σαν να προσπαθεί ο ζαμπίδης να αποδείξει ότι μπορεί να με δείρει ... όσο ανόητος κι αν είμαι εγώ λέγοντας το αντίθετο, ο ζαμπίδης δε θα ασχοληθεί ποτέ με εμένα ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Ιουν 02, 2014 12:29 am

gregorakis έγραψε:"Όλοι Σήμερα Στις Οκτώ Το Βράδυ Στην Κεντρική Σελίδα Του wotgr.forumgreek.com. Θα Μιλήσει Ο Γενικός Συντονιστής Του Αγώνα Για Την Ενότητα Των Ελλήνων Παικτών Του WoT Σύντροφος LASKAS. Να Μη Λείψει Κανείς. Να Μην Αφήσουμε Τα Ξένα Μονοπώλια Να Κατακερματίζουν Την Κοινότητά Μας"

... πέραν της πλάκας πάντως, όσο εκνευριστική, αντιτουριστική και unfair αν είναι η τακτική του LASKAS, δεν είναι κακοπροαίρετη ... δεν το κάνει για να διαλύσει τις άλλες clans ούτε για να φτιάξει την pnx ... είναι ταγμένος στην προσπάθεια δημιουργίας μιας ισχυρής ελληνικής clan ... μπορεί να τον χαρακτηρίσει κάποιος ρομαντικό, αστείο, γραφικό αλλά όχι υστερόβουλο ή κακεντρεχή ... είναι αλήθεια πως θα μπορούσε να ήταν σε πολλές μεγάλες διεθνείς clans και να κερδίζει "χρυσό και δόξα" ... τώρα το ότι δε χάνει ευκαιρία να μας το τονίζει ξανά και ξανά είναι προφανώς ένα από τα κουσούρια του ... όπως και το να προσπαθεί να αποδείξει πως είναι καλύτερος παίκτης από τον bambiskos είναι ένα ακόμα κουσούρι ... είναι σαν να προσπαθεί ο ζαμπίδης να αποδείξει ότι μπορεί να με δείρει ... όσο ανόητος κι αν είμαι εγώ λέγοντας το αντίθετο, ο ζαμπίδης δε θα ασχοληθεί ποτέ με εμένα ...
Αντι να ρίξεις λάδι στην φωτιά και να δούμε τν μονομαχία λασκας vs μπαμπισκος,κάθεσαι και γράφεις πασιφιστικες εκθέσεις
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Ιουν 02, 2014 12:29 am

gregorakis έγραψε:"Όλοι Σήμερα Στις Οκτώ Το Βράδυ Στην Κεντρική Σελίδα Του wotgr.forumgreek.com. Θα Μιλήσει Ο Γενικός Συντονιστής Του Αγώνα Για Την Ενότητα Των Ελλήνων Παικτών Του WoT Σύντροφος LASKAS. Να Μη Λείψει Κανείς. Να Μην Αφήσουμε Τα Ξένα Μονοπώλια Να Κατακερματίζουν Την Κοινότητά Μας"

... πέραν της πλάκας πάντως, όσο εκνευριστική, αντιτουριστική και unfair αν είναι η τακτική του LASKAS, δεν είναι κακοπροαίρετη ... δεν το κάνει για να διαλύσει τις άλλες clans ούτε για να φτιάξει την pnx ... είναι ταγμένος στην προσπάθεια δημιουργίας μιας ισχυρής ελληνικής clan ... μπορεί να τον χαρακτηρίσει κάποιος ρομαντικό, αστείο, γραφικό αλλά όχι υστερόβουλο ή κακεντρεχή ... είναι αλήθεια πως θα μπορούσε να ήταν σε πολλές μεγάλες διεθνείς clans και να κερδίζει "χρυσό και δόξα" ... τώρα το ότι δε χάνει ευκαιρία να μας το τονίζει ξανά και ξανά είναι προφανώς ένα από τα κουσούρια του ... όπως και το να προσπαθεί να αποδείξει πως είναι καλύτερος παίκτης από τον bambiskos είναι ένα ακόμα κουσούρι ... είναι σαν να προσπαθεί ο ζαμπίδης να αποδείξει ότι μπορεί να με δείρει ... όσο ανόητος κι αν είμαι εγώ λέγοντας το αντίθετο, ο ζαμπίδης δε θα ασχοληθεί ποτέ με εμένα ...
έχεις πιάσει το νόημα κ thnx...
είχα κλειδωμένο λογαριασμό και περνούσα την ώρα μου με τον μπισμπιρίκο.Δεν θα έπαιζα ποτέ μαζί του φυσικά, άλλωστε του το έγραψα στο τέλος.Οπως μέχρι τώρα το έχω κάνει σε πάρα πολλούς παίκτες ( ειδικά στην GREEK ) ...θα τον βοηθούσα δίνοντας του κάποιες συμβουλές για να καλυτερέψει.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Founder Δευ Ιουν 02, 2014 12:46 am

Ρε, πεστε μου τι δεν καταλαβαίνετε να σας το ζωγραφίσω! Ξαναλέω:
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ PNX ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΤΗΣ. ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΑΣΚΑΣ, ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΕΙ.

Και πως γίνετε ρε persea να αποσυνδεσουμε την PNX από αυτά που λέτε αφου για την PNX μιλάτε? Να απαντάμε μιλωντας για τον καιρό?

Ti έγινε laska σε πειραξε το χαλαρό Moderation και τα βρισίδια? Όταν προσπαθούσα να κρατήσω το φόρουμ σε ένα επίπεδο με κατηγορούσατε (και συνεχίζετε να το κάνετε) για εμπαθή. Μόνο τα bans που έφαγαν μέλη σας κοιτάξατε χωρίς καν να μπειτε στον κόπο να δείτε πόσοι άλλοι άσχετοι ban-αρίστηκαν ή έφαγαν warnings. Παραβλέψατε την τρίτη συνεχόμενη σου επέμβαση σε ενημερωτικό θέμα που είχε ανοίξει άλλη ομάδα παρά το γεγονός ότι σε είχα προειδοποιήσει να μην το επαναλάβεις γιατί θα φας ban (κάτι που δεν έπραξα) και σκαλώσατε στην κακή λέξη που χρησιμοποίησε κάποιος άλλος για να ρίξετε πάλι τη χολή σας χωρίς καν να σκεφτήτε πως ίσως να έλειπα με την οικογένεια μου και δεν είχα δει ακόμα το φόρουμ. Μολονότι το αναφέρουμε καθαρά στους κανόνες αυτό.
Πάρτε λοιπόν ένα φόρουμ ελευθερο χωρίς τον sisifo να υποσκάπτει τις προσπάθειες σας. Τα παράτησα και ξεβρόμισα.
Τώρα θα μιλάω σαν sisifos όποτε και αν γουστάρω. Τα παράπονα σας αλλού.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από gregorakis Δευ Ιουν 02, 2014 12:52 am

... το πρόβλημα είναι πως εσύ δεν έχεις πιάσει το νόημα laskas ... κανείς δε θέλει τις συμβουλές σου, όπως δε θέλει τις δικές μου ή κάποιου άλλου ... δε μπορείς με το ζόρι να συμβουλεύεις κάποιον, δεν μπορείς να του λες πως θα παίζει και πως να γίνει καλύτερος ... ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ... και αυτά στα λέω διότι την έχω "πατήσει" στο παρελθόν ... άστους να παίζουν όπως θέλουν, άστους να πιστεύουν ό,τι θέλουν ... δεν έχεις δικαίωμα να πιέζεις κάποιον να αλλάξει ... αν θέλει να σε ρωτήσει κάτι ή να σε συμβουλευτεί θα έρθει μόνος του ... θα δεις, κι εσύ θα είσαι πιο ήρεμος και όλοι μας ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Ιουν 02, 2014 12:54 am

sisifos έγραψε:ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΑΣΚΑΣ, ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΕΙ.
αυτή η φράση τα λέει όλα..παίρνεις θέση, εκφράζεις προσωπική αντιπάθεια .Και τι με νοιάζει εμένα αν δεν σου αρέσουν οι τρόποι μου?Σε άλλους μπορεί να αρέσουν!
Το ζητούμενο είναι αν αρχικά ( γιατί μετά το έκανα ) είχα παραβεί κανόνες και όχι η προσωπική σου κρίση!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Ιουν 02, 2014 12:55 am

gregorakis έγραψε:... το πρόβλημα είναι πως εσύ δεν έχεις πιάσει το νόημα laskas ... κανείς δε θέλει τις συμβουλές σου, όπως δε θέλει τις δικές μου ή κάποιου άλλου ... δε μπορείς με το ζόρι να συμβουλεύεις κάποιον, δεν μπορείς να του λες πως θα παίζει και πως να γίνει καλύτερος ... ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ... και αυτά στα λέω διότι την έχω "πατήσει" στο παρελθόν ... άστους να παίζουν όπως θέλουν, άστους να πιστεύουν ό,τι θέλουν ... δεν έχεις δικαίωμα να πιέζεις κάποιον να αλλάξει ... αν θέλει να σε ρωτήσει κάτι ή να σε συμβουλευτεί θα έρθει μόνος του ... θα δεις, κι εσύ θα είσαι πιο ήρεμος και όλοι μας ...
φυσικά!Σιγά μην πάω να παρακαλέσω κάποιον για να τον βοηθήσω.αχχαχααχαχ
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Founder Δευ Ιουν 02, 2014 1:02 am

@laskas
Ναι! εξαρχής παραβιάζεις κανόνες δεοντολογίας μπαίνοντας σε ποστ άλλων ομάδων και κάνοντας τα ρημαδιό. Αν δεν καταλαβαίνεις από ηθική δε θα σου μάθω εγώ!

...και για να κλεισει το θέμα με τις εμπάθειες και τις π@π@ριες που τσαμπουνάτε. Αν ήθελα ρε το κακό της PNX δεν θα υπήρχε ίχνος σας εδώ μέσα. Ούτε thread παρουσίασης της ομάδας σας, ούτε μεγαλοπρεπή σήματα να μοστραρουν φάτσα κάρτα και θα διέγραφα επιτόπου καθε ποστ που θα αναφερόταν στην ομάδα σας. Τόσο απλά.
Αλλά τόσο μικρόμυαλοι είστε.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από 37EMA Δευ Ιουν 02, 2014 1:38 am

LASKAS έγραψε:
gregorakis έγραψε:... το πρόβλημα είναι πως εσύ δεν έχεις πιάσει το νόημα laskas ... κανείς δε θέλει τις συμβουλές σου, όπως δε θέλει τις δικές μου ή κάποιου άλλου ... δε μπορείς με το ζόρι να συμβουλεύεις κάποιον, δεν μπορείς να του λες πως θα παίζει και πως να γίνει καλύτερος ... ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ... και αυτά στα λέω διότι την έχω "πατήσει" στο παρελθόν ... άστους να παίζουν όπως θέλουν, άστους να πιστεύουν ό,τι θέλουν ... δεν έχεις δικαίωμα να πιέζεις κάποιον να αλλάξει ... αν θέλει να σε ρωτήσει κάτι ή να σε συμβουλευτεί θα έρθει μόνος του ... θα δεις, κι εσύ θα είσαι πιο ήρεμος και όλοι μας ...
φυσικά!Σιγά μην πάω να παρακαλέσω κάποιον για να τον βοηθήσω.αχχαχααχαχ
φυσικά
σιγά μη κατάλαβες τι θέλει να σου pi ο Gregorakis
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από dolofonos Δευ Ιουν 02, 2014 1:39 am

sisifos έγραψε:@laskas
Ναι! εξαρχής παραβιάζεις κανόνες δεοντολογίας μπαίνοντας σε ποστ άλλων ομάδων και κάνοντας τα ρημαδιό. Αν δεν καταλαβαίνεις από ηθική δε θα σου μάθω εγώ!

...και για να κλεισει το θέμα με τις εμπάθειες και τις π@π@ριες που τσαμπουνάτε. Αν ήθελα ρε το κακό της PNX δεν θα υπήρχε ίχνος σας εδώ μέσα. Ούτε thread παρουσίασης της ομάδας σας, ούτε μεγαλοπρεπή σήματα να μοστραρουν φάτσα κάρτα και θα διέγραφα επιτόπου καθε ποστ που θα αναφερόταν στην ομάδα σας. Τόσο απλά.
Αλλά τόσο μικρόμυαλοι είστε.

Και πάλι δεν λες όμως κάτι. Αυτό δεν θα ήταν Ελληνική κοινότητα αλλά τι γουστάρει ο σισιφος. Δεν μπορώ να καταλάβω τελικά πόσοι και αν έχουν συμμετάσχει σε άλλα φόρουμ. Ξαναλέμε το κάθε μέλος έχει την δική του ευθύνη για το τι γράφει δεν θα του βάλω εγώ χέρι διότι παραπέμπει σε άλλα καθεστώτα. Αν βρίσει χυδαία κτλ τότε ναι μπορούμε να του πούμε κάτι. Κατηγορείται συνέχεια την PNX διότι ο λασκας γράφει αυτά που γράφει, γούστο του καπέλο του, και εγώ είχα έρθει σε αντιπαράθεση μαζί του πριν κάμποσο καιρό εδώ μέσα, που είναι το πρόβλημα????
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Founder Δευ Ιουν 02, 2014 2:01 am

Σε άλλα φόρουμ φίλε μου δεν τολμα κανεις ούτε σαν υποψία να αμφισβητήσει τους διαχειριστες και τους συντονιστες. Ασε το καλύτερα και κάτι ξέρουμε από φόρουμ.

ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΤΗΝ PNX!
Κατηγορώ τον laska και τον τρόπο που επιλέγει να πει αυτά που λέει για την PNX
ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΩ ΜΕ/ΓΙΑ ΤΗΝ PNX!
Συζητώ με τον laska και μιλάμε για την PNX γιατι ΠΑΝΤΑ γι αυτην ανοίγει κουβέντα.

Ειλικρινά δεν μπορω να καταλάβω την λογική σας. Από τη μια δεν ανακατευεσται με αυτά που λένε τα μέλη σας που αφορουν την ομάδα σας και από την άλλη δεν θέλετε αντίλογο σε αυτά που λενε τα ίδια μέλη σας γιατί αφορούν την ομάδα σας.
Μήπως θέλετε και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο?

Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από dolofonos Δευ Ιουν 02, 2014 2:07 am

sisifos έγραψε:Επειδή δεν θέλω να γίνω τόσο μαλάκας όσο μερικοι εδω μεσα, απο αυτη τη στιγμη εχω παραιτηθει απο το admin αυτου του φόρουμ και είμαι πλεον απλό μελος. Δυστυχώς δεν μπορω να βγαλω το μπλε χρωμα απο πανω μου γιατι ειμαι founder και δε με αφηνει το συστημα. Καλή υπομονή και καλή δυναμη σε αυτούς που μένουν πίσω.
Αν έμενα ακόμα μια μέρα θα έκανα ban όλη την PNX και επειδη δεν θέλω να πέσω τόσο χαμηλα όσο αυτοί προτίμησα να τα παρατήσω και να τα χώνω και γώ σαν απλό μέλος τρώγοντας τα ban και τα warnings μου αλλά μιλώντας ελευθερα και λέγοντας αυτά που πιστευω χωρίς να κατηγορούμε για εμπάθειες.
Σαν απλό μέλος πλέον λοιπόν λέω πως η PNX έχει κάνει τσιφλίκι της αυτο το φορουμ και δεν χάνει ευκαιρια να κάνει το ελλεεινο, πιεστικο και ενοχλητικότατο rercruiting της αε καθε ευκαιρια, διαλύοντας κάθε συζήτηση που πάει να ανοιχτει.
Όλες οι υπόλοιπες ελληνικες ομάδες κρατανε ένα χαμηλό προφίλ αλλά εσεις όχι. Θελετε να φατε τον κόσμο ολο. Συν τος αλλης κατηγορείτε διαρκως το φορουμ για εμπαθειες. πως ειναι νεκρο, πως ειμαστε μαλακες και πολλα αλλα ωραια αλλα δεν σας βλεπω να πηγαινετε πουθενα αλλου. Ολο εδω συχναζετε.
Δεν τολμα να μιλησει άλλη ομάδα ορματε να τους φατε. Ξεκινατε κουβεντα για την PNX σε οποιο ασχετο τοπικ βρειτε και αν καποιος σας αντιμιλησει, κλαψουριζετε πως όλοι τα βαζουν με σας. Σταματηστε να αυτοπροβαλεστε τοσο πολυ και κανεις δεν θα ασχολειτε μαζι σας.

Οσο για εσενα αγαπητε cgaki και marita. Καλως ήρθατε καταρχήν. Μας λείψατε  Twisted Evil 
Από όλα οσα εγιναν παλι σε αυτό το τοπικ στο "καυλι" που εγραψε ο dimstam σκαλώσατε. To οτι ο laskas γαμησε ενα ακόμα τοπικ που είχε ανοίξει άλλη ελληνικη ομαδα για να ενημερώσει την ελληνικη κοινότητα και το μετετετρεψε και αυτο σε τοπικ στρατολογησης της PNX, μολονοτι ειχε προειδοποιηθει πως αν το ξανακανει θα φαει ban δεν το προσεξατε καθόλου ε? Ουτε ότι δεν το εφαγε το ban τελικα, ουτε καν warning γιατι προτίμησα να αφήσω τα πραγματα να ξεφουσκωσουν. Οχι ουτε αυτό το προσεξατε! Είδατε όμως το καυλι και σπευσατε να βγαλετε τη χολή σας με το που επιστρεψατε.

Σαν απλό πλεον μέλος αυτου του φορουμ εχω να πω τα εξης.

Χεστηκα πλεον για το τι κάνετε στην PNX. Μας τα έχετε κάνει ούμπαλα! Αφήστε ήσυχο το φόρουμ να μιλήσει και κανας άλλος. Εχετε γίνει αρκετα γνωστοί ώστε αν καποιος θέλει να έρθει σε σας να μπορει να σας βρει.
Σταματηστε να γαματε καθε ποστ που γινεται απο αλλη ελληνικη ομαδα προβαλοντας την δικη σας υπερομαδα. Υπαρχουν αλλοι που επιλεγουν διαφορετικα απο σας και δεν δινουν δεκαρα αν παιρνουν χρυσο ή αν μπαινουν στο χαρτη. Αυτο το φορουμ ανηκει και σε αυτους. Δεν ειναι τσιφλικι σας!

Ζητω συγνωμη από τους εναπομειναντες συντονιστες για τον τροπο μου αλλα ήθελα να τα πω και να ξαλαφρώσω. Ριξτε warning, ban ή ότι θέλετε. To καταλαβαινω και το σεβομαι.

PS Όσα είπα τα είπα σαν sisifos και καμια αναμειξη δεν έχει η GBOA
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Founder Δευ Ιουν 02, 2014 2:28 am

...ναι μιλάω για τα άτομα που μου τα έχουν κάνει ούμπαλα, τυχαίνει να ανήκουν στην PNX και τυχαίνει να συγκρουόμαστε γιατί διαφωνούμε σε συζητήσεις που διαρκως έχουν θέμα την PNX.
Δεν φταίω εγώ αν στο όλο θέμα εμπλεκονται άτομα της PNX και μόνο.
Χρησιμοποιώντας την λογική σας σου απαντώ πως δεν μιλούσα για την PNX σαν οντότητα, αλλά για άτομα που απλά ανήκουν στην PNX.
Δεν βγαινει άκρη με την πολιτική και τη διπλωματια ε? Δεν το αφήνουμε καλύτερα να πάει στο καλό? Οσοι καταλαβαν, κατάλαβαν. Όσοι δεν θέλουν δε θα καταλάβουν ποτέ.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από dolofonos Δευ Ιουν 02, 2014 2:54 am

dolofonos έγραψε:
sisifos έγραψε:Αν έμενα ακόμα μια μέρα θα έκανα ban όλη την PNX και επειδη δεν θέλω να πέσω τόσο χαμηλα όσο αυτοί προτίμησα να τα παρατήσω και να τα χώνω και γώ σαν απλό μέλος τρώγοντας τα ban και τα warnings μου αλλά μιλώντας ελευθερα και λέγοντας αυτά που πιστευω χωρίς να κατηγορούμε για εμπάθειες.
Σαν απλό μέλος πλέον λοιπόν λέω πως η PNX έχει κάνει τσιφλίκι της αυτο το φορουμ και δεν χάνει ευκαιρια να κάνει το ελλεεινο, πιεστικο και ενοχλητικότατο rercruiting της αε καθε ευκαιρια, διαλύοντας κάθε συζήτηση που πάει να ανοιχτει.

Οκ κατανοητό το αφήνουμε με αυτά τα λόγια. Όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Founder Δευ Ιουν 02, 2014 3:26 am

dolofone σταμάτα να επιμένεις. Σου εξήγησα τι εννοω.
Δεν θεωρώ τον εαυτό μου εμπαθή απέναντι σας. Ισα ισα πιστευω πως έδειξα υπομονη περισσότερη από όσο έπρεπε συζητώντας και δίνοντας λογαριασμο για θέματα διαχείρισης και συντονισμού του φόρουμ.
Σου ξαναλέω αν ήμουν αυτό που προσπαθείτε να με παρουσιάσετε δεν θα υπήρχατε καν εδω μέσα για να το συζητάμε.
Και μια και πιάσαμε τα παράπονα θα πω και γω το μεγάλο δικό μου. Θα περιμενα από μια τόσο μεγάλη ομάδα σαν την δικιά σας (και ναι τώρα απeυθύνομαι στην PNX) με σοβαρή ηγεσία να έχει μια πιο υπευθυνη παρουσία εδώ στο φόρουμ και να βοηθήσει λίγο την προσπάθεια που κάνουν 2-3 κακομοίρηδες για να το κρατάνε σε σχετικά πολιτισμένο επίπεδο.
Αντίθετα επιλέξατε την ουδετερότητα και την ανοχή στο όνομα του δήθεν φιλελευθερισμού και την επιλεκτική επέμβαση σας με κατηγορίες προς τους συντονιστές δισχερένοντας ακόμα πιο πολύ το έργο μας.
Δεν με ενδιαφέρει πλεον καθως αποφάσισα πως δεν αξίζει τον κόπο η προσπάθεια απλα μην προσπαθείτε να φανείτε και οι αδικημέμοι απο πανω.
Στην τελικη ότι και να συζητάμε είναι πλέον παρελθον. Ελπίζω να τα βρείτε καλύτερα με τα παιδιά που έμειναν πίσω.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Gooakis Δευ Ιουν 02, 2014 4:18 am

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Wrong

... βέβαια αυτό ισχύει μόνο για τους PNX, αν κρίνω απ'τον καννιβαλισμό που παίζει αυτή τη στιγμή στο "Νέα ελληνικών clan στα CW".

Και κάτι τελευταίο, παρ'όλο που αρκετοί με ξέρετε ότι δεν είμαι των προσωπικών αντιπαραθέσεων και των αντιπαραθέσεων γενικότερα, σταματήστε αυτό το κύρηγμα περί moderating σαν να απευθύνεστε σε άτομα που μόλις ανακάλυψαν τι είναι forum και ίντερνετς. HeerooYuy, ρε φίλε, μου σκας ένα κάρο ερωτήσεις στο άλλο thread με το που έχω φάει μπαν και φυσικά δε μπορώ να απαντήσω, με ένα κάρο υποδείξεις περί σωστού moderating. To ίδιο και στο άλλο forum λίγους μήνες πριν, πάλι κατ'όπιν εορτής. Νο οφφένς, αλλά όταν ήμουν αντμίν και μοντ σε κάποιο απ'τα μεγαλύτερα ελληνικά φόρουμς πριν μια δεκαετία, εσύ - υπολογίζοντας τα ηλικιακά - μάλλον έπαιζες πλεημομπίλ. Ας σοβαρευτούμε λίγο, δεν χρειάζεται να το παίζουμε όλοι άρχοντες του ίντερνετς κι ας έχουμε(-ετε) το ελληνικό ταμπεραμέντο του "ρουλάρω το σύμπαν". Ο άλλος έφαγε μπαν επειδή "αμφισβήτησε" τον μοντ, φορ φακς σέηκ, σαν να του λοξοκοίταξε τη γκόμενα. Και την στιγμή που μιλάμε, κάποια νούμερα τρολλάρουν ασταμάτητα τον laska, βρίζοντας, και δε πέφτει ούτε warning.

Δεν μου καίγεται καρφί αν φάω warning ή ban για τα παραπάνω, το forum αυτό έχει γίνει ένα απέραντο φλέημ και ουσία καμία, δε θα μου λείψει, ούτε μου έλειψε, έχουμε σοβαρά πράγματα να ασχοληθούμε irl. Αν σας βοηθήσει το παραπάνω να καταλάβετε τίποτα και να μοντεράρετε προς όφελος της κοινότητας (ολόκληρης, όχι των butthurt anti-PNX trolls) και να γίνει καμιά σοβαρή συζήτηση, cool. Αν όχι, γουέλ, χαβ φαν.  Cool
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από mementoM0ri Δευ Ιουν 02, 2014 4:48 am

sisifos έγραψε:...ναι μιλάω για τα άτομα που μου τα έχουν κάνει ούμπαλα, τυχαίνει να ανήκουν στην PNX και τυχαίνει να συγκρουόμαστε γιατί διαφωνούμε σε συζητήσεις που διαρκως έχουν θέμα την PNX.
Δεν φταίω εγώ αν στο όλο θέμα εμπλεκονται άτομα της PNX και μόνο.
Χρησιμοποιώντας την λογική σας σου απαντώ πως δεν μιλούσα για την PNX σαν οντότητα, αλλά για άτομα που απλά ανήκουν στην PNX.
Δεν βγαινει άκρη με την πολιτική και τη διπλωματια ε? Δεν το αφήνουμε καλύτερα να πάει στο καλό? Οσοι καταλαβαν, κατάλαβαν. Όσοι δεν θέλουν δε θα καταλάβουν ποτέ.
Εχεις καταλαβει για ποιο λογο υπαρχουν τα φορουμ εε? Για να υπαρχουν διαφωνιες , ιδεες και να μαθαινουμε κατι οταν το διαβαζουμε (ισως και λιιιγοοοο τρολινκ). 
 Οι της PNX δε μιλανε μονοι τουςς με καποιον κανουν διαλογο , και οσο εχω διαβασει ειναι πρασινοι vs κοκκινοι . Το ιδιο με την HARD τους σνομπαρατε γιατι ειχαν ξενους η γιατι ειχαν περιοχες η γιατι απλα ηταν καλυτεροι... 
 Επισης το ρεκρουτινκ ειναι θεμιτο με οποιοδηποτε τροπο γινετε. δε τους παιρνουν με το ζορι επιλογη του καθενος ειναι. (οσοι ελληνες παικτες θελουν να κερδισουν και κανα clan war μονο στην pnx θα το καταφερουν)

Μπορειτε να κανετε αυτο που εχω προτεινει δλδ, μπαν καθε καλο παικτη και ολο το ελληνικο community της PNX για να μην αισθανεστε ασχημα.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Founder Δευ Ιουν 02, 2014 4:54 am

Ανατρίχιασα  affraid 

Να σε ρωτήσω. Όταν ήσουν admin και mod σε αυτό το μεγάλο ελληνικό φόρουμ πριν 10 χρόνια, ξέρεις τότε που ο Heero έπαιζε με τα playmobile, δίνατε καθημερηνα εξηγήσεις για τον τρόπο που συντονίζατε το φορουμ, στον κάθε πικραμένο που συμμετείχε? Αμφιβάλω.
Αυτό το φόρουμ έχει γίνει ένα απέραντο φλειμ (για να μην το πω αλλιώς) εξαιτίας κάποιων καλοθελητών που δεν αφήνουνε τους mod να κάνουν την δουλεια τους όπως νομίζουν καλύτερα γιατί αυτοί ξέραν καλύτερα.
Και αφού κόπτεστε τόσο υπαρχει κενη θεση μετά την παραίτηση μου. Οποιος ενδιαφέρεται μπορεί να κάνει ένα apply στους εναπομείναντες υπεύθυνους να μας δείξει την πείρα του. Ποιος ξέρει ίσως κάποιον από σας να τον σεβαστούν και να ηρεμήσουμε λίγο. Μόνο προσέξτε! Η λέξη εμπαθής βρίσκετε σε πληθώρα εδώ γύρω.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Veyder Δευ Ιουν 02, 2014 4:56 am

Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης