World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder Empty Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder

Δημοσίευση από minaskam Παρ Ιουν 27, 2014 2:36 am

Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder <a href=Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder Untitled 

Βλέπουμε στο ίδιο threAd ban ston tasso γιατι γραφει στην διπλωματία, μπαν στον μαριτα ΠΑΛΙ γιατι γραφει στην διπλωματία αλλα ο Ταραμάκος μας είναι υπεράνω ... 

ΦΑΣΙΣΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ !!!!!

Ban Hammered (23 χρονια ) :
Για ύβρη και σχολιασμό των πράξεων του ADMIN. 
Κύριε, XIALE
Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder Bb_04
(Για να μην λέτε ότι δεν έχω humor, κύριοι)

Συμβουλή:
Αν δεν θέλετε να κινδυνεύει το account σας, μην το δίνετε σε άλλους να postaroun.

minaskam

Αριθμός μηνυμάτων : 4

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder Empty Απ: Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder

Δημοσίευση από sisifos Παρ Ιουν 27, 2014 3:21 am

xiale πάλι γράφεις από το λογαριασμό του Μηνά ρε συ? Θα τον μπανάρεις και αυτόν και να δούμε μετά τι θα κάνεις  Smile 

Αν δε σε είχε συνεπάρει τόσο η ανακάλυψη σου και δε βιαζόσουν να ρίξεις τη χολή σου θα παρατηρούσες πως ο taramas είναι deputy commander της TSSR και έχει κάθε δικαίωμα να γράφει στην Διπλωματία. Όπως και ο dolofonos που έχει γράψει παρακάτω και τον οποίο δεν συμπεριέλαβες στο screenshot σου. Ούτε και αυτός έχει φάει ban αλλα δεν σε είδα να το σχολιάζεις.

3 posts εχουν γίνει με αυτό το account και τα 3 είναι για να κατηγορήσουν το admin. Έλεος! Τι μίσος είναι αυτό!
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder Empty Απ: Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder

Δημοσίευση από minaskam Παρ Ιουν 27, 2014 3:42 am

Το γεγονός οτι δεν ασχολούμαι με το wot λόγω έλλειψη χρόνου και με βγάζετε τόσο απο τα ρούχα μου που με κανετε να ασχοληθώ θα έπρεπε να σας προβληματίζει ... 

Τα δικά μας τα βρισίδια και οι προσβολές είναι καλές όχι σαν τον αχρείων των ΠΝΧ .... 

ΥΓ) Η μπανάρεις ολους τους άσχετους που ποσταρουν σε παρουσίαση ομάδας ή κανέναν ... οταν μπαναρεις μόνο όσους αντιπαθείς μάντεψε τι είσαι ...

ΥΓ2) Πόσες φορές ακόμα θα παραιτηθείς ???

minaskam

Αριθμός μηνυμάτων : 4

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder Empty Απ: Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder

Δημοσίευση από sisifos Παρ Ιουν 27, 2014 3:52 am

minaskam έγραψε:Το γεγονός οτι δεν ασχολούμαι με το wot λόγω έλλειψη χρόνου και με βγάζετε τόσο απο τα ρούχα μου που με κανετε να ασχοληθώ θα έπρεπε να σας προβληματίζει ... 

Κοίτα να δεις! Ακριβώς το ίδιο συμβαίνει και σε μένα!
___________________________________________________________________________
Τα δικά μας τα βρισίδια και οι προσβολές είναι καλές όχι σαν τον αχρείων των ΠΝΧ .... 

ΥΓ) Η μπανάρεις ολους τους άσχετους που ποσταρουν σε παρουσίαση ομάδας ή κανέναν ... οταν μπαναρεις μόνο όσους αντιπαθείς μάντεψε τι είσαι ...

ΥΓ2) Πόσες φορές ακόμα θα παραιτηθείς ???

Όσες φορές μας βάλεις να σβήσουμε τα account σου και μετά χρησιμοποιείς άλλων για να γράφεις.

Βλέπεις εσύ πουθενά παρουσιάσεις ομάδων πέρα από της COGR?

Ο Gostalker έχει ένα καλό ψυχολόγο φίλο του. Εμένα μου έδωσε ήδη κάρτα του μήπως να του ζητήσεις και συ καμία?
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder Empty Απ: Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Ιουν 27, 2014 4:43 am

sisifos έγραψε:


Ο Gostalker έχει ένα καλό ψυχολόγο φίλο του. Εμένα μου έδωσε ήδη κάρτα του μήπως να του ζητήσεις και συ καμία?
κουτσοι στραβοι στον αγιο παντελεημονα
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder Empty Απ: Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder

Δημοσίευση από 37EMA Παρ Ιουν 27, 2014 6:39 am

minaskam έγραψε:Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder <a href=Και εδω βλέπετε το πόσο αντικειμενικός είναι ο founder Untitled 

Βλέπουμε στο ίδιο threAd ban ston tasso γιατι γραφει στην διπλωματία, μπαν στον μαριτα ΠΑΛΙ γιατι γραφει στην διπλωματία αλλα ο Ταραμάκος μας είναι υπεράνω ... 

ΦΑΣΙΣΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ !!!!!
Mipos giati o Taramakos ine Dep. Commander ?
kai epitrepete na grafi sti diplomatia ?
leo ego tora
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης