World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy)

+2
BLACK72
Astronautis
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy) Empty Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy)

Δημοσίευση από Astronautis Σαβ Μαρ 10, 2012 12:13 pm

Αφού στο επόμενο patch το Τ34(Ηeavy) το αμερικάνικο θα γίνει premium και tier VIII σκέφτομαι να του βάλω και τα 3 extra equipment.
Το πρόβλημα είναι πως μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο μεγάλο Heavy άρμα και δε ξέρω τι να του βάλω.
Σκέφτομαι να του βάλω το Improved Ventilation(+5% crew skills) για πρώτο και επειδή λίγο που το είδα στο test server μου φάνηκε αργό γενικότερα σκέφτηκα να του βάλω και τα Large-caliber Tank Gun Rammer(-10% loading time) και Enhanced Gun Laying Drive(+10% aiming speed) για να αυξήσω λιγάκι τη ταχύτητα που θα ρίχνω.Εσείς τι λέτε?
Περιμένω τις προτάσεις σας.
Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Astronautis
Astronautis

Αριθμός μηνυμάτων : 433

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy) Empty Απ: Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy)

Δημοσίευση από BLACK72 Σαβ Μαρ 10, 2012 12:57 pm

Εμένα η γνώμη μου είναι να το γεμίζεις με ρακί , και ζονιανό μπάφο, θα πηγαίνει σφαίρα μετά, αχαχαχαχαχα
BLACK72
BLACK72

Αριθμός μηνυμάτων : 57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy) Empty Απ: Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy)

Δημοσίευση από Astronautis Σαβ Μαρ 10, 2012 1:34 pm

BLACK72 έγραψε:Εμένα η γνώμη μου είναι να το γεμίζεις με ρακί , και ζονιανό μπάφο, θα πηγαίνει σφαίρα μετά, αχαχαχαχαχα

Ευχαριστώ για την απάντηση Γιώργο... Suspect

Κανένας άλλος...?
Χωρίς ρακή στις φλέβες του...?
Astronautis
Astronautis

Αριθμός μηνυμάτων : 433

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy) Empty Απ: Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy)

Δημοσίευση από BigPun Σαβ Μαρ 10, 2012 6:23 pm

Ο συνδυασμος που χρησιμοποιω γενικα στα μεγαλα heavy ειναι ventilation , rammer και stabilizer. Δεν ξερω αν ειναι ο καλυτερος αλλα με βολευει στο gamplay.

BigPun

Αριθμός μηνυμάτων : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy) Empty Απ: Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy)

Δημοσίευση από Orora Σαβ Μαρ 10, 2012 11:27 pm

BLACK72 έγραψε:Εμένα η γνώμη μου είναι να το γεμίζεις με ρακί , και ζονιανό μπάφο, θα πηγαίνει σφαίρα μετά, αχαχαχαχαχα



ΑΧΟΑΟΧΑΟΧΟΑΟΧΑΟΧΑΟΧΑΟ-ΚΛΑΙΩ

Σοβαρα τωρα για να βοηθησουμε:
Εγω στο Τ34 εχω:Rammer-vertical stabilizer-tool box.
Θα σου εξηγησω γιατι vertical και οχι enhanced gun laying drive.Στα αμερικανικα και στα γερμανικα τανκ ο στοχος κλεινει
αρκετα γρηγορα σε σχεση με τα ρωσικα και τα γαλλικα.Αρα δεν εχεις προβλημα εκει.Βαζεις vertical γιατι συνηθως εισαι σε
κινηση με μεγαλα τανκ και 1 λογος παραπανω ειναι οτι στα αμερικανικα ο πυργος γυρναει γρηγορα οποτε κερδιζεις χρονο
στη βολη.
Για μενα σιγουρα θα πρεπει να βαλεις τα 2 παραπανω-το 3 ειναι δικη σου επιλογη-και το ventilation δεν ειναι κακο
οπως βολευει τον καθενα!
Orora
Orora

Αριθμός μηνυμάτων : 34

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy) Empty Απ: Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy)

Δημοσίευση από power4 Κυρ Μαρ 11, 2012 1:28 am

Δεν ξέρω αν το spam liner(ramming,he προστασία) μπορεί να το βοηθήσει....
power4
power4

Αριθμός μηνυμάτων : 505

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy) Empty Απ: Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy)

Δημοσίευση από trexas Κυρ Μαρ 11, 2012 5:32 am

Στο Τ-34 εγώ έχω vent-Gun Rammer-laying drive.
Τα δύο πρώτα τα θεωρώ must σχεδόν σε όλα τα άρματα, το 3ο είναι καθαρά θέμα επιλογής!
trexas
trexas

Αριθμός μηνυμάτων : 337

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy) Empty Απ: Εξοπλισμός για το αμερικάνικο T34(Heavy)

Δημοσίευση από Astronautis Δευ Μαρ 12, 2012 2:36 am

Κατ'αρχήν σας ευχαριστώ όλους για τις προτάσεις σας.

@Orora
Σωστή η λογική σου, αλλά δοκίμασα λίγο το Τ34 στο test server και είδα πως το κανόνι του είναι αρκετά αργό στο να κλείσει ο κύκλος του για να σημαδέψει καλά.Επίσης δε ξέρω κατα πόσο με το Heavy θα βαράω εν κινήσει.

@power4
Στο ramming δε βασίζομαι γιατί είναι αργό σαν άρμα και αν τύχει να κάνω να κάνω ram... λογικά σε μικρότερο θα κάνω, οπότε θα τον έχω.
Αν τύχει και πέσω με μεγάλο tier... θα εξαρτηθεί απο το ποιος έχει περισσότερη ζωή εκείνη την ώρα. Wink

@trexas
Και εγώ προς τα εκεί προσανατολίζομαι Στράτο...
Αν έχεις παίξει και στο test server με αυτά μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ διαφορές?Βοηθάνε καθόλου αυτά τα 3?
Astronautis
Astronautis

Αριθμός μηνυμάτων : 433

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης