World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

+6
babis2015
RNGD
Dennis20vt
mparek4
blsbill
GREEK_STEEL
10 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από blsbill Κυρ Οκτ 02, 2016 7:35 am

beta player. Account Created on : 2013-04-01 20:05
oxi den eine agorasto.sas trollarei kai seis de pernete xampari.
o pseytothodwros.pou den ton noiazoun ta stats.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από RNGD Κυρ Οκτ 02, 2016 10:37 am

babis2015 έγραψε:.έβαζα το kv5/amx 50100 π.χ..
Ο Μπάμπης δηλώνει ότι δεν έχει δώσει λεφτά για premium tank 2-3 post πριν εκτός από ένα light premium tank.

Μπάμπη είσαι ψεύτης και βλάκας

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από TYRAELL75 Κυρ Οκτ 02, 2016 2:52 pm

ο μπαμπης στο κανονικο του account εχει lowe,t34,type59,kv5,super pershing,su-122-44,dicker max,is6,su100y,pantherM10,chinukai,t14,ram2.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από RNGD Κυρ Οκτ 02, 2016 8:01 pm

TYRAELL75 έγραψε:ο μπαμπης στο κανονικο του account εχει lowe,t34,type59,kv5,super pershing,su-122-44,dicker max,is6,su100y,pantherM10,chinukai,t14,ram2.
Ε, μας αφήνεις στην περιέργεια...
Πες το βρε;

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από babis2015 Δευ Οκτ 03, 2016 12:04 am

Η φάση με εσάς ξέρετε ποια είναι?Ότι όταν θα έρθει η ώρα που θα βάλετε την αγγελία εγώ θα είμαι εδώ να γελάω με τα μούτρα σας....Smile ΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑ

Υ.Γ.
κοντοζυγώνει......κάθε campaign και λιγότεροι.... Twisted Evil
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από RNGD Δευ Οκτ 03, 2016 1:03 am

babis2015 έγραψε:Η φάση με εσάς ξέρετε ποια είναι?Ότι όταν θα έρθει η ώρα που θα βάλετε την αγγελία εγώ θα είμαι εδώ να γελάω με τα μούτρα σας....Smile ΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑ

Υ.Γ.
κοντοζυγώνει......κάθε campaign και λιγότεροι.... Twisted Evil

Λογικά πρώτα θα το παρατήσουν όλοι και μετά εσύ. Μετά από τα 1000-1500 ευρά που έσκασες που να πας ο έρμος;

Μένω ήσυχος όμως για την πώληση του account μου. Δεν είναι τίποτα το φοβερό, αλλά πάντα θα έχει κομπλεξικούς με τα stats να τα σκάνε.

Κάτι σαν εσένα δηλαδή.

Μπάμπη είσαι ψεύτης και βλάκας

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από babis2015 Δευ Οκτ 03, 2016 2:16 am

@RNGD έγραψε:
Λογικά πρώτα θα το παρατήσουν όλοι και μετά εσύ. Μετά από τα 1000-1500 ευρά που έσκασες που να πας ο έρμος;

Μένω ήσυχος όμως για την πώληση του account μου. Δεν είναι τίποτα το φοβερό, αλλά πάντα θα έχει κομπλεξικούς με τα stats να τα σκάνε.
Όχι κάνεις λάθος...έσκασα πάνω απο 2000 για account που δεν έχει ούτε ένα is7....ΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑ.....πόσο στόκος είσαι....ο άλλος το δίνει 100 ρε ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑ με πόσα αρματα και premium με 22κ μάχες και καλά στατς....ΝΙΩΣΕ επιτέλους...αλλά είπαμε...όταν κολλάς δεν ξεκολλάς ούτε με γκασμά!πάει και τελείωσε....
Άντε κάνε εσύ την αρχή για το final stage Που θα είναι το UNION που έχω πεί μιας και έχεις περάσει και απο τις 2 εναπομείναντες clan...lol....
Mην το καθυστερείτε...αφού είπαμε its inevitable.....!!!Smile Twisted Evil


@TYRAELL75 έγραψε:Πας στα 2 άκρα και εκεί είναι ή διαφωνία μου,wn8 σε συνδιασμό με ψηλό win rate δεν φτιαχνεις αν κάθεσαι πίσω και snipareis. Για να πιάσεις πάνω από 53-54% πρέπει να οδηγησεις την ομάδα σου στην νίκη αρκετές φορες,να κουβαλησεις δλδ την ομάδα.
Ένας παίχτης του 1000 wn8 δεν.μπορει είναι καλύτερος από έναν του 3000 στα clan war για τον απλούστατο λόγο ότι δεν έχει την αντίληψη και τις αντιδράσεις που πρέπει όπως μάρτυρα το wn8 του.
Γιαυτο που λες ότι φοβούνται να φάνε βολες,ειναι αρκετοί αυτοί ναι όπως αρκετοί είναι όμως και οι κόκκινοι και οι πράσινοι και οι μπλε έτσι? Πολλές φορές έχω αφήσει συμπαιχτη μου να.πεθανει χωρίς να τον βοηθήσω γιατί πολύ απλά κρίνω πως δεν αξίζει να θυσιασω τα hit points μου σε εκείνο το σημείο και πώς αν τα κρατήσω θα οδηγησω την ομάδα μου στην νίκη. Όταν κρίνω πως πρέπει να κρατήσουμε εκείνο το σημείο για να κερδίσουμε θα μείνω εκεί και θα τις παίξω αυτό δεν έχει να κάνει με το wn8 όμως αλλά με την πιθανότητα νικης.
Αυτο που λέω ξέρω πως είναι πολύ δύσκολο να το κατανόηση ένας παίχτης που δεν έχει την αντίληψη που έχω εγώ μέσα στην μάχη.
Εάν μπεις στο twich θα βρεις 15-20 stream από unicum παιχτες. Έχεις παρατηρήσει αυτοί να λειτουργούν όπως λες να καμπερονουν πίσω και να κάνουν snipe?να μην ενδιαφεροντε για την νίκη αλλά μόνο για το wn8 τους? Προφανώς και οχι,γιατι λοιπόν δεν παίρνεις αυτά τα παραδείγματα σαν κανονα για τους unicum και απλά υποστηρίζεις την λανθασμένη εντύπωση που έχεις? 
Την τρίτη εάν το θέλεις που δεν δουλεύω θα κάνω ένα βιντεακι με τις random μάχες μου και να κατσουμε να το δούμε και να το αναλύσουμε για να καταλάβεις τι εννοώ.
Δεν διαφωνώ καλά τα λες όμως ο κόσμος του wot δεν είναι αγγελικά πλασμένος και ομαδικότητα δεν υπάρχει πουθενά με αποτέλεσμα να έχουμε κατάληξη σε αυτά που έγραψα για παρτάκηδες-αντιομαδικούς παίκτες επί το πλείστον που καίγονται μόνο για το dmg τους και ένα ποσοστό άνω του 80% που παίζει με mods/cheats noob-και-μη παικτών....Βούρκος ένα πράμα σαν το ελληνικό community...SmileΔυστυχώς αυτοί επι το πλείστον καθοδηγούν και άλλους σε αυτή την ηλιθιότητα και το στυλ παιχνιδιού (ειδικά όσοι φτιάχνουν και clan και λειτουργούν έτσι..)...Εν τέλει τα στατς στο random δεν αντικατοπτρίζουν την ομαδικότητα όσο την προσωπική εμπειρία/απόδοση του κάθε παίκτη σε RANDOM BATTLES.....το ένα gameplay με το άλλο όμως δεν έχουν καμία μα καμία σχέση!!!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από RNGD Δευ Οκτ 03, 2016 2:50 am

babis2015 έγραψε:
@RNGD έγραψε:
Λογικά πρώτα θα το παρατήσουν όλοι και μετά εσύ. Μετά από τα 1000-1500 ευρά που έσκασες που να πας ο έρμος;

Μένω ήσυχος όμως για την πώληση του account μου. Δεν είναι τίποτα το φοβερό, αλλά πάντα θα έχει κομπλεξικούς με τα stats να τα σκάνε.
Όχι κάνεις λάθος...έσκασα πάνω απο 2000 για account που δεν έχει ούτε ένα is7....ΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑ.....πόσο στόκος είσαι....ο άλλος το δίνει 100 ρε ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑ με πόσα αρματα και premium με 22κ μάχες και καλά στατς....ΝΙΩΣΕ επιτέλους...αλλά είπαμε...όταν κολλάς δεν ξεκολλάς ούτε με γκασμά!πάει και τελείωσε....
Άντε κάνε εσύ την αρχή για το final stage Που θα είναι το UNION που έχω πεί μιας και έχεις περάσει και απο τις 2 εναπομείναντες clan...lol....
Mην το καθυστερείτε...αφού είπαμε its inevitable.....!!!Smile Twisted Evil

Δεν ξέρω τις τιμές από account lowbob. Δεν είμαι εγώ ο κομπλεξικός εδώ για να κάθομαι να αγοράζω account ώστε να δείξω κάτι. Όπως βλέπεις πάντως έχεις φάει το ρεζιλίκι της αρκούδας ήδη.

Το φοβερό είναι ότι δεν νοιώθεις καν. Αφού έκραξες τον οποιονδήποτε δίνει λεφτά στη WG, αποδείχθηκε ότι έχεις ρίξει ένα σκασμό λεφτά ώστε να πάρεις 2ο account και φυσικά να φουσκώσεις με τέζα premium tank το ντοματοaccount σου. Είμαι 100% σίγουρος ότι με το 1000αρικάκι WN8 που έχεις, μπαίνεις μέσα ακόμα και με premium άρματα. Άρα λογικά, θα έχεις χώσει τουλάχιστον 3-4 χρόνια σε premium account...Ποιος; Ο Μπάμπης ρε...που λέει ότι όσοι δίνουν λεφτά στη WG είναι χαζοί...

Αφού έκραξες τον άλλο που έχει 2 accounts για να έχει ξεκλείδωτα άρματα για CW, βρέθηκε πολύ έυκολα ότι τα έχεις ακουμπήσει για 2ο account ο ίδιος. με πιο στόχο Μπάμπη; Για να ταίσεις το κόμπλεξ κατωτερότητας σου Μπάμπη.

Αφού έκραξες τους πάντες στο server περί mods-aimbots κλπ...έχεις παραδεχτεί ήδη ότι τα έχεις όλα και εσύ...

Και τολμάς και λες άλλους κολλημένους.

Έχεις σκίσει τα πετσάκια από το πολύ το τίκι τάκα.

Αν είχες τον ελάχιστο εγωισμό, θα το είχες βουλώσει. Αλλά θα με πεις...μία ακόμα μέρα από τη ζωή σου στην ξεφτίλα

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από Dennis20vt Δευ Οκτ 03, 2016 3:31 am

ΜΠΑΜΠΗΣ

ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΕΙ 2 ACC ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΝΕΤΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
ΕΧΕΙ ΚΑΙ PREM ΑΡΜΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΠΙΘΑΝΩΝ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕ ΑΥΤΟΣ
ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ACC ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ 1000WN8 ME 40K ΜΑΧΕΣ (O ΙΔΙΟΣ ΤΟ ΕΙΠΕ)
Δεν βαζει εδω το signature του πρωτου acc γιατι ειναι noobakos τερμα
Στο πρωτο του acc εχει 15 prem αρματα
Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΚΕ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ CHEATS
Τους κατηγορει ολους οτι ασχολουντε με τα prem αρματα,χωνουν λεφτα για prem λογαριασμο,ασχολουντε με το wn8,αγοραζουν acc αλλα αυτος τα εχει κανει ολα αυτα και με το παραπανω!!
 
Τερμα βλακας!!!

RNGD

αστο γαματο μεγαλε μην ασχολησε αλλο αν δεν ειναι παιδακι αυτος ο babis στην ηλικια που θα τον δικαιολογουσα λιγο και ειναι μεγαλος πανω απο 30 του εχει κολησει η μαλακια στον εγκεφαλο!Τερμα βλακας!Τερμα!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από TYRAELL75 Δευ Οκτ 03, 2016 3:55 am

@babis
Δεν διαφωνώ καλά τα λες όμως ο κόσμος του wot δεν είναι αγγελικά πλασμένος και ομαδικότητα δεν υπάρχει πουθενά με αποτέλεσμα να έχουμε κατάληξη σε αυτά που έγραψα για παρτάκηδες-αντιομαδικούς παίκτες επί το πλείστον που καίγονται μόνο για το dmg τους και ένα ποσοστό άνω του 80% που παίζει με mods/cheats noob-και-μη παικτών....Βούρκος ένα πράμα σαν το ελληνικό community...Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Icon_smileΔυστυχώς αυτοί επι το πλείστον καθοδηγούν και άλλους σε αυτή την ηλιθιότητα και το στυλ παιχνιδιού (ειδικά όσοι φτιάχνουν και clan και λειτουργούν έτσι..)...Εν τέλει τα στατς στο random δεν αντικατοπτρίζουν την ομαδικότητα όσο την προσωπική εμπειρία/απόδοση του κάθε παίκτη σε RANDOM BATTLES.....το ένα gameplay με το άλλο όμως δεν έχουν καμία μα καμία σχέση!!!!!


Το σημαντικοτερο που μπορεις να προσφερεις σαν ατομο μεσα στην μαχη για να κερδισεις ειναι το dmg και τα kills.
Σε μια μαχη 15 vs15 με random συμπαίχτες ειναι λογικο να μην υπαρχει η συνεργασια που θα δεις στα clan war/skirmish μονο και μονο για τον λογο οτι εχεις περιορισμενη επικοινωνια με τα αλλα μελη της ομαδας σου.
Αυτο που θελω να κατανοησεις ειναι οτι ενας παιχτης με 3000wn8 και 58% winratio παραδειγμα ειναι αδικο να κατηγορειτε οτι παιζει μονο για το dmg και τα στατιστικα εφοσον το win ratio αποδεικνύει το αντιθετο.
εαν λοιπον βρεις εναν παιχτη με 2500wn8 και 52% εκει να συμφωνησω και να σου πω οτι αυτος ναι καθετε πισω και κανει snipe ολη την μαχη ,δεν βοηθαει, δεν τον νοιαζει αν θα κερδισει κτλπ.

Το skill στα random battles το οποιο αποτυπώνετε απο το wn8 του καθενως  οπως σωστα λες εχει αμεση σχεση με την αποδοση που θα εχεις και στα clan wars για τον απλο λογο οτι ακομα και στο ομαδικο παιχνιδι ο καθενας μας οδηγαει το αρμα του και εχει τον ελεγχο του.
Ειναι πολυ λογικο λοιπον ενας παιχτης με υψηλο wn8 να εκτελεσει γρηγοροτερα,αποτελεσματικοτερα και με περισοτερη ασφαλεια μια εντολη σε ενα clan war απο οτι ενας κακος παιχτης και εχει και την δυνατοτητα λογο της προσωπικης του ικανοτητας να διορθωσει μια λαθος εντολη του fc του.

Εαν θελουμε να πουμε πως το wn8 δεν κανει τοσο διαφορα αναμεσα σε παιχτες στο ομαδικο κοματι μπορω να συμφωνησω εαν μιλησούμε για σχετικα μικρες διαφορες.
Δλδ μια ομαδα του 1700wn8 μπορει να ειναι καλυτερη απο μια ομαδα του 2000wn8
μια ομαδα του 1300 μπορει να ειναι καλυτερη απο μια αλλη του 1500 και παει λεγοντας.
Αυτο που δεν μπορει ομως ειναι μια ομαδα του 1300 να ειναι καλυτερη απο μια του 2200 γιατι η διαφορα στο skill ειναι τοσο μεγαλη που δεν μπορει να καλυφθει απο την εμπειρια στα clan war/skirmish.

Για τα mods/cheats/hacks τα εχουμε πει.
tundra,reload timers,broken destr τα εχουν ολοι συμφωνω,aimbot δεν πιστευω οτι εχει πανω απο 10% τον παιχτων.
Μαθαινεις να τα αντιμετωπιζεις σαν μηχανικη του παιχνιδιου και ξεμπερδευεις.
Και να μην υπηρχαν παλι οι unicum θα μας εκαναν πλακα μεσα στην μαχη δεν επηρεαζουν τοσο πολυ την μαχη σου οσο την ψυχολογια σου για τον απλο λογο οτι φαντασιώνεσαι παντου aimbot users και cheaters(οχι εσυ ολοι μας).

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από babis2015 Δευ Οκτ 03, 2016 4:19 am

@RNGD έγραψε:Δεν ξέρω τις τιμές από account lowbob. Δεν είμαι εγώ ο κομπλεξικός εδώ για να κάθομαι να αγοράζω account ώστε να δείξω κάτι. Όπως βλέπεις πάντως έχεις φάει το ρεζιλίκι της αρκούδας ήδη.

Το φοβερό είναι ότι δεν νοιώθεις καν. Αφού έκραξες τον οποιονδήποτε δίνει λεφτά στη WG, αποδείχθηκε ότι έχεις ρίξει ένα σκασμό λεφτά ώστε να πάρεις 2ο account και φυσικά να φουσκώσεις με τέζα premium tank το ντοματοaccount σου. Είμαι 100% σίγουρος ότι με το 1000αρικάκι WN8 που έχεις, μπαίνεις μέσα ακόμα και με premium άρματα. Άρα λογικά, θα έχεις χώσει τουλάχιστον 3-4 χρόνια σε premium account...Ποιος; Ο Μπάμπης ρε...που λέει ότι όσοι δίνουν λεφτά στη WG είναι χαζοί...

Αφού έκραξες τον άλλο που έχει 2 accounts για να έχει ξεκλείδωτα άρματα για CW, βρέθηκε πολύ έυκολα ότι τα έχεις ακουμπήσει για 2ο account ο ίδιος. με πιο στόχο Μπάμπη; Για να ταίσεις το κόμπλεξ κατωτερότητας σου Μπάμπη.

Αφού έκραξες τους πάντες στο server περί mods-aimbots κλπ...έχεις παραδεχτεί ήδη ότι τα έχεις όλα και εσύ...

Και τολμάς και λες άλλους κολλημένους.

Έχεις σκίσει τα πετσάκια από το πολύ το τίκι τάκα.

Αν είχες τον ελάχιστο εγωισμό, θα το είχες βουλώσει. Αλλά θα με πεις...μία ακόμα μέρα από τη ζωή σου στην ξεφτίλα

@Dennis20vt έγραψε:
ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΕΙ 2 ACC ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΝΕΤΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
ΕΧΕΙ ΚΑΙ PREM ΑΡΜΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΠΙΘΑΝΩΝ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕ ΑΥΤΟΣ

Δε μπορώ άλλο...κλαίω απτα γέλια ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧα...ρε κωλομ*λακες και οι 2 άμα είχα 1000ευρώ τώρα που μιλάμε για ξόδεμα στο κωλοπαίχνιδο τούτο αγόραζα τη μισή σου clan...το καταλαβαίνετε αυτό?lol?Τόσο Low IQ?τι μου πες τώρα......LOL!
 Δες τι έχει ο karmar1 που το δίνει 100ευρά....είναι δυνατόν να δώσω 1000 για τέτοιο account? εσέις και οι 2 κανα 2χιλιαρο σας κόβω να το χετε σκάσει τόσο καιρό ΣΙΓΟΥΡΑ  κοροϊδάκιααααααααααααααααααα..........
εγω δεν έχω δώσει φράγκο κοροϊδάκιααααααααααααα...............ίσα ίσα εχω βγάλει κιόλας (άντε να βγάλω τα παλιά premium month)..!!!
Το άλλο που είχα σας είπα παίζει άλλος και αυτό έπαιξα 2 βδομάδες για χαβαλέ για να μιλάω μαζί σας.....δεν είναι δικό μου....Smile
Έχετε πλάκα ρε *ούστη μου..΄ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!
Έχετε πιαστεί στη μαλακία τώρα και χάσαμε την ουσία τωn πραγμάτων...Smile
-ποτέ δεν είχα κάτω απο 50-51% τουλάχιστον μετά απο τις 15-20κ μάχες 
-ποτέ δεν ήμουν ντομάτα....έχω υπάρξει στα 1000-1200 όμως ανεβαίνοντας και δε με ένοιαξε και καθόλου....
-ποτέ δεν έπαιζα για παρτη μου και έχω παίξει σε πολλές ομάδες....
-ποτέ δεν είδα τόσο στόκους και αντιομαδικούς παίκτες όπως έχει τώρα το game και στατ addicts σαν και σας
-έβγαλα όλα τα Tier μέχρι τα τσέχικα και με πολλά MARKS...έχω πάνω απο 1000CW και Tank Companies και εν τέλει το σιχάθηκα και έφαγε δρόμο Smile
General info: Τα άρματα που έχεις (ποικιλία-πληθώρα) αξίζουν πιο πολύ στο χώρο αγοραπωλήσιών παρά τα στατς στόκman @RNGD επειδή είσαι ασχετούλης.
Αυτο που νομίζετε ότι κάνετε τώρα το έχουν κάνει άλλοι στο παρελθόν σε πολύ πιο δύσκολες συνθήκες και το game ήταν πολύ καλύτερο, πολύ πιο ενδιαφέρον και αγνό (σαν το γάλα ένα πράγμαRazz)
Τώρα έχουν μείνει τα σκατά λοιπόν...να παίζουν...και λίγοι ρομαντικοί-φαντασμένοι-και μπόλικοι ανάπηροι με mods...το ότι υπάρχει ένα ποσοστό της τάξης του 5-10% με αξιόλογους παίχτες και άτομα που μπορεί να αξίζουν να παίζεις μαζί τους δε σημαίνει ότι σε κερδίζει η κερδίζει την εκτίμηση του συνόλου σαν GAME...είναι για το *εος πολύ απλά και πάρτε το χαμπάρι!!!!
ΞΥΠΝΑΤΕ ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από babis2015 Δευ Οκτ 03, 2016 4:46 am

@TYRAELL75 έγραψε:@babis
Δεν διαφωνώ καλά τα λες όμως ο κόσμος του wot δεν είναι αγγελικά πλασμένος και ομαδικότητα δεν υπάρχει πουθενά με αποτέλεσμα να έχουμε κατάληξη σε αυτά που έγραψα για παρτάκηδες-αντιομαδικούς παίκτες επί το πλείστον που καίγονται μόνο για το dmg τους και ένα ποσοστό άνω του 80% που παίζει με mods/cheats noob-και-μη παικτών....Βούρκος ένα πράμα σαν το ελληνικό community...Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Icon_smileΔυστυχώς αυτοί επι το πλείστον καθοδηγούν και άλλους σε αυτή την ηλιθιότητα και το στυλ παιχνιδιού (ειδικά όσοι φτιάχνουν και clan και λειτουργούν έτσι..)...Εν τέλει τα στατς στο random δεν αντικατοπτρίζουν την ομαδικότητα όσο την προσωπική εμπειρία/απόδοση του κάθε παίκτη σε RANDOM BATTLES.....το ένα gameplay με το άλλο όμως δεν έχουν καμία μα καμία σχέση!!!!!


Το σημαντικοτερο που μπορεις να προσφερεις σαν ατομο μεσα στην μαχη για να κερδισεις ειναι το dmg και τα kills.
Σε μια μαχη 15 vs15 με random συμπαίχτες ειναι λογικο να μην υπαρχει η συνεργασια που θα δεις στα clan war/skirmish μονο και μονο για τον λογο οτι εχεις περιορισμενη επικοινωνια με τα αλλα μελη της ομαδας σου.
Αυτο που θελω να κατανοησεις ειναι οτι ενας παιχτης με 3000wn8 και 58% winratio παραδειγμα ειναι αδικο να κατηγορειτε οτι παιζει μονο για το dmg και τα στατιστικα εφοσον το win ratio αποδεικνύει το αντιθετο.
εαν λοιπον βρεις εναν παιχτη με 2500wn8 και 52% εκει να συμφωνησω και να σου πω οτι αυτος ναι καθετε πισω και κανει snipe ολη την μαχη ,δεν βοηθαει, δεν τον νοιαζει αν θα κερδισει κτλπ.

Το skill στα random battles το οποιο αποτυπώνετε απο το wn8 του καθενως  οπως σωστα λες εχει αμεση σχεση με την αποδοση που θα εχεις και στα clan wars για τον απλο λογο οτι ακομα και στο ομαδικο παιχνιδι ο καθενας μας οδηγαει το αρμα του και εχει τον ελεγχο του.
β)Ειναι πολυ λογικο λοιπον ενας παιχτης με υψηλο wn8 να εκτελεσει γρηγοροτερα,αποτελεσματικοτερα και με περισοτερη ασφαλεια μια εντολη σε ενα clan war απο οτι ενας κακος παιχτης και εχει και την δυνατοτητα λογο της προσωπικης του ικανοτητας να διορθωσει μια λαθος εντολη του fc του.

Εαν θελουμε να πουμε πως το wn8 δεν κανει τοσο διαφορα αναμεσα σε παιχτες στο ομαδικο κοματι μπορω να συμφωνησω εαν μιλησούμε για σχετικα μικρες διαφορες.
Δλδ μια ομαδα του 1700wn8 μπορει να ειναι καλυτερη απο μια ομαδα του 2000wn8
μια ομαδα του 1300 μπορει να ειναι καλυτερη απο μια αλλη του 1500 και παει λεγοντας.
α) Αυτο που δεν μπορει ομως ειναι μια ομαδα του 1300 να ειναι καλυτερη απο μια του 2200 γιατι η διαφορα στο skill ειναι τοσο μεγαλη που δεν μπορει να καλυφθει απο την εμπειρια στα clan war/skirmish.

Για τα mods/cheats/hacks τα εχουμε πει.
tundra,reload timers,broken destr τα εχουν ολοι συμφωνω,aimbot δεν πιστευω οτι εχει πανω απο 10% τον παιχτων.
Μαθαινεις να τα αντιμετωπιζεις σαν μηχανικη του παιχνιδιου και ξεμπερδευεις.
Και να μην υπηρχαν παλι οι unicum θα μας εκαναν πλακα μεσα στην μαχη δεν επηρεαζουν τοσο πολυ την μαχη σου οσο την ψυχολογια σου για τον απλο λογο οτι φαντασιώνεσαι παντου aimbot users και cheaters(οχι εσυ ολοι μας).
Πολύ σωστά όλα αυτά!


α)Συμφωνώ +1


β) Δεν διαφωνώ..μπορεί όμως να λειτουργήσει και ανάποδα προς το χειρότερο για την ομάδα επειδή έχει μάθει διαφορετικά να παίζει και να μην είναι τόσο ομαδικός...γενικά θα έχει καλύτερα αντανακλαστικά όμως αφού αντιμετωπίζει 1000κουλούς στα ράντομ καλύτερα απο τους υπόλοιπους....




Το όλο θέμα είναι όμως ότi όπως είναι τα δεδομένα πλέον, το κίνητρο του παίκτη έχει αλλάξει ή έχει χαθεί σε μεγάλο ποσοστό.....έχει οδηγηθεί η κατάσταση στο να κυνηγάνε άλλα πράγματα απο αυτά που θα έπρεπε, ώστε να υπάρχει προοδος και ανταγωνιστικότητα.....και δυστυχώς βλέπεις πολλές φορές αρκετούς καλούς παίκτες (όχι μόνο με κακά στατς) να έχουν ατομικά απόδοση ντομάτας σε αντίληψη αλλά και σε επίδοση στα clanwar...και μάλιστα αρκετά συχνά.....οι ομαδικά ΚΑΛΟΙ πλέον παίκτες ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ είναι λίγοι ως απειροελάχιστοι και το game δεν βοηθάει σε αυτό πλέον...Smile
ΔΕΝ δίνει δηλαδή ώθηση-κίνητρο στον παίκτη να ανεβάζει επίπεδο και να θέλει στο άμεσο μέλλον να ασχοληθεί με αυτό πιο σοβαρά....
τα random και το MM είναι απλά άθλια και RIGGED...ο κόσμος μεσα σε αυτά κατά 90% το χάλι το μαύρο....άλλοι αδιάφοροι, άλλοι αντιομαδικοί, άλλοι flamers και άλλοι ανάπηροι κυριολεκτικά....βάλε και τους cheater οι οποίοι υπάρχουν και πάντα θα υπάρχουν.....
 το θέμα είναι να μην είναι MUST για να μπεις να παίξεις όπως κάνουν μερικοί που δεν μπορούν χωρίς mods κτλ

Όπως είπε ο @karmar.....έχει γεμίσει σκουπίδια και σεις τρώγεστε για 10άρματα στο campaign ή ποιος την έχει 2 πόντους πιο μεγάλη

ΜΕWWWW Razz


babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από Dennis20vt Δευ Οκτ 03, 2016 6:43 am

babis2015 έγραψε:
@TYRAELL75 έγραψε:@babis
Δεν διαφωνώ καλά τα λες όμως ο κόσμος του wot δεν είναι αγγελικά πλασμένος και ομαδικότητα δεν υπάρχει πουθενά με αποτέλεσμα να έχουμε κατάληξη σε αυτά που έγραψα για παρτάκηδες-αντιομαδικούς παίκτες επί το πλείστον που καίγονται μόνο για το dmg τους και ένα ποσοστό άνω του 80% που παίζει με mods/cheats noob-και-μη παικτών....Βούρκος ένα πράμα σαν το ελληνικό community...Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Icon_smileΔυστυχώς αυτοί επι το πλείστον καθοδηγούν και άλλους σε αυτή την ηλιθιότητα και το στυλ παιχνιδιού (ειδικά όσοι φτιάχνουν και clan και λειτουργούν έτσι..)...Εν τέλει τα στατς στο random δεν αντικατοπτρίζουν την ομαδικότητα όσο την προσωπική εμπειρία/απόδοση του κάθε παίκτη σε RANDOM BATTLES.....το ένα gameplay με το άλλο όμως δεν έχουν καμία μα καμία σχέση!!!!!


Το σημαντικοτερο που μπορεις να προσφερεις σαν ατομο μεσα στην μαχη για να κερδισεις ειναι το dmg και τα kills.
Σε μια μαχη 15 vs15 με random συμπαίχτες ειναι λογικο να μην υπαρχει η συνεργασια που θα δεις στα clan war/skirmish μονο και μονο για τον λογο οτι εχεις περιορισμενη επικοινωνια με τα αλλα μελη της ομαδας σου.
Αυτο που θελω να κατανοησεις ειναι οτι ενας παιχτης με 3000wn8 και 58% winratio παραδειγμα ειναι αδικο να κατηγορειτε οτι παιζει μονο για το dmg και τα στατιστικα εφοσον το win ratio αποδεικνύει το αντιθετο.
εαν λοιπον βρεις εναν παιχτη με 2500wn8 και 52% εκει να συμφωνησω και να σου πω οτι αυτος ναι καθετε πισω και κανει snipe ολη την μαχη ,δεν βοηθαει, δεν τον νοιαζει αν θα κερδισει κτλπ.

Το skill στα random battles το οποιο αποτυπώνετε απο το wn8 του καθενως  οπως σωστα λες εχει αμεση σχεση με την αποδοση που θα εχεις και στα clan wars για τον απλο λογο οτι ακομα και στο ομαδικο παιχνιδι ο καθενας μας οδηγαει το αρμα του και εχει τον ελεγχο του.
β)Ειναι πολυ λογικο λοιπον ενας παιχτης με υψηλο wn8 να εκτελεσει γρηγοροτερα,αποτελεσματικοτερα και με περισοτερη ασφαλεια μια εντολη σε ενα clan war απο οτι ενας κακος παιχτης και εχει και την δυνατοτητα λογο της προσωπικης του ικανοτητας να διορθωσει μια λαθος εντολη του fc του.

Εαν θελουμε να πουμε πως το wn8 δεν κανει τοσο διαφορα αναμεσα σε παιχτες στο ομαδικο κοματι μπορω να συμφωνησω εαν μιλησούμε για σχετικα μικρες διαφορες.
Δλδ μια ομαδα του 1700wn8 μπορει να ειναι καλυτερη απο μια ομαδα του 2000wn8
μια ομαδα του 1300 μπορει να ειναι καλυτερη απο μια αλλη του 1500 και παει λεγοντας.
α) Αυτο που δεν μπορει ομως ειναι μια ομαδα του 1300 να ειναι καλυτερη απο μια του 2200 γιατι η διαφορα στο skill ειναι τοσο μεγαλη που δεν μπορει να καλυφθει απο την εμπειρια στα clan war/skirmish.

Για τα mods/cheats/hacks τα εχουμε πει.
tundra,reload timers,broken destr τα εχουν ολοι συμφωνω,aimbot δεν πιστευω οτι εχει πανω απο 10% τον παιχτων.
Μαθαινεις να τα αντιμετωπιζεις σαν μηχανικη του παιχνιδιου και ξεμπερδευεις.
Και να μην υπηρχαν παλι οι unicum θα μας εκαναν πλακα μεσα στην μαχη δεν επηρεαζουν τοσο πολυ την μαχη σου οσο την ψυχολογια σου για τον απλο λογο οτι φαντασιώνεσαι παντου aimbot users και cheaters(οχι εσυ ολοι μας).
Πολύ σωστά όλα αυτά!


α)Συμφωνώ +1


β) Δεν διαφωνώ..μπορεί όμως να λειτουργήσει και ανάποδα προς το χειρότερο για την ομάδα επειδή έχει μάθει διαφορετικά να παίζει και να μην είναι τόσο ομαδικός...γενικά θα έχει καλύτερα αντανακλαστικά όμως αφού αντιμετωπίζει 1000κουλούς στα ράντομ καλύτερα απο τους υπόλοιπους....




Το όλο θέμα είναι όμως ότi όπως είναι τα δεδομένα πλέον, το κίνητρο του παίκτη έχει αλλάξει ή έχει χαθεί σε μεγάλο ποσοστό.....έχει οδηγηθεί η κατάσταση στο να κυνηγάνε άλλα πράγματα απο αυτά που θα έπρεπε, ώστε να υπάρχει προοδος και ανταγωνιστικότητα.....και δυστυχώς βλέπεις πολλές φορές αρκετούς καλούς παίκτες (όχι μόνο με κακά στατς) να έχουν ατομικά απόδοση ντομάτας σε αντίληψη αλλά και σε επίδοση στα clanwar...και μάλιστα αρκετά συχνά.....οι ομαδικά ΚΑΛΟΙ πλέον παίκτες ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ είναι λίγοι ως απειροελάχιστοι και το game δεν βοηθάει σε αυτό πλέον...Smile
ΔΕΝ δίνει δηλαδή ώθηση-κίνητρο στον παίκτη να ανεβάζει επίπεδο και να θέλει στο άμεσο μέλλον να ασχοληθεί με αυτό πιο σοβαρά....
τα random και το MM είναι απλά άθλια και RIGGED...ο κόσμος μεσα σε αυτά κατά 90% το χάλι το μαύρο....άλλοι αδιάφοροι, άλλοι αντιομαδικοί, άλλοι flamers και άλλοι ανάπηροι κυριολεκτικά....βάλε και τους cheater οι οποίοι υπάρχουν και πάντα θα υπάρχουν.....
 το θέμα είναι να μην είναι MUST για να μπεις να παίξεις όπως κάνουν μερικοί που δεν μπορούν χωρίς mods κτλ

Όπως είπε ο @karmar.....έχει γεμίσει σκουπίδια και σεις τρώγεστε για 10άρματα στο campaign ή ποιος την έχει 2 πόντους πιο μεγάλη

ΜΕWWWW Razz



Αυτη την φορα δεν θα σε βρισω!

ΟΛΑΑΑΑΑ αυτα που βλεπεις εσυ στα random τα βλεπουμε ολοι και ηταν ανεκαθεν ετσι!Γιατι πολυ απλα ειναι random μαχες (τυχαιες δηλαδη)!

Παιζει κατα μεγαλο ρολο το πως θα παιξεις μεσα σε μια μαχη εσυ προσωπικα η το platoon σου!Ετσι ανεβαζεις win rate!Αν μπαινεις μεσα στην μαχη και εχεις avg 400-500 damage μην περιμενεις να παρεις νικες!Το ποσοστο σου θα ειναι 45-48%!Αν μπαινεις μεσα στις μαχες και εχεις με 10αρια 3000-3500 damage το ποσοστο για να παρει η ομαδα σου νικη ειναι 48-55%!Αν μπαινεις σε μαχες και εχεις με 10αρια 3500-5000 damage το ποσοστο για να παρεις νικη ειναι 55-70%!Ειναι τοσο απλα τα πραγματα αν το παρατηρησεις μιας και λες οτι εχεις παρα πολλες μαχες!

Για παραδειγμα χθεσινο platoon

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Mju9ow

Και παρακατω σε δειχνω 15 μαχες που καναμε πλατοον με ενα φιλο μονο με 10αρια

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Ouwc5d

Σου εχω δειξει 15 μαχες στην μια εικονα με 13 νικες και ποσοστο νικης 86.7%!Σε αυτες τις μαχες οι 6 ειχαμε ποσοστο νικης κατω απο 40% οι 5 κατω του 50%!
Σημερα το πρωι εκανα 10 μαχες δεν επαιζα καλα και πηρα μονο τις 3!

Φυσικα υπαρχει και ενα 5% να κανεις οργια μεσα στη μαχη και να κανεις ηττα!

Παλιοτερα που ημουν χειροτερος παιχτης απο τι ειμαι τωρα το ποσοστο νικων ηταν πολυ μικροτερο απο τι σημερα!

Οσο αναφορα το mm το ποιοι παιζουν στην ομαδα σου και ποιοι στην αντιπαλη ομαδα ειναι καθαρα τυχαιο!ΑΠΛΑ

Καλοι παιχτες που παιζουν σαν ντοματες ειναι αγοραστα acc!
Υπαρχουν φυσικα και καλοι παιχτες που δεν παιζουν ομαδικα γιατι το παιρνουν πανω τους οτι ειναι πεχταραδες και στο ομαδικο δεν κανουν τιποτα απλα κρεμανε την ομαδα!

Καλοι παιχτες και στα χαρτια και στην αποδοση υπαρχουν και ειναι αρκετοι!Αρκει να ακουσουν μια συμβουλη απο εναν καλυτερο παιχτη απ αυτους και να μην την εχουν δει!

Εχω δει τον τελευταιο καιρο παιχτες του 1400 να κανουν οργια στο ομαδικο παιχνιδι και να ειναι σταθεροι καθε μερα οχι μια μαχη καλη και 10 μουφα οπως επισης εχω δει fc του 1200 που ειναι γνωστης  με τους χαρτες και λιγο με την βοηθεια την δικια μας να κανει οργια στα cws!

Οπως επισης θα ξαναπω για ακομα μια φορα οτι ολοι οι παιχτες δεν ειναι το ιδιο!Αν ηταν το ιδιο θα ειχαμε πολλες μαχες με ισοπαλια

Αν ποτε πρωτου σταματησει το ενδιαφερον γι αυτο το παιχνιδι οι Ελληνικες ομαδες κατσουν και πουν οτι ναι θα μαθουμε να παιζουμε και δεν το παιζουν ξερολες τοτε θα εχουμε ενα καλο αποτελεσμα!

Προσφατα μιλουσα με ενα commander μιας Ελληνικης ομαδας!Επαιζε cw και του λεω εγω για να βοηθησω μπορω να σου δωσω σχεδιο που κατα 70% θα ειναι νικη και αν θες παρε την δεκαδα που θα παιξετε να μπουμε σε ενα training να σε δειξω το σχεδιο και να σας πω τι να κανετε σε καθε περιπτωση!

Η απαντηση του ηταν:

Μην στεναχωριεσε μεγαλε εχουμε σχεδιο θα την παρουμε την περιοχη!Δηλαδη δεν ηθελε να ακουσει εναν που εχει παιξει την πιστα 100-200 φορες και εχει 70% ποσοστο νικων ηθελε να κανει το δικο του να φανει υπερανω  και ηταν σιγουρος οτι θα νικησει!

Αποτελεσμα? ΗΤΑΑΑ!!

Γιατι τα λεω ολα αυτα!Γιατι το community ειναι τελειως χαλια το Ελληνικο λογο νοοτροπιας!Σε αυτο το community ανηκουμε ολοι εμεις!!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από babis2015 Δευ Οκτ 03, 2016 9:43 am

Χαίρομαι χαίρομαι ιδιαιτέρως γιαυτό.....και ειδικά γιατί κάπου καταλήξαμε λοιπόν...μετά από αρκετές ανταλλαγές απόψεων...lol....
εν κατακλείδι σημειώνω αυτά που απο κοινού αποδέχτηκαν:
1) το community ειναι τελειως χαλια,το Ελληνικο δε ειδικά, λογο νοοτροπιας!Σε αυτο το community ανηκουμε ολοι εμεις!!
2) Υπάρχουν παίκτες του 1700win8 π.χ. που μπορεί να είναι καλύτεροι σε απόδοση απο έναν του 2200 σε ομαδικό παιχνίδι βλέποντας κάθε παίκτη μεμονομένα, αλλά σε σύνολο παικτών μία ομάδα αποτελούμενη απο παίκτες του 2200 θα είναι προφανώς καλύτερη απο μία ομάδα συνολικά του 1700-1300-1100 και ούτω καθεξής αντίστοιχα.
3) Cheaters και παίκτες με παράνομα mods υπήρχαν υπάρχουν και θα υπάρχουν χωρίς να έχεις κάποια προστασία απο την εταιρεία...οπότε είτε "DEAL WITH IT" or "QQ" (quit crying) και άμα σαρέσει αλλιώς βελτίωση/αλλαγή σε αυτό το θέμα δεν πρόκειτα να υπάρξει απο την εταιρεία τουλάχιστο!
4) Γενικά στο ellada είμαστε ξερόλες και δεν έχουμε μάθει να ακούμε, πράγμα το οποίο απο μόνο του είναι αντίθετο σε οποιαδήποτε πρόοδο...
5) ΟΛΑΑΑΑΑ αυτα που βλεπω εγώ στα random τα βλεπουμε ολοι και ηταν ανεκαθεν ετσι!Γιατι πολυ απλα ειναι random μαχες και τα σκουπίδια πάντα θα εξακολουθουν να αποτελούν πλειοψηφία και να επιπλέουν μέσα στα σκατά......βάλε και το πως δουλεύει όλο το σύστημα MM & RNG της Wargaming...
Το μέλλον του παιχνιδιού πως σας φαίνεται ειδικά για το ellada λοιπόν μετά τα ανωτέρω συμπεράσματα?πιστεύετε ότι μπορεί να υπάρχει κάποια προοπτική για κάτι καλύτερο και ανταγωνιστικό?
Μπορούσα να βάλω καμιά 10αριά ερωτήσεις ακόμα αλλά δεν έχει πλέον νόημα....
Θα περιμένω στο φόρουμ λοιπόν να αναγνώσω τα επόμενα πικάντικα σχόλια - κλάψες commanders και λοιπών παικτών μιας και δεν υπάρχει κάτι άλλο πιο ενδιαφέρον...Smile

Τσάγια...:*
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από TYRAELL75 Δευ Οκτ 03, 2016 11:21 am

Good job babis 40 σελίδες έφταναν τελικα για να καταλάβεις τα αυτονόητα.
Προοπτική στην ελληνική κοινότητα δεν υπάρχει μην τρεφεις ελπίδες τα έχουμε πει αυτά δεν υπάρχει ο κατάλληλος αριθμός παιχτών για να φτάσει μία ομάδα στο υψηλότερο επίπεδο. 
Το έχω πει και πρν κανα 2 μήνες το επίπεδο των ελληνικών ομάδων είναι πολύ υψηλότερο από αυτό που αξίζει στην ελληνικη κοινότητα.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από Dennis20vt Δευ Οκτ 03, 2016 1:45 pm

babis2015 έγραψε:Χαίρομαι χαίρομαι ιδιαιτέρως γιαυτό.....και ειδικά γιατί κάπου καταλήξαμε λοιπόν...μετά από αρκετές ανταλλαγές απόψεων...lol....
εν κατακλείδι σημειώνω αυτά που απο κοινού αποδέχτηκαν:
1) το community ειναι τελειως χαλια,το Ελληνικο δε ειδικά, λογο νοοτροπιας!Σε αυτο το community ανηκουμε ολοι εμεις!!
2) Υπάρχουν παίκτες του 1700win8 π.χ. που μπορεί να είναι καλύτεροι σε απόδοση απο έναν του 2200 σε ομαδικό παιχνίδι βλέποντας κάθε παίκτη μεμονομένα, αλλά σε σύνολο παικτών μία ομάδα αποτελούμενη απο παίκτες του 2200 θα είναι προφανώς καλύτερη απο μία ομάδα συνολικά του 1700-1300-1100 και ούτω καθεξής αντίστοιχα.
3) Cheaters και παίκτες με παράνομα mods υπήρχαν υπάρχουν και θα υπάρχουν χωρίς να έχεις κάποια προστασία απο την εταιρεία...οπότε είτε "DEAL WITH IT" or "QQ" (quit crying) και άμα σαρέσει αλλιώς βελτίωση/αλλαγή σε αυτό το θέμα δεν πρόκειτα να υπάρξει απο την εταιρεία τουλάχιστο!
4) Γενικά στο ellada είμαστε ξερόλες και δεν έχουμε μάθει να ακούμε, πράγμα το οποίο απο μόνο του είναι αντίθετο σε οποιαδήποτε πρόοδο...
5) ΟΛΑΑΑΑΑ αυτα που βλεπω εγώ στα random τα βλεπουμε ολοι και ηταν ανεκαθεν ετσι!Γιατι πολυ απλα ειναι random μαχες και τα σκουπίδια πάντα θα εξακολουθουν να αποτελούν πλειοψηφία και να επιπλέουν μέσα στα σκατά......βάλε και το πως δουλεύει όλο το σύστημα MM & RNG της Wargaming...
Το μέλλον του παιχνιδιού πως σας φαίνεται ειδικά για το ellada λοιπόν μετά τα ανωτέρω συμπεράσματα?πιστεύετε ότι μπορεί να υπάρχει κάποια προοπτική για κάτι καλύτερο και ανταγωνιστικό?
Μπορούσα να βάλω καμιά 10αριά ερωτήσεις ακόμα αλλά δεν έχει πλέον νόημα....
Θα περιμένω στο φόρουμ λοιπόν να αναγνώσω τα επόμενα πικάντικα σχόλια - κλάψες commanders και λοιπών παικτών μιας και δεν υπάρχει κάτι άλλο πιο ενδιαφέρον...Smile

Τσάγια...:*

Σου απανταω σε καθε τι που ειπες αριθμητικα!

1)συμφωνω
2)συμφωνω
3)συμφωνω
4)συμφωνω
5)συμφωνω

Το μελλον για την Ελλαδα σου ξαναλεω οχι δεν προκυτε να υπαρξει καμια προοπτικη γιατι δεν υπαρχει θεληση και λογο νοοτροπιας!
Σε παλιοτερα ποστ σου ειπα οτι ημουν noobas μπηκα σε πολυ καλυτερη clan απο αυτην που ειχα εκατσα εμαθα και εγινα καλυτερος παιχτης απο τι ημουν!ΠΡΟΣΕΧΕ ομως ειχα την θεληση να μαθω!Εκατσα ειδα πολλα replays απο sh,cw πως επαιζε ο καθε παιχτης,ωρες ατελειωτες,ακουγα τις συμβουλες αλλων παιχτων καλυτερων απο μενα!
Σε αρκετους παιχτες εχει δοθει η ευκαιρια και παιξανε σε καλυτερες ομαδες!Το κακο ηταν οτι οι περισσοτεροι το παιζαν παιχτουρες με αποτελεσμα να μην ακουν και να μενουν στασιμοι!

Παιχτης που ηρθε μαζι μου στους kiss- με wn8 1400 στις 40k μαχες που επαιζε με recent 1500-1600 τωρα παιζει με recent 2100 και πανω!Ηξερε οτι ειχε στην ομαδα του πολυ καλυτερους παιχτες απ αυτους και εμαθε!Μπορει να μην παιζει οπως ο καλος παιχτης που τον εδειξε αλλα υπαρχει μεγαλη βελτιωση!

Τετιους παιχτες εχουμε ακομα στους kiss- και υπαρχει βελτιωση απο ορισμενους!!

Τελος για να κλεισω και εγω θα σου πω κατι!Αν εχεις ορεξη για να μαθεις πολυ ευχαριστως να ερθεις να παιξουμε κανα platoon η αν θες ελα και στην ομαδα να κανεις κανα sh η κανα cw!
Θα ακους ομως!!
Μετα απο ενα μηνα ελα να μου πεις πως θα βλεπεις το παιχνιδι!!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από RNGD Δευ Οκτ 03, 2016 3:58 pm

babis2015 έγραψε:Χαίρομαι χαίρομαι ιδιαιτέρως γιαυτό.....και ειδικά γιατί κάπου καταλήξαμε λοιπόν...μετά από αρκετές ανταλλαγές απόψεων...lol....
εν κατακλείδι σημειώνω αυτά που απο κοινού αποδέχτηκαν:
1) το community ειναι τελειως χαλια,το Ελληνικο δε ειδικά, λογο νοοτροπιας!Σε αυτο το community ανηκουμε ολοι εμεις!!
2) Υπάρχουν παίκτες του 1700win8 π.χ. που μπορεί να είναι καλύτεροι σε απόδοση απο έναν του 2200 σε ομαδικό παιχνίδι βλέποντας κάθε παίκτη μεμονομένα, αλλά σε σύνολο παικτών μία ομάδα αποτελούμενη απο παίκτες του 2200 θα είναι προφανώς καλύτερη απο μία ομάδα συνολικά του 1700-1300-1100 και ούτω καθεξής αντίστοιχα.
3) Cheaters και παίκτες με παράνομα mods υπήρχαν υπάρχουν και θα υπάρχουν χωρίς να έχεις κάποια προστασία απο την εταιρεία...οπότε είτε "DEAL WITH IT" or "QQ" (quit crying) και άμα σαρέσει αλλιώς βελτίωση/αλλαγή σε αυτό το θέμα δεν πρόκειτα να υπάρξει απο την εταιρεία τουλάχιστο!
4) Γενικά στο ellada είμαστε ξερόλες και δεν έχουμε μάθει να ακούμε, πράγμα το οποίο απο μόνο του είναι αντίθετο σε οποιαδήποτε πρόοδο...
5) ΟΛΑΑΑΑΑ αυτα που βλεπω εγώ στα random τα βλεπουμε ολοι και ηταν ανεκαθεν ετσι!Γιατι πολυ απλα ειναι random μαχες και τα σκουπίδια πάντα θα εξακολουθουν να αποτελούν πλειοψηφία και να επιπλέουν μέσα στα σκατά......βάλε και το πως δουλεύει όλο το σύστημα MM & RNG της Wargaming...
Το μέλλον του παιχνιδιού πως σας φαίνεται ειδικά για το ellada λοιπόν μετά τα ανωτέρω συμπεράσματα?πιστεύετε ότι μπορεί να υπάρχει κάποια προοπτική για κάτι καλύτερο και ανταγωνιστικό?
Μπορούσα να βάλω καμιά 10αριά ερωτήσεις ακόμα αλλά δεν έχει πλέον νόημα....
Θα περιμένω στο φόρουμ λοιπόν να αναγνώσω τα επόμενα πικάντικα σχόλια - κλάψες commanders και λοιπών παικτών μιας και δεν υπάρχει κάτι άλλο πιο ενδιαφέρον...Smile

Τσάγια...:*
1) Ναι
2) Ναι με αστερίσκο, μπορείς να δεις ομάδες με 300-400 average WN8 διαφορά προς τα κάτω να κερδίζουν, λόγω ομάδας-νοοτροπίας. όταν όμως και οι 2 ομάδες είναι δουλεμένες πας πλέον στο πλάνο set up αλλά συνήθως το ατομικό skill βγαίνει μπροστά. Παρόλαυτά, η πιο αδύναμη ομάδα θα είναι σκληρός αντίπαλος πάντα.
3) 'Εχει αλλάξει λίγο ο τρόπος αντιμετώπισης σαν τακτική, αφού πλέον πρέπει να θεωρείς δεδομένο ότι όλοι οι αντίπαλοι θα περνάνε πάνω κάτω τις βολές τους, ειδικά όταν πρόκειται για 200-250 μέτρα απόσταση. Η καλύτερη ομάδα θα έχει σωστό focus fire, καλύτερη διαχείριση στα HPs κλπ....Για αυτό και η FAME είναι η FAME πχ και εμείς είμαστε εμείς...
4) ΝΑΙ δαγκωτό
5) Πάντα υπήρχαν τρόλιες. Απλά οι τρόλιες του 2012 πχ ήταν χειρότεροι από του 2016. Τύποι με stat padding που σε παρατούσαν κλπ κλπ. Παλιά έμπαινες Lakeville ή Fisherman Bay πχ και δεν υπήρχε περίπτωση να μην πάρεις 2-3 εύκολα kills καθώς πήγαιναν αμέριμνοι στην πόλη. Μετά από Χ χιλιάδες μάχες ο κόσμος έμαθε και κάνει καλύτερα αυτά που κάνει (ότι και αν είναι αυτό). Όσο πιο πολύ μαθαίνεις το παιχνίδι τόσο πιο πολύ τα βλέπεις και τρελαίνεσαι.

Για να υπάρξει κάτι ανταγωνιστικό, πρέπει να αποδεχτεί κάποιος ότι πρέπει να πέσει προσπάθεια πίσω από αυτό. Έχουμε πολύ μικρή αντοχή στη στούκα οι Έλληνες και αρχίζουμε την κλάψα με το παραμικρό. Έχει ομάδες αυτή τη στιγμή που παίζουν στο global map πέρα από τις γνωστές. FICU, GR-DY, 1821, 1821Α ,RE-AL και GVA τους έχω δει στο χάρτη στα 8άρια, πέρα από τις συνήθης ύποπτες "μεγαλύτερες ομάδες"

Τους λείπει το consistency όμως το οποίο κατά τη γνώμη μου έχει να κάνει με τον στόχο. Αν έχεις στόχο να βγάλεις gold στα 8άρια ας πούμε...σώθηκες. Αν έχεις στόχο τον ανταγωνισμό όμως;

Άρα τους βλέπεις, μπαίνουν στο χάρτη και βγαίνουν, θα συμβεί και αυτό. Γιατί σταματάνε; Νομίζω ότι αν δεν έχεις το σαράκι του ανταγωνισμού δουλειά δεν κάνεις.

Η γνώμη μου είναι, ότι έχει πααααααάρα πολλά άχρηστα clans που κακώς υπάρχουν και κρατάνε 5-6 παίχτες από εδώ και από εκεί η κάθε μία. Και δεν αναφέρομαι για purple εδώ. Αλλά ρε φίλε κάνεις μία ομάδα, γιατί δεν παίζεις ΤΙΠΟΤΑ; Δεν έχει σημασία αν είσαι στο χάρτη ή όχι. "είμαστε λέει μία παρέα"...
μπούρδες

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Οκτ 04, 2016 1:35 am

@RNGD έγραψε:Για να υπάρξει κάτι ανταγωνιστικό, πρέπει να αποδεχτεί κάποιος ότι πρέπει να πέσει προσπάθεια πίσω από αυτό. Έχουμε πολύ μικρή αντοχή στη στούκα οι Έλληνες και αρχίζουμε την κλάψα με το παραμικρό. Έχει ομάδες αυτή τη στιγμή που παίζουν στο global map πέρα από τις γνωστές. FICU, GR-DY, 1821, 1821Α ,RE-AL και GVA τους έχω δει στο χάρτη στα 8άρια, πέρα από τις συνήθης ύποπτες "μεγαλύτερες ομάδες"

Τους λείπει το consistency όμως το οποίο κατά τη γνώμη μου έχει να κάνει με τον στόχο. Αν έχεις στόχο να βγάλεις gold στα 8άρια ας πούμε...σώθηκες. Αν έχεις στόχο τον ανταγωνισμό όμως;

Άρα τους βλέπεις, μπαίνουν στο χάρτη και βγαίνουν, θα συμβεί και αυτό. Γιατί σταματάνε; Νομίζω ότι αν δεν έχεις το σαράκι του ανταγωνισμού δουλειά δεν κάνεις.

Η γνώμη μου είναι, ότι έχει πααααααάρα πολλά άχρηστα clans που κακώς υπάρχουν και κρατάνε 5-6 παίχτες από εδώ και από εκεί η κάθε μία. Και δεν αναφέρομαι για purple εδώ. Αλλά ρε φίλε κάνεις μία ομάδα, γιατί δεν παίζεις ΤΙΠΟΤΑ; Δεν έχει σημασία αν είσαι στο χάρτη ή όχι. "είμαστε λέει μία παρέα"...
μπούρδες
Σίγουρα η "παρέα" δεν ταιριάζει με το competitive part του παιχνιδιού γιατί καλή η παρέα....αμα όμως ο "φίλος" - "κολλητός" - "Deputy Commander" - "Junior Officer" ή απλά private member πάει και ψοφήσει στη LAkeville σε CW/SH ενω του είπε ο FC να σποτάρει κέντρο π.χ. και αυτός πνίγηκε, εκεί η φιλία δεν τον σώζει...εκεί ο εχθρός δε συγχωρεί τα λάθη και ο κολλητός πρέπει να τα ακούσει για το λάθος του...
πιστεύω πως σαυτό ακριβώς το θέμα χαλάνε πολλές παρέες και ακόμα και ολόκληρες clan μιας και το έχω δει και live να γίνεται...για τέτοιο τσακωμό να τα σπάνε και να φεύγει ο φταίχτης με άλλους 20 κολλητούς του.....lol...φαντάσου τι πείσμα και εγωισμό έχουμε που ούτε το λάθος δεν αναγνωρίζεται....

Όλα πιστεύω είναι θέμα όρεξης, διαθέσιμου χρόνου και αφοσίωσης....αν όλοι είχαν ένα κίνητρο στο game θα προσπαθούσαν για κάτι καλύτερο και να βγάζουν gold και free άρματα ίσως να είχαμε καλύτερες αποδόσεις, όμως έχω δεί πολλούς ακόμα και καλούς παίκτες που θέλουν, αλλά δε μπορούν και δεν έχουν και το χρόνο....γενικά η αφοσίωση που απαιτείται για να κερδίζεις πράγματα απο ένα game θέλει πάρα πολύ χρόνο και αυτό έχει ως συνέπεια πολλοί να αποφεύγουν τις πολλές υποχρεώσεις ή αν συμμετέχουν υπερβολικά για ένα διάστημα να  έρχεται κορεσμός μετά και μεγάλη απουσία απο το game...

Πως λοιπόν μία ομάδα που έχει και "λίγους έως ελάχιστους" καλούς παίκτες στο ρόστερ της μπορεί να έχει και "consistency"....?εδώ έρχεται λοιπόν αυτό που έλεγα ότι πρέπει το παιχνίδι να σου δώσει το κίνητρο πρώτα και μετά και οι clan....και πάνω απόλα να είναι και λίγο διασκεδαστικό σε όλη τη διαδρομή...όχι να σου σπάνε τα νεύρα κάθε φορά που το mm π.χ. επιλέγει για σένα και σε πάει για διαστήματα φίφα-κώ*ο-εμπλοκή.......

παλιά βέβαια αυτό ήταν ακόμη χειρότερο όταν δεν είχες ούτε δώρα απο special mission, ούτε χρήματα απο stronghold, ούτε χρυσό αρκετό μιας και δεν έπαιρναν εύκολα μέτριες ομάδες περιοχές  με πολύ χρυσό...όμως έπαιζε περισσότερος κόσμος γενικά και πιο ενεργά και υπήρχε αυτή η σπίθα χωρίς να υπάρχουν ιδιαίτερες γνώσεις...τώρα είναι λίγο πολύ χαμένο το ενδιαφέρον απο πολλούς και άλλοι έχουν κορεστεί μέχρι να φτάσει το game στο σημείο που έφτασε για να δίνει πράγματα....anyway

@Dennis20vt έγραψε:Το μελλον για την Ελλαδα σου ξαναλεω οχι δεν προκυτε να υπαρξει καμια προοπτικη γιατι δεν υπαρχει θεληση και λογο νοοτροπιας!
Σε παλιοτερα ποστ σου ειπα οτι ημουν noobas μπηκα σε πολυ καλυτερη clan απο αυτην που ειχα εκατσα εμαθα και εγινα καλυτερος παιχτης απο τι ημουν!ΠΡΟΣΕΧΕ ομως ειχα την θεληση να μαθω!Εκατσα ειδα πολλα replays απο sh,cw πως επαιζε ο καθε παιχτης,ωρες ατελειωτες,ακουγα τις συμβουλες αλλων παιχτων καλυτερων απο μενα!
Σε αρκετους παιχτες εχει δοθει η ευκαιρια και παιξανε σε καλυτερες ομαδες!Το κακο ηταν οτι οι περισσοτεροι το παιζαν παιχτουρες με αποτελεσμα να μην ακουν και να μενουν στασιμοι!

Παιχτης που ηρθε μαζι μου στους kiss- με wn8 1400 στις 40k μαχες που επαιζε με recent 1500-1600 τωρα παιζει με recent 2100 και πανω!Ηξερε οτι ειχε στην ομαδα του πολυ καλυτερους παιχτες απ αυτους και εμαθε!Μπορει να μην παιζει οπως ο καλος παιχτης που τον εδειξε αλλα υπαρχει μεγαλη βελτιωση!

Τετιους παιχτες εχουμε ακομα στους kiss- και υπαρχει βελτιωση απο ορισμενους!!

Τελος για να κλεισω και εγω θα σου πω κατι!Αν εχεις ορεξη για να μαθεις πολυ ευχαριστως να ερθεις να παιξουμε κανα platoon η αν θες ελα και στην ομαδα να κανεις κανα sh η κανα cw!
Θα ακους ομως!!
Μετα απο ενα μηνα ελα να μου πεις πως θα βλεπεις το παιχνιδι!!
Δεν διαφωνώ...το παιχνίδι έχει και μία μικρή απεικόνιση και της πραγματικότητας του έξω κόσμου..δεν έχουμε λίγους ξερόλες...
Σευχαριστώ για την πρόσκληση...η αλήθεια είναι ότι προτιμώ να παίζω με Έλληνες λόγο καλύτερης επικοινωνίας/χιούμορ  πάνω απόλα...επίσης τρολιές in-game δεν κάνω όταν παίζω ομαδικά.....αν και τώρα δεν μπορώ να είμαι τόσο active για να συμμετέχω, κάποια στιγμή μπορεί να τα πούμε και in-game Smile ...το θέμα είναι μη με βρίζουν οι μισοί μπαίνοντας...Razz
Παρολαυτά, προτιμώ τα skirmish προσωπικά σε ομαδικό επίπεδο, και λιγότερο τα cw λόγω περισσότερης ελευθερίας και λόγω εκμάθησης μέσω ποικιλίας μαχών/τακτικών/αντιπάλων...
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από Dennis20vt Τρι Οκτ 04, 2016 2:03 am

Αυτα στα λεγαμε ρε Μπαμπη εδω και πολυ καιρο τα ιδια ακριβως!Δεν αλλαξαμε τιποτα απ αυτα που λεγαμε!
Σιγουρα υπραχει καποια γκρινια ακομα και απο μας για καποια mods που και που,και που και που απο τα νευρα  βγαινουμε απο το game αλλα δεν μπορεις να κανεις διαφορετικα απο την στιγμη που η εταιρια τα επιτρεπει και δεν κανει απολυτως τιποτα!
 Η τα δεχεσαι και παιζεις με αυτους που τα εχουν η πολυ απλα δεν ξανα παιζεις!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευγενης και κοσμια συμπεριφορα μεταξυ Ελληνων

Δημοσίευση από Dennis20vt Τρι Οκτ 04, 2016 2:09 am

Αυτην ηταν και η διαφορα μας σχεδον σε ολα τα ποστ!

Εμεις λεγαμε ναι υπαρχουν αλλα τι να κανουμε προσπαθουμε να παιζουμε με αυτα ενω εσυ ησουν τελειως ανιτθετος!Εν μερη εχεις δικιο αλλα δεν γινεται διαφορετικα!!Η παιζεις και τα δεχεσαι η δεν παιζεις καθολου!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης