World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

+6
gregorakis
LASKAS
Dennis20vt
RNGD
blsbill
babis2015
10 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από Veyder Πεμ Δεκ 29, 2016 10:53 am

Το ελληνικό community είναι σαν την τουαλέτα. Μόνο για κατούρημα και χέσιμο.
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Δεκ 29, 2016 1:39 pm

@Veyder έγραψε:Το ελληνικό community είναι σαν την τουαλέτα. Μόνο για κατούρημα και χέσιμο.

Now thats a strong point....!!!Αυτό το ξέρουμε ήδη Mesie...Εσείς με τα πολλά λιλά χρώματα κάνατε κάτι να το βελτιώσετε?προφανως όχι...για κατουρημα και χέσιμο είστε πρώτα οι λιλά (μιας και κορυφη πιραμίδας ας το πούμε έτσι λόγο λογαριασμών και στατς) και μετά οι απο κάτω....για να μην ξεχνιόμαστε....όπως η βουλή της Ελλάδας ένα πράγμα....σκάτα είναι αυτοί σκατά πάει και η χώρα....γιαυτό λέω κανένας Χριστιανός υπάρχει???χλωμο.....ε? pale

κανα ψυχικό για το γενικό καλό ρε παιδί μου....που είναι οι ανθρωπιστές...?να πάμε σε ακτιβιστές του WoT?

ΥΓ
Πλάκα πλάκα...Σκατά σε "λιλά" χρώμα πρώτη φορά μόνο στο WoT είδα...δεν έχω ξαναδεί στη ζωή μου πουθενά pirat
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Δεκ 29, 2016 2:27 pm

Οι 8ball είναι κάτι ανώτερο σε clan-community.

Χρειάζεται lvl 70 κλαψομουνιάς για να μπεις εκεί.
Κανονικά ο Μπάμπης θα έπρεπε να είναι εκεί...

Μπάμπη, λυπάμαι, παίζουμε άλλο παιχνίδι. Αλλά μην χαλιέσαι, δεν θα σου λείψουμε κιόλας και εμείς καπώς θα το ξεπεράσουμε

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από blsbill Πεμ Δεκ 29, 2016 5:07 pm

babi ta oxyra einai anoixta olo to xrono.den kleinoun pote.Pos sou ksefige re kserola kai ayto
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Παρ Δεκ 30, 2016 11:41 am

@RNGD έγραψε:Οι 8ball είναι κάτι ανώτερο σε clan-community.

Χρειάζεται lvl 70 κλαψομουνιάς για να μπεις εκεί.
Κανονικά ο Μπάμπης θα έπρεπε να είναι εκεί...

Μπάμπη, λυπάμαι, παίζουμε άλλο παιχνίδι. Αλλά μην χαλιέσαι, δεν θα σου λείψουμε κιόλας και εμείς καπώς θα το ξεπεράσουμε
Σίγουρα παίζουμε άλλο παιχνίδι...ετσι ξεπετιέστε όλα τα νεόφερτα ζώα σαν και σένα..ξεκινάνε νουμπάκια και μολις μ΄΄αθουν να στρίβουν βγάζουν γλώσσα...
Σήμερα, όντως παίζεις άλλο παιχνίδι....το WoT που έπαιζα κάποτε είναι καλύτερο απο το σημερινό...αλλά its ok for you...αφού είστε ένα με τη μάζα...Στο ξαναείπα με τα παλαιά δεδομένα 2-3 περιοχούλες αφρική το πολύ ή 1-2 mediterranean με το ζόρι....σαν μεμονωμένη ομάδα μετρια προς καλή με 2 15άδες το πολύ...για να μην πούμε την ουσιαστική ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΑΣ που είναι μία μόνο καλή και μία ζαβή....χαχααχχα Razz  Twisted Evil ....αυτά είναι τα ΤΩΡΙΝΑ δεδομένα σου noobά...ΜΗ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ!!!Τώρα καλύτερα ας μην αναλύσουμε παραπέρα πως δούλευε το σύστημα στο παρελθόν γιατί με τις συμμαχίες που υπήρχαν και τα 5-10 ΜΟΝΟ landing που τα κράταγαν κάτι XNOM - BIA - RSOP -TESLA κτλ για μήνες δεν έμπαινες ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ....
Οι 8ball είναι αυτό που σκέφτομαι όταν πιάνω τα παπ*ρια μου και τίποτα παραπάνω....δεν τους ξέρω και δε με νοιάζει τι κάνουν....μίλησα για ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ όχι για καραγκιοζάκια που βαφτίστηκαν ευρωπ-πεοι παίκτες...ξέρουμε τι σκατά μυαλά κουβαλάνε μερικοί μερικοί απο χρόνια όπου και να πάνε... Smile

blsbill έγραψε:babi ta oxyra einai anoixta olo to xrono.den kleinoun pote.Pos sou ksefige re kserola kai ayto
Δεν ξέρω ακριβώς πως δουλεύει το σύστημα τώρα...κάτι κολλητάρια σου μου τα λένε αραιά και πού...το σύστημα αφού δουλεύει γιατί δε δείχνεις σε αυτόν που σε προκαλεί ποιος έχει την ομαδάρα?κο κο κο πάλι?πάλι με τα έλο θα κάνετε μαγκιές???ΧΑ!
Λούγκρες μια ζωή και λαμόγια!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από RNGD Σαβ Δεκ 31, 2016 12:30 am

babis2015 έγραψε:
@RNGD έγραψε:Οι 8ball είναι κάτι ανώτερο σε clan-community.

Χρειάζεται lvl 70 κλαψομουνιάς για να μπεις εκεί.
Κανονικά ο Μπάμπης θα έπρεπε να είναι εκεί...

Μπάμπη, λυπάμαι, παίζουμε άλλο παιχνίδι. Αλλά μην χαλιέσαι, δεν θα σου λείψουμε κιόλας και εμείς καπώς θα το ξεπεράσουμε
Σίγουρα παίζουμε άλλο παιχνίδι...ετσι ξεπετιέστε όλα τα νεόφερτα ζώα σαν και σένα..ξεκινάνε νουμπάκια και μολις μ΄΄αθουν να στρίβουν βγάζουν γλώσσα...
Σήμερα, όντως παίζεις άλλο παιχνίδι....το WoT που έπαιζα κάποτε είναι καλύτερο απο το σημερινό...αλλά its ok for you...αφού είστε ένα με τη μάζα...Στο ξαναείπα με τα παλαιά δεδομένα 2-3 περιοχούλες αφρική το πολύ ή 1-2 mediterranean με το ζόρι....σαν μεμονωμένη ομάδα μετρια προς καλή με 2 15άδες το πολύ...για να μην πούμε την ουσιαστική ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΑΣ που είναι μία μόνο καλή και μία ζαβή....χαχααχχα Razz  Twisted Evil ....αυτά είναι τα ΤΩΡΙΝΑ δεδομένα σου noobά...ΜΗ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ!!!Τώρα καλύτερα ας μην αναλύσουμε παραπέρα πως δούλευε το σύστημα στο παρελθόν γιατί με τις συμμαχίες που υπήρχαν και τα 5-10 ΜΟΝΟ landing που τα κράταγαν κάτι XNOM - BIA - RSOP -TESLA κτλ για μήνες δεν έμπαινες ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ....
Οι 8ball είναι αυτό που σκέφτομαι όταν πιάνω τα παπ*ρια μου και τίποτα παραπάνω....δεν τους ξέρω και δε με νοιάζει τι κάνουν....μίλησα για ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ όχι για καραγκιοζάκια που βαφτίστηκαν ευρωπ-πεοι παίκτες...ξέρουμε τι σκατά μυαλά κουβαλάνε μερικοί μερικοί απο χρόνια όπου και να πάνε... Smile

blsbill έγραψε:babi ta oxyra einai anoixta olo to xrono.den kleinoun pote.Pos sou ksefige re kserola kai ayto
Δεν ξέρω ακριβώς πως δουλεύει το σύστημα τώρα...κάτι κολλητάρια σου μου τα λένε αραιά και πού...το σύστημα αφού δουλεύει γιατί δε δείχνεις σε αυτόν που σε προκαλεί ποιος έχει την ομαδάρα?κο κο κο πάλι?πάλι με τα έλο θα κάνετε μαγκιές???ΧΑ!
Λούγκρες μια ζωή και λαμόγια!

Ε μείνε ήρεμος με τη σκέψη ότι σε μια πιθανή εθνική Ελλάδος, ο ρόλος σου θα ήταν ο ίδιος με τον σημερινό. Στη γωνίτσα σου και να κλαίγεσαι για "γκλίκες" που το λες και εσύ..
Λοιπόν, έλα, πολύ το κούρασα μαζί σου. Λες και μιλάω με τον Tarama ή τον Bambisko ένα πράγμα

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Σαβ Δεκ 31, 2016 4:26 am

@RNGD έγραψε:
Ε μείνε ήρεμος με τη σκέψη ότι σε μια πιθανή εθνική Ελλάδος, ο ρόλος σου θα ήταν ο ίδιος με τον σημερινό. Στη γωνίτσα σου και να κλαίγεσαι για "γκλίκες" που το λες και εσύ..
Πάντα είμαι ήρεμος..χοχοχο...Οι αλήθειες είναι όμως πικρές τι να κάνουμε αδερφέ....μπορείς να με διαψεύσεις?Στην 8ball που ανεφερες, δεν είναι άτομα που έπαιζαν σε κάτι Greek και PNX κτλ και είχαν και εξακολουθούν να έχουν διοικητικές θέσεις?στην Kiss και την GRBB?τα ίδια μυαλά λοιπόν κουβαλάνε το Ελληνικό WoT...είναι απλά τυχεροί που άλλαξε το σύστημα και τους ευνόησε  και ξεκίνησαν να παίρνουν περιοχές σε "χαμηλότερα tier", και να μπορούν να μπαίνουν σε περισσότερα landing, γιατί "είναι περισσότερα" απότι πρίν  και να παίρνουν και περισσότερο χρυσό σαφέστατα...!!!

Αυτό βέβαια είναι καλό που έγινε για όλους, αλλά δυστυχώς κάποιοι ήδη καλοί σε στατιστικά παίκτες, με γκλίκες & γνωριμίες, ενώ θα έπρεπε να πάρουν πόδι και να βγούν νέοι και καλύτεροι απο αυτούς στην επιφάνεια, αντιθέτως αυτοί βρηκαν την ευκαιρία και εδραιώθηκαν μέσω αυτών των αλλαγών και έτσι οι γκλίκες τους πλέον βασιλεύουν...με όλους τους υπολοίπους να μένουν στο περιθώριο....και για να στο πώ πιο απλά το τι εννοώ...
αυτό που κάνεις εσύ π.χ. είναι μία αξιόλογη προσπάθεια μεσα στο χάος της αμάθειας, το να πάρεις π.χ. μία ομάδα του 1400-1600 win8 και να πας να το παλεψεις, αν έχεις όρεξη και διάθεση και κόσμο και να καταφέρεις κάποια πράγματα και να πάρεις και περιοχές και διακρίσεις σε ένα campaign π.χ. όμως δεν είναι η "μεγάλη ιδέα" γιατί μόλις εσύ σταματήσεις ή κουραστείς και δεν έχεις προοπτικές θα χαλάσει όλο αυτό σε 1 βράδυ, αλλά και πάλι οι γνωστοί "Μαυρογιαλούροι" θα απορροφούν όλο το καλό το κόσμο και θα δρούν για την πάρτη τους χωρίς να βοηθούν σε τίποτα περισσότερο το σύνολο χωρίς πάλι να έχεις τη δυνατότητα να δημιουργήσεις κάτι δυνατότερο συνολικά!

Μπορεί να μην έπαιζα σε μία Εθνική Ελλάδος και να έτριβα τον πάγκο, όμως θα χαιρόμουν που θα υπήρχε κάτι δίκαιο σωστά δομημένο με προοπτική για το μέλλον και αξιοκρατικό για όλη την κοινότητα!

Δυστυχώς για να μιλήσεις ελληνικά και να κάνεις και clanwar έστω λίγο αξιοπρεπές στο παιχνίδι αυτό πρέπει να πας είτε στου @Λασκας είτε στου @blsbill...!Δλδ να τρώω στη μάπα την ιδεολογία του κάθε camperοαρχηγού και των έλο-λάγνων...με απόδοση μαχητικότητας ένα MIX: σαλίγκαρου & Barbie girl....αλλιώς σε τρώει η ξενιτιά....κλαψ! Crying or Very sad
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Σαβ Δεκ 31, 2016 10:21 am

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΜΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΟΙ - ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΟΥ WoT, ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ!!!ΚΑΛΑ FRAGS ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ!!!

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 3 Kdtui4vq
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Δευ Ιαν 02, 2017 5:25 am

Πωπω ρε παιδί μου 3 μάχες έπαιξα η παιχτούρα για να στολίσω το δεντράκι και έγινα unica με τη μία....δεν είναι φοβερο? Twisted Evil  Laughing

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 3 2rwuqzc

Μπορώ να κάνω αίτηση στη FAMe σε άλλες 997 μάχες ίδιες? Question Twisted Evil Razz cyclops cyclops cyclops
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τετ Ιαν 04, 2017 5:05 am

2 λογαριασμούς έχεις μέσα στην legn ρε γερομπισμπικη γιατί γκρινιαζεις?

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Ιαν 04, 2017 12:15 pm

Μετα απο 2 λογαριασμους στην LEGN, 1 στη GROF, 2 στη Erekt,  4 στη GVA και 3 στην FICU, αποφάσισα να εγκαταλείψω το πεδίο της μάχης και πήρα τους δρόμους....ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ.....ΟΧΙ ΑΛΛΟΙ Μ*ΛΑΚΕΣ.....ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!bounce affraid cyclops Mad  lol!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από RNGD Τετ Ιαν 04, 2017 5:25 pm

Ρε συ Μπάμπη...άμα θέλεις να παίξεις ανταγωνιστικά, συμπαίχτες που εμπιστεύονται τον συμπαίχτη τους θέλει. Και προσπάθεια, τίποτα άλλο.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελληνική Κοινότητα - Προκήρυξη

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Ιαν 04, 2017 7:59 pm

@RNGD έγραψε:Ρε συ Μπάμπη...άμα θέλεις να παίξεις ανταγωνιστικά, συμπαίχτες που εμπιστεύονται τον συμπαίχτη τους θέλει. Και προσπάθεια, τίποτα άλλο.
Δεν διαφωνώ....
Απο την 1η σελίδα ανέρτησα μία προκήρυξη...εαν υπάρχει κάποιος νοήμων με όρεξη και αποτελεσματικότητα ας την υλοποιήσει....
Τώρα για τα υπόλοιπα....
Έχω μοναδική ειδικότητα σε επάγγελμα που θα σπάσει την μάστιγα της κρίσης στην Ελλάδα..!!!!Σπάω σμίγματα και σπιριά ακμής με πύον καθώς και κάθε άλλο δερματικό απόφθεγμα που διακρίνεται στο ανθρώπινο σώμα....και όχι μόνο, σε μάγουλα - κούτελα - μύτες και κάθε άλλο σημείο του σώματος, με 1 ευρώ την ώρα.
Το επάγγελμά μου είναι σμιγματοκτόνος και έχω ειδικές θεραπείες για "άγαμους" (όχι αγάμη*ους...μην παρεξηγηθώ), φοιτητές και λοιπούς πορωμένους me to Wot παίκτες (εκπτώσεις έως και 80% στους unica)!!!
Έχω εμπειρία ετών και ειδικεύομαι στην εξαγωγή σμίγματος που δημιουργείται στον οργανισμό μετά απο πολύωρη επαφή με το WoT και άλλες αντίστοιχες δραστηριότητες!
Για περισσότερες πληροφορίες pm me..! Shocked  Laughing
Ευχαριστώ!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης