World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

+9
Veyder
perseas
Karmar1
falakros
gregorakis
kick1995
babis2015
fc_rex
fthonos
13 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από taramas Πεμ Δεκ 01, 2016 9:46 am

Μην αγχώνεστε, εχω πολλά καλούδια για τα τομάρια σας, λίγη υπομονή και θα τα βρούμε όλα, και τα mods και τα υπόλοιπα, μόνο φροντίστε να σας συναντήσω ξανά και να κάνετε τα γνωστά κατορθώματα, όχι τίποτα άλλο να εμπλουτίσω τα αρχεία μου, ειδικά για σένα καραγκιόζη φτιάξε μου τη μέρα και ξαναέλα στο προσκήνιο για να σε δούμε τι ωραίο χρώμα που έχεις.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από Veyder Πεμ Δεκ 01, 2016 10:14 am

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 2ezmtcl
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Δεκ 01, 2016 10:25 am

taramas έγραψε:Μην αγχώνεστε, εχω πολλά καλούδια για τα τομάρια σας, λίγη υπομονή και θα τα βρούμε όλα, και τα mods και τα υπόλοιπα, μόνο φροντίστε να σας συναντήσω ξανά και να κάνετε τα γνωστά κατορθώματα, όχι τίποτα άλλο να εμπλουτίσω τα αρχεία μου, ειδικά για σένα καραγκιόζη φτιάξε μου τη μέρα και ξαναέλα στο προσκήνιο για να σε δούμε τι ωραίο χρώμα που έχεις.

Τι να μας πεις ρε κακομοιρη (και οι ομοιοι σου). ΤΣΙΤΕΡ της δεκαρας που ερχοσουν εδω και μας ελεγες οτι τα στατς μετρανε για αυτους που τα μετρανε και απο πισω ετρεχε το aimbot και τα ΤΣΙΤ μπας και κανεις λιγο damage και βγεις απο την κιτρινιλα. ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ...

Σιωπη τωρα, αμα σου εχει μεινει λιγη αξιοπρεπεια γυρνα στο σπηλαιο σου απατεωνα.

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Jz8cw6


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mementoM0ri στις Πεμ Δεκ 01, 2016 10:36 am, 1 φορά
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από taramas Πεμ Δεκ 01, 2016 10:35 am

Χαχαχα, βλέπω σε τρώει το κωλαράκι σου καραγκιόζη, στο ξαναείπα δεν γαμάω πούστηδες, σάλτα βρες κανέναν απο το παρεάκι, αλλά σε καταλαβαίνω, τι να κάνεις αφού όλοι είστε με κυλοτάκια.
Τι να σου κάνω ρε φίλε, σε κατανοώ αλλά είπαμε είμαι straight.
Και μην ξεχνιόμαστε να βρεθούμε να τα πούμε, να σου θυμίσω και τις μαλακίες που έλεγες, έχω κα ιτα γραφόμενά σου, ξέρεις αυτά που μου έστελνες, να τα διαβάσουμε να γελάσουμε.
Βρε αντε ούστ καραγκιόζηδες, χρόνια τώρα μας ζαλίσατε τα αρχίδια με τα κατορθώματά σας και βγήκατε τώρα να ζητήσετε και τα ρέστα, μερικοί απο εσάς όταν ήταν μαζί μου δεν μπορούσατε να ρίξετε στα περιστέρια και ξαφνικά γίνατε μωβ παπαρούνες με τις μπανάνες του γιουσέιν μπόλτ.

Είπαμε δεν γαμώ πούστηδες, άντε σε άλλη παραλία, αν έχτε μπαλάκια ελάτε στα CW να σας δώ να σας χαρώ.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Δεκ 01, 2016 10:42 am

taramas έγραψε:Χαχαχα, βλέπω σε τρώει το κωλαράκι σου καραγκιόζη, στο ξαναείπα δεν γαμάω πούστηδες, σάλτα βρες κανέναν απο το παρεάκι, αλλά σε καταλαβαίνω, τι να κάνεις αφού όλοι είστε με κυλοτάκια.
Τι να σου κάνω ρε φίλε, σε κατανοώ αλλά είπαμε είμαι straight.
Και μην ξεχνιόμαστε να βρεθούμε να τα πούμε, να σου θυμίσω και τις μαλακίες που έλεγες, έχω κα ιτα γραφόμενά σου, ξέρεις αυτά που μου έστελνες, να τα διαβάσουμε να γελάσουμε.
Βρε αντε ούστ καραγκιόζηδες, χρόνια τώρα μας ζαλίσατε τα αρχίδια με τα κατορθώματά σας και βγήκατε τώρα να ζητήσετε και τα ρέστα, μερικοί απο εσάς όταν ήταν μαζί μου δεν μπορούσατε να ρίξετε στα περιστέρια και ξαφνικά γίνατε μωβ παπαρούνες με τις μπανάνες του γιουσέιν μπόλτ.

Είπαμε δεν γαμώ πούστηδες, άντε σε άλλη παραλία, αν έχτε μπαλάκια ελάτε στα CW να σας δώ να σας χαρώ.
 
 Ειμαι σιγουρος οτι εχεις και SEXassist BOT γιατι αλλιως ουτε για κατουρημα δε σε κοβω.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από Veyder Πεμ Δεκ 01, 2016 10:47 am

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Ctgg9
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Δεκ 01, 2016 9:37 pm

taramas έγραψε:Είπαμε δεν γαμώ πούστηδες, άντε σε άλλη παραλία, αν έχτε μπαλάκια ελάτε στα CW να σας δώ να σας χαρώ.

Ξέρεις, είμαστε στα CW ενώ εσύ τρως μπανάνα. Βλαχοcommander, disband

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από PanayiotisG Παρ Δεκ 02, 2016 2:09 am

Θα μπορούσε το συμβάν αυτό ( Ban σε 2869 χρήστες ) να σηματοδοτήσει ένα γόνιμο διάλογο μέσα στην κοινότητα αυτή αλλά δεν μπορούμε να ξεφύγουμε από τα κακώς κείμενα της ελληνικής φυλής μας και το σαράκι που μας τρώει.
2869 χρήστες λοιπόν τιμωρήθηκαν γιατί χρησιμοποιούσαν κάποιο mods που δεν ηταν αποδεκτό . Φυσικά δεν μπορώ να καταλάβω και ούτε υπάρχει κάποια λογική εξήγηση γιατί αυτοί οι 2869 και όχι πολύ περισσότεροι οι λιγότεροι ? γνωρίζεται θέλω να πιστεύω όλοι ότι ο αριθμός των χρηστών που χρησιμοποιούν τέτοιου είδος mods είναι κατά πολύ πολλαπλάσιο των 2869 χρηστών.
Από το όταν ξανά επέστρεψα στο WoT πριν από 6μηνες ( μετά από 1 χρόνο αποχή ) ελάχιστοι ,μετρημένοι στα δάχτυλα , είναι οι παίκτες που γνώρισα και δεν χρησιμοποιούσαν κάποια Mods .
2869 χρήστες τιμωρήθηκαν εδώ και 3 ημέρες και καθάρισε το WoT ? γιατι δεν υπήρξαν και άλλες τιμωρίες ? μήπως σταμάτησαν όλοι μα όλοι να χρησιμοποιούν τα παράνομα Mods?
Μου γεννούνται πάρα πολλά ερωτήματα όπως το ότι είναι τελείως τυχαίο που από τις πρώτες Clan δεν υπάρχει καμία τιμωρία ?η το ότι και στις υπόλοιπες μεγάλες κατά απόδοση Clan οι τιμωρίες είναι ελάχιστες ?

Ερωτήματα φυσικά που δεν μπορώ να απαντήσω χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει ότι δεν  έχω κατά νου κάποιες ύποπτες σκέψεις.
Θα μπορούσα να γράψω πολλά περισσότερα και να εκθέσω πολλά περισσότερα ερωτήματα που με βασανίζουν όπως και τους περισσότερους από εσάς που παίζετε αυτό το παιχνίδι και έχει τύχει να σας συμβούν αρκετά  ΄΄ κουλά ΄΄.
Θέλω να πιστεύω ότι όλοι μας νοιώθουμε πολύ ευχάριστα και μεγάλη ικανοποίηση  που πλέον  το Wot καθάρισε και τιμώρησε τους Παίκτες που έκλεβαν και χρησιμοποιούσαν αυτά τα Mods που φυσικά ήταν και δωρεάν διαθέσιμα στους χρήστες, δεν είναι αποδεκτό από την wargaming να χρησιμοποιείς Δωρεάν Mods.
Γράφω τα παραπάνω ως εκτόνωση από μια πικρία που με διακατέχει τις τελευταίες 3 ημέρες γιατί είμαι και εγώ μέσα στους 2869 χρήστες  που κάποιοι αποφάσισαν  να τιμωρήσουν  χωρίς διαφανείς διεργασίες  αν και είμαι μέρος ενός εκατονταπλάσιου συνόλου .
Είμαι ένας παίκτης με μέτρια Stats που δεν κυνηγούσε κάτι ιδιαίτερο στο παιχνίδι παρά απλά την διασκέδαση και το γέμισμα του άδειου χρόνου μου, δεν χρησιμοποιούσα τα mods για να βελτιώσω τα στατιστικά μου ( αν και βελτιώθηκαν λίγο ) παρά για να μπορώ να παίξω ισότιμα  , Χρησιμοποιούσα τα Mods που χρησιμοποιεί η πλειονότητα των χρηστών  και δεν θα κρυφτώ πίσω από κανένα δάχτυλο αλλά και ούτε νοιώθω ότι έκανα κάτι τραγικό.
Φιλικά προς όλους ,

 με την ελπίδα ότι όλοι μπορούμε να κάνουμε εποικοδομητικούς διαλόγους .
PanayiotisG
PanayiotisG

Αριθμός μηνυμάτων : 14

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από Veyder Παρ Δεκ 02, 2016 2:38 am

PanayiotisG έγραψε:Θα μπορούσε το συμβάν αυτό ( Ban σε 2869 χρήστες ) να σηματοδοτήσει ένα γόνιμο διάλογο μέσα στην κοινότητα αυτή αλλά δεν μπορούμε να ξεφύγουμε από τα κακώς κείμενα της ελληνικής φυλής μας και το σαράκι που μας τρώει.

Μέσα στα κακώς κείμενα της πολύ overated ελληνικής  φυλής είναι και ότι δεν φροντίζουμε να ενημερωνώμαστε σωστά. Υπήρχε ανακοίνωση της WG μέρες πριν ότι θα προχωρήσει σε mod scan αλλά κάποιοι δε μπήκατε στο κόπο να διαβάσετε. Επίσης στην ίδια ανακοίνωση λέει ότι το scan δε θα ήταν extended σε αυτή τη πρώτη φάση τουλάχιστον. Όσο για παίχτες από μεγάλες clan απλά φρόντησαν να ενημερωθούν και ίσως προχώρησαν και σε clean up των φακέλων του παιχνιδιού από προιγούμενα update στα οποία υπήρχαν illegal mods αν βέβαια υπήρχαν μιας και πολλοί από αυτούς παίζοντας ESL δε ρισκάρουν.
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από gregorakis Παρ Δεκ 02, 2016 2:47 am

@ PanayiotisG είχες aimbot? ρωτάω για να δω αν ισχύει η θεωρεία μου πως τιμώρησαν μόνο αυτά ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από PanayiotisG Παρ Δεκ 02, 2016 3:05 am

Για το ότι θα βάζανε χερι στα  ΄΄ελεύθερα ΄΄ mods  είχαμε ενημερωθεί , αλλά πιστέψαμε ότι αυτό γα γινόταν με την νέα έκδοση , κάτι τέτοιο κυκλοφορούσε ως φήμη και για αυτό τον λόγο δεν έκανα τον κόπο να τα βγάλω , δεν λέω πως δεν φταίω φιλέ μου , δεν λέω ότι κακώς έφαγα ban , αλλά αυτό που λέω είναι ότι δεν ήμασταν μόνο εμείς οι 2869 , εάν με κατανοείς.
Τα Mods που είχα εκτός από το πακέτο helpics  είναι τα παρακάτω
ZJ  target direction , ZJ Market reload , ZJ aimbot shaytan

Φυσικά και μετά την ποινή μου που θα επιστρέψω δεν θα χρησιμοποιώ κανένα Mods  , χωρίς αυτό να σημαίνει βέβαια πως το WoT θα γίνει ένα καθαρό Game.
PanayiotisG
PanayiotisG

Αριθμός μηνυμάτων : 14

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από gregorakis Παρ Δεκ 02, 2016 4:28 am

... άρα μάλλον ισχύει αυτό που λέω, πως τιμώρησαν (σε πρώτη φάση τουλάχιστο) μόνο τα aimbots ... όλους όσους ξέρω που έφαγαν ban είχαν κάποιο aimbot ... εκτός του taramas βέβαια που είχε μόνο το destructible και που αυτό μάλλον κάποιος τούρκος θα τον χάκαρε και θα το έβαλε στον υπολογιστή του ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από Karmar1 Παρ Δεκ 02, 2016 4:59 am

PanayiotisG έγραψε:Για το ότι θα βάζανε χερι στα  ΄΄ελεύθερα ΄΄ mods  είχαμε ενημερωθεί , αλλά πιστέψαμε ότι αυτό γα γινόταν με την νέα έκδοση , κάτι τέτοιο κυκλοφορούσε ως φήμη και για αυτό τον λόγο δεν έκανα τον κόπο να τα βγάλω , δεν λέω πως δεν φταίω φιλέ μου , δεν λέω ότι κακώς έφαγα ban , αλλά αυτό που λέω είναι ότι δεν ήμασταν μόνο εμείς οι 2869 , εάν με κατανοείς.
Τα Mods που είχα εκτός από το πακέτο helpics  είναι τα παρακάτω
ZJ  target direction , ZJ Market reload , ZJ aimbot shaytan

Φυσικά και μετά την ποινή μου που θα επιστρέψω δεν θα χρησιμοποιώ κανένα Mods  , χωρίς αυτό να σημαίνει βέβαια πως το WoT θα γίνει ένα καθαρό Game.



το πληρωμένο είχες από wotzj.ru
η demo έκδοση;
Karmar1
Karmar1

Αριθμός μηνυμάτων : 31

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από falakros Παρ Δεκ 02, 2016 5:20 am

PanayiotisG έγραψε:Για το ότι θα βάζανε χερι στα  ΄΄ελεύθερα ΄΄ mods
ωπα, που το λεει αυτο για ελευθερα mods?? δεν ειναι ολα παρανομα, καποια αφου ειναι γνωστο οτι ειναι για ευκολια, και αν ηταν ετσι το πακετο aslain δεν θα υπηρχε, απο τοτε που εβγαλε την ανακοινωση η WG ο aslain εβγαλε ολα οσα επρεπε........

και για να σου πω την αληθεια χεστηκ@ και αν τα βγαλει ολα.........
3-4 με βολευουν, ας τα βγαλει και αυτα αν θελει............
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από babis2015 Σαβ Δεκ 03, 2016 10:22 am

Σιγα τα αυγά...τα ban έπρεπε να τα αρχίσουν 3 χρόνια τώρα....ήδη είναι πολύ αργά...υπάρχουν παίκτες που αν δεν έχουν update των mods/cheats δεν loggaρουν καν στο game όλα αυτά τα χρόνια...
Τώρα που χάνουν κόσμο τους ένοιαξε το fair play...!χΑ!ΧΑ!ΧΑ!Είναι γελοίοι!!!
Ποιος μπορεί να αποδείξει ότι απο τον χειρότερο παίκτη - ντοματοτζους, έως τον padder-unicum ότι δε χρησιμοποιούσε cheat όταν παίζει απο το σπίτι του χωρίς κάποια προστασία απο το game με εκατοντάδες mods ελεύθερα??όλοι έχουν κλέψει...άλλοι απλά ήταν πιο καλοί και  και άλλοι δεν νοιώθουν ούτε με cheat...
Το θέμα είναι οι μηχανισμοί της WG πως επηρεάζουν τη μάχη που ακόμα και cheat να εχεις δεν μπορείς να κάνεις τίποτα (βλέπε MM..) και το RNG κάνει πάρτυ με τα σπαταλημένα silver των ανηποψίαστων παικτών.
WG = ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ = ΑΠΑΤΗ + ΑΙΣΧΡΟΚΕΡΔΙΑ.
Και ο τζογος είναι αρρώστεια...και τα χαρτιά....αλλά όταν μπείς στον εθισμό δεν βλέπεις την τύφλα σου.....έτσι είναι και αυτό λοιπόν.....
ΞΥΠΝΑΤΕ!!!!ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από fthonos Τρι Δεκ 06, 2016 12:14 am

Veyder έγραψε:
PanayiotisG έγραψε:Θα μπορούσε το συμβάν αυτό ( Ban σε 2869 χρήστες ) να σηματοδοτήσει ένα γόνιμο διάλογο μέσα στην κοινότητα αυτή αλλά δεν μπορούμε να ξεφύγουμε από τα κακώς κείμενα της ελληνικής φυλής μας και το σαράκι που μας τρώει.

Μέσα στα κακώς κείμενα της πολύ overated ελληνικής  φυλής είναι και ότι δεν φροντίζουμε να ενημερωνώμαστε σωστά. Υπήρχε ανακοίνωση της WG μέρες πριν ότι θα προχωρήσει σε mod scan αλλά κάποιοι δε μπήκατε στο κόπο να διαβάσετε. Επίσης στην ίδια ανακοίνωση λέει ότι το scan δε θα ήταν extended σε αυτή τη πρώτη φάση τουλάχιστον. Όσο για παίχτες από μεγάλες clan απλά φρόντησαν να ενημερωθούν και ίσως προχώρησαν και σε clean up των φακέλων του παιχνιδιού από προιγούμενα update στα οποία υπήρχαν illegal mods αν βέβαια υπήρχαν μιας και πολλοί από αυτούς παίζοντας ESL δε ρισκάρουν.
αυτο με ξεπερνα. παιζουν λεει esl και δεν ρισκαρουν. Βρηκαμε λοιπον μια  "δικαιολογια" για να στηριξουμε οτι οι unicum δεν χρησιμοποιυν Mods...
ωραια. εγω λοιπον που επαιζα esl, ειχα ενα φακελο res_mods αδειο "μαμα" και ενα με Mods. οταν ηξερα οτι θα παιξω esl αλλαζα φακελους και ΜΠΑΜ NO MODS!!!!
αρα τα "επαιζαν esl και φοβοταν " και λοιπες αερολογιες, αλλου! σε καποιυς που δεν ξερουν.
ακουστε τωρα και αυτο.1. υπαρχουν Mods που τρεχουν και εκτος res_mods φακελου!! ΟΥΑΟΥ!  2. οσους μπαναρανε το κανανε μαλλον μεσω του mod που κατεβαζαν για το TOP TANKER EVENT....!! 3. ολες οι μεγαλες κλαν εχουν αλλα mods απο αυτα που χρησιμοποιουμε εγω και εσεις, μοιραζονται σερβερ Ts και πληροφοριες μεταξυ τους!!
αρα ολα παπαριες!! δεν λεω οτι ολοι παιζουν με Mods, αλλα μην ακουω μαλακιες!!

fthonos

Αριθμός μηνυμάτων : 17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας - Σελίδα 2 Empty Απ: name and shame!! Γ^^ω τα μποτακια σας

Δημοσίευση από gregorakis Τρι Δεκ 06, 2016 1:22 am

Όλοι μπορούν να παίζουν esl αλλά δεν παίζουν όλοι esl. Ο παίκτης που θέλει να παίξει competitive στο esl σε major tournaments δε μπορεί να αλλάζει σε mods και no mods. Θεωρητικά μπορεί αλλά στην πράξη κάτι τέτοιο θα περιόριζε πολύ την απόδοσή του.

Θεωρώ πολύ πιθανό να υπάρχουν και mods εκτός του φακέλου res_mods. Ο φάκελος αυτός υπάρχει για τη δική μας ευκολία (των παικτών) και όχι της εταιρίας. Η WG μπορεί πολύ εύκολα να εντοπίσει τα mods που φορτώνει ο client σου κάθε φορά που τον τρέχεις. Ακόμα και εγώ μπορώ να το κάνω αν μου δώσεις πρόσβαση στο pc (η WG έχει πρόσβαση στο pc κάθε φορά που τρέχει το παιχνίδι). 

Τελειώστε πια με το παραμύθι των "μεγάλων clan" και των "γαμάτων cheat" που έχουν και τους κάνουν καλούς παίκτες. Υπάρχουν καλοί και κακοί παίκτες, τέλος. Η FAME δε δέχεται παίκτες με mods, είναι απαραίτητη προϋπόθεση για να μπεις να παίζεις vanilla. Μια clan που δεν είναι καν στις "μεγάλες" του παιχνιδιού, η BRAH, έδιωξε αμέσως τον μοναδικό παίκτη της που μπαναρίστηκε. Εμείς όμως έχουμε δικαιολογία πως έχουν όλοι mods απλά τα δικά τους δεν πιάνονται. Η USSR έγινε ο περίγελος των φόρα καθώς ήταν η μόνη από τις 20-30 top clans που είχε cheaters. Εμείς εδώ προσπαθούμε να καλύψουμε τον κώλο μας, όχι δεν είμαστε cheaters οι άλλοι μας μισούν!!! 

Παίξτε μπαλίτσα κι αφήστε τα cheats ή cheatαρετε και φάτε τη μπανάνα. Ωραία κι αντρίκεια όμως όχι με κλάψες.
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης