World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το πορτοφόλι των clans

+8
ee3509
mementoM0ri
37EMA
gregorakis
LASKAS
taramas
perseas
Founder
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Ιουν 19, 2014 1:29 am

taramas έγραψε:Βλέπω οτι η συζήτηση ειναι σε κάποιο επίπεδο (μέχρι στιγμής τουλάχιστον) οπότε να την συνεχίζουμε έτσι..
Κώστα
1) σου ανέφερα το ιδιο χρονικό διάστημα αλλά σε άλλη χρονική περίοδο που η ΗΕΑΤ μοίρασε 3 φορές απο 14000 χρυσό περίπου την κάθε φορά, το γνωρίζω πολύ καλά γιατί εγώ τα μοίρασα και έχω και αναλυτική κατάσταση, το αναφέρω μόνο για να αιτιολογήσω την άποψή μου οτι το ποσό του χρυσού που εχει μοιράσει η PNX-R δεν ειναι το αναμενόμενο για την δυναμικότητα της ομάδας και τις συνθήκες που υπήρξαν σε αυτό το χρονικό διάστημα.
2) Ακόμη ενα στοιχείο είναι το τι εχουν κάνει στο ίδιο χρονικό διάστημα οι άλλες 3 ομάδες της PNX, σύγκρινε αυτές με τους υπόλοιπους να δούμε ποια είναι τα συμπεράσματα.
3) Οταν η TSSR μια ομάδα απο το πουθενά που στηρίζεται σε 12 άτομα απο την ΗΕΑΤ και απο αυτούς μόνο οι 9 ειναι ενεργοί εχει καταφέρει σε ενα μήνα να μπεί 3 φορές στον χάρτη τι μπορεί να περιμένει κανείς απο την υποτιθέμενη αφρόκρεμα των Ελλήνων παιχτών? 
4) οι περίοδος χάριτος για το "νεα ομάδα" "λίγα μέλη" κλπ έχει περάσει προ πολλού, καταφέρατε και πήρατε οτι υποτιθέμενα καλύτερο είχανε άλλες ομάδες και πάραυτα τα αποτελέσματα είναι φτωχά, αστε τις δικαιολογίες και τα λόγια και κάντε έργα.
Το συμπέρασμα είναι οτι είστε μακράν πίσω των δυνατοτήτων σας και καλύτερα να δώσετε προσοχή στην προσπάθεια σας και να αφήσετε τις συγκρίσεις.


Μετά κατάλαβα ότι έλεγες για ένα άλλο χρονικά διάστημα...Σε αυτά τα χρόνια που λειτούργησε η heat τα πήγε καλά ( για τα δεδομένα ελληνικών ομάδων ) και το έχω πει πολλές φορές!


Θα είμαι ειλικρινής και θα εκφράσω την άποψη μου όσο και αν δεν είναι ευχάριστη σε αρκετούς.Στα 3,5 χρόνια που παίζω ( κυρίως σε ελληνικές ομάδες HELAS, HARD2, HEAT, GREEK και τώρα PNX )έβγαλα το συμπέρασμα ότι τα στατιστικά του κάθε παίκτη έχουν μεγάλη σημασία.Το δοκίμασα στις ελληνικές ομάδες τόσα χρόνια.... 2 μπλε 5 πράσινοι 5 κίτρινοι και 3 πορτοκαλί δεν κερδίζεις δύσκολες μάχες.Εκτός και αν ο fc είναι μάγκας και καταφέρει με καλύψει αυτός τις αδυναμίες των παικτών.Εδώ δεν κερδίζεις με 15 πράσινους...Το παιχνίδι είναι δύσκολο για αυτό και είχα φαγωθεί να ενώσουμε όλοι τις δυνάμεις μας.
Αν δεν πιστεύτε αυτά που γράφω περί χρωμάτων είσαστε υποκριτές και κοροιδεύετε τους εαυτούς σας.Σας δίνω μερικούς τρόπους να καταλάβετε ότι έχω δίκιο:

1)Ανοίξτε τον χάρτη από το site και δείτε ποιές ομάδες έχουν τις περιοχές που δίνουν πολύ χρυσό( όχι Αφρική ή περιοχές των 120 ).Θα δείτε ότι οι παίχτες τους έχουν καλά στατιστικά!

2)Κάθε βράδυ που είσαστε στην αναμονή του special παρατηρείστε αν ο fc σας, αφήνει έξω από την 15άδα παίκτες με καλά στατιστικά.Μετρήστε τις συμμετοχές αυτών των παικτών.Κανένας fc δεν θα το παραδεχτεί και θα λέει το κλασικό << πρέπει να παίζουν όλοι >> όμως αν μετρήσετε τις συμμετοχές των παικτών θα δείτε ότι έχει ιδιαίτερες προτιμήσεις και μάλιστα έχει μάθει και με ποιά άρματα είναι καλός ο κάθε παίκτης.

3)Τεράστια υποκρισία είναι επίσης να ακούς τον άλλον να σου λέει δεν έχουν σημασία τα στατιστικά και μετά από λίγο να σου λέει ότι έχει βάλει xvm και πόσο ανέβηκαν τα στατιστικά του.

4)Όποιος έχει xvm μπορεί να δει στα random τι γίνεται...βλέπεις τι κάνει ένας μπλε και τι κάνει ένας πορτοκαλί.Δες το chance της μάχης...και αμα σου δίνει 35% και κερδίσεις στέλε μου το replay!
Εβαλα xvm μετά από χρόνια και είδα ότι σχεδόν ποτέ δεν πέφτει έξω ειδικά με το wn8.

5)Αν δεν είχαν σημασία τα στατιστικά τότε δεν νομίζω να υπήρχαν οι τόσες πολλές πολύπλοκες φόρμουλες eff, wn7wn8 και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο...

6)Παίζω random και μου ζητάνε platoon άγνωστοι...βγαίνω από μια clan και δέχομαι invites βροχή.Αν ήμουνα κόκκινος παίχτης θα γινότανε αυτό???

Αν κάποιος έχει αντίθετη άποψη και νομίζει ότι είναι αλλιώς τα πράγματα να μην μου απαντήσει γιατί δεν υπάρχει λόγος συζήτησης.Να ξέρει ότι σέβομαι την άποψη του αλλά διαφωνώ και δεν θα χάσω τον χρόνο μου μαζί του γιατι τον θεωρώ υποκριτή.

Γιατί το ανέλυσα και έγραψα όλα αυτά???
Η pnx είναι η πρώτη ελληνική ομάδα ( εξαιρώντας hard ) που έκανε δημόσια τον διαχωρισμό παιχτών ανάλογα με κάποια κριτήρια.Αυτό μου κέντρισε το ενδιαφέρον και έφυγα από μια πολλή καλή ξένη ομάδα την hami για να μπω σε μια δυνατή ελληνική.Δεν μπορώ να φανταστώ αλλιώς μια δυνατή ομάδα αν δεν υπάρχουν κριτήρια και μπαίνει στην ομάδα όποιος να ναι...
Το σκεπτικό με τις υπόλοιπες ομάδες της pnx είναι ότι παίζοντας με καλούς παίκτες  μέσα στο ίδιο ts θα υπάρχει βελτίωση.Ακόμα και η δεύτερη ομάδα pnx-a, σύμφωνα , με τα στοιχεία που παρέθεσα και μου τα έσβησαν ήρθε 3η σε χρυσό.Γιατί και σε αυτούς υπάρχουν κριτήρια και δεν μπαίνει όποιος να ναι.Ο cgakis κάνει καλή δουλειά...Τα κριτήρια δεν είναι αυστηρά και οποιοσδήποτε μπορεί να φτάσει αυτά τα νούμερα.Αυτός που δεν μπορεί να τα φτάσει όσο και να παίζει και παραμένει πορτοκαλοκόκκινος σε μεγάλο αριθμό μαχών δεν είναι για cw ψηλού επιπέδου .Μπορεί όμως να μπει στις άλλες δύο ομάδες μας με τους όχι πολύ ενεργούς ή με τους καινούριους παίκτες στο παιχνίδι.
Αυτή η οργάνωση έχει μέλλον και ελπίδα για όποιον γουστάρει να παίξει αναγωνιστικά.Και ναι ...μπορεί ακόμα να μην έχουμε δείξει τρομερά πράγματα, αλλά σίγουρα η απόσταση με τις υπόλοιπες ελληνικές είναι χαοτική.Οπότε καλύτερα να ανησυχείτε για τις άλλες ομάδες και όχι για εμάς.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Ιουν 19, 2014 1:37 am

Η PNX-R απο πλευρας skill και επιτυχιων ειναι αυτη τη στιγμη το καλυτερο με διαφορα ελληνικο clan.Αποδειξεις υπαρχουν μπολικες(φωτος με περιοχες,noobmeter.com,wotlabs.com).Απο τοτε που αρχισε το clan καποιοι που δεν ηθελαν να μπουν στη συμμαχια της PNX γιατι κατα τη γνωμη μου ηθελαν να παραμεινουν αρχηγοι στο δικο τους clan αρχισαν να το υπονομευουν(ενα παραδειγμα ειναι ο ταραμας γιαυτο και βρισκομαι σε κοντρα συνεχως μαζι του).Αυτο το μισος κατα της PNX εγινε εντονοτερο οταν η PNX αρχισε να ξεχωριζει απο τα αλλα ελληνικα clan στον χαρτη.Δεν αναφερομαι στα clan που υπαρχουν για την παρεα και μονο,αναφερομαι στα clan που παιζουν στον χαρτη.Ο Λασκας(κατα τη γνωμη μου) θεωρει οτι η υπονομευση της PNX γινεται αδικα και προσπαθει με οποιο τροπο μπορει να την σταματησει και καλα κανει.Τελος παντα ημουν κατα της αποψης οτι το καθε clan οφειλει δινει εξηγησεις για τα λεγομενα η τις πραξεις μελων του,εννοειται πως οποιος μιλα εδω αντιπροσωπευει τον εαυτο του(προφανως δεν αναφερομαι μονο στον Λασκα).Δεν τα γραφω αυτα για να μαλωσουμε αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου και ηθελα να ακουστει.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουν 19, 2014 1:48 am

Προσοχή το τοπικ μεταφέρθηκε στην διπλωματία κατόπιν επιθυμίας της PNX (ηταν στο θέμα παρουσιασης της).
Να θυμήσω ότι όσοι συμμετέχουν αντιπροσωπευουν τις ομάδες τους συμφωνα με τους κανόνες του φόρουμ εκτός και αν κάποια ομάδα αμφισβητήσει αυτην την εκπροσώπηση οπότε και όλα τα ποστ αυτού του χρήστη θα διαγράφονται από το θέμα.
Παρακαλώ όσοι δεν ανήκετε σε ομάδες ή αυτά που θέλετε να πείτε θεωρείτε πως δεν αντιπροσωπευουν την ομάδα σας μην ποστάρετε εδώ μέσα.

Ευχαριστώ
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουν 19, 2014 1:57 am

laskas εντάξει? Το βρήκες το ποστ σου? Μην βιάζεσσι τόσο πολύ να κατηγορείς ρε φίλε. Βλέπεις παντού φαντασματα  Twisted Evil 
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Ιουν 19, 2014 2:00 am

sisifos έγραψε:laskas εντάξει? Το βρήκες το ποστ σου? Μην βιάζεσσι τόσο πολύ να κατηγορείς ρε φίλε. Βλέπεις παντού φαντασματα  Twisted Evil 
ναι αλλά τα στοιχεία με τα νούμερα και τον χρυσό των ομάδων τα εξαφάνισες... Very Happy
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από Veyder Πεμ Ιουν 19, 2014 2:04 am

Σίσιφε επιτέλους παραδέξου ότι μόλις είδες inactivity στο Forum είπες να πειράξεις τον μπέμπη τον Λάσκα με το να του πειράξεις το post του.
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουν 19, 2014 2:06 am

LASKAS έγραψε:
sisifos έγραψε:laskas εντάξει? Το βρήκες το ποστ σου? Μην βιάζεσσι τόσο πολύ να κατηγορείς ρε φίλε. Βλέπεις παντού φαντασματα  Twisted Evil 
ναι αλλά τα στοιχεία με τα νούμερα και τον χρυσό των ομάδων τα εξαφάνισες... Very Happy

Δώστα σε έναν από τους υπευθυνους της ομάδας σου να τα ποστάρουν αγόρι μου. Είναι τόσο απλό  Smile 
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουν 19, 2014 2:09 am

Και πες μου ρε συ αλήθεια αφου θες τόσο πολύ να γράφεις στην Διπλωματία γιατι δεν τους λες να σε ορίσουν εκπρόσωπο εδώ στο φορουμ? Δεν χρειαζεται να έχεις βαθμούς και τέτοια. Μια απλή κουβέντα από έναν της διοίκησης χρειαζόμαστε και να βάλεις στο προφιλ σου ή στην υπογραφή σου ενα "Εκπροσωπος PNX" ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από ee3509 Πεμ Ιουν 19, 2014 2:16 am

sisifos έγραψε:
ee3509 έγραψε:...
Η ελεύθερη διακίνηση ιδεών προστατεύεται από το σύνταγμα.

Οι αντιδράσεις για την δημοσιοποίηση μιας πληροφορίας δεν μπορεί να είναι την καθιστούν μη δημοσιοποιήσιμη.

Εάν και όταν υπάρχει moderation με το οποίο διαφωνείτε feel free να ανοίξετε topic εδώ.

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Το να φτιάξεις ένα forum είναι υπόθεση μερικών click.

1. Το σύνταγμα επίσης λέει πως οι ελευθερίες και τα δικαιώματα κάποιου τελειώνουν εκεί που αρχίσουν οι ελευθερίες και τα δικαιώματα του διπλανού του. Εκτός και αν μιλάμε για αναρχία.

2. Ποτέ δεν απαγορευσαμε μια δημοσιευση. Απλα ζητάμε να γίνετε με σωστό τρόπο όταν αυτή αφορά ομάδες ώστε και να παίρνουν αυτές τις ευθύνες τους αλλά και να ξέρουν και οι υπολοιπες ομάδες με ποιούς μιλανε και αυτοί που μιλάνε ποιους αντιπροσωπεύουν (διάβασε τους κανόνες που αφορουν τις ομαδες). Σου θυμίζω υπόθεση laskas vs HTF. Ο laskas μιλά για την pnx αλλα δεν αντιπροσωπευει την pnx. Η pnx ανακοινώνει πως δεν την αντιπροσωπευει ο laskas αλλά συμφωνεί με αυτά που λεει. Άλλα μέλη και ομάδες συγκρούονται με τον laskas για αυτά που λεει και η pnx θεωρεί πως επιτίθενται σε αυτή Φαυλος κύκλος.
Δεν είναι λοιπόν καλύτερα να μιλάνε για θέματα που αφορούν ομάδες αυτοί που τις αντιπροσωπευουν?

3. Καλή επιτυχία με το φόρουμ. Να ξέρεις πάντως πως αυτο το πείραμα έγινε και εδώ για μια εβδομάδα (μάλλον δεν μπαίνεις συχνα). Καταλήξαμε να βρίζουν μανάδες, πατεράδες και ότι άλλο φανταστείς και μέλη να παρακαλάνε να επανέλθει έλεγχος στο φόρουμ. Ακόμα και μηνύσεις αιωρήθηκαν πάνω από τα κεφάλια μας. Καλή η ελευθερία δε λέω, αλλά στην τελική για όσα γράφονται και μένουν ΜΟΝΙΜΑ σε ένα φόρουμ, την τελική ευθύνη την έχουν οι admins.

4. Όντως το να δημιουργήσεις ένα φόρουμ είναι υπόθεση 2-3 κλικ. Το να το κρατήσεις σε κάποιο επίπεδο όμως είναι εντελώς διαφορετικό θέμα. Καλή επιτυχία πάντως.


1. Εδώ δεν έθιξε κάποιος δικαιώματα τρίτου. Αυτό ορίζεται από την κείμενη νομοθεσία, δεν είναι ανοικτό προς ερμηνεία, ούτε δύναται να υπάρξει προληπτική στέρηση ελευθερίας με γνώμονα την πρόθεση.

2. Η παράθεση στοιχείων δεν χρειάζεται αδειοδότηση ομάδων. Ας μου δώσει ο Laksas τα στοιχεία να τα ποστάρω εγώ που δεν είμαι σε ομάδα και εκφέρω μόνο προσωπική άποψη - θα λογοκριθούν ?

3. Ευχαριστώ αλλά το forum δεν έχει καμία στόχευση, μόνο το να επιβιώνουν post που λογοκρίνονται εδώ.

4. Το πως επιλέγεις να κρατάς το επίπεδο είναι αυτό που κάνει τη διαφορά. Εύρυθμη κοινωνία μπορείς να έχεις και στην χούντα και στην Δημοκρατία, η μέθοδος αλλάζει.


p.s.
Απλά νομίζω ότι κάνεις λάθος στο συγκεκριμένο, κατά τα άλλα είναι κατανοητή η προσπάθεια συγκράτησης των εντάσεων.

επίσης γράφω μικρές προτάσεις γιατί είμαι στην δουλεία, δεν υπάρχει πρόθεση επιθετικότητας.
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από dolofonos Πεμ Ιουν 19, 2014 2:20 am

Δηλαδή για να καταλάβω,  όποιος γράφει εδώ εκπροσωπεί την ομάδα του. Αυτό νομίζω είναι κάτι καινούργιο για φόρουμ.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουν 19, 2014 2:29 am

Το θέμα δεν είναι το ίδιο το άρχικό ποστ κάθε φορα. Συνήθως όμως όταν αυτό απευθύνεται σε ομάδες κσι ταυτόχρονα είναι προκλητικό δημιουργει μια αλυσιδωτή αντίδραση που όπως έδειξε το παρελθόν δεν ελεγχεται καθώς ο καθένας μιλά μια για τον εαυτό του και μια για την ομάδα του κατά πως τον συμφέρει.
Δεν με ενδαφέρει να φιμώσω κανένα προσωπικα και καμια ομάδα. Πιστευω πως με το συστημα που έβαλα δεν γίνεται κάτι τέτοιο. Ενας απλός χρήστης συνήθως δεν ενδιαφέρεται για θέματα ομάδων και δεν είδα ποτέ να ασχολείται ιδιαίτερα όσο καιρό υπάρχει στο φόρουμ. Οι υπόλοιποι που ανήκουν σε ομάδες άλλα δεν τις εκπροσωπούν γιατί να μιλάνε για θέματα που αφορούν τις ομάδες? Για να κάνουνε flaming? Αν υπάρχουν θέματα ας τα κουβεντιάζουν οι υπευθυνοι, ή αν θελουν κάποιοι να κουβεντιάζουν για τις ομάδες τους ας τους ζητήσουν να τους κάνουν εκπρόσωπους.
Πού τη βλεπετε την φίμωση σε όλο αυτό?
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουν 19, 2014 2:33 am

dolofonos έγραψε:Δηλαδή για να καταλάβω,  όποιος γράφει εδώ εκπροσωπεί την ομάδα του. Αυτό νομίζω είναι κάτι καινούργιο για φόρουμ.

Ναι είμαστε νεοτεριστές. Και γιατί σε ανησυχεί αυτό? Σκοπευεις να πεις πράγματα που θα εκθέσουν την ομάδα σου? Ας ανησυχούνε αυτοί που σκοπευουν να κάνουν κάτι τέτοιο. Οι υπόλοιποι δεν θα χουν κανένα πρόβλημα  Smile 
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από dolofonos Πεμ Ιουν 19, 2014 2:36 am

Μπορεί να μην ξέρω και πολλά αλλά δεν γνωρίζω την ύπαρξη τέτοιου συστήματος σε κανένα άλλο φόρουμ.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από dolofonos Πεμ Ιουν 19, 2014 2:37 am

dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από perseas Πεμ Ιουν 19, 2014 2:41 am

Από τον Μάϊο 2014 αποφάσισα να δημιουργήσω ένα αρχειάκι με τη δραστηριότητα των ελληνικών clan στον χάρτη.
Σας παραθέτω την τρέχουσα κατάσταση και κάθε μήνα θα σας ενημερώνω για την πορεία των clan.

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 2dazioj

Από αυτή τη δραστηριότητα στον χάρτη προκύπτει ένα μέρος των εσόδων των clan όπως φαίνεται παρακάτω:

[GREEK] THE GREEKS Clan info
Overall Income:
2,040 Gold
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/b337e84de8752b27eda3a12363109e80

 
[PNX-R] PhoeNiX-Rebels Clan info
Overall Income:
35,880 Gold
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/dc912a253d1e9ba40e2c597ed2376640

 
[PNX-A] PhoeNiX-Avengers Clan info
Overall Income:
1,800 Gold
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/c361bc7b2c033a83d663b8d9fb4be56e

 
[GREAT] Greek Armored Team Clan info
Overall Income:
1,680 Gold
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/6a10bbd480e4c5573d8f3af73ae0454b


[HELAS] Hellenic Armored Squad Clan info
Overall Income:
360 Gold
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/d2ed45a52bc0edfa11c2064e9edee8bf
 
[FOVOS] FOVOS GR Clan info
Overall Income:
0 Gold
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/3871bd64012152bfb53fdf04b401193f
 
 [GBOA] Greek Brothers of Arms
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 
 

[TSSR] Triple Star Sirius Original Clan info
Overall Income:
1,200 Gold
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/430c3626b879b4005d41b8a46172e0c0



[COGR] Company Of Greek Rebels Clan info
Overall Income:
0 Gold
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/9461cce28ebe3e76fb4b931c35a169b0

[GRAB] Greek Armored Brigade
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Ιουν 19, 2014 2:42 am

αντωνη σε ευχαριστω που εκανες split topic οπως σου ζητησα τωρα μπορει να γραφει οποιος θελει οτι θελει και να το διαβαζει οποιος θελει στην διπλωματια
στο section της παρουσιασης του PNX gamming community κανουμε μονο παρουσιαση του community και οχι οτι αλλο ακομα και σαν μεμονομενα clan του community 

cgakis 
PNX-A clan commander
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από Founder Πεμ Ιουν 19, 2014 2:43 am

dolofonos έγραψε:χμμμμμ

https://imgur.com/gallery/vTIxY

Ευχαριστώ πολύ! Τι να πω....ειδικά οπό σένα δεν το περίμενα  Sad 
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από 37EMA Πεμ Ιουν 19, 2014 2:52 am

Veyder έγραψε:Σίσιφε επιτέλους παραδέξου ότι μόλις είδες inactivity στο Forum είπες να πειράξεις τον μπέμπη τον Λάσκα με το να του πειράξεις το post του.
Όπα Όπα
μη μου πειράζετε το Σίσυφο
Ο Λάσκας άρχισε πάλι γιατί μάλλον then του άρεσε η τάπα που έφαγε
Τι ταμπέλα με (τα λάθος ποσα ) χρυσό
την έστειλε σε εμενα σε PM
Εδώ το PM


ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΓΡΑΨΑΝΕ ΑΡΚΕΤΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΧΡΥΣΟ...
η πραγματικότητα από τον Φεβρουάριο...




[GREEK] THE GREEKS Clan info
Overall Income:
2,040 Gold
 
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/b337e84de8752b27eda3a12363109e80

 
[PNX-R] PhoeNiX-Rebels Clan info
Overall Income:

35,880 Gold
 
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/dc912a253d1e9ba40e2c597ed2376640

 
[PNX-A] PhoeNiX-Avengers Clan info
Overall Income:
1,800 Gold
 
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/c361bc7b2c033a83d663b8d9fb4be56e

 
[GREAT] Greek Armored Team Clan info
Overall Income:
1,680 Gold
 
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/6a10bbd480e4c5573d8f3af73ae0454b


[HELAS] Hellenic Armored Squad Clan info
Overall Income:
360 Gold
 
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/d2ed45a52bc0edfa11c2064e9edee8bf
 
[FOVOS] FOVOS GR Clan info
Overall Income:
0 Gold
 
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/3871bd64012152bfb53fdf04b401193f
 
 [GBOA] Greek Brothers of Arms
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ SITE
 

[TSSR] Triple Star Sirius Original Clan info
Overall Income:
1,200 Gold
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/430c3626b879b4005d41b8a46172e0c0



[COGR] Company Of Greek Rebels Clan info
Overall Income:

0 Gold

 
http://www.wot-conquest.com/wot_cw/show_clan/eu/9461cce28ebe3e76fb4b931c35a169b0

[GRAB] Greek Armored Brigade
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ SITE


Μπορεί ο καθένας εύκολα να βγάζει γλώσσα...αλλά η πραγματικότητα πονάει.Χωρίς να προκαλέσω τον πανικό, ούτε να προσβάλω οποιονδήποτε προτίμησα στην παρουσίαση της ομάδας μου να αναφέρω αυτά τα στοιχεία.Την επόμενη φορά να προσέχουμε τι λέμε... Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Icon_twisted και να έχουμε στοιχεία για αυτά που λέμε!

ΠΑΡΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΡΕ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝΑ ΣΤΟΥΣ ΚΟΥΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Signature

LASKAS
Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Icon_user_profile Εδώ βλέπουμε σε κόκκινο ότι ο λάσκας συγκρίνει την υπερομάδα με τα noubakia τα οποια δεν ενδιαφέρονται για χρυσό.
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από 37EMA Πεμ Ιουν 19, 2014 2:59 am

οι μισές ελληνικές clan δεν υπάρχουν καν στη ταμπέλα
αν θυμάμαι καλά οι 300oi είχαν μακεδονία albania για 2/3/ μέρες
οι έλληνες pirates είχαν 2/3ς περιοχές στην αίγυπτο  για μερικές μέρες
COGR βόρεια ιρλανδία, Kanino-Timansky District,Κρήτη
και 2 περιοχές βόρεια αφρική
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Ιουν 19, 2014 3:00 am

sisifos έγραψε:Και πες μου ρε συ αλήθεια αφου θες τόσο πολύ να γράφεις στην Διπλωματία γιατι δεν τους λες να σε ορίσουν εκπρόσωπο εδώ στο φορουμ? Δεν χρειαζεται να έχεις βαθμούς και τέτοια. Μια απλή κουβέντα από έναν της διοίκησης χρειαζόμαστε και να βάλεις στο προφιλ σου ή στην υπογραφή σου ενα "Εκπροσωπος PNX" ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων.
Ρε σισιφε πολυ σοβαρα δεν το παιρνουμε το game?Τι διπλωματιες και εκπροσωπους τωρα...μου θυμιζεις κατι αλλους που συγκαλουν γεεθα η κατι τετοιο για θεματα του clan.Εγω διαφωνω με αυτα,αλλοι οχι.Φιλικα παντα μην φαμε κ κανενα ban  Smile

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Ιουν 19, 2014 3:02 am

δηλαδη ο λασκας μετραει το e-penis του με καποιους που δεν εχουν(e-penis)  scratch  scratch  scratch ?

Σισιφε επειδη ειμαι εβραιος δε μου αρεσουν οι χιτλερικες συμπεριφορες  Mad   Razz
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από dolofonos Πεμ Ιουν 19, 2014 3:05 am

Sisife το θέμα είναι να μπορεί να γράφει ο καθένας ότι θέλει άσχετα αν είναι στρατιώτης κομαντερ ή ότι άλλο θες.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από 37EMA Πεμ Ιουν 19, 2014 3:07 am

sisifos έγραψε:
dolofonos έγραψε:χμμμμμ

https://imgur.com/gallery/vTIxY

Ευχαριστώ πολύ! Τι να πω....ειδικά οπό σένα δεν το περίμενα  Sad 
Μήπως εννοεί τον εαυτό του και το Λάσκα

Χεράκι Λάσκα  oooo  bravo αγόρι μου πάρε πισκοτακi bravo

τι έκανες στο φόρουμ αγόρι μου aaa έγραψες ότι εμείς είμαστε μαμάτι παίρνουμε χρυσό και οι άλλοι όχι bravo αγόρι μου πάρε πισκοτακι

ΣΥΜΜΟΡΦΩΘΕΙΤΕ REEEEE

ENA Paixnidi ine
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από 37EMA Πεμ Ιουν 19, 2014 3:09 am

mementoM0ri έγραψε:δηλαδη ο λασκας μετραει το e-penis του με καποιους που δεν εχουν(e-penis)  scratch  scratch  scratch ?

Σισιφε επειδη ειμαι εβραιος δε μου αρεσουν οι χιτλερικες συμπεριφορες  Mad   Razz
O dolofonos nomizo ebale to link
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το πορτοφόλι των clans - Σελίδα 2 Empty Απ: Το πορτοφόλι των clans

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Ιουν 19, 2014 3:21 am

37EMA έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:δηλαδη ο λασκας μετραει το e-penis του με καποιους που δεν εχουν(e-penis)  scratch  scratch  scratch ?

Σισιφε επειδη ειμαι εβραιος δε μου αρεσουν οι χιτλερικες συμπεριφορες  Mad   Razz
O dolofonos nomizo ebale to link
  Εεεεμα πηγε Γερμανια και επηρεαστηκε και αυτος...  Razz 
Κανενα σεβας πια... και επειδη πληγωθηκα θα σας δωσω ενα τραπεζικο λογαριασμο για να με βοηθησετε να ξεχασω    lol!  lol!
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης