World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

+24
dolofonos
Dennis20vt
YPERTEXNITIS
astoxos_x
blsbill
mparmpas
Xi@Le
37EMA
dfk_7677
mementoM0ri
Convii
Sanguinius
imperiumgraecum
gregorakis
taramas
antkon
falakros
LASKAS
fotis12345
gr68
TYRAELL75
kostasfme
Major_D
TakisGoutsis
28 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Ιουν 11, 2015 12:28 am

LASKAS έγραψε:μόνο 4500 παίκτες το παίρνουν τσάμπα, οι άλλοι πληρώνουν 12.000 gold!

Καλά, ούτε 4500 παίκτες δεν θα το πάρουν, στη HAMI η συμμετοχή είναι γύρω στα 50-55 άτομα, και θα πάμε για 3η(100 licenses) ή 4η-7η(90 licenses) θέση(αν και εγώ προσωπικά πρότεινα 8η-14η, δηλαδή 75, για να μην πολυκουραστούμε), για να μην αφήσουμε νουμποclans να πάρουν licenses, και το ίδιο θα κάνουν και όλες οι άλλες unicum clans Razz Razz

Για να γίνω κατανοητός:

1)για να είναι κανείς υποψήφιος για το άρμα(μέσω license ή αγοράς με gold), πρέπει να είναι στους top 11 χιλιάδες ως προς Fame Points.
2)μια clan με γύρω στα 55 ενδιαφερόμενα άτομα(έστω ότι είναι όλα εντός των top 11k), για να εξασφαλίσει δωρεάν άρμα, πρέπει να υπερκαλύψει τον αριθμό με licenses, δηλαδή 55 άτομα->60 licenses(15η-24η θέση της clan στο campaign). Αρα, "χάνονται" 5 licenses, οι οποίες ΔΕΝ μπορούν να διατεθούν σε clans υψηλότερης ή χαμηλότερης κατάταξης.

gregorakis έγραψε:... ναι το campaign είναι λίγο gtpk ... καλύτερα να πάτε για το gold στο normal map ...

Ούτε για αυτό μπορούν να πάνε, γιατί νέρφαραν έως 90% το income στα regions του κανονικού map και "αύξησαν" το gold στο campaign map. Φερ' ειπείν, πλέον στο κανονικό map το Λονδίνο δίνει 480g(από 4320g), και ένα τυχαίο αφρικανικό region στο campaign map δίνει 960g(βασικά όλα τα regions στο campaign map δίνουν 960g). Oπότε συμφέρει, αν μια clan θέλει gold, να παίξει στο campaign map


Έχει επεξεργασθεί από τον/την imperiumgraecum στις Πεμ Ιουν 11, 2015 12:54 am, 1 φορά
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Ιουν 11, 2015 12:52 am

... πως φαίνεται η διαφορά σε επίπεδο γνώσεων ανάμεσα σε έναν deputy και σε έναν private ... τίποτα δεν είναι τυχαίο τελικά !!!
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Ιουν 17, 2015 10:43 am

... τελικά το παίρνω πίσω, δεν είναι λίγο gtpk το campaign είναι πάρα πολύ !!! μια μάχη 65k fame points και 6,200 θέσεις άνοδο ... γελοία πράγματα ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τετ Ιουν 24, 2015 2:58 am

Μεγαλη μαλακια που επερνε o παιχτης τα bonus fame points εαν συμμετείχε σε μαχη για καποιο mission.
και δεν χρειαζοταν καν να βγαλει η clan το mission.Μια μαχη επιθεση για το mission τον 500000 fp κερδιζουμε και χανουμε την σημαια αρα παπαλα η αποστολη και το μπονους στους παιχτες ειναι 50 χιλιαδες fp.Με μια μαχη δλδ μεσα στις11χιλιαδες.Τραγικο επισης που οι αδειες ειχαν να κανουν με την θεση της clan.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Ιουν 24, 2015 11:04 am

[url=Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 106he9c]Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 106he9c[/url]
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Ιουν 24, 2015 11:07 am

7η clan στον ευρωπαϊκό σε ημερήσια έσοδα!4 μέρες μετά το τέλος του campaign...
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Ιουν 24, 2015 11:28 pm

TYRAELL75 έγραψε:Μεγαλη μαλακια που επερνε o παιχτης τα bonus fame points εαν συμμετείχε σε μαχη για καποιο mission.
και δεν χρειαζοταν καν να βγαλει η clan το mission.Μια μαχη επιθεση για το mission τον 500000 fp κερδιζουμε και χανουμε την σημαια αρα παπαλα η αποστολη και το μπονους στους παιχτες ειναι 50 χιλιαδες fp.Με μια μαχη δλδ μεσα στις11χιλιαδες.Τραγικο επισης που οι αδειες ειχαν να κανουν με την θεση της clan.

... όχι το τραγικό είναι πως η WG αποφάσισε να "ξεζουμίσει" τους παίκτες βάζοντάς τους να πληρώσουν 12k gold για ένα άρμα που υποτίθεται πως κέρδισαν σε campaign ... για μένα ο τρόπος διανομής ήταν σωστός διότι είναι clan campaign και πρέπει οι καλές clans να ανταμείβονται ... δεν είναι δυνατόν μια clan να τερματίζει στην 300η θέση και κάποια μέλη της να παίρνουν το reward λόγω fame points ... 




ΥΓ ... τι καταλαβαίνουμε από το SS που ανέβασε ο laskas? πως όταν μοιράζει το gold (έχει το κομπιουτεράκι ανοικτό) στους παίκτες ακούει Κιάμο Very Happy !!!
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Ιουν 24, 2015 11:45 pm

gregorakis έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:Μεγαλη μαλακια που επερνε o παιχτης τα bonus fame points εαν συμμετείχε σε μαχη για καποιο mission.
και δεν χρειαζοταν καν να βγαλει η clan το mission.Μια μαχη επιθεση για το mission τον 500000 fp κερδιζουμε και χανουμε την σημαια αρα παπαλα η αποστολη και το μπονους στους παιχτες ειναι 50 χιλιαδες fp.Με μια μαχη δλδ μεσα στις11χιλιαδες.Τραγικο επισης που οι αδειες ειχαν να κανουν με την θεση της clan.

... όχι το τραγικό είναι πως η WG αποφάσισε να "ξεζουμίσει" τους παίκτες βάζοντάς τους να πληρώσουν 12k gold για ένα άρμα που υποτίθεται πως κέρδισαν σε campaign ... για μένα ο τρόπος διανομής ήταν σωστός διότι είναι clan campaign και πρέπει οι καλές clans να ανταμείβονται ... δεν είναι δυνατόν μια clan να τερματίζει στην 300η θέση και κάποια μέλη της να παίρνουν το reward λόγω fame points ... 




ΥΓ ... τι καταλαβαίνουμε από το SS που ανέβασε ο laskas? πως όταν μοιράζει το gold (έχει το κομπιουτεράκι ανοικτό) στους παίκτες ακούει Κιάμο Very Happy !!!
για να αποκαταστήσω την αλήθεια...
Όταν πατάω το κουμπί για λεηλασία ακούω αυτό:

https://www.youtube.com/watch?v=Y9LMmqvjTF0
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Αυγ 24, 2015 9:07 pm

Αλλαγές στο καταστατικό της ομάδας μας.

http://www.meligraph.com/GRBB2
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από gregorakis Κυρ Αυγ 30, 2015 12:57 am

12 CW Battles σε μια μέρα!!! Δεν έχω συναντήσει κάτι παρόμοιο (με ασπιρίνες ήμουν από τις 22.30 και μετά) ... και όχι μόνο δεν πέφτουμε αλλά ανεβαίνουμε!!! Ο προγραμματισμός μας δουλεύει άψογα προς το παρόν ...

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 2i72zpx

Ευτυχώς ήρθαν και οι φίλοι μας οι 1821 κοντά να μας βοηθήσουν ... Πάμε γερά ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Αυγ 30, 2015 4:45 am

Το ζούμε κι αυτό.Μια σοβαρή Ελληνική clan αποδίδει όντως αποτελεσματικά
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Σεπ 02, 2015 10:29 am

Ανακοινώνουμε ότι από σήμερα η ομάδας μας διαθέτει ΟΧΥΡΟ επίπεδο 10
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από gr68 Σαβ Σεπ 12, 2015 10:34 am

στο χερι σασ ειναι να συνεχισετε ετσι.ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από fotis12345 Σαβ Σεπ 12, 2015 1:15 pm

re pedes ... iparxei kai mia allh omada pou legete HPS (h kenourgeia kai pleon anagenimenh). kai 3erete .... exi kataferi kati kalitero apo oles tis alles omades kathos me pososto  (statistikon) kato tou metriou pernei sinexos perioxes kai nika eykola poles fores omades se statistika  opos oi filoi mas edo kai enoite me sinexis parousies ston xarti....... nomizo oti a3eizei ton thaymasmo olon mas epidi einai h monh stathera me mikres anataraxes ana periodous.... palia clan sthn ellhnikh kinothta tou WOT.        (signomi gia to oti den grafo ellhnika tora alla distixos exo problima me to pc.) 
fotis12345
fotis12345

Αριθμός μηνυμάτων : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Σεπ 17, 2015 8:15 am

Με χαρά ανακοινώνουμε την ίδρυση της συμμαχικής μας ομάδας ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΠΕΡΕ [GRGB] GREEK GREEN BERET

http://eu.wargaming.net/clans/500043647/
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από LASKAS Κυρ Σεπ 27, 2015 11:10 pm

[url=Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 657ckz]Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 657ckz[/url]
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από LASKAS Κυρ Σεπ 27, 2015 11:18 pm

83.000 gold σε καλοκαιρινή περίοδο και για καινούρια ομάδα αποτελεί για εμάς μεγάλη επιτυχία και ικανοποίηση.Από τον Ιούνιο μέχρι σήμερα 4-5 μέρες μείναμε έξω από τον χάρτη.Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους συμπαίκτες μου.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Οκτ 10, 2015 2:05 pm

ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΗΝ CLAN ( Από 10 / 10 / 2015 ισχύει )

1) WN8 >1600, WN8 last 1000 battles > 1700 σύμφωνα με τη σελίδα http://wot-life.com/

2)2 TR 10 ( εκτός TD ) με πάνω από 100 μάχες το κάθε ένα.

3)Ελληνική γλώσσα.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Δεκ 15, 2015 5:53 am

Πριν 1 χρόνο έφυγα από την pnx-r γιατί έβλεπα την καλύτερη ελληνική clan σε stats παικτών να βυθίζεται μεταξύ κλίκας και κακής οργάνωσης.Επέλεξα να φύγω μήπως ήμουν εγώ το πρόβλημα...μήπως ήμουν εγώ ο ταραξίας.Είπα από μέσα μου ότι μπορεί φεύγοντας να κάνω καλό στην ομάδα.Μάλιστα κάποιοι τόλμησαν τότε να πουν ότι έφυγα για να πάρω το αρματάκι άνετα σε ξένη ομάδα...looooooooool!!!!!!
Ένα χρόνο μετά λυπάμαι που βλέπω ομάδα με τον περίπου ίδιο μέσο όρο WN8 με εμάς να έχει τόσο άσχημα αποτελέσματα στα τελευταία 2 campaign!Μάλλον δεν ήμουν εγώ το πρόβλημα...μάλλον αυτά που έβλεπα τότε και με έκαναν να αντιδράω άσχημα είχαν βάση αλήθειας.Δεν θα έγραφα τίποτα από αυτά αν δεν γινόντουσαν τα εξή:
1)Φεύγει παίκτης από την GRBB και πάει στην PNX και ακούει τα χειρότερα για εμένα.Ότι εγώ τους είχα χαλάσει το campaign πριν ένα χρόνο...κλπ..κλπ είδαμε και τα επόμενα campaign πως τα πήγατε ...πάλι εγώ φταίω???Ευτυχώς που έφυγα γιατί αν ήμουν εκεί και έβλεπα τα σημερινά αποτελέσματα θα τα είχα κάνει όλα πουτ...άνα!!!Οπότε μην μάθω ξανά ότι μιλάτε για εμένα μέσω τρίτων.Ελάτε να μου τα πείτε απευθείας σε εμένα.
2)Βάζουμε μάχη σε landing που είχε μέσα 30-40 ομάδες και την pnx.Που να φανταστούμε ότι κλήρωση θα μας έφερνε αντιμέτωπους.ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΞΑΜΕ!Ούτε το κάναμε επίτηδες.Ζήτησα συγνώμη σε chat από τον punisher απάντηση δεν πήρα... και από τότε όπου βλέπω pnx δεν βάζω μάχη.Πληροφοριακά Δημήτρη είχες πει ότι θα έβαζες την τέταρτη ομάδα για να χάσετε.Δεν μου φάνηκε ότι έγινε έτσι και μπλοφάρισες για να μας κερδίσεις.Υποχθόνιο σχέδιο αλλά χάσατε...
3)Αφού έγινε αυτό το περιστατικό η pnx έβαλε 2 φορές σε landing που είχαμε βάλει πρώτα εμείς.Την μια από τις 2 φορές κληρωθήκαμε πάλι μαζί να παίξουμε και κερδίσαμε 15-4.ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΞΕΡΑΜΕ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑ Διαβολική clan η GRBB...

Ως εδώ...εγώ ξεκίνησα να φτιάξω μια ομάδα ολομόναχος τον Μάιο και το μόνο που είχα ήταν η φήμη του κακού χαρακτήρα.ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ τα κατάφερα, εγώ και ο εαυτός μου ήμουνα...δεν τα βρήκα όλα έτοιμα σαν κάποιοι άλλοι...κοιτάξτε κάποια νούμερα:
1)Income for the overall period  http://eu.wargaming.net/clans/500063884/globalmap#  126,461  (98,616)

2)[GRBB] GREEK BLACK BERET
WN81842,99
Ø WinRate54,13%
http://wot-life.com/eu/clan/GRBB/ με κανονικούς λογαριασμούς και ενεργούς.Γιατί κάποιοι είπαν ότι έχουμε ψεύτικα accounts....loooool


3)Κοιτάξτε οχυρό....

4)Κοιτάξτε την κατάξη των τελευταίων 2 campaign...και πόσοι παίρνουν τα αρματάκια

5)Ρωτήστε αν βάζουμε κάθε μερα 4 ώρες +50% bonus credits...

6)Ρωτήστε αν μοιράζουμε ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ χρυσό δίκαια...

7)Πάνω από 50 παίκτες έχω διώξει από το τέλος του καλοκαιριού και τα ονόματα τους είναι σε ανακοίνωση στο ts μας.Και όμως είμαστε πάντα 100 τόσο κακός είμαι που κανείς δεν θελει να φύγει....

Τουλάχιστον σεβασμό σε μια ελληνική ομάδα που κάτι καλό καταφέρνει με βάση τους αριθμούς και όχι την γνώμη του κάθε άσχετου. Αντί λοιπόν να πετάτε λάσπη πισώπλατα κοιτάξτε να καλυτερέψετε την ομάδα σας και μην ονειρεύεστε φαντάσματα που μας δίνουν τα σχέδια σας για να σας κερδίσουμε.Έλεος αυτό ήταν εντελώς γελοίο και δείχνει μικροπρέπεια...αν δεν ξέρεις να χάνεις μην παίζεις!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από gr1gorious Τετ Δεκ 16, 2015 3:09 am

Πω ρε φιλε συγκινηθικα
gr1gorious
gr1gorious

Αριθμός μηνυμάτων : 24

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από LASKAS Παρ Ιαν 08, 2016 12:26 am

Για λόγους διαφήμισης, ενημέρωσης και δείγμα καλής οργάνωσης θα ποστάρουμε καθημερινά τα BONUS που ανοίγουμε.

08 / 01

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ SH / BONUS / ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ / CW

14.00 - 18.00 + 25% BONUS ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

18.10 - 20.10+ 50% BONUS CREDITS

20.15 - 22.15 ΑΠΟΣΤΟΛΗ

22.30 - 00.30 + 50% BONUS CREDITS


http://www.meligraph.com/kalosorises
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Ιαν 09, 2016 2:05 am

09 / 01
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ SH / BONUS / ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ / CW

14.00 - 18.00 + 25% BONUS ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

18.10 - 20.10+ 50% BONUS CREDITS

20.15 - 22.15 ΑΠΟΣΤΟΛΗ

22.30 - 00.30 + 50% BONUS CREW EXP

http://www.meligraph.com/kalosorises
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Ιαν 09, 2016 1:43 pm

09 / 01
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ SH / BONUS / ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ / CW

14.00 - 18.00 + 25% BONUS ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ
18.10 - 20.10 + 50% BONUS CREW EXP
20.15 - 22.15 ΑΠΟΣΤΟΛΗ  + 50% BONUS CREDITS
22.30 - 00.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ  + 50% BONUS CREDITS

επειδή είμαστε large βάλαμε κάτι παραπάνω σήμερα Very Happy
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Ιαν 09, 2016 10:36 pm

10 / 01
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ SH / BONUS / ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ / CW

14.00 - 18.00 + 25% BONUS ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ
18.10 - 20.10 + 50% BONUS CREW EXP
20.15 - 22.15 ΑΠΟΣΤΟΛΗ  + 50% BONUS CREDITS
22.30 - 00.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ  + 50% BONUS CREDITS


http://www.meligraph.com/kalosorises
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα. - Σελίδα 2 Empty Απ: Και εδώ βλέπουμε την μικρότητα.

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Ιαν 11, 2016 12:11 am

11 / 01
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ SH / BONUS / ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ / CW

14.00 - 18.00 + 25% BONUS ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ
18.10 - 20.10 + 50% BONUS CREW EXP
20.15 - 22.15 ΑΠΟΣΤΟΛΗ  + 50% BONUS CREDITS
22.30 - 00.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ  + 50% BONUS CREDITS

http://www.meligraph.com/kalosorises
http://www.meligraph.com/GRBB2
http://www.meligraph.com/ANAKOINWSEIS
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης