World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νέα Ελληνικών Clan στα CW

+27
taramas
patatomhden
ROMMELGR
Marita89
Panzer82
perseas
bambiskos
37EMA
[GREEK]aris25
mementoM0ri
imperiumgraecum
ee3509
MarkDan
gregorakis
mparek4
Sanguinius
dimstam
HeeroYuy997
Guardianakos
Veyder
LASKAS
gr68
thodorix
Kostis_Larsson
Founder
cgakis
dolofonos
31 απαντήσεις

Σελίδα 13 από 13 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από dolofonos Τρι Ιουν 03, 2014 2:55 pm

mementoM0ri έγραψε:Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Ra3lp1     ΚΟΙΤΑΤΕ ΛΑΕ ΗΡΘΕ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΣΤΟ ΤΙΜΣΠΙΚ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΘΕΜΗΤΟ ΡΕΚΡΟΥΤΙΝΚ ΟΥΥΥ ΡΕ ΟΥΥΥΥ

Τι να σου πω τώρα υποτίθεται ήρθα εμπιστευτικά και εσύ με δίνεις στεγνά?
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιουν 03, 2014 3:01 pm

@ memento mori
Θα σου ποσταρω στο game την παρασκευή.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mementoM0ri Τρι Ιουν 03, 2014 3:02 pm

dolofonos έγραψε:
mementoM0ri έγραψε:Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Ra3lp1     ΚΟΙΤΑΤΕ ΛΑΕ ΗΡΘΕ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΣΤΟ ΤΙΜΣΠΙΚ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΘΕΜΗΤΟ ΡΕΚΡΟΥΤΙΝΚ ΟΥΥΥ ΡΕ ΟΥΥΥΥ

Τι να σου πω τώρα υποτίθεται ήρθα εμπιστευτικά και εσύ με δίνεις στεγνά?
Να μην ερχοσουν ρε , ειπαμε να πουμε 2-3 μαλακιες οχι να μας λες να γυρισουμε πισω στην pnx ελεος πια , σα να εχει δικιο ο ταραμας μου φαίνεται
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιουν 03, 2014 3:11 pm

@ dolofonos

Κοίτα το έχουμε ξαναπεί αλλα κοιτάς αλλού οπως και για άλλα θέματα, οτι πήγες ειναι γεγονός οπως επίσης οτι προσπάθησες να πάς και αλλού είναι γεγονός, επίσης το ξαναείπα οτι δεν με ενδιαφέρει εμένα προσωπικά γιατί ούτως ή άλλως δεν κατάφερες τίποτα σε εμάς και δεν πρόκειται να καταφέρεις, αυτό που εγώ λέω είναι οτι ψεύδεσαι, το πιο ωραίο δε είναι οτι γνωρίζουμε ολοι και τα παζάρια για τις καρέκλες με τα άτομα που θα σου έφερναν 30 παίχτες αλλά τελικά πήραν τον πούλο, και εσυ σφυράς αδιάφορα, συνέχισε στον δρόμο που είσαι.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από =GR=Tiger Τρι Ιουν 03, 2014 8:10 pm

Το "Greek UFO retardos"?????
Τι ακριβώς είναι αυτό το κανάλι στο ΤΣ????
=GR=Tiger
=GR=Tiger

Αριθμός μηνυμάτων : 29

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από Veyder Τρι Ιουν 03, 2014 11:33 pm

taramas έγραψε:
Veyder έγραψε:Ok για να μιλήσουμε λίγο σοβαρά σε ένα ασόβαρο community. Σχετικά με τον Ταραμά και την κόντρα με τηv PNX-R. Προσωπικά έχω μιλήσει με τον Ταραμά αρκετές φορές και δε μου έχει φανεί για άτομο δίχως λογική αν και με αυτά που γράφει και διαβάζω θα έλεγα ότι τα γράφει κάποιος άλλος. Νομίζω ότι απώτερος σκοπός του είναι περισσότερο να trollarei και να αποσπάσει το reply που τόσο απλόχερα κάποιοι του δίνουν.
Τώρα όσων αφορά τους Βιαστές Φοινίκων και τις κατηγορίες περί αθέμιτου recruiting. Κάθε clan έχει δικαίωμα να κάνει ότι νομίζει καλύτερο για αυτήν και αν ακόμα κάποιοι διαλέγουν να φύγουν για τους Φοίνικες ή οποιουσδήποτε Φοίνικες θα το κάνουν όχι γιατί ήρθε κάποιος και τους πιπίλισε το μυαλό αλλά γιατί ήθελαν κάτι άλλο, κάτι διαφορετικό που η προηγούμενη  clan δε μπορούσε να τους προσφέρει άσχετα αν αυτό πολλές φορές μπορεί  αποτελεί ψευδαίσθηση ειδικά όσων αφορά μια αμιγώς Ελληνική clan. Μια clan πετυχημένη με αποτελέσματα σε επίπεδο clan war δεν έχει να φοβηθεί τίποτα από κανένα recruiter ακόμα και αθέμητα αν και για μένα δεν υπάρχει αθέμητο σε οποιοδήποτε MMORPG.  To δυστύχημα είναι ότι οι Βιαστές Φοινίκων ουσιαστικά ανερούν  οι ίδιοι αυτό που θέλουν να παρουσιάσουν σαν εικόνα σε όλους τους άλλους. Και σε αυτό έχει μεγάλη ευθύνη ο κεφτές ονόματι ΛΑΣΚΑΣ του οποίου τις μαλακίες τρέχουν να υπερασπιστούν ο Δολοφόνος και ο Περσέας με αποτέλεσμα και αυτοί να εκτίθεντο. Γιατί το λέω αυτό? Γιατί όταν θες να αυτοπροσδιορίζεις τη clan σου σαν μία μεγάλη clan οι πράξεις πρέπει να είναι περισσότερες από τα λόγια και το recruiting γίνετε με άτομα που αυτά παρακαλάνε τη clan για να μπούνε και όχι το αντίθετο. (Τουλάχιστον έτσι εμφάνιζετε από τον ΛΑΣΚΑ)
Ακούω τον χαζοβιόλη τον ΛΑΣΚΑ να  διαλαλεί ότι οι Φοίνικες μοιράζουν χρυσό ( σιγά το χρυσό δηλαδή) και ότι όλοι πρέπει να μπουν κάτω από την ομπρέλα των Φοινίκων την ίδια στιγμή που κράζει τους περισσότερους για τα stats. Kαι ερωτάμε. Ας πούμε ότι έρχετε κάποιος με win8 1300 και θέλει να μπει στη clan που μοιράζει χρυσό. Με βάση τις πεποιθήσεις του κεφτέ αυτός θα έπρεπε για αρχή να έχει quitarei. Αλλά ας πούμε ότι τον δέχεστε. Θα μπει στους Φοίνικες? Όχι δε θα μπει γιατί δεν έχει τα stats να μπει. Που θα μπει? Στους εκδικητές του Φοίνικα. Θα πάρει χρυσό? Όχι δε θα πάρει γιατί οι Εκδικητές δε μπένουν στο χάρτη  παρά μόνο εφήμερα. Ας πούμε ότι το community του Harry Poter μοιράζετε το χρυσό που μόνο οι βιαστές βγάζουν. Άρα μιλάμε για 10 gold per player? Και στο κάτω κάτω γιατί όλος αυτός ο αλλαλαγμός από τον ηλιθιόβλακα όταν αποδεδειγμένα το 80% των Ελλήνων παιχτών δεν είναι άξιοι για τους Βιαστές? Και αν ακόμα το κάνει για τις υπόλοιπες clan του Φοίνικα σε τι θα βοηθούσε από τη στιγμή που δε μπορούν να βοηθήσουν στο map τους Βιαστές? Και αν ας πούμε έρχοντε όλοι οι παίχτες της GBOA και κάνουν apply. Τι θα έχετε? Μία GBOA μετονομασμένη σε PNX-Z?
Αποδεδειγμένα οι Βιαστές και μόνο αυτοί είναι η καλύτερη Ελληνική clan στο βασίλειο των τυφλών βάση αποτελεσμάτων αλλά όσο μένουν προσκολημένοι στην ιδέα του μεγάλου community (σύμφωνα με το τροχοπέδη ονόματι ΛΑΣΚΑΣ ) θα αδικούν τους εαυτούς τους. Εκτός και αν βγει μια μέρα η Wargaming και αυξήσει το όριο από τους 100 παίχτες στους 300.

Άποψή μου όταν κάποιος είναι μεγάλη clan το μόνο που χρειάζετε σε κάποιον για να το διαπιστώσει είναι να πάει στη σελίδα του WOT να βρει τη clan και να πατήσει owned provinces. Τα υπόλοιπα τύπου ΛΑΣΚΑ είναι νοοτροπίες μικρής clan.

Αν και σε κάποια πράγματα θα συμφωνήσω Νικολάκη, το ξέρεις άλλωστε έχουμε κάνει πολλές συζητήσεις, δεν μπορώ όμως να μην απαντήσω σε ορισμένα απο αυτά και θα το κάνω με μια μόνο ερώτηση : που την είδες εσυ την μεγάλη clan? με τι δεδομένα στηρίζεις αυτή την άποψη? εκτός κι αν η μάζωξη κάποιων πρασινομπλεμωβ ειναι το μοναδικό κριτήριο της άποψής σου οπότε δεν έχω να πώ τίποτα άλλο.
Πάντως η άποψή μου οτι ταιριάζεις καλύτερα εκεί απο οποιαδήποτε άλλη ομάδα, άποψη η οποία επαληθεύτηκε δεν αποτελεί και απόδειξη της μεγαλωσύνης της ομάδας, θα έλεγα λοιπον να κάνεις λίγο κράτει και να αφήσεις τον χρόνο να δείξει αν είναι οπως τα λές γιατί στο βασίλειο των τυφλων τα αποτελέσματα δεν δείχνουν ούτε κατά διάνοια αυτό που ισχυρίζεσαι, άλλωστε δεν συμμετείχες και πολύ στα αποτελέσματα μας, εύχομαι εκεί που είσαι τώρα να εχεις συμμετοχή.
Στα clan war της ΗΕΑΤ όχι δε συμμετείχα. Δε μίλησα ούτε αποκάλεσα κανένα μεγάλη clan αλλά αναφέρθηκα στο πως κάποιοι και κυρίως ο ______ θέλει να τη παρουσιάζει και το ποια είναι η δική μου άποψη περί μεγάλης clan. Όσο για το καλύτερη clan βασίζομε βάση συχνότητας παρουσίας στο map το οποίο βάση αποτελεσμάτων αυτό φαίνεται. Δεν είμαι μέλος της PNX-R ούτε πρόκειτε και εδώ που βρίσκομε θα συμφωνήσω ότι ανήκω καλύτερα ακριβώς γιατί δεν είναι ελληνική clan.
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από Veyder Τετ Ιουν 04, 2014 12:17 am

=GR=Tiger έγραψε:Το "Greek UFO retardos"?????
Τι ακριβώς είναι αυτό το κανάλι στο ΤΣ????
Έτσι μας αποκαλούν στην Ισπανία τιμητικά.
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από gr68 Τετ Ιουν 04, 2014 1:09 am

τιμητικα?μαλον λαθοs επεξηγηση.χαβαλε,για πλακα κατι τετοιο μου κολλαει καλυτερα.στο τιμητικο δινουμε τιτλο,ανεβασμα δλδ.περι τηs ουσιαs οπωs γοuσταρει κανειs Wink
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Ιουν 04, 2014 1:13 am

Θα επικοινωνήσω με τους φίλους Ισπανούς να αλλάξουν το όνομα σε Griegos maricόnes  Cool

Παρεπιπτόντως.......εδώ μέσα μερικοί δεν έχουν τελειώσει ούτε το δημοτικό μου φαίνεται....Δεν εξηγείται το γεγονός ότι δεν μπορούν ούτε μια γαμημένη παθητική φωνή να γράψουν σωστά.....

Xαίρεται->αυτός χαίρεται (γ' ενικός παθητικής φωνής)
Χαίρετε->εσείς χαίρετε (β' πληθυντικός ενεργητικής φωνής) *αυτοπαθές*

Αποκλείεται->αυτός/ή/ό αποκλείεται (γ' ενικός παθητικής φωνής)
Αποκλείετε->εσείς αποκλείετε κάποιον/α/ο/κάτι (β' πληθυντικός ενεργητικής φωνής)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την imperiumgraecum στις Τετ Ιουν 04, 2014 1:25 am, 2 φορές συνολικά
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από Veyder Τετ Ιουν 04, 2014 1:24 am

gr68 έγραψε:τιμητικα?μαλον λαθοs επεξηγηση.χαβαλε,για πλακα κατι τετοιο μου κολλαει καλυτερα.στο τιμητικο δινουμε τιτλο,ανεβασμα δλδ.περι τηs ουσιαs οπωs γοuσταρει κανειs Wink
Εσύ καλά το κατάλαβες ότι είναι πλάκα. Σε κάποιους άλλους πρέπει να εξηγείς τα αυτονόητα οπότε και εγώ γράφω οτιδήποτε μπορεί να διμιουργήσει άλλa 20 pages  Razz
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Ιουν 04, 2014 1:51 am

@ imperium 

gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από 37EMA Τετ Ιουν 04, 2014 1:53 am

=GR=Tiger έγραψε:Το "Greek UFO retardos"?????
Τι ακριβώς είναι αυτό το κανάλι στο ΤΣ????
hahahahahahaha
Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 9k=
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mementoM0ri Τετ Ιουν 04, 2014 3:00 am

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Br4ed44386
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από 37EMA Τετ Ιουν 04, 2014 3:06 am

Sarcasm – The Weapon of Helplessness
mementoM0ri έγραψε:Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Br4ed44386
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mementoM0ri Τετ Ιουν 04, 2014 3:25 am

37EMA έγραψε:Sarcasm – The Weapon of Helplessness
 Οπως ειπε ενας σοφος εδω μεσα:
Ορε χρυσο παιρνετε ? Αρματακια παιρνετε ?
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από 37EMA Τετ Ιουν 04, 2014 3:44 am

mementoM0ri έγραψε:
37EMA έγραψε:Sarcasm – The Weapon of Helplessness
 Οπως ειπε ενας σοφος εδω μεσα:
Ορε χρυσο παιρνετε ? Αρματακια παιρνετε ?
Ορε χρυσό παίρνουμε με την κοπή τις πίτας είπαμε
Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 2Q==

"αρματακια" σαν clan όχι σαν simxia πήραμε κάτι ψιλά
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από =GR=Tiger Τετ Ιουν 04, 2014 6:13 am

Veyder έγραψε:
=GR=Tiger έγραψε:Το "Greek UFO retardos"?????
Τι ακριβώς είναι αυτό το κανάλι στο ΤΣ????
Έτσι μας αποκαλούν στην Ισπανία τιμητικά.
Απλά εύχομαι να είναι τιμητικό και οχι υποτιμητικό. Δεν έχω ακούσει καλά λόγια απο κανένα ευρο-πέο.
=GR=Tiger
=GR=Tiger

Αριθμός μηνυμάτων : 29

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από dolofonos Τετ Ιουν 04, 2014 7:25 am

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 33css37
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 13 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mementoM0ri Τετ Ιουν 04, 2014 7:42 am

=GR=Tiger έγραψε:
Veyder έγραψε:
=GR=Tiger έγραψε:Το "Greek UFO retardos"?????
Τι ακριβώς είναι αυτό το κανάλι στο ΤΣ????
Έτσι μας αποκαλούν στην Ισπανία τιμητικά.
Απλά εύχομαι να είναι τιμητικό και οχι υποτιμητικό. Δεν έχω ακούσει καλά λόγια απο κανένα ευρο-πέο.
για χαβαλε το βαλανε , δοξα το θεο οι ισπανοι ειναι ιδιοι με εμας , χωρις την γκρινια και την μιζερια.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 13 από 13 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης