World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

KISS- (Killing IS Sexy)

+19
fotis12345
YPERTEXNITIS
babis2015
RNGD
falakros
Dennis20vt
blsbill
LASKAS
antkon
Convii
Sanguinius
Gooakis
mparmpas
37EMA
galanosauros
TYRAELL75
imperiumgraecum
gregorakis
patatomhden
23 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από antkon Πεμ Μαρ 03, 2016 3:47 am

mparmpas έγραψε:re laska kamia sovari clan den pire tin craiova gia na tin kratisei pano apo 3 meres an thes na legese sovari kai megali clan parthn kai krata tin.
epidi parakoloutho tis ellinikes omades ston xarth o kiss epezan 4 maxes tin mera sto.idio time zone me tous wtp kathimerina kai rsy erxese na masspeis gia xtes pou  eixes epitheseis se oles tis perioxes?sovarepsou. se 2 diaforetika timezone eixes 3 maxes. h 3xr sou kratisan tin mia perioxi giati profanos den mporouses na pexeis oles tis maxes kerdisrs 2 fores tin 4rti omada ton win lol kai elanes clarino apo tous aceki ti sigkrineis twra lloipon? I diplomatia sas efage . I kaliteri eliniki clan tromara sas!!!! akouste ti sas leei o anthropos edw mpas kai kataferete kati ektos apo to na eiste ta tsulakia ton 3xr
Συγνμωμη εκ τον προτερων  για το ποστ στα παιδια  της KISS  

Ρε μπαρμπα δεν  πας να ασχοληθεις με κατι αλλο μας τα εχεις κανει τσουρεκια  αν δεν γουσταρεις μην τα διαβαζεις αλλα εισαι ενα ΚΟΛΟΡΤΡΟΛ  και η μονη σου χαρα ειναι να  κριτικαρεις τα παντα οταν λοιπον φυγεις απο την μιζερια σου ξαναμιλα  α και κατι αλλο  εσυ μπορει να εχεις προσωπικη κοντρα (ετσι φενεται) με τον ΛΑΣΚΑ αλλα ακυρωνεις αλλα 99 ατομα    οποτε την επομενη φορα βουτα την γλωσσα σου στο μυαλο σου πριν μιλησεις

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 68

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Μαρ 03, 2016 3:56 am

Τυραέλ αν αυτός εδώ είναι παίκτης σου μάζεψε τον!Έμαθα ότι πιάνατε τους παίκτες της pnx και λέγατε ότι είμαι παλαβός!
Αν το συνεχίσετε υπάρχουν τρόποι να λύνονται οι διαφορές με μάχες οχυρών Very Happy !Αν ισχύουν τα παραπάνω εγώ θα το προτείνω. ( δυστυχώς δεν είναι στο χέρι μου η απόφαση )
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Μαρ 03, 2016 4:00 am

mparmpas έγραψε:o enas.postarei oti oi wtp tou ipan stin ousia eisai o kaliteros gamias mas kai o laskas antiparathetei oti oi 3xr tou ipan eisai to kalirero poutanaki mas.
imarton
Και εσύ είσαι ένας ρωποπερπερήθρας που βιάζει κάθε thred στο clan section.
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Μαρ 03, 2016 4:19 am

θα προσπερασω τα ποστ που δεν εχουν καμια σχεσυ με την kiss και εκμεταλλεύεται ο κωστας για να κανει διαφήμιση τιν clan του για αλλη μια φορα σε ποστ αλλης ομαδας.θα προσπερασω ακομα και αυτο και δεν θα ασχοληθω. θα παρακαλουσα όμως τους admin να τα μεταφερουν στο τμημα της grbb εφόσον δεν ανεικουν εδω. κωστα απαντας σρ καποιον χωρις υπογραφη υπονοεις και πως ειναι παιχτης της kiss?εισαι με τα καλα σου? οσο για τα stronghold που λες ειστε καλοδεχουμενοι εχουν ερθει και αλλοι και καλοπερασαν

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από Convii Πεμ Μαρ 03, 2016 4:26 am

Τιτανομαχία in progress...

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Μαρ 03, 2016 4:30 am

LASKAS έγραψε:Τυραέλ αν αυτός εδώ είναι παίκτης σου μάζεψε τον!Έμαθα ότι πιάνατε τους παίκτες της pnx και λέγατε ότι είμαι παλαβός!
Αν το συνεχίσετε υπάρχουν τρόποι να λύνονται οι διαφορές με μάχες οχυρών Very Happy !Αν ισχύουν τα παραπάνω εγώ θα το προτείνω. ( δυστυχώς δεν είναι στο χέρι μου η απόφαση )
θα ηθελα να ακουσω τι εχει να πει ο atkon για αυτο το ποστ σου.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Μαρ 03, 2016 4:42 am

Αφού δεν είναι παίκτης σου ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ.Δεν θα έκανα ποτέ επίθεση σε ελληνική ομάδα!Εδώ δεν έκανα στην g-dom που μας επιτέθηκε 4 φορές στον χάρτη Very Happy.Δεν με πειράζει που με είπατε παλαβό...δεν χρησιμοποιώ την clan για να λύνω προσωπικές διαφορες.Δεν παίρνω τα λόγια μου πίσω για την εξαιρετική kiss- γιατί αυτή είναι η πραγματικότητα!Θα περίμενε κανείς να έχετε καλύτερο ELO στον χάρτη αφού νικάτε υπερδυνάμεις.

Όσο για την μετανσάρκωση της παραπληροφόρησης και μέγα βλακέντιο Μπάρμπα....η <<  4η>>  -win- που δεν είναι τέταρτη έχει καλύτερο ELO και μέσο όρο Wn8 από την kiss-......τα σχόλια είναι περιτά

http://eu.wargaming.net/clans/500003840/globalmap#

http://eu.wargaming.net/clans/500034328/globalmap#

[-WIN-] Who Is Next

1,238
VIII
   

   

[KISS-] Kiss


1,181
VIII
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από antkon Πεμ Μαρ 03, 2016 4:48 am

TYRAELL75 έγραψε:
LASKAS έγραψε:Τυραέλ αν αυτός εδώ είναι παίκτης σου μάζεψε τον!Έμαθα ότι πιάνατε τους παίκτες της pnx και λέγατε ότι είμαι παλαβός!
Αν το συνεχίσετε υπάρχουν τρόποι να λύνονται οι διαφορές με μάχες οχυρών Very Happy !Αν ισχύουν τα παραπάνω εγώ θα το προτείνω. ( δυστυχώς δεν είναι στο χέρι μου η απόφαση )
θα ηθελα να ακουσω τι εχει να πει ο atkon για αυτο το ποστ σου.
Θα ηθελα να μαθω γιατι με εμπλεκεις συνεχεια ισα ισα που ειμουνα ευγενικος ακι ζητησα και συγνωμη που εγραψα εδω  θα σου απαντησω ομως εαν εχουν πει λογια η οχι  και αν το λενε παλαβο μαλλον εσυ πρεπει να απαντησεις  (εαν εχει γινει κακος και οχι μονο για το Λασκα αλλα για καθε Λσκα ),επισης δεν ειναι στο χερι μου   οι μαχες οχυρων  οπως γνωριζεις ειμαι  ενα απλο μελος της κλαν αν αποφασισει η κλαν στην οποια ειμαι  οτι πρεπει να γινει θα ακολουθησω οπως επισης  θα ακολουθησουν και οι "δικοι" σου παιχτες την οποια αποφαση σου   .


Με τον ορο δικοι σου εννοω ολα τα ατομα που ειναι στην κλαν τωρα

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 68

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από antkon Πεμ Μαρ 03, 2016 4:51 am

Και για να το τραβηξω και παραπερα  γιατι δεν κριτικαρεις τον μπαρμπα για αυτα που λεει?


Πως ανεχεται μια αξιοσεβαστη κλαν να μπαινει ενα τρολλ στο θεμα της και να τρολλαρει μια αλλη κλαν

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 68

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Μαρ 03, 2016 5:02 am

ποιος ειναι ο μπαρμπας ρε συ για να ασχοληθω εγω με τις παπαριες που γραφει?προφανως δεν ρωτησα αν θα ακολουθησεις την εντολη της ομαδας σου να εμπλακεις σε οποια μαχη ρωταω πως κρινεις το ποστ του commander σου που πεταει κατηγοριες και απειλες δεξια και αριστερα.
πραγματικα πιστευεις τωρα οτι αν κάποιος απο την clan μου εχει πει τον λασκα τρελλο πρεπει εγω να απολογηθώ?

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από antkon Πεμ Μαρ 03, 2016 5:12 am

TYRAELL75 έγραψε:ποιος ειναι ο μπαρμπας ρε συ για να ασχοληθω εγω με τις παπαριες που γραφει?προφανως δεν ρωτησα αν θα ακολουθησεις την εντολη της ομαδας σου να εμπλακεις σε οποια μαχη ρωταω πως κρινεις το ποστ του commander σου που πεταει κατηγοριες και απειλες δεξια και αριστερα.
πραγματικα πιστευεις τωρα οτι αν κάποιος απο την clan μου εχει πει τον λασκα τρελλο πρεπει εγω να απολογηθώ?
Δεν σε βλεπω να το κατακρινεις ομως τουλαχιστον μεχρι τωρα που με καλυψες με τις παπαριες  που οντος γραφει.

Προφανως και σου απαντησε ο Λασκας  οσο αφορα την προσωπικη μου αποψη  την κραταω για εμενα και μονο για εμενα .

Και οχι φυσικα δεν πρεπει να απολογηθεις  για κανενα μελος της κλαν σου   ουτε στο ζητησε κανεις αυτο και στο κατω κατω δεν εισαι ο μπαμπουλας της κλαν  αλλα εισαι ο αρχηγος και εχεις αλλα στο κεφαλι σου τωρα εαν και τονιζω το εαν καποιο μελος της κλαν λεει τα δικα του η κανει τα δικα του οπως λεω και εγω συμβαινουν και στις καλυτερες οικογενειες  εαν θες να το αναλυσουμε παραπερα ανοιξε αλλο  ποστ και οχι εδω δεν θα ξανααπντησω στο συγκεκριμενο διοτι κανω αυτο που δεν θελω γραφω ασχετα σε   σε ενα ποστ που αφορα συγκεκριμενο σκοπο για τα κατορθωματα μιας ομαδας και πιστεψε με δεν εχω ουτε το  δικαιωμα ουτε την ορεξη να το κανω.

για οτιδηποτε αλλο στην διαθεση σου μεσω πμ  η ενος αλλου ποστ 


Καλη συνεχεια καλες επιτυχιες

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 68

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Μαρ 03, 2016 5:12 am

LASKAS έγραψε:Αφού δεν είναι παίκτης σου ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ.Δεν θα έκανα ποτέ επίθεση σε ελληνική ομάδα!Εδώ δεν έκανα στην g-dom που μας επιτέθηκε 4 φορές στον χάρτη Very Happy.Δεν με πειράζει που με είπατε παλαβό...δεν χρησιμοποιώ την clan για να λύνω προσωπικές διαφορες.Δεν παίρνω τα λόγια μου πίσω για την εξαιρετική kiss- γιατί αυτή είναι η πραγματικότητα!Θα περίμενε κανείς να έχετε καλύτερο ELO στον χάρτη αφού νικάτε υπερδυνάμεις.

Όσο για την μετανσάρκωση της παραπληροφόρησης και μέγα βλακέντιο Μπάρμπα....η <<  4η>>  -win- που δεν είναι τέταρτη έχει καλύτερο ELO και μέσο όρο Wn8 από την kiss-......τα σχόλια είναι περιτά

http://eu.wargaming.net/clans/500003840/globalmap#

http://eu.wargaming.net/clans/500034328/globalmap#

[-WIN-] Who Is Next



1,238
VIII
   

   

[KISS-] Kiss




1,181
VIII
ρε συ κωστα που θες να ξερω ποιος ειναι? δεν μπορω να καταλαβω γιατι συνδεεις τις απαντησεις σου σε αυτον με την kiss.  οσο για το rating νομιζω ξερεις ποσο ευκολα ανεβοκατεβενει ετσι δεν ειναι?2 δικες μας αμυνες που κατεληξαν σε ηττα απο τους joker kai 2 αμυνες των 3χr σε εσας που κατεληξαν σε νικες δικες σας ειναι αρκετες πιστευω.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Μαρ 03, 2016 5:57 am

antkon έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:ποιος ειναι ο μπαρμπας ρε συ για να ασχοληθω εγω με τις παπαριες που γραφει?προφανως δεν ρωτησα αν θα ακολουθησεις την εντολη της ομαδας σου να εμπλακεις σε οποια μαχη ρωταω πως κρινεις το ποστ του commander σου που πεταει κατηγοριες και απειλες δεξια και αριστερα.
πραγματικα πιστευεις τωρα οτι αν κάποιος απο την clan μου εχει πει τον λασκα τρελλο πρεπει εγω να απολογηθώ?
Δεν σε βλεπω να το κατακρινεις ομως τουλαχιστον μεχρι τωρα που με καλυψες με τις παπαριες  που οντος γραφει.

Προφανως και σου απαντησε ο Λασκας  οσο αφορα την προσωπικη μου αποψη  την κραταω για εμενα και μονο για εμενα .

Και οχι φυσικα δεν πρεπει να απολογηθεις  για κανενα μελος της κλαν σου   ουτε στο ζητησε κανεις αυτο και στο κατω κατω δεν εισαι ο μπαμπουλας της κλαν  αλλα εισαι ο αρχηγος και εχεις αλλα στο κεφαλι σου τωρα εαν και τονιζω το εαν καποιο μελος της κλαν λεει τα δικα του η κανει τα δικα του οπως λεω και εγω συμβαινουν και στις καλυτερες οικογενειες  εαν θες να το αναλυσουμε παραπερα ανοιξε αλλο  ποστ και οχι εδω δεν θα ξανααπντησω στο συγκεκριμενο διοτι κανω αυτο που δεν θελω γραφω ασχετα σε   σε ενα ποστ που αφορα συγκεκριμενο σκοπο για τα κατορθωματα μιας ομαδας και πιστεψε με δεν εχω ουτε το  δικαιωμα ουτε την ορεξη να το κανω.

για οτιδηποτε αλλο στην διαθεση σου μεσω πμ  η ενος αλλου ποστ 


Καλη συνεχεια καλες επιτυχιες
εαν ανατρεξεις πισω τα ποστ θα δεις οτι εχω ζητησει να μετακινηθούν τα συγκεκριμένα ποστ γιατι δεν αφορουν την kiss. πως γίνεται να.ποσταρεις σε ενα φόρουμ ρε Αντώνη κρατώντας την προσωπική σου άποψη για τον εαυτό σου? δλδ αυτα που γράφεις ποιανού άποψη είναι?του commander σου?
θα σε ρωτήσω λοιπον άλλη μια φορά συμφωνεις με αυτην την αναίτια επίθεση του commander σου προς το πρόσωπο μου?

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Μαρ 03, 2016 7:46 am

Ποιά επίθεση ρε Τύραελ?Μόνο καλά λόγια γράφω για την kiss- και πίσω από την πλάτη μου με λέτε παλαβό...
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Μαρ 03, 2016 11:22 am

Καλού-κακού πάω να αγοράσω ποπκορν να στοκάρω
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από Dennis20vt Πεμ Μαρ 03, 2016 12:56 pm

Ποσο μικροι μπορει να ειστε ρε παιδια!!Ειλικρινα ποσο?Εκανα ποστ και μιλουσα για την ομαδα μας και ερχεστε γραφετε σχολια και μας απυλειτε οτι θα μας κανετε και επιθεση στο οχυρο?
Επισης δεν θελω να λετε ψεματα οπως ειπες LASKAS οτι μιλησαμε με παιχτες των pnx και ειπαμε οτι εισαι παλαβος ειναι ψεμα η οποιος το ειπε αυτο σε ειπε ψεματα!
Επισης μας λενε πολλα και διαφορα για σενα ακομα και απο παιχτες που ειναι τωρα στην clan σου και οχι μονο,αλλα βλεπεις οτι κραταμε εναν χαρακτηρα και δειχνουμε σεβασμο και δεν γραφουμε οτι παπαρια μας λενε ΔΗΜΟΣΙΑ!!
Οσο αναφορα το ELO rating που σας ειχαμε ποσες μερες απο κατω τοτε δεν τον εβλεπες τον χαρτη?Τωρα τον ειδες?Που ειχαμε επι ενα μηνα 3-4 μαχες την μερα και στο τελος παιζαμε με οτι fail αρματα ειχε η WG στο παιχνιδι και χαναμε μαχες?

Επισης οσο αναφορα 3XR που νομιζεις οτι εκανες κατι εγινε και το ιδιο σε μας οτι θα μας εδιναν 3 περιοχες οταν φαγαν ξυλο και εμεις ειπαμε ΟΧΙ!Πιστευω να καταλαβες γιατι ειπαμε ΟΧΙ γιατι ειμαστε ελληνικη clan και δεν κανουμε αμυνες σε Τουρκικες clan AR-MA οπως κανετε εσεις!Βλεπατε οτι τις παιζαμε μαζι τους και του βοηθησατε!Αυτο ειναι ενας λογος που ο nio_264 (Executive Officer) τα εχει μαζι σου!!

Αν οντως θες να μαθεις ποιες ειναι οι προθεσεις μας σαν clan ελα να τις ακουσεις μια μερα απο το ts μας οπως ηρθαν και αλλες ελληνικες clan και τις ειπαμε οτι μπορουμε να τις δωσουμε βοηθεια βαζωντας τες μεσα στον χαρτη!

Εισαι απαραδεχτος που ηρθες ειρωνευτικα και εκανες σχολιο σε ποστ τις δικιας μας της clan!!Κριμα γιατι αν αυτες οι 2 clan ηταν μαζι στον χαρτη σαν συμμαχοια θα ειχαμε τον μισο τον χαρτη δικο μας!Κριμα!!!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από galanosauros Πεμ Μαρ 03, 2016 1:17 pm

Καλησπέρα και από μένα....(εσύ μας έλειπες που λένε τώρα) Very Happy 

Θα επαναλλάβω το post του Tyraell προς admin να πετάξει έξω τα άσχετα post.

Πραγματικά με ξεπερνάει το γεγονός ότι για οποιοδήποτε θέμα και να γραφτεί εδώ μέσα ΓΕΝΙΚΑ καταλήγει σε αντιδικία! Είναι γελίο πλέον και να ασχολείται κανείς!

@Laskas. Κώστα σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια...ευελπιστούμε κάποια στιγμή, όπως έχω πει και στον Punisher τώρα που ενωθήκατε, να δουλέψουμε παρέα στο χάρτη σε ένα μεγάλο κομμάτι, αντί οι δήθεν ή μη μεγάλες ομάδες να μας κάνουν μπαλάκια ανάλογα με τι γουστάρουν στο Global Map.
Το ότι υπονοείς ότι ο mparmpas είναι μέλος της KISS δεν θα ήθελα ούτε να το σχολιάσω ούτε να το συνεχίσω!!
Επίσης, το ότι άκουσες ότι σε αποκαλούμε παλαβό σε παίκτες της PNX ή όποιας άλλης clan, και το επαναλαμβάνεις εδω μέσα, το θεωρώ επιοικώς απαράδεκτο να μην πω γελίο. Ξέρεις πολύ καλά ότι ο καθένας λέει ότι θέλει...το τι πιστεύεις η θέλςι να πιστεύεις είναι δικό σου θέμα όμως!

Τέλος, για τα elo rating και τα λοιπά, θα κλείσω απλά λέγοντας ότι αντί να βλέπω την όποια αντιδικία για το ποιος την έχει μεγαλύτερη και άλλα τέτοια γραφικά, αν θερωρούμε (και μιλάω και για τις 2 clan) ότι τις έχουμε ικανά μεγάλες, ας δουλέψουμε παρέα να μαζέψουμε από 10 περιοχές ο καθένας στον Χάρτη!!!!!
galanosauros
galanosauros

Αριθμός μηνυμάτων : 50

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Μαρ 03, 2016 4:01 pm

Συμφωνώ, θα έρθω αύριο στο ts σας να κάνουμε σχεδιασμό
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Μαρ 03, 2016 5:40 pm

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 AFhpo
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τετ Μαρ 16, 2016 1:49 am


TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από Dennis20vt Παρ Μαρ 25, 2016 3:25 am

Τα λογια ειναι περιττα..... 1328 ELO rating μονο οι KISS- μπορουν να το κανουν!!Εκτος οι AR-MA για δευτερη φορα και σημερα οριστικα οι M-B-Z




KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 2u7lflc
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από Dennis20vt Δευ Απρ 18, 2016 4:36 am

Τελος 2 season!!

Ας παμε να πουμε λιγα λογια γι αυτην την τρελη πορεια της μεγαλης ομαδας μας στην 2 season στο global map με τα 8αρια!!

Αρχικα η ομαδα μπεικε στον χαρτη στο bid της subotica και ειχε παρει 3 περιοχες απο πανω (szolnok,szeged,vesprem)!Λιγο ποιο πανω μας υπηρχαν οι WTP (what ever pro) που ηθελαν να παρουν της περιοχες μας!Ετσι ξεκινησε ο πολεμος με τους WTP και δεν μπορεσαν για 25 μερες προσπαθουσαν αλλα δεν μπορουσαν!Τελικα καταφερανε να μας βγαλουν εκτος χαρτη!Ενα πολυ καλο training και για τις 2 ομαδες που σαν ομαδα οι WTP καταλαβαν οτι οι KISS- ειναι δυνατη ομαδα και δεν μασαει!!

turbo_zaix (8/2/2016 11:13:38 µµ) Thank You for really good gaming on the map. U were the most demanding and competing rival for us.
turbo_zaix (8/2/2016 11:15:21 µµ) We look forward to playing with you soon. We had really good games on both sides...i guess. I hope we stay in a good a *** relation. Thank You. WTP Clan.


Ηταν τα λογια του turbo_zaix του τοτε δηπλωματη των WTP!

Μετα το τελος αυτου του πολεμου με τους WTP ειπαμε να χτυπησουμε την ποιο δυνατη ομαδα στον χαρτη με τα 8αρια που φυσικα ηταν οι 3XR!

Νικη στο landing τους στην VLORE πεζωντας στην fisherman bay!!

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Xgii60

Μετα την νικη αυτην οι 3XR ηθελαν να μας δωσουν 6 περιοχες εκει τριγυρω και να γινουν συμμαχοι μας κατι που δεν θελαμε εμεις!Μειναμε λιγες μερες στο landing εκεινο και μετα βγεικαμε εκτος χαρτη και παλι!!

Μετα απο συζητισεις αποφασησαμε να ξανα χτυπησουμε τους WTP μπενωντας παλι στο bid της subotica!Απο την πρωτη μερα τους πηραμε το bid και την επομενη 2 περιοχες ακομα szeged,szolnok!Τοτε οι WTP μας ειπαν οτι οκ δεν μπορουμε παλι να τις παιζουμε μεταξυ σας θα παμε να κανουμε μαχες με τους EFE-X!

Δεν περασε λιγος καιρος και θελαμε να παρουμε κι αλλες περιοχες εχωντας τους PSQD απο πανω μας και τους AR-MA διπλα μας!!Κανουμε επιθεση στους PSQD τους περνουμε μια περιοχη δικη τους και την ιδια μερα κανουμε αμυνα σε μια δικια μας! 2/2 νικες με τους PSQD και βλεπωντας αυτο μας ειπαν οτι θελουν να μην κανουμε μαχη μεταξυ μας!!Τελικα συμφωνησαμε και εμεις ηταν καλο για μας να εχουμε μια τοσο δυνατη ομαδα απο πανω μας!!

Δεν περναει λιγος καιρος και θελαμε κι αλλες περιοχες, 4 που ειχαμε ηταν λιγες για μας για την δυναμικοτητα μας μετα απο τετοιες μαχες που νικησαμε!!Ηταν η σειρα των AR-MA!Τους πηραμε το landing της SALONTA απο την πρωτη μερα και την επομενη την timisoara!Αλλα εκεινο τον καιρο οι AR-MA χαναν περιοχες απο τους M-B-Z!Ειχαμε σκοπο να παρουμε ολες τις περιοχες των AR-MA και μιας καπιες απο αυτες τις πηρανε οι M-B-Z ειπαμε να βγαλουμε εκτος και τους M-B-Z!Και ετσι εγινε!

KISS- με 9 περιοχες στον χαρτη με 1345 elo rating και με τρελα νουμερα στο % των μαχων τους στις τελευταιες 28 μερες!!

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 2mo7edh

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 29du7ue

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 2vud1fa

Τελος της βδομαδας θελαμε να βγουμε απο τον χαρτη καναμε καποιες δοκιμες με τους fc μας χασαμε καποιες περιοχες και τελικα βγεικαμε τελειως απο τον χαρτη μιας και ξεκινουσε σε λιγες μερες το Operation Typhoon!!

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ


CU ΣΤΗΝ 3 SEASON...........
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από blsbill Δευ Απρ 18, 2016 4:48 am

thewrw oti itan mia akrws epityximeni sezon ston xarti.Kaname megales nikes kaname aprosmenes ittes,peksame kontra se antipalous pou meta eginan symmaxoi,dethikame metaksi mas kai kiriws to diaskedasame.Farmarame kai arketo gold to perissotero apo kathe alli fora.Mpravo stous field commanders kai stin dioikisi gia ton xeirismo tous kai fisika stous pektes pou eixan kai tin oreksi kai tin diathesi gia na paei swsta to olo egxeirima.pleon ksekiname sto campaign pio ''diavasmenoi" kai etoimoi se sxesi me alles fores! Sorry gia ta greeklish admins!
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από falakros Δευ Απρ 18, 2016 6:54 am

μπραβο στα χειλακια τα ομορφα Cool
δλδ ολες οι μαχες 6-8, τα 10αρια εξαφανιστηκαν ή μαλλον θα ειναι περιπλοκο  silent

παντος σας παρακολουθουσα, και εβλεπα μια σταθεροτητα  Very Happy
ξεκουραση το καλοκαιρι και το φθνινοπωρο παλι, τοτε δεν ξεκιναει η τριτη season?? τωρα τον Μαϊο θα γινει το επομενο patch, και το Σεπτεμβριο το επομενο, ετσι εχουν διαρρευσει Neutral
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KISS- (Killing IS Sexy) - Σελίδα 2 Empty Απ: KISS- (Killing IS Sexy)

Δημοσίευση από Dennis20vt Δευ Απρ 18, 2016 9:15 am

Μετα το event ξεκιναει η τριτη σεζον αλλα θα δοκιμασουμε για αρχη στα 10αρια!!

Αααααα ξεχασα να πω οτι η ομαδα μοιρασε στους παιχτες της
Income for the overall period 239,694 gold
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης