World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

sta-1 medium

+3
imperiumgraecum
Arxiereas_
gr68
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty sta-1 medium

Δημοσίευση από gr68 Δευ Ιουλ 14, 2014 6:39 am

μιλαμε για την πιο μεγαλη πικρα που εχω φαει στο παιχνιδι(μεχρι την επομενη).συγκεκριμενα ,ερχομαι απο το chi-ri(allo ayto,mebgaze synexeia me 9aria-κομπαρσοσ-) με 90%πληρωμα και  στο STA-1  θελουν ολα αναβαθμιση.δεν ταιριαζει τιποτα απο το προηγουμενο.οπωs και να το παιξω με σκιζουν λεμε.ελπιζω οταν παει 100 το πληρωμα και αναβαθμισω τιποτα να αλλαξει κατι.(σιγουρα με το μεγαλο οπλο,αλλα ωσπου να το ανοιξω θελω 2-3 pc  σπασμενα)Eιναι τσιγαροχαρτο,ειμαι εγω κοντρακιαs(με το αρμα εννοω οτικαι καλα κατι καλο θα κανω)με βλεπω ωs τα χριστουγεννα να μιλαω γιαπωννεζικα Sad
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Arxiereas_ Δευ Ιουλ 14, 2014 12:34 pm

Έτυχες στην περίπτωση το συγκεκριμένο άρμα να το παίζω κι εγώ αυτές τις μέρες. Δεν μπορεί, έχουν πειράξει το ΜΜ του, το RNG του δεν ξέρω κι εγώ τι, από ήττα σε πανωλεθρία πάω και έχω πλήρωμα στο 3ο skill (full camo, 6th τα μπλε και repair στο 3ο). Τουμπανιασμένο τρυπάει και Ε100 με κανονικές όποτε θυμάται κι όποτε δεν θέλει... a melody of dings. Η πλάκα είναι ότι το κανόνι του όταν δουλεύει σωστά είναι σκέτο δηλητήριο για 8άρι. Το δε κάμο του από τα καλύτερα (ίσως το καλύτερο μετά το 416).

Το τσιρι ήταν όπως τα είπες, όλο 9άρια,πυροβόλο σκέτο ανέκδοτο (tier 6 gun με 150 pen σε tier 9 battles... gj wg) και ευκινησία επιπέδου US heavy tank. 

To chi to όμως όπως και τα chi nu kai και chi nu έδειχναν το δρόμο πώς παίζεται και το STA. ΤΕΡΜΑ ΠΙΣΩ/ΠΛΑΓΙΑ, ΦΟΥΛ ΚΑΜΟ και sniperιές. Αν οι Γερμανοί με τέτοιο armor θεωρούνται sniperάδες, τότε οι Γιαπωνέζοι είναι LT/TD σε περιτύλιγμα med. Σε καμία περίπτωση δε ρασάρεις γεμάτο άρμα, ό,τι κι αν είναι αυτό. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην αρπάξεις σοβαρές ζημιές και να μη μείνεις σέκος πώς στα κομμάτια έχασες. Προσωπικά ορμάω μόνο αν ο πελάτης είναι 2 βολές και πάλι δε θα τον ρασάρω στα ίσα, θα ψάξω τρόπο για flanking. 

Πάντως το θεωρώ αρματάρα (λόγο πυροβόλου και ταχυβολίας) και απλά κάνω υπομονή να τελειώσει το top of the tree που είναι τώρα μήπως και στρώσει. Σε καμία περίπτωση δεν είναι κουβάς σαν το chi-ri και ευτυχώς το STB είναι πιο ανθεκτικό, τουλάχιστον όσον αφορά τον πύργο και κάνει καλή δουλειά (στον test server)
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από imperiumgraecum Δευ Ιουλ 14, 2014 1:04 pm

Παραδόξως(ή μήπως όχι και τόσο), και εμένα το chiri με είχε λιώσει στα οκταροεννιάρια, τα δε, επτάρια τα κυνήγαγα με το τουφέκι. Πιστεύω πρέπει να είχα δώσει πάνω από 2m credits για goldammo, γιατί προφανώς, με 155pen δεν τρυπάς ούτε weakspot σε t8.

To sta-1 μου άρεσε, αλλά προσωπικά το θεωρώ κατώτερο του pershing(το αμερικάνικο αντίστοιχό του)
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από gr68 Δευ Ιουλ 14, 2014 2:31 pm

μπραβο ρε παιδια,μου φτιαξατε λιγο την ψυχολογια oti symbainei kai se alloys(ειναι ακριβωs οπωs τα περιεγραψε ο Αρχιερεαs,και ο Ιmperium για τιs χρυσεs.)Eχω κανει και την βλακεια να αγοραζω αρματα (σε εκπτωσειS)που δεν ταχω παιξει ακομα και εχω λιγα ασημενια με αποτελεσμα να μην ριχνω χρυσεs για οικονομια.Το ΣΤΑ-1 δεν το κατηγορω σαν αρμα απλωs ανεφερα την κακια συγκηρια(πληρωμα-αναβαθμιση-περιοδοs μπονουs πληρωμη-και την κακια μου μοιρα Smile  lol! )
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Arxiereas_ Δευ Ιουλ 14, 2014 4:33 pm

To STA συμφωνώ ότι είναι κατώτερο ή έστω λιγότερο φιλικό από το pershing έχει όμως τρομερές δυνατότητες για dmg. Θέλει μόνο πολλή προσοχή γιατί δε συγχωρεί απερισκεψίες.  

Για το τσιρι, θυμάμαι τα τελευταία 35κ XP όπου είχα ξοδέψει 700.000 credit σε gold ammo και με είχε ρίξει όλο κι όλο σε 2 tier 7 μάχες. Βασικά κακώς το αναφέρω αφού δε θέλω να θυμάμαι τίποτα απ' αυτό το τσίρκολο  jocolor  

(λολ! τσιρι - τσιρκολικι. τυχαίο, δε νομίζω)
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τρι Ιουλ 15, 2014 5:12 am

Θυμάμαι μάλιστα ότι στο chiri έμεινα παραπάνω απ' όσο έπρεπε, γιατί κατά την ολοκλήρωση του grinding, είχα το bia ως 2ο Skill κάπου στο 85-90% και ήθελα στο sta-1 να το έχω ενεργό.  Cool 
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Arxiereas_ Τρι Ιουλ 15, 2014 5:20 am

imperiumgraecum έγραψε:Θυμάμαι μάλιστα ότι στο chiri έμεινα παραπάνω απ' όσο έπρεπε....  Cool 
ΗΡΩΑΣ!

Ευτυχώς (τελικά) που είχα το chi nu kai απ' όταν βγήκε γιατί 1000 φορές που έκανα crew trainning εκεί παρά στο ακατανόμαστο
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Arxiereas_ Τρι Ιουλ 15, 2014 9:55 am

Λοιπόν, ήθελα να χρησιμοποιήσω μια φράση του imperium αναφορικά με το pershing σε κάποιο άλλο thread, αλλά μέχρι να σιγουρευτώ έπρεπε να τελειώσει το top of the tree μπας και στρώσει η κατάσταση με το STA. Το άρμα λοιπόν είναι cheat... Σε καμία περίπτωση καλύτερο από το pershing αλλά τρομερές δυνατότητες για damage
Ιδού:

sta-1 medium Fxtjlw

Και μάλιστα στην ENSK, πίστα που δεν ωφελεί το camo. Δεν θυμάμαι να κέρασα τάλιρο με άλλο 8άρι med

Εδώ και το replay
http://www.wotreplays.eu/site/1007108#ensk-arxiereas-sta-1
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από yanis Τρι Ιουλ 15, 2014 10:11 am

sta-1 medium 2useoaf

yanis

Αριθμός μηνυμάτων : 117

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Arxiereas_ Τρι Ιουλ 15, 2014 10:59 am

Παναγία μου, χαρτί σκέτο!
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Arxiereas_ Τρι Ιουλ 15, 2014 4:44 pm

Και σίγουρα δεν έχω κάνει κάτι από τα παρακάτω με άλλο 8άρι med...

sta-1 medium 33w9wk9

sta-1 medium 2lw2dna

sta-1 medium 330hd9z

sta-1 medium 6qblg0



Σήμερα το καραγούσταρα, δεν υπάρχει λέμε αυτό το πυροβόλο! Παίζεις με θηρία κατάμουτρα (τραβιέσαι γρήγορα όμως γιατί τσούζει αν κοιτάς πολλή ώρα)  tongue 

Και κάτι που παρατήρησα, το είχαν και τα προηγούμενα Γιαπωνέζικα, πολλά critical με τις απλές.
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από gregorakis Τρι Ιουλ 15, 2014 11:14 pm

... που ζεις και παίζεις με 44 ms ... ο "θεός" σε βοηθάει ??? ... πάντως και το pershing με prem ammo θα τα έκανε αυτά τα pens, άσε που είναι και apcr (έχεις normalization και δεν ασχολείσαι με spaced armor) ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Arxiereas_ Τετ Ιουλ 16, 2014 2:26 am

Δεν θυμάμαι να κατάφερα κάτι τέτοιο με το persh ή τουλάχιστον τόσο εύκολα. Σου λέω τρολάρεις 10άρια για πλάκα!

Αυτό το ping το έχω την τελευταία βδομάδα που έκανα fast path τη γραμμή μου στο σπίτι και μόνο τα ξημερώματα 2-6 π.μ. Αλλά και την υπόλοιπη μέρα παίζει στα 70-100. Πριν ήμουν 100-120 και στη δουλειά (με vdsl) καρφωμένα 120...


gregorakis ... ο "θεός" σε βοηθάει ??? ... 

Αν υπονοείς ότι το παιχνίδι από μόνο του ανεβοκατεβάζει ping τότε ναι, ως διά μαγείας χθες που έκανα καλές μάχες δεν είχαμε lag spikes ή άλλα κουλά..
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Ιουλ 16, 2014 3:38 am

... όχι στο nickname σου αναφερόμουν  Wink ... 

... και εγώ με το vdsl δεν έχω διαφορά στο ping 70-120 ms ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Arxiereas_ Παρ Ιουλ 25, 2014 12:17 am

Από το επίσημο forum...

sta-1 medium Snapbackbubo_bubo, on 29 March 2014 - 04:01 PM, said:
So far... I can't believe I'm saying it... Chi-Ri is a better tank.
Statwise, Chi-Ri is sh*t on tracks, and STA-1 is a really good medium tank.
In practice, gods show favor to Chi-Ri, and I've had continous stream of good rounds in it.
STA-1 however, has been nothing but a pain, everything that can go wrong goes wrong, teams, situations, spawn on the map, circumstances, rng... everything is working against this tank.
I haven't played many games in it yet, and I do have the second 90mm gun (with 185mm of pen), but I don't remember the game working against Chi-Ri, in fact it worked in favor of Chi-Ri.
So... fate decides what tanks are good?


ΕΛΕΟΣ. Σε άλλα 8άρια med δεν ήθελα ούτε 200 μάχες να τα τελειώσω και αυτό πάει για 300 γιατί έτσι γουστάρει το παιχνίδι. Ούτε είναι τυχαία η παρατήρηση για τα ίδια θέματα κι από άλλους. Τις τελευταίες μέρες δεν παίζω σχεδόν καθόλου για να μην με ανέβει το αίμα στο κεφάλι με τους ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Marita89 Παρ Ιουλ 25, 2014 3:12 am

Ρε παιδια δεν πιστευω σε αυτα που γραφετε,δεν πιστευω στις συνομωσιες της wg.Ακομα και το RNG δεν πιστευω μια σε παει καλα και μια σε μαμαει.Απλα ετυχε 1,2,3 battles στην σειρα..εμενα δεν μ εχει τυχει ποτε κατι τραγικο ωστε να πω οτι το πειραζουν το παιχνιδι.Απλα ετυχε..κλαιν.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Arxiereas_ Παρ Ιουλ 25, 2014 4:37 am

Marita89 έγραψε:Ρε παιδια δεν πιστευω σε αυτα που γραφετε,δεν πιστευω στις συνομωσιες της wg.Ακομα και το RNG δεν πιστευω μια σε παει καλα και μια σε μαμαει.Απλα ετυχε 1,2,3 battles στην σειρα..εμενα δεν μ εχει τυχει ποτε κατι τραγικο ωστε να πω οτι το πειραζουν το παιχνιδι.Απλα ετυχε..κλαιν.
τα 3 τελευταία tier 8 meds που έπαιξα:

sta-1 medium 2cqmfjd

sta-1 medium 6joyrs

sta-1 medium 34dqvqx


Και το STA-1

sta-1 medium 35cfpqa

Παρόμοιο battle efficiency και τραγικά διαφορετικό winrate σε πλήθος >100 μαχών. 
Τις πταίει? Ο παίκτης ή το παιχνίδι?
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Marita89 Παρ Ιουλ 25, 2014 6:29 am

χμμ οπως βλεπω εχεις πανω κατω το ιδιο περιπου dmg,μονο το wr ειναι χαμηλο το οποιο εξηγειται κατα τη γνωμη μου:1ον μπορει με τον sta να μην επαιζες σε toon(το σημαντικοτερο),2ον μπορει να επαιξες sta απειρα σε 1-2 μερες στις οποιες ησουν ατυχος με τις ομαδες σου(δηλαδη teamates του κωλου),3ον συνηθης αιτια για χαμηλα wr ειναι το καμπερομα χωρις να ριχνεις σε priority targets + να μην εχεις καλο situational awareness(να μην βλεπεις αν καταρρέει καποιο flank κτλ).Δεν ξερω ποιο απο τα 3 ειναι,ισως και τα 3,ισως να ειμαι τελειως εκτος χρονου και τοπου αλλα καποια λογικη εξηγηση θα υπαρχει Smile

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Arxiereas_ Παρ Ιουλ 25, 2014 7:46 am

Να σε πω τι συμβαίνει. Πάνω από τις μισές μάχες είμαι 1ος σε dmg και XP αλλά η ομάδα χάνει. Αν δεις εξάλλου παρά το χαμηλό WR το avg XP ανα μάχη δεν έχει αντίστοιχα μεγάλη απόκλιση. Άρα τη δουλειά μου την κάνω αλλά η ομάδα δεν τραβάει. 
Αν υπάρχει κάτι διαφορετικό στο gameplay από μεριάς μου (σε σύγκριση με τα υπόλοιπα Τ8 med), τότε αυτό είναι ότι δεν ορμάω σε γεμάτα άρματα και γενικά είμαι πάρα πολύ προσεκτικός πότε και ΑΝ θα ρασάρω. Σου λέω το άρμα είναι καλό αλλά εξαρτάται πάρα πολύ από την ομάδα και από πάνω το παιχνίδι κάνει τα δικά του 

Η διατύπωση του παίκτη στο forum αντιπροσωπεύει 100% την κατάσταση:

everything that can go wrong goes wrong, teams, (90% 30-45% chance to win) situations (lemmingtrains ή από απέναντι να ορμάνε heavy εκεί που πάνε meds), spawn on the map (σήμερα με έβγαλε 3 φορές karelia και ούτε μία φορά δεν ήμουν από τη μεριά που πάει πιο σύντομα στο λόφο ή έστω στη μέση), circumstances (2 φορες ban για TK και άπειροι κάγκουρες που προκαλούν και βαράνε), rng (ερπύστρια, φωτιά-με auto extinguisher- ammorack και κάποιο μέλος τέζα... ταυτόχρονα...όλα με μια βολή) ... everything is working against this tank
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Marita89 Παρ Ιουλ 25, 2014 8:06 am

Arxiereas_ έγραψε:Να σε πω τι συμβαίνει. Πάνω από τις μισές μάχες είμαι 1ος σε dmg και XP αλλά η ομάδα χάνει. Αν δεις εξάλλου παρά το χαμηλό WR το avg XP ανα μάχη δεν έχει αντίστοιχα μεγάλη απόκλιση. Άρα τη δουλειά μου την κάνω αλλά η ομάδα δεν τραβάει. 
Αν υπάρχει κάτι διαφορετικό στο gameplay από μεριάς μου (σε σύγκριση με τα υπόλοιπα Τ8 med), τότε αυτό είναι ότι δεν ορμάω σε γεμάτα άρματα και γενικά είμαι πάρα πολύ προσεκτικός πότε και ΑΝ θα ρασάρω. Σου λέω το άρμα είναι καλό αλλά εξαρτάται πάρα πολύ από την ομάδα και από πάνω το παιχνίδι κάνει τα δικά του 

Η διατύπωση του παίκτη στο forum αντιπροσωπεύει 100% την κατάσταση:

everything that can go wrong goes wrong, teams, (90% 30-45% chance to win) situations (lemmingtrains ή από απέναντι να ορμάνε heavy εκεί που πάνε meds), spawn on the map (σήμερα με έβγαλε 3 φορές karelia και ούτε μία φορά δεν ήμουν από τη μεριά που πάει πιο σύντομα στο λόφο ή έστω στη μέση), circumstances (2 φορες ban για TK και άπειροι κάγκουρες που προκαλούν και βαράνε), rng (ερπύστρια, φωτιά-με auto extinguisher- ammorack και κάποιο μέλος τέζα... ταυτόχρονα...όλα με μια βολή) ... everything is working against this tank
Σημερα μετα τα cw στειλε ενα invite αν θελεις να παιξουμε καμια 10αρια παιχνιδια  Smile Θελω να το διαπιστωσω απο κοντα!

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Arxiereas_ Παρ Ιουλ 25, 2014 9:25 am

Όποτε θες, αν με δεις μέσα στείλε. 
Θα σε πω μόνο ότι από το τελευταίο μου ποστ με τα στατς των αρμάτων έπαιξα μόνο STA. Το WR παραμένει 47% και το avg XP ανά μάχη ανέβηκε στο 808! Βρώμα η δουλειά σου λέω, αν δεις ss αποτελέσματα μαχών θα πηδήξεις σε τι ομάδες με βάζει. Πήρα και το mark of excellence τρομάρα του!
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Arxiereas_ Σαβ Ιουλ 26, 2014 12:02 pm

Τελείωσε το STA. Κρίμα που δεν το χάρηκα όπως του άξιζε εξ' αιτίας του απαράδεκτου ΜΜ-WR.

Final Stats:
sta-1 medium Rsygyv


To type 61 είναι μια από τα ίδια (χαρτί και βάλε) αλλά θα γίνει νέο thread όταν ξεκλειδώσουν τα μπλιμπλίκια του και δούμε τι πσάργια πχιάνει.  rabbit
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από yanis Σαβ Ιουλ 26, 2014 12:08 pm

Επειδή έχω παίξει και εγώ την σειρά αυτή έχω διαπιστώσει ότι το μεγάλο πρόβλημά τους είναι οι συχνές "κρίσιμες" ζημιές. Και άλλες σειρές έχουν αδύναμη θωράκιση, όπως τα Γαλλικά, αλλά αυτό το πράμα με τους Γιαπωνέζους είναι το κάτι άλλο

yanis

Αριθμός μηνυμάτων : 117

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουλ 26, 2014 12:23 pm

yanis έγραψε:Επειδή έχω παίξει και εγώ την σειρά αυτή έχω διαπιστώσει ότι το μεγάλο πρόβλημά τους είναι οι συχνές "κρίσιμες" ζημιές. Και άλλες σειρές έχουν αδύναμη θωράκιση, όπως τα Γαλλικά, αλλά αυτό το πράμα με τους Γιαπωνέζους είναι το κάτι άλλο
Το fcm den πάει πίσω,αν και το έχω λατρέψει,έχει μια έφεση στα criticals
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sta-1 medium Empty Απ: sta-1 medium

Δημοσίευση από Arxiereas_ Σαβ Ιουλ 26, 2014 11:35 pm

yanis έγραψε:Επειδή έχω παίξει και εγώ την σειρά αυτή έχω διαπιστώσει ότι το μεγάλο πρόβλημά τους είναι οι συχνές "κρίσιμες" ζημιές. Και άλλες σειρές έχουν αδύναμη θωράκιση, όπως τα Γαλλικά, αλλά αυτό το πράμα με τους Γιαπωνέζους είναι το κάτι άλλο
Τρώνε πολύ critical όντως. Ένα βλήμα μπορεί να σου καταστρέψει πολλαπλά module, 2 μέλη του πληρώματος ή module + πλήρωμα. Παρατήρησες όμως ότι κι εσύ κάνεις πολλά critical στους αντιπάλους?
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης