World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Προοδος και στατς.

+17
gr68
bambiskos
taramas
JDeviant
dfk_7677
DImis1987
DeadlySin
sisifos
37EMA
imperiumgraecum
cgakis
Sanguinius
mementoM0ri
BeMyBan
yanis
gregorakis
Marita89
21 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Marita89 Τετ Ιουλ 09, 2014 7:57 pm

Εβλεπα τα στατιστικα μου και βρηκα ενδιαφερον οτι τις τελευταιες 6153 μαχες βελτιωθηκα αρκετα.Πιο συγκεκριμενα ανεβηκε το wr μου κατα 2.41%,το wn8 μου κατα 400 και το average dmg per battle κατα 265.4.Αυτες τις 6153 μαχες επαιζα tier 8(7.92 av tier) με 2549 wn8 και 58.48% win rate και ειχα average dmg 1762(το οποιο δεν ειναι και πολυ καλο για tier8  Sad ).Ειναι μικρη η αλλαγη στα στατιστικα μου αλλα δεν πτοούμαι γιατι εχω αρκετες μαχες και δυσκολα θα υπαρξει μεγαλη διαφορα.Ειμαι σιγουρος πως μερικοι θα πουν οτι θελω να μετρησουμε τα πεη μας αλλα οχι,τα γραφω για να δειξω πως αν παιζεις σωστα το παιχνιδι θα δεις προοδο και θα περασεις καλα κανοντας το.Αυτο που κανω τελευταια ειναι να παιζω tier 10(για να ειμαι παντα στην κορυφη του MM)συνηθως σε platoon κατι που δεν εκανα στο παρελθον,ειναι ωραιο να ξερεις οτι εχεις 2 λιγοτερες ντοματες στην ομαδα σου  Smile Οποιος με δει online και θελει ας μου κανει ενα inv για t10 platoon,have fun!

Υ.Γ για τους συνομοσιολογους:παιζω με standard account και τα παω μια χαρα,δεν με βαζει δηλαδη παντα με χαλια ομαδες και το RNG δεν ειναι παντα εναντιον μου.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Ιουλ 10, 2014 12:18 am

... ναι αλλά δε νομίζω να το 'φχαριστήθηκες ... θα καμπέρωσες σαν κοτούλα και δε θα ψόφησες όμορφα κι αντρίκια ... το θέμα είναι να ευχαριστιόμαστε το παιχνίδι ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Ιουλ 10, 2014 9:18 am

χαχαχα η τρολλαρεις η σου χακαρε τον λογαριασμο ο ταραμας!  Razz 
Κανεις αλλος που εχει δει διαφορα στα στατιστικα του?κανενα tip?Τιποτα αλλο σχετικο με στατιστικα?

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από yanis Πεμ Ιουλ 10, 2014 9:24 am

θες tip????

Make Love No WoT

yanis

Αριθμός μηνυμάτων : 117

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από BeMyBan Πεμ Ιουλ 17, 2014 1:05 am

Σοβαρη διαπιστωση εκανες !!!! Κι εγω ειδα αλλαγη στα στατιστικα.... αλλιως ημουν οταν ξεκινησα κι αλλιως τωρα... !!!!
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Ιουλ 17, 2014 1:11 am

Εγω γραφω απο τις 13k μαχες μεχρι τις 19k οχι απο τοτε που ξεκινησα.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από BeMyBan Πεμ Ιουλ 17, 2014 1:14 am

Και ξαναλεω.... σπουδαια διαπιστωση.... Ειπες οτι ειχες να πεις χωρις τεκμηριωση.... Απλα οτι παιζεις TIER 10 και προτιμας platoon....


Αυτα τα ξερει και ο καθε αδαης και αγλαος παικτης του WoT ..... Κατι πιο συγκεκριμενο εχεις να πεις η οχι ;; Να ξερουμε να σε παρουμε στα σοβαρα η οχι ;;;
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Ιουλ 17, 2014 1:25 am

χαχα i smell butthurt!Γιατι τοσο μισος?2 μηνυματα εχεις στο φορουμ και τα 2 για μενα!  Sad

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από BeMyBan Πεμ Ιουλ 17, 2014 1:29 am

Οχι..... δεν εχει να κανει με εσενα..... με το τι γραφεις εχει να κανει..... Κανενα προσωπικο μισος !!!!
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Ιουλ 17, 2014 1:32 am

Ωραια τοτε,αν δεν εχεις να πεις κατι σχετικο με αυτα π εγραψα η με στατς μην χαλας το thread με ειρωνιες,αν θες να γραψεις για τα δικα σου στατς καλως αλλιως γεια σου.Αν συνεχισεις τον βλεπω τον heeroy να ερχεται και να κλειδωνει το thread επειδη ειμαστε "εκτος θεματος" η θα βρει κατι αλλο..

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από BeMyBan Πεμ Ιουλ 17, 2014 3:32 am

Δεν σε ειρωνευτηκα παλικαρε.... απλα δεν λες τιποτα καινουριο η κατι σημαντικο.... το να παιζεις με tier 10 και platoon πιστευω το εχει καταλαβει ο καθενας.... Εχεις καποιο αλλο τροπο να φτιαξουμε το gameplay μας και να βελτιωθουμε σαν παιχτες ;;Αν οχι τοτε γεια σου και σε σενα !!!! Το μονο που βλεπω σε αυτο το φορουμ και το μονο που εκλαμβανω σαν παικτης ειναι το κυνηγι των στατιστικων... αντι να κατσετε και να απολαυσετε το παιχνιδι στο μετρο που ειναι δυνατον .... !!! 
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Ιουλ 17, 2014 3:39 am

@marita 
 Ναι αλλα δεν ευχαριστιεσαι το game, καθεσαι και κανεις damage μπας και φτιαξεις στατς αλλα δε κοιτας τα ωραια γραφικα του παιχνιδιου, δεν κανεις τις ωραιες συζητησεις με την παρεα σου, δεν φιλοσοφεις αρκετα κατα την διαρκεια του game , δεν, δεν, δεν...
 μαθε επιτελους μαριτακι πως το game δεν ειναι μονο στατς! Ειναι χαρα, ειναι κεφι, ειναι νεες γνωριμιες , διωξε την e-μοναξια απο πανω σου κανε και εσυ e-παρεες περνα επιτελους καλα και ασε τον ψυχαναγκασμο των στατς πισω σου...
 Ευχομαι να μπεις στο σωστο δρομο συντομα!
 Φιλικα ο μετανωον mementoM0ri.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Ιουλ 17, 2014 3:43 am

BeMyBan έγραψε:Δεν σε ειρωνευτηκα παλικαρε.... απλα δεν λες τιποτα καινουριο η κατι σημαντικο.... το να παιζεις με tier 10 και platoon πιστευω το εχει καταλαβει ο καθενας.... Εχεις καποιο αλλο τροπο να φτιαξουμε το gameplay μας και να βελτιωθουμε σαν παιχτες ;;Αν οχι τοτε γεια σου και σε σενα !!!! Το μονο που βλεπω σε αυτο το φορουμ και το μονο που εκλαμβανω σαν παικτης ειναι το κυνηγι των στατιστικων... αντι να κατσετε και να απολαυσετε το παιχνιδι στο μετρο που ειναι δυνατον .... !!! 
Ποσο δικιο εχεις ! μακαρι ολοι να ειχαν την ιδια λογικη ευγε φιλε μου.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 3:49 am

BeMyBan έγραψε:... Εχεις καποιο αλλο τροπο να φτιαξουμε το gameplay μας και να βελτιωθουμε σαν παιχτες ... 

... εγώ έχω πολλούς αλλά θα πρέπει να καμπερώσεις και δε θα ευχαριστηθείς το παιχνίδι, οπότε άστο ... και αφού τώρα περνάς καλά δε χρειάζεται να αλλάξεις τίποτα ...

... επίσης το να παίζεις tier 10 platoons δε βλέπω σε τι ακριβώς βοηθά στη βελτίωση ενός παίκτη (ή έστω απλά των στατιστικών του) ... όλοι οι "ευχαριστημένοι" έλληνες παίκτες tier 10 platoons παίζουν σχεδόν αποκλειστικά ... ο marita δε βελτιώθηκε ακολουθώντας αυτή την τακτική, είναι άλλοι οι λόγοι πιστεύω ...

... και ναι, ας μην αρχίσουμε πάλι την ατέρμονη διαμάχη των στατιστικών ... ο καθένας ας μείνει με την άποψή του ... και κάνοντας πρώτος την αρχή θα προσυπογράψω το: "τα στατιστικά μετράνε για αυτούς που τα μετράνε" ... άντε μπας και πάμε παρακάτω ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από BeMyBan Πεμ Ιουλ 17, 2014 3:54 am

gregorakis έγραψε:
BeMyBan έγραψε:... Εχεις καποιο αλλο τροπο να φτιαξουμε το gameplay μας και να βελτιωθουμε σαν παιχτες ... 

... εγώ έχω πολλούς αλλά θα πρέπει να καμπερώσεις και δε θα ευχαριστηθείς το παιχνίδι, οπότε άστο ... και αφού τώρα περνάς καλά δε χρειάζεται να αλλάξεις τίποτα ...

... επίσης το να παίζεις tier 10 platoons δε βλέπω σε τι ακριβώς βοηθά στη βελτίωση ενός παίκτη (ή έστω απλά των στατιστικών του) ... όλοι οι "ευχαριστημένοι" έλληνες παίκτες tier 10 platoons παίζουν σχεδόν αποκλειστικά ... ο marita δε βελτιώθηκε ακολουθώντας αυτή την τακτική, είναι άλλοι οι λόγοι πιστεύω ...

... και ναι, ας μην αρχίσουμε πάλι την ατέρμονη διαμάχη των στατιστικών ... ο καθένας ας μείνει με την άποψή του ... και κάνοντας πρώτος την αρχή θα προσυπογράψω το: "τα στατιστικά μετράνε για αυτούς που τα μετράνε" ... άντε μπας και πάμε παρακάτω ...
Να μαζευτειτε τοτε ολοι σε οσους μετρανε τα στατιστικα καντε μια clan και αφηστε τον υπολοιπο κοσμο στην ησυχια του.... αφηστε τον να παιξει οπως γουσταρεις χωρις τις υποδειξεις σας.... δεν ενδιαφερουν κανεναν.... ειδικα οταν στην μεση μπλεκεται και ο χρυσος οποτε παμε σε αλλα επιπεδα.... !!!!
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Ιουλ 17, 2014 3:55 am

@gregorakis

Σοφα λογια !
Προοδος και στατς. 1306235372_arm_hair_raising
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 4:06 am

@BeMyban Αναρωτιέμαι όλα όσα γράφεις τι σχέση έχουν με το thread.Πρώτον αν θες τεκμηρίωση ξαναδιάβασε το ποστ.Δεύτερον ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΤΕ ΤΟ GAMEPLAY,,μήπως είδες εσύ;Τρίτον γιατί αναφέρεσαι σε θέματα cw από την στιγμή που αυτό το thread είναι προσωπικό,τέλος αφού δεν γουλάρεις τα στατιστικά μην ασχολείσαι με αυτούς που τα γουλάρουν και μην απαντάς,ακόμα καλύτερα,μην διαβάζεις αυτά τα thread
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 4:11 am

BeMyBan έγραψε:Να μαζευτειτε τοτε ολοι σε οσους μετρανε τα στατιστικα καντε μια clan και αφηστε τον υπολοιπο κοσμο στην ησυχια του.... αφηστε τον να παιξει οπως γουσταρεις χωρις τις υποδειξεις σας.... δεν ενδιαφερουν κανεναν.... ειδικα οταν στην μεση μπλεκεται και ο χρυσος οποτε παμε σε αλλα επιπεδα.... !!!!
...α) δεν κάνω clan, υπάρχουν τόσοι αρχηγοί, δεν τους μοιάζω καθόλου ...
...β) δε με ενδιαφέρει να είμαι σε clan με κανέναν σας, πιστέψτε με ... αν ποτέ βρεθούμε σε κάποια clan θα είναι μια συγκυρία ...
...γ) δε θέλω να χαλάσω την ησυχία σου και δε σου κάνω καμία μα καμία υπόδειξη ... ούτε κι ο marita στο παρόν thread έκανε ...
...δ) το χρυσό πολλοί εμίσησαν τη δόξα ουδείς ...
...ε) καταβάλλω μεγάλες προσπάθειες να μην ξαναγράψω για stats, gameplay, καλούς και κακούς παίκτες ... μέχρι και ψυχανάλυση ξεκίνησα (όχι με το φίλο του ghostalker γιατί ήταν ακριβός) ... σε παρακαλώ μη με κάνεις να ξανακυλήσω ...


PS ... βλέπω πως ξεκίνησε και συνεχίζεται μια κόντρα ανάμεσα στη pnx και τη gboa ... είναι τουλάχιστο τραγικό ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gregorakis στις Πεμ Ιουλ 17, 2014 4:15 am, 1 φορά
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Ιουλ 17, 2014 4:13 am

Memento το τσιμπισες το like απο μενα  Razz  .Παλικαρε(λολ) bemyban δεν γραφω τροπους για να βελτιωσεις τα στατς,εκανα μια αναλυση των στατιστικων μου και θεωρησα οτι θα ηταν ενδιαφερον να το μοιραστω στο φορουμ,αν κανεις εχει κανει αναλογη αναλυση στα στατιστικα του ας την γραψει.Επισης γραφω ξεκαθαρα οτι περασα ωραια παιζοντας ετσι οπως επαιζα.Το να βελτιωνεσαι στο παιχνιδι και το να περνας τελεια δεν ειναι δυο αντιθετα πραγματα,μια χαρα πανε μαζι.Δεν καταλαβαινω γιατι τοσο κομπλεξ με τα στατιστικα  Shocked

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 4:19 am

Marita89 έγραψε:Memento το τσιμπισες το like απο μενα  Razz  .Παλικαρε(λολ) bemyban δεν γραφω τροπους για να βελτιωσεις τα στατς,εκανα μια αναλυση των στατιστικων μου και θεωρησα οτι θα ηταν ενδιαφερον να το μοιραστω στο φορουμ,αν κανεις εχει κανει αναλογη αναλυση στα στατιστικα του ας την γραψει.Επισης γραφω ξεκαθαρα οτι περασα ωραια παιζοντας ετσι οπως επαιζα.Το να βελτιωνεσαι στο παιχνιδι και το να περνας τελεια δεν ειναι δυο αντιθετα πραγματα,μια χαρα πανε μαζι.Δεν καταλαβαινω γιατι τοσο κομπλεξ με τα στατιστικα  Shocked
Σα δε ντρέπεσαι,δεν φτάνει που γίνεσαι καλύτερος παίχτης ΘΕς ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ κιόλας.Είναι ευρέως γνωστό πως μόνο όταν σκοτώνεσαι στα πρώτα 2 λεπτά της μάχης χαίρεσαι το παιχνίδι,άσχετα αν έχεις προλάβει να ρίξεις μόνο 2 βολές
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Ιουλ 17, 2014 4:28 am

lol προφανως και εχεις δικιο,με συγχωρειτε συμφορουμιτες  Sad

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 4:31 am

Θα δείξω μεγαλοψυχία και θα σε συγχωρήσω
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Ιουλ 17, 2014 4:34 am

@marita 
οταν σε πετυχω  μεσα θα σου στειλω invite , πρεπει να σου δειξω 1-2 κολπακια για να παιζεις και να περνας καλα , το μονο που χρειαζεται να εχεις μαζι σου ειναι ενα μεγαλο ξυραφακι , τα αλλα αστα πανω μου.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 5:34 am

mementoM0ri έγραψε:@marita 
οταν σε πετυχω  μεσα θα σου στειλω invite , πρεπει να σου δειξω 1-2 κολπακια για να παιζεις και να περνας καλα , το μονο που χρειαζεται να εχεις μαζι σου ειναι ενα μεγαλο ξυραφακι , τα αλλα αστα πανω μου.
χαχαχαχαχαχα lol!  lol!  lol!
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από BeMyBan Πεμ Ιουλ 17, 2014 6:42 am

Ξεκιναμε 


@ mementoM0ri


Καλη η ειρωνια σου παλικαρε.... ζητα απο την Wargaming να σε κοψει επιδομα γιατι σε βλεπω πας για καριερα....
Καλο σου απογευμα...


@ Sanguinius


1ον
Ξεκιναει και λεει ο αλλος κοιταχτε εγω στις τελευταιες μαχες παιζοντας ετσι ανεβασα τα στατιστικα μου και θεωρω οτι εγινα καλυτερος παικτης.... Αν αυτο δεν ειναι υποδειξει και προτροπη προς αλλους παικτες να προσαρμοσουν το gameplay τους για να γινουν κι αυτοι "καλυτεροι" τοτε τι ειναι?


2ον
Δεν νομιζω να αναφερθηκα σε θεματα CW(αραγε ξερεις τι σημαινει CW;;; CW=clan war...)


3ον
Λεξη ΓΟΥΛΑΡΩ δεν ξερω τι σημαινει... απο την αλλη το αν γουσταρω τα στατιστικα η οχι ειναι δικο μου καθαρα θεμα και δεν σε αφορα για κανενα λογο.... οπως επισης το αν θα διαβασω και αν θα απαντησω σε οποιοδηποτε ποστ εδω μεσα αφορα εμενα και μονο εμενα γιατι οπως ξερεις.... (αν ξερεις) εχουμε ελευθερια λογου και εκφρασης και δεν μου επιβαλει κανεις λογοκρισια...
Καλο σου απογευμα...


@ gregorakis


Το αν εκανες ψυχαναλυση η χαπακωθηκες ειναι δικο σου προβλημα.... οπως επισης ειναι δικο σου προβλημα να βλεπεις φαντασματα και κοντρες μεταξυ pnx και gboa...
Καλο σου απογευμα...
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης