World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

LASKAS vs. Ελληνικές Clans

+18
Gooakis
dolofonos
37EMA
[GREEK]aris25
gr1gorious
gr68
Marita89
ee3509
mparek4
TakisGoutsis
taramas
gregorakis
Founder
perseas
yanis
imperiumgraecum
Kostis_Larsson
LASKAS
22 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από LASKAS Κυρ Μάης 18, 2014 9:27 pm

Εγώ τον Γιώργο θα τον ήθελα στην κοινότητα μαζί μας και το λέω αυτό για 2 λόγους.
1)Για να καταλάβει ότι όλοι οι έλληνες παίκτες είναι ευπρόσδεκτοι και ο ίδιος φυσικά.Έχω μιλήσει με πολλούς παίκτες και κανένας δεν ήταν αρνητικός.Μιλήστε σε ένα ts και θα δείτε ότι δεν υπάρχει λόγος αντιπαλότητας μεταξύ μας.
2)Κρίνοντας από την heat έχει αποδείξει κάποια πράγματα.Οταν έφυγε διαλύθηκαν, που σημαίνει ότι αυτός κρατούσε την ομάδα τόσα χρόνια.

Είναι ένα παιχνίδι, μην το ξεχνάμε!

ΥΓ. Πάμε πολυ καλά και για το άρμα και στον χάρτη, τα αποτελέσματα μας δικαιώνουν.Μπάβο παιδιά Smile
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από Founder Κυρ Μάης 18, 2014 10:42 pm

taramas έγραψε:
cgakis έγραψε:ακομα και στις πραξεις κανενας απο το PNX community δεν επιτεθηκε ή οτι αλλο σε ελληνικη ομαδα τωρα εσυ συναχισε να λες τα δικα σου ετσι και αλιως ειπαμε εσυ ακομα εισαι στην εποχη της κασσετας οπως και το ΚΚΕ

Για αρχή ρώτα τον φίλο τον laska, αφού το κάνεις αυτό θα σε πάω και στους υπόλοιπους αφού επιμένεις να το παίζεις άσχετος με το θέμα, το δεν ξέρω δεν είδα δεν άκουσα είναι προσφιλές αλλά καταντάει αστείο.

Μήπως θα μας πείς οτι "η PNX community δεν ευθύνεται για τις πράξεις και τα λεγόμενα των μελών της ακόμη κι αν αυτά εχουν να κάνουν με την ίδια" αντε να μας πεθάνεις απο τα γέλια

Kostis_Larsson έγραψε:
taramas έγραψε:
Μήπως θα μας πείς οτι "η PNX community δεν ευθύνεται για τις πράξεις και τα λεγόμενα των μελών της ακόμη κι αν αυτά εχουν να κάνουν με την ίδια" αντε να μας πεθάνεις απο τα γέλια
Προφανώς και καμία Clan δεν ευθύνεται για πράξεις και λεγόμενα των μελών της, κάτι που όμως αλλάζει από τη στιγμή που η κάθε clan αποφασίσει να υποστηρίξει το μέλος της.

cgakis έγραψε:
taramas έγραψε:
cgakis έγραψε:ακομα και στις πραξεις κανενας απο το PNX community δεν επιτεθηκε ή οτι αλλο σε ελληνικη ομαδα τωρα εσυ συναχισε να λες τα δικα σου ετσι και αλιως ειπαμε εσυ ακομα εισαι στην εποχη της κασσετας οπως και το ΚΚΕ

Για αρχή ρώτα τον φίλο τον laska, αφού το κάνεις αυτό θα σε πάω και στους υπόλοιπους αφού επιμένεις να το παίζεις άσχετος με το θέμα, το δεν ξέρω δεν είδα δεν άκουσα είναι προσφιλές αλλά καταντάει αστείο.

Μήπως θα μας πείς οτι "η PNX community δεν ευθύνεται για τις πράξεις και τα λεγόμενα των μελών της ακόμη κι αν αυτά εχουν να κάνουν με την ίδια" αντε να μας πεθάνεις απο τα γέλια
παλι μας εκανες και γελασαμε δηλαδη εσυ τωρα για οτι γραφεις εδω στο forum ευθυνεται η TSSR αν και πλεον εισαι και deputy απο οτι βλεπω (γλυκια η πουτανα η καρεκλα) αποτε πλεον εισαι και αξιωκρατικα επισημος αντιπροσωπως ετσι?
αν λοιπον εσυ δεις να εχει γραψει, πει κατι καποιος απο το community που να ειναι ή recrouiter ή diplomat ή deputy commander ή commander ελα να μου το πεις γιατι μονο τοτε ο λογος εχει υποσταση 
ο laskas μπορει να λεει και να γραφει οτι θελει το κανει ομως σαν soldier laskas και μειραζεται τις σκεψεις του με ολους εμας  
θα κρινεται το community για οτι γραφει το καθε μελος του PNX community ουτε σε σταλινικα και χιτλερικα χρονια να ζουσαμε
φτανει γιωργο κανεις δεν σε ενοχλησε και εσυ συνεχιζεις να ενοχλεις φτανει επιτελους

Θα σταθώ μόνο στο κομμάτι που έχω υπογραμμίσει στην παραπάνω κουβέντα σας γιατί στο θέμα με τον LASKA και την BOHH - H_T_F δεν καλυφθηκα ποτέ και παρόλο που ζήτησα επανηλημένα να ξεκαθαρίσει την θέση της η PNX, πολύ περίτεχνα το αποφύγατε.
Ξέρεις φίλε Χρήστο, όντως μια ομάδα δεν είναι υπεύθυνη για ότι λέει και κάνει το κάθε μέλος της, αλλά καλό είναι όταν προκείπτει κάποιο σοβαρό θέμα να βγαίνει κάποιος εκπρόσωπος της ομάδας και ξεκάθαρα να διαχωρίζει την θέση της.
Γιατί όπως πολύ σοφά λέει και ο Kostis Larson πιο πάνω, καμιά ομάδα δεν είναι υπεύθυνη για ότι λένε και κάνουν τα μέλη της, μέχρι αυτή να αποφασίσει να υποστηρίξει αυτές τις πράξεις τους.
Ξέρεις όλες οι ομάδες εδώ μέσα θα μπορούσαν να ακολουθήσουν την παραπάνω λογική σου (αυτό που έχω υπογραμμίσει στο τέλος του quote). Nα βάλουμε δηλαδή απλά μέλη μας και όχι μέλη της διοίκησης να λένε αυτά που θέλουμε στο φόρουμ και όταν στραβώσουν τα πράγματα να πετάμε ένα "δεν είμαστε υπεύθυνοι για ότι λένε και κάνουν τα μέλη μας, αν και έχουν δίκιο...." και να καθαρίζουμε.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από cgakis Δευ Μάης 19, 2014 1:20 am

καλα sisife τωρα  εσυ τρολαρεις και εισαι admin στο forum και σε αυτο που σου γραφω εκπρωσωπω το PNX community 

παρε και την απαντηση που ζητας τρολαρωντας για αλλη μια φορα θα κρινεται το community για οτι γραφει το καθε μελος του PNX community  

και για να σε τρολαρω και εγω τωρα λιγο δεν σε βλεπω να δειχνεις την ιδια ευεσθησια για οτι γραφετε για το community τι να πω εμπαθεια και σε αυτο παλι εκπροσωπω το community
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Μάης 19, 2014 1:23 am

Δεν αξίζει απάντηση σε αυτό που έγραψες και καλά κάνει η διοίκηση της pnx και δεν σου απαντάει!Γιατί δεν είναι υποχρεωμένη να σχολιάσει τις σκέψεις, τις απόψεις και τις συμπεριφορές του κάθε παίκτης της ...
Δεν ξέρω αν εκεί στην GBOA ασχολείστε και με το τι κάνει ή λέει ο κάθε παίκτης σας.Αν είναι έτσι περνάτε τα όρια του παιχνιδιού και πάμε σε άλλα πράγματα..

Επίσης αν διαβάσει κανείς προσεκτικά αυτό που έγραψες, βγάζει το συμπέρασμα ότι με έβαλε η διοίκηση να γράψω ότι έγραψα για να μην φαίνεται η ίδια, ότι είναι η επίσημη θέση της.Μυαχαχαχαχα....μυαχααχαχχα Very Happy  Very Happy  Very Happy 

Ελπίζω να μην σου απαντήσει, αλλά και να πάρεις απάντηση δεν με ενδιαφέρει αν η διοίκηση συμφωνεί με τις απόψεις μου.
Επίσης δεν πάει να πει ότι επειδή κάτι γυρνάει στο δικό σου το μυαλό ακόμα... και το θεωρείς τόσο σημαντικό είναι και για τους άλλους. Μάλλον για αυτό και δεν σου απαντάει κανεις...( προσπάθησε ο Χρήστος αλλά δεν σου ήταν αρκετό )

Θα περίμενε κανείς να ασχολούμαστε περισσότερο για την διάλυση μιας καλής ελληνικής ομάδας παρά με πα...ριές!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από mike21 Δευ Μάης 19, 2014 1:26 am

Η επίσημη λοιπόν θέση της PNX είναι ότι δεν έχει ανάγκη να λογοδοτεί στον Sisifo και στον Tarama κάθε φορά που γράφει την άποψή του o Laskas ή οποιοσδήποτε άλλος.Σε 2 άτομα που ξέρουν μόνο  να ειρωνεύονται και να κρίνουν...
mike21
mike21

Αριθμός μηνυμάτων : 5

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από cgakis Δευ Μάης 19, 2014 1:31 am

LASKAS έγραψε:Εγώ τον Γιώργο θα τον ήθελα στην κοινότητα μαζί μας και το λέω αυτό για 2 λόγους.
1)Για να καταλάβει ότι όλοι οι έλληνες παίκτες είναι ευπρόσδεκτοι και ο ίδιος φυσικά.Έχω μιλήσει με πολλούς παίκτες και κανένας δεν ήταν αρνητικός.Μιλήστε σε ένα ts και θα δείτε ότι δεν υπάρχει λόγος αντιπαλότητας μεταξύ μας.
2)Κρίνοντας από την heat έχει αποδείξει κάποια πράγματα.Οταν έφυγε διαλύθηκαν, που σημαίνει ότι αυτός κρατούσε την ομάδα τόσα χρόνια.

Είναι ένα παιχνίδι, μην το ξεχνάμε!

ΥΓ. Πάμε πολυ καλά και για το άρμα και στον χάρτη, τα αποτελέσματα μας δικαιώνουν.Μπάβο παιδιά Smile
 
κωστα το community δεν εχει αντιπαλοτητα προς τον tarama και οχι το αντιθετο
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Μάης 19, 2014 1:43 am

cgakis έγραψε:
LASKAS έγραψε:Εγώ τον Γιώργο θα τον ήθελα στην κοινότητα μαζί μας και το λέω αυτό για 2 λόγους.
1)Για να καταλάβει ότι όλοι οι έλληνες παίκτες είναι ευπρόσδεκτοι και ο ίδιος φυσικά.Έχω μιλήσει με πολλούς παίκτες και κανένας δεν ήταν αρνητικός.Μιλήστε σε ένα ts και θα δείτε ότι δεν υπάρχει λόγος αντιπαλότητας μεταξύ μας.
2)Κρίνοντας από την heat έχει αποδείξει κάποια πράγματα.Οταν έφυγε διαλύθηκαν, που σημαίνει ότι αυτός κρατούσε την ομάδα τόσα χρόνια.

Είναι ένα παιχνίδι, μην το ξεχνάμε!

ΥΓ. Πάμε πολυ καλά και για το άρμα και στον χάρτη, τα αποτελέσματα μας δικαιώνουν.Μπάβο παιδιά Smile
 
κωστα το community δεν εχει αντιπαλοτητα προς τον tarama και οχι το αντιθετο
πρέπει να το καταλάβει ο Γιώργος...Δεν υπάρχει λόγος να γράφονται όλα αυτά!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από Founder Δευ Μάης 19, 2014 1:56 am

Φίλε μου δε σε τρολαρω καθόλου. Μάλλον εσύ τρολάρεις τον εαυτό σου με αυτα που γράφεις δίνοντας δικαιώματα.
Μερικά ποστ πιο πάνω έγραψες πως κανένα μέλος της PNX δεν επιτέθηκε ποτέ σε άλλη ελληνική ομάδα, ενώ είναι φρέσκο ακόμα το γεγονός με τον laska και την H_T_F. Μετά το γυρίζεις και λες πως μια ομάδα δεν είναι υπεύθυνη για ότι λένε και κάνουν τα μέλη της εκτός και αν αυτά ανήκουν στην διοίκηση.
Εγώ απλά ήρθα να σου τονίσω πως συμφωνώ με το παραπάνω αν η ομάδα διαχωρίσει την θέση της ξεκάθαρα χωρίς υπεκφυγές του στυλ " ο laskas δεν αντιπροσωπευει την PNX...αλλά έχει δίκιο". Τι εννοείται δεν αντιπροσωπευει την PNX? Αφού στην PNX ανήκει και για την PNX μιλάει.Και τον υποστηρίζεται συν τις άλλης. Κοροιδευόμαστε? Ποιος τρολάρει ποιον ήθελα και να 'ξερα.
Και όχι εμπαθής δεν είμαι με κανένα. Λέω την γνώμη μου ελεύθερα χωρίς να προσβάλω κανέναν όπως θα πρέπει να κάνει και κάθε άλλο μέλος σε αυτό το φόρουμ. Μην δίνετε δικαιώματα για να μην ακούτε πράγματα που δεν σας αρέσουν. Δεν ξεκίνησα άλλωστε εγώ αυτό το επιθετικότατο και προκλητικότατο recruiting σε topic παρουσίασης άλλων ομάδων. Αν θέλετε να είστε aggressive και προκλητικοί στο recruiting σας, πρόβλημα σας. Θα εισπράτετε όμως και τις ανάλογες αντιδράσεις από μερικούς που τολμάνε ακόμα να μιλάνε σε αυτό το φόρουμ.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από Founder Δευ Μάης 19, 2014 2:13 am

LASKAS έγραψε:Δεν αξίζει απάντηση σε αυτό που έγραψες και καλά κάνει η διοίκηση της pnx και δεν σου απαντάει!Γιατί δεν είναι υποχρεωμένη να σχολιάσει τις σκέψεις, τις απόψεις και τις συμπεριφορές του κάθε παίκτης της ...
Δεν ξέρω αν εκεί στην GBOA ασχολείστε και με το τι κάνει ή λέει ο κάθε παίκτης σας.Αν είναι έτσι περνάτε τα όρια του παιχνιδιού και πάμε σε άλλα πράγματα..

Επίσης αν διαβάσει κανείς προσεκτικά αυτό που έγραψες, βγάζει το συμπέρασμα ότι με έβαλε η διοίκηση να γράψω ότι έγραψα για να μην φαίνεται η ίδια, ότι είναι η επίσημη θέση της.Μυαχαχαχαχα....μυαχααχαχχα Very Happy  Very Happy  Very Happy 

Ελπίζω να μην σου απαντήσει, αλλά και να πάρεις απάντηση δεν με ενδιαφέρει αν η διοίκηση συμφωνεί με τις απόψεις μου.
Επίσης δεν πάει να πει ότι επειδή κάτι γυρνάει στο δικό σου το μυαλό ακόμα... και το θεωρείς τόσο σημαντικό είναι και για τους άλλους. Μάλλον για αυτό και δεν σου απαντάει κανεις...( προσπάθησε ο Χρήστος αλλά δεν σου ήταν αρκετό )

Θα περίμενε κανείς να ασχολούμαστε περισσότερο για την διάλυση μιας καλής ελληνικής ομάδας παρά με πα...ριές!

Φίλε όσο και να προσπαθείτε να παρουσιάσετε τα πράγματα όπως σας βολεύει δεν θα τα καταφέρετε. Για το συγκεκριμένο θέμα (laskas vs H_T_S), εγώ με σένα τα είχα και σε σένα απάντησα και αν ανέφερα την PNX είναι γιατί μιλούσες για την PNX. Τώρα αν η PNX μέσω cgaki επέλεξε να ανακατευτεί για να διαχωρίσει την θέση της αλλά ταυτόχρονα και να σε στηρίξει δεν φταίω εγώ.

mike21 έγραψε:Η επίσημη λοιπόν θέση της PNX είναι ότι δεν έχει ανάγκη να λογοδοτεί στον Sisifo και στον Tarama κάθε φορά που γράφει την άποψή του o Laskas ή οποιοσδήποτε άλλος.Σε 2 άτομα που ξέρουν μόνο  να ειρωνεύονται και να κρίνουν...
Εσύ τώρα πως ανακοινώνεις επίσημη θέση της PNX αφου δεν είσαι ούτε commander ούτε deputy ούτε diplomat? Άλλα έλεγε ο cgakis ποιο πάνω.
Αν και δεν αξίζεις απάντηση γιατί έρχεσαι μάλλον από άλλο συμπαν θα σου δώσω μία για να την διαβάσουν και οι υπόλοιποι.
Χεσ...κα για το τι κάνετε και τι λέτε στην PNX. Ποσώς με ενδιαφέρει. Εδώ σε αυτό το φόρουμ όποιος παραβιάζει κανόνες ή παρεκτρέπεται θα την ακούει με τον ένα ή τον άλλο τρόπο. Γιατί εδώ δεν είναι τσιφλίκι ούτε της PNX ούτε της GBOA ουτε κανενός αλλουνού. Εδώ είναι η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΤΟΥ WOT όπου κι αν ανοικουν αυτοί και όπως και αν θέλουν να παίξουν το παιχνίδι τους. Όποιος δεν μπορεί να συμβιβαστεί με αυτό, η πόρτα είναι ανοικτή και τα σκυλιά δεμένα.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από cgakis Δευ Μάης 19, 2014 2:14 am

δηλαδη εσυ ακομα δεν λες να καταλαβεις οτι αν εμενα σαν χρηστος μου αρεσει κατι αυτο δεν σημαινει και αυτοματα οτι ειναι και η θεση του community 
σου εγραψα και εγω και ο maik21 οτι ο laskas γραφει προσωπικες αποψεις και τιποτα αλλο 
εσυ συνεχισες να σφυριζεις αδιαφορα τρολαροντας ψαχνωντας για μαγους και δρακους 
αν δεν σε ηξερα θα ελεγα οτι σε εβαλε ο taramas αφου και εμεις στο community το ιδιο κανουμε κατα την γνωμη σου
οσο για αυτο που εγραψα  (Μερικά ποστ πιο πάνω έγραψες πως κανένα μέλος της PNX δεν επιτέθηκε ποτέ σε άλλη ελληνική ομάδα, ενώ είναι φρέσκο ακόμα το γεγονός με τον laska και την H_T_F. Μετά το γυρίζεις και λες πως μια ομάδα δεν είναι υπεύθυνη για ότι λένε και κάνουν τα μέλη της εκτός και αν αυτά ανήκουν στην διοίκηση.)
το ξανα λεω καμια clan απο το community δεν εχει επιτεθει σε ελληνικη ομαδα και ουτε προκειτε 
τωρα αν βολευει εσενα ή δεν ξερω ποιον αλλον να προσπαθει να περασει το στυλακι οτι οποιος γραφει σε αυτο το forum εκπροσωπει και την ομαδα του να το προσεξεις γιατι και εσυ ανηκεις σε καποια ομαδα και εισαι και υπαρχηγος
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από cgakis Δευ Μάης 19, 2014 2:19 am

sisifos:Εσύ τώρα πως ανακοινώνεις επίσημη θέση της PNX αφου δεν είσαι ούτε commander ούτε deputy ούτε diplomat? Άλλα έλεγε ο cgakis ποιο πάνω.


για διαβασε τι ακριβως ειναι ο maik ή να σου πω εγω maik21 PNX communty commander μηπως να σε ρωτουσαμε πρωτα για το πως θα στεισουμε το community και ποιο θα ειναι το καταστατικο μας
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από cgakis Δευ Μάης 19, 2014 2:23 am

sisifos:Φίλε όσο και να προσπαθείτε να παρουσιάσετε τα πράγματα όπως σας βολεύει δεν θα τα καταφέρετε. Για το συγκεκριμένο θέμα (laskas vs H_T_S), εγώ με σένα τα είχα και σε σένα απάντησα και αν ανέφερα την PNX είναι γιατί μιλούσες για την PNX. Τώρα αν η PNX μέσω cgaki επέλεξε να ανακατευτεί για να διαχωρίσει την θέση της αλλά ταυτόχρονα και να σε στηρίξει δεν φταίω εγώ.




ακριβως εσυ ανακατεψες την PNX και αναγκαστηκα τοτε να ανακατευτω οχι για  να στειρηξω τον laska αλλα για να μην επιτρεψω σε εσενα και οποιον αλλον να λεει μετα 
αλλα ηταν ματαιο η τρολια ειναι στην ζωη σου μαλλον
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από Founder Δευ Μάης 19, 2014 2:36 am

Εγώ ανακάτεψα την PNX και όχι ο laskas με το προσβλητικό του ποστ- recruiting? LOL!!!! Κανονικά ο laskas έπρεπε να φάει ban γι' αυτό που έκανε. Καθόμαστε όμως και μιλάμε ακόμα και βγαίνετε και από πάνω. ΟΚ.

Για τον mike sorry...το sig του λέει soldier και δεν είχα προσέξει το προφίλ του. Οκ... άρα έχω μια επίσημη απάντηση από την PNX. Καλυμένος πλήρως.
Απλά μεταφέρετε στα μέλη σας πως άλλες συμπεριφόρες τύπου laska από τώρα και στο εξής θα τρώνε ban. Χώρις συζήτηση αφου την θεωρείτε ενοχλητική. To ίδιο εννοείτε ισχύει και για όποιοδήποτε άλλον. Τίποτα προσωπικό με την PNX. Και για να προλάβω απάντήσεις του στυλ είσαι εμπαθής κλπ να σας θυμήσω πως έχω ban-άρει ήδη 2 μέλη της GBOA στο παρελθόν.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Μάης 19, 2014 3:23 am

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 9k=
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Μάης 19, 2014 3:27 am

και παρακαλώ πολύ να κλείσει το ποστ γιατί έχει το όνομα μου ο τίτλος και έχει ξεφύγει εντελώς η συζήτηση.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 5 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από Founder Δευ Μάης 19, 2014 3:32 am

Αν δεν έχετε τίποτα άλλο να συμπληρώσετε...δεκτόν.

TOPIC CLOSED
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης