World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νέα Ελληνικών Clan στα CW

+27
taramas
patatomhden
ROMMELGR
Marita89
Panzer82
perseas
bambiskos
37EMA
[GREEK]aris25
mementoM0ri
imperiumgraecum
ee3509
MarkDan
gregorakis
mparek4
Sanguinius
dimstam
HeeroYuy997
Guardianakos
Veyder
LASKAS
gr68
thodorix
Kostis_Larsson
Founder
cgakis
dolofonos
31 απαντήσεις

Σελίδα 12 από 13 Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από 37EMA Τρι Ιουν 03, 2014 1:06 pm

dolofonos έγραψε:Επειδή ήμαστε και "μπουμπάδες"............

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 2gv3ggy
Bravo sas kai is anotera .
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mementoM0ri Τρι Ιουν 03, 2014 1:10 pm

dolofonos έγραψε:Επειδή ήμαστε και "μπουμπάδες"............

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 2gv3ggy
Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Wow_bravo
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Ιουν 03, 2014 1:12 pm

mementoM0ri έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
Sanguinius έγραψε:Noob στις αρχές ήταν ο άπειρος και αφορούσε συνήθως την χρήση των υπολογιστών.Όταν μπήκε στον χώρο του gaming άλλαξε και διαχωρίστηκε από το newb,έτσι είναι η slug deal with it
Στις αρχες ηταν το NEWBIE oxi newb και απλα αλλαξε ο τροπος γραφης του και εγινε ΝΟΟΒ επισης οχι slug(γυμνοσαλιαγκας)αλλα SLANG (αργκο) . μαθε μπαλιτσα η μαθε αγγλικα  DEAL WITH IT
Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Giphy
Έγραψα τι σημαίνε το noob στις αρχές,όχι πως 
[size=35]προϋπήρχε[/size]
του newb.H slug πλέον έχει αλλάξει,μάθε να διαβάζεις,να κατανοείς και μετά παίξε με da orks,είσαι σκράπας στην slug deal with it noob
Εχεις δικιο δεν μπορω να μιλησω την slug= ΓΥΜΝΟΣΑΛΙΑΓΚΑΣ αλλα την SLANG = αργκο
ποιες αρχες και κουραφεξαλα μωρε eleopaido ουτε καν αγγλικα δε ξερεις η μονη επαφη με αγγλικα ειναι το DEFEAT στο lol η στη DOTA  το altQQ
Ρε κοκοβιέ κατ αρχάς είναι το LoL και το DOTA.Δεύτερον όπως σου έγραψα παίξε με da orks και θα μάθεις να μιλάςς\ς την SLUG.Tr;iton to m;ono koin;o poy ;exei h slug με τα αγγλικά είναι η προφορά των λέξεων.Άρα μόνο και μόνο από αυτό φαίνεται πως αμαθής είσαι.Τρίτον βάζε τόνους.deal with it
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από Gathunter Τρι Ιουν 03, 2014 1:13 pm

Το θέμα θα το λύσουμε εσωτερικά στο Comunity της PNX 

Aπο εκεί και μετά δεχόμαστε ιδέες για την πρέπουσα τιμωρία του παίκτη    Laska ...
πχ 1) 30 βουρδουλιές 
    2) 100 πάτερ ημών
    3) Διαγραφή από τo Comunity.
κτλ.
Hμαστε ανοικτοί σε ιδέες και προτάσεις...  Μιας και οι υπόλοιπες clan έχετε καλύτερη οργάνωση και ιδέες. 
Οπότε θέλουμε τα φώτα σας για να μην πω τους προβολείς σας...
Gathunter
Gathunter

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ηλικία : 43

http://wotlabs.net/sig_dark/eu/gathunter/signature.png

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από 37EMA Τρι Ιουν 03, 2014 1:21 pm

Gathunter έγραψε:Το θέμα θα το λύσουμε εσωτερικά στο Comunity της PNX 

Aπο εκεί και μετά δεχόμαστε ιδέες για την πρέπουσα τιμωρία του παίκτη    Laska ...
πχ 1) 30 βουρδουλιές 
    2) 100 πάτερ ημών
    3) Διαγραφή από τo Comunity.
κτλ.
Hμαστε ανοικτοί σε ιδέες και προτάσεις...  Μιας και οι υπόλοιπες clan έχετε καλύτερη οργάνωση και ιδέες. 
Οπότε θέλουμε τα φώτα σας για να μην πω τους προβολείς σας...
πάρε τα @@ μας

άλλος από την clan σας που είναι τόσο έξυπνος να έρθει εδώ μέσα να υποστήριξη το Λάσκα?

άλλος έξυπνος που να καταλαβαίνει ποσο κακό σας κάνει αυτός ο παίχτης?
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mementoM0ri Τρι Ιουν 03, 2014 1:21 pm

Sanguinius έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
Sanguinius έγραψε:Noob στις αρχές ήταν ο άπειρος και αφορούσε συνήθως την χρήση των υπολογιστών.Όταν μπήκε στον χώρο του gaming άλλαξε και διαχωρίστηκε από το newb,έτσι είναι η slug deal with it
Στις αρχες ηταν το NEWBIE oxi newb και απλα αλλαξε ο τροπος γραφης του και εγινε ΝΟΟΒ επισης οχι slug(γυμνοσαλιαγκας)αλλα SLANG (αργκο) . μαθε μπαλιτσα η μαθε αγγλικα  DEAL WITH IT
Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Giphy
Έγραψα τι σημαίνε το noob στις αρχές,όχι πως 
[size=35]προϋπήρχε[/size]
του newb.H slug πλέον έχει αλλάξει,μάθε να διαβάζεις,να κατανοείς και μετά παίξε με da orks,είσαι σκράπας στην slug deal with it noob
Εχεις δικιο δεν μπορω να μιλησω την slug= ΓΥΜΝΟΣΑΛΙΑΓΚΑΣ αλλα την SLANG = αργκο
ποιες αρχες και κουραφεξαλα μωρε eleopaido ουτε καν αγγλικα δε ξερεις η μονη επαφη με αγγλικα ειναι το DEFEAT στο lol η στη DOTA  το altQQ
Ρε κοκοβιέ κατ αρχάς είναι το LoL και το DOTA.Δεύτερον όπως σου έγραψα παίξε με da orks και θα μάθεις να μιλάςς\ς την SLUG.Tr;iton to m;ono koin;o poy ;exei h slug με τα αγγλικά είναι η προφορά των λέξεων.Άρα μόνο και μόνο από αυτό φαίνεται πως αμαθής είσαι.Τρίτον βάζε τόνους.deal with it
για τελευταια φορα η λεξη slug=ΓΥΜΝΟΣΑΛΙΑΓΚΑΣ slang=ΑΡΓΚΟ ποσο pyro2blo εισαι τελικα? επισης NEWBIE=NOOB=ΑΡΧΑΡΙΟΣ , ΣΤΟΚΕ Ε ΣΤΟΚΕ ,εβγαλαν και οι παρθενες γλωσσα τωρα
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Ιουν 03, 2014 1:26 pm

mementoM0ri έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
Sanguinius έγραψε:Noob στις αρχές ήταν ο άπειρος και αφορούσε συνήθως την χρήση των υπολογιστών.Όταν μπήκε στον χώρο του gaming άλλαξε και διαχωρίστηκε από το newb,έτσι είναι η slug deal with it
Στις αρχες ηταν το NEWBIE oxi newb και απλα αλλαξε ο τροπος γραφης του και εγινε ΝΟΟΒ επισης οχι slug(γυμνοσαλιαγκας)αλλα SLANG (αργκο) . μαθε μπαλιτσα η μαθε αγγλικα  DEAL WITH IT
Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Giphy
Έγραψα τι σημαίνε το noob στις αρχές,όχι πως 
[size=35]προϋπήρχε[/size]
του newb.H slug πλέον έχει αλλάξει,μάθε να διαβάζεις,να κατανοείς και μετά παίξε με da orks,είσαι σκράπας στην slug deal with it noob
Εχεις δικιο δεν μπορω να μιλησω την slug= ΓΥΜΝΟΣΑΛΙΑΓΚΑΣ αλλα την SLANG = αργκο
ποιες αρχες και κουραφεξαλα μωρε eleopaido ουτε καν αγγλικα δε ξερεις η μονη επαφη με αγγλικα ειναι το DEFEAT στο lol η στη DOTA  το altQQ
Ρε κοκοβιέ κατ αρχάς είναι το LoL και το DOTA.Δεύτερον όπως σου έγραψα παίξε με da orks και θα μάθεις να μιλάςς\ς την SLUG.Tr;iton to m;ono koin;o poy ;exei h slug με τα αγγλικά είναι η προφορά των λέξεων.Άρα μόνο και μόνο από αυτό φαίνεται πως αμαθής είσαι.Τρίτον βάζε τόνους.deal with it
για τελευταια φορα η λεξη slug=ΓΥΜΝΟΣΑΛΙΑΓΚΑΣ slang=ΑΡΓΚΟ ποσο pyro2blo εισαι τελικα? επισης NEWBIE=NOOB=ΑΡΧΑΡΙΟΣ , ΣΤΟΚΕ Ε ΣΤΟΚΕ ,εβγαλαν και οι παρθενες γλωσσα τωρα
Newb=αρχάριος noob=ανίκανος.Μάθε την slug ρε τούβλο,τολμάς και αντιμιλάς κιόλας,που έχεις μείνει ακόμα στο 1998 και συγχέεις το noob  με το newb ffs.Έχεις μείνει πίσω συντονίσου και deal with it
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιουν 03, 2014 1:28 pm

mementoM0ri έγραψε:
taramas έγραψε:@ memento mori

Εσυ μπορεί να τα είπες αλλά ο φίλος σου ο dolofonos ειναι λίγο κουφός και θέλει να του τα λέμε στην νοηματική και απο την άλλη εισαι και λίγο κωλοτούμπας αλλά δεν πειράζει μικρός είσαι θα μεγαλώσεις.
Δυστυχώς για μερικούς δεν το παράτησα το άθλημα, δεν απείλησα κανέναν, απάντησα σε προκλήσεις ηλιθίων που κρύβονται πίσω απο την οθόνη τους και τέλος εδώ είμαστε να δούμε ποιος λέει αλήθειες και ποιός παραμύθια.
Υ.Σ. η υγεία μου εξακολουθεί να σε ενδιαφέρει, μήπως εχεις κανένα κρυφό πόθο? για να σε προλάβω δεν ενδιαφέρομαι, εχω γυναίκα και καλή σεξουαλική ζωή.
 υγεια σου με ενδιαφερει οχι η κωλοτρυπιδα σου , μη κανουμε μια ερωτηση αμεσως να την πιστεψεις... σα 14 χρονων γκομενακι ...

Κοίτα φίλε, δεν το πιάνεις το νόημα με τίποτα έτσι? αν ενδιαφέρεσαι για την υγεία μου ελα να με βρείς να τα πούμε αλλιώς μείνε στα γνωστά αστειάκια, δεν σε πάνε τα σοβαρά.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τρι Ιουν 03, 2014 1:29 pm

mementoM0ri έγραψε:ποσο pyro2blo εισαι

Aχαχαχαχαχαχαχα pyro2blo....Παίζει να είναι ότι πιο ευφάνταστο σε γραφή 1337 έχω ματαδεί  Razz Razz Razz Razz Razz 
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mementoM0ri Τρι Ιουν 03, 2014 1:30 pm

taramas έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
taramas έγραψε:@ memento mori

Εσυ μπορεί να τα είπες αλλά ο φίλος σου ο dolofonos ειναι λίγο κουφός και θέλει να του τα λέμε στην νοηματική και απο την άλλη εισαι και λίγο κωλοτούμπας αλλά δεν πειράζει μικρός είσαι θα μεγαλώσεις.
Δυστυχώς για μερικούς δεν το παράτησα το άθλημα, δεν απείλησα κανέναν, απάντησα σε προκλήσεις ηλιθίων που κρύβονται πίσω απο την οθόνη τους και τέλος εδώ είμαστε να δούμε ποιος λέει αλήθειες και ποιός παραμύθια.
Υ.Σ. η υγεία μου εξακολουθεί να σε ενδιαφέρει, μήπως εχεις κανένα κρυφό πόθο? για να σε προλάβω δεν ενδιαφέρομαι, εχω γυναίκα και καλή σεξουαλική ζωή.
 υγεια σου με ενδιαφερει οχι η κωλοτρυπιδα σου , μη κανουμε μια ερωτηση αμεσως να την πιστεψεις... σα 14 χρονων γκομενακι ...

Κοίτα φίλε, δεν το πιάνεις το νόημα με τίποτα έτσι? αν ενδιαφέρεσαι για την υγεία μου ελα να με βρείς να τα πούμε αλλιώς μείνε στα γνωστά αστειάκια, δεν σε πάνε τα σοβαρά.
Τς και ερχομαι να σου λυσω τις αποριες ,
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τρι Ιουν 03, 2014 1:32 pm

mementoM0ri έγραψε:
Τς και ερχομαι

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 %CF%84%CE%B1-%CE%BA%CF%85%CF%84%CE%B5%CE%B9-%CE%B1%CE%B9%CE%BC%CE%B1
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mementoM0ri Τρι Ιουν 03, 2014 1:34 pm

imperiumgraecum έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
Τς και ερχομαι

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 %CF%84%CE%B1-%CE%BA%CF%85%CF%84%CE%B5%CE%B9-%CE%B1%CE%B9%CE%BC%CE%B1
εκλαψααα ρε φιλεεε λολ
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mementoM0ri Τρι Ιουν 03, 2014 1:35 pm

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Orthografika1
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από 37EMA Τρι Ιουν 03, 2014 1:35 pm

mementoM0ri έγραψε:
imperiumgraecum έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
Τς και ερχομαι

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 %CF%84%CE%B1-%CE%BA%CF%85%CF%84%CE%B5%CE%B9-%CE%B1%CE%B9%CE%BC%CE%B1
εκλαψααα ρε φιλεεε λολ
kai se alo topic se piasan ta klamata na to kitaksis afto
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mementoM0ri Τρι Ιουν 03, 2014 1:41 pm

37EMA έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
imperiumgraecum έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
Τς και ερχομαι

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 %CF%84%CE%B1-%CE%BA%CF%85%CF%84%CE%B5%CE%B9-%CE%B1%CE%B9%CE%BC%CE%B1
εκλαψααα ρε φιλεεε λολ
kai se alo topic se piasan ta klamata na to kitaksis afto
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από Gathunter Τρι Ιουν 03, 2014 1:48 pm

37EMA έγραψε:
Gathunter έγραψε:Το θέμα θα το λύσουμε εσωτερικά στο Comunity της PNX 

Aπο εκεί και μετά δεχόμαστε ιδέες για την πρέπουσα τιμωρία του παίκτη    Laska ...
πχ 1) 30 βουρδουλιές 
    2) 100 πάτερ ημών
    3) Διαγραφή από τo Comunity.
κτλ.
Hμαστε ανοικτοί σε ιδέες και προτάσεις...  Μιας και οι υπόλοιπες clan έχετε καλύτερη οργάνωση και ιδέες. 
Οπότε θέλουμε τα φώτα σας για να μην πω τους προβολείς σας...
πάρε τα @@ μας

άλλος από την clan σας που είναι τόσο έξυπνος να έρθει εδώ μέσα να υποστήριξη το Λάσκα?

άλλος έξυπνος που να καταλαβαίνει ποσο κακό σας κάνει αυτός ο παίχτης?

Έξυπνο δε με λες αλλά εχω την φαιά ουσία που χρειάζομαι για να επικοινωνήσω με κάποιον  σαν εσένα...  (Δεν θέλω να σε μειώσω , θέλω να πω ότι είσαι φορτισμένος από την όλη κατάσταση)
Θες να σου απαντήσω και εγώ αναλόγως που να βάλετε τα @@ σας? Δεν το νομίζω.

Ούτε έβρισα ούτε έχω σκοπό να το κάνω.  (Τουλάχιστον δεν θα το κάνω πρώτος)
Από όλα τα παραπάνω που έγραψα θα έπρεπε να κρατήσεις την πρώτη σειρά..... Που γράφω ότι θα το λύσουμε εσωτερικά.
Τα υπόλοιπα είναι εάν θες μια προσπάθεια να αντιμετωπίσω την συγκεκριμένη κατάσταση με χιούμορ.

Στην τελευταία δε σειρά των αναγραφόμενων, αναφέρομαι και τονίζω το γεγονός ότι έχουμε την οργάνωση για να αντιμετωπισουμε τέτοιες καταστάσεις.

Και εάν θες είναι μικροπρέπεια από παίκτη του Comunity να μπαίνει στην διαδικασία να "της μετράει " με τον οποιοδήποτε άλλο παίκτη σε αυτό το Forum και ο τελικός αποδέκτης της όλης ζημιάς είναι το Comunity και όχι ο ίδιος σαν πρωσοπικοτητα.

Για οποιονδήποτε θέλει να μπει στην διαδικασία να έχουμε ένα διάλογο σε πιο προσωπικό επίπεδο και να μην έχουμε διαξιφισμούς στο forum, παρακάτω θα γράψω το ip από το teamspeak του Comunity 

85.10.194.85
Gathunter
Gathunter

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ηλικία : 43

http://wotlabs.net/sig_dark/eu/gathunter/signature.png

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιουν 03, 2014 1:59 pm

dolofonos έγραψε:Μπαν τα μέλη τις PNX για το τίποτα, χαμός από όλους τους άλλους εδώ μέσα τίποτα. Πάμε παρακάτω ταχυδρόμε ασχολήθηκα αρκετά μαζί σου και χωρίς λόγο, περίμενα μπας και πεις κάτι αλλά πάλι για δράκους και φαντάσματα μιλάς. Άντε συνέχισε τον δίκαιο αγώνα σου εναντίων των κακών πρασινομωβμπλε. Παρεμπιπτόντως ναι τις χάσαμε όλες τις περιοχές. Όταν μπεις στον Ευρωπαϊκό χαρτί κάποτε θα δεις πως είναι.

Σε αντίθεση με σένα εγώ δεν χαίρομαι καθόλου όταν χάνει μια Ελληνική ομάδα, η μπουρδολογία σου είναι το θέμα οχι οι μάχες της ομάδας, οσο για την ευρώπη εχω μπεί 9 φορές, αν νομίζεις οτι έχεις να μου μάθεις κάτι ευχαρίστως να το ακούσουμε.
Με τους πρασινομωβμπλε δεν έχω απολύτως τίποτα, άλλωστε το win8 με κατέστρεψε πρόσφατα αλλάζοντας το χρώμα μου σε πράσινο, με τους μ@λ@κιες που λενε και κάνουν μερικοί εχω πρόβλημα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιουν 03, 2014 2:07 pm

gregorakis έγραψε:... υπάρχει πάντως εδώ μέσα τροφή για σκέψη ... τόση που μπορεί ο εγκέφαλός σου να σκάσει από το πολύ φαΐ ... 

... αυτό το forum είναι ένα αντιπροσωπευτικό δείγμα της ελληνικής κοινότητας του WoT και με οδηγεί ξανά και με ποικίλα επιχειρήματα στο συμπέρασμα πως: "οι έλληνες είναι οι μεγαλύτεροι μυρωδιάδες του παιχνιδιού" ... ΤΕΛΟΣ !!!

... βγαίνει ο bambiskos (που δεν είμαι σίγουρος αν έχει στατιστικά bot διότι θεωρώ πως ένα καλορυθμισμένο botακι θα έχει καλύτερη απόδοση στη μάχη) και πετάει το γάντι στο laskas για μονομαχία στα μαρμαρένια αλώνια, με σκοπό να αποδείξει σε όλους πως τα στατιστικά δεν παίζουν ρόλο και πως ένας παίκτης με 45% w/r μετά από 30k battles είναι ένας πολύ καλός παίκτης (καταραμένο rng και γνωστές πίπες) ... κατόπιν έρχεται ένας δεύτερος "μαχητής" με μικρότερο τουλάχιστο αριθμό μαχών (13 χιλιάδες) και υποφερτά στατιστικά, έτοιμος να περάσει το laskas ένα "δεύτερο χέρι" και να θεμελιώσει με αυτό τον τρόπο το επιχείρημα του πρώτου ... και το "δείπνο ηλιθίων" συνεχίζεται καθώς ο laskas αποδέχεται την πρόκληση, ζώνεται τα άρματά του και κατεβαίνει στη μάχη ... υπάρχουν λοιπόν άνθρωποι με 30-40 χιλιάδες μάχες που ακόμα πιστεύουν πως το WoT είναι ένα παιχνίδι 1vs1 και πως με αυτό τον τρόπο μπορούν να αποδείξουν την αξία τους ... το 80% των ελλήνων παικτών δεν έχουν πάρει "μυρωδιά" από το WoT, είναι απίστευτα περίπλοκο γι αυτούς και καταλήγουν να το συγκρίνουν με το τάβλι: ο καλός παίκτης είναι αυτός που έχει καλό ζάρι ...

... bambiskos συγνώμη φίλε που θα αναφερθώ προσωπικά σε σένα αλλά μετά από όσα έχεις γράψει μου δίνεις αυτό το δικαίωμα ... δεν είσαι κακός παίκτης είσαι επικίνδυνος!!! ένας κακός παίκτης έχει μετά από 30 χιλιάδες μάχες 50-51%, ένας παίκτης με 45% είναι κάτι παραπάνω από επικίνδυνος ... δεν είναι πως δε σε θέλω στην ομάδα μου, δε σε θέλω ούτε για εχθρό μου, καταστρέφεις όλη τη χαρά του παιχνιδιού ... το να παίζω απέναντί σου είναι σα να κλέβω τα kinder έκπληξη από τα παιδάκια ... και βάζω στοίχημα πως παίζεις κυρίως με 10αρια άρματα!!! καθώς η WG σου το επιτρέπει !!! ... σε μια δίκαιη κοινωνία παικτών όμως θα αποτελούσες ένα teamkill, μόλις ξεκινούσε η μάχη θα έπρεπε οι συμπαίκτες σου να έστρεφαν τα κανόνια τους πάνω σου και να σε σκότωναν ... μόνο έτσι θα είχαν κάποιες πιθανότητες να νικήσουν, να σε συνετίσουν αλλά και να βελτιώσουν το game γενικότερα ... βέβαια το χειρότερο όλων είναι πως ΔΕΝ καταλαβαίνεις τι παίκτης είσαι όντας πεπισμένος πως είσαι καλός  scratch ... σαν κι εσένα υπάρχουν 100αδες έλληνες παίκτες όλοι σίγουροι για τον εαυτό τους ... γνωρίζω πως δε σε στεναχώρησα διότι με έχεις γραμμένο ... άλλωστε δεν έγραψα ό,τι έγραψα για να τα διαβάσεις έσυ όσο για να τα διαβάσουν οι υπόλοιποι ... keep walkin' mate ...


Μπράβο μεγάλε, έγραψες για μια ακόμη φορά, εκτός απο το γεγονός οτι το wot δεν είναι ενα παιχνίδι για 1vs1 που συμφωνώ απόλυτα, ολα τα υπόλοιπα είναι η συνήθης αγωνιώδης προσπάθεια σου να πείσεις για το μέγεθος του παιχταρά που είσαι, λογικά θα έπρεπε να έχεις ηρεμήσει αφού σου το έχουμε πεί : ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mementoM0ri Τρι Ιουν 03, 2014 2:08 pm

mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mementoM0ri Τρι Ιουν 03, 2014 2:16 pm

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Ra3lp1     ΚΟΙΤΑΤΕ ΛΑΕ ΗΡΘΕ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΣΤΟ ΤΙΜΣΠΙΚ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΘΕΜΗΤΟ ΡΕΚΡΟΥΤΙΝΚ ΟΥΥΥ ΡΕ ΟΥΥΥΥ
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιουν 03, 2014 2:22 pm

Veyder έγραψε:Ok για να μιλήσουμε λίγο σοβαρά σε ένα ασόβαρο community. Σχετικά με τον Ταραμά και την κόντρα με τηv PNX-R. Προσωπικά έχω μιλήσει με τον Ταραμά αρκετές φορές και δε μου έχει φανεί για άτομο δίχως λογική αν και με αυτά που γράφει και διαβάζω θα έλεγα ότι τα γράφει κάποιος άλλος. Νομίζω ότι απώτερος σκοπός του είναι περισσότερο να trollarei και να αποσπάσει το reply που τόσο απλόχερα κάποιοι του δίνουν.
Τώρα όσων αφορά τους Βιαστές Φοινίκων και τις κατηγορίες περί αθέμιτου recruiting. Κάθε clan έχει δικαίωμα να κάνει ότι νομίζει καλύτερο για αυτήν και αν ακόμα κάποιοι διαλέγουν να φύγουν για τους Φοίνικες ή οποιουσδήποτε Φοίνικες θα το κάνουν όχι γιατί ήρθε κάποιος και τους πιπίλισε το μυαλό αλλά γιατί ήθελαν κάτι άλλο, κάτι διαφορετικό που η προηγούμενη  clan δε μπορούσε να τους προσφέρει άσχετα αν αυτό πολλές φορές μπορεί  αποτελεί ψευδαίσθηση ειδικά όσων αφορά μια αμιγώς Ελληνική clan. Μια clan πετυχημένη με αποτελέσματα σε επίπεδο clan war δεν έχει να φοβηθεί τίποτα από κανένα recruiter ακόμα και αθέμητα αν και για μένα δεν υπάρχει αθέμητο σε οποιοδήποτε MMORPG.  To δυστύχημα είναι ότι οι Βιαστές Φοινίκων ουσιαστικά ανερούν  οι ίδιοι αυτό που θέλουν να παρουσιάσουν σαν εικόνα σε όλους τους άλλους. Και σε αυτό έχει μεγάλη ευθύνη ο κεφτές ονόματι ΛΑΣΚΑΣ του οποίου τις μαλακίες τρέχουν να υπερασπιστούν ο Δολοφόνος και ο Περσέας με αποτέλεσμα και αυτοί να εκτίθεντο. Γιατί το λέω αυτό? Γιατί όταν θες να αυτοπροσδιορίζεις τη clan σου σαν μία μεγάλη clan οι πράξεις πρέπει να είναι περισσότερες από τα λόγια και το recruiting γίνετε με άτομα που αυτά παρακαλάνε τη clan για να μπούνε και όχι το αντίθετο. (Τουλάχιστον έτσι εμφάνιζετε από τον ΛΑΣΚΑ)
Ακούω τον χαζοβιόλη τον ΛΑΣΚΑ να  διαλαλεί ότι οι Φοίνικες μοιράζουν χρυσό ( σιγά το χρυσό δηλαδή) και ότι όλοι πρέπει να μπουν κάτω από την ομπρέλα των Φοινίκων την ίδια στιγμή που κράζει τους περισσότερους για τα stats. Kαι ερωτάμε. Ας πούμε ότι έρχετε κάποιος με win8 1300 και θέλει να μπει στη clan που μοιράζει χρυσό. Με βάση τις πεποιθήσεις του κεφτέ αυτός θα έπρεπε για αρχή να έχει quitarei. Αλλά ας πούμε ότι τον δέχεστε. Θα μπει στους Φοίνικες? Όχι δε θα μπει γιατί δεν έχει τα stats να μπει. Που θα μπει? Στους εκδικητές του Φοίνικα. Θα πάρει χρυσό? Όχι δε θα πάρει γιατί οι Εκδικητές δε μπένουν στο χάρτη  παρά μόνο εφήμερα. Ας πούμε ότι το community του Harry Poter μοιράζετε το χρυσό που μόνο οι βιαστές βγάζουν. Άρα μιλάμε για 10 gold per player? Και στο κάτω κάτω γιατί όλος αυτός ο αλλαλαγμός από τον ηλιθιόβλακα όταν αποδεδειγμένα το 80% των Ελλήνων παιχτών δεν είναι άξιοι για τους Βιαστές? Και αν ακόμα το κάνει για τις υπόλοιπες clan του Φοίνικα σε τι θα βοηθούσε από τη στιγμή που δε μπορούν να βοηθήσουν στο map τους Βιαστές? Και αν ας πούμε έρχοντε όλοι οι παίχτες της GBOA και κάνουν apply. Τι θα έχετε? Μία GBOA μετονομασμένη σε PNX-Z?
Αποδεδειγμένα οι Βιαστές και μόνο αυτοί είναι η καλύτερη Ελληνική clan στο βασίλειο των τυφλών βάση αποτελεσμάτων αλλά όσο μένουν προσκολημένοι στην ιδέα του μεγάλου community (σύμφωνα με το τροχοπέδη ονόματι ΛΑΣΚΑΣ ) θα αδικούν τους εαυτούς τους. Εκτός και αν βγει μια μέρα η Wargaming και αυξήσει το όριο από τους 100 παίχτες στους 300.

Άποψή μου όταν κάποιος είναι μεγάλη clan το μόνο που χρειάζετε σε κάποιον για να το διαπιστώσει είναι να πάει στη σελίδα του WOT να βρει τη clan και να πατήσει owned provinces. Τα υπόλοιπα τύπου ΛΑΣΚΑ είναι νοοτροπίες μικρής clan.

Αν και σε κάποια πράγματα θα συμφωνήσω Νικολάκη, το ξέρεις άλλωστε έχουμε κάνει πολλές συζητήσεις, δεν μπορώ όμως να μην απαντήσω σε ορισμένα απο αυτά και θα το κάνω με μια μόνο ερώτηση : που την είδες εσυ την μεγάλη clan? με τι δεδομένα στηρίζεις αυτή την άποψη? εκτός κι αν η μάζωξη κάποιων πρασινομπλεμωβ ειναι το μοναδικό κριτήριο της άποψής σου οπότε δεν έχω να πώ τίποτα άλλο.
Πάντως η άποψή μου οτι ταιριάζεις καλύτερα εκεί απο οποιαδήποτε άλλη ομάδα, άποψη η οποία επαληθεύτηκε δεν αποτελεί και απόδειξη της μεγαλωσύνης της ομάδας, θα έλεγα λοιπον να κάνεις λίγο κράτει και να αφήσεις τον χρόνο να δείξει αν είναι οπως τα λές γιατί στο βασίλειο των τυφλων τα αποτελέσματα δεν δείχνουν ούτε κατά διάνοια αυτό που ισχυρίζεσαι, άλλωστε δεν συμμετείχες και πολύ στα αποτελέσματα μας, εύχομαι εκεί που είσαι τώρα να εχεις συμμετοχή.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιουν 03, 2014 2:34 pm

minaskam έγραψε:Μήνυμα από XIALE
Αυτό πάει κυρίως στον Σίσυφο τους υπόλοιπους μοντς και τους άλλους κωλοτουμπες της GBOA …
Σας έπιασε ο πόνος για το αθέμιτο recruiting  που κάνει ο λάσκας …
Που ήταν αυτός ο πόνος όταν κάνατε recruiting  ΣΕ ΕΝΕΡΓΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ HELAS  ??? και πριν πείτε οτιδήποτε άλλο το ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ η αμνησία ???
Που ήταν αυτός ο πόνος όταν ο Δήμος είχε έρθει το βράδυ που συζητάγαμε την ένωση της PNX  και μου είπε όποιος δεν πειστεί να τον στείλουμε στην GBOA προτού αρχίσει να θάβει την ένωση και τα παιδια της Hard ???
Σας έπιασε ο πόνος και μπανάρετε κόσμο (pnx βεβαίως) για απρεπή συμπεριφορά … Που ήταν αυτός ο πόνος όταν ο ταραμας με έβριζε από το πρωί μεχρι το βράδυ και απειλούσε να με δείρει ???

Σας πήραξε που ο Λασκας με τις παπαριές του χαλάει τα recruiting  thread της όποιας  ομάδας ….  Που ήταν αυτος ο πόνος όταν ο ταραμάς έκανε το ίδιο σε ΟΛΑ τα thread της HELAS  ???

Όταν οι δικοί σας έβριζαν   μια χαρά εεε ??? αλλα κανατε μπαν τον μαριτα που έλεγε την άποψη του και όποιον άλλο …
Αναγκαστικά αποσύρθηκα από το παιχνίδι λόγω προσωπικών προβλημάτων και τραγελαφικών καταστάσεων στη δουλειά αλλα τελικά μάλλον καλά έγινε …

ΥΓ) ΛΑΣΚΑ ΣΚΑΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ … ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΣΕ ΑΦΟΡΑ Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΠΝΧ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙΣ …
ΥΓ2) Κόμπλεξ ατελείωτο
ΥΓ3) Καλή επιτυχία στην ένωση της Helas. Προφανώς κρατήσατε τις καρέκλες σας...

Καλά εντάξει, ειπαμε να trollaρουμε αλλά εδώ πιάσαμε διαγαλαξιακό επίπεδο, recruiting? HELAS? εκανα εγω recruiting? πολύ γέλιο, θά έχω για μια βδομάδα.
Κοίτα, για να τελειώνουμε με το θέμα, εγώ απάντησα σε οποιον είπε και έγραψε μαλακίες για μένα και θα το ξανακάνω οποτε χρειαστεί, το πιάσαμε το νόημα ή το τριγυρνάμε ακόμη?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mementoM0ri Τρι Ιουν 03, 2014 2:42 pm

λοιπον αυτο το botaki θα σας λυσει τα χερια , 
ΠΧ ειναι ο ταραμας(τυχαιο) και του λειπουν 15 ατομα 
λεβελαρει 15 account και τα βαζει σε clan war, BAM!!!! η πιθανοτητα νικης εκτοξευεται  στο 2% ουτε φιλντ κομαντινκ δε χρειαζεται
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιουν 03, 2014 2:47 pm

mementoM0ri έγραψε:
taramas έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
taramas έγραψε:@ memento mori

Εσυ μπορεί να τα είπες αλλά ο φίλος σου ο dolofonos ειναι λίγο κουφός και θέλει να του τα λέμε στην νοηματική και απο την άλλη εισαι και λίγο κωλοτούμπας αλλά δεν πειράζει μικρός είσαι θα μεγαλώσεις.
Δυστυχώς για μερικούς δεν το παράτησα το άθλημα, δεν απείλησα κανέναν, απάντησα σε προκλήσεις ηλιθίων που κρύβονται πίσω απο την οθόνη τους και τέλος εδώ είμαστε να δούμε ποιος λέει αλήθειες και ποιός παραμύθια.
Υ.Σ. η υγεία μου εξακολουθεί να σε ενδιαφέρει, μήπως εχεις κανένα κρυφό πόθο? για να σε προλάβω δεν ενδιαφέρομαι, εχω γυναίκα και καλή σεξουαλική ζωή.
 υγεια σου με ενδιαφερει οχι η κωλοτρυπιδα σου , μη κανουμε μια ερωτηση αμεσως να την πιστεψεις... σα 14 χρονων γκομενακι ...

Κοίτα φίλε, δεν το πιάνεις το νόημα με τίποτα έτσι? αν ενδιαφέρεσαι για την υγεία μου ελα να με βρείς να τα πούμε αλλιώς μείνε στα γνωστά αστειάκια, δεν σε πάνε τα σοβαρά.
Τς και ερχομαι να σου λυσω τις αποριες ,

Παρασκευή το απόγευμα-βράδυ, αν θέλεις σοβαρή κουβέντα, αν όχι μπορείς να συνεχίσεις με το γνωστό παρεάκι εδώ μέσα.

Υ.Σ. για να ξέρεις είμαι μέτριος εως κακός παίχτης και πιθανότατα θα χάσω σε 1vs1 απο πολλούς εδω μέσα άρα είμαι "κακή παρέα" οπως θα σου έλεγε κάποιοι, γιαυτό ξανασκέψου το πριν μιλήσεις με τον σατανά.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την taramas στις Τρι Ιουν 03, 2014 2:52 pm, 1 φορά

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 12 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mementoM0ri Τρι Ιουν 03, 2014 2:50 pm

taramas έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
taramas έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:
taramas έγραψε:@ memento mori

Εσυ μπορεί να τα είπες αλλά ο φίλος σου ο dolofonos ειναι λίγο κουφός και θέλει να του τα λέμε στην νοηματική και απο την άλλη εισαι και λίγο κωλοτούμπας αλλά δεν πειράζει μικρός είσαι θα μεγαλώσεις.
Δυστυχώς για μερικούς δεν το παράτησα το άθλημα, δεν απείλησα κανέναν, απάντησα σε προκλήσεις ηλιθίων που κρύβονται πίσω απο την οθόνη τους και τέλος εδώ είμαστε να δούμε ποιος λέει αλήθειες και ποιός παραμύθια.
Υ.Σ. η υγεία μου εξακολουθεί να σε ενδιαφέρει, μήπως εχεις κανένα κρυφό πόθο? για να σε προλάβω δεν ενδιαφέρομαι, εχω γυναίκα και καλή σεξουαλική ζωή.
 υγεια σου με ενδιαφερει οχι η κωλοτρυπιδα σου , μη κανουμε μια ερωτηση αμεσως να την πιστεψεις... σα 14 χρονων γκομενακι ...

Κοίτα φίλε, δεν το πιάνεις το νόημα με τίποτα έτσι? αν ενδιαφέρεσαι για την υγεία μου ελα να με βρείς να τα πούμε αλλιώς μείνε στα γνωστά αστειάκια, δεν σε πάνε τα σοβαρά.
Τς και ερχομαι να σου λυσω τις αποριες ,

Παρασκευή το απόγευμα-βράδυ, αν θέλεις σοβαρή κουβέντα, αν όχι μπορείς να συνεχίσεις με το γνωστό παρεάκι εδώ μέσα.
δεν εχω σκοπο να ερθω και να βριστω ,πραγματικα μπορω να σου απαντησω σοβαρα σε πολλα πραγματα (χωρις το τρολλ του φορουμ) αμα ειναι στειλε πιεμ, ας κανουμε μια καινουργια αρχη
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 12 από 13 Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης