World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

LASKAS vs. Ελληνικές Clans

+18
Gooakis
dolofonos
37EMA
[GREEK]aris25
gr1gorious
gr68
Marita89
ee3509
mparek4
TakisGoutsis
taramas
gregorakis
Founder
perseas
yanis
imperiumgraecum
Kostis_Larsson
LASKAS
22 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Μάης 07, 2014 5:41 am

Τι γίνεται εδω πέρα? Διαλύεται το μαγαζί? Πραγματικά λυπάμαι γιατί την είχα σε μεγάλη υπόληψη αυτή την ομάδα και ήμουνα και παίκτης της.Η ελληνική κοινότητα είναι ανοιχτή για όλους τους έλληνες παίκτες και όλες τις ελληνικές ομάδες!
Η πρόσκληση είναι για όλους...ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΑΖΙ!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Τετ Μάης 07, 2014 10:22 am

Επειδή βλέπω τη δουλειά... ανοίγω αυτό το θέμα ώστε ο φίλος LASKAS να μην "χαλάσει" όλες τις παρουσιάσεις των clan στο φόρουμ.

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Μάης 07, 2014 10:59 am

Επειδή αυτό εδώ με ενδιαφέρει, λέω να επιτάξω το πρώτο reply!

Kατ' εμέ, υπάρχουν ικανοί παίκτες στον Server, για μία και δύο 100-μελείς clans, αλλά το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχουν ικανοί FCs.

Και όταν λέω ικανοί FCs, δεν εννοώ να παίρνουν 3-4 περιοχές εναντίον παρακμιακών siemkaPL clans, περιτριγυριζόμενοι από Ν|Ν->οο σύμμαχες clans; εννοώ FCs τουλάχιστον επιπέδου OMNI/RISE, άτομα που θα παίζουν εναντίον FAME/EFE σαν να είναι δουλειά ρουτίνας.
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από yanis Τετ Μάης 07, 2014 7:58 pm

Είναι λογικό να μην υπάρχουν αρκετοί ικανοί FCs, οι βάση των υπαρχόντων Ελλήνων παικτών είναι αναλογικά μικρή για να σου αποδώσει ένα αριθμό FCs (5 με 6 τουλάχιστον) που χρειάζονται για 2 πλήρης clans. Και μέσα σε όλα τα άλλα θα πρέπει να αναλογιστούμε ότι συνήθως η πίεση και η ένταση "καίει" αυτούς τους παίκτες και μετά από 5 με 6 μήνες χρειάζονται κανα 2 μήνες αποχή.

yanis

Αριθμός μηνυμάτων : 117

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από perseas Τετ Μάης 07, 2014 9:52 pm

Ακόμη δεν υπάρχει ελληνική ομάδα που να μπορεί με αξιώσεις να παίξει στην Ευρώπη συνεπώς και να υπάρχουν FCs αυτοί είτε δεν έχουν την εμπειρία που απαιτείται για να διαχειριστούν ευρωπαϊκούς χάρτες είτε είναι λίγοι (ποσότητα) για ένα ευρωπαϊκό campaign.
Ουσιαστικά όλες οι ελληνικές clan πάσχουν από ενεργούς παίκτες και από έμπειρους FCs.
Εκτιμώ ότι ποτέ δεν θα μπορέσει να δημιουργηθεί μια clan με 70 στους 100 ενεργούς και με 5-6 έμπειρους FCs.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από Founder Τετ Μάης 07, 2014 10:14 pm

Laskas την επόμενη φορά που θα μπεις σε thread παρουσίασης ομάδας πέραν από αυτήν που ανοίκεις και θα κάνεις recruiting θα φας ban από το φόρουμ. Εσύ ή όποιος άλλος το κάνει.

ΤΕΛΟΣ!!!
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από yanis Τετ Μάης 07, 2014 10:29 pm

Κάτσε ρε Σίσυφε γιατί μου φένεται ότι έχουμε μπερδέψει λίγο τα πράγματα. Τι είναι ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ και τι είναι ΟΜΑΔΑ????? 
Εάν δεν κάνω λάθος κοινότητα είναι η συγκέντρωση ατόμων που τα συνδέουν κάποια κοινά χαρακτηριστικά, εν προκειμένω το WoT, ασχέτως σε ποια ομάδα ανήκουν και Ομάδα είναι ένα τμήμα ατόμων της κοινότητας το οποίο ενώνεται για την επίτευξη κάποιων στόχων (παρέα, CWs, esports κλπ). Οπότε το σχόλιό - παρατήρησή σου είναι "εκτός θέματος"

yanis

Αριθμός μηνυμάτων : 117

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από Founder Τετ Μάης 07, 2014 10:44 pm

yanis o όρισμός σου για το τι είναι κοινότητα και τη ομάδα ήταν όντως ακριβέστατος. Αν λοιπόν ο φίλος laskas μας πει τι εννοεί με το ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ και ότι δεν αναφέρεται σε κάποια συγκεκριμένη ομάδα θα του ζητήσω δημόσια συγνώμη.
Αν μαλιστα εννοούσε το φόρουμ μας εδώ (γιατί αυτό είναι η ελληνική κοινότητα) και καλεί τους παίκτες να έρθουν για να παίζουμε όλοι παρέα και να χαιρόμαστε θα τον ευχαριστήσω κιόλλας. Αν και μου φάινεται λίγο ανόητο να καλεί άτομα που ήδη είναι μέλη της ελληνικής κοινότητας να έρθούν στην ελληνική κοινότητα. Δε βρίσκεις?
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Μάης 07, 2014 10:45 pm

... αν και δεν μου πέφτει λόγος και χωρίς να έχω καμία πρόθεση να υπερασπιστώ τον LASKAS, πρέπει να τονίσω κάτι ...
... οκ το έχει παρακάνει με το trollαρισμα σε κάθε post παρουσίασης ελληνικής clan αλλά πιστέψτε με δεν το κάνει με κακό σκοπό ... ο LASKAS για δικούς του λόγους είναι "ταγμένος" στην προσπάθεια δημιουργίας μια μεγάλης ελληνικής clan ... θα μπορούσε να βρίσκεται σχεδόν σε όποια clan ήθελε και ήταν μέλος σε clan ισχυρή από την οποία κέρδιζε 2-2,5k gold το μήνα ... προτίμησε να φύγει αμέσως μόλις έμαθε για την PNX ... είναι δική του επιλογή και προσπαθεί να την υποστηρίξει όσο πιο άκομψα γίνεται ... και τα καταφέρνει  Twisted Evil 

... για τα υπόλοιπα που συζητάτε δε νομίζω πως το πρόβλημα είναι οι έλλειψη FC's ... το πρόβλημα είναι η έλλειψη υπομονής και διάθεσης για βελτίωση ... η PNX έχει κάνει κάποια βήματα, baby steps φυσικά, αλλά ακόμα κι αν δεν πετύχει θα έχει γίνει η αρχή ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από yanis Τετ Μάης 07, 2014 10:58 pm

για....... να....... τρολάρω...... και .......εγώ...... λίγο..... σε ποια clan είσαι τελικά....... στην ΗΑΜΙ...... ή...... στην 4ΙΜ........

ΥΓ:πως με είδες??? τα καταφέρνω?????  Twisted Evil

yanis

Αριθμός μηνυμάτων : 117

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Μάης 07, 2014 11:51 pm

... ντεν υπαρκει πια κλαν HAMI καρντια μου  Evil or Very Mad ... για τους επόμενους μήνες με βλέπω τσιγγάνο ... από clan σε clan  Embarassed ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Μάης 08, 2014 2:31 am

Ρώτησα αν << διαλύεται το μαγαζί >>...γιατί αν πράγματι συμβαίνει αυτό, τότε νομίζω μπορώ να προσκάλεσω οποιονδήποτε.Ποτέ δεν θα το έκανα σε κανονικές συνθήκες.
Και επειδή μάλλον συμβαίνει ( γιατί έμειναν 59 ) μην μου αγχώνεσαι.
Αν όμως απαντήσει κάποιος και μας πει ότι δεν διαλύεται και θα συνεχίσει κανονικά την λειτουργία της, τότε πράγματι είμαι λάθος και ζητάω συγνώμη.

ΥΓ. τα παιδιά εκεί με ξέρουν και ήδη έχω μιλήσει με τον σαλόνικα τον αρχηγό τους, και τους έχω πει πολλές φορές αυτό που έγραψα στο forum.Οπότε πάλι μην μου αγχώνεσαι..
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από Founder Πεμ Μάης 08, 2014 3:34 am

Δεν αγχώνομαι καθόλου. Απλά όφειλα να σε προειδοποιήσω.
Recruiting, σε δικά σας topic. Όχι στις παρουσιάσεις άλλων ομάδων. Αν δεν το καταλαβαίνεις σου το λέω εγώ πως είναι προκλητικό.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty temp_clans

Δημοσίευση από perseas Πεμ Μάης 08, 2014 3:37 am

Το ''ελάτε να παίξουμε μαζί'' είναι recruiting; Δεν μπορεί να είναι απλά μια πρόσκληση για platton ή tank companies και γιατί όλα να τα βλέπουμε εκ του πονηρού;
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από taramas Πεμ Μάης 08, 2014 4:23 am

@laskas

Κώστα, στο εχω ξαναπεί είναι λάθος αυτό που κάνεις και θα το βρείς μπροστά σου, οταν θα σκάσει η φούσκα και θα φύγεις το μόνο που θα έχεις καταφέρει είναι να έχεις διαλύσει 2-3 ομάδες και ξανά απο την αρχή θα χωριστούν σε δέκα κομμάτια.

@perseas
το κακό με κάποιους είναι οτι νομίζουν οτι είναι οι μόνοι έξυπνοι και οι υπόλοιποι είναι πρόβατα, βλέπω οτι απο την στιγμή που έφυγα έχετε ξεσαλώσει, συνεχίστε έτσι και θα με κάνετε να επανέλθω.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Μάης 08, 2014 4:37 am

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΟΙ Κ ΚΑΚΟΙ ...ΟΥΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ...
ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΑΖΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΙ
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Μάης 08, 2014 5:46 am

taramas έγραψε:... βλέπω οτι απο την στιγμή που έφυγα έχετε ξεσαλώσει, συνεχίστε έτσι και θα με κάνετε να επανέλθω.

...  cheers  ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από TakisGoutsis Παρ Μάης 09, 2014 1:46 am

Razz to tragoudi tis paola to kserete??
<< e kai tis poutanas gineteeeeeeee>>
xaxaxaxa plakizw magkes!!!
 Razz
TakisGoutsis
TakisGoutsis

Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από LASKAS Παρ Μάης 09, 2014 4:08 am

hard , hami , πειρατές... και αν συνεχίσω δεν θα τελειώσω ποτέ!Αυτό για να καταλάβετε ότι τις ομάδες τις φτιάχνουν κ τις χαλάνε οι ίδιοι οι παίκτες.Κανένας παίκτης δεν έχει συμβόλαιο με καμία ομάδα και μπορεί να φύγει οποιαδήποτε στιγμή από οπουδήποτε.Μην ακούτε παπ... ριές που σας λένε αυτή η clan έχει ιστορία, έχει όνομα κλπ..κλπ
Αν βλέπεις το παιχνίδι ανταγωνιστικά 2 είναι τα ερωτήματα 1)ΣΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΜΠΑΙΝΕΙ? 2)ΧΡΥΣΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ? και να περνάς καλά φυσικά, γιατί όσο και ανατγωνιστικά να το βλέπεις, πάλι για παιχνίδι μιλάμε.

Την επόμενη φορά που θα συζητηθεί να ενωθούν ομάδες ...μην γυρίσει κανένας εξυπνάκιας αρχηγός και πει ...αααα η helas π.χ έχει όνομα ...έχει ιστορία δεν μπορεί να χαθεί αυτό το όνομα και το σύμβολο της.ΟΡΙΣΤΕ ΚΥΡΙΕ ΕΞΥΠΝΑΚΙΑ ΑΡΧΗΓΕ ....εδώ οι πειρατές διαλύθηκαν!Μήπως ο μόνος λόγος είναι να μην χάσεις το αξίωμα σου????

Προσοχή μιλάω γενικά και όχι για κάποια συγκεκριμένη clan!

Και καταλήγω φυσικά στην ελληνική κοινότητα που είναι αυτή τη στιγμή ότι καλύτερο υπάρχει με έλληνες παίκτες, μιλώντας πάντα για ανταγωνιστικό επίπεδο.Υπάρχουν 2 δυνατές ομάδες η Α και η R... και οι άλλες δύο ομάδες που τους βοηθάμε να ανέβουνε επίπεδο.Αν ο άλλος σου δείξει 5 πράγματα αμέσως ανεβαίνεις.
Τα λέω όλα αυτά για να μην χαραμίζετε τον χρόνο σας σε λάθος ομάδες.Οι χαβαλέδες σε ανταγωνιστικές ομάδες και
οι δυνατοί παίκτες σε χαβαλεδιάρικες ομάδες.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από mparek4 Παρ Μάης 09, 2014 8:01 am

mia xara ta lei o kotsos(LASKAS) Very Happy
mparek4
mparek4

Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από LASKAS Παρ Μάης 09, 2014 9:22 am

Πως να μην σχολιάσω ότι από μια καλή ελληνική ομάδα την HEAT, έφυγαν σε 3-4 μέρες 60 άτομα.Και βλέπω 2 καινούριες  σε εμένα ομάδες,  GRAB και TSSR...αν είναι παρεάκια και γουστάρουν να κάνουν τον χαβαλέ γούστο και καπέλο τους.Αν όμως ελπίζουν σε οτιδήποτε άλλο ...περιοχές, χρυσό κλπ..κλπ δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος.
Επίσης ενώ υπάρχουν τόσες πολλές ελληνικές ομάδες για όλα τα γούστα ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΡΠΙΣΜΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΑΡΚΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΡΧΗΓΟΙ!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από mparek4 Παρ Μάης 09, 2014 1:51 pm

o kathe elinas theli na exi tin diki tou clan giauto den prokite na pame mprosta
mparek4
mparek4

Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από ee3509 Παρ Μάης 09, 2014 5:49 pm

βρήκα ένα ενδιαφέρον λήμμα στο wikipedia !

Στη γλώσσα του Διαδικτύου η λέξη τρολ ή τρολλ (troll) περιγράφει κάποιον χρήστη του Ίντερνετ με πονηρά προκλητικές, σκόπιμα ανόητες ή επιτηδευμένα εκτός θέματος θέσεις και απόψεις σε μία online ανοιχτή κοινότητα, όπως ένα φόρουμ συζήτησης, mailing list, chat room ή μπλογκ, με πρωταρχική πρόθεση να προκαλέσει και να ερεθίσει άλλους χρήστες ή με κάθε τρόπο να επιφέρει διαταραχή σε μια διαδικτυακή συζήτηση για οποιοδήποτε θέμα και να πετύχει μια αλυσίδα αντιδράσεων από άλλους χρήστες. Η συμπεριφορά αυτή πολλές φορές συνοδεύεται από αμφιλεγόμενη διαμάχη των υπολοίπων περί του σκοπού του.


Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα ή καταστάσεις είναι εντελώς συμπτωματική !
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από LASKAS Παρ Μάης 09, 2014 8:16 pm

οκ τρολλάρω, το παραδέχομαι!
Ομως αμφισβητείς αυτό που λέω?Το αρχηγιλίκι πάει σύννεφο για αυτό και υπάρχουν τόσες πολλές ελληνικές clan.
Έχω 44000 μάχες τις περισσότερες σε ελληνικές ομάδες ενω εσύ δεν έχεις παίξει σε ελληνική clan ( αυτό μου δέχνουν τα sites ) οπότε μπορεί καν να μην καταλαβαίνεις τι γράφουμε εδώ πέρα.Δεν υπάρχει πρόβλημα όμως  Cool ...
Σε όλες αυτές τις ομάδες που έχω περάσει έχω συναντήσει αρχηγούς σωστούς και ικανούς αλλά και εντελώς άσχετους και ψωνισμένους.Όλα ξεκινάνε από την διοίκηση της κάθε ομάδας...
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από Marita89 Σαβ Μάης 10, 2014 5:01 am

Παιδια αυτο που λεει ο Laskas και ο mparek ειναι η πραγματικοτητα,γιατι να μην ειμαστε ολοι μαζι,ενα κοινο community?Η απαντηση ειναι γιατι υπαρχουν παιχτες(οχι και πολυ καλοι) που θελουν να ειναι commanders σε clan με αποτελεσμα αυτα τα clan να μην πηγαινουν καλα στον χαρτη(εκτος και αν θελουν να ειναι παρεακι για πλακα)  Smile  Ναι,θα ηθελα και εγω ν δω την HEAT μαζι μας.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης