World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

+6
babis2015
RNGD
Dennis20vt
mparek4
blsbill
GREEK_STEEL
10 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Σεπ 28, 2016 3:10 am

Άκου να δεις τι γίνεται ποντικάκι...έχεις φάει πολλά τυράκια απο μένα ως τώρα.... Twisted EvilWink

Λοιπόν εσύ και το συναφάκι εδω πέρα που νομίζετε ότι κάτι κάνετε ή γαλουχείτε τους παίκτες ως διδάσκοντες και γνώστες έχετε ήδη σκάσει ένα σεβαστό ποσό για αυτό το game (το αν αξίζει η όχι το δείχνει ο χρόνος)...για να μπορέσετε να γίνετε μάγκες του κώλου και να κουνιέστε και να δείχνετε δάκτυλα στους άλλους...ειδικά εσύ που ανοίκεις στην κατηγορία "αγοραστού λογαριασμού" καλύτερα να το κρατάς κλειστό το στοματάκι....Wink

Τώρα έγραψα παραπάνω ότι το παιχνίδι έχει καταντήσει κοροϊδία για πολλούς λόγους (cheat/RNG/MM/Nerfs αρμάτων/ανυπαρξία content κτλ)....

Μάγκας είσαι  λοιπόν για να το λες φωναχτά όταν παίζεις ένα free to play game και απολαμβάνεις όλο το content του παιχνιδιού εντελώς free..δλδ χωρίς να έχεις δώσει ούτε ένα ευρώ να τα απολαμβάνεις όλα....αν δεν το κάνεις αυτό τότε μη πουλάς μαγκιά σε άλλους....είσαι μπετόβλακας...!!!
Επίσης δεν είναι free το play το game γιατί δεν υποστηρίζει αυτό που έγραψα πιο πριν: δλδ "convert credits σε χρυσο"...(δεν είδα κανέναν pro gamer εδω μέσα να το σχολιάσει αυτό με εμπειρία σε άλλα FREE TO PLAY GAMES.... Twisted Evil  ΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ)..τι έγινε ρε μάγκες??ποσο free to play είναι τελικά??

Δεν με νοιάζει αν είσαι πλούσιος η φτωχός και δε με αφορά...εγώ έδωσα ένα ποσό είδα ότι δεν μου αρέσει αυτό που μου δίνει και τέλος τα φραγκάκια....εσύ πρώτα τα έσκάσες χοντρά για να κάνεις αυτό που κάνεις και μετά κουνιέσαι στους άλλους και κατηγοριοποιείς και κατηγορείς για ντομάτες και το παίζεις μάγκας κτλ..το οποίο σε κάνει να φαίνεσαι μπετόβλακας και στόκος...κατάλαβες τώρα τη διαφορά? Twisted Evil
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τετ Σεπ 28, 2016 3:17 am

Pentakill

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από RNGD Τετ Σεπ 28, 2016 3:34 am

Μπάμπη σου εξήγησα ότι η WG είχε δώσει τσάμπα αλλαγή nickname την οποία και έκανα. Δεν θες να νοιώσεις όμως, 
γιατί είσαι βλάκας

Σου εξήγησα επίσης ότι έστω και το αγόρασα. Το αγόρασα σύμφωνα με τα λεγόμενα σου με 1300 wn8 και τώρα το έχω πάει στο 1920 wn8. Δηλαδή το βελτιώνω. Όπως καταλαβαίνεις...
Μπάμπη είσαι βλάκας.

Τέλος θα σου πω για μένα ρε Μπάμπη. Δίνω όσα θέλω στη WG γιατί έτσι γουστάρω. Γιατί μπορώ. Με βλέπεις να κλαίγομαι όπως εσύ; Εσύ το κάνεις, γιατί είσαι βλάκας.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από RNGD Τετ Σεπ 28, 2016 3:36 am

TYRAELL75 έγραψε:Pentakill
Δες καλύτερα, έχει και 6ο kill.

Έχω κερδίσει orbital strike

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από Dennis20vt Τετ Σεπ 28, 2016 4:13 am

Μπαμπη εισαι βλακας!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από GREEK_STEEL Τετ Σεπ 28, 2016 4:30 am

Παιδιά νομίζω οτι έχετε βγει λίγο εκτός θέματος εγώ άνοιξα το topic για να παρουσιάσω στην Ελληνική κοινότητα έναν βλάκα με άθλια κατ' εμέ συμπεριφορά ούτως ώστε να γίνεται παράδειγμα και σε άλλους ότι αυτή είναι κατακριτέα από τους παίκτες και τυχόν κάποιος πετύχει τον εν λόγω παπάρα - μάγκα να του πει και ο ίδιος οτι ειναι καρναβάλι και λάθος. Δεν ήθελα να γίνει η δημοσίευση αφορμή να σκοτωθούμε εδω μεσα. Αν είχαμε μυαλό οι Ελληνικές ομάδες και οι Ελληνες παίκτες θα έπρεπε να συνεργαζομαστε και να κερδίζουμε όλοι και όχι να τρωγόμαστε μεταξύ μας για ψύλλου πήδημα.

GREEK_STEEL

Αριθμός μηνυμάτων : 6

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από kick1995 Τετ Σεπ 28, 2016 4:32 am

babis2015 έγραψε:Άκου να δεις τι γίνεται ποντικάκι...έχεις φάει πολλά τυράκια απο μένα ως τώρα.... Twisted EvilWink

Λοιπόν εσύ και το συναφάκι εδω πέρα που νομίζετε ότι κάτι κάνετε ή γαλουχείτε τους παίκτες ως διδάσκοντες και γνώστες έχετε ήδη σκάσει ένα σεβαστό ποσό για αυτό το game (το αν αξίζει η όχι το δείχνει ο χρόνος)...για να μπορέσετε να γίνετε μάγκες του κώλου και να κουνιέστε και να δείχνετε δάκτυλα στους άλλους...ειδικά εσύ που ανοίκεις στην κατηγορία "αγοραστού λογαριασμού" καλύτερα να το κρατάς κλειστό το στοματάκι....Wink

Τώρα έγραψα παραπάνω ότι το παιχνίδι έχει καταντήσει κοροϊδία για πολλούς λόγους (cheat/RNG/MM/Nerfs αρμάτων/ανυπαρξία content κτλ)....

Μάγκας είσαι  λοιπόν για να το λες φωναχτά όταν παίζεις ένα free to play game και απολαμβάνεις όλο το content του παιχνιδιού εντελώς free..δλδ χωρίς να έχεις δώσει ούτε ένα ευρώ να τα απολαμβάνεις όλα....αν δεν το κάνεις αυτό τότε μη πουλάς μαγκιά σε άλλους....είσαι μπετόβλακας...!!!
Επίσης δεν είναι free το play το game γιατί δεν υποστηρίζει αυτό που έγραψα πιο πριν: δλδ "convert credits σε χρυσο"...(δεν είδα κανέναν pro gamer εδω μέσα να το σχολιάσει αυτό με εμπειρία σε άλλα FREE TO PLAY GAMES.... Twisted Evil  ΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ)..τι έγινε ρε μάγκες??ποσο free to play είναι τελικά??

Δεν με νοιάζει αν είσαι πλούσιος η φτωχός και δε με αφορά...εγώ έδωσα ένα ποσό είδα ότι δεν μου αρέσει αυτό που μου δίνει και τέλος τα φραγκάκια....εσύ πρώτα τα έσκάσες χοντρά για να κάνεις αυτό που κάνεις
Ειναι free 2 play γιατι επιτρεπει σε οποιονδηποτε να φτιαξει λογαριασμο ΔΩΡΕΑΝ και ναι παιζει ΔΩΡΕΑΝ οποτε γουσταρει.......μεχρι τις 12000 δεν ειχα ριξει ουτε 1 ευρω στην WG παρ'ολα αυτα ειχα 2 10αρια και 6 μυρια......ξερεις γιατι? επαι πολυ Τ6  και στα Τ7-9 προσεχα την καθε βολη...δεν χρησιμοποιουσα χρυσα κτλπ συν οτι ειχα και καποια μπονους ανα 2 μηνες 3 μερες prem acc.....οποτε ναι ειναι ενα free 2 play game μπαμπη......και ναι γουσταρα μετα απο αυτο το σημειο να ριξω χρηματα γιατι με τα 10αρια εβγαινα -20-30000 συν οτι μπηκα σε clan και εμαθα τι ειναι οι χρυσες σφαιρες.
kick1995
kick1995

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από kick1995 Τετ Σεπ 28, 2016 4:37 am

GREEK_STEEL έγραψε:Παιδιά νομίζω οτι έχετε βγει λίγο εκτός θέματος εγώ άνοιξα το topic για να παρουσιάσω στην Ελληνική κοινότητα έναν βλάκα με άθλια κατ' εμέ συμπεριφορά ούτως ώστε να γίνεται παράδειγμα και σε άλλους ότι αυτή είναι κατακριτέα από τους παίκτες και τυχόν κάποιος πετύχει τον εν λόγω παπάρα - μάγκα να του πει και ο ίδιος οτι ειναι καρναβάλι και λάθος. Δεν ήθελα να γίνει η δημοσίευση αφορμή να σκοτωθούμε εδω μεσα. Αν είχαμε μυαλό οι Ελληνικές ομάδες και οι Ελληνες παίκτες θα έπρεπε να συνεργαζομαστε και να κερδίζουμε όλοι και όχι να τρωγόμαστε μεταξύ μας για ψύλλου πήδημα.
Εσυ δεν εδωσες καμια αφορμη με το post  ο babis0klapsas εχει κανει θεμα 32 σελιδε WoT best hacker game ever....kqi epeidh oi 33 λεει θα του επεφταν πολλες ειπε να ξεσκισει και να δημιουργησει αλλα 2-3 ποστ με το ιδιο θεμα
kick1995
kick1995

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από RNGD Τετ Σεπ 28, 2016 4:44 am

GREEK_STEEL έγραψε:Παιδιά νομίζω οτι έχετε βγει λίγο εκτός θέματος εγώ άνοιξα το topic για να παρουσιάσω στην Ελληνική κοινότητα έναν βλάκα με άθλια κατ' εμέ συμπεριφορά ούτως ώστε να γίνεται παράδειγμα και σε άλλους ότι αυτή είναι κατακριτέα από τους παίκτες και τυχόν κάποιος πετύχει τον εν λόγω παπάρα - μάγκα να του πει και ο ίδιος οτι ειναι καρναβάλι και λάθος. Δεν ήθελα να γίνει η δημοσίευση αφορμή να σκοτωθούμε εδω μεσα. Αν είχαμε μυαλό οι Ελληνικές ομάδες και οι Ελληνες παίκτες θα έπρεπε να συνεργαζομαστε και να κερδίζουμε όλοι και όχι να τρωγόμαστε μεταξύ μας για ψύλλου πήδημα.
Πραγματικά πιστεύεις ότι αν του μιλήσει κάποιος του τυπά θα αλλάξει γνώμη; Ή μήπως νομίζεις ότι μόνο εσάς έχουν βρίσει; 
Εδώ δίνεις λογικά επιχειρήματα στον Μπάμπη πχ και βλέπεις. Αντίστοιχες καταστάσεις είναι αυτές.
Απλά όπως και ο Μπάμπης, είναι και εκείνος βλάκας.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τετ Σεπ 28, 2016 5:47 am

Δεν είναι το θέμα να τον βρίσκεις αν τον πετύχεις σε random.
Αυτός ο τύπος είναι commander σε clan αυτή τη στιγμή με δεύτερο account που κατάφερε να περάσει τα 1000. Wn8 και διαμορφώνει μέσα στην clan του χαρακτήρες παιχτών και τους κάνει σαν τα μούτρα του.απο μία τέτοια clan βγήκε και ο babis και βλέπουμε τα αποτελέσματα.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από Dennis20vt Τετ Σεπ 28, 2016 7:12 am

Ο Μπαμπης ειναι βλακας!!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Σεπ 28, 2016 8:04 am

@GREEK_STEEL έγραψε:Παιδιά νομίζω οτι έχετε βγει λίγο εκτός θέματος εγώ άνοιξα το topic για να παρουσιάσω στην Ελληνική κοινότητα έναν βλάκα με άθλια κατ' εμέ συμπεριφορά ούτως ώστε να γίνεται παράδειγμα και σε άλλους ότι αυτή είναι κατακριτέα από τους παίκτες και τυχόν κάποιος πετύχει τον εν λόγω παπάρα - μάγκα να του πει και ο ίδιος οτι ειναι καρναβάλι και λάθος. Δεν ήθελα να γίνει η δημοσίευση αφορμή να σκοτωθούμε εδω μεσα. Αν είχαμε μυαλό οι Ελληνικές ομάδες και οι Ελληνες παίκτες θα έπρεπε να συνεργαζομαστε και να κερδίζουμε όλοι και όχι να τρωγόμαστε μεταξύ μας για ψύλλου πήδημα.

Φίλε το θέμα βγήκε εκτός γιατί οι μπετόβλακες απο δω κάτηγοριοποιούν παίκτες μονίμως βάση των στατιστικών τους ακόμα και στις συμπεριφορές...ΔΛΔ ΕΛΕΟΣ!!!παρομοιάζουν όλους τους παίκτες βάση του πως παίζουν και των win8 κτλ..λες και αυτοί είναι παιχταράδες και παντογνώστες.....που είναι ΄μέτριοι προς καλοί και νομίζουν ότι είναι όλοι ESL PRO gamer...όλοι εδω μαζευτήκατε ρε απτα βουνά με 10mb download σύνδεση, ταγάρια και 200ping....lol...
Φαντάσου αυτοί που δημιουργούν ρατσισμό και κόντρες σε αυτό το game έχουν την 1 απο τις 2 clan που αυτή τη στιγμή κάτι προσπαθούν να κάνουν στο παιχνίδι.....απο κει και πέρα τι να πεις.....

@TYRAELL75 έγραψε:Δεν είναι το θέμα να τον βρίσκεις αν τον πετύχεις σε random.
Αυτός ο τύπος είναι commander σε clan αυτή τη στιγμή με δεύτερο account που κατάφερε να περάσει τα 1000. Wn8 και διαμορφώνει μέσα στην clan του χαρακτήρες παιχτών και τους κάνει σαν τα μούτρα του.απο μία τέτοια clan βγήκε και ο babis και βλέπουμε τα αποτελέσματα.
Εσύ απο πού βγήκες ρε κολεγιόπαιδο, ατσαλάκωτε??απο το MICHIGAN??η το CAMBRIDGE??κλασε κανα φρύδι τώρα και άσε τις αερολογίες....

@kick1995 έγραψε:Ειναι free 2 play γιατι επιτρεπει σε οποιονδηποτε να φτιαξει λογαριασμο ΔΩΡΕΑΝ και ναι παιζει ΔΩΡΕΑΝ οποτε γουσταρει.......μεχρι τις 12000 δεν ειχα ριξει ουτε 1 ευρω στην WG παρ'ολα αυτα ειχα 2 10αρια και 6 μυρια......ξερεις γιατι? επαι πολυ Τ6  και στα Τ7-9 προσεχα την καθε βολη...δεν χρησιμοποιουσα χρυσα κτλπ συν οτι ειχα και καποια μπονους ανα 2 μηνες 3 μερες prem acc.....οποτε ναι ειναι ενα free 2 play game μπαμπη......και ναι γουσταρα μετα απο αυτο το σημειο να ριξω χρηματα γιατι με τα 10αρια εβγαινα -20-30000 συν οτι μπηκα σε clan και εμαθα τι ειναι οι χρυσες σφαιρες.
Ναι δωρεάν φτιάχνεις λογαριασμό.....απο κει και πέρα δωρεάν τα δίνει όλα τα άρματα?υπάρχει τρόπος να βγάλεις όλα τα premium δωρεάν ή μέσω του παιχνιδιού προνομιακά και reward??εσύ έπαιξες free to play και εξακολουθείς να είσαι έτσι αφού έφτιαξες το λογαριασμό σου???όχι
Μόνος σου απαντάς σε αυτό που λέω....ότι σε αναγκάζει η εταιρεία έτσι όπως το έχει φτιάξει να πας κάποια στιγμή και να ξεκινήσεις να τα σκάς...είναι τρυπάκι αυτό το πράγμα....καταλαβαίνεις τι έγραψες μόλις?lol thx για την επιβεβαίωση!
Το θέμα δεν είναι αυτό όμως ξαναλέω...όσο το να το παίζεις μάγκας και παικταράς στους άλλους, αφού πρώτα τα έχεις σκάσει και χρησιμοποιείς και ένα κάρο mods ο ίδιος....αν ο RNGD και ο @dennis π.χ. πήγε και έσκασε 300 ευρώ π.χ. για να φτιάξει ένα τέτοιο λογαριασμό και λέει εμένα nooba και ντομάτα.....είστε μπετόβλακες...άμα είναι να δώσω 300 ευρώ για να φτάσω στο σημείο να παίζω stronghold και clanwar με την kiss και fc τον @dennis καλύτερα να πάρω κανένα έτοιμο και να παίζω με την 3XR και την Fame να βγάζω ακόμα περισσότερα τσάμπα όπως έλεγε και o @imperium....
Το θέμα είναι ποιος απο εσάς έχει καθαρό λογαριασμό free to play και συνεχίζει να το έχει με gold - premium tanks - premium μήνα - tier10-8-6 tanks και καθαρό εισόδημα μέσα απο την clan?..........Κανένας!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από RNGD Τετ Σεπ 28, 2016 8:49 am

babis2015 έγραψε:
Ειναι free 2 play γιατι επιτρεπει σε οποιονδηποτε να φτιαξει λογαριασμο ΔΩΡΕΑΝ και ναι παιζει ΔΩΡΕΑΝ οποτε γουσταρει.......μεχρι τις 12000 δεν ειχα ριξει ουτε 1 ευρω στην WG παρ'ολα αυτα ειχα 2 10αρια και 6 μυρια......ξερεις γιατι? επαι πολυ Τ6  και στα Τ7-9 προσεχα την καθε βολη...δεν χρησιμοποιουσα χρυσα κτλπ συν οτι ειχα και καποια μπονους ανα 2 μηνες 3 μερες prem acc.....οποτε ναι ειναι ενα free 2 play game μπαμπη......και ναι γουσταρα μετα απο αυτο το σημειο να ριξω χρηματα γιατι με τα 10αρια εβγαινα -20-30000 συν οτι μπηκα σε clan και εμαθα τι ειναι οι χρυσες σφαιρες.
Ναι δωρεάν φτιάχνεις λογαριασμό.....απο κει και πέρα δωρεάν τα δίνει όλα τα άρματα?υπάρχει τρόπος να βγάλεις όλα τα premium δωρεάν ή μέσω του παιχνιδιού προνομιακά και reward??εσύ έπαιξες free to play και εξακολουθείς να είσαι έτσι αφού έφτιαξες το λογαριασμό σου???όχι
Μόνος σου απαντάς σε αυτό που λέω....ότι σε αναγκάζει η εταιρεία έτσι όπως το έχει φτιάξει να πας κάποια στιγμή και να ξεκινήσεις να τα σκάς...είναι τρυπάκι αυτό το πράγμα....καταλαβαίνεις τι έγραψες μόλις?lol thx για την επιβεβαίωση!
Το θέμα δεν είναι αυτό όμως ξαναλέω...όσο το να το παίζεις μάγκας και παικταράς στους άλλους, αφού πρώτα τα έχεις σκάσει και χρησιμοποιείς και ένα κάρο mods ο ίδιος....αν ο RNGD και ο @dennis π.χ. πήγε και έσκασε 300 ευρώ π.χ. για να φτιάξει ένα τέτοιο λογαριασμό και λέει εμένα nooba και ντομάτα.....είστε μπετόβλακες...άμα είναι να δώσω 300 ευρώ για να φτάσω στο σημείο να παίζω stronghold και clanwar με την kiss και fc τον @dennis καλύτερα να πάρω κανένα έτοιμο και να παίζω με την 3XR και την Fame να βγάζω ακόμα περισσότερα τσάμπα όπως έλεγε και o @imperium....
Το θέμα είναι ποιος απο εσάς έχει καθαρό λογαριασμό free to play και συνεχίζει να το έχει με gold - premium tanks - premium μήνα - tier10-8-6 tanks και καθαρό εισόδημα μέσα απο την clan?..........Κανένας!

Οκ Μπάμπη...όπως σου έχω ήδη ξαναπεί....
Κλαψουρίζεις για την κακιά WG που παίρνει τα λεφτά των χαζών. Δεν κάνεις ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό το οποίο κατηγορείς τον άλλο. Εσύ δεν είσαι χαζός που έχει αγοράσει premium άρμα
Είσαι απλά βλάκας

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τετ Σεπ 28, 2016 10:00 am

Ο άνθρωπος δεν μπορεί καν να καταλάβει από τι καθορίζεται εάν ένα παιχνίδι είναι free to play ή όχι τι προσπαθούμε τώρα να κά ουμε δεν μπορώ να καταλάβω.
Το 60-70% των παιχτών που λες babis δεν βάζουν premium account και ένα ποσοστό πάνω από 40% δεν έχει βάλει ποτέ.
Ένα παιχνίδι χαρακτηρίζεται free εάν σου δίνει την δυνατότητα να το παίξεις δωρεάν μέχρι τέλους και όχι εάν απλά έχει και δυνατότητα συνδρομής όπως το wot.
Εάν εγώ γουσταρω να πληρώνω συνδρομή σε ένα free to play game γιατί είναι κατακριτέο? Το φτιάχνω καλό account με  λεφτά  είναι μισή αλήθεια καθώς από την μία σίγουρα το premium account,τα άρματα και το convert βοηθάνε να έχεις καλύτερα στατιστικά καθώς δεν παίζεις στον αρματα,εχεις credit για μεγάλα repair κτλπ αλλά από την άλλη είναι τεράστιο το ποσοστό αυτών που ξοδεύουν λεφτά στο παιχνίδι και είναι ντομάτες.
Από εκεί και πέρα κάποιος που βάζει κάθε μήνα premium λογαριασμό και αγοράζει και ένα άρμα κάθε 2-3 μήνες ξοδεύει για την διασκέδαση του (2-3 ώρες καθημερινά πχ) 1 ευρώ ημερησίως.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Σεπ 28, 2016 10:39 am

babis2015 έγραψε:

Το θέμα είναι ποιος απο εσάς έχει καθαρό λογαριασμό free to play και συνεχίζει να το έχει με gold - premium tanks - premium μήνα - tier10-8-6 tanks και καθαρό εισόδημα μέσα απο την clan?..........Κανένας!

... εγώ ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από Sniperas Τετ Σεπ 28, 2016 12:13 pm

gregorakis έγραψε:
babis2015 έγραψε:

Το θέμα είναι ποιος απο εσάς έχει καθαρό λογαριασμό free to play και συνεχίζει να το έχει με gold - premium tanks - premium μήνα - tier10-8-6 tanks και καθαρό εισόδημα μέσα απο την clan?..........Κανένας!

... εγώ ...

Αμ εγώ να δεις.....
Sniperas
Sniperas

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από kick1995 Τετ Σεπ 28, 2016 2:25 pm

babis2015 έγραψε:
@kick1995 έγραψε:Ειναι free 2 play γιατι επιτρεπει σε οποιονδηποτε να φτιαξει λογαριασμο ΔΩΡΕΑΝ και ναι παιζει ΔΩΡΕΑΝ οποτε γουσταρει.......μεχρι τις 12000 δεν ειχα ριξει ουτε 1 ευρω στην WG παρ'ολα αυτα ειχα 2 10αρια και 6 μυρια......ξερεις γιατι? επαι πολυ Τ6  και στα Τ7-9 προσεχα την καθε βολη...δεν χρησιμοποιουσα χρυσα κτλπ συν οτι ειχα και καποια μπονους ανα 2 μηνες 3 μερες prem acc.....οποτε ναι ειναι ενα free 2 play game μπαμπη......και ναι γουσταρα μετα απο αυτο το σημειο να ριξω χρηματα γιατι με τα 10αρια εβγαινα -20-30000 συν οτι μπηκα σε clan και εμαθα τι ειναι οι χρυσες σφαιρες.
Ναι δωρεάν φτιάχνεις λογαριασμό.....απο κει και πέρα δωρεάν τα δίνει όλα τα άρματα?υπάρχει τρόπος να βγάλεις όλα τα premium δωρεάν ή μέσω του παιχνιδιού προνομιακά και reward??εσύ έπαιξες free to play και εξακολουθείς να είσαι έτσι αφού έφτιαξες το λογαριασμό σου???όχι
Μόνος σου απαντάς σε αυτό που λέω....ότι σε αναγκάζει η εταιρεία έτσι όπως το έχει φτιάξει να πας κάποια στιγμή και να ξεκινήσεις να τα σκάς...είναι τρυπάκι αυτό το πράγμα....καταλαβαίνεις τι έγραψες μόλις?lol thx για την επιβεβαίωση!
Το θέμα δεν είναι αυτό όμως ξαναλέω...όσο το να το παίζεις μάγκας και παικταράς στους άλλους, αφού πρώτα τα έχεις σκάσει και χρησιμοποιείς και ένα κάρο mods ο ίδιος....αν ο RNGD και ο @dennis π.χ. πήγε και έσκασε 300 ευρώ π.χ. για να φτιάξει ένα τέτοιο λογαριασμό και λέει εμένα nooba και ντομάτα.....είστε μπετόβλακες...άμα είναι να δώσω 300 ευρώ για να φτάσω στο σημείο να παίζω stronghold και clanwar με την kiss και fc τον @dennis καλύτερα να πάρω κανένα έτοιμο και να παίζω με την 3XR και την Fame να βγάζω ακόμα περισσότερα τσάμπα όπως έλεγε και o @imperium....
Το θέμα είναι ποιος απο εσάς έχει καθαρό λογαριασμό free to play και συνεχίζει να το έχει με gold - premium tanks - premium μήνα - tier10-8-6 tanks και καθαρό εισόδημα μέσα απο την clan?..........Κανένας!
Εχουν αναπτυξει ενα παιχνιδι που βγαζει συνεχως update,καινουρια αρματα,υπαλληλοι εγκαταστασεις κτλπ.....και περιεμενεις να τα εχεις ολα δωρεαν......μηπως θες να σου κανουν και δωρο το premium του μηνα?......ας ειμαστε ρεαλιστες...ειναι σαν να σου λεω σαν να σου λεω πηγαινε σουλεψε χωρις αμοιβη.....και δεν σε αναγκασε κανεις να βαλεις χρηματα οπως σου ειπα υπαρχουν τροποι να βγαλεις credits...αλλα αφου εμεις που ριχνουμε χρηματα και ειμαστε κοροιδα για εσενα....εσυ πως νιωθεις για τον εαυτο σου μια και εχει και εσυ 3 (η και πεισσοτετα) premium αρματα στο garage sou?Μηπως εσυ εισαι το μεγα κοροιδο? το εχεις σκεφτει ποτε αυτο το σεναριο?
Υ.Γ Δικαιωμα σου να κανεις οτι θελεις με τα χρηματα σου αλλα μην κατακρινεις τους αλλους στο που ριχνουν χρηματα στο game γιατι εισαι και εσυ ενα απο αυτους.....θα ηθελα μια μερα να παιξουμε και ενα platoon  Very Happy
kick1995
kick1995

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από kick1995 Τετ Σεπ 28, 2016 4:07 pm

Εκανα ενα μικρο σαρδαμ Very Happy Laughing sorry
kick1995
kick1995

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από RNGD Τετ Σεπ 28, 2016 8:49 pm

Μπάμπη. Τα clans που ανέφερες, κοιτάνε και το recent wn8. Το οποίο σημαίνει, ότι όσα ευρώ και να ακουμπήσεις, εκεί δεν πας.
Μπάμπη είσαι βλάκας

Ακόμα επιμένεις ότι έχω αγοράσει το account. Και ακόμα το θεωρείς κακό. Γιατί επικαλείσαι το χαμηλότερο σου skill του 1700 για να συγκριθείς με εμένα που υποτίθεται ότι αγόρασα ένα account με 1200 WN8 στις 14000 μάχες και το έχω πάει στο 1920.
Μπάμπη είσαι βλάκας.

Συνεχίζεις και θεωρείς ότι επειδή εσύ έχεις σαν στόχο να παίζεις στο end game τσάμπα (αν και τα randoms δεν είναι το end game, το CW tier 10 είναι). Πρέπει όλοι γύρω σου να παίζουν με τα αυτά κριτήρια. Και επειδή failάρεις και σε αυτό σε φταίει ή λέσχη Μπιλντεμπεργκ.
Μπάμπη είσαι βλάκας.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Σεπ 29, 2016 12:34 am

@RNGD έγραψε:Μπάμπη. Τα clans που ανέφερες, κοιτάνε και το recent wn8. Το οποίο σημαίνει, ότι όσα ευρώ και να ακουμπήσεις, εκεί δεν πας.
Μπάμπη είσαι βλάκας

Ακόμα επιμένεις ότι έχω αγοράσει το account. Και ακόμα το θεωρείς κακό. Γιατί επικαλείσαι το χαμηλότερο σου skill του 1700 για να συγκριθείς με εμένα που υποτίθεται ότι αγόρασα ένα account με 1200 WN8 στις 14000 μάχες και το έχω πάει στο 1920.
Μπάμπη είσαι βλάκας.

Συνεχίζεις και θεωρείς ότι επειδή εσύ έχεις σαν στόχο να παίζεις στο end game τσάμπα (αν και τα randoms δεν είναι το end game, το CW tier 10 είναι). Πρέπει όλοι γύρω σου να παίζουν με τα αυτά κριτήρια. Και επειδή failάρεις και σε αυτό σε φταίει ή λέσχη Μπιλντεμπεργκ.
Μπάμπη είσαι βλάκας.

Ρε χαζοπούλι άσε τα βλακας και τις παπ*ριές σε μένα...δε με πειράζει καθόλου...βρίσε όσο θες Smile...μη μου το παίζεις μάγκας όμως που μιλαγες περι ντομάτας κτλ και ήσουν ντοματούλα καραγινομένη  και πήγες και πήρες άλλο λογαριασμό και μετά βρίζεις τις ντομάτες αρχινούμερο....γιατί όταν πήρες το account πήγες και έκανες  αίτηση στους ανενεργούς PTS και μετά στις άλλες R1se κτλ έκατσες μόνο 5-10 μέρες??Ποιόν πας να κοροιδέψεις βρε ποντικάκι...είχες φάει τη φάπα της αρκούδας και το πήρες και ήθελες να κάνεις μόστρα μετά....Είσαι ζώο όταν είσαι του 900-1000 στην Helas και παίρνεις account για να μπορείς να παίζεις fc στην οποιαδήποτε ελληνική η να μπείς σε καλή ξένη...αλλά σε ξένη τέτοιου επιπέδου θα πάρεις το 3ο το μακρύτερο....κατέλειξες στην kiss- λοιπόν και στην Grbb όπου πήρες πόδι και απο κεί γιατί ήσουν ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ (o) ....έναν έναν σας ξετρυπώνω τι ζώα είστε...!!!
ΚΑκό θεωρώ να κατηγορείς άλλους ντομάτες και άσχετους σε ένα παιχνίδι όταν εσύ για να γίνεις καλός ρε βλακάκο έχεις χαλάσει τα κέρατά σου σε ένα free to play game....γιατί ήσουν στόκος και fail...

@kick1995 έγραψε:Εχουν αναπτυξει ενα παιχνιδι που βγαζει συνεχως update,καινουρια αρματα,υπαλληλοι εγκαταστασεις κτλπ.....και περιεμενεις να τα εχεις ολα δωρεαν......μηπως θες να σου κανουν και δωρο το premium του μηνα?......ας ειμαστε ρεαλιστες...ειναι σαν να σου λεω σαν να σου λεω πηγαινε σουλεψε χωρις αμοιβη.....και δεν σε αναγκασε κανεις να βαλεις χρηματα οπως σου ειπα υπαρχουν τροποι να βγαλεις credits...αλλα αφου εμεις που ριχνουμε χρηματα και ειμαστε κοροιδα για εσενα....εσυ πως νιωθεις για τον εαυτο σου μια και εχει και εσυ 3 (η και πεισσοτετα) premium αρματα στο garage sou?Μηπως εσυ εισαι το μεγα κοροιδο? το εχεις σκεφτει ποτε αυτο το σεναριο?
Υ.Γ Δικαιωμα σου να κανεις οτι θελεις με τα χρηματα σου αλλα μην κατακρινεις τους αλλους στο που ριχνουν χρηματα στο game γιατι εισαι και εσυ ενα απο αυτους...
Άκου να δεις..άνοιξε και συ μια επιχείρηση και βάλε 1000 άτομα μέσα...θα στους πληρώνω εγώ μισθό με το ίδιο content 5 χρόνια??
Αφού έπιασαν την καλή επεκτάθηκαν....
Αφού υπάρχουν άτομα σαν τον @RNGD και σένα που πληρώνουν ένα μισθό το μήνα χωρίς απαιτήσεις να φτιαχτεί το game καλύτερο και να διορθωθούν τα προβλήματα που έχει και τα βλέπετε όλα ρόδινα και τέλεια γιατί να κάνουν κάτι παραπάνω αυτοί.....EASY MONEY.....
Εγώ δεν είπα ότι δεν τα έσκασα....και που τα έσκασα όσα έσκασα όμως δεν πάω στο noobako να του πώ είσαι ντομάτα μάθε ρε να παίζεις που κάνει ο χαλβάς π.χ....το τι χρήματα θα ρίξει ο καθένας είναι καθαρά στην τσέπη του και στην τρέλα του...μην το παίζεις μάγκας όμως όταν έχεις πληρώσει τα τριπλά για το ίδιο outcome γιατί δεν είσαι....
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Σεπ 29, 2016 1:58 am

babis2015 έγραψε:Ρε χαζοπούλι άσε τα βλακας και τις παπ*ριές σε μένα...δε με πειράζει καθόλου...βρίσε όσο θες Smile...μη μου το παίζεις μάγκας όμως που μιλαγες περι ντομάτας κτλ και ήσουν ντοματούλα καραγινομένη  και πήγες και πήρες άλλο λογαριασμό και μετά βρίζεις τις ντομάτες αρχινούμερο....γιατί όταν πήρες το account πήγες και έκανες  αίτηση στους ανενεργούς PTS και μετά στις άλλες R1se κτλ έκατσες μόνο 5-10 μέρες??Ποιόν πας να κοροιδέψεις βρε ποντικάκι...είχες φάει τη φάπα της αρκούδας και το πήρες και ήθελες να κάνεις μόστρα μετά....Είσαι ζώο όταν είσαι του 900-1000 στην Helas και παίρνεις account για να μπορείς να παίζεις fc στην οποιαδήποτε ελληνική η να μπείς σε καλή ξένη...αλλά σε ξένη τέτοιου επιπέδου θα πάρεις το 3ο το μακρύτερο....κατέλειξες στην kiss- λοιπόν και στην Grbb όπου πήρες πόδι και απο κεί γιατί ήσουν ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ (o) ....έναν έναν σας ξετρυπώνω τι ζώα είστε...!!!
ΚΑκό θεωρώ να κατηγορείς άλλους ντομάτες και άσχετους σε ένα παιχνίδι όταν εσύ για να γίνεις καλός ρε βλακάκο έχεις χαλάσει τα κέρατά σου σε ένα free to play game....γιατί ήσουν στόκος και fail...

Αφού υπάρχουν άτομα σαν τον @RNGD και σένα που πληρώνουν ένα μισθό το μήνα χωρίς απαιτήσεις να φτιαχτεί το game καλύτερο και να διορθωθούν τα προβλήματα που έχει και τα βλέπετε όλα ρόδινα και τέλεια γιατί να κάνουν κάτι παραπάνω αυτοί.....EASY MONEY.....
Εγώ δεν είπα ότι δεν τα έσκασα....και που τα έσκασα όσα έσκασα όμως δεν πάω στο noobako να του πώ είσαι ντομάτα μάθε ρε να παίζεις που κάνει ο χαλβάς π.χ....το τι χρήματα θα ρίξει ο καθένας είναι καθαρά στην τσέπη του και στην τρέλα του...μην το παίζεις μάγκας όμως όταν έχεις πληρώσει τα τριπλά για το ίδιο outcome γιατί δεν είσαι....
Μπάμπη δεν σε βρίζω, σε αποκαλώ βλάκα. Θα ήταν εξύβριση αν δεν ήσουν βλάκας, αλλά είσαι βλάκας.

Πάμε και για άλλα χαρ τρικ λοιπόν βλάκα.

Αγοραστό account  είναι κάτι σαν το δικό σου. Το παίρνεις έτοιμο και το κρατάς με τα χίλια ζόρια στάσιμο. Ας υποθέσουμε ότι έχεις δίκιο. Δες την ανάπτυξη του account μου. Σύμφωνα με τα λεγόμενα σου (τις αναπόδεικτες πνευματικές πορδές δηλαδή), πήρα το account όταν μπήκα στους pts. Πόσο wn8 είχα τότε; 1400 με καλύτερα recent. Με απλά λόγια, το account αν το είχα αγοράσει, το ανέβασα 500+ μονάδες στο wn8. Με πιο απλά λόγια, 
Μπάμπη είσαι βλάκας.
Αν θέλω να το παίξω και καλά. Γιατί να αγοράσω account με 1200 wn8;  Αφού, μπορώ να παίξω πολύ εύκολα με 2,2-2,3k average WN8 recent , να ρίξω και καμιά 10-20 randoms την ημέρα με lights και να εμφανίζομαι με average 2700+ wn8 recent. Γιατί να μη  πάρω account με 2500 overall wn8 και να το παίζω και καλά; Εσύ προφανώς και δεν το νοιώθεις αλλά...
Είσαι βλάκας.
Τέλος Μπάμπη, καλά όλα αυτά για τους ΚΙSS - grbb. Έχω τις ατομικές μου φιλοδοξίες και για αυτό το λόγο έφυγα από τους KISS, έφυγα επίσης από το καράβι που το βούλιαζε ο βλαχο-commander στους GRBB. Και ασφαλώς έφυγα κατά τον βλαχο-commander σαν αποτυχημένος. Γι αυτό του έχωσα 40 θέσεις στο event με ομάδα με -400 wn8. Τουλάχιστον ο βλαχο-commander, κατάλαβε ότι δεν το έχει, έδωσε αλλού το clan και δες τι ωραία που πάει; 6 provinces στα 10αρια και μπράβο τους.
Εσύ όμως με θεωρείς noobά. Γιατί είσαι σε clan που δεν βρίσκεται στο χάρτη καν. Γιατί δεν παίζεις CW και προφανώς, το 75-80% που παίζω μέχρι τώρα στο season και οι 8 περιοχές που έχουμε είναι λίγο.
Γιατί είσαι βλάκας.


Τέλος, αν είμαι μάγκας και μπορώ να διαθέτω για κάποια χόμπι μου χρήματα, εσένα τι σε χαλάει; Σου φαίνονται πολλά 15 ευρώ το μήνα; Εμένα όχι, γιατί μπορώ. Δεν θέλω να υποθέσω τίποτα για την πραγματική σου ζωή. Αυτή που εμφανίζεις εδώ πάντως είναι του βλάκα.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από blsbill Πεμ Σεπ 29, 2016 4:37 am

enan enan mas ksetripwnei.na dw to xeri sou na sou pw to moira sou eine o babis.
Babi thelw kai mena na mou kaneis mia anaskopisi. giati gamaw kai dernw kai thelw na mou vgaleis ta aplyta sti fora.thelw na mou peis ti ekana stous PNX-A, giati me kickaran oi ORLY kai ti pextike kai emeina ektos apo tous GRTG kai tous TOKI.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Σεπ 29, 2016 5:48 am

@blsbill έγραψε:enan enan mas ksetripwnei.na dw to xeri sou na sou pw to moira sou eine o babis.
Babi thelw kai mena na mou kaneis mia anaskopisi. giati gamaw kai dernw kai thelw na mou vgaleis ta aplyta sti fora.thelw na mou peis ti ekana stous PNX-A, giati me kickaran oi ORLY kai ti pextike kai emeina ektos apo tous GRTG kai tous TOKI.
Εσύ έχεις τη βλακεία που είπαμε...έχεις μεγάλο θέμα με τα χρώματα και την αχρωματοψία...άστο τώρα...να πάρεις ειδικά γυαλιά πολύχρωμα να βλέπεις γκάβακα...έχεις μπερδέψει τα χρώματα με τους ανθρώπους...κανονικά είσαι για μεγάλο ξεφτίλισμα...αλλά σε σώζει το ότι υπάρχουν κι άλλοι με την αρρώστεια και βγαίνεις αλώβητος και τα περνάς τα σχόλια σαν τη κλανιά...πλαγίως...

@RNGD έγραψε:Έχω τις ατομικές μου φιλοδοξίες και για αυτό το λόγο έφυγα από τους KISS, έφυγα επίσης από το καράβι που το βούλιαζε ο βλαχο-commander στους GRBB. Και ασφαλώς έφυγα κατά τον βλαχο-commander σαν αποτυχημένος. Γι αυτό του έχωσα 40 θέσεις στο event με ομάδα με -400 wn8. Τουλάχιστον ο βλαχο-commander, κατάλαβε ότι δεν το έχει, έδωσε αλλού το clan και δες τι ωραία που πάει; 6 provinces στα 10αρια και μπράβο τους.
Το θέμα είναι ότι και απο τις 2 που έφυγες κάτι παραπάνω απο σένα κάνουν....να το κοιτάξεις αυτό πάντως....κάτι θα φταίει μάλλον!?! Twisted Evil

@RNGD έγραψε:Εσύ όμως με θεωρείς noobά. Γιατί είσαι σε clan που δεν βρίσκεται στο χάρτη καν. Γιατί δεν παίζεις CW και προφανώς, το 75-80% που παίζω μέχρι τώρα στο season και οι 8 περιοχές που έχουμε είναι λίγο.
Τέλος, αν είμαι μάγκας και μπορώ να διαθέτω για κάποια χόμπι μου χρήματα, εσένα τι σε χαλάει; Σου φαίνονται πολλά 15 ευρώ το μήνα; Εμένα όχι, γιατί μπορώ.
Μπετόβλακας...στουρνάρι και στόκος...τέλος.....
Σε είπα εγώ nooba?διάβασες τι έγραψα παραπάνω ότι κράζεις τους άλλους νουμπάδες και ντομάτες ενώ ήσουν και σύ ντομάτα κάποτε και αγόρασες account?
το ότι το παίζετε έξυπνοι και "εσύ" ειδικά ότι βγάζεις λεφτά απο το game..ενώ πρώτα έχεις δώσει τα κέρατά σου.....είναι σαν να πάω να πάρω ένα LADA 20000ευρώ και να το παίζω μάγκας στους άλλους, αλλά οι άλλοι το πήραν 500ευρώ απο το γείτονα..πως είμαι μάγκας λοιπόν όταν εγώ έδωσα 20000ευρώ και οι άλλοι 500 για το ίδιο προϊόν..??κατάλαβες λοιπόν τι είσαι..δεν είσαι μάγκας..ούτε είσαι απλός βλάκας.....είσαι ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑΣ....πάρτο χαμπάρι...γιτί πρώτα τα έσκασες και μετά έφτασες στο σημείο να στα δίνει τσάμπα τα credit και τα gold το game...και δεν είναι 15 ευρώ μόνο γίδι....αλλού αυτά λοιπόν....
Με το δικό σου/σας σκεπτικό λοιπόν αν άυριο εγώ παίζω στα 3000 πάω και παίρνω ένα στα 3000 και μετά μπαίνω και σε κράζω άνετα νοομπά όπου γουστάρω σωστά?και στο game και στην clan και στα φόρουμ και παντού και είμαστε οκ μετά σωστά?φίλοι?την έχω μεγαλύτερη και μακρύτερη μετά για να στην πετάω στη μάπα??
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από blsbill Πεμ Σεπ 29, 2016 5:51 am

telika 2 xronia stin tsexiki clan kana tsexiko emathes?
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από kick1995 Πεμ Σεπ 29, 2016 7:03 am

babis2015 έγραψε:
@RNGD έγραψε:Μπάμπη. Τα clans που ανέφερες, κοιτάνε και το recent wn8. Το οποίο σημαίνει, ότι όσα ευρώ και να ακουμπήσεις, εκεί δεν πας.
Μπάμπη είσαι βλάκας

Ακόμα επιμένεις ότι έχω αγοράσει το account. Και ακόμα το θεωρείς κακό. Γιατί επικαλείσαι το χαμηλότερο σου skill του 1700 για να συγκριθείς με εμένα που υποτίθεται ότι αγόρασα ένα account με 1200 WN8 στις 14000 μάχες και το έχω πάει στο 1920.
Μπάμπη είσαι βλάκας.

Συνεχίζεις και θεωρείς ότι επειδή εσύ έχεις σαν στόχο να παίζεις στο end game τσάμπα (αν και τα randoms δεν είναι το end game, το CW tier 10 είναι). Πρέπει όλοι γύρω σου να παίζουν με τα αυτά κριτήρια. Και επειδή failάρεις και σε αυτό σε φταίει ή λέσχη Μπιλντεμπεργκ.
Μπάμπη είσαι βλάκας.

Ρε χαζοπούλι άσε τα βλακας και τις παπ*ριές σε μένα...δε με πειράζει καθόλου...βρίσε όσο θες Smile...μη μου το παίζεις μάγκας όμως που μιλαγες περι ντομάτας κτλ και ήσουν ντοματούλα καραγινομένη  και πήγες και πήρες άλλο λογαριασμό και μετά βρίζεις τις ντομάτες αρχινούμερο....γιατί όταν πήρες το account πήγες και έκανες  αίτηση στους ανενεργούς PTS και μετά στις άλλες R1se κτλ έκατσες μόνο 5-10 μέρες??Ποιόν πας να κοροιδέψεις βρε ποντικάκι...είχες φάει τη φάπα της αρκούδας και το πήρες και ήθελες να κάνεις μόστρα μετά....Είσαι ζώο όταν είσαι του 900-1000 στην Helas και παίρνεις account για να μπορείς να παίζεις fc στην οποιαδήποτε ελληνική η να μπείς σε καλή ξένη...αλλά σε ξένη τέτοιου επιπέδου θα πάρεις το 3ο το μακρύτερο....κατέλειξες στην kiss- λοιπόν και στην Grbb όπου πήρες πόδι και απο κεί γιατί ήσουν ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ (o) ....έναν έναν σας ξετρυπώνω τι ζώα είστε...!!!
ΚΑκό θεωρώ να κατηγορείς άλλους ντομάτες και άσχετους σε ένα παιχνίδι όταν εσύ για να γίνεις καλός ρε βλακάκο έχεις χαλάσει τα κέρατά σου σε ένα free to play game....γιατί ήσουν στόκος και fail...

@kick1995 έγραψε:Εχουν αναπτυξει ενα παιχνιδι που βγαζει συνεχως update,καινουρια αρματα,υπαλληλοι εγκαταστασεις κτλπ.....και περιεμενεις να τα εχεις ολα δωρεαν......μηπως θες να σου κανουν και δωρο το premium του μηνα?......ας ειμαστε ρεαλιστες...ειναι σαν να σου λεω σαν να σου λεω πηγαινε σουλεψε χωρις αμοιβη.....και δεν σε αναγκασε κανεις να βαλεις χρηματα οπως σου ειπα υπαρχουν τροποι να βγαλεις credits...αλλα αφου εμεις που ριχνουμε χρηματα και ειμαστε κοροιδα για εσενα....εσυ πως νιωθεις για τον εαυτο σου μια και εχει και εσυ 3 (η και πεισσοτετα) premium αρματα στο garage sou?Μηπως εσυ εισαι το μεγα κοροιδο? το εχεις σκεφτει ποτε αυτο το σεναριο?
Υ.Γ Δικαιωμα σου να κανεις οτι θελεις με τα χρηματα σου αλλα μην κατακρινεις τους αλλους στο που ριχνουν χρηματα στο game γιατι εισαι και εσυ ενα απο αυτους...
Άκου να δεις..άνοιξε και συ μια επιχείρηση και βάλε 1000 άτομα μέσα...θα στους πληρώνω εγώ μισθό με το ίδιο content 5 χρόνια??
Αφού έπιασαν την καλή επεκτάθηκαν....
Αφού υπάρχουν άτομα σαν τον @RNGD και σένα που πληρώνουν ένα μισθό το μήνα χωρίς απαιτήσεις να φτιαχτεί το game καλύτερο και να διορθωθούν τα προβλήματα που έχει και τα βλέπετε όλα ρόδινα και τέλεια γιατί να κάνουν κάτι παραπάνω αυτοί.....EASY MONEY.....
Εγώ δεν είπα ότι δεν τα έσκασα....και που τα έσκασα όσα έσκασα όμως δεν πάω στο noobako να του πώ είσαι ντομάτα μάθε ρε να παίζεις που κάνει ο χαλβάς π.χ....το τι χρήματα θα ρίξει ο καθένας είναι καθαρά στην τσέπη του και στην τρέλα του...μην το παίζεις μάγκας όμως όταν έχεις πληρώσει τα τριπλά για το ίδιο outcome γιατί δεν είσαι....
se 4 χρονια που παοζω εχω χαλασει 200€
Τα 2 πρωτα χρονια δεν τα μετραω γτ ημουν νοοβας......οποτε πες 200€ σε 2 χρονια 200/24=8.8€ το μηνα
Τωρα εγω δεν κοροιδεψα κανεναν χωρις λογο αν μου ερχεταο ο νοοβας με 4000PR στις 25000 τοτε ναι θα του την πω του χαλβα......μου αρεσει παντως που δν ασχολεισαι με την τσεπη των αλλως και λες οτι εγω και ο RNGD ριχνουμε ενα μισθο το μηνα....lol... θα αου κανω και μια αναλυση των αρματων για μην με βγαλεις ψευτη
SU-122-44  E25 AMX CDC SKORPION και 10 μηνες προνομιακο
Οποτε εχουμε 17 + 17 (τα ειχα αγορασει με 30% εκτπτωση) +24+40+100=198€ βαλε και κατι cent =200
Πιστευω σε καλυψα
kick1995
kick1995

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης