World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

CW και Ελληνικές Clan

+28
panoc
taramas
CosaNostraISMYINGAMENAME
Ghostalker
lerovith
Midblue
ee3509
panos13
The Judge
Bisbikis
stamthes
Amerikanos
The Beast Dam
cgakis
perseas
billys07
=GR=Tiger
Aristodikos
giannis71
Astronautis
HeeroYuy997
spatharios
Kostis_Larsson
trexas
Founder
harrygavros77
power4
dolofonos
32 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 7 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από spartakos Τετ Μάης 22, 2013 6:59 am

Συμφωνώ με τον dolofono ότι αυτή τη στιγμή λίγες είναι οι ελληνικές clan που ζητάνε κάτι παραπάνω. Πως να μιλήσουμε για συμμαχία όταν πολλές ελληνικές clan κάνουνε ενεργό reqruit σε άλλες ελληνικές clan? Γιατί δεν προσπαθούν να φέρουνε τους καλούς Έλληνες παίχτες από τις ξένες clan? Δυστυχώς η ευτυχώς αυτή είναι η αλήθεια. Πως πάντα βγάζουμε μόνοι μας τα μάτια μας. Πρέπει να σοβαρευτούμε και να τα βάλουμε κάτω να βγάλουμε μια άκρη. Δεν ξέρω να σας πω πώς. Απλά σας λέω ότι πρέπει. Κάπως πρέπει να γίνει. Εμείς σαν HARD2 ξεκινήσαμε κάτι από την αρχή και θα συνεχίσουμε όσο αντέχουμε. Κάποιοι μας τίμησαν με την παρουσία τους. Μακάρι να ακολουθήσουνε και άλλοι.
spartakos
spartakos

Αριθμός μηνυμάτων : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 7 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από DocMustang Τετ Μάης 22, 2013 10:44 am


Καλησπέρα σας,

Ίσως το αντικείμενο του θέματος που θα αναφερθώ να μην ταιριάζει έδω θεωρώ όμωs ότι αποτελεί η σημαντικότερη στιγμή γι αυτούς που αφορά.
Θέλω να ευχαριστίσω θερμά εκ βαθίας καρδίας την συνεργασία που είχα με τις ομάδας HELAS και HARD2 όλο αυτόν τον καιρό, διδάχτικα αρκετά έλαβα και έδωσα αλλά προπάντων στάθηκα και στις χαρές και στις λύπες πλαί σε αυτές τις δυνάμεις.
Απο δικιά μου πλευρά αυτές οι ομάδες δεν έχουν να αποδείξουν τίποτα σε κανέναν, έχουν κερδίσει τον σεβασμό τόσο των φίλιων ομάδων όσο και των εχθρικών για αυτό και βρίσκονται σε αυτο το επίπεδο.
Έυχομαι σε σας και στους παίκτες σας καλές μάχες να συνεχίσετε τον δρόμο σας εκπληρώνοντας τους στόχους σας και σε εμάς να λάβουμε τη προσπαθεία σας ώς παράδειγμα για να στιρίξουμε και τις δικιές μας προσπάθειες αλλά και εκείνων που δεν μπορούν να σταθούν μόνοι τους στο χάρτη.
Για την η ομάδα μου ήταν μεγάλη τίμη που βρέθηκα δίπλα σας.

Σας εύχομαι πάντα επιτυχίες.

Με εκτίμηση
DocMustang Greek Brothers of Arms
DocMustang
DocMustang

Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 7 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Τετ Μάης 22, 2013 11:33 am

DocMustang έγραψε:
Για την η ομάδα μου ήταν μεγάλη τίμη που βρέθηκα δίπλα σας.
Ο αόριστος υποδηλώνει αποχώρηση από κάποια συμμαχία ?

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 7 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από DocMustang Τετ Μάης 22, 2013 12:06 pm


Αγαπητέ Δημοσιογράφε,

Επέτρεψε μου να σε εκφωνώ έτσι , δίνοντας μια απάντηση σωστή. Θεωρούμαστε οι αφανείς ήρωες που προσφέρουμε την βοηθειά μας όπου μας ζητηθεί, με ότι δυνάμεις έχουμε και όσο μπορούμε. Δεν θα ζητήσουμε ποτέ επιβράβευση για την προσπάθεια μας, άλλωστε έχουμε κερδίσει τον σεβασμό σαν μια μικρή ομάδα που είμαστε.
Όσον αφορά για τις δυνάμεις που αναφέρονται ότι κάνουν landing είναι παραπάνω απο το μονό αριθμό που φαίνεται. Απλά δεν θα μας βρείτε ποτέ σε κανένα post ή thread γιατί μάλλον αναφέρονται μόνο οι ομάδες που μπαίνουν στο χάρτη.
Ευχαριστούμε τις ομάδες που μας έδωσαν την ευκαιρία να δείξουμε και εμείς τις δυνάμεις μας. Μπορεί να μην είμαστε όπως οι υπόλοιπες αλλά έχουμε το τσαγανό και την δυνατότητα να το πετύχουμε.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Με εκτίμηση
DocMustang Greek Brothers of Arms
DocMustang
DocMustang

Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 7 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από ???????? Τετ Μάης 22, 2013 12:52 pm

ΦΙΛΕ ΔΗΜΟ ΚΑΙ ΑΔΕΛΦΙΑ ΤΙΣ GBOA ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΤΟΛΗ ΠΟΥ MOY ΕΔΩΣΕ Ο commander TΙΣ _SBS_ ''Destroyer_RS'' ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ Η _SBS_
ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΣΑΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΧΑΡΑΞΑΜΕ ΠΑΡΕΑ (ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ HELAS) ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΓΕΝΑΡΗ ΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΟΛΜΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑ LANDING ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΧΩΡΗΣ ΤΗΝ HELAS ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ.
ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ HELAS ΚΑΙ ΤΗΝ HARD2 ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΝ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥΣ...
KEEP WORKING
ΠΑΡΕΑ ΛΟΙΠΟΝ ΔΗΜΟ KAI OΠΟΥ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΣΕ ΤΕΛΙΚΗ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΡΒΙΑ
IT'S ONLY A GAME

ME EKTIMΗΣΗ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ
commander OF _SBS_ ''Destroyer_RS''

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 7 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από amauro Τετ Μάης 22, 2013 2:40 pm

Κύριοι καλησπέρα και απο εμένα
Μετά απο μία ακόμα νικηφόρα μάχη θα ήθελα να πώ το εξείς.
Εκπροσωπόντας την HELAS σαν υπαρχηγός και διπλομάτης, θα πω ενα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην Greek Brothers of Arms , στην SBS και ειδικά στον φίλο ,πολύ καλό φίλο Δήμο (DocMustang),ΝIKOLAS(abwantili)όπως και στους γενναίους και υπομονετικούς μαχητές της GBOA,SBS που χωρίς την πολύτιμη βοηθειά τους δεν θα ημασταν στον χάρτη κρατόντας το LANDING και μια περιοχή ακόμα.
ΔΗΜΟ , Παιδιά της GBOA
comander of SBS and specialy to ΝIKOLAS(abwantili) , Παιδιά της SBS
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.
Θα ημαστε πάντα δίπλα σας και οποτε μας το ζητήσετε θα ημαστε εκει.
ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ
Για την HELAS
amauro D.C./D

Gentleman
following another victorious day, I would like to take this opportunity to thank from the bottom of my heart GBOA and SBS especially our friend Dimos (DocMustang) and Nikolas (Abwantili) and the patient and supportive warriors of GBOA&SBS.
Without your support and valuable help we wouldnt be here today.
HELAS salutes you and thanks you
amauro
amauro

Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 60

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 7 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Τετ Μάης 22, 2013 4:15 pm

DocMustang έγραψε:
Αγαπητέ Δημοσιογράφε,
Δε σε έβρισα, γιατί με λες ρουφιάνο ?
Σπόιλερ:

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 7 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από Founder Πεμ Μάης 23, 2013 12:14 am

Kostis_Larsson έγραψε:
DocMustang έγραψε:
Για την η ομάδα μου ήταν μεγάλη τίμη που βρέθηκα δίπλα σας.
Ο αόριστος υποδηλώνει αποχώρηση από κάποια συμμαχία ?

Kostis_Larsson έγραψε:
DocMustang έγραψε:
Αγαπητέ Δημοσιογράφε,
Δε σε έβρισα, γιατί με λες ρουφιάνο ?
Σπόιλερ:

Μπράβο παιδί μου Κωστή. Άξιο τέκνο της WoT Greece με το ανήσυχο δημοσιογραφικό πνεύμα που προσπαθείς να βγάλεις είδηση σε κάθε ευκαιρία Very Happy
Μπράβο ξανά! Θύμισε μου παιδί μου να σου αυξήσω το μισθό σου (αλλά από του χρόνου γιατί φέτος έχουμε κρίση) Twisted Evil
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 7 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Μάης 23, 2013 3:33 am

Πραγματικά δεν μπορώ να αντιληφθώ την δυσκολία να συνεργαστούν και να συνεργαστούν 15 άτομα όλα κι όλα,δηλαδή οι διπλωμάτες και οι αρχηγοί των ελληνικών κλαν που συμμετέχουν στα (φα)κλαν γουορς και να πάρουν μια κοινή απόφαση.Η λύση μου οι αντιφρονούντες και οι πρόθυμοι να συνεργαστούν ας εγκαταλείψουν το γουοτ για μερικούς μήνες και ας αρχίσουν α παίζουν κανα στρατετζι ον λαιν ή αν δεν σας αρέσουν τα στρατηγικής αρχίστε να παίζετε κανα 5χ5 μέχρι οι αντιφρονούντες να μάθουν την αξία της συνεργασίας,γιατί ειναι καλός ο εγωισμός αλλά είναι ακόμα αρτιότερο να μετριάζεται ο εγωισμός από την συνεργασία
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 7 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από dolofonos Παρ Μάης 24, 2013 2:07 pm

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 7 Thegreeks
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 7 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από amauro Παρ Μάης 24, 2013 2:12 pm

Για να σου απαντήσω φίλε Sanguinius για το πόσο δίκιο εχεις,θα σου πω το εξείς:
5 Ελληνικές clan μοιράζονται στον χάρτη 8 περιοχές μέσα σε ενα δυήμερο.
HARD-HARD2-HARDS-HEAT-HELAS.(Eίναι πραγματικά σύμπτωση το οτι ολες αρχίζουν απο ΄Η ' ).
Ναί κύριοι μόνο αν εννωθούμε ομορφα και ισοι προς ισους θα τους τρομάξουμε............Εμεις απλά κάναμε την αρχή.!
amauro
amauro

Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 60

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 7 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Μάης 25, 2013 1:50 am

Όπως είπε και κάποιος άλλος αν ενωθούν οι ελληνικές κλαν μέσα σε ένα δεκαπενθήμερο θα έχουμε την μισή Αφρική
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης