World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

+8
falakros
kick1995
dimstam
dolofonos
BoTheGreat
sisifos
Akis
Sanguinius
12 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από Akis Παρ Μαρ 25, 2016 7:56 am

Καλησπερα σημερα ανακαλυψα το φορουμ ομολογω οτι ειμαι απαραδεκτος μετα απο 2 χρονια που παιζω το game.Θα ηθελα να ρωτησω πως μπορω να αγορασω gold;To δοκιμασα αρκετο καιρο το παιχνιδι χωρις προνομιακο λογαριασμο και δυστηχως διαπιστωσα οτι δεν παλευεται.Τα εξοδα ειναι περισσοτερα απο τα εσοδα.1  βημα πας εμπρος και 2 πισω χωρις προνομιακο λογαριασμο δεν λεει.Ευχαριστω!

Akis

Αριθμός μηνυμάτων : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από gregorakis Παρ Μαρ 25, 2016 8:22 am

... viva wallet με την χρεωστική mastercard που δίνει (5 ευρώ κόστος) ... αγοράζεις κανονικά ή με την mastercard ή μέσω paypal χωρίς έξτρα χρεώσεις ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από Akis Παρ Μαρ 25, 2016 9:06 am

Με την VIVA WALLET πρεπει να φορτωσεις πρωτα μετρητα στην καρτα και μετα να κανεις την συναλλαγη;Δοκιμασα με paypal και ενω μου βγαζει οτι ολα εγιναν οκευ  ο χρυσος δεν μπηκε ποτε στον λογαριασμο.

Akis

Αριθμός μηνυμάτων : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από gregorakis Παρ Μαρ 25, 2016 10:30 am

... ναι, φτιάχνεις ένα λογαριασμό (αυτό είναι τσάμπα) και φορτώνεις χρήματα όπως και στο λογαριασμό της paysafe (και αυτό είναι τσάμπα, υπάρχουν "κάρτες" των 10,25 και 50 ευρώ) ... για να μπορέσεις όμως να "πληρώσεις" την WG πρέπει να ζητήσεις να σου εκδώσουν την viva wallet card (αυτό κοστίζει 5 ευρώ) η οποία είναι συνδεδεμένη με τον viva wallet λογαριασμό σου, όσα χρήματα έχεις στο λογαριασμό δηλαδή έχεις και στην κάρτα ... με την κάρτα λοιπόν τώρα ψωνίζεις είτε χρησιμοποιώντας την σαν mastercard ή την βάζεις στο paypal σου και χρησιμοποιείς μέσω αυτού (για ebay κτλ) ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Μαρ 25, 2016 11:19 am

gregorakis έγραψε:... ναι, φτιάχνεις ένα λογαριασμό (αυτό είναι τσάμπα) και φορτώνεις χρήματα όπως και στο λογαριασμό της paysafe (και αυτό είναι τσάμπα, υπάρχουν "κάρτες" των 10,25 και 50 ευρώ) ... για να μπορέσεις όμως να "πληρώσεις" την WG πρέπει να ζητήσεις να σου εκδώσουν την viva wallet card (αυτό κοστίζει 5 ευρώ) η οποία είναι συνδεδεμένη με τον viva wallet λογαριασμό σου, όσα χρήματα έχεις στο λογαριασμό δηλαδή έχεις και στην κάρτα ... με την κάρτα λοιπόν τώρα ψωνίζεις είτε χρησιμοποιώντας την σαν mastercard ή την βάζεις στο paypal σου και χρησιμοποιείς μέσω αυτού (για ebay κτλ) ...
Οι prepaid λειτουργούν;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από gregorakis Παρ Μαρ 25, 2016 11:27 am

... φαντάζομαι πως ναι, δεν έχω χρησιμοποιήσει στο WoT αλλά στο ebay λειτουργούν (μέσω paypal) ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από Akis Παρ Μαρ 25, 2016 12:50 pm

Eυχαριστω παρα πολυ!

Akis

Αριθμός μηνυμάτων : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από sisifos Παρ Απρ 22, 2016 10:22 pm

Οι χρεωστικές VISA δουλεύουν? Γιατί με πιστωτική που δοκίμασα....γιόκ Sad
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από falakros Σαβ Απρ 23, 2016 12:51 am

sisifos έγραψε:Οι χρεωστικές VISA δουλεύουν? Γιατί με πιστωτική που δοκίμασα....γιόκ Sad
απευθειας αγορα με καρτα απο το παιχνιδι?? δοκιμαζα και με viza & mastercard αλλα δεν της δεχονταν η WG Evil or Very Mad

ακολουθει μια περιγραφη τι κανω εγω και ετσι εξυπηρετω 2-3 φιλαρακια στο παιχνιδι.............

α. λογαριασμος στο paypal, οχι δηλωμενη καρτα, και να εχουμε, ή να ειχαμε, σε καμια περιπτωση δεν θα μας δεχτει την καρτα ακομα και να την κανουμε delete, ή εκεινη που ειχαμε στο παρελθον.

β. η καρτα που δηλωνω δεν την δηλωσα ΠΟΤΕ στην paypal..... μεχρι πριν 3 μηνες η καρτα που εκανα την διαδικασια ειναι VISA της πειραιως, μετα για καποιο λογο δεν γινοτανε δεκτη, και ετσι αυτην που χρησιμοποιω τωρα ειναι weby της πειραιως mastercard.......

και αυτο που κανω ειναι το εξης:

1. εστω οτι θελω να παρω ενα μηνα προνομιακο 9.95€  μπαινω paypal και πηγαινω:
α. Sent & Request a payments
β. Request a payment
γ. Βαζω email σε εκεινον που θελουμε να στειλει τα λεφτα στο balance μας
    βαζω ενα δευτερο δικο μου που ΠΟΤΕ ΔΕΝ το εχω δηλωσει στην paypal
δ. οριζω το ποσο, και εδω λιγο προσοχη γιατι εχει προμηθεια αναλογα το ποσο που ζηταμε, δλδ εγω θελω για προνομιακο 9,95€ το ποσο που θα ορισω ειναι 11€ (για ασφαλεια ωστε να μην ξανακανω την διαδικασια)......
αν θυμαμαι καλα με περισευουν γυρω στα 0,20 με 0,30 λεπτα,
ε. μολις βαλουμε το ποσο παταμε στο Request a payment
ζ. πηγαινουμε στο mail μας, και βλεπουμε στα εισερχομενα οτι ο ταδε ζηταει το ταδε ποσο απο εσας, πληρωμη?? και παταμε ναι ή continue ή οτι λεει τελοσπαντων για να συνεχισουμε.
η. θα μας εμφανισει 2 επιλογες, σου λεει να συνδεθεις στο paypal λογαριασμο σας, ή απευθειας με gredit card, εννοειτε θα γινει επιλογη της καρτας.
θ. βαζεις τα στοιχεια, στο τελος ζηταει email, εννοειτε οτι θα μπει σε αυτο που εισαι ηδη και κανεις την διαδικασια, δλδ το δευτερο.
ι. τελος αυτο ηταν............

email και καρτα ΠΟΤΕ να μην εχουν δηλωθει στην paypal Twisted Evil Twisted Evil

εχει και αλλες διαδικασιες, απο το εξωτερικο, με καρτες εξωτερικου, ή και και με την καρτα viva wallet, κτλ κτλ κτλ κτλ study

εγω απλα ανεφερα τι κανω εγω afro
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από sisifos Σαβ Απρ 23, 2016 1:39 am

Thanks! Ήσουν αναλυτικότατος!
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από BoTheGreat Σαβ Απρ 23, 2016 7:32 am

falakros έγραψε:
sisifos έγραψε:Οι χρεωστικές VISA δουλεύουν? Γιατί με πιστωτική που δοκίμασα....γιόκ Sad
απευθειας αγορα με καρτα απο το παιχνιδι?? δοκιμαζα και με viza & mastercard αλλα δεν της δεχονταν η WG Evil or Very Mad

ακολουθει μια περιγραφη τι κανω εγω και ετσι εξυπηρετω 2-3 φιλαρακια στο παιχνιδι.............

α. λογαριασμος στο paypal, οχι δηλωμενη καρτα, και να εχουμε, ή να ειχαμε, σε καμια περιπτωση δεν θα μας δεχτει την καρτα ακομα και να την κανουμε delete, ή εκεινη που ειχαμε στο παρελθον.

β. η καρτα που δηλωνω δεν την δηλωσα ΠΟΤΕ στην paypal..... μεχρι πριν 3 μηνες η καρτα που εκανα την διαδικασια ειναι VISA της πειραιως, μετα για καποιο λογο δεν γινοτανε δεκτη, και ετσι αυτην που χρησιμοποιω τωρα ειναι weby της πειραιως mastercard.......

και αυτο που κανω ειναι το εξης:

1. εστω οτι θελω να παρω ενα μηνα προνομιακο 9.95€  μπαινω paypal και πηγαινω:
α. Sent & Request a payments
β. Request a payment
γ. Βαζω email σε εκεινον που θελουμε να στειλει τα λεφτα στο balance μας
    βαζω ενα δευτερο δικο μου που ΠΟΤΕ ΔΕΝ το εχω δηλωσει στην paypal
δ. οριζω το ποσο, και εδω λιγο προσοχη γιατι εχει προμηθεια αναλογα το ποσο που ζηταμε, δλδ εγω θελω για προνομιακο 9,95€ το ποσο που θα ορισω ειναι 11€ (για ασφαλεια ωστε να μην ξανακανω την διαδικασια)......
αν θυμαμαι καλα με περισευουν γυρω στα 0,20 με 0,30 λεπτα,
ε. μολις βαλουμε το ποσο παταμε στο Request a payment
ζ. πηγαινουμε στο mail μας, και βλεπουμε στα εισερχομενα οτι ο ταδε ζηταει το ταδε ποσο απο εσας, πληρωμη?? και παταμε ναι ή continue ή οτι λεει τελοσπαντων για να συνεχισουμε.
η. θα μας εμφανισει 2 επιλογες, σου λεει να συνδεθεις στο paypal λογαριασμο σας, ή απευθειας με gredit card, εννοειτε θα γινει επιλογη της καρτας.
θ. βαζεις τα στοιχεια, στο τελος ζηταει email, εννοειτε οτι θα μπει σε αυτο που εισαι ηδη και κανεις την διαδικασια, δλδ το δευτερο.
ι. τελος αυτο ηταν............

email και καρτα ΠΟΤΕ να μην εχουν δηλωθει στην paypal Twisted Evil Twisted Evil

εχει και αλλες διαδικασιες, απο το εξωτερικο, με καρτες εξωτερικου, ή και και με την καρτα viva wallet, κτλ κτλ κτλ κτλ study

εγω απλα ανεφερα τι κανω εγω afro

Να συμπληρώσω ότι αυτό ισχύει και για οποιαδήποτε αγορά θέλετε να κάνετε στο ίντερνετ μέσω paypal. Επίσης να διευκρινήσω ότι κρατάει το paypal κάθε φορά ένα ποσοστό % του ποσού που θα κάνεις request. Στη αρχή νόμιζα ότι και γω οτι κρατάει 1 με 2 ευρώ κάθε φορά αλλά κάνοντας μια παραγγελία άνω των 100 πρόσφατα μου κράτησε γύρω στα 10 ευρω. Συγκεκριμένα δε θυμάμαι τα ποσά αλλά λογικά κάπου στους όρους του paypal θα γράφει το ποσοστό.
BoTheGreat
BoTheGreat

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από dolofonos Σαβ Απρ 23, 2016 10:25 am

Osa xronia douleuo me paypal den 8umamai na mou kratisan esto kai cent parapano
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από BoTheGreat Σαβ Απρ 23, 2016 10:31 am

dolofonos έγραψε:Osa xronia douleuo me paypal den 8umamai na mou kratisan esto kai cent parapano

Μόνο με τον τρόπο που περιέγραψε ο falakros σου κρατάει λεφτά και έιναι ο μόνος σίγουρος τρόπος, τουλάχιστον για μένα, τώρα με τα capital control να αγοράσεις κάτι από ίντερνετ. Επισημαίνω μόνο για εκεί που δεν δέχονται τις ελληνικές κάρτες. Αλλιώς δε υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα.
BoTheGreat
BoTheGreat

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από sisifos Σαβ Απρ 23, 2016 11:16 am

Ο τρόπος που περιγράφεται εδώ στην ουσία είναι πώληση (request payment) μέσω paypal γι' αυτό και κρατάει προμήθεια (από τον πωλητή). Εμείς συνήθως (μέχρι τώρα τουλάχιστον) κάναμε μόνο αγορές. Γι αυτό και δεν το είχαμε ξανασυναντήσει.
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από dimstam Κυρ Απρ 24, 2016 12:51 am

Money safe είναι η άλλη λύση μόνο που κρατάει το 4% του ποσού που βάζεις.Δουλεύει κατά το ήμισυ σαν την paysafe.Google it και θα βρείτε περισσότερες πληροφορίες στα Ελληνικά.
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από sisifos Κυρ Απρ 24, 2016 3:01 am

4% προμήθεια! Εκεί μας καταντήσανε. Τους πληρώνουμε για να πληρώσουμε. Ρε δεν πα να απαυτοθούνε? Πληροφοριακά δεν μου δούλεψε ούτε το κόλπο με το paypal (τα έκανα όλα προσεχτικότατα). Δεν πειράζει καλύτερα. Δεν τα θέλουν τα λεφτά μας. Δεν θα τα πάρουν. Σιγά μην γυρίσω και τη γη ανάποδα για να πληρώσω την WG. Καλά είμαι και τζαμπέ Twisted Evil
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από falakros Κυρ Απρ 24, 2016 11:28 am

sisifos έγραψε:4% προμήθεια! Εκεί μας καταντήσανε. Τους πληρώνουμε για να πληρώσουμε. Ρε δεν πα να απαυτοθούνε? Πληροφοριακά δεν μου δούλεψε ούτε το κόλπο με το paypal (τα έκανα όλα προσεχτικότατα). Δεν πειράζει καλύτερα. Δεν τα θέλουν τα λεφτά μας. Δεν θα τα πάρουν. Σιγά μην γυρίσω και τη γη ανάποδα για να πληρώσω την WG. Καλά είμαι και τζαμπέ Twisted Evil

δεν θα σου δεχεται την καρτα, εχει θεμα με ορισμενες καρτες......

τωρα για το τζαμπε, αυτο ειναι αλλο θεμα  Cool Cool Cool
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από kick1995 Τρι Μάης 10, 2016 11:50 am

Προσφατα ανακαλυψα την Revolut ειναι μια εφαρμογη για android....η καρτα αυτη εχει εδρα στην αγγλια και ανηκει στην mastercard, ουσιαστικα λειτουργει σαν πορτοφοφολι...μπορεις να βαζεις μεχρι 1000€ το μηνα και μπορεις να κανεις αγορες εντος και εκτος Ελλαδος.......απ'οτι με ενημερωσαν δινεις τα στοιχεια σου και η καρτα σου ερχεται δωρεαν, η συγκεκριμενη καρτα συνδεεται με λογαριασμο η πιστωτικη
Για ποιο σωστες και σαφεις πληροφοριες πληκτρολογειστε το παραπανω ονομα.
(ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΟΣΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ GOLD ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΩ BAN Very Happy)
kick1995
kick1995

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από falakros Τρι Μάης 10, 2016 11:40 pm

kick1995 έγραψε:Προσφατα ανακαλυψα την Revolut ειναι μια εφαρμογη για android....η καρτα αυτη εχει εδρα στην αγγλια και ανηκει στην mastercard, ουσιαστικα λειτουργει σαν πορτοφοφολι...μπορεις να βαζεις μεχρι 1000€ το μηνα και μπορεις να κανεις αγορες εντος και εκτος Ελλαδος.......απ'οτι με ενημερωσαν δινεις τα στοιχεια σου και η καρτα σου ερχεται δωρεαν, η συγκεκριμενη καρτα συνδεεται με λογαριασμο η πιστωτικη
Για ποιο σωστες και σαφεις πληροφοριες πληκτρολογειστε το παραπανω ονομα.
(ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΟΣΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ GOLD ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΩ BAN Very Happy)
λες να ΒΑΝαρηστεις Laughing Laughing Laughing
ναι η revout και η moneysafe ειναι απο αγγλια, και ειναι βολικα και τα δυο, ειδικα για την revolut ακουσα πολλα θετικα....
για το viva wallet δεν ξερω Neutral

προς το παρον χρησιμοποιω την paypal, στο αγνωστο μελλον θα δειξει.
και να μην βαλω προνομιακο, σιγα! δεν θα μπορεσω να κοιμηθω το βραδυ θα εχω εφιαλτες tongue tongue
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από Convii Τρι Μάης 10, 2016 11:41 pm

Viva Wallet και τα μυαλά στα κάγκελα !!!

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από falakros Τετ Μάης 11, 2016 12:10 am

Convii έγραψε:Viva Wallet και τα μυαλά στα κάγκελα !!!
την χρησιμοποιεις απευθειας στο παιχνιδι, ή μεσω paypal???
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Μάης 11, 2016 12:35 am

... τι σημασία έχει? όπως σε βολεύει ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από falakros Τετ Μάης 11, 2016 1:44 am

βρε καλα εχεις δικιο, αλλα θα με βολευε καλυτερα απευθειας την καρτα στο παιχνιδι, γι'υτο ρωτηξα rabbit
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Μάης 11, 2016 3:58 am

... εσύ λοιπόν κάνε αυτό, για μένα είναι πιο εύκολο το paypal για να μη χρειάζεται να βρίσκω την κάρτα στο συρτάρι και να πληκτρολογώ ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD? Empty Απ: ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ GOLD?

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Μάης 11, 2016 5:38 am

Αχ οι non-(super)unicums άνευ βησμάτων τι περνάνε για λίγο gold και premium accounts  Razz Razz
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης