World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

LASKAS vs. Ελληνικές Clans

+18
Gooakis
dolofonos
37EMA
[GREEK]aris25
gr1gorious
gr68
Marita89
ee3509
mparek4
TakisGoutsis
taramas
gregorakis
Founder
perseas
yanis
imperiumgraecum
Kostis_Larsson
LASKAS
22 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από Gooakis Δευ Μάης 12, 2014 6:04 pm

Γενικά υπάρχει μεγάλο πρόβλημα συνεννόησης, ο καθένας θέλει να πει το μακρύ και το κοντό του.

Λέει ο aris25: "τορα που εφυγαν τα τουμπανα και χορευουν τα μιρμηγκια παντε χτυπηστε καμια σοβαρι clan αν εχετε τα κοτσια"

Απαντάει ο dolofonos με φρέσκα χθεσινά screenshots που η PNX-R χτυπάει περιοχή της EFE-X που χτύπαγαν ταυτόχρονα και οι STRNK (και οι 2 στις 20-30 καλύτερες clans*) και την παίρνει. Δηλαδή με άλλα λόγια: "ψιτ, είναι αρκετά τούμπανα ακόμα στο global map και τους χτυπάμε".

Και απαντάει ο aris25: "και μεις κερδάμε καλές clans" - ποστάρωντας ένα screenshot από κάπου/κάπως/κάποτε με τους FOKUS (που θεωρητικά στα stats* είναι κατώτεροι της PNX-R, πρακτικά ίδια δυναμικότητα).

....

Δε με νοιάζει ΚΑΘΟΛΟΥ ποιος την έχει πιο μεγάλη - τη παρουσία στο χάρτη - απλά τονίζω το πρόβλημα επικοινωνίας.
Όλες οι clans πάνω κάτω έχουν κάνει νίκες με μεγάλες ομάδες. 



* Δε τα βγάζω απ'το μυαλό μου ε, εδώ οι δυναμικότητες: http://wotclans.net/eu/showclansrating
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Μάης 12, 2014 6:36 pm

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ...
γιατί και περιοχή από περιοχή έχει μεγάλη διαφορά.Υπάρχουν περιοχές που δίνουν 120 και άλλες που δίνουν 1200.Εκεί που έχει το πολύ gold βρίσκεις δύσκολους αντιπάλους.Εμείς τώρα κερδίσαμε την EFE-X και την STRNK που είναι η πρώτη στην 15ή θέση και η άλλη στην 31η θέση.Δείτε εδώ τις καλύτερες clan
   
                                                        http://wotclans.net/eu/showclansrating 
 
Όπως βλέπετε η ελληνική κοινότητα pnx είναι στη θέση 75FOCUS στη θέση 87 και η GREEK στην θέση 378.
Να είσαστε περήφανοι όλοι που ελληνική ομάδα βρίσκεται τόσο ψηλά αυτή τη στιγμή στην βαθμολογία παίζοντας με τόσο δύσκολους αντιπάλους.Πιστεύω ότι θα ανέβουμε και άλλο...

Για την GREEK την πρώην ομάδα μου εύχομαι ότι καλύτερο γιατί ξέρω πόσο δύσκολα είναι τα πράγματα.Σας παρακολουθώ κάθε μέρα και βλέπω αν πάτε καλά ή όχι στον χάρτη.Ελπίζω ( για όλους ισχύει αυτό ) να έρθετε να βοηθήσετε την ελληνική κοινότητα γιατί μόνοι σας είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα...
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από gregorakis Δευ Μάης 12, 2014 10:52 pm

... παιδιά ο τρόπος που κατατάσσει το wotclans.net τις clan είναι εντελώς ανακριβής ... μετράει το πλήθος των παικτών, τα άρματα, καθώς και την ικανότητά τους στις ramdom μάχες ... για παράδειγμα η FAME για κανένα λόγο δεν είναι η καλύτερη clan στο WoT καθώς EFE, KAZNA, RSOP είναι σίγουρα καλύτερες ... επίσης η EFE-X σίγουρα δεν είναι τόσο ψηλά στην κατάταξη ούτε και η δική μου clan (4IM) ...

... συγχαρητήρια σε όποια clan έχει επιτυχίες αλλά σε καμία περίπτωση δε νοιώθω περηφάνια ... και δεν καταλαβαίνω πραγματικά γιατί θα έπρεπε κάποιο μέλος της HEAT, GREEK κτλ να νοιώθει υπερήφανος για τις επιτυχίες άλλης clan μόνο και μόνο λόγω εθνικότητας ... με ξεπερνά πραγματικά, είναι εντελώς έξω από τη φιλοσοφία μου ... αν πήγαινα ποτέ στη HEAT για παράδειγμα, δε θα το έκανα για να την βοηθήσω αλλά για να βοηθηθώ ... επιλέξτε clan με βάση το συμφέρον σας, τα θέλω και τη λογική σας ... έτσι μόνο μπορείτε να βοηθήσετε μια clan, γνωρίζοντας το λόγο για τον οποίο βρίσκεστε εκεί ... 

... όλο αυτό το "επιθετικό" recruiting που έχεις ξεκινήσει LASKAS δεν είναι μόνο ενοχλητικό, αυτό αν θες το προσπερνώ, είναι και ανούσιο ... είμαι πεπεισμένος πως η PNX δε χρειάζεται παίκτες που θα έρθουν επειδή είναι έλληνες, επειδή τους "ζάλισες" τα αυτιά, επειδή δεν έχουν τι άλλο να κάνουν ... αν δεν έχεις συνειδητοποιημένα μέλη δεν πας πουθενά ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από perseas Δευ Μάης 12, 2014 11:05 pm

Το θέμα δεν είναι να κερδίσεις μια ή δυο μεγάλες clan, σίγουρα αν παίξεις 100 φορές με τους FAME μάλλον τις δύο φορές θα τους κερδίσεις. Το θέμα είναι η διάρκεια παραμονής στον χάρτη.
Η πρόοδος βρίσκεται στα εξής στάδια:
1. πάρε μια περιοχή και κράτησέ την για μία βδομάδα, την 7η μέρα βγες. 
2. στον ίδιο χώρο πάρε 2 περιοχές και κράτησέ τις για μία βδομάδα και ξαναβγές.
3. πάρε 4 περιοχές και κράτησέ τις όσο μπορείς περισσότερο μέχρι να σε πετάξουν εκτός χάρτη.
4. ακολούθως κάνε το ίδιο στη μεσόγειο ακτές Αφρικής και Ευρώπης και μετά από αυτό πήγαινε και στην Κεντρική και βόρεια Ευρώπη. 
Στο τέλος θα έχεις δημιουργήσει μια καλή και ανταγωνιστική clan. 

Τα παραπάνω απευθύνονται μόνο στις clan που θεωρούν ότι είναι ανταγωνιστικές.

Υ.Γ Συγχαρητήρια στην ELLAS που βρίσκετε στο 1ο στάδιο.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Μάης 13, 2014 2:29 am

gregorakis έγραψε:... παιδιά ο τρόπος που κατατάσσει το wotclans.net τις clan είναι εντελώς ανακριβής ... μετράει το πλήθος των παικτών, τα άρματα, καθώς και την ικανότητά τους στις ramdom μάχες ... για παράδειγμα η FAME για κανένα λόγο δεν είναι η καλύτερη clan στο WoT καθώς EFE, KAZNA, RSOP είναι σίγουρα καλύτερες ... επίσης η EFE-X σίγουρα δεν είναι τόσο ψηλά στην κατάταξη ούτε και η δική μου clan (4IM) ...

... συγχαρητήρια σε όποια clan έχει επιτυχίες αλλά σε καμία περίπτωση δε νοιώθω περηφάνια ... και δεν καταλαβαίνω πραγματικά γιατί θα έπρεπε κάποιο μέλος της HEAT, GREEK κτλ να νοιώθει υπερήφανος για τις επιτυχίες άλλης clan μόνο και μόνο λόγω εθνικότητας ... με ξεπερνά πραγματικά, είναι εντελώς έξω από τη φιλοσοφία μου ... αν πήγαινα ποτέ στη HEAT για παράδειγμα, δε θα το έκανα για να την βοηθήσω αλλά για να βοηθηθώ ... επιλέξτε clan με βάση το συμφέρον σας, τα θέλω και τη λογική σας ... έτσι μόνο μπορείτε να βοηθήσετε μια clan, γνωρίζοντας το λόγο για τον οποίο βρίσκεστε εκεί ... 

... όλο αυτό το "επιθετικό" recruiting που έχεις ξεκινήσει LASKAS δεν είναι μόνο ενοχλητικό, αυτό αν θες το προσπερνώ, είναι και ανούσιο ... είμαι πεπεισμένος πως η PNX δε χρειάζεται παίκτες που θα έρθουν επειδή είναι έλληνες, επειδή τους "ζάλισες" τα αυτιά, επειδή δεν έχουν τι άλλο να κάνουν ... αν δεν έχεις συνειδητοποιημένα μέλη δεν πας πουθενά ...
Αφού διαβάζεις τι γράφουν εδώ μέσα, δεν θυμάσαι που μιλάγαμε για κατάντια??!!!
Όλοι λέγανε ότι δεν γίνεται να φτιαχτεί μια δυνατή ελληνική clan για διάφορους λόγους.Τσακωμοί, κακή οργάνωση, κακοί παίχτες κλπ..κλπ..Η ελληνική κοινότητα είναι ένα στοίχημα ότι μπορούμε να τα καταφέρουμε όπως οι Τούρκοι με την baba οι Τσέχοι με την BIA κλπ ..κλπ
Τα παιδιά που προσπάθησαν για να φτιαχτεί αυτή η ομάδα που σήμερα ( μετά από 3 μήνες ), έχει 4 περιοχές στον χάρτη και νικάει EFE-X και STRNK πρέπει να είναι περήφανοι.Όπως επίσης και τα παιδιά που άφησαν τις ομάδες τους ( δυνατές ή αδύναμες, ξένες ή ελληνικές ) για να βοηθήσουν αυτή την προσπάθεια νοιώθουν μια ικανοποιήση τώρα ...
Εγώ έτσι το βλέπω και δεν απαιτώ να το βλέπουν και οι άλλοι όπως το βλέπω εγώ...Όσοι θέλουν να βοηθήσουν καλοδεχούμενοι. Όσοι δεν θέλουν np...Θα παρακολουθούν τις επιτυχίες μας από το map.Όχι τώρα που καλοκαιριάζει, αλλά σε βάθος χρόνου θα δούμε ωραία πράγματα γιατί  έχουν μπει γερές βάσεις Cool
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τρι Μάης 13, 2014 10:56 am

Οπως έχω πει και στο παρελθόν, το κλειδί είναι οι FCs. ΠΑΝΤΑ.
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από Guardianakos Τρι Μάης 13, 2014 12:25 pm

Σε κάθε περίπτωση είναι αναγκαίοι παίκτες και fcs αντοίστοιχου επιπέδου.
Όσον αφορά το κορυφαίο επίπεδο χρειάζονται κορυφαίοι παίκτες καθώς επίσης και FCs.
Guardianakos
Guardianakos

Αριθμός μηνυμάτων : 17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από yanis Τρι Μάης 13, 2014 11:58 pm

Guardianakos έγραψε:Σε κάθε περίπτωση είναι αναγκαίοι παίκτες και fcs αντοίστοιχου επιπέδου.
Όσον αφορά το κορυφαίο επίπεδο χρειάζονται κορυφαίοι παίκτες καθώς επίσης και FCs.

Το δυστύχημα ή ευτύχημα, πες το όπως θες, είναι ότι  ένα καλό παίκτη μπορείς να τον κάνεις πολύ καλό ή και κορυφαίο αν θες, FCs δεν μπορείς να φτιάξεις. Όταν μιλάω για FCs  δεν αναφέρομαι στον προ-μάχης σχεδιασμό, το να πει κάποιος ή να έχει μια ιδέα 5 εδώ 5 εκεί 5 παραπέρα λίγο-πολύ όλοι μπορούν να το κάνουν.  Η ικανότητα κάποιου να είναι στο παιχνίδι και ταυτόχρονα να παίζει και να έχει τον έλεγχο της μάχης είναι προσόν που λίγοι το διαθέτουν. Ακόμα όπως έχω πει σε προηγούμενη δημοσίευσή μου οι FCs μετά από κάποιο καιρό, το πόσο έχει να κάνει κατά βάση με τον επίπεδο της ομάδα τους και την ένταση των μαχών, "καίγονται" και χρειάζονται κάποιο διάστημα αποχή είτε από FC είτε και από το παιχνίδι γενικώς.

yanis

Αριθμός μηνυμάτων : 117

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από dolofonos Τετ Μάης 14, 2014 1:50 am

Συμφωνώ απόλυτα. Μια ομάδα είναι τόσο καλή όσο οι Fc που έχει. Και όπως είπε σωστά ο yanis Fc είναι αυτός που μπορεί κατά την διάρκεια της μάχης να αλλάξει κάτι.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από gr68 Τετ Μάης 14, 2014 2:56 am

oriste.kai pnx-r  kai pnx-e. exo na katagkeilo oti autes oi 2clan exoun pliromeno DOLOFONO. lol!
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από makisf1 Τετ Μάης 14, 2014 8:59 am

LASKAS Διάβασα με προσοχή τα σχόλια σου και προς ενημέρωση σου η TsSR ιδρύθηκε στις 20-03-2013 από παίχτες που βαρέθηκαν τον συνεχή φαγωμό μεταξύ τον κορυφαίων στελεχών τον κατά καιρούς κορυφαίων ελληνικών συμμαχιών και αναζητούσαν ένα ποιο χαλαρό και υγιές παιχνίδι "χαβαλετζιδικο" όπως αναφέρεις και εσύ σε ένα σχόλιο σου. Τώρα αν η TsSR φτάσει να γίνει ανταγωνιστική θα γίνει με γνώμονα την διασκεδασει αν πάλι όχι δεν χάλασε ο κόσμος γιατί το μόνο σίγουρο είναι το παιχνίδι κάποια στιγμή θα το αλλάξουμε με κάποιο άλλο. Αλλά η παρέα θα μεινει η ίδια.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την makisf1 στις Τετ Μάης 14, 2014 9:09 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : διορ)
makisf1
makisf1

Αριθμός μηνυμάτων : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Μάης 14, 2014 9:09 am

makisf1 έγραψε:LASKAS Διάβασα με προσοχή τα σχόλια σου και προς ενημέρωση σου η TsSR ιδρύθηκε στις 20-03-2013 από παίχτες που βαρέθηκαν τον συνεχή φαγωμό μεταξύ τον κορυφαίων στελεχών τον κατά καιρούς κορυφαίων ελληνικών συμμαχιών και αναζητούσαν ένα ποιο χαλαρό και υγιές παιχνίδι "χαβαλετζιδικο" όπως αναφέρεις και εσύ σε ένα σχόλιο σου. Τώρα αν η TsSR φτάσει να γίνει ανταγωνιστική θα γίνει με γνώμονα την διασκεδάσει αν πάλι όχι δεν χάλασε ο κόσμος γιατί το μόνο σίγουρο είναι το παιχνίδι κάποια στιγμή θα το αλλάξουμε με κάποιο άλλο αλλά η παρέα θα μήνη η ίδια.
OK..Δεν αναφέρομαι σε μη ανταγωνιστικές ομάδες Cool
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από taramas Παρ Μάης 16, 2014 2:41 pm

LASKAS έγραψε:Πως να μην σχολιάσω ότι από μια καλή ελληνική ομάδα την HEAT, έφυγαν σε 3-4 μέρες 60 άτομα.Και βλέπω 2 καινούριες  σε εμένα ομάδες,  GRAB και TSSR...αν είναι παρεάκια και γουστάρουν να κάνουν τον χαβαλέ γούστο και καπέλο τους.Αν όμως ελπίζουν σε οτιδήποτε άλλο ...περιοχές, χρυσό κλπ..κλπ δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος.
Επίσης ενώ υπάρχουν τόσες πολλές ελληνικές ομάδες για όλα τα γούστα ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΡΠΙΣΜΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΑΡΚΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΡΧΗΓΟΙ!

Ρε Κώστα στο εχω ξαναπεί, μην παίζεις το κόλπο με τα αρχηγιλίκια γιατί φαίνεσαι σαν τη καμήλα που βλέπει την καμπούρα των άλλων και δεν βλέπει την δικιά της, δεν λέω οτι δεν υπάρχουν τέτοια θέματα αλλά κοίτα και λίγο το σπίτι σου και μην εκτίθεσαι.

Οσο για τα "παρεάκια" καλά το μάντεψες, χαλάρωμα και ηρεμία και περιοχές με το καλημέρα, επιστρέφω σιγα σιγα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από Gooakis Παρ Μάης 16, 2014 9:49 pm

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 2703137
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από yanis Παρ Μάης 16, 2014 11:02 pm

"επιστρέφω σιγα σιγα"

Επειδή το έχεις ξαναγράψει αυτό πρόσφατα και σε άλλη δημοσίευσή σου και με κάνει και απορώ, από καθαρή περιέργεια δηλαδή, τι θα έπρεπε να σημαίνει αυτό στην Ελληνική Κοινότητα????

yanis

Αριθμός μηνυμάτων : 117

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μάης 17, 2014 5:16 am

Δεν θα σχολιάσω για Tssr γιατί ανήκει στη χαλαρή  << σχολή >>  κ εύχομαι καλά να περνάτε Smile .
Aν και δεν ξέρω πολλά πράγματα για την GRAB μου φαίνεται ότι θα το πάνε πιο ανταγωνιστικά.Νομίζω όμως ότι δεν θα καταφέρουν ότι κατάφερε η heat όλα αυτά τα χρόνια.Θα προτιμούσα χίλιες φορές να υπάρχει η heat, η οποία κατά την γνώμη μου ήταν μια αρκετά επιτυχημένη ομάδα ( σε σχέση με τις άλλες ελληνικές ).Μακάρι τα παιδιά να τα καταφέρουν...
Και κάτι τελευταίο...έφυγε ο Ταραμάς από την  heat και διαλύσανε.Παρατήρησα ότι έφυγε και ο Αρης25 από την GREEK ελπίζω να μην γίνει όπως έγινε με την heat.ΑΛΛΑ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ, ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΙΑΧΤΟΥΝ ΑΛΛΕΣ 3 ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ!Παιδιά μην σκορπίζεστε!Δεν γίνεται να έχουμε τόσες πολλές ελληνικές clan από 10 ενεργούς η κάθε ομάδα, ούτε είναι όλοι ικανοί να διοικήσουν και ας νομίζουν ότι έχουν τα προσόντα.
Αν είναι να διαλύσει και η GREEK ...η κοινότητα θα υποδεχτεί με χαρά οποιονδήποτε κ αυτό ισχύει για κάθε έλληνα παιχτη φυσικά.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από Marita89 Σαβ Μάης 17, 2014 7:41 am

Ξερει κανεις γιατι διαλυθηκε η Heat?

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Μάης 17, 2014 9:44 am

... έκαναν εκλογές τύπου 1961 και μετά τον "ανένδοτο αγώνα" επήλθε το χάος και η διάσπαση  lol! ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από yanis Σαβ Μάης 17, 2014 10:22 am

Δηλαδή είχαμε "Αποστασία" μετά????? λολ

yanis

Αριθμός μηνυμάτων : 117

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από Marita89 Σαβ Μάης 17, 2014 10:24 am

Ναι αλλα γιατι εκαναν εκλογες?Τι βγηκε στις εκλογες?Κανεις απο την heat να μας πει?

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Μάης 17, 2014 10:38 am

yanis έγραψε:Δηλαδή είχαμε "Αποστασία" μετά????? λολ
... ακριβώς, η ιστορία επαναλαμβάνεται ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από gr68 Σαβ Μάης 17, 2014 11:30 am

o mitsotakis  poios einai? lol!
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από 37EMA Σαβ Μάης 17, 2014 1:43 pm

affraid  affraid  affraid  Ftou ftou ftou
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από gr68 Κυρ Μάης 18, 2014 3:24 am

37 ema ,kai mono pou to diabases thn phres thn gkantemia.(esteile xtes-proxtes thn euxh tou se mpartselona kai tseseka.einai san to palio kalo krasi,den xethumainei me tipota i dunamh tou) Basketball
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

LASKAS vs. Ελληνικές Clans - Σελίδα 3 Empty Απ: LASKAS vs. Ελληνικές Clans

Δημοσίευση από taramas Κυρ Μάης 18, 2014 7:21 am

gregorakis έγραψε:... έκαναν εκλογές τύπου 1961 και μετά τον "ανένδοτο αγώνα" επήλθε το χάος και η διάσπαση  lol! ...

Καλά δεν θα περίμενε κανείς τίποτα περισσότερο απο σένα, νασαι καλά να μας διασκεδάζεις

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης