World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

+6
gregorakis
LASKAS
Dennis20vt
RNGD
blsbill
babis2015
10 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Δεκ 21, 2016 8:13 am

blsbill έγραψε:tha ginei opws egina egw kaliteros pektis.na strwsei katw ton kwlo tou,na psaxtei apo monos tou,na mpenei me tafilarakia tou training na mathenei ta map kai pou tripane ta armata.Na paei se mia mikri clan stin arxi kai meta na paei kapou na mathei to teamplay.egw episis thewrw kalo na perasei kai apo clan tou eksoterikou na dei pws eine ta pragmata kai ekei.otan piga stous PNX de me valan stin prwti omada kai as eixa perissotero wn8 apo tous misous PNX-R. me valan stin deyteri giati den eixa ta armata kai den eixa megali empeiria se teamplay kai cw.Ksereis ti ekana?de griniaksa.ekatsa na dw ti ginetai. San na fernw ena 1400ari twra stous kiss kai na tou lew megale de tha pekseis pane stin kiss2 px na matheis kai ta ksanaleme.pios tha mpei sti diadikasia na paradextei oti xreiazete training i oti den eine arketa kalos?
Laskas as min arxisoun pali kokoromaxies.Oloi tha xoume kati na vroume kai na poume.De nomizw o dionisis na ithele na meiwsei kamia prospatheia tis omadas sou,isa isa aytokritiki se mas kanoume oti xwris megalo endiaferon sta 8aria kataferame na xasoume tin deyteri thesi.De nomizw na anaferotan ston xarti ton dekariwn.

Παρόλα τα greeklish που παθαίνεις στραβισμό...με όλα αυτα που γράφεις και ισχύουν ως σήμερα, εσύ βλέπεις προκοπή και πρόοδο στην ελληνική κοινότητα...γιατι εγώ όχι....! Twisted Evil
Και όχι μόνο αυτό...εχει πέσει και τόσο το γενικό επίπεδο του παιχνιδιού που μπορείς και συ με ομάδα του 1700-1900win8 να παίρνεις 10περιοχές...δλδ ΠΟΛΥΕΛΕΟΣ ΤΑΒΑΝΑΤΟΣ!!!ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Δεκ 21, 2016 12:42 pm

ΦΤΙΑΞΤΕ ΜΙΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ......ΦΤΙΑΞΤΕ ΜΙΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΠΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ!!!!
ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΟΝ Π..ΤΣΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΩ ΜΠΕΣΑ!!!!ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΖΩΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από Dennis20vt Τετ Δεκ 21, 2016 12:42 pm

LASKAS έγραψε:
Dennis20vt έγραψε:Δεν θα συζητισω για τον χαρτη οπως ηταν στην προηγουμενη σεζον γιατι αρκετες μεγαλες ομαδες δεν παιξαν καθολου και αλλες χαζοπαιζαν!!!Aυτο φανηκε και στο event η kiss- 5 στα 8αρια και στο event πατατα στα 8αρια!!Η legn 7 στα 10αρια και μεσα στο event στα 10αρια επισης πατατα!!Για να τα λεμε και ολα με το ονομα τους!!

Πάλι μας αναφέρεις?Πάλι μας συγκρίνεις?Τι θα γίνει με εσένα ρε???
 
1)ΑΠΟ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΣΤΟ SEASON ΔΕΝ ΠΑΙΖΑΝΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Η ΧΑΖΟΠΑΙΖΑΝΕ???Για να μειώσεις την αξία μας που πήραμε την 7 θέση στα 10αρια???
2)Γιατί να μην υποθέσουμε κάτι που είναι λογικότερο?! Very Happy Ότι εσείς πήγατε καλά στο 8άρι λόγω συμμαχιών και στο event που δεν έχει συμμαχίες  πήγατε όπως πήγατε Very Happy
3)Στο 10άρι βέβαια πήγαμε πατάτα αλλά για τον εξής απλό λόγο....όταν έχεις εξασφαλίσει ήδη στους περισσότερους το άρμα και δεν σε ενδιαφέρει πλέον η κατάταξη της clan λογικό είναι το χαλάρωμα αλλά και να πουσάρεις αυτούς που δεν είναι τόσο δυνατοί σαν παίκτες και έχουν λίγους πόντους.Στο 10άρι για παράδειγμα εγώ δεν έπαιξα σχεδόν καθόλου...Για να τα λέμε όλα με το όνομα τους Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΥΓ1.Σου έχω πει μην ασχολείσαι με εμάς!Δεν θα με πείραζε αν ήσουν αντικειμενικός, αλλά είσαι κάφρος και η κρίση είναι όση και τα stats σου!
ΥΓ2.Όταν λες να τα λέμε όλα με το όνομα τους σημαίνει ότι η φαντασία σου πλάθει πράγματα για να δικαιολογήσει ότι για δεύτερη χρονιά συνεχόμενη στο μεγαλύτερο campaign της χρονιάς η kiss βγαίνει κάτω από την δική μας ομάδα...?!ΤΟΣΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΕΙΣΑΙ???? Mad


Δεν εκανα καμια συγκριση αναμεσα στους Kiss- και στους legn!Μιλαω σε forum και μιλαω για 2 δυνατες clan οι οποιες παιξαν στο global map και στο event δεν πηγαν στα αντιστοιχα tier τους τοσο καλα!!Διαβασε καλα το ποστ και μετα γραψε τι ειναι να γραψεις!

Επειδη ομως ο τροπος σου που μιλας ειναι για ακομα μια φορα προς εμενα προσβλητικος το εχεις κανει παρα πολλες φορες στο λεω για τελευταια φορα να το κοψεις!Δεν εχω τιποτα μαζι σου ουτε με την ομαδα σου ουτε με τα παιδια που εχεις εκει μεσα!!

Τα επομενα που θα σου γραψω ειναι γιατι την εκανες την συγκριση και επειδη πεταξες και την εξυπναδα σου οτι ειχαμε συμμαχιες!!

Τωρα με ηρθες να δικαιολογηθεις οτι δεν σας ενοιαζε στα 10αρια και παιζατε μονο και μονο για καποιους παιχτες που ειχαν αναγκη!Απο τα 6αρια ειχες ολους σχεδον τους παιχτες safe με αρκετους ποντους μπροστα!! 30+ κατι παιχτες μεσα στο αρμα και κατα την διαρκεια σου ηρθαν και καπιοι παιχτες που ηταν φορτομενοι με ποντους απο αλλες clan συνολο 41!!Σε καθε event βλεπω πως πανε καθε μερα οι Ελληνικες clan ολες και μακαρι να ειχαμε ακομα 2-3 να περναν τοσσα αρματα!!

Στα 10αρια τωρα που το βλεπω ειχατε σε καθε timezone 2-3 μαχες δηλαδη 30-45 ατομα  παιζατε ενεργα!Mην με λες τωρα οτι δεν παιζατε σοβαρα και δεν σας ενιαζαν τα 10αρια!!Ενταξει ελεος εισασταν κοντα στην 70 θεση και δεν κυνηγησατε την 70αδα για να παρετε εστω και το gold?Μπορει και να μην σας ενοιαξε το gold αν και δεν νομιζω,στην θεση σας εμεις θα το κυνηγουσαμε!!


Επισης λογο μη συμμαχιων στο event ειχαμε 10-11 περιοχες στα 10αρια βγαζωντας στην απ εξω μεγαλες clan που ηταν τριγυρω μας!!

Τωρα παμε σε αυτο το wn8 που εφτασες στις 70k μαχες και εχεις 2673wn8 που εχει γινει τοσο καιρο που εισαι στο game διορθωση αρματων και παιχτων οσο αναφορα το wn8  αρκετες φορες
και εχεις παρει μονο απο εκει 200-300 τουλαχιστον ποντους (αν παιζεις καλα παντα παιρνεις 40-50-60 ποντους)!Στις 31k μαχες που εχω εγω ποσσο wn8 ειχες ρε μεγαλε?Αυτην την καραμελα με το wn8 και στο ποιος πρεπει να μιλαει κοφτε την!!Ξερω πολυ καλα το game και ειμαι ο αρχικος fc της ομαδας!Εγω με τον nio_264 φτασαμε τους kiss- εδω που ειναι οσο αναφορα το αγωνιστικο κομματι!!



Τωρα για ακομα μια φορα βγηκατε πιο πανω απο μας σε μεγαλο event και μπραβο σας και ειλικρινα μιλαω ηθελα να ειστε μεσα στην 50αδα!Δεν μπορω να καταλαβω γιατι νομιζεις οτι παντα μιλαω αρνητικα για σας και ειμαι ο καφρος και και και!!!

Θεωρεις οτι μιλας τωρα με εναν που δεν ξερει τι του γινεται και πλαθει με το μυαλο του καταστασεις?Δηλαδη ειναι χαζος?Αν θεωρεις οτι ετσι ειναι κριμα ρε μεγαλε κριμα!!

Τεσπα ουτος η αλλος ειναι απο τα τελευταια μυνηματα μου εδω σε αυτο το φορουμ μπορει να ειναι και το τελευταιο ευχομαι σε ολους Καλλες γιορτες να εχετε και μετο καλο να σας μπει η νεα χρονια με υγεια και τυχη!!

Υ.Γ1.Λασκα μην αντιδρας σαν μικρο παιδι!!Σε ξερω καλα μιλωντας απο παιχτες που εχουν ερθει στην clan μας απο την δικια σου και εχω ακουσει τα καλυτερα λογια!!
Υ.Γ2.Στις επομενες μερες θα δειτε μια ανακοινωση απο τους kiss-!!Δωστε βαση!!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από Dennis20vt Τετ Δεκ 21, 2016 12:43 pm

Υ.Γ3.Μπαμπη?Πανε κανε καμια μαχη ρε μεγαλε να μαθεις λιγο το παιχνιδι!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Δεκ 21, 2016 12:47 pm

OPOY PETYXAINW KISS KAI LEGN THA KANW PARTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Δεκ 21, 2016 12:47 pm

KAI GW KAI OI FILOI MOU!EIMASTE POLLOI!!!NA MAS FOVASTE!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Δεκ 21, 2016 12:48 pm

GAMISTE TOYS TO WIN8 YEAH KAMIKAZE MEDAL FTW!!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Δεκ 21, 2016 12:53 pm

Sry παιδιά το δεξί μου παπ....αχμ το δεξί μου χέρι ξέφυγε καταλάθος και έγραφε μαλ*κίες...παρακαλώ συγχωρέστε το....ευχαριστώ Smile
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Δεκ 21, 2016 12:55 pm

Μη μπαίνετε στο κόπο να γράφετε εδώ...το φόρουμ είναι δικό μου πλέον....τάξτε μου τάξτε μου....έρχομαι και στο fb Smile kiss-es
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Δεκ 21, 2016 1:38 pm

μην απαντάει κανείς στον Μπάμπη...δεν αξίζει να ασχολούμαστε Very Happy

όσο για εσένα dennis αν είσαι καλοπροαίρετος ή μάλλον αν θες να είσαι από εδώ και πέρα θα φανεί και να είσαι σίγουρος ότι δεν θα είμαι ξανα προσβλητικός και επιθετικός μαζί σου!

καλές γιορτές

ΥΓ για stats, κατάταξη κλπ βαριέμαι να απαντήσω...το θέμα της κατάταξης χάθηκε όταν φάγαμε ποινή 7500 fame points.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Δεκ 21, 2016 1:43 pm

babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Δεκ 21, 2016 1:50 pm

Σας εύχομαι ότι καλύτερο για τις γιορτές που έρχονται...να σας θυμίσω λίγο επειδή είστε και λίγο λούγκρες, ότι οι διαφορές λύνονται στο γήπεδο...οπότε αν κάποιος θέλει να αποδείξει ότι έχει καλύτερη ομάδα απο τον άλλο, πάει του βάζει μία ωραία επίθεση στο stronghold στις 9 το βράδυ ή cw αντίστοιχα σε 2-3 περιοχές και του δείχνει ποιος είναι το αφεντικό....ότι έκανε ο Άντζας στον Κυργιάκο ένα πράμα.....Smile φιλούθκια
Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Pipa2003
Υ.Γ.
Οι αδερφές τα βάζουν μεταξύ τους με ποσοστά...οι άντρες στη μάχη!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από Dennis20vt Τετ Δεκ 21, 2016 2:12 pm

LASKAS έγραψε:μην απαντάει κανείς στον Μπάμπη...δεν αξίζει να ασχολούμαστε Very Happy

όσο για εσένα dennis αν είσαι καλοπροαίρετος ή μάλλον αν θες να είσαι από εδώ και πέρα θα φανεί και να είσαι σίγουρος ότι δεν θα είμαι ξανα προσβλητικός και επιθετικός μαζί σου!

καλές γιορτές

ΥΓ για stats, κατάταξη κλπ βαριέμαι να απαντήσω...το θέμα της κατάταξης χάθηκε όταν φάγαμε ποινή 7500 fame points.


Τεσπα αστα ολα αυτα καλες γιορτες να εχετε παιδια και μακαρι στα επομενα events να πηγαινουν ποιο δυνατα οι Ελληνικες ομαδες!!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Δεκ 21, 2016 2:14 pm

gay its OK!!!Smile

Dennis20vt έγραψε:Τεσπα αστα ολα αυτα καλες γιορτες να εχετε παιδια και μακαρι στα επομενα events να πηγαινουν ποιο δυνατα οι Ελληνικες ομαδες!!

Σιγά εσύ ενοποιητή...θα σκίσεις κανα καλτσόν...απο πίσω λες θα τους σκίσουμε στο ranκ στο επόμενο event....χαχααχαχαχχααχαχχα........λούγκρα ε λούγκρα!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από perseas Τετ Δεκ 21, 2016 2:19 pm

Μπάμπη όταν ζητάς Ελληνική κοινότητα από Έλληνες είναι σα να μιλάς για Ελληνικό διαστημικό πρόγραμμα. Περισσότερες πιθανότητες έχεις αν απευθυνθείς σε Πολωνούς (και αυτοί να αποδεχθούν να αλλάξουν υπηκοότητα) να φτιάξουν ελληνική κοινότητα παρά σε Έλληνες. Τουλάχιστον οι Πολωνοί θα το κάνουν συντομότερα.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Δεκ 21, 2016 2:20 pm

@perseas έγραψε:Μπάμπη όταν ζητάς Ελληνική κοινότητα από Έλληνες είναι σα να μιλάς για Ελληνικό διαστημικό πρόγραμμα. Περισσότερες πιθανότητες έχεις αν απευθυνθείς σε Πολωνούς (και αυτοί να αποδεχθούν να αλλάξουν υπηκοότητα) να φτιάξουν ελληνική κοινότητα παρά σε Έλληνες. Τουλάχιστον οι Πολωνοί θα το κάνουν συντομότερα.

+1
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Δεκ 22, 2016 11:41 am

babis2015 έγραψε:Το είδα το βίντεο του @RNGD και μπορώ να πω ότι ήταν πολύ καλή περίπτωση...ίσως και με 1-2 κινήσεις πιο νωρίς να την κερδίζατε πιο γρήγορα κιόλας....ας πάμε στο πόρισμα του θέματος τώρα....

Έστω ότι με τις ομάδες που υπάρχουν αυτή τη στιγμή όπως LEGN-KIss-Ficu-erekt-1821 π.χ. βγάινουν 20-40 άτομα απο την κάθε μία να παίζουν αγωνιστικά απο ΟΚ έως πολύ καλά στο επίπεδο...Ταυτόχρονα, μέσα σε αυτές, απο την καλύτερη που μπορεί να βγάλει μέχρι και 8-10 περιοχές με την τωρινή της δύναμη μέχρι την τελευταία που μπορεί να βγάλει 1-3 περιοχές καταλαβαίνουμε όλοι ότι απο αυτές μόνο άνετα μπορούσαν να βγούν το λιγότερο 3-5 ομάδες τούμπανες που να παίρνουν 10-15 περιοχές και βάλε στο χάρτη και να να φτιάξουν μία σταθερή δύναμη με την Ελληνική σημαία που να προσελκύει και ακόμα περισσότερο κόσμο και να έχει και όνομα και γόητρο.....να έχει σταθερότητα και διάρκεια...και να τους κοιτάει όλους στα ίσια!!!αν αυτό δεν είναι το αποκορύφωμα τότε τι είναι?


Πάμε παρακάτω...επειδή σε αυτές τις ομάδες λοιπόν που παίζουν δυνατά και αγωνιστικά,  λογικό είναι ότι δεν μπορείς να βάλεις ξαφνικά έναν παίκτη του 900 και του 1000win8 και να τον πετάξεις μέσα και να τον κάνεις coctail με τους υπόλοιπους και να περιμένεις να αποδόσει...
το καλύτερο λοιπόν που μπορείς εκεί να κάνεις είναι να φτιάξεις μία 4η-5η ομάδα με κάποιους έμπειρους ΄παίκτες/fc όπως τον 1400άρι π.χ. που λέει ο Dennis και όποτε υπάρχει η δυνατότητα, να μπορούν μέσα στην κοινότητα, με κάποια tournament ή με κάποια σεμινάρια-training απο τους παραπάνω να παίρνουν μία ιδέα και αυτοί...

Τέλος εκει μέσα στην ίδια ομάδα μπορείς να βάλεις και "νέους-υποψήφιους μελλοντικά καλούς παίκτες"οι οποίοι ακόμα δεν έχουν τα άρματα και την εμπειρία που θές (οι οποίοι αν νοιώθουν και έχουν την όρεξη, μπορεί να αποκομίσουν πολλά περισσότερα απο έναν ντομάτοκουμ με 50κ μάχες),όμως στο μέλλον θα μπορούν να αυτοτροφοδοτούν την κοινότητα με άξοιυς αγωνιστικά παίκτες.

Αν φυσικά δεν το κάνεις αυτό και αύριο σταματήσει ο RNGd και ο κάθε Dennis, η ομάδα είτε θα πιάσει πάτο και θα βαρέσει διάλυση είτε θα αναλάβουν 1-2 άλλοι που μπορεί να είναι απο μέτριοι έως απλά καλοί κάτι που δεν θα σε πάει παραπάνω απο ότι είσαι...γενικά αυτές οι ομάδες δεν βοηθούν για μένα το σύνολο όταν δεν υπάρχει καμία εκπαίδευση και περιμένεις έτοιμους παίκτες και κατακρίνεις τους υπόλοιπους γενικά και αόριστα.....Είναι σαν να λέμε δεν υπάρχουν σχολεία στη χώρα, αλλά παραπονιόμαστε ότι ο κόσμος είναι αγράμματος απο την δικιά του αμέλεια....  Cool

Το πρόβλημα είναι η κουλτούρα. Οι έλληνες δεν επιθυμούν να είναι ανταγωνιστικοί. Είναι τεμπέληδες Είναι τόσο απλό. Οι LEGN- KISS είναι ότι καλύτερο έχει αυτή τη στιγμή το community. Γιατί είτε μου αρέσει ο τρόπος του Λάσκα ή όχι, κάτι κάνει...δεν κλαίει τη μοίρα του. Τα ίδια και στους KISS, στους EREKT.

Οι υπόλοιποι τι κάνουν; ότι λες εσύ: Φορτώστε τις aimbotάρες, τα destro mode. Υπάρχουν αόρατα batchat, η WG μας καταδιώκει εμάς τους Έλληνες κλπ κλπ γραφικά. Από προσπάθεια όμως; ΤΙΠΟΤΑ.
Και να σε πω και κάτι άλλο; Είμαστε και κακιασμένοι. Κρυβόμαστε πίσω από "κυριλέ" συμπεριφορές για να κρύψουμε την ανεπάρκεια μας κάποιοι. Έχουμε όμως κακή συμπεριφορά στην ουσία. Σαν community. Τυχαίνουμε να παίξουμε τελικό πριν τον owner ο οποίος ήταν οι LEGN. Η ομάδα μου FICU έχει πάει πολύ καλά εκείνη την ημέρα, πιθανόν να είχαμε καλές πιθανότητες απέναντί τους. Είδα ποιοι ήταν οι ιδιοκτήτες και πήγα κατευθείαν στο TS τους για να τους πω ότι αν με το καλό περάσουμε τελικό απέναντι τους, δεν θα παίξουμε τη μάχη, ας έρθουν να κάνουν cap.
Με ρωτήσανε οι παίχτες μου γιατί να μην παίξουμε κανονικά...και με τη γνωστή "καλή" συμπεριφορά μου τους είπα ότι κάποια στιγμή πρέπει να πάψουμε να είμαστε κακομαθημένοι. Δηλαδή άντε πες κερδίζαμε, σε μία μάχη 100% αδιάφορη για τους FICU και χάνανε οι LEGN τη θέση 50 που κυνηγούσαν. Τι θα κέρδιζα εγώ σαν ομάδα από τη θέση 300;

Λοιπόν, επειδή αυτά που λες Μπάμπη, στη FICU έχουν ήδη γίνει πράξη, στην ουσία τους όμως. Γι αυτό είδες πιθανώς τη συγκεκριμένη ομάδα να παίζει με το 3ο-4ο ποσοστό νικών στο campaign και γι αυτό στο επόμενο CW season tier 8 (εφόσον οι κανόνες-συναγωνισμός είναι όπως στο τελευταίο season), οι FICU θα μπουν στο χάρτη και θα ρίξουν και άγκυρα σε αυτό. Και το ξέρω διότι πολύ απλά θα είναι η 2η φορά μέσα σε ένα χρόνο που βοηθάω στο στήσιμο του αγωνιστικού μέρους μιας ομάδας. Και δεν είναι θέμα RNGD ή όχι, είναι θέμα απόφασης και προσπάθειας, που εσύ για παράδειγμα δεν καταβάλεις

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Δεκ 22, 2016 12:12 pm

βαριέμαι να γραφω...λολ....

Ρε σύ η μαρία τερέζα δεν υπάρχει στο Wot. Μόνο λαμόγια και RNG....όλα τα άλλα σκατά στα μούτρα....θα παίζω και γώ με τη unicum clan και όταν σας πετσώνω θα ποστάρω εδώ για χαβαλέ Smile αφου΄είστε ζώα!!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Δεκ 22, 2016 12:48 pm

babis2015 έγραψε:βαριέμαι να γραφω...λολ....

Ρε σύ η μαρία τερέζα δεν υπάρχει στο Wot. Μόνο λαμόγια και RNG....όλα τα άλλα σκατά στα μούτρα....θα παίζω και γώ με τη unicum clan και όταν σας πετσώνω θα ποστάρω εδώ για χαβαλέ Smile αφου΄είστε ζώα!!!!

Οι υπόλοιποι θα πετσώνουν Μπάμπη. Εσένα θα σε κουβαλάνε Μπάμπη.
Και όπως είδες Μπάμπη, κάνεις πολλές προτάσεις Μπάμπη. Μέχρι που κάποιος σου βάζει δύσκολα και σου λέει να προσπαθήσεις να μάθεις Μπάμπη.
Εκεί Μπάμπη επανέρχεσαι στην κανονική "καλή συμπεριφορά" σου Μπάμπη.

Και Μπάμπη, αν ήταν να μπεις σε unicum clan Μπάμπη, θα είχες μπει όταν έσκαγες το μεροκάματο στον Τσέχο που αγόρασες το account Μπάμπη. Άρα Μπάμπη, πάλι ονειρεύεσαι Μπάμπη.
Μια ζωή κακιασμένη θα μείνεις Μπάμπη.

Αλλά είπαμε Μπάμπη, υπάρχουν αόρατα batchat Μπάμπη.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Δεκ 22, 2016 1:37 pm

@RNGD
γράφε ότι θες, εγω ντομάτα δεν είμαι ούτε φαντάζομαι πράγματα...το RNG που σε πηδάει καθημερινά πες μου τι ρόλο παίζει με το skill ρε άνιμαλ όταν σε ευθεία βολή δεν περνάς 6-8 βολές σε low pen armor χωρίς κλίση  και γωνία...πως λέγεται αυτό ρε ζώο?
επίσης ναι όταν θα σε πετύχω σε sh θα σε πετσώσω και θα το ανεβάσω....και τους άλλους γιατί είστε βόδια και παρτάκηδες....καθήστε εκεί που κάθεστε...μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Παρ Δεκ 23, 2016 3:08 pm

Λοιπόν επειδή είστε λούγκρες όποιος μου στείλει screenshot, εδώ,  με νίκη στα 8-10 τιερ,  cw,  10-0 και πάνω απέναντί σας θα του στέλννω 1000gold gift!
Και σε clanwar 1500 Smile HO HO HO!!! MERRY CHRISTMAS AND A HAPPY FRAG YEAR!!! rendeer cheers jocolor
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από taramas Τετ Δεκ 28, 2016 5:28 am

RNGD έγραψε:Είμαι ήδη σε μία ομάδα η οποία συγκεντρώνει σχεδόν όλα τα χαρακτηριστικά τα οποία αναφέρεις. Εκεί που εσύ ονειρεύεσαι να πας, βρίσκομαι ήδη.
Διαφωνώ με το ότι πρέπει να γίνεται ψηφοφορία κλπ σε κάτι που θέλει να δουλεύει ανταγωνιστικά. Προϋποθέτει ότι αυτοί που ψηφίζουν, γνωρίζουν και αντιλαμβάνονται το ζητούμενο από κάθε πόστο, ξέρουν λοιπόν τι τους γίνεται, ενώ είναι προφανές από τα μέχρι τώρα αποτελέσματα ότι δε γνωρίζουν.

Πάντως είμαι ήδη σε μία ομάδα παιχτών η οποία συγκεντρώνει σχεδόν όλα τα χαρακτηριστικά τα οποία αναφέρεις. Εκεί που εσύ ονειρεύεσαι να πας, βρίσκομαι ήδη.
Σε αυτή την ομάδα οι παίχτες έχουν καθιερώσει-αποδεχτεί μία συγκεκριμένη κουλτούρα η οποία συνοψίζεται στα παρακάτω:
1) Δεν με καταδιώκει η WG. Δεν υπάρχουν αόρατα batchat, υπάρχουν πράγματα για το παιχνίδι τα οποία δε γνωρίζω.
2) Δεν είμαι παιχταράς, αν ήμουν, θα έπαιζα στους FAME. Αν θέλω να κερδίσω, πρέπει να βασιστώ στο συμπαίχτη μου, ότι πόστο και να έχει αυτός.
3) Υπάρχουν καλύτεροι παίχτες, FC , ομάδες από εμένα. Δεν πειράζει να χάνω, πειράζει να φαντάζομαι cheats κλπ κλπ. Πρέπει να βλέπω και να αντιγράφω τα καλά από αυτόυς που κερδίζουν παραπάνω από εμένα και να πετάω αυτά που θεωρώ λάθος.
4) Δεν γνωρίζω το παιχνίδι, έχω κενά, έστω και ας έχω παίξει 50k παιχνίδια. Είμαι εδώ για να μάθω, για να μάθω, πρέπει να ενδιαφερθώ μόνος μου και κυρίως πρέπει να παίξω και να δεχτώ ότι για κάποιο διάστημα σαν ομάδα θα χάνω άσχημα.
5) Είμαι τόσο καλός όσο το τελευταίο μου παιχνίδι. Το τι συνέβει Χ χρόνια πριν, δεν ενδιαφέρει κανένα.

Αποτέλεσμα αυτής της "κουλτούρας". Μια ομάδα βγαλμένη από το πουθενά, απέδωσε σε αγωνιστικό επίπεδο-ποσοστό νικών πίσω από τους LEGN-KISS-EREKT. Χωρίς να έχει "πρώτες" και "δεύτερες" ομάδες, "πρώτους" και "δεύτερους" παίχτες. Με νέους FC που αντί να τους "κλέβουν μάχες" οι πρώτοι FC, τους δίνανε μάχες οι πρώτοι ώστε να μαζέψουν εμπειρία στα δύσκολα και τα βαθιά απευθείας. Εφόσον είχε ασχοληθεί να padάρει τα FAME points από 10-15 παίχτες, θα μπορούσε να είναι άνετα στα 10-12 άρματα. Αλλά η ουσία δεν είναι να φτιαχτεί 1 ομάδα και οι υπόλοιποι να είναι "δεύτεροι".

Πως αντιμετωπίστηκε η προσπάθεια αυτή; Με χλευασμό φυσικά από τις λάσπες. Στα βίντεο τα οποία ανέβασα κατά τη διάρκεια του event , κανείς δεν αναρωτήθηκε πως αυτοί οι παίχτες του 1450 average WN8 παίζουν γρήγορο WoT, επιθετικότατο σχεδόν πάντα. Όχι κάποιοι από αυτούς, αλλά ΟΛΟΙ τους. Προσπάθησα να προβάλω το τι μπορούν να πετύχουν "κακοί" παίχτες (επειδή κανείς δεν ασχολήθηκε μαζί τους) προσπαθώντας μέσα σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα και το μόνο το οποίο κατάλαβε η πλειοψηφία του community είναι ότι εγώ χέστηκα να κάνω διαφήμιση του εαυτού μου που ακριβώς;;;; Στη μετριότητα.

Παρακολουθώ με προσοχή τα γραφόμενά σου και ομολογώ οτι αν δεν ήξερα θα σε ακολουθούσα αβίαστα, αλλά όπως πάντα υπάρχει ενα μεγάλο "αλλά", ολο αυτό το ωραίο παραμυθάκι μπορείς να το πλασάρεις σε όποιον δεν ξέρει, σε όποιον ήρθε τώρα ή σε όποιου ο εγκέφαλος δεν καταγράφει.
Σε βλέπω να αναφέρεσαι 3 φορές μόνο σε ενα ποστ σε αόρατα bchat και προφανώς αναφέρεσαι σε ενα περιστατικό που έγραψα εγώ, πιθανώς να μην έχεις την απαραίτητη νοημοσύνη να σκεφτείς οτι α) στο περιστατικό υπήρχαν άλλοι 14 παίχτες εκτός απο μένα, β) υπήρξε μια αλληλογραφία της ομάδας μας με την WG και γ) υπήρξε και μια προσωπική συζήτηση με στέλεχος της αντίπαλης ομάδας για το θέμα αυτό. Δεν θα πω κάτι άλλο και αυτά που είπα πολλά είναι για κάποιους που δεν βλέπουν πέρα απο την μύτη τους, μπορείς να συνεχίσεις τα παραμυθάκια περί ομάδας που τα έχει πετύχει όλα κλπ κλπ και φυσικά δεν σε ενδιαφέρει το παρελθόν, πιθανόν να βρείς εκεί ομάδες και παίχτες που έχουν κάνει πριν απο σένα περισσότερα απο σένα αλλά δεν είχαν ούτε διαφήμιση ούτε σπόνσορα τύπου "GROF".

Χρόνια πολλά με υγεία

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Δεκ 29, 2016 6:01 am

taramas έγραψε:
Σε βλέπω να αναφέρεσαι 3 φορές μόνο σε ενα ποστ σε αόρατα bchat και προφανώς αναφέρεσαι σε ενα περιστατικό που έγραψα εγώ, πιθανώς να μην έχεις την απαραίτητη νοημοσύνη να σκεφτείς οτι α) στο περιστατικό υπήρχαν άλλοι 14 παίχτες εκτός απο μένα, β) υπήρξε μια αλληλογραφία της ομάδας μας με την WG και γ) υπήρξε και μια προσωπική συζήτηση με στέλεχος της αντίπαλης ομάδας για το θέμα αυτό. Δεν θα πω κάτι άλλο και αυτά που είπα πολλά είναι για κάποιους που δεν βλέπουν πέρα απο την μύτη τους, μπορείς να συνεχίσεις τα παραμυθάκια περί ομάδας που τα έχει πετύχει όλα κλπ κλπ και φυσικά δεν σε ενδιαφέρει το παρελθόν, πιθανόν να βρείς εκεί ομάδες και παίχτες που έχουν κάνει πριν απο σένα περισσότερα απο σένα αλλά δεν είχαν ούτε διαφήμιση ούτε σπόνσορα τύπου "GROF".

Χρόνια πολλά με υγεία

Χρόνια πολλά με υγεία.
Εγω χαζός είμαι, δεν καταλαβαίνω...Χαζός και ο junior FC μας που σας φάρμαρε τις προάλλες με 10-2 σε skirmish, στο campaign είχε χάσει μία μάχη βέβαια...αλλά τώρα ξέρεις, πάνε αυτά. Εσύ είσαι ο ίδιος, αυτός κάτι από τις βλακείες μου ακούει. Και όχι, κανείς junior FC μου δεν παίζει τις τακτικές μου, κάνει με απόλυτη ελευθερία ΟΤΙ του έρθει.

Ξέρεις καλύτερα εσύ όμως. Καλή συνέχεια με μεγάλα επιτεύγματα με το καλό στο χάρτη.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Δεκ 29, 2016 6:04 am

Άντε τώρα που έπιασαν τα κρύα να δούμε κανα ματσάκι να ζεσταθουν τα αίματα...κάντε καμιά επιθεσούλα στα stronghοldάκια μόλις ανοίξουν να δούμε ποιος την έχει πιο μεγάλη....όλο στο χρυσό και στα έλο θα τις μετράτε???GAY is OK! Twisted Evil Razz

@taramas έγραψε:όπως πάντα υπάρχει ενα μεγάλο "αλλά"
Πάντα υπάρχουν μεγάλα "αλλά" ....αλλά κάποιοι εδω μέσα μιλάνε ξαφνικά λες και "φύτρωσαν" μέσα απο καθαρή πολυετή αγωνιστική εμπειρία και διαύγεια....χα...!
Λες και δεν ξέρουμε τι έκαναν στις 5000-10000 μάχες τους και πίσω ή  τι άλλα σκατά λαμογιές έχουν κάνει για να σκαρφαλώσουν ψηλά....
έτσι αξιόμαχα και με βίντεο και με training έκαναν όλοι clan και fc...δεν ξέρουμε ποιοι ήταν πισω απόλα σε pnx-  hard- 300gr - Greek- heat- cogr - bohh - gboa -kiss κτλ.....δεν ξέρουμε ποιοι σπρώχτηκαν και ποιοι εκμεταλεύτηκαν καταστάσεις για να κάνουν το κομμάτι τους.....
ξαφνικά "ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟ ΣΤΑΛΜΕΝΟ" ήρθε ένα νέο κύμα παικταράδων - με μοναδικούς αρχηγούς - με  νέα πρόσωπα - με όρεξη - με διάθεση και αγωνιστικό πνεύμα.........και αυτοί "ΠΑΝΤΑ" με την αξία τους σκαρφάλωσαν στην κορυφή της πυραμίδας....όχι με σκαμμένους λάκους - μαχαίρια - τσεκούρια - ξιφολόγχες λαμογιές και πισώπλατες μαχαιριες......αλλά με την "ΑΞΙΑ" τους..ειδικά τα ρόστερ των διοικούντων έχουν πολύ πλάκα απο την ίδρυσή τους και μετά...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑΑ...!!! Twisted Evil Laughing
ΡΕ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΜΑ*ΑΚΕΣ ΠΙΑ??????? 
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Δεκ 29, 2016 6:43 am

Και κάτι ακόμα μιας και όταν σας έκανα πλάκα σας άρεσε κε @LASKAS και κε @Dennis κε @RNGD και λοιποί...αλλά όταν ακούμε κανα μπινελίκι...αμέσως το γυρνάμε στην άλλη στάση του τύπου...μη του μιλάτε του Μπάμπη....με εχεμύθεια "πάντα" προς τους αντιπάλους σας.. Twisted Evil ..να σας θυμίσω ότι μιλώντας για "κοινότητα" δεν εννοούμε αυτό που έχετε εσείς στο "πτωχό" μυαλό σας...το ότι θέλουμε άλλη μία PNX ΚΛΕΦΤΑΡΧΗΓΩΝ ΚΑΙ ΛΑΜΟΓΙΩΝ ΔΛΔ......KAI OYTE THN CLAN ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΛΑΣΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕ BLSBILL KAI ΤΗΣ ΚΟΥΤΣΗΣ ΜΑΡΙΩΣ...
ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ ΣΤΟ WOT ΜΕ ΤΗ ΣΗΜΑΙΑ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΗ ΜΕ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ....ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΟΣΟ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΕΛΟΣ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΚΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΣΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΚΛΑΝ ΤΟΥ ΛΑΣΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΛΑΣΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΤΥΡΕΜΠΟΡΟΥ...ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΩΩ ΣΤΗ ΜΑΠΑ.....ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΘΑ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΓΡΑΦΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑ...ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΠΑΙΚΤΙΚΑ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΙΣΤΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΒΡΩΜΙΑΡΕΟΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ......ΑΥΤΑ...
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕ
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης