World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Προοδος και στατς.

+17
gr68
bambiskos
taramas
JDeviant
dfk_7677
DImis1987
DeadlySin
sisifos
37EMA
imperiumgraecum
cgakis
Sanguinius
mementoM0ri
BeMyBan
yanis
gregorakis
Marita89
21 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Ιουλ 17, 2014 6:45 am

BeMyBan έγραψε:
Να μαζευτειτε τοτε ολοι σε οσους μετρανε τα στατιστικα καντε μια clan και αφηστε τον υπολοιπο κοσμο στην ησυχια του....

Αν το κάνουμε αυτό, τότε τα υπόλοιπα community του παιχνιδιού, αντί να σπαμμάρoυν siemka PL, θα γράφουν πλέον kalimera GR
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από yanis Πεμ Ιουλ 17, 2014 6:53 am

trololo trololo

yanis

Αριθμός μηνυμάτων : 117

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 6:59 am

... από όλη αυτή την κουβέντα μόνο ένα συμπέρασμα έβγαλα ... ο imperium πήγε στους H4CHI OMG !!!! ... 



... @imperium αυτή είναι μια κουβέντα που έχουμε κάνει πολλές φορές, ασχέτως αν συμφωνούμε ή όχι ... η μεγαλύτερη μαγκιά της ελληνικής κοινότητας του WoT είναι πως δεν μας έχουν πάρει χαμπάρι ακόμα ... είμαστε με διαφορά οι χειρότεροι παίκτες στο παιχνίδι (νταξ ίσως οι τούρκοι να είναι χειρότεροι) κι όλοι ασχολούνται με τους πολωνούς λόγω εμπάθειας ... βλέπεις έλληνα με "πράσινο" όνομα στο xvm και νοιώθεις την υποχρέωση να του σφίξεις το χέρι και να αναφωνήσεις "άξιος, άξιος" ... το τραγικό είναι πως αυτό το αστειάκι με τους πολωνούς το χρησιμοποιούμε κι εμείς !!! για ποιους??? για τους πολωνούς που στο κάτω κάτω έχουν και καμιά δεκαριά clan της α' εθνικής ...

 ... ααα και για να μην μπερδεύεστε κάποιοι, άλλο πράγμα το landing και άλλο το CW, μοιάζουν αλλά δεν είναι το ίδιο ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από 37EMA Πεμ Ιουλ 17, 2014 7:21 am

imperiumgraecum έγραψε:
BeMyBan έγραψε:
Να μαζευτειτε τοτε ολοι σε οσους μετρανε τα στατιστικα καντε μια clan και αφηστε τον υπολοιπο κοσμο στην ησυχια του....

Αν το κάνουμε αυτό, τότε τα υπόλοιπα community του παιχνιδιού, αντί να σπαμμάρoυν siemka PL, θα γράφουν πλέον kalimera GR
Ena prama san kalimera PNX pou lene tora diladi xaxaxaxaxa a a gelasame pali
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 7:30 am

@BeMyBan 1ον καλά κάνει και δείχνει τα στατιστικά του,όπως είπες ελευθερία λόγου έχουμε,επιπλέον το να κάνει ένα ποστ για να πει πως στις τελευταίες μάχες βελτιώθηκαν τα στατιστικά του,ΔΕΝ ΥΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΣΗ ΠΡΟΤΡΟΠΗ,ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝ ΠΩΣ ΠΕΤΥΧΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ .2ον η ελευθερία έχει και όρια,όταν μπαίνεις σε ένα ποστ και αρχίζεις τα δικά σου,τότε ενοχλείς.Δεν ήρθε κανείς να σε ειρωνευτεί,σε αντίθεση με σένα,για τα άθλια στατιστικά σου και 3ον είσαι σίγουρος πως δεν αναφέρθηκες σε θέμα cw;;
@gregorakis Δεν είμαστε και τόσο χάλια σαν παίχτες,έχουμε πολλούς πράσινους και πολλούς μπλε+
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:10 am

Συμφωνω με οσα γραφεις Sanguinius  Smile  αλλα δεν εχουμε καλους παιχτες,ο μεσος Ελληνας παιχτης ειναι μεγαλος σε ηλικια,στρατογκαυλος και με κοκκινα στατιστικα οπως πχ ο 37ΕΜΑ(ενταξει υπαρχουν λιγες φωτεινες εξαιρεσεις) και εχουμε κακους παιχτες διοτι δεν δεχονται οτι δεν ειναι καλοι,τους φταει το RNG,το tank,η ομαδα κτλ.Για να βελτιωθεις πρεπει να δεις τι κανεις λαθος.Ευτυχως ειμαστε λιγοι Ελληνες και δεν κανουμε την διαφορα ωστε να γινουμε περιγελος οπως εχουν γινει οι Πολωνοι,οι οποιοι οπως γραφει κ ο gregorakis εχουν και 5-6 κορυφαιες clan.Καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα.

Υ.Γ για στατιστικα ειναι το thread θα το διαγραψει ο αλλος,focus plz  Smile

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:16 am

37EMA έγραψε:Ena prama san kalimera PNX pou lene tora diladi
... πετυχημένο ... τελικά αν θες μπορείς να έχεις χιούμορ  Wink ...


... και λίγα με τους "μεγάλους σε ηλικία", οκ ???
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:21 am

Ελα ελα γρινιαρη,με τετοια στατς εισαι εξαιρεση  Smile Εσυ gregorakis πως εχεις τετοια στατς?απ την αρχη επαιζες καλα?ηξερες για το παιχνιδι δηλαδη,ειχες παιξει σε account φιλου κτλ?

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από BeMyBan Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:28 am

Sanguinius έγραψε:@BeMyBan 1ον καλά κάνει και δείχνει τα στατιστικά του,όπως είπες ελευθερία λόγου έχουμε,επιπλέον το να κάνει ένα ποστ για να πει πως στις τελευταίες μάχες βελτιώθηκαν τα στατιστικά του,ΔΕΝ ΥΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΣΗ ΠΡΟΤΡΟΠΗ,ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝ ΠΩΣ ΠΕΤΥΧΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ .2ον η ελευθερία έχει και όρια,όταν μπαίνεις σε ένα ποστ και αρχίζεις τα δικά σου,τότε ενοχλείς.Δεν ήρθε κανείς να σε ειρωνευτεί,σε αντίθεση με σένα,για τα άθλια στατιστικά σου και 3ον είσαι σίγουρος πως δεν αναφέρθηκες σε θέμα cw;;
@gregorakis Δεν είμαστε και τόσο χάλια σαν παίχτες,έχουμε πολλούς πράσινους και πολλούς μπλε+
Ψιτ κολητε.... διαβασε καλυτερα τα δικα σου ποστ και μαθε να ξεχωριζεις την ειρωνια.... οπως εγω δεν σε εκρινα για το αν εχεις καλα η ασχημα στατιστικα ετσι κι εσυ δεν θα κρινεις καταλαβες αγορινα;; Και παμε παλι καλα κανει και τα δειχνει λες... Ε ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΑ ΕΔΕΙΞΕ.... ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΠΩΣ ΤΑ ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ Γ@@@Σ ΠΑΙΚΤΗΣ και θεωρησε οτι πρεπει να μαθουμε κιολας....Και ναι ειμαι σιγουρος οτι δεν αναφερθηκα σε CW..... Την εννοια μισθοφορος την ξερεις;; Πολεμαω για σενα αρκει να με πληρωνεις;;



Και για να επανελθω στα "ΑΘΛΙΑ" στατιστικα μου... ξερεις παλικαρε αν δεν ειχα τι να κανω ολη μερα και ξημεροβραδιαζομουν πανω απο εναν υπολογιστη πιστεψε με θα μιλουσες διαφορετικα για τα στατιστικα μου.... Χθεσινοι στα διαδικτυακα παιχνιδια δεν ειμαστε παντως να το ξερεις..... Υπαρχει ομως και η καθημερινοτητα.... check it out ~!!!~!

Καλο σου απογευμα



Warning:
Κόσμια.
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:32 am

@Marita εν μέρει ισχύει αυτό που λες,αλλά πιστεύω περισσότερο φταίει πως το WoT δεν είναι γνωστό στην Ελλάδα,οπότε είναι λογικό να υπάρχει εισροή κακών παιχτών.Έτσι ακριβώς ήταν και η κατάσταση με το LoL και με τον καιρό καταλήξαμε να είμαστε από τους καλύτερους παίχτες στην Ευρώπη.Επίσης θα συμφωνήσω,αν δεν δεχτείς το γεγονός πως δεν παίζεις καλά δεν θα βελτιωθείς ποτέ και το λέω εκ πείρας :Ρ
@BeMyBan 1ον μην λες μ******ς δημόσια,σε όλα τα ποστ σου η ειρωνεία ξεχειλίζει.2ον όπως μπαίνεις και κρίνεις και πετάς σπόντες έτσι μπορώ κι εγώ να σε κρίνω όσο γουλάρω,,μην κρίνατε ινά να μην κριθήτε,σωστά;3ον ο σκοπός του μαριτα δεν ήταν αν σου δείξει πως θα παίζεις και πως θα βελτιωθείς,ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΑΝΩΤΕΡΟΥ GAMΕPLAY ΚΑΙ ΑΝΩΤΕΡΩΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΩΝ και τέλος σε μια εβδομάδα έπαιξες 424 μάχες60 μάχες την ημέρα πάνω κάτω,ζήτημα να παίξω 100 σε μια εβδομάδα,οπότε τις διακιολογίες περί καψίματος και ύπαρξης ζωής να τις πεις σε κάποιον που παίζει περισσότερο από σένα.Είναι απλό ή ξέρεις να παίζεις ή δεν ξέρεις,όλα τα υπόλοιπα είναι φληναφήματα


Warned:
Κόσμια.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sanguinius στις Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:39 am, 1 φορά
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:33 am

Marita89 έγραψε:Ελα ελα γρινιαρη,με τετοια στατς εισαι εξαιρεση  Smile Εσυ gregorakis πως εχεις τετοια στατς?απ την αρχη επαιζες καλα?ηξερες για το παιχνιδι δηλαδη,ειχες παιξει σε account φιλου κτλ?
... έμαθα από μικρός την πανάρχαια τέχνη του camping (ήμουν λυκόπουλο) ... βέβαια δεν το ευχαριστιέμαι αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε κι όλα στη ζωή ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:35 am

Οχι δεν τα εδειξα,εκανα αυτο ακριβως "εκανα μια αναλυση των στατιστικων μου και θεωρησα οτι θα ηταν ενδιαφερον να το μοιραστω στο φορουμ,αν κανεις εχει κανει αναλογη αναλυση στα στατιστικα του ας την γραψει."Δεν ειναι κακο να εχεις κακα στατιστικα,ουτε κακο να εχεις καλα ομως.Αυτοι που εχουν καλα στατιστικα δεν σημαινει οτι βρισκονται πισω απο εναν υπολογιστη ολη μερα,εχουν και αυτοι ζωη(δουλεια,οικογενεια,υποχρεωσεις,χομπι).Μην με σνομπαρεις που εχω καλυτερα στατιστικα απο σενα η χειροτερα απο αλλον,ειρηνη ημιν. Smile

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από BeMyBan Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:41 am

Marita89 έγραψε:Οχι δεν τα εδειξα,εκανα αυτο ακριβως "εκανα μια αναλυση των στατιστικων μου και θεωρησα οτι θα ηταν ενδιαφερον να το μοιραστω στο φορουμ,αν κανεις εχει κανει αναλογη αναλυση στα στατιστικα του ας την γραψει."Δεν ειναι κακο να εχεις κακα στατιστικα,ουτε κακο να εχεις καλα ομως.Αυτοι που εχουν καλα στατιστικα δεν σημαινει οτι βρισκονται πισω απο εναν υπολογιστη ολη μερα,εχουν και αυτοι ζωη(δουλεια,οικογενεια,υποχρεωσεις,χομπι).Μην με σνομπαρεις που εχω καλυτερα στατιστικα απο σενα η χειροτερα απο αλλον,ειρηνη υμιν. Smile
Παμε παλι απο την αρχη γιατι νομιζω οτι εχετε μπερδεψει την π****α με την βουρτσα... Δεν σε σνομπαρα μπορεις να το καταλαβεις;;; Απλα αναρωτηθηκα αν εσυ μετρωντας τις μαχες σου ειδες οτι τα στατιστικα σου ανεβηκαν και βελτιωθηκες σαν παικτης.... Γιατι δεν μας αναλυεις και τον τροπο παιξιματος σου να δουμε κι εμεις με τα "ΑΘΛΙΑ" στατιστικα τι σκατα κανουμε λαθος για να το διορθωσουμε.... 



Παρολαυτα πετας μια αερολογια "Παιζω μονο με tier10 και μονο platoon για να αποφευγω τις ντοματες".... Να σε στειλουμε ρε παλικαρε να κανεις αναλυσεις σε συνεδρια τοτε να φωτιζεις τον κοσμο.... 
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:45 am

BeMyBan έγραψε:
Marita89 έγραψε:Οχι δεν τα εδειξα,εκανα αυτο ακριβως "εκανα μια αναλυση των στατιστικων μου και θεωρησα οτι θα ηταν ενδιαφερον να το μοιραστω στο φορουμ,αν κανεις εχει κανει αναλογη αναλυση στα στατιστικα του ας την γραψει."Δεν ειναι κακο να εχεις κακα στατιστικα,ουτε κακο να εχεις καλα ομως.Αυτοι που εχουν καλα στατιστικα δεν σημαινει οτι βρισκονται πισω απο εναν υπολογιστη ολη μερα,εχουν και αυτοι ζωη(δουλεια,οικογενεια,υποχρεωσεις,χομπι).Μην με σνομπαρεις που εχω καλυτερα στατιστικα απο σενα η χειροτερα απο αλλον,ειρηνη υμιν. Smile
Παμε παλι απο την αρχη γιατι νομιζω οτι εχετε μπερδεψει την π****α με την βουρτσα... Δεν σε σνομπαρα μπορεις να το καταλαβεις;;; Απλα αναρωτηθηκα αν εσυ μετρωντας τις μαχες σου ειδες οτι τα στατιστικα σου ανεβηκαν και βελτιωθηκες σαν παικτης.... Γιατι δεν μας αναλυεις και τον τροπο παιξιματος σου να δουμε κι εμεις με τα "ΑΘΛΙΑ" στατιστικα τι σκατα κανουμε λαθος για να το διορθωσουμε.... 



Παρολαυτα πετας μια αερολογια "Παιζω μονο με tier10 και μονο platoon για να αποφευγω τις ντοματες".... Να σε στειλουμε ρε παλικαρε να κανεις αναλυσεις σε συνεδρια τοτε να φωτιζεις τον κοσμο.... 
Σοβαρά τώρα ΛΟΛ,ξαναδιάβασε το ποστ του μαριτα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:48 am

Μα δεν εφτιαξα το thread για να σου δωσω tips και δεν θελω να δωσω tips γιατι δεν θεωρω οτι ειμαι αρκετα καλος για να μαθω σε αλλους το παιχνιδι!Εκανα μια αναλυση των στατιστικων μου,μου φανηκε ενδιαφερον και το ποσταρα,τιποτα λιγοτερο και τιποτα περισσοτερο!ΤΙ δεν καταλαβαινεις?γιατι θελεις να με προκαλεις,αν θελεις να κανεις κ εσυ μια αναλυση των στατιστικων σου,τοτε το thread αυτο ειναι καταλληλο,καν'την!

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:50 am

το 2643 wn8 διαφωνεί :Ρ Μακάρι να είχα κι εγώ 10αρι να παίξω μαζί σου
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από BeMyBan Πεμ Ιουλ 17, 2014 8:58 am

Sanguinius έγραψε:@Marita εν μέρει ισχύει αυτό που λες,αλλά πιστεύω περισσότερο φταίει πως το WoT δεν είναι γνωστό στην Ελλάδα,οπότε είναι λογικό να υπάρχει εισροή κακών παιχτών.Έτσι ακριβώς ήταν και η κατάσταση με το LoL και με τον καιρό καταλήξαμε να είμαστε από τους καλύτερους παίχτες στην Ευρώπη.Επίσης θα συμφωνήσω,αν δεν δεχτείς το γεγονός πως δεν παίζεις καλά δεν θα βελτιωθείς ποτέ και το λέω εκ πείρας :Ρ
@BeMyBan 1ον μην λες μαλακίες δημόσια,σε όλα τα ποστ σου η ειρωνεία ξεχειλίζει.2ον όπως μπαίνεις και κρίνεις και πετάς σπόντες έτσι μπορώ κι εγώ να σε κρίνω όσο γουλάρω,,μην κρίνατε ινά να μην κριθήτε,σωστά;3ον ο σκοπός του μαριτα δεν ήταν αν σου δείξει πως θα παίζεις και πως θα βελτιωθείς,ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΑΝΩΤΕΡΟΥ GAMΕPLAY ΚΑΙ ΑΝΩΤΕΡΩΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΩΝ και τέλος σε μια εβδομάδα έπαιξες 424 μάχες60 μάχες την ημέρα πάνω κάτω,ζήτημα να παίξω 100 σε μια εβδομάδα,οπότε τις διακιολογίες περί καψίματος και ύπαρξης ζωής να τις πεις σε κάποιον που παίζει περισσότερο από σένα.Είναι απλό ή ξέρεις να παίζεις ή δεν ξέρεις,όλα τα υπόλοιπα είναι φληναφήματα
1ον

Αν λεω μαλακιες αυτοματα με θεωρεις και μαλακα.... συνεχιζεις τους χαρακτηρισμους ενω δεν εχω απευθυνθει για την παρτη σου ετσι .... ακομα... Απαντησα στην marita και πεταχτηκες σαν την π****α να τον υπερασπιστεις.... μπας και τριβεστε και σου χαλαω την μερα;; Μπας και σε πληρωνει και χανεις μεροκαματο αν δεν τον υπερασπιστεις;; Ειδες αγορινα ξερω κι εγω να χαρακτηριζω δεν εισαι ο μονος... 2ον Ελληνικα που εμαθες γιατι το γουλαρω παιζει να ειναι εφευρεση σου.... Επισης ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΚΡΙΝΑ..... Μπορεις να καταλαβεις την διαφορα η θες μεταφραση φωστηρα μας;; 424 μαχες σε μια βδομαδα λιγουλακι δυσκολο φωστηρα.... Ειδικα με την δουλεια που κανω... !!! checkare καλυτερα τις πηγες σου...


Και για να μην ξεχνιομαστε... καλο σου βραδυ πλεον...


Last Warning:
Το επόμενο θα είναι BAN.
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 9:06 am

BeMyBan έγραψε:
Sanguinius έγραψε:@Marita εν μέρει ισχύει αυτό που λες,αλλά πιστεύω περισσότερο φταίει πως το WoT δεν είναι γνωστό στην Ελλάδα,οπότε είναι λογικό να υπάρχει εισροή κακών παιχτών.Έτσι ακριβώς ήταν και η κατάσταση με το LoL και με τον καιρό καταλήξαμε να είμαστε από τους καλύτερους παίχτες στην Ευρώπη.Επίσης θα συμφωνήσω,αν δεν δεχτείς το γεγονός πως δεν παίζεις καλά δεν θα βελτιωθείς ποτέ και το λέω εκ πείρας :Ρ
@BeMyBan 1ον μην λες μαλακίες δημόσια,σε όλα τα ποστ σου η ειρωνεία ξεχειλίζει.2ον όπως μπαίνεις και κρίνεις και πετάς σπόντες έτσι μπορώ κι εγώ να σε κρίνω όσο γουλάρω,,μην κρίνατε ινά να μην κριθήτε,σωστά;3ον ο σκοπός του μαριτα δεν ήταν αν σου δείξει πως θα παίζεις και πως θα βελτιωθείς,ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΑΝΩΤΕΡΟΥ GAMΕPLAY ΚΑΙ ΑΝΩΤΕΡΩΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΩΝ και τέλος σε μια εβδομάδα έπαιξες 424 μάχες60 μάχες την ημέρα πάνω κάτω,ζήτημα να παίξω 100 σε μια εβδομάδα,οπότε τις διακιολογίες περί καψίματος και ύπαρξης ζωής να τις πεις σε κάποιον που παίζει περισσότερο από σένα.Είναι απλό ή ξέρεις να παίζεις ή δεν ξέρεις,όλα τα υπόλοιπα είναι φληναφήματα
1ον

Αν λεω μαλακιες αυτοματα με θεωρεις και μαλακα.... συνεχιζεις τους χαρακτηρισμους ενω δεν εχω απευθυνθει για την παρτη σου ετσι .... ακομα... Απαντησα στην marita και πεταχτηκες σαν την π****α να τον υπερασπιστεις.... μπας και τριβεστε και σου χαλαω την μερα;; Μπας και σε πληρωνει και χανεις μεροκαματο αν δεν τον υπερασπιστεις;; Ειδες αγορινα ξερω κι εγω να χαρακτηριζω δεν εισαι ο μονος... 2ον Ελληνικα που εμαθες γιατι το γουλαρω παιζει να ειναι εφευρεση σου.... Επισης ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΚΡΙΝΑ..... Μπορεις να καταλαβεις την διαφορα η θες μεταφραση φωστηρα μας;; 424 μαχες σε μια βδομαδα λιγουλακι δυσκολο φωστηρα.... Ειδικα με την δουλεια που κανω... !!! checkare καλυτερα τις πηγες σου...


Και για να μην ξεχνιομαστε... καλο σου βραδυ πλεον...
1ον όποιος γράφει μαλακίες δεν είναι και μαλάκας,μάθε την διαφορά.2ον κι εγώ μπορώ να σε χαρακτηρίσω σαν ηλίθιο γιατί είσαι κακός παίχτης σε ένα παιχνίδι που θέλει μυαλό,αλλά όπως βλέπεις δεν το κάνω,εσύ αντίθετα βάζεις λόγια που δεν έχω εκφράσει.3ον αν δεν ξέρεις το ρήμα γουλάρω δεν είναι δικό μου θέμα.4ον να chekarw καλύτερα τις πηγες μου,θα το κάνω ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΔΕΙς ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.Επιπλέον μην μιλάς για ελληνικά με την ορθογραφία που έχεις και τέλος όταν καταλάβεις την μαλακία που έχεις κάνει από την ώρα που απάντησες σε αυτό το thread και πόσο έξω έχεις πέσει στην κατανόηση του αρχικού κειμένου,θα καταλάβεις γιατί <<υπερασπίζομαι>> τον μαριτα.BTW 500 άτομα εδώ σου εξηγούν τον θέμα και το νόημα του αρχικού κειμένου και επιμένεις να κοιτάς αλλού


Last Warning
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 9:09 am

... ναι το γουλάρω σε πείραξε ... ο τύπος έγραψε "φληναφήματα" ... πρώτη φορά την ακούω αυτή τη λέξη ... εννοείται πως τη γκούγκλαρα και ναι είναι η πιο ευτυχισμένη στιγμή μου στο forum ... έμαθα κάτι, έστω κι αν είναι μια μόνο λέξη ... δεν υπάρχει τίποτα πιο εκπαιδευτικό από μια δημόσια συζήτηση, πάντα κάτι μπορείς να μάθεις ... ευχαριστώ sanguinius  study ...


EDIT ... o γραπτός λόγος είναι λίγο περίεργος και ο δικός μου ίσως πολύ ... όχι sanguinius με τέτοια πράγματα δεν κάνω πλάκα και δεν ειρωνεύομαι ποτέ ανθρώπους, καταστάσεις ίσως ... κοντεύω 40 έτη στο μάταιο τούτο κόσμο και μ' αρέσει να μαθαίνω πράγματα ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gregorakis στις Πεμ Ιουλ 17, 2014 9:20 am, 1 φορά
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 9:15 am

gregorakis έγραψε:
... ναι το γουλάρω σε πείραξε ... ο τύπος έγραψε "φληναφήματα" ... πρώτη φορά την ακούω αυτή τη λέξη ... εννοείται πως τη γκούγκλαρα και ναι είναι η πιο ευτυχισμένη στιγμή μου στο forum ... έμαθα κάτι, έστω κι αν είναι μια μόνο λέξη ... δεν υπάρχει τίποτα πιο εκπαιδευτικό από μια δημόσια συζήτηση, πάντα κάτι μπορείς να μάθεις ... ευχαριστώ sanguinius  study ...
Ειρωνικά το λες ή όντως δεν ήξερες το φληνάφημα; :/
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από BeMyBan Πεμ Ιουλ 17, 2014 9:20 am

Sanguinius έγραψε:
BeMyBan έγραψε:
Sanguinius έγραψε:@Marita εν μέρει ισχύει αυτό που λες,αλλά πιστεύω περισσότερο φταίει πως το WoT δεν είναι γνωστό στην Ελλάδα,οπότε είναι λογικό να υπάρχει εισροή κακών παιχτών.Έτσι ακριβώς ήταν και η κατάσταση με το LoL και με τον καιρό καταλήξαμε να είμαστε από τους καλύτερους παίχτες στην Ευρώπη.Επίσης θα συμφωνήσω,αν δεν δεχτείς το γεγονός πως δεν παίζεις καλά δεν θα βελτιωθείς ποτέ και το λέω εκ πείρας :Ρ
@BeMyBan 1ον μην λες μαλακίες δημόσια,σε όλα τα ποστ σου η ειρωνεία ξεχειλίζει.2ον όπως μπαίνεις και κρίνεις και πετάς σπόντες έτσι μπορώ κι εγώ να σε κρίνω όσο γουλάρω,,μην κρίνατε ινά να μην κριθήτε,σωστά;3ον ο σκοπός του μαριτα δεν ήταν αν σου δείξει πως θα παίζεις και πως θα βελτιωθείς,ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΑΝΩΤΕΡΟΥ GAMΕPLAY ΚΑΙ ΑΝΩΤΕΡΩΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΩΝ και τέλος σε μια εβδομάδα έπαιξες 424 μάχες60 μάχες την ημέρα πάνω κάτω,ζήτημα να παίξω 100 σε μια εβδομάδα,οπότε τις διακιολογίες περί καψίματος και ύπαρξης ζωής να τις πεις σε κάποιον που παίζει περισσότερο από σένα.Είναι απλό ή ξέρεις να παίζεις ή δεν ξέρεις,όλα τα υπόλοιπα είναι φληναφήματα
1ον

Αν λεω μαλακιες αυτοματα με θεωρεις και μαλακα.... συνεχιζεις τους χαρακτηρισμους ενω δεν εχω απευθυνθει για την παρτη σου ετσι .... ακομα... Απαντησα στην marita και πεταχτηκες σαν την π****α να τον υπερασπιστεις.... μπας και τριβεστε και σου χαλαω την μερα;; Μπας και σε πληρωνει και χανεις μεροκαματο αν δεν τον υπερασπιστεις;; Ειδες αγορινα ξερω κι εγω να χαρακτηριζω δεν εισαι ο μονος... 2ον Ελληνικα που εμαθες γιατι το γουλαρω παιζει να ειναι εφευρεση σου.... Επισης ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΚΡΙΝΑ..... Μπορεις να καταλαβεις την διαφορα η θες μεταφραση φωστηρα μας;; 424 μαχες σε μια βδομαδα λιγουλακι δυσκολο φωστηρα.... Ειδικα με την δουλεια που κανω... !!! checkare καλυτερα τις πηγες σου...


Και για να μην ξεχνιομαστε... καλο σου βραδυ πλεον...
1ον όποιος γράφει μαλακίες δεν είναι και μαλάκας,μάθε την διαφορά.2ον κι εγώ μπορώ να σε χαρακτηρίσω σαν ηλίθιο γιατί είσαι κακός παίχτης σε ένα παιχνίδι που θέλει μυαλό,αλλά όπως βλέπεις δεν το κάνω,εσύ αντίθετα βάζεις λόγια που δεν έχω εκφράσει.3ον αν δεν ξέρεις το ρήμα γουλάρω δεν είναι δικό μου θέμα.4ον να chekarw καλύτερα τις πηγες μου,θα το κάνω ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΔΕΙς ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.Επιπλέον μην μιλάς για ελληνικά με την ορθογραφία που έχεις και τέλος όταν καταλάβεις την μαλακία που έχεις κάνει από την ώρα που απάντησες σε αυτό το thread και πόσο έξω έχεις πέσει στην κατανόηση του αρχικού κειμένου,θα καταλάβεις γιατί <<υπερασπίζομαι>> τον μαριτα.BTW 500 άτομα εδώ σου εξηγούν τον θέμα και το νόημα του αρχικού κειμένου και επιμένεις να κοιτάς αλλού
Επειδη με την παρτη σου ακρη δεν βγαινει.... εχεις το ακαταλογιστο.... Οσο για την υπογραφη μου παλικαρε... περα απο τις τελευταιες 7 μερες.... checkare τις τελευταιες 30 και 60 μερες.... μαθηματικα ξερεις για να κανεις τις πραξεις η θες βοηθεια;; 424/30 ... 14 μαχες πανω κατω την μερα.... θες και μηνιατικο;; 539/60 .... 9 μαχες την μερα πανω κατω.....



Καλο σου βραδυ 
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 17, 2014 9:25 am

@ΒεΜyBan 7 μέρες=424 μάχες
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από BeMyBan Πεμ Ιουλ 17, 2014 9:30 am

Sanguinius έγραψε:@ΒεΜyBan 7 μέρες=424 μάχες
Ελα νταξ' μας κανεις πλακα δεν εξηγειται αλλιως.... Η δεν καταλαβαινεις η το κανεις επιτηδες !!!!
BeMyBan
BeMyBan

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από mementoM0ri Πεμ Ιουλ 17, 2014 10:47 am

BeMyBan έγραψε:Ξεκιναμε 


@ mementoM0ri


Καλη η ειρωνια σου παλικαρε.... ζητα απο την Wargaming να σε κοψει επιδομα γιατι σε βλεπω πας για καριερα....
Καλο σου απογευμα...
 21κ μαχες σε 3 χρονια , εε δε με λες και καριεριστα... 
Και απο ποτε το να παιζεις κατι που γουσταρεις ειναι κακο ΟεΟ ? ποσο μαλλον οταν γινεσαι και καλυτερος με την παροδο του χρονου! Τελικα σας πειραζουν τα καλουτσικα στατς μονο η και ο αριθμος των μαχων ?
 Καλο βραδυ!!!
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προοδος και στατς. - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοδος και στατς.

Δημοσίευση από 37EMA Πεμ Ιουλ 17, 2014 10:52 am

mementoM0ri έγραψε:
BeMyBan έγραψε:Ξεκιναμε 


@ mementoM0ri


Καλη η ειρωνια σου παλικαρε.... ζητα απο την Wargaming να σε κοψει επιδομα γιατι σε βλεπω πας για καριερα....
Καλο σου απογευμα...
 21κ μαχες σε 3 χρονια , εε δε με λες και καριεριστα... 
Και απο ποτε το να παιζεις κατι που γουσταρεις ειναι κακο ΟεΟ ? ποσο μαλλον οταν γινεσαι και καλυτερος με την παροδο του χρονου! Τελικα σας πειραζουν τα καλουτσικα στατς μονο η και ο αριθμος των μαχων ?
 Καλο βραδυ!!!
To greek ufo petakse ? Terma espania ?
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης