World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

+16
37EMA
Arxiereas_
taramas
ee3509
mementoM0ri
grekios
DeadlySin
gr68
Makelaris21
Gooakis
imperiumgraecum
sisifos
Sanguinius
panos13
Marita89
elladaris
20 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Αυγ 15, 2014 9:40 am

gr68 έγραψε:ωραια.ΕΓΩ ΛΕΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ θα με κανουν ντα?πλακα μοθ κανεισ σιγουρα.τρολαρισμα ,ετσι δεν το λετε?
Ναι,πλέον είναι παράνομο να πεις πούστη κάποιον,θεωρείται ρατσιστικό και πας φυλακή.Το λεγόμενο αντιρατσιστικό νομοσχέδιο που ψηφίστηκε πριν 3 μέρες αν δεν κάνω λάθος
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από grekios Παρ Αυγ 15, 2014 9:42 am

gr68 έγραψε:ωραια.ΕΓΩ ΛΕΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ θα με κανουν ντα?πλακα μοθ κανεισ σιγουρα.τρολαρισμα ,ετσι δεν το λετε?
The Associated Press, 1 Μαρτίου 2014 
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ελλάδα - Η αστυνομία της Βόρειας Ελλάδας δήλωσε ότι ένας 57χρονος νευρολόγος έχει συλληφθεί για υποκίνηση φυλετικού μίσους και κατοχή όπλων. 
Η αστυνομία παρενέβη όταν πληροφορήθηκε ότι ο γιατρός είχε βάλει μια πινακίδα έξω από το ιατρείο του, που έγραφε, στα γερμανικά, "Οι Εβραίοι δεν είναι ευπρόσδεκτοι".

Φαίνεται ότι τελικά επισύρει μέχρι και σύλληψη...
grekios
grekios

Αριθμός μηνυμάτων : 17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από imperiumgraecum Παρ Αυγ 15, 2014 9:48 am

'Eχουμε βγεί off-topic, αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να κλειδώσω το thread, γιατί ακόμα δεν μου έχει παραχωρήσει δικαιώματα moderator ο Founder  Neutral 
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από gr68 Παρ Αυγ 15, 2014 9:51 am

re  μαγκα και σενα να βαρεσω μεσα θα με πανε,και το αντιθετο.Το αλλο με τον γιατρο ειναι κολασιμο να κανεισ επιλογη πελατων(για το οπλο δεν λεω τπτ΄ Very Happy)παρανομη ειναι και ηπορτα στα μπαρ,αλλα εκει κανοθμε το μλκ για να μπουμε .ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ μιλαω για λογια ,οχι πραξεισ
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από gr68 Παρ Αυγ 15, 2014 9:55 am

μοθ κανετε πλακα(η φαση ειναι πωσ ειμαι δημοκρατικο ατομο στισ πολιτικεσ μου πεποιθησεισ και μαλιστα τοσο πολυ που υποστηριζω το δικαιωμα σε καποιον να ειναι ρατσιστησ και να το δηλωνει αρκει να μην κανει εκνομεσ πραξεισ)
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από Gooakis Παρ Αυγ 15, 2014 9:55 am

Και για να μπούμε πάλι ψιλο-οντόπικ πριν μπορέσει να το κλειδώσει ο κακός ιμπέριουμ, και να μην υπήρχε αντιρατσιστικός νόμος στην Ελλάδα, βρίσκεσαι στο ίντερνετς το οποίο είναι παγκόσμιο αγαθό Razz
Εκτός λοιπόν του ότι διώκεται η δημόσια ρατσιστική έκφραση σου σε ένα παγκόσμιο μέσο, κρίνεσαι (και η κλαν που αντιπροσωπεύεις επίσης) δημόσια με τις παγκόσμιους "ηθικούς", εκτός από νομικούς, κανόνες.
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Αυγ 15, 2014 9:57 am

gr68 έγραψε:μοθ κανετε πλακα(η φαση ειναι πωσ ειμαι δημοκρατικο ατομο στισ πολιτικεσ μου πεποιθησεισ και μαλιστα τοσο πολυ που υποστηριζω το δικαιωμα σε καποιον να ειναι ρατσιστησ και να το δηλωνει αρκει να μην κανει εκνομεσ πραξεισ)
Δεν σου κάνουμε πλάκα,πλέον και τα λόγια είναι ποινικό αδίκημα,διάβασε ή δες ειδήσεις,αν δεν μας πιστεύεις,είναι φρέσκο θέμα το αντιρατσιστικό νομοσχέδιο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από gr68 Παρ Αυγ 15, 2014 10:00 am

μια μιλασ για κοινωνια,μια για κλαν δεν ξερω,μαλον ειμαι ............ τωρα στο θεμα.διαφημηση τησ κλαν σου η ιστορια αυτη?
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από gr68 Παρ Αυγ 15, 2014 10:03 am

ρε συ σανγκ Very Happy  ,αμα ειναι και χθεσινο δεν ειδα ρε φιλε
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από DeadlySin Παρ Αυγ 15, 2014 10:04 am

Ναι αλλα αν μαλωσουμε μεταξυ μας (ή μαλωσω με καποιον εγχρωμο, ομοφυλοφιλο, αλλοθρησκο, οτιδηποτε) για κατι οπως πχ οτι μου εκλεψε το παρκινγκ ή κοιταξε τη κοπελα μου παλι πας μεσα αλλά με διαφορετικο κατηγορητηριο. Αν μαλωσεις μονο και μονο επειδη δεν γουσταρεις το οτι ειναι πχ μουσουλμανος χωρις κανεναν αλλο λογο τοτε η κατηγορια ειναι ρατσιστικη επιθεση και υπαρχουν αλλες κυρωσεις κτλ. Δεν το εχω ψαξει και τοσο και τα λεω μπακαλιστικα αλλά καπως ετσι ειναι.

Στη Γαλλια για παραδειγμα αν στο δρομο μιλας απαξιωτικα σε εναν εγχρωμο επειδη ειναι εγχρωμος μπορει να σε καταγγειλει και συλληφθεις αρα και τα λογια ειναι παρανομο. 

Oλα αυτα οσον αφορα το κοινωνικο της υποθεσης, οσον αφορα τις clans κτλ δεν με ενδιαφερει το clan drama. Εγω αν νευριασω στο παιχνιδι με καποιον παιζει να τον βρισω ασχετα απο που ειναι, δεν κανω διακρισεις Razz

Η αληθεια ειναι οτι οντως εχουμε βγει πολυ off topic (αν και δεν καταλαβα ακριβως το νοημα του thread) και εγω προσωπικα αποχωρω απο αυτη τη συζητηση ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Icon_smile
DeadlySin
DeadlySin

Αριθμός μηνυμάτων : 56

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από gr68 Παρ Αυγ 15, 2014 10:23 am

oχι φιλε ,επειδη εριξα μια ματια ο αντιρατσιστικοσ νομοσ δεν εχει ψηφιστει ακομα(ψηφηζεται στισ 26 αυγουστου,θερινο τμημα,κατι λεει αυτο).οταν δεν ξεροθμε κατι με σιγουρια ασ λεμε εχω την εντυπωση πωσ.....
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από mementoM0ri Παρ Αυγ 15, 2014 3:32 pm

Αμαρτησα κομιουνιτι αμαρτησα!!! σημερα εβρισα και εγω τη μητερα καποιου συμπατριωτη μας...
Αμα τυχον κυκλοφορησουν prtscn να ξερετε οτι  μετανιωσα.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Αυγ 15, 2014 3:39 pm

mementoM0ri έγραψε:Αμαρτησα κομιουνιτι αμαρτησα!!!
LOL
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από ee3509 Παρ Αυγ 15, 2014 4:12 pm

@gr68

Το να έχεις ρατσιστικές ιδέες και να τις κρατάς για τον εαυτό σου δεν αφορά την κοινωνία.
Το να προσβάλλεις κάποιον (η προσβολή εδώ είναι πράξη) με ρατσιστικά κριτήρια είναι όμως παράνομο.

Στην τελική πάντως μικρή σημαδία έχει.

Αυτό που έχει σημασία, είναι οτι μπορεί ο καθένας μπορεί να κουβαλάει ένα σωρό κόμπλεξ και στενόμυαλες αντιλήψεις.

Και τότε οι γύρω του είναι φυσιολογικό να τον αντιμετωπίζουν σαν ένα αμόρφωτο υποκείμενο ανάξιο λόγου.

Συνήθως αυτό είναι που ενισχύει και τα σύνδρομα, η απαξία δηλαδή των γύρω σου θρέφει το μίσος για ομάδες ανθρώπων που είναι λίγο διαφορετικές απο εσένα.

In the end of the day, αφήστε τους κομπλεξικούς και τους μπετόβλακες φασίστες να ψοφήσουν στα λαγούμια τους και μην ασχολείστε.

Πάντως το πιο αστείο σημείο του διαλόγου ήταν εκεί που ο χειρισμός του άρματος προδίδει σεξουαλική προτίμηση.

KAI AN KRINW ME TON TROPO POU PAIZES, LOGIKA EISAI PISWGLENTIS
-Laskas
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από taramas Παρ Αυγ 15, 2014 4:24 pm

Ο Κώστας (laskas) είναι γνωστό σε όσους τον γνωρίζουν οτι πολλές φορές δεν σκέφτεται πριν ανοίξει το στόμα του, κι όταν συμβαίνει αυτό συχνά βγαίνει εκτός ορίων συμπεριφοράς και φτάνει μέχρι τα όρια του ρατσισμού ενώ στην πραγματικότητα πολλά απο αυτά δεν τον εκφράζουν σαν άνθρωπο, δεν δικαιολογούνται οι πράξεις του και του το έχω πεί.

Οσο αφορά την PNX-R υποθέτω οτι την ανέφερε ο φίλος γιατί υπάρχουν αρκετοί στην ομάδα αυτή που επιδεικνύουν τέτοιου είδους συμπεριφορές, δεν είναι οι μόνοι βέβαια, υπάρχει και άλλη ομάδα που διαθέτει περισσότερους και ειμαι σίγουρος οτι πολλοί τους έχουμε συναντήσει.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από sisifos Παρ Αυγ 15, 2014 11:05 pm

Σιγουρα όλοι μας, άλλος λίγο άλλος περισσότερο έχουμε βρίσει πάνω στο παιχνίδι μας γιατί η αλήθεια είναι πως είναι τέτοια η φύση του που όσο πράος και να είσαι κάποια στιγμή θα εκνευριστεί.
Θεωρώ όμως πως υπάρχει ένας άγραφος ηθικός κώδικας ακόμα και στο υβρεολόγιο που χρησιμοποιείται.
Πείτε με  ανατολίτη, οπισθοδρομικό ή οπως αλλιώς θέλετε, αλλά θεωρώ πως κάποιες βρισιές δεν τις ξεστομίζεις εύκολα. Για μένα η μάνα και η οικογένεια είναι ιερά πράγματα. Αν έρθει κάποιος μπροστά μου και μου πει βρισιές του στυλ "ειμαι ο γ... της μάνας σου", "σου γ.... η μάνα", "να πεθάνει όλη η οικογένεια σου από καρκίνο", κλπ ωραία, θα φάει εντελως αντανακλαστικά και χωρίς σκέψη, μπουκέτο στη μούρη. Αυτό είμαι σίγουρος πως θα το έκαναν το 99,9% των υπολοίπων εδώ. Ακόμα και αυτοί που χρησιμοποιούν τέτοιες βρισιές σε chat ή σε φόρουμ. Και αφού το ξέρουν και παρόλα αυτά το κάνουν προστατευόμενοι πίσω από την ανωνυμία και την ασφάλεια μιας οθόνης τους θεωρώ το λιγότερο θρασύδειλους και ψευτόμαγκες.

Ααα και το λυπηρο είναι πως μιλάμε για ανθρώπους άνω των 30. Γιατί αν μιλάγαμε για πιτσιρίκια 10-14 χρονών θα είχαν και  ένα ελαφρυντικό  Mad
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από Arxiereas_ Παρ Αυγ 15, 2014 11:42 pm

-Θα ανεβάσω στο φορουμ την κουβέντα μας
-Ανέβασέ την και στη σκάλα του Μιλάνου

 lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol! 

ΕΠΟΣ
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από gr68 Σαβ Αυγ 16, 2014 1:44 am

pros ee59?για πεσ μου ρε φιλε απο που μασ ηρθαν οι ιδεεσ περι ρατσισμου.?απο τουσ αμερικανουσ που ξεκαναν πρωτα στην δουλεια τα ατυχα αφρικανακια,απο τουσ ολανδουσ -γαλουσ?Μηπωσ απο τουσ αγκλουσ πουσε φιλοξενουν?απο τουσ γερμανουσ?ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΟ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ εκει ειναι μεγαλυτερα εγκληματα.οταν ρε φιλε γνωριζεισ ιστορια,βλεπεισ οτι ολοι-ολοι το ξαναλεω ΟΛΟΙ οταν εχουν την δυναμη θελουν τον ηλιο για παρτη τουσ.ΑΚΟΥ ΤΩΡΑ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ.ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΡΑΤΣΙΣΜΟΥ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΜΕ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΣΤΟ ΠΟΛΕΜΟ ΥΠΕΡ ΕΣΤΙΩΝ ΚΑΙ ΒΩΜΩΝ.ΕΓΩ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΤΟΝ ΡΑΤΣΙΣΜΟ ΤΟΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΟΤΗΤΑ ενοσ συνολου.τωρα για την ΕΛΛΑΔΑ εγω προσωπικα δεν θα ηθελα μαυρουσ-κοκκινουσ κιτρινουσ μπλε.δεν λεω να τουσ σκοτωσω,αλλα να με φιμωνεισ να μην το λεω ρε φιλε ειναι φασιστικο πωσ να το κανουμε.ασε με να το πω,και βαλτε τα γελια εσεισ με την μλκ μου.τι το φοβαστε και το απαγορευετε?
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από gr68 Σαβ Αυγ 16, 2014 2:11 am

τωρα για το αν ενισχυει τα συνδρομα,ερχεσε εσυ και λεσ.ωπα,αυτοσ θα τα παραπλανησει τα προβατα και θα τα παρει απο το κοπαδι,αρα δεν πρεπει να μιλα.ΜΑΓΚΙΚΑ.αυτο φιλε γινετε μετα απο πολυ μορφωση,νμζ παραμορφωση το λεγαμε πιτσιρικαδεσ.
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από 37EMA Σαβ Αυγ 16, 2014 4:47 am

BRAVO SAS PNX NA TON XERESTE
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Αυγ 16, 2014 4:51 am

Ναι η PNX φταίει για αυτό
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από Marita89 Σαβ Αυγ 16, 2014 5:30 am

37EMA έγραψε:BRAVO SAS PNX NA TON XERESTE
Εχω να κανω μια αποκαλυψη που θα ξαφνιασει μερικους απο εσας αν και οι περισσοτεροι το γνωριζουν,το clan PNX ειναι ιδρυμα και αναθρεφουμε ορφανα.Ο Λασκας ειναι ενα απο αυτα τα ορφανα μετα απο τοσα χρονια αντιπροσωπευει ολες τις ιδεες και τις αξιες που του δωσαμε ως "γονεις" του.Ως "γονεις" του Λασκα αναλαμβανουμε λοιπον την ευθυνη για τα λεγομενα του και οποιου αλλου ορφανου που αναθρεψαμε ολα αυτα τα χρονια.Να τον χαιρομαστε  Smile  MINDFUCK!

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από 37EMA Σαβ Αυγ 16, 2014 5:42 am

Marita89 έγραψε:
37EMA έγραψε:BRAVO SAS PNX NA TON XERESTE
Εχω να κανω μια αποκαλυψη που θα ξαφνιασει μερικους απο εσας αν και οι περισσοτεροι το γνωριζουν,το clan PNX ειναι ιδρυμα και αναθρεφουμε ορφανα.Ο Λασκας ειναι ενα απο αυτα τα ορφανα μετα απο τοσα χρονια αντιπροσωπευει ολες τις ιδεες και τις αξιες που του δωσαμε ως "γονεις" του.Ως "γονεις" του Λασκα αναλαμβανουμε λοιπον την ευθυνη για τα λεγομενα του και οποιου αλλου ορφανου που αναθρεψαμε ολα αυτα τα χρονια.Να τον χαιρομαστε  Smile  MINDFUCK!
Gia kita se kathrefti tora kai pes afta pou grafis edo kai pes mas pos esthanese
kratate ena paixti stin omada  o pios gia defteri fora brizi mitera alounou paixti kai exete tin endiposi pos afto sas anebazi?
Sas ftinoun kai psaxnete obrela
An aftos o paixtis itan stin omada mou tha ton ixa diaolostili  kai as ixe tou kosmou ta  statistika
Aide ksipniste ligo pou ton ipostirizete kiolas
Ta thapsate ola gia ena kolopaixnido kolimenoi e kolimenoi
Ime noobas kokinos pio kokinos ki apo domata ala me sebonde oloi oi pextes opos tous sebome kai ego apo tin omada mou kai ektos omadas
Ligo anthropia reeee isopedosate ta panda gia ena mamopaixnido
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Αυγ 16, 2014 6:01 am

37EMA έγραψε:
Marita89 έγραψε:
37EMA έγραψε:BRAVO SAS PNX NA TON XERESTE
Εχω να κανω μια αποκαλυψη που θα ξαφνιασει μερικους απο εσας αν και οι περισσοτεροι το γνωριζουν,το clan PNX ειναι ιδρυμα και αναθρεφουμε ορφανα.Ο Λασκας ειναι ενα απο αυτα τα ορφανα μετα απο τοσα χρονια αντιπροσωπευει ολες τις ιδεες και τις αξιες που του δωσαμε ως "γονεις" του.Ως "γονεις" του Λασκα αναλαμβανουμε λοιπον την ευθυνη για τα λεγομενα του και οποιου αλλου ορφανου που αναθρεψαμε ολα αυτα τα χρονια.Να τον χαιρομαστε  Smile  MINDFUCK!
Gia kita se kathrefti tora kai pes afta pou grafis edo kai pes mas pos esthanese
kratate ena paixti stin omada  o pios gia defteri fora brizi mitera alounou paixti kai exete tin endiposi pos afto sas anebazi?
Sas ftinoun kai psaxnete obrela
An aftos o paixtis itan stin omada mou tha ton ixa diaolostili  kai as ixe tou kosmou ta  statistika
Aide ksipniste ligo pou ton ipostirizete kiolas
Ta thapsate ola gia ena kolopaixnido kolimenoi e kolimenoi
Ime noobas kokinos pio kokinos ki apo domata ala me sebonde oloi oi pextes opos tous sebome kai ego apo tin omada mou kai ektos omadas
Ligo anthropia reeee isopedosate ta panda gia ena mamopaixnido
Φυσικά και τα ισοπεδώνουμε όλα για ένα παιχνίδι,γατί είναι ένα παιχνίδι,pixels δεν υπάρχει ανθρωπιά,δεν υπάρχει σεβασμός,δεν υπάρχει τίποτα,είναι όλα κώδικας,ο οποίος δεν έχει καμία απολύτως σχέση με την πραγματική ζωή
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Δημοσίευση από taramas Σαβ Αυγ 16, 2014 6:06 am

Επειδή το ψάρι βρωμάει απο το κεφάλι θα έλεγα να μην χαρακτηρίζουμε μια ολόκληρη ομάδα ανθρώπων, το θέμα αφορά την διοίκηση της ομάδας που είναι αυτή που καθορίζει την νοοτροπία και το περιβάλλον μέσα στο οποίο δρουν οι υπόλοιποι.
Ας αποφύγουμε να στιγματίζουμε παίχτες που δεν γνωρίζουμε καν τις θέσεις και τις απόψεις τους και ας εστιάσουμε στην λάθος συμπεριφορά συγκεκριμένων παιχτών.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης